DUIVENSPORT Wandelsport SP10-NIEUWS .C.C. Venray TAFELTENNIS Scholierenkampioenschappen Tafeltennis 1978 Rank Xerox Tafeltennistournooi VC Phoenix75 Hondensport 999 EEN SOFTBALLTOPPER IN VENRAY S.V. Venray NCRV-Springtrofee Het tweede weekend in april is het zover, dan kunnen alle „softbal- gekken" volledig aan hun trekken komen. Softballclub Venray is er namelijk in geslaagd om de elite uit de vaderlandse competitie, te weten Nelissen D.S.S. uit Haarlem en Ter rasvogels uit Santpoort dit weekend naar het zuiden te halen alwaar ze in het kader van hun voorbereiding op de competitie twee wedstrijden zullen spelen. Diegenen die ook maar iets met softball te maken henben en natuur lijk ook alle liefhebbers van deze mooie zomersport moeten niet na laten dit spektakel mee te maken. D.S.S. en Teri asvogels zijn op spor tief gebied te vergelijken met Feyen- oord en Ajax van een paar jaar ge leden, en de duels die beide clubs tegen elkaar spelen zijn altijd reuze spannend. Een voorspelling is ook nooit te geven, want de uitslag is altijd uiterst klein. Nelissen D.S.S. is landskampioen, zeven maal in 12 jaar tijd, bovendien drie maal in successie en Terrasvogels gaf vier maal zijn visitekaartje af. Beide clubs vorig jaar geschiede nis gemaakt door een prestatie te le veren die nog nimmer geëvenaard is. Zij speelden op 14 mei een compe titieduel dat na tien volledige in nings een stand aangaf zoals deze ook begonnen was, namelijk 0-0. De ze uitslag bewijst wel dat het daar zéér spannend toeging. Beide clubs hebben een aantal scoringskansen gehad, maar door formidabel veld spel werden de punten tegen gehou den. Belangrijkste moment in deze wedstrijd was de zevende inning toen een Terrasvogel-speelster een dreun gaf die het verre veld volle dig openspeelt, iedereen veerde op, het veld leek wel een heksenketel en niemand gaf ook nog maar één cent om de kansen van D.S.S., maar op nieuw gelukt het deze club om via briljant veldspel de loopster uit te tikken, luttele decimeters voor haar einddoel de thuisplaat. Deze wed strijd is wel de mooiste geweest die er ooit in Nederland gespeeld is en nóg spreekt men over deze „Softball- thriller". Zoals U ziet. kan hel er dus fel aan toegaan op 8 en 9 april, al moet gezegd worden dat dit na tuurlijk nog een oefenduel is voer beide clubs en ook hel weer parten kan spelen. Desalnielemin kunt U toch een aantrekkelijke wedstrijd verwachten met goed softball, een waar stuk propaganda voor de so.'t- ballsport in het zuiden. De propagandawedslrijden zu'-len worden gespeeld op het veld van de softballvercniging Venray en we!- zaterdag 8 apr 1 aanvang 15.00 uur; zondag 9 april aanvang 12.30 uur. C.C. PEEL EN MAAS "Wedvlucht Heverlé 2 april 2269 duiven. m.p.m. 1 H. Lucassen Zwaluw 1188.872 2 Bastiaans-Boorn Zwaluw 1184.831 3 J. Hendrix S Horst 1184.191 4 H. Derix Horst 1157.774 5 W. Verheyen Horst 1151.421 6 Fr. Weys Horst 1138.944 7 L. Willems O Zwaluw 1135.993 8 J. Goumans Vredesduif 1135.570 9 Munckhof-Poels Zwaluw 1134.805 10 H. Janssen Wanssum 1132.352 Winnaar grill: L. Willems O Zwaluw P.D.V. DE VREDESDUIF Africhten 2e tour is als volgt: a.s. zaterdagmorgen 8 april van 8 tot 8.30 uur. Dinsdagavond 11 april van 20.00 tot 21.00 uur. Mandendienst zaterdag: A. Claes- sen zn en W. Drabbels. P.D.V. DE PEELKRUISERS Op 12 en 18 april africhten. In zetten hierovoor op 11 en 17 april van 19.30 tot 20.00 uur en 's morgens van 7.30 tot 8.00 uur. W.S.V. DE DOORZETTERS Op zondag 9 april gaan de Door zetters wandelen in Groesbeek. De bus vertrekt om 11.00 uur aan de A.B.O.-school. De .start in Groesbeek is in café Amste'.bror. Burg. OLe^.- kofstraal 35, Groesbeek. W.S.V. DE BELHAMELS De Belhamels uit Leunen gaan op zondag 9 april wandelen in Groes beek. De bus vertrekt om iG.4i uur vanaf het Gemeenschapshuis. De stai t in Groesbeek is in café Am- stelbron, Burg, Ottcnhofstr. 35. Afd. softbal honkbal Namens de honkbal- en softbal- afdeling feliciteren wij het eerste voetbalelftal met het behaalde kam pioenschap. A.s. zondag is hel dan zover, dan zullen twee top solftbalploegen uit het westen in Venray neerstrijken. Zowel zaterdag als zondag worden de demonstratiewedstrijden gespeeld. De aanvangstijden voor zaterdag en zondag zijn respectievelijk 15.00 en 12.30 uur. PEANUTS Zaterdag j.l. waren de peanuts te gast in Geldrop. Na een spannende wedstrijd die gelijk opging wist Ven ray in de laatste slagbeurt te zege vieren. De eindstand werd 19-18. Goed zo jongens. A.s. zaterdag wordt gespeeld te gen Den Bosch. Wij vertrekken om half twaalf vanat hel clubgebouw den Boggerd. Ouders die meegaan en willen rijden, gaarne opgeven bij J. v. Tiggeloven, te'.. 2411. SOFTBAL Het seniorensoftoalteam heeft de wedstrijd tegen DVS met zeer ruim verschil gewonnen 29-1. In deze wedstrijd waarin de tegenstander niet veel te vertellen had, werd door Venray taktisch goed gespeeld en werden aanvallend diverse situaties goed uitgebuit. Ook de wedstrijd tegen black Wings werd met grote overmacht ge wonnen. Het aanstaand weekend is er voor de senioren geen wedsrtijd, maar mo gelijk kan er van de demonstratie wedstrijden nog meer opgestoken worden. De jeugdsofhalsters spelen zater dag tegen de Ducks uit Boxtel. Op de training wordt medegedeeld hoe laat de 'samenkomst is. HONKBAL De jeugdhonkballer speelden za terdag tegen DVS in Aalst. Ook de ze wedstrijd werd verloren, mede omdat de juiste opstelling nog ge vonden moet worden en het feit dal de jongens nog niet op elkaar inge speeld zijn. Op de trainingen moet dit opgelost kunnen worden. Zaterdag a.s. spelen de jeugd- honkballers tegen de Ducks uit Box tel. Het tijdstip van samenkomst wordt op de trainingen bekend ge maakt. De senioren konden de oefenwed strijd tegen DVS winnend afsluiten: 3-2. Zowel in het veldspel als aan slag is er een opgaande lijn te be speuren. Aan slag werd de knuppel ruim gehanteerd doch vele goede klappen werden ook goed door de tegenstander verwerkt. Zondag a.s. wordt gespeeld tegen Geldrop, een tegenstander uitko mend in de tweede klas landelijk. Aanvang wedstrijd 14.30 uur, samen komst 12.30 uur. Uitslagen van de 4e spcedojaar- gangwedstrijd 2 april te Weert: 100 m. vrij jongens 1968: Xander Roos 1.51.6 dis. 100 m. vlinder jongens 1967: Jan W v, d. Watenaat 2.12.3 dis. Juul Schaminee 2.16.9 p.rec. 3.8 Marcel Hanen 2.CC.8 Henk Hessels 2.12.3 100 m. school meisjes 1966: Yvonne Lucassen 1.48.0 Mieke Schaminee 1.43.3 Petrina Sengers 1.45.6 100 m. vr üJongens 1966: Frank Janssen 1.46.7 p.rec. 8.0 Jos Hebben 1.29.0 p.rec. 8-0 100 m. rug meisjes 1965: Dorothé v. d. Waterlaat 1.27.8 p.r. 0.3 Dorothé Jacobs 1.34.3 Monique Hanen 1.34.7 p.rec. 2.8 Miriam Cup 1.41.3 p.rec. 3.7 Monique Janssen 1.43.8 p.rec. 0-3 Simone Bilet 1.41.9 p.rec. 24.1 100 m. school meisjes 1964: Hermie Philipsen 1.34 9 Karin Hijl 1.46.3 p.rec. 18.9 100 m. vrjj jongens 1964: Jacq van Dijck 1.14.9 p.rec. 3.3 100 m. rug meisjes 1963: Sylvia Rintjema 1.34.3 p.rec. 1.7 Inge Rintje ma 1.49.6 p.rec. 4.9 Ina Veugen 1.29.7 Ingrid Thomassen 1.34 8 100 m. vlinder jongens 1963: René Coenen 1.39.3 Eric Aben 1 28.3 Rob Blok 1.29.5 p.rec. 2.9 Huub Jacobs 1.39.6 dis. p.rec. 11.8 100 m. school meisjes 1962: Corinne Vogelzang 1.38.2 100 m. vrü jongens 1962: Peter Janssen-V 1.07.9 Peter Janssen-M 1.10.0 p.rec. 0.5 Op de jeugdcross te Rosmalen werd deelgenomen door twee ren ners van MCC Venray, t.w. Peter Wilmsen en Michel Arts. Peter toonde zich heer en meester in de bromfietsklasse. Hij werd dan ook in beide manches onbedreigd als eerste afgevlagd. Proficiat Peter. Michel Arts, dié uitkwam in de mini-klasse, ging in de eerste man che als vijftiende van start, maar door zijn geweldige inzet wist hij zich naar voren te werken naar een vijfde plaats; in de laatste ronde werd hij van achter aangereden en moest daardoor genoegen nemen met een achtste plaats In de twee man che werd hij ook als achtste afge vlagd. Dus ook gelukwensen voor Michel. A.s zaterdag is er een jeugdcross te Uden en zondag te Heusden bij Asten. Onder ideale weersomstandighe den werd afgelopen zondag gecrosst in Beek en Donk. Het terrein lag er nogal modderig bij, maar dat verhinderde niet dat het een spannende wedstrijd werd. Bij de 250 cc stonden Ton v. Dijck. Peter Goemans en Peter Relou aan dc start. Peter- Goemans najn met-_ een kopstart en wist die tot aan het einde vast te houden. Dus 1 Peter Goemans, 8e Ton van Dijck. Peter Relou kwalificeerde zich niet voor de finale. In de finale werd Peter Goemans keurig 7e en dat betekende zijn eer ste beker dit seizoen. Ton van Dijck moest van achter opkomen en dat viel niet meer in zo'n modderbad. Als 9e werd hij afgevlagd. Een keurige prestatie van Ton. Bij de 500 cc stonden Hans Ver- koeyen en Piet Potten aan de start. In de le manche nam Hans met een kopstart maar bij de 2e door komst was hij gevallen en lag op een 3e plaats bij de finish. Piet Potten reed zijn eerste wedstrijd van dit seizoen. Bij de start bleef Piet ste ken en vertrok daardoor als laat ste. Hij werd als 18e afgevlagd. In de tweede manche werd Hans als 7e afgevlagd, otaal een mooie 4e plaats. Voor Hans betekende dat zijn zoveelste beker. Piet Potten werd weer rond de 15e afgevlagd. A.s. zondag starten we in Uden. Voor de vijfde maal brengt de NCRV wedstrijden om de NCRV- Springtrofee op het scherm. Ook dit jaar worden de wedstrij den in een veel korter tijdsbestek op het scherm gebracht, hetgeen de herkenbaarheid bijzonder verhoogt. Het wedstrijdschema en het aantal deelnemers is eveneens gewijzigd. Er zijn nu vier poules gevormd met acht combinaties, die in twee wed strijden tegen elkaar uitkomen om twee plaatsen in de finale. In die finale komen dus opnieuw acht deel nemers, die drie wedstrijden rijden. De deelnemers aan de poulewed strijden rijden eerst een klassiek springconcours, met een klassering naar strafpunten en tijd. Bij een ge lijk aantal strafpunten volgt een één malige barrage op tijd. Nadien rijdt men een combinatieparcours (Force en Speed), bestaande uit een type puissance dat binen een bepaalde (ruimschoots voldoende) tijd moet worden afgelegd, en een jachtspring- concours waarbij de fouten worden omgerekend in seconden, die bij de gemaakte tijd worden opgeteld. De winnaar is de deelnemer met de minste fouten en de snelste tijd. Per parcours worden punten toe gekend. De eerst, aankomende krijgt 8 punten, de tweede 7, de derde 6, enzovoorts. De deelnemers kunnen over de twee parcoursen dus maxi maal 16 punten behalen. Poule A is reeds verreden. Voor de finale plaatsten zich Henk v. d. Berkmortel met Sparta uit Helmond (15 punten) en Martin de Vries met Orfeus uit Dordrecht (14 punten). Heden vrijdag 7 april zendt de NCRV om 20.40 uur via Nederland I de wedstrijden van poule B uit, waaraan o.m. de Venrayer Maitien Verschuuren deelneemt. De foto toont de heer Verschuuren tijdens de t.v.-opname ïn de Arn hemse Rijnhal op 21 februari j.l. Uitslagen van 't afgelopen weekend: SENIOREN: Koningslust 2—Red Stars 3 28 Red Stars 4Wap In 1 28 Seta 2Red Stars 6 82 Red Stars 7—Hegta 3 8—2 Batave 3Red Stars-8 100 Voor de meeste seniorenteams was dit de laatste wedstrijd van dit sei zoen. Helaas was het ook deze keer geen geweldige oogst, wat betreft de winstpunten. Red Stars 3 bereikte een tweede ■plaats tegen het gedegradeerde Ko ningslust 2. Red Stars 4 leed de verwachtte nederlaag, maar moet afwachten of men in de tweede klas blijft. Red Stars 6 kreeg in Sevenum zwaar de klop. Red Stars 7 was reeds gedegra deerd. maar boekte toch winst. Red Stars 8 hield de tegenstander op 10—0. JEUGD - JONGENS: Red Stars 2Heugem 2 28 Het tweede jeugdteam kreeg deze keer tegen Heugem geen enkele kans om een vuist te maken. Armada 8—Red Stars 12 37 Het 12e is er in geslaagd om deze keer kampioen te worden en is zelfs de enigste van deze tweede helft. Proficiat heren: A. Hawinkels, W. Claus en A. Achten. Red Stars 17Armada 12 10—0 Red Stars 22MaaSbree 9 55 Red Stars 17 sloot af met een dik ke zege. Red Stars 22 sloot af met wederom een punt. JEUGD - MEISJES: Sempre Avanti 1Red Stars 2 82 Het tweede prov. team trok vol goede moed naar het verre Voeren- daal, maar kon aldaar niet verhin deren, dat de thuisclub twee punten thuis hield. Red Stars 18't Belke 5 82 Red Stars 19—Panningen 6 64 Armada 13—Red Stars 20 64 Red Stars 21—Maasbree 8 3—7 Red Stars 18 boekte een verdiende zege. Red Stars 19 kwam net met de hakken over de sloot. Red Stars 20 speelde met een invaller niet slecht. Red Stars 21 was Maasbree 8 te machtig. Programma a.s. zaterdag: Thuiswedstrijden Red Stars 1—Mizu SCO 1 18.00 Red Stars 13PSV-Cathrien 14.15 Red Stars 11—BI. Star 6 14.15 Red Stars 16Heugem 1 14.15 Uitwedstrijden: PSV Cathrien 2—Red Stars 2 16.00 MegaclesRed Stars 9 13.00 Maasbree 4Red Stars 6 14.00 De overige teams zijn vrij. Zaterdag a.s. is er een dropping voor de senioren en aanhang en voor de junioren, die volgend seizoen se nior worden. Vertrek: 20.00 uur van af de gymzaal aan de Beukenlaan. ariaens sport: grotestraat 18 venray 04780-1253 Evenals het vorig jaar namen weer vele schoolkinderen aan deze titelstrijd deel, om precies te zijn 300 stuks. Ook nu weer was het strijdtoneel erg levendig en het spel peil opvallend goed. Een nieuw as pect bij deze kampioenschappen was dat ook leden van de tafeltcnnisclub mochten deelnemen. Dit nu was het gevolg van de mogelijkheid tot deel name aan de finale voor scholieren te Culemborg. Nadat nu de voorronden waren afgewerkt, kwamen in de halve fi nale scholieren die opvielen door hun goede spel. Helaas voor hen, gingen slechts de poulewinnaars over naar de finale. In de fipal.es hadden- de spelers en speelsters gelukkig nog adem en konditie over om de in vele getale aanwezige tóeschouwers een leuke finale te laten meemaken en dit werd zeer gewaardeerd, wat het fanatieke aanmoedigen wel uitwees. Dit alles nu mede mogelijk door de medewerking van Rank Xerox en het was dan ook niet zo gek, dat mevr. Stierman persoonlijk de fina listen hun zwaar bevochten ere metaal kwam overhandigen. Aan dit alles kleefde echter, even als het afgelopen jaar, waarlijk weer een schoonheidsfoutje en wel de gro te afwezigheid der leerkrachten. Bij het uitreiken van de prijs der beste school stonden we moederziel al leen. Heren onderwijzers was is dat voor een stijl. We zullen maar zeg gen tot het volgend jaar, of niet? Uitslagen: Klas 4: 1 Maurice Verschuren 2 Joris Wismans 3 Ronny Cup 4 André Mailand Klas 5: 1 Martin Schulz 2 Frank v. d. Vleuten 3 Jan Thomassen 4 Koen Schaeffers Klas 6: 1 Vincent van Kuyck 2 Mandy Janssen 3 Leon van Lare 4 Bas Gómmans De wisselbeker ging ook dit jaar weer naar Coninxhof, dat hiermee deze trofee definitief in bezit kreeg (3x op rij), met 32 punten. 2e werd de Claraschool met 23 punten en de Petrus Bandenschool werd 3e met 22 punten. De uitslag van de voorronde voor de kampioenschappen voor basis scholieren was: 1 H. Hart school, Sevenum 2 Coninxhof, Venray met de spelers V. v. Kuyck, F. v. d. Vleuten, B. Gommans, K. Schaeffers. Deze twee scholen gaan Noord Limburg vertegenwoordigen op de Nederlandse Basisscholenkampioen schappen in Culemborg. De kampioenen van de 5e klas van de Basissscholenkampioenschappen Tafeltennis: v.l.n.r. Frank v. d. Vleuten, Martin Schulz, Jan Thomassen, Koen Schaeffers. Kampioenstreffen in Venray om Basketballtitel Zaterdagavond valt in sporthal De Wetteling de beslissing of Midalgan Sport Jumpers ongeslagen tot nu toe zich definitief kampioen mag noemen in de tweede klasse zuid. Tegenstander deze avond is niemand minder dan het op de tweede plaats op de ranglijst verblijvende Super Shot uit Tegelen. Spanning dus al om. verliest Midalgan Sport name lijk dit bonistreffen beide ploegen speelden reeds tweemaal tegen el- kaart zal men moeten wachten op het resultaat uit de laatste wedstrijd uit. tegen het op de derde plaats staande Hoppers. Of de ploeg van coach Luc Ber- trands het zo ver zal laten komen zal zeker niet aan hem liggen, want fanatiek als hij is. twijfels over wie de sterkste is heeft hij niet. Ook zaterdagavond kan hij weer beschikken over zijn volledige basis, waarvan Evands wel weer met de opdracht het veld in zal gaan om de spelmaker van Super Shot Spaans aan banden te leggen. Midalgan Sport Jumpers contra Super Shot zaterdagavond in sport hal De Wetteling, aanvang 20.30 uur, zonder meer een wedstrijd tussen twee toonaangevende basketball teams in Noord Limburg waarin men hopenlijk kan genieten van basketball op behoorlijk niveau. Toegang gratis. Op bijgaande foto een spelsituatie uit een eerdere wedstrijd tegen Su per Shot. Uitslagen zaterdag 1 april: Veldhandbal: Heren asp.. Dames pup. en Heren pup. afgelast. Zaalhandbal: Heren sen.: Bevo 3Manual 2 12-15 Dames sen.: Bevo 2Manual 2 10-2 Uitslagen zondag 2 april: Veldhandbal Dames sen. 1, Dames jun. en Heren jun. afgelast. Programma zaterdag 8 april: Heren asp. Loareal 2Manual 15.30 u. vertrek 14.30 uur Heren pup.: ManualBlerick 14.00 u. Zondag 9 april: Dames sen.: Manual 1Bevo 2 14.00 u. Manual 2Grathem 2 15.00 u. Dames jun.: WittenhorstManual 13.00 u. vertrek 12.15 (verhard) SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD Op tweede paasdag organiseerde Tafeltennisvereniging Red Stars uit Venray de traditionele kampioen schappen voor de afdelingen Bra bant, Gelderlands en Noord en Zuid Limburg. Meer dan 400 deelnemers werkten op deze dag 1000 wedstrij den af. 's Morgens werd het toernooi na een kort woordje van voorzitter C. Bonants door de heer C. Borsje van Rank Xerox officieel geopend en konden de wedstrijden beginnen. De 35 tafels die in sporthal De Wet teling stonden opgesteld waren tot 's avonds 9.00 uur konstant bezet. In de hoogste seniorenklasse wa ren de eerste prijzen voor 2 spelers uit Tilburg van de vereniging Luto. Toch wisten ook de Venrayse spelers behoorlijk wat prijzen in de wacht te slepen, In de hoogste klasse be haalde F. Bonants tweemaal een 2e prijs. De goede resultaten blijken ook wel uit de stand voor de wisselbeker die dit jaar voor de derde keer door de eigen vereniging werd gewonnen. Een bijzonder woord van dank aan Rank Xerox dat het ons ook dit jaar weer mogelijk heeft gemaakt deze kampioenschappen te organiseren. De voornaamste resultaten van de Venrayse spelers zijn: Heren C klasse: 2e plaats F. Bo nants. Heren F klasse: 2e plaats W. Thijs- sen. Heren G klasse: le plaats P. Bouw- mans, 2e plaats H. Achten. Heren S 1 klasse: 2e plaats Fr. Bo nants. Heren dubbel B/C klasse: 2e plaats E. Verblakt-G. Philipsen. Heren dubbel F klasse: 2e plaats P. Boumans-J. Verblakt. Heren dubbel G klasse: le plaats H. Achten-W. Heijnen. Jongens junioren A/B klasse: 2e plaats T .van Vegchel. Jongens jeugd 2: 2e plaats B. Boo gaard. Jongens jun. A/B dubbel: 2e plaats B. Thijssen-T. v. Vegchel. Jongens asp. A/B dubbel: 2e plaats B. Bogaard-R. Bogaard. Jongens pup. ABC dubbel: 2e plaats V. v .Kuyck-H Hunnekens Jongens werlpen dubbel: 2e plaats M. Achten-M. v. Kuijck. Meisjes junioren C: 2e plaats H. Bo nants. PhoenixVenlo Sport Afgelopen zaterdag moesten we uitkomen tegen Venlo Sport, waar van we op z'n minst 1 puntje hoop ten te kunnen pakken. In ccn mum van tijd stonden we voor met 7-0. Venlo Sport, dat moest opboksen te gen een uitstekend draaiend Phoenix moest in deze eerst set het onder spit delven met maar iiefst 4-15. In het begin van de tweede set vatte Phoenix de strijd te gemakke lijk op. Daarna liepen we geleidelijk uit tot een 7-15 setwinst. De 3e set leek Phoenix moeiteloos te winnen, maar bij een stand van 5-14 vocht Venlo Sport echter krach tig terug en wist zo lot op 4 punten te naderen. Het was Phoenix echter die het 15e punt het eerste wist te scoren en daardoor de wedstrijd op haar naam kon zetten. De setstan den waren: 4-15. 7-15 en 10-15. A.s. zaterdag moeten de heren hun laatste competitiewedstrijd speicn tegen een sterk Aspargos. We hopen een goeie pot volleybal te kunnen tonen en met de steun van alle sup porters kan het een mooi spektakel korden. Komt allen kijken, we reke nen op jullie steun. Tot zaterdag om 18.30 uur in Coninxhof. Beterschap Truus! TENNIS CLUB VENRAY Het kennismakingstoernooi van a.s .zondag gaat gewoon door tenzij het weer wederom roet in het eten gooit. Gespeeld wordt op 4 banen (de overige banen zijn nog niet voldoen de geprepareerd). De aanvang is om 10 uur de sluitingsceremonie zal rond 18.30 uur plaatsvinden. De deel nemers zijn ïn poules ingedeeld en spelen ieder 2 x een half uur. Het toernooischema hangt donderdag- avond 6 april in de tennishal. De deelnemers moeten daar kennis nemen van hun speeltijden, De beide speeltijden zullen niet al te ver van elkaar liggen. Degenen die niet meespelen wor den ook rond de banen (en de bar!) verwacht opdat het een ontmoeting zal worden tussen veel oude en nieuwe leden. GEZAMENLIJKE OEFENDAG Zondag 9 april organiseren de po litiehondenverenigingen PHV „De Verdediger", PHV ..Buitenlust", PHV „Bij Dag en Nacht" en de PHV „Gemmadal" te Venray een geza menlijke oefendag voor jonge hon den. Het. ligt in de bedoeling dat deze honden ana de eerstvolgende certi- ficaats keuring van de K.N.P.V. zul-, len deelnemen. Deze oefendag moet dan ook gezien worden als een gene rale testdag voor deze keuring. Er zullen een 6 tal combinaties uit voor noemde verenigingen aan deelnemen. Als keurmeester zal dhr. Arts uit Horst fungeren. De algehele verzor ging berust bij PHV .Gemmadal". Het eerste gedeelte van het pro gramma zal worden afgewerkt op het oefenterrein van deze vereniging, gelegen aan de Molenklefweg (hoek De Alden Weg-Molenklefweg) te Venray, aanvang 9.00 uur, Het tweede gedeelte zal worden afgewerkt op het sportterrein van SL Paschalis gelegen aan de Wanssum- seweg 14 te Oostrum. Aanvang 14.00 uur. PHV „Gemmadal" wenst deelne mers en toeschouwers een prettige dag. Samenwerking tussen de vier Venrayse politie hondenverenigingen Om de samenwerking tussen de vier Venrayse Politiehondenvereni gingen: PHV De Verdediger, PHV Gemmadal, PH VBuitenlust en PHV Bij Dag en Nacht te bevorderen, is een samenwerkingscommissie samen gesteld. Het uiteindelijke doel zal een kringkompetitie op te zetten. Als eerste aktiviteit van deze sa menwerking zal een „onderlinge testdag" gehouden worden op 9 april a.s., aanvang 9.00 uur. Als tweede jaarlijks belangrijke aktiviteit zal jaarlijks een wedstrijd gehouden worden voor de beste Venrayse politiehond. Hierbij zal dan gestreden worden om de „Hay Dech- nar wisselbeker". Deze beker wordt beschikbaar gesteld door dc weduwe van de in december overleden op richter van PHV „De Verdediger". Overige taken van de samenwer kingscommissie zullen zijn: 1. Koördinatie van belangen to.v. Gemeente etc.; 2. Afstemming van wedstrijddata etc.; 3. bevordering van dressuurmoge- lijkheden, o.a. door middel van uitwisselen van pakwerkers, oe fenterrein etc. Meisjes junioren A'B dubbel: 2e plaats H. Bohants-K. Clevers. De stand om de wisselbeker: 1 Red Stars, Venray 49 2 Heugem, Maastricht 33 3 Elsloo. Elsloo 31 4 Sempre Avanti. Arnhem 22 5 Shot, Wageningen 21 6 Blue Star, Venlo 20 7 Looping, Venlo 18 8 Seta, Sevenum 14 Al met al mogen de organisatoren terugzien op een geslaagd toernooi- De organisatoren willen iedereen nogmaals bedanken voor de mede werking die zij hebben gegeven bij dit toernooi.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 7