tummers DAMMEN bc .C.C. Venray Q9P Midgetgolf SCHAKEN SPIO-NIEUWS BILJARTEN VENRAY VAKATURE- BANK 30 jaar geleden oostrum AMATEUR INTERLAND NEDERLAND ENGELAND IN VENRAY POLIO-TOERNOOI VENRAY S.V. Venray installatiebedrijven b.v. TWEEDE FIETS DRIEDAAGSE VENRAY Zwaluwen contra Middles. Wanderers in sportpark De Wieën Venray mag zich verheugen over de toewijzing van een interessante voetbalwedstrijd. Op dinsdagavond, 2 mei 1978, wordt namelijk op het sportpark De Wieën gespeeld tussen een door KNVB-coach Arie de Vroet samengesteld bondselftal en de En gelse toerclub Middlesex Wanderers. En daarbij staat een fraaie wissel beker op het spel, namelijk de Lo Brunt-Trophy. Het is voor de tiende maal dat de ze strijd, waarbij de Nederlandse ploeg onder Zwaluwen uitkomt, wordt gespeeld. De Trophy is ge noemd naar de vroegere secretaris penningmeester van de KNVB. De Middlesex Wanderers plegen in deze sinds 1967 vrijwel jaarlijkse wedstrijd alleen 1970 en 1974 wer den overgeslagen met een sterk elftal voor de dag te komen. Ge woonlijk zijn er spelers van het En gels amateur elftal in opgenomen. Een enkele maal kwamen ook de Zwaluwen wel in het veld met een flink aantal amateur-internationals, maar vaker gebruikt de KNVB deze ontmoeting voor experimentele doel einden. Ari de Vroet staat elk jaar weer voor de taak een zo goed als nieuwe formatie voor het vertegen woordigende amateurteam in elkaar te zetten. Het is immers bekend, dat vaak tal van zijn prominente krach ten door het betaalde voetbal wor den aangetrokken. Zo'n Zwaluwen wedstrijd biedt herp een gunstige gelegenheid eens wat spelers op de proef te stellen. Ditmaal bestaat de Bondsploeg uit een aantal spelers uit de omgeving, d.w.z. vooraanstaande spelers uit Noord Brabant en Limburg, aange vuld met spelers die gewoonlijk deel uitmaken van de Nederlandse ama teurselectie. Men kan er dus van op aan, dat de sterke tegenpartij met een kwalitatief hoogwaardig elftal tegemoet getreden gaat worden. Van de negen tot dusver gespeel de wedstrijden werden er vier door de Engelsen gewonnen. Driemaal eindigde de wedstrijd in een gelijk spel en de Nederlanders wonnen twee keer. i De wedstrijd te Venray vangt a.s. 'dinsdag om 19.00 uur aan. Nederlandse selectie: H. Wisman, FC Amsterdam; E. .Urlings. Almania (Sittard); L. Cor- dang, Blerick; E. Kempeneers, Cae sar (Beek); W. Zinnen, DHC (Delft); J. Wegman, DRC (Amsterdam); M. Hakkens, Hapert Nrd. Brabant; P. Thomassen, Heer (Maastricht); W. Wissen, RKC (Waalwijk); W. Wol- verda. Rodenburg; C. Mol, VUC (Den Haag); F. Duyts, Wilhelmina '08 (Weert), H. Herdonschot, Wilhelmi na '08 (Weert) en H. de Graaf Yssel- meervogels (Spakenburg). Hemelvaartsdag 4 mei 1978: Op Hemelvaartsdag 4 mei a.s. wordt weer het traditionele POLIO- toernooi gehouden. Onder het motto „de gezonde jeugd zet zich in voor de gehandicapte jeugd" zullen de noord-limbu rgse jeugdvoetballers strijden om de hoogste eer. Vorig jaar kon door de POLIO-commissie REGIO I een bedrag van 10.000 overgemaakt worden op de rekening van het Prinses Beatrix Fonds. 2475 voetballertjes, samen vor mend 225 elftallen, zullen op 23 ver schillende sportparken in het strijd perk treden. De finales zullen op een nog na der te bepalen datum gespeeld wor- gespeeld: Leunen selectie-elftallen Wellerlooi A-elftallen Broekhui zenvorst A-elftallen Hegelsom A-elftallen Sevenum B-elftallen Meterik B-elftallen Swolgen B-elftallen Kronenberg B-elftallen Leunen C-elftallen Melderslo C-elftallen Tienray C-elftallen Grubbenvorst C-elftallen Merselo C-elftallen Meyel D-elftallen Horst D-elftallen Meerlo D-elftallen Blitterswijck D-elftallen Geysteren D-elftallen Castenray D-elftallen Helden-Beringe E-elftallen Wanssum E-elftallen Oostrum E-elftallen Venray E-elftallen RANGLIJSTCOMPEITOE D.C. VENRAY 9e speelavond - 2e ronde NoyensPeek 11 Bakker—Wille 1—1 FrijnsTijssen 11 WesterClaessens 20 Berhituvan Bommel 20 ZaalVerkoeyen 20 KennisVerstegen 20 JacobsAl bias 20 De belangrijkste partij Noyens- Peek kenmerkte zich door een cen trum-offensief van Noyens in het middenspel, wat echter door Peek bekwaam werd verdedigd; in het eindspel nam Noyens zelfs te veel risico. Peek kon de hekstelling in nemen, maar koos daarna niet de sterkste variant, zodat zijn tegen stander vlot naar remise kon afwer ken. Zowel Bakker tegen Wille als Frijns tegen Tijssen waren fraaie partijen, waarin geen fouten werden gemaakt en die derhalve in remise eindigden. Wester wist op fraaie wij ze Claessens in het eindspel positio neel te verslaan, maar voor de ver rassing van de avond zorgde toch wel nieuwkomer Berhitu, die het zowaar presteerde, in een door hem foutloos gespeelde partij, routinier van Bommel te verslaan. Daarmee toonde hij zich andermaal een belof te voor de toekomst van D.C. Ven ray. Wedstrydagenda: Zonddag 30 april te Venlo, Herun- gerweg Baanwedstrijd voor sen., jun. A. B. C. Aanvang 13,50 uur, vertrek 13.00 uur. Programma: 13.50 u. 400 m. horden Heren jun. A; 14.00 u. 100 m. Heren jun. A; 14.00 u. 100 m. Heren jun. B C; 14.00 u. 100 m. Dames jun. ABC; 14.30 5000 m Heren jun. A, Vet.; 15.00 u. 800 m. Jun. J. B C; 15.00 u. 800 m. Jun M. B C; 15.15 u. 200 m. Heren jun. A; 15.15 u. 200 m. Dames M. A; 15.45 u. 1500 m. Heren jun. A; 15.45 u. 1500 m. Dames M. A; 16.00 u. 4 x 100 m. voor alles klassen, behalve veteranen. Begeleiding: Pieter te Vaarwerk. Zondag 7 mei: te Weert: sportpark Leuken Tromplaan: eerste kompetitiewedstrijd. Ploeg wordt nog bekend gemaakt. Aanvang 14.00 u., vertrek 12.15 u. vanaf Den Boggerd. Begeleiding Wiel Michiels. Trainen: elke woensdag- en vrij dagavond om 17.00 uur voor de pup. en jun. D tot 20.00 uur. Voor de overige cat. tot 20.30 uur op sport park de Wieën te Venray. Leden bijeenkomst van 3 mei gaat NIET door, nieuwe datum wordt nog bekend gemaakt Belangstellenden voor de atletiek- sport kunnen een maand gratis op proef lid worden. Opgeven bij de ledenadministrateur dhr. A. H. E. Bruins, Beethovenstraat 27, tel. 2936. Trimmen: elke zondagmorgen om 9 uur, 30 april op het voetbalveld in de Geysterse bosen; 4 mei trimbaan bij het ziekenhuis te Venray; 7 mei hoofdingang van Rank Xerox. Onze tourtocht „De 8 van Oos trum" is dit jaar weer een succes geweest. Er waren 135 deelnemers. In het eerste gedeelte waren er wat problemen met het tempo, maar deze werden in het tweede gedeelte opgelost. Jammer is wel dat een van de vrouwelijke deelnemers na een ongelukkige valpartij met verwon dingen aan een arm de tocht moest verlaten. Onze wedstrijdrenners reden in Weert en Deume. In Weert reden de amateurs en senioren een semi- klassieker. Vanwege een valpartij vlak na de start kwamen Ad Ver beek en Piet Engbersen in de ach terste gelederen terecht. Harry Hors termans bleef er het langste bij, maar kwam door het voor hem nog te hoge tempo in de tweede groep terecht. In Deume, waar alle andere cate gorieën reden, werd Eddy van Hese weer tweede. Frank Derksen reed bij de junioren een geweldige koers. Na met een medevluchter een tijd lang voorop te hebben gefietst, de marreerde hij en kwam met ruime voorsprong als eerste over de meet. Achter hem werden Henk Verbeek en They van Els resp. 11e en 12e. Bij de gentlemen sprintte Pieter Thielen naar een 6e plaats, Nick Reijnen naar een 11e en Theo Raij- makers naar een 18e plaats. Frans Verbeek die bij de vetera nen goed van voren koerste, moest vanwege valpartijen in de laatste ronde, anderen voor de ereprijzen vóór laten gaan. Zondag fietsen de senioren, vete ranen en gentlemen in Diergaarde- Echt en de amateurs, junioren en aspiranten A en B in Tegelen. 1 De tourrenners vertrekken zondag om 8.30 uur voor een rit van 70 km. BRIDGECLUB Uitslag laatste zitting 2e club competitie: Groep A: procent 1 Mevr. Driessen/Hdr. Poels 164.10 2 Hr .en mevr. Bollen 163.16 3 Hr. en mevr. Nollen 159.68 4 Hr. en mevr. Lemmens 155.66 5 Mevr. Poels/P. Pothof 6 Hr. v. Pelt/Bicknese 150.71 7 Dames Bexkens-Clermonts 148.00 8 Mevr. Bergmans/Hr de Vos 146.68 9Hr. Leenen/van Berkel 142.66 10 Hr. Simons/Spee 139.45 11 Hr. Bexkens/Clermonts 128.98 De paren 11 en 12 degraderen naar groep B. Groep B: 1 Hr. Bolwerk/Loenen 161.09 2 Dames Stappers/Verbove 158.68 3 Dames Conijn 4 Dames Poels'Heys 156.30 5 Mevr. Vullinghs/Hr. Goumans 151.34 6 Hr. en mevr. Arts 150.04 7 Mevr. Oudenhoven/Hr. Lucassen 149.77 9 Heren Zuur 10 Hr. en Mevr. Simons 146.90 11 Hr. en mevr. Manders 143.21 12 Mevr. Vermeulen/Hr. Jansse 140.77 13 Dames Hendriks/Janssen 132 84 14 Heren Verbove/Beers De paren die geen percentage achter hun naam hebben staan, heb ben niet alle zittingen bezocht. De paren 1 en 2 promoveren naar groep A. 27 april begint de laatste club competitie welke uit vier zittingen zal bestaan. Dan zal de clubkam pioen bekend zijn. Iedereen heeft dus nog de kans. 4 mei a.s. Hemelvaartsdag wordt niet gespeeld. Allen veel succes voer de laatste clubcompetitie van dit seizoen. Afgelopen zaterdag op de jeugd- cross te Den Dungen hebben de twee talentvolle jeugdcrossers. Peter Wilmsen Michel Arts beslag weten te leggen op de twee eerste bekers. Dat deze jongens regelmatig te vinden zijn op het oefenterrein De Peel, begint zijn vruchten ruim schoots af te werpen, want iedere week zijn ze in de voorste linies van het strijdtoneel aanwezig. Dat M.C.C. Venray zeer in haar schik is met dit oefenterrein is be grijpelijk. Zij hopen dan ook dat de jeugdcrossers een voorbeeld zullen zijn voor alle andere coureurs. Want door hun geweldige inzet komen ze tot deze eervolle resultaten. En voor hen doet het spreekwoord opgeld: geen woorden, maar daden. Proficiat Peter en Michel. Op bovenstaande foto de jongste coureur van M.C.C., de 8-jarige Mi chel Arts, in aktie tijdens een jeugd- oross te Volkel. Afd. softbal honkbal PEANUTS Voor de kleinsten van ons worden nog wedstrijden georganiseerd. Een datum staat echter al vast. n.l. 28 mei gaan ze voor een groot landelijk toernooi in Utrecht. Een en ander wordt nog nader bekend gemaakt. JEUGDSOFTBAL De meisjes werden afgelopen za terdag naar een fikse nederlaag ge speeld Er zal nog zwaar getraind moeten worden. JEUGDHONKBAL In een leuke en mooie wedstrijd werd van Geldrop verloren met 13-0. De slagoefeningen waren jammer genoeg nog onvoldoende voor de punten binnen te halen. SENIOREN SOFTBAL De dames hebben in een enerve rende wedstrijd laten zien dat de wintertrainingen hun vruchten toch hebben afgeworpen. In een snelle en mooie wedstrijd die in het midden van de wedstrijd onderbroken werd door concentratiegebrek. PSV werd verslagen met 27-7. Opvallend was het zeer goede slagwerk van de Ven- rayse ploeg met als kroon de home run die M. Raaymakers sloeg. SENIOREN HONKBAL De honkballers hebben afgelopen zondag in een zwaar bevochten wed strijd door pech verloren van Nue- nen. Venray nam in de eerste 3 in nings het initiatief en kwam met 2-0 voor te staan. Nuenen kwam terug en wist Venray in de volgende 3 in nings op twee te houden en zelf door lucky hits en een technische home run uit te lopen tot 7-2. In de laat ste 2 innings zete Venray er een an dere versnelling in en werd weer Nuenen op de achtergrond gedrukt. Helaas wer ddoor enkele ongelukki ge momenten nog maar 1 punt ge scoord, zodat jammer genoeg verlo ren werd met 7-3 Programma voor het komend weck end: Honkbalsenioren: Zondag 30 april: VenrayBlack W. aanvang 14.00; om 12.00 uur bijeen komst op het veld. Honkbal junioren: Zaterdag 29 april: VenrayDucks aanvang 14.00 uur; om 12.00 uur bij eenkomst op het veld. Sofbalsenioren: Zondag 30 april: VenrayBlack L. aanvang 11.00 uur; om 9.00 uur bij eenkomst op het veld. Softbaljunioren: Zaterdag 29 april: VenrayRoef. aanvang 11.00 uur. om 9.0 Ouur bij eenkomst op het veld. ariaens sport: grolestraat 18 venray 04780-1253 TENNIS CLUB VENRAY Het Lobje nr. 3 verschijnt vrijdag 28 april. Voor enkele competitieteams is het uur U aangebroken. Het eerste mixed-team moet zondag trachten thuis punten te scoren om aan de gradatie te ontkomen. Het heren- team kan op fluweel komen te zit ten als het in St. Anthonis tot winst komt. SENIOREN Uitslagen: District heren: Horst 1Venray 1 14 Venray 2Horst 3 14 Landelijk mixed 3e klasse zuid: NIP 2Venray 1 80 Idem 5e klase zuid: Venray 2St. Tunnis 26 Landelijk heren 3e klasse: VenrayMaasbree 2 51 Programma zondag 30 april, 10.00 u. Landelijk mixed 3e ftlasse zuid: Venray 1Helze Landelijk jmxed.öe faasse zuid: Deurne 2Venray 2 Landelijk heren 3e klasse: St. TunnisVenray JUNIOREN Uitslagen: Landelijk junioren comp.: Helze 2Venray 1 26 Venray 2Uden 2 17 District junioren comp.: Venray 1Horst 1 23 Grensm eppersVenray (jongens team) 04 Peel en Maas comp.: J 17-1 Thos 2—Venray 1 4—6 J 17-2 Venray 2Topspin 4 64 J 14-1 Mookerheide 1-Venray 1 46 J 14-2 Venray 2St. Tunnis 3 64 J 12-1 Venray 1-Mookerheide 1 8-2 J 12-2 Thos 2—Venray 2 6—4 Programma junioren comp.: Zaterdag 29 april District junioren aanvang 12.00 uur: NTC NederweertVenray 1 Venray (jongensteam)Grubbenv. 1 Peel en Maas junioren, aanvang 9.00 uur: J-17 Graaf Herman 4Venray 1 Venray 2Bergen 1 J 14 Thos 3Venray 1 Venray 2Topspin 4 Zondag 30 april: Landelijke junioren, aanvang 10.00: De Mast-Geldrop—Venray 1 Venray 2Loonse duinen Woensdag 3 mei: Peel en Maas junioren aanv. 13.30 u. J 12 Mookerheide 1Venray 1 Venray 2Thos 2 Het 3e team heeft aan Maasbree 2 geen moeilijke tegenstander gehad. Uit de grote overmacht van dit team bleek wel dat zij veruit het strkste zijn in deze klas. De uitslag 80 was verdiend en de score was 479 tegen 678 punten. Het tweede speelde thuis tegen Cuyk 2 ook een goede wedstrijd. Met ronden van 112, 110, 104 en 107 kreeg de tegenstander geen schijn van kans. In totaal was het verschil 66 punten en dat is niet gering. Uit slag 8—0. Een opmerkelijke prestatie lever de Jo Barents, hij vergaarde 99 pun ten in 4 ronden en is daarmee de 3e speler van M.G.C. Vlakwater die onder de 100 scoorde. Het eerste team was heel aardig op dreef. Zij hadden de moeilijke taak om Geleen 1 met zo'n groot mo gelijk verschil te kloppen. Welnu dat is heel aardig gelukt. Het scheelde soms maar enkele puntjes doordat er toch nog van die kleine onnodige foutjes gemaakt werden. Het werd uiteindelijk toch nog 80 voor het eerste en een score van 418-450 pun ten. Alle 3 de teams staan bovenaan in hun klasse. Houden zo. A.s. maandag is er een toernooi in Alphen aan de Rijn. De kompe titie gaat op 7 mei door. Fred van Zwamen heeft het Junio ren record over 3 ronden met 3 pun ten verbeterd en op 71 punten ge bracht INTERNE KOMPETITIE R. Keereweer wist zijn eerste overwinning binnen te slepen ten koste van J. Louwerse. die hierdoor de rode lantaarn overnam. Hot duel om de tweede plaats is voorlopig nog niet beëindigd, doordat J. Tig- geloven en W. Gommans na 40 zet ten afbraken. J. Tiggeloven heeft een pion meer, dus al met al een rooskleurige situatie voor dé verras sing van dit seizoen. Stand Groep 1: W. Jeuken J. Tiggeloven W. Gommans H. Wannet H. Coolen R. Keereweer J. Louwerse 6'/, 5 Vt 4'/t 7 2 In groep 2 is de strijd om de le plaats nog in volle gang. P. v. d. Velden en M. Egberts geven elkaar geen duimbreed toe, terwijl M. Kruiswijk nog goed bij blijft, dit maal moest C. Smits het onderspit delven. Stand aan de kop: P. v. d. Velden 7 6 0 1 6 M. Egberts 7 6 0 1 6 M. Kruiswijk 7 4 1 2 41/« REKREATIE-SCHAAK P. Rouvroye is nu al zeker van de le prijs. Proficiat. Het waren toch de „oude rotten" die de topposities be kleden, dus ook hier geen succes weggelegd voor nieuwelingen. Alleen T. Spee scoorde als jeugdspeler op vallend hoog. Stand groep 1: P. Rouvroye A. Moss J. de Wit T. Spee D. Hoekstra 81 79 76'/* 73 62'/* 61'/» Stand groep 2: J. Lucassen J. Manders P. Vissenberg H. v. Elswijk A. Helder Zaterdag 29 april a.s. gaan we af testen wie er op 27 mei mee kan doen aan diplomazwemmen. De be doeling is alleen voor A en B diplo ma. Om het geheel overzichtelijk te laten verlopen doen we als volgt: Diegenen die in aanmerking zou den komen voor A diploma (zijn ge waarschuwd. afgelopen zaterdag) worden verwacht om 9 uur. Voor B diploma om 8.15 uur. Erg belangrijk is het gekleed zwemmen. Hiervoor dus meebrengen extra kousen, schoenen, ondergoed en bo venkleding. De kinderen die niet op kunnen krijgen dit daarna meteen te horen. Uitslag rekrealieve wedstrijd van zaterdag 22 april j.I.: le prijzen: Wilma Keyzers, Maurice Engber sen, Marleen Spee, Twanny Bloe men 2x, Delene v. d. Munckhof, Geert Flinsenberg, Hanny Bloemen, Esther Thomassen, Anita Kleeven II, Marjo Kleeven, Miranda Keyzers. 2e prijzen: Anita Vloet, Stephan Hoogendijk, Woutera Flinsenberg, Vasco Gritner, Marli Schaminee, Hans Aarts, Har riet Kleeven, Paul Flinsenberg. 3e prijzen: Antoinette Marcellis, Marco Evers, Sasja Engbersen 2x, John Andeson, Marcel Jeuken, Pascale Thomassen, Ronald Janssen 2x, Woutera Flin senberg, Mariëlle Aarts, Marleen Spee, Paul Willemsen,, Davy Moor- rees, Paul Flinsenberg. M. HOEVENAARS KAMPIOEN 4e KLAS In het afgelopen weekend is M. Hoevenaars ongeslagen kampioen geworden van de 4e klas. In deze door V.O.P. georganiseerde eind strijd was Hoevenaars de sterkste in het maken van punten. De gemid- deldens van de deelnemers waren aanmerkelijk onder het gespeelde gemiddelde waarmede men zich. voor deze eindstrijd kon plaatsen. Na de eerste avond waren Hoevenaars en Joosten nog ongeslagen, terwijl voor Batenburg en Lichtenveld nog geen punten waren weggelegd. De tweede avond bracht de eerste nederlaag voor Joosten, die nu moest proberen om van Hoevenaars te winnen om zodoende nog een beslissingswed strijd te forceren. Zover liet Hoeve naars het niet komen en in de 23e beurt besliste hij de partij ,met rui me voorsprong, in zijn voordeel. Uit slag met respectievelijk matchpun- ten, algemeen gemiddelde en hoog ste serie: 1 Hoevenaars Los band 12 2.516 26 2 H. Joosten, SNA 8 2.717 W» 3 J. Poels, BCY 6 2.652 16 4 W. Batenburg. DOS 6 2.479 13 5 P. de Haart, VOP 4 2.962 14 6 G. v. Daal, 't Anker 4 2.222 14 7 P. Lichtenveld, OGO 2 2.346 16 Deze week worden in de Burg graaf de finalepartijen van de 3e klas door OPM georganiseerd. De deelnemers hieraan zijn: B. v. Daal, Th. Dericks, H. Hendriks. H. Jans sen, L. Siebers, G. Spreeuwenberg en P. Volleberg. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend venray langstraat 1 04780-3040 elektrotechnische installaties meet- en regeltechnische installaties voor industrie, utiliteit en particuliere bouw balie-verkoop van installatiemateriaal voor bedrijven - hobbyisten tummers-cremers venray maakt deel uit van tummors-cremers installatiebe drijven b.v. met vestigingen te maastricht. roermond, helden-panningen en venray. UIT PEEL EN MAAS VAN 24 APRIL 1948 - No. 17 Burgemeester en wethouders bren gen belanghebbenden in herinnering dat het vergunning- en verlofrecht moet betaald worden voor 1 mei a.s. ten kantore van de gemeenteontvan ger. Heeft de betaling voor die da tum niet plaats gehad dan vervalt de vergunning of het verlof. Te Maastricht werd door de heer Commissaris der Provincie de rei zende tentoonstelling geopend, die is georganiseerd door de Limburgse Federatie van Verenigingen voor Vreemdelingen Verkeer. Ook de ver eniging Venray Vooruit met het Oorlogsmuseum Overloon hebben een stand ingezonden die te Venray reeds voor het publiek te bezichti gen was. Als afgevaardigden van Venray en Overloon waren aanwe zig de voorzitter van Venray Voor uit de heer E. Bartels en de burge meester van Overloon de heer Jans. Op dinsdag 27 april zullen de ren ners van de Ronde van Nederland Venray passeren. Zij starten om 12 uur te Nijmegen, rijden via Grave. Uden, Veghel, Helmond. Deurne en Venray verder naar Maasrticht, jn totaal 215 km. Officieel worden de renners te Venray verwacht om vijf voor half drie. De route loopt via Langstraat-Paterslaan-Leunsewcg. De Coöp. Zuivelfabriek hield haar jaarvergadering onder voorzitter schap van de heer A. Poels, van de Raad der Commissarissen, waarin verslag werd uitgebracht over het boekjaar 1947. Aangevoerd werden in 1947 7.815.687 kg. melk met een gemiddelde vetgehalte van 3.457 pet. Bijgekoeht werden: 20.950 kg boter; 137.447 kg ondermelk; 4800 kg. melk poeder. Verkocht werden: boter 199.522'/t kg. Gestan. melk 4.265.009 kg.; room 4.525 kg.; volle melk 87.394 kg.; ondermelk 316.816 kg.; karnemelk 111.861 kg.; melkpoeder 81.350 kg.; ondermelk leden 1.740.953 kg., karnemelk leden 415.923 kg.; di versen (pap, ijs, ruw-ijs) voor 58.461,10. Totaal verkocht voor 1.310.875,09. Geproduceerd werden: 180.621 kg. boter. Tot melkpoeder melk. waaruit werden geproduceerd: werd verwerkt: 947.992 kg. onder- 81.35 Okm, poeder. De periodiek af tredende leden van het bestuur, wer den bij acclamatie herbenoemd, t.w. de heren J. Loonen, J. Rambaghs en G. Jenniskens, eveneens de aftre dende leden van de Raad van Com missarissen de heren Th. Peters en Hub Janssen. Ook Venray zal het 50-jarig Rege ringsjubileum van H.M. de Koningin niet ongemerkt voorbij laten gaan. Het Oranjecomité, kwam reeds bij elkaar voor een voorlopige bespre king. Een ere-comité is reeds ge vormd. Binnenkort zal een vergade ring worden gehouden met vertegen woordigers der kerkdorpen, waarop gezamenlijk de feestplannen worden opgesteld. Te Roermond slaagde voor Keur meester van groenten en fruit dhr. Joos Muyzers te Merselo. De R.K. Dagnijverheidsschool te Venray. Inschrijving voor leerlingen afd. Kleermakerij op woensdag 28 april op het kantoor van de Am bachtschool (tegenover de Bioscoop) voor die jongens die voor kleerma ker wensen te worden opgeleid. De directeur: P. J. I. Oomens Voor de vele blijken van belang stelling bij mijn zilveren ambtsju bileum, zeg ik, ook namens mijn echtgenote, vader en kinderen, har telijk dank, aan familie, vrienden en kennissen; speciaal dank aan Va der Overste en Bestuur van St. Ser- vatius, technisch en verplegend per soneel, buurtvereniging „De Vrien denkring", Handboogschutterij „St. Anna" en Beugelclub „Onder Ons". H. Litjens, Oude Oostrumseweg 28 Ook Venray heeft zijn deel bijge dragen aan de Italiaanse verkie zingspropaganda. Zo zijn er meer dan 1 000 brieven uit onze gemeente verzonden. Dat dit op hoge prijs werd gesteld, blijkt uit de diverse antwoorden welke zijn terug ge stuurd. Wij publiceren hieronder een antwoord, dat enkele dagen voor de verkiezing in Venray binnen kwam. Rome, 6 april 1948. Geachte Mevr. Petit. Ik dank u voor Uw mooie brief van 10 april en beloof U dat gene te zullen doen wat U vroeg, voor het welzijn van Europa en Ita lië. Ook mijn famile, vrienden en be kenden zullen hetzelfde doen. Mijn beste wensen voor onze Hollandse vrienden en vele groeten. H. Homo lieve. Tijn 4o( ïKJiet? in 'Ycnrat[ Oj 3, 5 en 6 mei a.s. organiseert het Comité Recreatiesport Venray in samenwerking met de Tour- en Wie lerclub Oostrum de tweede fiets driedaagse in Venray Deelname "ls voor ledereen mogelijk, met dien verstande dat jongeren dan 12 jaar onder begeleiding dienen te zijn. Inschrijving en start is bij sport hal De Wetteling, telkens van 18.30 tot 20.00 uur. De inschrijfkosten be dragen 2.per dag of 5.voor 3 dagen. Elke deelnemer ontvar^t een herinnering. De tochten zijn dagelijks ongeveer 25 km lang en leiden door een bok rijke omgeving. Voor degenen <J|e iets meer willen dan alleen fietsen, bestaat de mogelijkheid de tochten te rijden als resp. een foto-puzzel route: een let ter-woord-combinatie route. Onder degenen die na 3 toch ten de meeste punten hebben be haald. zullen enkele kleine prijzen verloot worden. Deelnemers rijden op eigen risia», en worden verzocht zelf te zorgen voor een fiets die in degelijke staat verkeert, en voor geschikte kleding. Gewestelijk Arbeidsbureau Venray Van 1 januari 1978 tot en met 18 april 1978 werden 1272 vakatures op genomen in de vakaturebank; op 19 april 1978 was in 720 vakatures voorzien, zodat er thans nog 552 plaatsen vakant zijn. waarvan 302 buiten het rayon Venray. Hier volgt een greep uit de vakafr- tures in het rayon Venray: in de bouwsektor en aanverwan te sektoren: (leerling) metselaars, stucadoor*. (leerling) timmerlieden, opperlie den. grondwerkers, (leerling) dak dekkers. (leerling) schilders (hulp/ leerling) uitvoerders, woning- inrcihter/stoffeerder, bouwkundig calculator, kostprijsdeskundige, organisatie-assistent, projektlei- der. in de mrtaalsektor: gereedschapsmaker, argonorc lassers, autogeen/elektrisch pijp lassers, plaatwerker'spui ter, (leerling) automonteurs, (leer ling) telefoonkabel-monteurs, c.v. monteurs, draaiers, frezers, hoor ders. profielwalser, machinebe dienden. montagemedewerkers, operators, richter, industrielak- spuiters, spuiters. in de dienstensektor: administratief medewerk(st)er, secretaresse, asssistent accoun tants, aankomend boekhoud(st)ar, receptionist, commercieel mede- weric(st)er, medewerkster bock handel. kassières, verkoopsters, verkopers, verkoop-inspektcur, serveerster, gastdocenten, onder wijzeres), vespl eegkundi ge- B anesthesie-assistent(e), bezig heidstherapeute/begeleidster. leid ster gezinsverzorging, hulp bad meester, rij-instrukteur/trice, heftruckchauffeur, chauffeur. overigen: huishoudelijke assistentes, pro- duktiem ede werkers, schoonmaak ster, pluimveeverzorger, mede werker boomkwekerij, medewet kers plantenkwekerij, verstel- naaister, beheerder. De vakatures worden snel bezet! Een vakature van vandaag kan mor gen reeds voorzien zijn. Kom U daarom zelf op de hoogte stellen van de inhoud van het vakaturebestaad. De vakaturebank is geopend, iede re werkdag, 's morgens van 08 15 tot 12.30 uur en 'a middags van 13.45 tot 17.00 uur.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 7