(3- BILJARTEN HIDALGAN .C.C. Venray DUIVENSPORT w UiKM V.C. ROOY TAFELTENNIS oostrum Stan Poels van Judo-vereniging Venray tweede op de Nederl. kampioenschappen J. van het Hek blijft trainer van s.v.Ysselsteyn Invaliden Sportclub Venray omstreken Het waterpolo van Spio krijgt gestalte! Kanarievereniging De Huisvriend 089 V.C. ROOY 3 V.C.M.1 S.V. Venray Op de afgelopen zaterdag gehou den Nederlandse kampioenschappen voor aspiranten te Nijmegen is het Stan Poels net niet gelukt, kampioen van Nederland te worden. De Ven- rayse judoka moest in de finale zijn meerdere erkennen in Bert Kroese uit Anbergen, die ook deel uitmaakt van het Nationale Kernploeg. De enerverende 6 minutep duren de finale, werd door Stan met mi niem verschil verloren. Voor het be reiken van die finale had Stan, even als de latere kampioen, al zijn voor- wedstrijden gewonnen, zodat men verzekerd was van een spannende eindstrijd. Enigszins gehandicapt door een schouderblessure die hij opliep in de halve finale, kreeg Stan Poels een voorsprong in die finale met koka door een overnametechniek; halver wege de wedstrijd echter maakte Bert Kroese een o-uchi-gari (5de beenworp), wat gehonoreerd werd met een yugo, waardoor hij een klei ne voorsprong nam. In de nog res terende minuten lukte het Stan ech ter niet om deze achterstand in te lopen, zodat de judoka uit Twente zich, evenals vorig jaar, kampioen mocht noemen. De Venrayse supporters, die in Nijmegen in grote getale aanwezig waren en hun favoriet zeer enthou siast aanmoedigden, waren zeer te vreden met dit resultaat, evenals de Judovereniging Venray natuurlijk. Na reeds twee jaar de technische leiding van s.v. Ysselsteyn in han den te hebben gehad, heeft het be stuur van de Ysselsteynse voetbal vereniging het kontrakt met trainer Jan van het Hek voor de duur van twee jaar verlengd. Onder leiding van J. v. h. Hek pro moveerde het standaardteam van sv Ysselsteyn in het seizoen 1976-'77 van de 2e naar de le klasse afd. Limburg. Bovendien wisten in dat zelfde jaar ook nog Ysselsteyn 3 en Al beslag te leggen op de titel. In Sporthal „Sterrenburg" te Dor drecht zullen a.s. zaterdag 25 maart de voorronden voor de Ned. Tafel tenniskampioenschappen 1978, ge houden worden. De volgende spelers van onze vereniging zullen hieraan deelnemen: Jac. Heidens, Tonny Janssen, Wilbert Janssen, John Jen- niskens. Wim van Ooi, Leo Reintjes, Joost Rongen, Marcel Seykens en Theo Verstappen. Nelly van Dijck is vanwege haar kampioenschap 1977, vrijgesteld van deze voorronden. Als coach zal fungeren Giel Tho massen, terwijl Th. Gerrats belast is met de algehele leiding. In verband met het feit, dat wij reeds 's morgens om 09.45 uur in Dordrecht aanwezig dienen te zijn, is vertrekuur bepaald op 06.45 uur (kwart vóór zeven dus), vanaf Lang straat 33c - Venray. De reis zal per bus worden gemaakt. Wij verzoeken allen, ook even tuele belangstellenden die mee wil len reizen, tijdig aanwezig te zijn. Over drie weken, zaterdag 15 april a.s., zullen dan eveneens te Dordrecht in dezelfde sporthal, de Ned. Kam pioenschappen 1978 verspeeld wor den, terwijl ook dan de dubbels aan bod komen. Maar daarover zullen over enkele weken nadere mededelingen volgen. Vooreerst zaterdag a.s. bij de voor ronden aan allen heel veel sukses! Voor de eindstrijd 5e klas voor het persoonlijk kampioenschap van de V.B.B. hebben de volgende spelers zich geplaatst: H. Janssen, de Burg graaf; H. Schaeffers, OBK; M. Ja cobs en W. Janssen beiden VOP; A. Claessens, M. Bonants, J. Creemers allen SNA. Reservespelers zijn: H. Berkers, de Carambole en J. v. Sinten OBK. Midalgan Sport 1Venlo Sport 1 Een in de eerste helft door beide ploegen attraktief gespeelde wed strijd. Waarin de vele pass-fouten aan Venlo-zijde, en de vele verdedi- gaingsfouten aan de zijde van Midal gan, door beide ploegen niet kon worden benut zodat men ging rus ten met een magere 37-20 stand. Na rust kon de ongeslagen Midal gan Sport ploeg de voorsprong ge makkelijk behouden zodat men weer een stap dichterbij het kampioen schap is gekomen. Eindstand: 79-51. Op de foto: Sjaak Alleblas gaat scoren, 31 Oosterbeek, 15 Koekelko- ren kg ken toe. Patrick 1Midalgan Sport 2 In een wedstrijd waarin men de vorm van de laatste weken kon handhaven, behaalde Midalgan 2 haar vierde overwinning van dit sei zoen. Ook in deze wedstrijd was het Peter de Hoog die aan de basis stond van vele doeltreffende akties. Het sterke spelen van deze man en de terugkomst na een langdurige rust periode van John Mertens, bleken dan ook weer in deze wedstrijd dat Midalgan speelt met de sterkst ba sis, voor weinig ploegen opzij behoeft te gaan. Eindstand: 42-50. Patrick 2Midalgan Sport 3 Het spelen zonder wisselspelers heeft Midalgan Sport 3 er niet van kunnen weerhouden Patrick met le ge handen in Echt achter te laten. Dirck Kersten en Math, van Rooy waren hier de grondleggers voor een verdiende overwinning, die met een enkelblessure spelende Cruys geen moment in gevaar kon worden ge bracht door de Patrick mensen. 42-34 Hoogste score Dirck Kersten 20 en Math, van Rooy 12 punten. Of de in dit blad opgenomen ar tikeltjes over de start van het water polo hiertoe bijgedragen hebben is niet zeggen, maar feit is wel dat het aantal aktieve waterpoloërs thans reeds bestaat uit 2 groepen van ieder 10 personen. De trainingstijden van deze groe- groepen zijn: zaterdags van 17.00 Lot 18.00 uur en van 18.00 tot 18.45 uur. De kennis van het spel is na 3 maanden oefenen reeds zover dat de eerste oefenwedstrijden kunnen wor den gespeeld. Dit historische gebeu ren in de zwemgeschiedenis van Venray vindt plaats in het zwembad van St. Servatius op zondag 16 april a.s. om 9.00 uur en 9.45 uur. Belangstellenden zijn hartelijk wel kom! Daarvoor echter wordt er op maandag 3 april ook al een wed strijd gespeeld in Bergen. Zou er dan toch een nieuwe tak van sport in Venray van de grond komen? Zondag j.l. was het al weer de laatste cross van dit seizoen, en on ze atleten hebben met een zeer goed resultaat hieraan deelgenomen. Bij de jongens pup. B deed Dimi Alkim het erg goed; hij eindigde als 6e; Roel Clephas werd 18e en Mar- tien Steinman die voor het eerst een wedstrijd meeliep deed het erg goed en werd 19e. Barry Zadelhoff die eigenlijk nog een C pup .is eindigde als 30e van de 34 deelnemers. Ook bij de pup. A was het een spannende aangelegenheid. Hier liep Raymond David een taktische race, hij eindigde als 4e; René Kuypers werd 12e; Peter v. d. Zanden 18e en Michael Zadelhoff 20e. José Stiphout was ook bijzonder op dreef, zij eindigde als 9e. Anita Kusters had het een beetje moeilijk en zij werd 22e van deze cat. meisjes D. Bij de jun. jongens D was Johan Kuypers de eerste die een ereprijs behaalde doordat hij als 3e finishte. Henri Dechnar liep ook een erg goe de wedstrijd en eindigde als 5e wat in dit gezelschap toch wel wat wil zeggen. Emile Buyssen werd 9e en Eric Cuppen 17e. Bij de meisjes C werd de tweede ereprijs behaald en wel door Yolanda Loomans; zij liep zich op een mooie manier naar een 3e plaats; Anne-Marie Goossens werd lie en Hermien van Soest 13e. Bij de jongens C werd John v. d. Boom 15e en Henk Jansbeken werd 4e bij de jongens B over een afstand van 4000 m. Al met al hebben wij daar in Ge leen een bijzonder goede wedstrijd gelopen en het crossseizoen goed af gesloten. De uitslagen van crossclub kam pioenschap zijn nu uiteraard ook be kend: Cat. jongens pup. B: le Dimi Al- kim, 2s Roel Clephas, 3e Barry Za delhoff. Cat. jongens pup. A: le Raymond David; 2e René Kuypers; 3e Peter v. d. Zanden. Cat. jongens D: le Johan Kuypers; 2e Henri Dechnar; 3e Emile Buyssen. Cat. meisjes D: le José Stiphout; 2e Anita Kusters. Cat. jongens C: le John v.d. Boom. Cat. meisjes C: le Yolanda Loo mans en een gedeelde 2e plaats voor Anne-Marie Goosensen en Hermien van Soest. Cat. jongens B: le Bert Nijssen, 2e Henk Jansbeken. Cat .meisjes B: le Elly Nijhuis, 2e Nelly Marinus. Veteranen: le Jo Verlinden. Cat. Heren: le Michels Billekens; 2e Paul Coppus; 3e André Veugen. Wanneer de prijsuitreiking zal plaatsvinden wordt nog bekend ge maakt. Uitslag van de onderlinge Club cross van A.V.T. Tegelen en Festina Blerick op een afstand van 6500 m eindigde Paul Coppus als 4e in een tijd' van 21.54 min. Trainingen: 25 maart laatste bos- training. deze wordt afgesloten met een speicircuit. 29 maart is al weer de laatste zaaltraining. 1 april is er GEEN training en met ingang van woensdag 5 april zijn de trainingen weer op de Wieën, dus buiten trainingen op woensdag en vrijdagavond om 19.00 uur. Kontaktavond: Woensdagavond 5 april na de training is er weer een kontaktavond in den Boggerd. Ga er nou allemaal naar toe zodat je el kaar een beetje beter leert kennen. Wedstrgdagenda: Wordt later nog bekend gemaakt. Trimmen: Elke woensdagavond om 18.30 uur in de gymzaal aan de Langeweg en elke zondagmorgen om precies 9.00 uur. Vanaf de Geysterse bossen op 26 maart en bij de trim baan van het ziekenhuis Venray op 27 maart, 2 en 9 april bij Rank Xe rox. Belangstellenden voor de atletiek- sport kunnen 1 maand gratis lid worden op proef. Zij kunnen zich opgeven bij de secretaris dhr. v. d. Brule, Bolerostraat 5, tel. 6039 of tij dens de trainingen. Vergadering dinsdag 28 maart '78. 1 Opening. 2 Verslag. 3 Ingekomen stukken. 4 Bestuursmededelingen. 5 Uitreiking ringen. 6 Contributie-inning. 7 Rondvraag. 8 Sluiting. SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD De eerste N.W.B. wedstrijden in Nederweert en Pey-Echt zijn gere den. Eddy van Hese begon al goed bij de adsp. B met een fraaie 2e plaats. Coertje willemssen werd in die ca tegorie 5e. Frans Verbeek raakte tengevolge van een valpartij in het peleton, achterop maar reed zijn wedstrijd toch uit. Bij de junioren hebben we een grote vertegenwoordiging. Op het bochtige en gevaarlijke parkoers in Pey-Echt werd Frank Derksen in een massaspurt 4e; Thei van Els werd 10e. terwijl Henk Verbeek en Wilbert Janssen niet in de prijzen vielen. Bij de gentlemen rijden ook nogal wat clubleden. De grete groep bleef tamelijk bij elkaar en in de spurt klasseerden Pieter Thielen zich als 10e, Dreeske Willemssen als 12e en Theo Raijmakers als 16e. Nick Rey- nen zat in de grote groep, terwijl Jack Bastiaans vroegtijdig de strijd had moeten staken met materiaal- pech. Bij de senioren werd ontzettend hard gereden. In eerste instantie konden Piet Engbersen, Harry Hors termans en Ad Verbeek zich in de eerste groep handhaven. Ad Verbeek was betrokken bij een valpartij en moest afstappen. Harry Horstprmans moest zeven ronden voor het einde stoppen vanwege een onwillige pion en Piet Engbersen kwam net buiten de prijzen binnen. Zondagmorgen hebben ongeveer 28 tourrenners hun voetriempjes aangetrokken voor een pittige tocht. Wanneer Joseph van de Goor op een gegeven moment moest lossen is dat voor insiders een gegeven dat er ste vig gefietst is. Verheugend is dat de opkomst weer groter is. Zondage a,s. en maandag 2e paas dag vertrekken de tourrenners tel kens om om 9.00 uur voor een rit van 70 km. Afgelopen zondag werd er gecrosst in Luycksgestel en Lottum. Bij de 250 cc deden Peter Relou, Peter Goemans en Ton van Dijck van de partij. Peter Relou deed het lin zijn eerste wedstrijd goed; hij mist uiteraard wat wedstrijdervaring maar dat komt wel. Ton van Dijck viel uit in de finale, liggend op een keurige 6e plaats. Peter Goemans zat er met de start goed bij, maar er viel een renner voor hem, waardoor ook Peter bij deze valpartij werd be trokken. Hij raakte daardoor in de achterste gelederen. Hans Verkoeyen reed in een keurige 3e positie en viel toen ook. Hierbij scheurde hij een spier in de schouder. Hans is hierdoor voor enige weken uitge schakeld. (Beterschap Hans). Toon Claessens lag op een le plaats en viel uit met een kapotte motor. In de 2e manche kreeg Toon de mo tor van Wiel Janssen uit Smakt, maar het pechduiveltje bleef achter volgen, want ook met deze motor viel hij uit. Het was een pechdag voor alle renners van M.C.C. Venray. In Lottum reed Leo van Soest bij de 125 cc promotie zijn 2e wedstrijd mee en hij draaide mee in de mid denmoot. Tot zondag (eerste paasdag) in Mill. MANUAL DAMES SENIOREN KAMPIOEN!!! Na een verblijf van drie seizoenen in de derde klasse is het de Manual dames gelukt om het kampioenschap in deze klasse te behalen en te pro moveren naar de tweede klasse. Met een sterk verjongd team was er deze competitie slechts gering puntenverlies, al bleef het spannend tot de laatste speeldagen, immers Loreal 2 en Bevo 2 behoorden lang tot de kanshebbers voor de titel. Op de Jaatste competitiedag moest de strijd worden aangebonden met Bevo 2 in de Heidense sporthal. Een groot aantal supporters zag 'n uiterst geconcentreerd spelend Manual team leen vlugge voorsprong nemen via een mooie break-out. Bevo leek nog enig tegenspel te kunnen bieden en kwam langszij maar verder dan een doelpunt kwam men niet. Konse- kwent verdedigen met goed keepers werk, mooie aanvalspatronen en goed uitgevoerde break-outs bezorgden Manual een ruime voorsprong met de rust: 2-9. Na de pauze ging het aanvallend een stuk minder en de supporters moesten lang wachten voordat er weer werd gescoord. Hiervoor wa ren in twee minuten drie strafwor- pen nodig, twee voor Bevo en een voor Manual. De wedstrijd was ech ter al in de eerste helft beslist en de dames speelden in kampioens sfeer de resterende speeltijd uit. Over en weer werd er nog wel ge scoord zodat de eindstand 7-13 werd en de bloemen terecht naar de sterk ste van dit seizoen in de derde klas se gingen, de MANUAL dames se nioren 1. Overige uitslagen 18 en 19 maart: Dames sen.: Wittenhorst 2Manual 2 11-4 Meisjes pup.: Loreal 2Manual 11-1 Programma zaterdag 25 maart: Inhaalwedstrijd heren aspiranten: Veldhandbal Mora Swift'Manual aanvang 14.00 ur, vertrek 12.30 uur. TOURCLUB 0VERL00N De Tourklub Overloon organiseert met Pasen een tweetal aktiviteiten voor haar leden. Allereerst wordt er op 1ste Paasdag route nr. 2 verreden welke ongeveer 50 km lang is. Op 2de Paasdag is er dan de jaar lijkse Paaseierenrit. Het bestuur heeft gedacht hier extra aandacht aan te moeten besteden, zodoende zal deze rit in de vorm van een knob- belrit met enkele opdrachten ver reden worden. Met deze rit zijn een aantal bekers en prijzen te verdie nen. om alles nog aantrekkelijker te maken. Het bestuur rekent op een grote deelname. Op 2 april staat er een rit over on bekende afstand op het programma, waarbij een gemiddelde naar keuze mogelijk is. De start van al deze ritten is zo als gewoonlijk om 9 uur bij Paulus. ariaens sport; grotestraat 18 venray 04780-1253 TENNIS CLUB VENRAY Afgelopen maandagavond is de buitengewone algemene ledenverga dering gehouden waarbij het voor stel tot wijziging van de Statuten en Huishoudelijk Reglement overeen komstig de nieuwe wet op het Ver enigingsrecht, na diverse amenderin gen van de kant der leden, werd aangenomen. Voorts besloot de ver gadering het ledental dat door diver se omstandigheden te hoog is opge lopen (700) geleidelijk aan, door na tuurlijk verloop, terug te brengen op maximaal 650. In het algemeen werd er door de leden meer openheid van het bestuur verlangd. Het bestuur liet blijkbaar hieraan o.a. middels het cluborgaan 't Lobje gehoor te gaan geven. Voor wat betreft de plannen voor het zomerseizoen 1978 staat o.a. op het programma een kennismakings- toernooi op zondag 9 april, waarbij ook vooral de nieuwe leden worden verwacht; een open C-D-toernooi van 12 t.m. 18 juni en een veteranen- toernooi op zondag 25 juni. De clubkampioenschappen zullen dit jaar plaatsvinden van 14 augus tus t.m. 3 september. Voor de junioren zijn er uitwisse lingen met Horst (4 juni) en Deurne (16 of 17 sept.). De diverse competi ties starten medio april. De verschijningsdatum van het Lobje is verschoven naar woensdag 29 maart. Leden die verstoken blijven van het Lobje wordt verzocht dit te mel den aan de redaktie: Dennenoord 16, tel. 3480. Aspirant-leden kunnen zich nog steeds op de wachtlijst laten plaat sen die voor iedereen ter inzage ligt in de tennishal. Evenwel is de kans om lid te worden helaas zeer gering gezien het chronisch tekort aan ba nen. P.D.V. DE ZWALUW Heden donderdagavond inmanden voor de africhtingsvlucht. Ook a.s. dinsdag op de gewone tijd. Zij die in de C.C. aan de koppel- wedstrijd willen deelnemen moeten dit voor de inkorving van de eerste vlucht opgeven bij onze sekretaris. Inleggeld 1, Opgave derby Soissons a 1,tot 1 mei a.s.. De inkorftijden voor de vluchten zijn als voorheen. Opgave als lid van de Midfondclub in onze C.C. a 5, te betalen bij le vlucht. P.D.V. DE VREDESDUIF In verband met het slechte weer zijn de africhtingsvluchten als volgt: zaterdag 25 en maandag 27 maart, inzetten 's morgens van 8 tot 9 uur Bij eventuele verandering wordt dit aan het lokaal bekend gemaakt. Uitslagen zaterdag 18 maart: Dames: Lyceum 1JSS 31 Me te rik 2Lyceum 2 30 Heren: ValuasLyceum 1 30 Lyceum 3Eureka 32 AthosLyceum 4 30 Valuas 4Lyceum 5 13 Zondag 19 maart: Bekerwedstrijd dames: HBCLyceum 03 Zaterdag 25 maart: Voorronden open clubkampioen schappen voor clubteams te Heer len. GELD NODIG? voor: aanschaf auto - caravan etc. verbouwing woning - nieuwe keuken vakantiereis - hobby ENKELE VOORBEELDEN: 2 000.— 24 maanden x 100.41 3.500.— 36 maanden x 124.84 7 500.48 maanden x 199,89 10.000.— 60 maanden x 221,43 Natuurlijk ook kontinu-krediet mogelijk. ■ran ^/inar Frans van de kamp inancieringen Venray, Postbus 197. telefoon 04780-1818 Dames in direkt gevaar. Heren uit de zorgen. Door tegen medekandidaat voor de 10e plaats Quick-Orion te verliezen, heeft VC Rooy dames de zwarte piet van de 10e plaats in handen gedrukt gekregen. Het was eigenlijk helemaal niet nodig deze nederlaag, maar na een goed begin in de eerste set met een 19-17 zege, zakten de dames van Rooy steeds verder weg, het leek wel of ze helemaal niet geïnteresseerd waren in een overwinning. Het heilig vuur anders in thuis wedstrijden een belangrijke, ontbrak en na ronduit slecht spel werd het 1-3 met 9-15 10-15 en 11-15. De da mes zullen het moeilijk genoeg krij gen om de dans van promotie-degra datiewedstrijden te ontgaan. De heren speelden tegen SDO in de eerste 3 sets hopeloos zwak.. Er was net als bij de dames niets te bespeu ren van de belangen. Na een zwak begin en setverlies met 9-15 nam VC Rooy de tweede set een 12-3 voor sprong. die echter smolt als sneeuw voor de zon en tenslotte niet meer ople%-erde als een 15-13 setzege. Volkomen van slag leek de pJoeg tenonder te gaan met liefst 15-3 werd het zeer gemakkelijk 2-1 voor SDO. Wissels brachten tenslotte toch nog sukses. Vechtend werd de inzinking overwonnen en SDO met snel en goed spel overklast 15-4 en gelijk dus. In de vijfde set keek VC Rooy voortdurend tegen een achterstand aan en pas op 13-13 werd het gelijk na een boeiende eindfase met veel opslagwisselingen haalde VC Rooy de buit alsnog binnen via 15-13. Prolongatie van de tweede divisie is dus bereikt, maar gezien het on derlinge krachtsverschil had het evengoed een tweede plaats kunnen worden. IN SPORTHAL DE WETTELING ZATERDAG A.S. 17.00 UUR: De wedstrijd die een maand gele den werd afgelast wegens omstan digheden bij VCM. zal zaterdag wor den ingehaald. Dit is de beslissende wedstrijd voor het kampioenschap. In deze wedstrijd zal moeten blijken of ons Heren 3 inderdaad de beste ploeg is in de 3e klasse D. In de uitwedstrijd in Meterik bleken beide ploegen even sterk te zijn. Zaterdag kan VC Rooy met de nodige motiva tie, inzet en vooral de steun van het publiek, de overwinning behalen. Kom kijken. We hopen op uw steun. Toegang gratis. Afd. softbal honkbal Algemeen: Woensdag 15 maart was er reden tot feest, namelijk de honkbalvereniging bestond die dag 127a jaar. Twee leden, n.l. Henk de Römph en Wiel Dommeck werden in de bloemen gezet voor het feit dat ze mede-oprichters en tevens jubila rissen waren. Proficiat, hopenlijk nog vele leuke jaren bij de honkbal- vereniging en een stimulans voor de jeugdige spelers. Eventuele en te verwachten festiviteiten worden na de competitie afgewerkt. Peanuts: Afgelopen zondag speel de de jongsten van onze vereniging hun eerste wedstrijd tegen HSCN Nuenen. Van dit team was nog nooit gewonnen. Toen de twee teams te genover elkaar stonden, was het net of Goliath (HSCN) die met kop en schouder boven David (Venray) stond. Maar zoals de legende vertelt werd Goliath verslagen door de vast- beradendheid, inzet en enthousiasme van de jongere tegenstander. De uit slag loog er ook niet om hoe span nend de wedstrijd was: 28-31. Ook erg verheugend was de aanwezig heid van vele ouders die met grote spanning en belangstelling de ver richtingen van hun kind gadesloe gen. Mede door de ouders opge zweept kwamen ze tot een zo goede prestatie en dat hopenlijk een navol ging heeft op de andere teams om Venrays naam hoog te houden. Programma Paasweekeinde: Honkbalsen. zaterdag 25 maart: VenrayBlack Wings Deurne aanvang 14.00 uur; om 12.00 uur iedereen op het veld aanwezig. Honkbalsen. maandag 27 maart: Nisk NijmegenVenray, aanvang 14.00 uur, vertek 11.30 uur bij café Klomp. Honkbaljun_ maandag 27 maart: Phantoms WeertVenray, aanvang 14 00 uur, vertek 11.30 uur bij SVV- kantine. Softbalsen. maandag 27 maart: VenrayHSCN Nuenen, aanvang 13.00 uur, om 11.30 unr iedereen op het veld aanwezig. Softbaljun. zaterdag 25 maart: VenrayTSC Oosterhout, aanvang 12.00 uur, om 10.30 uur iedereen op het veld. Softbaljun. maandag 27 maart: VenrayHSCN Nuenen, aanvang 11.00 uur; om 9.30 iedereen op het veld. Peanuts zaterdag 25 maart: VenrayTSC Oosterhout, aanvang 11.00 uur. Om 10 uur op het veld aanwezig zijn. De volgende leden konden we deze weken verwelkomen: Jan Wissing, honkbalsen.; Marike Wissing softbalsen.; Ria de Grave softbalsen.; Jantje Peeters, honkbal- jun.; Ronny Torna, honkbaljun.; Frank v. d. Velde, peanutbal. Uitslagen van 't afgelopen weekend: SENIOREN: R en R 1Red Stars 1 82 Red Stars 2Kluis 2 28 Noad 2Red Stars 3 010 Helden 3Red Stars 4 91 Olympic 1Red Stars 5 91 TTC 6—Red Stars 7 10—0 Red Stars 8Armada 7 010 Helaas is het doek voor Red Stars 1 nu defintief gevallen, na een half seizoen prom. hoofdklasse. Ook nu tegen R en R 1 uit Gouda had men geen kans om de toch zo belangrijke laatste twee punten te scoren. Toch heeft men weer wat geleerd en naar we hopen komen we het komende seizoen terug en dan beter. Na twee succesvolle weken kreeg deze keer het tweede een duidlijke nederlaag te slikken. Bij het zien van het spel kreeg men de indruk, dat de felheid en agressiviteit wat minder waren als de laatste weken. Red Stars 3 was het enige team dat winst boekte. Red Stars 4 kreeg in Helden geen kans. Red Stars 5 zal wel degrade ren. Red Stars 7 moet helaas straks ook een toontje lager zingen. Red Stars 8 maakte de afgang compleet met eveneens een zware nederlaag. JEUGD - JONGENS: Irene 1Red Stars 2 100 Looping 3Red Stars 3 2—8 Het tweede jeugd team was de weg compleet kwijt en ging dan ook on verrichter zaken naar huis terug. Het prov. jeugdteam blijft goed draaien en zo moest deze keer Loo ping eraan geloven. DVO 4—Red Stars 17 O—10 Red Stars 17 had het niet moeilijk. De overige teams lieten verder niets van zich horen. JEUGD - MEISJES Red Stars 1—Red Star 1 37 Red Stars 2Falco 1 64 S. Avanti 1Red Stars 3 91 Het eerste meisjesteam deed een goede poging om de wedstrijd naar hun hand te zetten. Twee personen deden het goed. maar helaas zijn we met drie. Eindelijk was het dan zo ver en wel de eerste overwinning van het tweede. In een sterke match moest Falco 1 buigen en dit is een goede beloning voor het volhouden. Red Stars 20Maasbree 8 37 K'lust 6—Red Stars 21 9—1 Deze beide bovengenoemde teams hadden niets in te brengen tegen hun opponenten. Van de overige teams werd niets gehoord. Programma voor a.s. zaterdag: Thuiswedstrijden: Red Stars 3Helden 2 18.00 Red Stars 5Armada 4 18 00 Red Stars 6't Belke 3 18.00 Red Stars 9Cort>o Bouwmarkt 2 (24-3) 17.45 Red Stars 14—DVO 2 14.15 Red Stars 18Meyel 3 10.00 Red Stars 21—Seta 13 10.00 Red Stars 23Koningslust 7 10.00 Uitwedstrijden: Koningslust 1Red Stars 4 14.00 Amnasta 2Red Stars 7 17.00 't Belke 3—Red Stars 8 16.00 Asterix 7Red Stars 12 13.30 Blue Star 11—Red Stars 17 11.00 Koningslust 5Red Stars 19 10.00 Koningslust 6Red Stars 20 10.00 Batave 4Red Stars 22 14.00 Red Stars 1, 2, 10, 11, 13, 15 en 16 zijn vrij. 2e Paasdag beginnen de open Ven rayse Tafeltenniskampioenschappen. Aanvang 9.00 uur in sporthal De Wetteling. Entree gratis. Dinsdag 28 maart a.s. zijn de tafel tenniskampioenschappen voor de ba sisscholen Venray (kom) voor klas 4, 5 en 6. Aanvang 9.00 uur in sporthal De Wetteling. Entree gratis. Opgave der deelneir.ers(sters) is reed ge schied. De finales zijn om ongeveer 15.30 uur. Op vrijdag 31 maart a.s. is er een sportinstuif in de sporthal. Allerlei sporten kunnen dan door basisscho len bedreven worden, waaronder ook tafeltennissen. Entree gratis. Aan vang 9.00 uur. Er kan onderling ge speeld worden, maar er zijn enkele sterke spelers aanwezig, waarmee de krachten gemeten kunnen wor den.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 15