J pinkstershow LIJST 10 receptioniste voor een duidelijk en open beleid, ook in Venray lübZ 1 VEfRA» df\ Sin in zon dKoóeHuis Sas 2e pinksterdag van 10 tot 18 uur De nieuwe Toon Kortooms BOEKHANDEL VAN DEN MUNCKHOF B.V. Bohemen Bungalowparken Geslaagd Materiële schade Vermissing mini-pony Onbeheerde auto Gewonden bij botsing Weer inbraak in L.T.S. Diefstal Peel en Maas uw krant Drankgebruik Verbouw voormalig jongens internaat Vernielingen Gevaarlijk oorlogstuig lag jarenlang in de ingang van het oorlogs museum bAmEnwERCinc Dader diefstal bromfiets NOUD VAN DEN EIJNDE Intergarde waakte MIJN OOM THEODOOR ligi nu l>ii de iMH'khanck'l. l ot I juli kost het inaurj' flaairua J I4.ÜO. Toon Koi looms vt-ucli m zijn nieuwste Ihiek over «lie kleurige ligiuiimijn «»om Theo(|iM»r is een geweldenaar. een man waar je nooit genoeg over kunt horen. Het is een hoek als een sehaterlaeh. t nek I let is bovendien schil terend net I lustreen!. I\ veneens verscheen tie geïllustreerde herdruk van ZON OVKK IJK IT.KI. J I uitgaven van -J.H. (lottmer-Haarlem Verkrijgbaar bij: GROTESTRAAT 28 VENRAY TELEFOON 04780-2727 staat voor twee moderne parken, waarvan Bungalow park Het Roekenbosch in het Noordlimburgse land er één is. Een zeer kompleet park dat het hele jaar open is. Met o.a. een overdekt verwarmd zwembad, tennisbanen, bowlingbanen, comfortabele bungalows, restaurant met bar, kinderboerderij, wasserette en een supermarkt. Voor dit drukbezochte park vragen wij op korte termijn een Wat houdt deze vaste baan-onder-de-mensen zoal in? Tamelijk wat. De receptioniste gaat o.a. bezoekers ontvan gen, telefonische en mondelinge inlichtingen geven en de bijbehorende administratie verzorgen. Voor deze leuke job in een recreatieve en plezierige omgeving, gelden wisselende werktijden en -dagen. Onze gedachten gaan uit naar een pittige en represen tatieve jonge vrouw van rond de 20, die prettig met publiek omgaat en ook op 'piekmomenten' de situatie meester blijft. MAVO-opleiding en enige kennis van de Duitse taal zijn wenselijk, terwijl ervaring niet persé verplicht maar wel een voordeel is. Interesse? Mooi, bel snel even de heer R. van Veen, de bedrijfsleider, tel. 04784-841 of b.g.g. 842. Een briefje kan natuurlijk ook, adres: Bungalowpark Het Roekenbosch, Ooyenseweg 14, Blitterswijck, Noord Limburg. rnr MtJ&d e*.ttokk(A/ Voor het doctoraals examen me dicijnen slaagde te Nijmegen Nick Rcynen. Een personenauto, bestuurd door E. G. uit Maashees reed over de Maasheseweg in de richting Venray, achter een personenauto, bestuurd door de 27-jarige J. L. uit Sevenum. Deze moest, voor een voor hem rij dende auto afremmen. Omdat de eerstgenoemde bestuurder te dicht achter hem reed kon die zijn auto bij dat afremmen niet meer tijdig tot stilstand brengen en daardoor ontstond een z.g. kop-staart botsing. Het bleef bij materiële schade. J. F. aan de Beekweg deed aan gifte ven vermissing van een mini pony. een ruin-vos uit zijn weiland. Uit het ingestelde onderzoek is geen diefstal van het paardje komen vast te staan, maar vermist is het dier wel. Een politiepatrouille trof op de afrit van de Deurneseweg een onbe heerde auto aan, een Simca 1100. In de auto waren diverse autopapieren. Uit het ingestelde onderzoek bleek dc auto toe te behoren aan een in woner van Leidschendam, maar de auto was in Breda gestolen. De eige naar werd van de vondst in kennis gesteld en deze toonde zich zeer ver heugd bij die melding. Door onbekende oorzaak geraakte de personenauto bestuurd door de l'I-jarige A. C. uit Meerlo op de Sparrendreef te Oostrum uit de juis te koers en de door hem bestuurde auto botste tegen een langs de weg staande lichtmast op. De auto werd zwaar beschadigd en de bestuurder liep dusdanige verwondingen op dat hij naar het Venrayse ziekenhuis moest worden vervoerd. Ook de naast hem zittende 16-jarige jonge dame P. V. uit Venray liep verwon dingen op, maar zij kon na in het ziekenhuis behandeld te zijn naar huis worden vervoerd. Via het plat dak en verbreking van een ruil hebben onbevoegden zich toegang weten te verschaffen tot de gebouwen van de LTS aan de St. Jozefweg. Met een ter plaatse weg genomen boor werd het paneel van een deur verbroken. Een aanwezige videorecorder werd mee naar bene den genomen, maar. de daders zijn kennelijk in hun werk gestoord, want de buit werd daar terug ge vonden. Van de daders ontbreekt nog ieder spoor. Er zijn echter aan wijzingen dat het de politie zal ge lukken de daders aan te houden. De 17-jarige G. L. uil Venray deed aangifte van diefstal van twee spie gels van zijn bromfiets. Een 26-jarige autobestuurder werd aangehouden en kreeg proces verbaal aangezegd terzake het on der invloed van alcohol besturen van zijn auto. Een 24-jarige autobestuurder kreeg wegens gekonstateerd drank gebruik een rijverbod opgelegd. Aan bouwmaatschappij Janssen b.v. is de opdracht gegeven voor het verbouwen van het voormalig jon- gensinlernaat, Leunseweg 2, ten be hoeve van jeugd- en sportaccommo daties. Het werk zal uiterlijk 1 sep tember a.s. moeten worden opgele verd. Wederom werden vernielingen aangericht aan de Openbare school aan de Blauwververstraat. Twee deuren van bergkasten waren open- getrapt en enkele afvoerbuizen stuk geslagen. Voorts hadden de daders ter plaatse een vuurtje gestookt en gaten in de muur geslagen. Het is mogelijk dat er personen zijn welke de politie aanwijzingen kunnen ge ven omtrent de identiteit van de da ders. C. uit Venray deed aangifte van vernielingen aan een zomerhuis je staande op de Breehei. Vernield werd een houten kist en een ruit aan het zomerhuisje. Mevr. P. uit Venray deed aan gifte van moedwillige vernieling van een toiletraam. S. uit Ysselsteyn deed aangifte dat vernielingen waren aangericht in de telefooncel te Ysselsteyn. De hoorn was vernield en de telefoon kabel was losgetrokken. Ergerlijk als men weet dal deze telefooncellen benut kunnen worden door mensen die op dat moment dringende hulp nodig hebben. Er zijn aanwijzingen dat het de politie zal lukken de van dalen op te sporen. Vele miljoenen bezoekers hebben net naast of zelfs over een op scherp gestelde Engelse 5Vs inch granaat gelopen bij de ingang van hel Natio nale Oorlogs- en Verzetsmuseum te Overloon. Een Venrayse knaap ont dekte dit gevaarlijke oorlogstuig. Hij kon de politie te Overloon niet vin den maar wist wel dat de Venrayse politie mensen heeft die verstand van oorlogsmateriaal hebben. Deze gingen poolshoogte nemen in Over loon; zagen dat 't projektiel nog uiterst gevaarlijk was en schakel den de deskundigen van de E.O.D. in. Reads de volgende dag arriveer den deze mensen en met de nodige voorzichtigheid werd het projektiel, nu met meewerking van de rijkspo litie van Overloon, naar een veiliger plek vervoerd en daar ter plekke tot ontploffing gebracht. Het zal wed altijd een raadsel blij ven hoe het al die jaren goed is kun nen gaan, wnat als men de voor zichtigheid van de deskundigen van de Explesieven Opruimings Dienst bekeek, dan kan men niet van een raadsel spreken, maar van een won der. dal deze granaat niet eerder tot ontploffing is gekomen. Venrays politie hield een 14-jarige knaap aan uit Venray, die ten na dele van een scholier een bromfiets had ontvreemd uil de bromfiets stalling van „Jerusalem". telefoon 04930 - 2561 telex 51388 Door de bewakingsdienst Inter garde werd aan de politie overgege ven de 27-jarige P. v. d. W. uit Ven ray die op heterdaad door hen be trapt werd bij een diefstal van een tropische plant achter een bloemis terij aan de Wilhelminastraat. Na verhoor en aanzegging dat proces verbaal wordt opgemaakt, en inbe slagname van de plant, werd de Ven- rayer huiswaarts gezonden. Dan kunnen we u leuke zon nige dingen laten zien. Links een verrukkelijke deux-pièces van crinkel katoen. Gebloemde blouse op wijde overslagrok. In lila of cerise. In de maten 36 t/m 42. f199,-. Rechts een heerlijk luchtige (en goed wasbare) zomerjurk. Met grappige boothals, fantasie mouw en zwierig wijde rok. In frisse zomerkleuren. In de maten 38 t/m 44. f 179, Komt u bij ons even de zomer instappen? Grotestraat 17a Venray 04780 - 2881

Peel en Maas | 1978 | | pagina 18