tummers AGENDA I 4163 Zondagochtend concert CHINEES-INDISCH RESTAURANT POM- LAI DOOR BRAND ZWAAR BESCHADIGD AFSCHEID VAN DE BRANDWEER „Venray tolerant" VOORZIENINGEN IN DE VREDEPEEL Aanschaffingen voor de politie Fietspaden en wegen Nieuws uit Overloon Mevrouw Defesche Beschermvrouwe van Schutterij t Zandakker, Gilde St. Jan installatiebedrijven b.v. INGEZONDEN BOMENLEED Boom voor Grote Markt Maandagavond omstreeks 6 uur zagen voorbijgangers dat er brand was uitgebroken in het Chinees res- tuarant Pom Lai aan de Maashese- weg. Op het moment dat een vrouw elijke voorbij gangster de brand ont dekte en naar binnen ging, waren verschillende gasten in het restau rant aanwezig en een juist aanwezi ge Venrayse politieman nam direkt die maatregelen welke bij brand genomen moeten worden. Er ontstond geen paniek. Venrays brandweer was met groot materieel spoedig ter plaatse. De snelle inzet kon niet verhinderen dat het groot ste gedeelte van de bovenverdieping totaal werd verwost terwijl het on derste gedeelte van het restaurant veel waterschade opliep. De brand trok een rekord aantal kijklustigen maar door goede afzet ting kon het verkeer worden omge leid. Venrays burgemeester mr. H. De- fesche en de korpschef van Venrays politie namen het blussingswerk in ogenschouw en waren vol lof voor de inzet van de brandweerlieden. Ook deed de magirusladder goede diensten. Omtrent de oorzaak van de brand stellen de deskundigen van Venrays recherche en brandweer een onder zoek in. De schade beloopt enkele tonnen, terwijl het enkele maanden zal duren eer het restaurant weer in gebruik zal kunnen worden ge nomen. In aanwezigheid van zijn echtge- I note, zoons en schoondochters, nam j onderbandweermeester F P. M. van r Elswij'k op jl vrijdagavond afscheid 1 van de Venrayse Vrijwillige Brand weer. Na 20 jaar dienst bij die brand- j weer, waar hij de laatste jaren de funktie van bevelvoerder vervulde, Iwas hij op grond van de uitslag van een periodiek medisch onderzoek ge noodzaakt de brandweer vaarwel te I zeggen. Met de ladderwagen van de brand weer, waarmede hij thuis was op gehaald, werd hij letterlijk en fi guurlijk uitgezwaaid. In zijn toespraak memoreerde de burgemeester onder meer, dat dhr. van Elswijk met lede ogen de ïnvoe- j ring van het ploegensysteem bij de brandweer heeft aangezien. Dat be tekent namelijk dat de brandweer lieden - tenzij het een grote brand betreft - beurtelings uitrukken. Naast zijn funktie van bevelvoerder be- i kleedde de scheidende brandweer man de funktie van voorzitter van de brandweer personeelsvereniging. In de woorden van dank, die, ook door de commandant van de brand weer. dhr. Manders, aan het adres van dhr. v. Elswijk werden gericht, werd ook mevr. van Elswijk betrok ken. De scheidende brandweerman ont ving uit handen van de burgemees ter de bronzen brandweergesp, het jaarteken XX van de B.B. en 'n gra tificatie. Tevens werd hij benoemd tot lid van verdienste van de Ven rayse brandweer. Op zaterdag 20 mei a.s. wordt door de werkgroep Homofilie Ven ray een manifestatie onder de naam „Venray tolerant" gehouden. Het college van b. en w. is bereid ten behoeve van deze manifestatie een garantiesubsidie van 500,in het eventuele exploitatietekort te ver strekken. Eerst zal echter nog het advies worden ingewonnen van de Commissie voor Sociale Zaken. Ook op een andere manier wil het college de Venrayse homofielen, verenigd in de C.O.C. afdeling Ven ray, tegemoet komen. Het college heeft er in principe geen bezwaar tegen het verhuren van een ruimte in het Oud-Lyceum. Meer concrete afspraken hierover zullen worden gemaakt bij het reali seren van de tweede fase. Jongerenkoor „Capriccio" behaalt le prijs Zondag j.l. ging het Jongerenkoor Capriccio naar het 26e Europees Muziekfestival voor de Jeugd in Neerpelt. Onder leiding van P. Fal- co Franken kwamen zij daar uit in de series B met een zestal liederen, die door de jury met een eerste plaats gehonoreerd werd. Volgens Belgische begrippen is dat ruim 80% met andere woorden een dikke acht Naar aanleiding van een bespreking welke het college van b en w op 13 maart jl met de dorpsraad van Vre- depeel heeft gehad, zal een aantal voorzieningen in dit dorp worden getroffen. In de loop van dit jaar zal het laatste gedeelte van de Kuleweg (tot aan de Beekweg) door de ruilverka veling Overloon - Merselo worden aanbesteed. Nog deze maand zullen ter verbetering van de afwatering nabij de woningen aan de Johan v. Wittenhorstweg een goot en twee kolken worden aangelegd. Het aanbrengen van een deklaag en de uitvoering van een oppervlak tebehandeling op de Vredeweg is in de vijfjarige planning opgenomen voor 1980. Door de verkeersbelas ting van deze weg komen nog steeds zettingen in de ondergrond voor hetgeen scheur en/of spoorvorming in de aan te brengen deklaag zal veroorzaken. Het is daarom beter, om met de afwerking te wachten. Wel zal geprobeerd worden een en ander reeds in 1979 uit te voeren behoudens goedkeuring door de ge meenteraad. De bermsloten langs de Vredeweg zullen, zoals te doen gebruikelijk, ook dit jaar worden opgeschoond. Het gemeentebestuur heeft aan de provincie gevraagd Vredepeel alsnog in de nieuwe bewegwijzering op het kruispunt Midden Peelweg Beek- weg op te nemen, terwijl aan de ANWB is verzocht de verwijzing naar Vredepeel op het kruispunt Midden Peelweg Twistweg een of ficieel ANWB-krakter te geven. Over de afsluiting van de bossen is overeenstemming bereikt over 't gebruik van de bosweg langs de zuid- en westzijde van het boscom- plex door de aanwonenden. De weg langs de zuidzijde zal worden ver beterd, indien in de omgeving goed zand is te krijgen. Aan de gemeenteraad zal worden gevraagd een krediet van rond 40.000,beschikbaar te stellen voor het aanschaffen van diverse voorzieningen voor de gemeente politie. Voor het verrichten van veld diensten door de in Ysselsteyn ge stationeerde brigadier is een terrein wagen nodig Deze zal met name worden gebruikt tegen wlidstropers en illegale vogelvangers. Verder moet er een zwaailicht-installatie komen voor het nieuwe Mercedes- busje, „Stopbakjes" voor de drie surveillancewagens, verkeerstech nisch materiaal en kantoormachines. Brand in een kippenschuur Vrijdagmorgen ontstond, waar schijnlijk door kortsluiting, brand in een kippenschuur van H. H. aan de Overbroekseweg te Leunen. Er wa ren geen kipen of andere dieren in schuur. De in record-tijd ter plaatse zijnde Venrayse brandweer kon uit breiding voorkomen maar de schuur brandde grotendeels af. Uit een gesprek, dat gemeentelijke funktionarissen hebben gehad met vertegenwoordigers van de Provin ciale Waterstaat, is gebleken, dat verwacht mag worden, dat het fiets pad langs de Horsterweg (Venray- Horst) in oktober besteksklaar zal zijn. Verder werd duidelijk, dat van de zijde van Provinciale Waterstaat in principe geen bezwaar bestaat tegen overname door de gemeente van de provinciale wegvakken Leunseweg en Maasheseweg. Deze wegvakken zijn door uitbreidingen geheel in 't bebouwd gebied komen te liggen, waardoor herhaaldelijk veranderin gen en aanpassingen nodig zijn. De overname van deze wegen door de gemeente zal reconstructieprocedures vereenvoudigen. Over de financiële regeling zullen nog nadere afspraken moeten worden gemaakt. Gesproken is verder o.m. over de aansluiting industrieweg Smakter- heide op de Maasheseweg; de aan leg van door te trekken Oost- en Noordsingel; en de op- en afrit naar en van de Deurneseweg in de krui sing met de Leunseweg. Deze op- en afrit zullen verbeterd en veiliger moeten worden. Tenslotte werd gesproken over de kruispunten in de Deurneseweg en de Wanssumseweg. Provinciale Wa terstaat kon akkoord gaan met een rijbaan-versmalling van het kruis punt Wanssumseweg - Witte Ven- nenweg - Mgr. Hanssenstraat, maar deel geen toezeggingen, dat op kor te termijn het kruispunt Deurnese weg - Langstraat - Heidseweg zal worden gereconstrueerd. Diefstal v. V. deed aangifte van diefstal van 18 afrasteringspalen bij de Ma nege „Vlakwater". Politiecontrole Venrays politie hield een inten sieve verkeerscontrole. Dat deze no dig bleek, werd overduidelijk bewe zen. Liefst 13 autobestuurders kre gen procesverbaal omdat ze niet om gord waren met een autogordel. Een bestuurder kreeg procesverbaal aan gezegd omdat zijn auto niet voor zien was van deel III van het ken tekenbewijs. Het ziet er naar uit dat Venrays politie meer zal gaan con troleren. Men zij dus gewaarschuwd. Dubbele beenbreuk Vrijdagmiddag omstreeks tien voor zeven liep het 7 jarige meisje M.W. op een voetpad tussen de woningen in het Bruikske en werd daar aange reden door een fietser. Het meisje kwam te vallen en liep een dubbele beenbreuk op en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. De be stuurder van de fiets reed er van door. De politie verzoekt hem zich te melden, terwijl ook eventuele ge tuigen van het ongeluk gevraagd worden. Aan verwondingen overleden Bij het opgaan van een trap is de 39-jarige aan de Ravelstraat wonen de Oegandees in zijn woning komen te vallen en liep daarbij hoofdwon den op. Hij legde zich op een bank in de woonkamer te ruste. Zijn echt genote meende dat haar man, vader van 4 kinderen, in slaap was geval len. maar toen het avond werd kon zij haar man niet meer wakker krij gen. Een buurman raadde haar aan de ambulance te bellen en in het ziekenhuis werd vastgesteld dat de man was overleden. Omtrent de juiste toedracht en de doodsoorzaak zal een onderzoek worden ingesteld. Dader diefstal auto aangehouden Venrays politie hield de 24 jarige Venray P. v. B. aan. terzake diefstal van een gloednieuwe personenauto, een Opel Kadett ter waarde van ca. 14.000,uit de Atebe-garage. Door het inslaan van een ruit had hij toegang verkregen. De diefstal vond plaats in de nacht van 17 op 18 april jl. Op 21 april werd de au to in de buurt van de Schouwburg onbeheerd aangetroffen. De Venrayer heeft de diefstal be kend. Procesverbaal zal worden op gemaakt. In overleg met de officier van justitie is hij weer huiswaarts gezonden. Jongen werd ernstig gewond De 8 jarige voetganger R. H. uit Leunen stak zaterdagmiddag zonder voldoende op te letten de Horster weg over. De 39 jarige taxibestuur der A. S. uit Venlo kon de overste kende jongen niet meer ontwijken. De jongen werd geschept en moest met zeer ernstige verwondingen naar het Venrayse ziekenhuis wor den overgebracht. Vernielingen De voor de soos te Merselo ge parkeerde auto van mej. E. uit Ven ray werd vernield aangetroffen. Het linker portier van de auto was be krast. P. S. uit Venray deed aangifte van vernieling van een grote ruit van zijn friturezaak. Deze was met een steen kapot gegooid. De steen had verder de koelvitrine vernield. De schade bedraagt rond 1000 gld. Een langs de mgr. Hanssenstr. te Oostrum geplaatste steiger werd vernield aangetroffen. De steiger planken waren verwijderd, terwijl de lampen van de veiligheidsver lichting waren vernield. Mevr. J. aan de Stationsweg deed aangifte dat een ruit van haar woning met een steen was stukge gooid. Partnerschap Yssel- steyn-Bonbrock Het is al veel jaren geleden, dat pastoor Kohl, nu bisschop zijnde, met Duitse jongeren in het kader van de aktie „Verzoening over de graven heen" werkte op het Duitse soldatenkerkhof. De kontakten toen gelegd, hebben enkele jaren vastere vormen aangenomen. Het vorige jaar gingen voetballers van Ysselsteyn met het Ysselsteynse blaaskapel de Smeleblaozers naar Bonbrock waar op het plein een steen werd aangebracht, waarin het partnerschap was vastgelegd. In die steen staan de wapens van Bonbrock en Venray vereeuwigd Deze week is Ysselsteyn ga-:theer van een aantal persoonlijkheden uit Bonbrcck, ook nu o.l.v. mgr. Kohl. Donderdag is de aankomst van de Duitse gasten welke bij Ysselsteynse gezinnen worden ondergebracht, in de avond is er een treffen met de hernieuwde kennismaking. Vrijdag wordt besteed aan een rondtocht door Nederland met een bezoek aan de bollenvelden, zaterdag is het weer Ysselsteyn waar om 1 uur op het Lovinckplein e en gedenksteen zal worden onthuld waarin ook de wa pens van Bonbrock en Venray zijn vereeuwigd Zaterdagavond is dan 'n verbroederingsavond met muziek van de blaaskapel De Smeleblaozers. Diefstal Garage Zuid deed aangifte van diefstal van een bedrag van 100 en een hoeveelheid benzinnebonnen welke uit de garage waren ont vreemd. J. v. D. deed aangifte van het openbreken van zijn op de parkeer plaats langs de Haammakerstraat gestalde auto. De eigenaar mist al leen een zonnebril. Bestuurster gewond De personenauto bestuurd door de 19 jarige J. B. reed vanaf een uitrit de Stationsweg op en kwam door onvoldoende opletten in botsing met een over de Stationsweg rijdende personenauto bestuurd door de 25- jarige mevr. I. uit Venray. Het uit zicht voor J. B. was belemmerd door een links van de weg geparkeerde auto van H. uit Venlo. De bestuur ster werd bij de botsing gewond, maar bij onderzoek in het zieken huis vielen die verwondingen toch mee en kon zij naar huis worden overgebracht. Beide auto's werden behoorlijk beschadigd. Het zondagachtendconcert op zon dag 7 mei a.s. wordt verzorgd door de fanfare-drumband St. Catharina uit Leunen - Veulen - Heide en de Blaaskapel Die Fröhliche Rüben- sammler. Het programma van „St. Cathari na" is als volgt; The Ambassador, mars, Ton Kotter Els Paso Moro Gitano, Cees Vlak Pavane in Blue Ted Huggens Wildhorn-mars Max Leemann Hochzeit der Winde, John T. Hall Fascinating Drums Ted Huggens Drumbo, mars Wim Laseroms Optreden Drumband. Na de pauze komt de blaaskapel met het volgende programma: In der Weinschenke Robert Payer Rosen Polka, Lothar Gottlöber Rosen der Liebe, Josef Augustin Spaniens Gitaren Amsel Polka, J. Vejvoda - Döring Tanz disen Walzer, Ondracek-Ulmer Auf Galop, Fr. Kmech-Fr. Bummerl Aus guten Zeiten, Augustin-Soulim. Bayrisches Bier Otto Ebner Fahrende Musikanten Wastl Polka Schuster-Bummerl Die Kapelle hat gewonnen, Borovic. Abschieds Walzer, Vacek-Bummerl KRINGBEDEVAART K.V O. Woensdag 17 mei organiseert de Kath. Vrouwen Organ, afd. Over loon een kringbedevaart naar Han del met eucharistieviering en licht processie. Bij goed weer wordt dit in het park gehouden. Eenieder gaat op eigen gelegenheid of neemt kon- takt op met iemand die een auto ter beschikking heeft. Er wordt geza menlijk vertrokken met auto's om 19 uur vanaf het 14 oktoberplein. KIENEN De Kienvereniging Overloon zal heden vrijdag 5 mei kienen voor de Overloonse verenigingen in het Ge meenschapshuis, aanvang 20 uur. BUURTVERENIGING DE PRITTER Op zaterdag 20 en zondag 21 mei is er op de Pritter aan de Jan Hen driksstraat een grote feesttent ge plaatst, waarin op zaterdag van 14 tot 19 uur een demonstratie is van een 20 tal oude ambachten. Eer zul- leen ook diverse kinderspelen zijn, w.o. touwtje trekken, grabbelen e.d. Tevens is er een luizenmakrt. Voor de volwassenen is er een sjoel-kam pioenschap. Vanaf 20 uur muziek in de feesttent verzorgd door de Dora do's. Voor de zondag geldt eenzelfde programma, alleen is de aanvangs tijd vervroegd i.v.m. het Frühschop- pen met Freude Echo, Aanvang 11 uur in de feesttent. In de bar en broodjestent zal er ook licht iets voor u bij zijn. Trek king van de loterij vindt plaats om ca. 21 uur. Tijdens deze twee dagen zal er 'n stand ingericht zijn waar radiozend amateurs met hun zenders/ontvan gers een demonstratie geven, om het publiek kennis te laten maken met deze hobby. Hieraan verlenen zeven zendamateurs uit de omgeving hun medewerking. Zij zullen tijdens de ze dagen verbindingen proberen te maken met amateurs over de gehe le wereld. Op zondag 7 mei zal het feest zijn bij Schutterij 't Zandakker. Dan na melijk wordt de nieuwe bescherm vrouwe mevrouw Defesche geïnstal leerd in aanwezigheid van geestelij ke en wereldlijke autoriteiten. De schutters ontvangen dan de hoogeerw. heer deken Theunissen, 't voltallig college van b. en w. van Venray. de voorzitter van de Lim burgse Schuttersfederatie en de hr- Jans, alsook de voorzitter van de Bond Juliana, de heer van der Vleu ten. Mevrouw Defesche volgt in deze erefunktie de hr. Huub Janssen op. die 50 jaar lang Beschermheer der Schutterij geweest is en nu tot Ho norair Erelid zal worden benoemd. Deze feestelijke plechtigheid zal plaatsvinden in het Gildehuis aan de Henseniusstraat 20 te Venray. De festiviteiten zullen tijdig be ginnen want er wacht de schutters een drukke dag. Om 10.15 uur ver trekken zij in optocht naar de No- tarisberg, waar de familie Defesche feestelijk zal worden afgehaald en naar het Gildehuis gebracht. Daar zal dan de installatie plaats vinden en zullen mevrouw Defesche de oor konde en de versierselen behorende bij deze hoge funktie worden uitge reikt. Na receptie en koffietafel begeven de Schutterij en haar gasten zich naar het schietterrein in Oostrum, voor het traditionele koningsschie- ten. Daar zal de speciaal voor deze gelegenhteid ontworpen prachtige vogel worden getoond en zullen de schutters na de traditionele erescho- ten door de hoogwaardigheidsbe- ders, de nodige uren doorbrengen, met hun pogingen de hoogste eer in de wacht te slepen. Ook op publiek is gerekend. Er zijn speciale zit plaatsen aangebracht en aan de in wendige mens is ook gedacht. De nieuwe koning zal dan het gil- dezilver worden omgehangen door voorzitter Krijnen. Het gezelschap trekt dah in op tocht door Oositrum, waar bij de Rabobank de bus op hen zal wach ten om naar Venray te gaan. Daar zal de schutterij traditiegetrouw hun koning gaan voorstellen aan de zus- terschutterij St. Anna op het Eind. waarna in eigen Gildehuis nog wel enige uren zal worden doorgevierd. Een drukke dag dus voor de ver eniging. Hopelijk werkt het weer nu mee, om zodoende ook het publiek van dit boeiend gebeuren te laten genieten. venray langstraat 1 04780-3040 elektrotechnische installaties meet- en regeltechnische installaties voor industrie, utiliteit en particuliere bouw balie-verkoop van installatiemateriaal voor bedrijven - hobbyisten tummers-cremers venray maakt deel uit van tummers-cremers installatiebe drijven b.v. met vestigingen te maastricht, roermond, helden-panningen en venray. Politiek bewuste lieden in Venray vinden goed, dat om der wille van een slim gespeeld spel van de ge meentelijke overheid een aantal bo men aan de Leunseweg zal worden omgehakt. Ze zeggen van acht, maar dat worden er waarschijnlijk twaalf. Deze politieke lieden hebben nog niet zo lang geleden dezelfde ge meentelijke overheid afgedwongen dat daar geen enkele boom zou wor den omgehakt. Na jarenlang geharrewar rond de huisvesting van de Venrayse Ge meentepolitie, kwam er eindelijk licht, doordat een keuze was ge maakt voor de bouwplaats van het nieuwe politiebureau Enige maanden geleden werd de raadsleden een plan voorgelegd. De architect kreeg welverdiende plui men op zijn hoed, niet alleen omdat hij er in was geslaagd een aantrek kelijk gebouw te ontwerpen op het oude voetbalterrein van de paters, maar ook, omdat hij aan de eis van de gemeenteraad volledig was tege moet gekomen, namelijk deze er zal geen boom ter plaatse moeten sneuvelen. Bijna zestig jaar oude platanen, van zo'n vijfentwintig meter hoogte koesteren, is een zedelijke plicht van onze generatie anno 1978. In het westen en noorden van ons land weten ze daar beter raad mee; daar worden kosten nog moeiten gespaard om oude bomen gezond te houden en te sparen. In Venray vat men dat kennelijk wat luchtiger op; dat is namelijk al eens eerder geble ken in het bestemmingsplan Berg- kwartier. Daar werden toen ook al oude, landschapelijk en monumen taal schone bomen door bulldozers omgeduwd, die voor de stedebouw kundigen waarschijnlijk in de weg stonden. In Venray zijn de laatste jaren heel wat boompjes geplant. Lof voor de gemeentelijke plantsoenendienst. Dat geeft mijnsinziens de gemeente thans nog geen recht om wille van wat ef fectiever grondgebruik monumen tale bomen te slopen. Dat onze gemeenteraad (op drie leden na) dat goed vindt, is onbe grijpelijk! Ik krijg er 'n nare smaak van in de mond. Gerard De Bruijn Met genoegen en onder dankzeg ging, mede namens de Venrayse ge meenschap heeft het college van b. en w. een plataan, ter verrijking van de Grote Markt geaccepteerd. Deze boom werd aangeboden bij gelegen heid van de opening van het restau rant Au Cygne en de viering van het 350-jarig bestaan van Hotel de Zwaan. Helaas kunnen b. en w., gezien het nog ongewisse tijdstip van de re constructie van de Grote Markt, de aanbieding nog niet effectueren. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zeterdogmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de potiènten van de huisartsen Bloemen, Franken, lonkveld, von Thiel, De Muinck Keizer en Witfgen Dr. E. DE MUINCK KEIZER Patersstraat 30 - telefoon 4480 Weekenddienst voor de potiènten von de huisartsen Beckers, Corver, Vercauteren en De Vocht J. BECKERS, arts Jultanaslngel 11. tel. 3700 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uur 'smiddags van 17-18 uur WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK DE MONNIKSKAP hoek Pa terslaan-Pa tersstraat telefoon 5759 ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum Mevr. Zr. M. Vermeulen-Arts telefoon 04780 - 1269 VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 NED. VER. VAN RHEUMA- PATIËNTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 uitsluitend op afspraak. Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur, behalve in het weekend. Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie onder hetzelfde nummer. CONSULTATIEBUREAU BRUKSKE Dependance .Bachstraat. eveneens op afspraak, tel. 3859 of 1269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS in de Clockert. Bergweg 4, Venray, kamer 27. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 1600 tot 16.30 uur. In het weekend alleen voor de spoedgevallen bij de zuster van de zondagsdienst. ZW'ANGERSCHAPSGYMNASTIEK Opgave hiervoor bij Het Groene Kruis Venray, telefoon 04780-1269 of bij mevr. van Herwaarden, Tuin straat 3 te Venray, telefoon 04780- 6085. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.0010.00 uur. Telefoon 2996. Maaltijden ten behoeve van bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vijf in het ge meentelijk zwembad a 1,50 per deelnemer per keer. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP plaatselijke dienst Westsingel 5 Venray tel. 04780-6363 spreekuur maandag Lm. vrijdag van o tot in uur VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Helnen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tlggeloven-KuUpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in Oe Clockert, volgens afspraak AUTO-HULPDIENST Alarm nr. tel. 04780 - 4571 g TELEFOON Bereikbaar: elke werkdag van tot half 11 'smorgerrc en van 7 tot 8 our 'savonds IN ACUTE GEESTELIJKE NOOD: S.O.S. VENLO 077 - 18888 GESLAAGD Aan de faculteit der Rechtsge leerdheid te Utrecht slaagde voor 't doctoraalexamen richting strafrecht onze vroegere plaatsgenote mejuffr. VJLM. Keu-.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 3