GEMEENTEPRAAT AGENDA 4163 8-jarige jongen in Overloon verdronken Tussenadvies werkgroep uitbreiding overdekt zwemwater Reconstructie gedeelte Westsingel Afronding openbare werken in b.p. Oirlo Openbare werken rond LO.M.-school Tijdelijk onderkomen voor wijkaktiviteiten Brukske Nieuwbouw bibliotheek Vanaf maandag afstuiting van het kruispunt Leunseweg - Zuidsingel Afslankcursus 1 dode en 4 gewonden bij botsing te Ysselsteyn Zondagmorgen omstreeks half elf ond op de Midden Peclweg tussen (sselsteyn en Vredepeel een ver keersongeluk plaats waarbij 1 dode n 4 gewonden te betreuren waren. Op de Midden Peelweg reed met rij grote snelheid de personenauto lestuurd door de 65-jarige E. H. uit lelmond, en voor hem een perso- icnauto bestuurd door de 24-jarige L uit Kapelle aan de Yssel. Om rent de juiste toedracht van het on- eluk is nog geen duidelijkheid, wel at op het moment dat de eerste be- tuurder de voor hem rijdende auto rilde inhalen, sloeg deze linksaf een lospad in. Daardoor was een bot ing onvermijdelijk: voor de tweede iuto was deze fataal. De 24-jarige bestuurder moest met le mede-inzittenden, de 48-jarige r. K.-P. uit Venroy en haar twee loehters van 17 en 8 ïaar en de 10- arige Desiré Verhaegen, met ver kondingen naar het ziekenhuis wor- len vervoerd, waar later op de dag le 10-jarige Desiré aan haar ver- rondingen is overleden. Van groot belang bij de vaststel ing van de schuldvraag kan de ver- daring zijn van de .bestuurder van 'n (roene Ascona ot Opel Kadet die chter de afslaande auto heeft ge- eden en welke auto ook door de lelmondse auto werd ingehaald. De- e bestuurder heeft gestopt en is la- er doorgereden toen er voldoende lulp aanwezig was. Deze bestuur- ler wordt verzocht zich met de Ven- lyse politie in verbinding te stel- tn. Zoals gebruikelijk waren wij na iet ongeval ter plaatse en hebben le gebrekkige verbindingen gecon- tateerd welke de politie ter beschik- cing heeft. Er moest meerdere hulp, >ok van ambulance komen, maar de urveillance auto kon geen kontakt net het bureau in Vcnray krijgen, atmosferische storingen waren hier xjrzaak van. Wij hebben onze diensten aange- xxlen om die hulp middels een in le buurt zijnde telefoon te vragen. Ms blijkt dat de apparatuur van Ifenrays politie onvoldoende is dan lal de politieverbindingsdienst alles n het werit moeten stellen te zorgen lat die verbindingen zo optimaal nogelijk is. Er kunnen mensenlevens op het spel staan. Bij het ongeval van zondagmor- ;en bleek al direkt dat er twee am- mlances nodig waren, maar de tweede kon door dc slechte ver binding eerst (te) laat worden op- jeroepen. 70-jarige fietser bij oversteken gedood Vrijdagmiddag omstreek» half 2 rilde de 70-jarige weduwe W-. Weys- 'acobs, wonende aan de Steegse 'eelweg, komende vanaf de Heidse- tveg per fiets de Deurnesev/eg over- iteken. Waarschijnlijk omdat een andere autobestuurder voor haar itopte heeft ze de uit de richting Wanssum komende personenauto, lestuurd door de 29-jarige Cr. B. uit Veenendaal niet opgemerkt. Die be- ituurder heeft nog door luid te cla xoneren getracht de overstekende ietster opmerkzaam te maken en leeft tevens nog getracht haar te ontwijken, maar dat is niet meer ge- ukt. De vrouw Kwam op de motor kap terecht en wevd met verwon dingen van levensgevaarlijke aard naar het ziekenhuis overgebracht al waar ze kort na aankomst is over leden. De achtjarige Eric Peters uit Overloon is zondag tijdens het spele varen op het Schaartven in Overloon door verdrinking om het leven ge komen. Het slachtoffertje was met zijn boot op het water toen deze omsloeg. Omdat hij de zwemkunst niet mach tig was verdween het slachtoffertje onmiddellijk naar de diepte. Een vriendje ging hulp halen. Na een half uur zoeken werd het slachtoffertje door een inwoner van Overloon gevonden en naar de kant gebracht. Mond-op-mond beademing mocht niet meer baten: het jongetje was al overleden. Ondanks waar schuwingen via borden, blijkt dat er toch nog regelmatig gezwommen wordt in het Schaartven. De Rijkspolitie van Vierlingsbeek wijst er nog eens nadrukkelijk op dat dit verboden is. In februari 1977 werd een werk groep ingesteld, welke aan de hand van een door de Ver, van Neder landse Gemeenten opgesteld rapport, de behoefte aan uitbreiding van overdekt zwemwater in Venray ver der moest onderzoeken. Om verder te kunnen werken heeft de werk groep thans een tussenadvies aan het college van b. en w. uitgebracht. Wat betreft het overdekte zwem water wordt een aanvullende water oppervlakte van 350 tot 400 m2 een redelijk verlangen genoemd. Een 50 meter bad wordt door de werkgroep als onhaalbaar beschouwd. De werkgroep ontraadt het college uitbreiding van overdekt zwemwater te realiseren door het overkappen van een der bestaande buitenbassins of door het bouwen van een nieuwe accommodatie. De voorkeur van de werkgroep gaat uit naar een drastische renova tie van het bestaande overdekte in- structiebad. Het college kan zich met het tus senadvies van de werkgroep vereni gen en heeft besloten thans over te gaan tot het aanwijzen van een ar- chitekt. In verband met de reconstructie van het kruispunt Langstraat-West singel-Zuidsingel en het beveiligen van dit punt met verkeerslichten, zal ook het gedeelte van de Westsingel, gelegen tussen Langstraat en Reek- graafstraat moeten worden gerecon strueerd. Dit weggedeelte zal zes meter breed worden en krijgt aan de zuid zijde een fietspad. Het werk zal dan gelijk met de reconstructie van het kruispunt medio augustus kunnen beginnen. Nadat eerst het advies van de commissie voor openbare werken en verkeer is gevraagd, zal aan de raad worden gevraagd hiervoor een kre diet beschikbaar te stellen. Na op 12 juni a.s. de commissie voor openbare werken en verkeer hierover te hebben gehoord, zal in de junivergadering aan de raad wor den voorgesteld een krediet beschik baar te stellen voor de uitvoering van de laatste openbare werken in het bestemmingsplan Oirlo. Het gaat hier om het ontsluiten van alle in dit plan liggende kavels, voorzover deze eigendom zijn van de gemeente. De Dyonisiusstraat wordt een vijf meter breed klinkerweg in heide- kleur met aan weerszijden verharde bermen van 2.06 meter in zwarte klinkers. Verder komt er een tegel verharding en een noodverharding, riolering, openbare verlichting en groenvoorziening. Aan de raad zal worden gevraagd wanneer de commissie voor open bare werken en verkeer hierover gunstig adviseert een krediet be schikbaar te stellen voor de aanleg van openbare werken in het be stemmingsplan „De Wieën" nabij de L.O.M.-school. Er komen riolering en een klinkerverharding van 5 me ter breed. Nabij de school wordt een achttal parkeerplaatsen aangelegd, terwijl een gedeelte van het bestaan- dede Groenewoltsepad wordt ge reconstrueerd. Het zal dan mogelijk worden, dat de bus die kinderen van en naar de L.O.M. school brengt met rond te rij den de school kan bereiken. Gebruik makend van het trottoir aan de west zijde kunnen de kinderen veilig van en naar de Kruisstraat lopen. Het bestaande Groenewoltsepad krijgt nabij de school een zodanige aansluiting op de nieuw aan te leg gen weg, dat alleen voetgangers, fietsers en bromfietsers vanaf de Langstraat v.v. de L.O.M. school kunnen bereiken. Binnen het oude en nieuwe tracé van het Groenewoltsepad is een speelterrein geprojekteerd, overeen komstig met het schoolbestuur ge maakte afspraken. Zoals bekend zal een tweetal ver plaatsbare Jarino-lokalen van de openbare school „de Keg" (waarvoor thans een nieuwe school in aanbouw is) als tijdelijk onderkomen voor de wijk Brukske beschikbaar worden gesteld. Alle besprekingen hierover zijn thans afgerond, zodat de gebou wen per 1 juni door de wijkraad konden worden betrokken. Eén lokaal zal nagenoeg geheel ter beschikking komen voor de jeugd- aktiviteiten terwijl het andere lo kaal gebruikt zal worden voor an dere wijkaktiviteiten zoals vergade ringen van wijkraad, vrouwenkon- tak tg roep enz. De aan te schaffen inventaris zal tevens bruikbaar dienen te zijn in het nog te bouwen nieuwe wijkcen trum. Gezien de bij de eerdere huisves ting opgedane ervaring wordt ge vreesd, dat aan de nieuwe huisves ting weer vernielingen van buiten af zullen worden aangebracht zoals het ingooien van ruiten. De politie zal om dit te voorkomen de lokalen extra in het oog houden. Er wordt een beroep gedaan op de inwoners van Brukske er op toe te zien dat geen vernielingen worden aange bracht. Zoals bekend ligt het in de bedoe ling te zijner tijd de nieuwbouw van de bibliotheek te realiseren in het gebied van de Rose Vlek.. Hoewel de definitieve situering nog niet be kend is, wordt het door het college van b. en w. raadzaam geacht nu reeds een voorbereidingswe^kgroep te formeren. In dit werkgroepje hebben zitting: wethouder J. van Oers, voorzitter; een lid van het bestuur van de bi bliotheek; het hoofd van de dienst gemeentewerken Ir. W. Grootjans; de directrice van de bibliotheek en verder namens de gemeente (afd. onderwijs, cultuur c.a.) de heren J. Brueren en W. v. d. Brule. In een tweetal vergaderingen zal dit werkgroepje zich moeten buigen over de volgende zaken: de keuze van de architect, stichtingskosten en het hieruit voortvloeiend raadskre- diet voor de voorbereiding en het formeren van een ontwerpteam. In augustus of september zal dan waarschijnlijk een voexrbereidings- krediet aan de gemeenteraad kunnen worden gevraagd. NIEUW KANTOOR VAN LIMAGAS IN VENRAY Limagas N.V. is begonnen met de bouw van een nieuw rayonkantccr met werkplaatsruimten aan de Pla taanstraat te Venray. Het dient ter vervanging van net oude, bestaande rayonkantoor aan de Gasstraat en zal waarschijnlijk eind februari 1979 gereed zijn. Het kantoor wordt vol ledig toegankelijk voor gehandicap ten. Gebouw en inrichting zijn ontwor pen in samenwerking met het archi- tektenbureau Lerou te Venray. Me de met behulp van dit nieuwe kan toor richt Limagas naar rayonakt - viteiten op het gebied van aquisitic. uitvoeringen en keuring op een zo groot mogelijke dienstverlening en op het handhaven van een veilige en ongestoorde gasvoorziening in het noordelijkste deel van haar verzor gingsgebied. De uitvoering van de technische details op hetg ebied van verwar ming, ventilatie en isolatie V3n het gebouw gebeurt volgens voorschrif ten en adviezen van de afdeling Technische Ontwikkeling van Lima- gas, teneinde een optimaal gebruik van energie te bereiken. Weer drank in bestuurders Het warme weer mag geen excuus zijn dat de bestuurders te veel alco hol nuttigen. Vcnrays politie ver baliseerde twee bestuurders wegens het onder invloed besturen van hun auto. Pijpje blazen en bloedproef volgde, terwijl twee andere bestuur ders alleen een rijverbod kregen op gelegd. Een 23-jarige bestuurder maakte het nog een beetje bonter, want hij viel op door zijn rijgedrag. Ook bla zen en de bloedproef waren voor hem vereist. Wegens het onder invloed van al cohol besturen van een auto werden in de nacht van 4 op 5 juni twee bestuurders verbaliseerd. Na pijpje blazen werd de bloedproef afgeno men. Vernieling In de nacht van 4 op 5 juni werd voor het vernielen van een auto antenne van de 19-jarige G. A. uit Venray procesverbaal opgemaakt te gen de 23-jarige A. O., eveneens uit Venray. Baldadigheid Terzake het plegen van baldadig heid werd procesverbaal opgemaakt tegen de Vcnrayer P. H. In een slip Een 26-jarige bestuurder van een personenauto H. H. uit Meerlo- Wanssum heeft waarschijnlijk met een te hoge snelheid over de zand weg naast de Sparendreef te Oos trum gereden, waardoor hij de con trole over de auto is kwijt geraakt. De auto raakte in een slip en kwam tegen een boom tot stilstand. De be stuurder liep dusdanige verwondin gen op dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Inbraak tijdens afwezigheid Maandagmiddag tussen twee en vier uur werd op brutale wijze toegang verkregen tot de woning van dc fam. v. D. op Kleindorp te Merselo. Met een bijl was de binnendeur vernield. Ontvreemd werden sieraden o.a. ze gelring. broche en halsketting met hanger en oorbellen, alsmede een geldbedrag van 1000, Die middag is in de omgeving een bruinkleurige personenauto gesigna leerd met daarin één persoon. Het is niet onmogelijk dat meerdere ge tuigen deze auto hebben gezien en wellicht het kenteken hebben opge nomen. Deze worden verzocht zich met de politie in verbinding te stel len. Vernieling en diefstal In de nacht van 3 op 4 juni werd een voor een woning aan de Kruit- weg staande personenauto van v. d. L. beschadigd, terwijl 2 wieldoppen van de auto werden ontvreemd. RECTIFICATIE Aanrijding Ons bericht over een aanrijding op de Lorbaan vorige week in di" blad was niet helemaal juist. Het was mevr C. M. -G. uit Hegelsom die verblind werd door de zon en met haar auto op het linker wegge deelte ging rijden, waarbij ze in botsing kwam met een vrachtwagen, bestuurd door F. v. d. R. uit Venray. NOTI TIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte. Bureau Voorlichting Met ingang van maandag 12 juni wordt het kruispunt Leunseweg/ Zuidsingel tot 15 juli afgesloten voor alle verkeer, in verband met de reconstructie van dit kruispunt. De verharding van de Leunseweg tussen de Accaciastraat en de Eikenlaan gaat er uit. Er wordt 'n nieuwe riolering in dit weggedeel te aangelegd en gelijktijdig kan men aan de reconsrtuctie van het kruispunt beginnen. Het is de bedoeling, dat aan beide zijden van het kruispunt Zuidsingel/ Leunseweg een vrijliggend fietspad wordt aangelegd met een speciale voorziening ten behoeve van de overstekende schoolkinderen, die komende vanuit de richting Leunen/ Horst naar het Boschveldcollege moeten. De reconstructie zal volgens de plannen vóór de bouwvakvakantie gereed zijn zodat het kruispunt rond 15 juli weer voor alle verkeer kan worden opengesteld. Met uitzonde ring van het gedeelte tussen de Leunseweg en de Langstraat. Na de bouwvakvakantie zal wor den begonnen met de aanleg van de verkeerslichten op de kruispunten Leunseweg/Zuidsingel en Langstraat/ Zuidsingel 'Westsingel. Wanneer in augustus de verkeers lichten werken kan de gehele Zuid singel vanaf de Langstraat tot aan de Oostsingel worden opengesteld. Rond die datum is ook het tweede gedeelte van de Henri Dunantstraat voltooid en voor alle verkeer toe gankelijk. VERKEERSOMLEIDING In verband met de reconstructie van het kruispunt Leunseweg/Zuid singel moet het verkeer worden om geleid. Dit zal worden aangegeven door middel van oranje borden met zwarte tekst. Ten behoeve van het centrumge- richte verkeer, komende uit de rich ting Leunen, worden omleidingsrou tes aangegeven, welke zoveel moge lijk via de Deurneseweg en de Lang straat lopen. Het lokale verkeer voor de richting Brukske kan uiteraard gebruik maken van de Aaccacia- straat en de Plataanstraat. Ook de bussen van de stadsdienst gaan een andere route volgen n.l. via de Oude Oostrumseweg Zuidsin- gel/Accaciastraat. In verband hiermee zullen de be staande bushaltes aan de Oude Oos trumseweg hoek Leunseweg onge veer 100 meter in oostelijke richting worden verplaatst. De bushaltes van de Leunseweg worden verplaatst naar de Plataanstraat. Fietsers en bromfietsers kunnen gebruik maken van de route Acca- ciastraat-Plataanstraat-Esdoomstr.- Eikenlaan om in het centrum te ko men. De sporthal „De Wetteling" en het sportpark „De Wieën" zullen bereik baar blijven via de Paterslaan en de Kruisstraat. OMLEIDINGEN T BV RECONSTRUCTIE LEUNSE WEG - ZUIDSINGEL OMLEiOiNO AUTO'S OMlElDlNG (BBOM-iriETSEBS STl'jOElUK YERPtAATME BuSHAlTE OHlEiOrnG Sus Uitstelfacditeit voor parkeer studies" weer verlengd Na overleg met de minister van onderwijs en wetenschap pen heeft de minister van de fensie besloten de uitstelfaci liteit voor z.g. parkeerstuden- ten ook zal blijven gelden voor het studiejaar 1978/1979. Voor dat studiejaar zal der halve de volgende regeling van kracht blijven: Een adspirant-student voor het wetenschappelijk onderwijs, die is uitgeloot voor een numerus-fixus in het kalenderjaar waarin hij 19 jaar oud wordt kan gedurende 1 jaar een andere studierichting (2e keuze bijv.) gaan volgen bij het wetenschappelijk onderwijs en daarvoor wordt hem voor de veruvlling van zijn dienst plicht studie-uitstel verleend. Wanneer hij een jaar daarna in loot voor de oorspronkelijk gekozen numerus-fixus studie zal het hem verleende studieuitstel worden ge handhaafd onder voorwaarde dat de studie vlot verloopt. Indien hij echter opnieuw uitloot en zijn studie (tweede keuze) ver volgt blijft uiteraard het hem ver leende studie-uitstel gehandhaafd. Echter bestaat dan niet meer de mo gelijkheid om bij inloting in een la ter stadium alsnog dat uitstel te handhaven voor zijn oorspronkelijk gekozen („numerus-fixus") studie. Bovenstaande regeling geldt even eens voor adspirant-studenten van het wetenschappelijk onderwijs die gedurende 1 jaar na uitloting aan een buitenlandse universiteit zijn gaan studeren („parkeren"). Adspirant-studenten die op grond van een deficiënt vakkenpakket een schaduwplaats hebben gekregen (der halve de eerste keer zijn ingeloot in het kalenderjaar waarin zij 19 jaar oud werden; (geborenen in oktober t.m. december: 20 jaar) behouden het hen verleende studie-uitstel voor de oorspronkelijke studiekeuze als ze daarmede uiterlijk 1 jaar na de in loting een aanvang maken. Door de minister wordt gewezen op de alternatieve en in veel opzich ten te prefereren mogelijkheid, dat adspirant-studenten die zijn uitge loot voor een numerus-fixus studie en die het volgend jaar wederom wil len meeloten, een schriftelijk ver zoek in dienen bij de Directie Dienst plichtzaken van het Ministerie van Defensie om op korte termijn te worden opgeroepen voor het vervul len van de eerste oefening. Het ver zoek moet met reden omkleed zijn. Weliswaar kan vooraf geen zeker heid worden gegeven dat aan zoda nige verzoeken steeds zal kunnen worden voldaan, doch het ligt in de Gecombineerde commissievergadering Op maandag 12 juni a.s. zal een gecombineerde vergadering worden gehouden van de commissie voor de ruimtelijke ordening en voor open bare werken en verkeer. Op deze vergadering, welke om 19.00 uur begint, zal het „rapport beleidslijnen voor de kleine kernen" worden behandeld. De commissie voor openbare wer ken en verkeer houdt op dinsdag 13 juni nog een extra vergadering. bedoeling dat bij de behandeling van dergelijke verzoeken van „uitgelote" adspirant-studenten zo veel mogelijk met hun belangen rekening te hou den. Nadere informaties hierover kan men inwinnen bij de afdeling dienst plichtzaken ten gemeentehuize. Tel. 04780-3838 toestel 131. Nieuwe standplaatsen op de wekelijkse markt Burgemeester en wethouders heb ben een standplaats op de wekelijk se goederenmarkt toegekend aan: L. Smits te Helmond met ve- lours-overgordijnen en -meubelstof fen. De kraam zal worden geplaatst op de Grote Markt. J. Gramser te Beek en Donk met handwerken en breiwol en Mevr. H. Wolters-van Heel te Posterholt met damestruien. Beide laatsten krijgen een plaats op het Henseniusplein. Dinsdag GEEN informatieve raadsvergadering De voor dinsdag 13 juni a.s. ge plande openbare informatieve raads vergadering gaat NIET door. Geen fietsen tijdens het marktgebeuren Tijdens de vergadering van de Venrayse markteommissie werd er over geklaagd, dat „verschrikkelijk veel fietsen door het marktgebeuren heen manoeuvreren", waardoor af breuk wordt gedaan aan het gezellig en ongestoord boodschappen doen op de markt op het Henseniusplein en de Grote Markt. In verband daarmee wordt er op gewezen, dat het ingevolge het be paalde in de Algemene Politiever ordening Venray verboden is gedu rende de tijd dat markt wordt ge houden een fiets of een bromfiets op de markt aan de hand te leiden (om niet te spreken van 't rijden) is ver boden. De politie laat weten, dat zij in het vervolg aandacht zal gaan be steden ana het euvel van de fietsen en brommers, die het marktgebeu ren hinderen. Bekendmaking In verband met reconstruct ie werk zaamheden aan de kruising Leunse weg met de Zuidsingel, zijn bij be sluit van 7 juni 1978 de volgende wegen voor alle verkeer behalve voetgangers afgesloten: de Zuidsingel voor het gedeelte tussen de kruising Leunseweg met de Plataanstraat; de Leunseweg voor het gèdeelte tussen de Acacaciastraat en de Eikenlaan. Voor zover de werkzaamheden dit toelaten is ontheffing verleend ten behoeve van degenen, die voor het bereiken van hun woning of bedrijf van genoemde weggedeelten gebruik moeten maken. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit beroep aantekenen binnen dertig dagen waarop het besluit is gepubliceerd. Het beroepschrift wordt aan de koningin gericht en ingediend bij de commissaris van de koningin in Limburg, mr. H.J.M. Defesche. burgemeester Huisvuilophaaldienst liet een steekje vallen Het was de bedoeling, dat maan dag j.l. voor het eerst huisvuil in Smakt zou worden opgehaald door Speciaal Transport Deurne. Als ge volg van een vergissing kwam maan dag de vuilniswagen echter niet in Smakt. Om iets van de vergissing goed te maken werd dinsdag de route in Smakt gereden, met weinig resultaat overigens, want de bewoners wisten niet beter dan dat er op maandag opgehaald werd. Hoe het ook zij: maandag a.s. en verder alle andere maandagen wordt in Smakt huisvuil opgehaald. Als gevolg van de wijziging van de maandagroute komt de vuilnis wagen eerder in Oostrum. De bewoners van Oostrum wordt daarom verzocht de plastic zakken om acht uur 's morgens buiten te zetten, want Oostrum is het eerste dorp waar de maandagroute begint. Zoals wij vorige week mede deelden is een wijziging gekomen In de dinsdagroute van de vuilnisop haaldienst. Hiervan is een gevolg dat op dinsdag de vuilniswagen eer der dan anders langs komt. Met na me de inwoners van Veltum dienen hiermee rekening te houden en tijdig de vuilniszakken aan de straat te zet ten. Bekendmaking De burgemeester van Venray maakt bekend, dat burgemeester en wethouders van Venray voornemens zijn, met toepassing van de artikelen 50. lid 8, van de Woningwet en 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, vooruitlopend op de in voor bereiding zijnde planherziening, aan de Stichting Psychiatrisch Centrum Venray, St. Annalaan 5, te Venray, bouwvergunning te verlenen voor de bouw van twee paviljoens voor de huisvesting van bejaarde psy chisch gestoorden op het terrein der inrichting aan de Overloonseweg nabij de kruising met de Noordsin gel. Bouw- en situatietekeningen lig gen ingaande 12 juni a-S. geduren de 14 dagen voor iedereen ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 204. Gedurende voornoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Venray, 9 juni 1978 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lonkveld, van Thiel, De Muinck Keizer en Wittgen TH. VAN THIEL, arts Patersstraat 30 telefoon 1887 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Vercauteron on De Vocht D. VERCAUTEREN, arte Merse lose weg 33 tel. 2200 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht '«morgens van 10 tot 11 uur 'smiddags van 17-18 uur WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK DE MONNIKSKAP hoek Paterslaan-Patersstraat telefoon 5759 ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Ven ray-Meerlo-Wanssum Mej. Zr. T. MARTENS telefoon 04780 - 1269 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 uitsluitend op afspraak. Inlichtingen en boodschappen Iedere morgen van 8.30 tot 9 uur, behalve in het weekend. Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie onder hetzelfde nummer. CONSULTATIEBUREAU BRUKSKE Dependance Bachstraat, eveneens op afspraak, tel. 3859 of 1269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS in de Clockert, Bergweg 4, Venray. kamer 27. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 1600 tot 16.30 uur. In het weekend alleen voor de spoedgevallen bij de zuster van de zondagsdienst. ZWANGERSCHAPSGYMXASTIEK Opgave hiervoor bij Het Groene Kruis Venray, telefoon 04780-1269 of bij mevr. van Herwaarden, Tuin straat 3 te Venray, telefoon 04780- 6085. OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.0010.00 uur. Telefoon 2996. MaaltUden ten behoeve vu bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vijf in het ge meentelijk zwembad a 1,50 per deelnemer per keer. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP plaatselijke dienst Westsingel 5 Venray tel. 04780-6363 spreekuur maandag Lm. vrijdag van 9 tot 10 uur. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Helnen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Ku(jpeni Florishof 23 Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak MEDEDELING VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY In de maand september 1978 zal er wederom een afslankcursus worden gegeven. Aantal deelnemers c.q. deelneemsters: 20. Duur der cursus 17 weken. De kosten hiervoor be dragen: voor kruisleden 70, voor niet-kruisleden 70,ver hoogd met het plaatselijke contri butiebedrag van 31.50, beiden In clusief het boekje „Samen afslan ken". Eenieder dient in het bezit te zijn van een verwijsbriefje van zijn of haar huisarts. Opgave voor boven genoemde cursus, liefst vóór 15 juli 1978 bij Het Groene Kruis Venray, telefoon 04780-1269. kftittw: ct< mM* na 1 lot kolf 11 'monos o tm 7 tot I ov 'snoods

Peel en Maas | 1978 | | pagina 3