VERENIGINGSNIEUWS <3? JUM Merselo Kerkelijke diensten VAMOSAVER Venrays Mannenkoor Pierotten nieuws GROENE KRUIS VENRAY Limb. Vrouwen beweging: Vrouwen konta kt Veltum Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Straatbijeenkomst Vrouwenkontakt Brukske Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Merselo Parochie Ysselsteyn Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Donderdag 16 februari om 19.30 u repetitie voor de bassen en om 20.00 uur voor het gehele koor. Donderdag 23 febjuari om 19.30 u repetitie voor de le en 2e tenoren en om 20.00 u voor het gehele koor. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Gommans, Niessenstraat 7, tel. 2687 of bij hotel Almonda, telefoon 5777. FRANS BEDANKT Voor onze oud-papier-aktie modi- ten wij jarenlang gebruik maken van het terrein van schoonmaakbe drijf De Lelie. Een groeiend aantal spaarders van oud-papier noodzaak ten ons uit te zien naar een groter terrein. Voor je belangenloze hulp Frans, hartelijk dank. Venrays Mannenkoor. NIEUW ADRES OUD-PAPIER VENRAY S MANNENKOOR Ieder die dat wil kan nu zijn oud papier kwijt en dient daarbij twee doelen: hij draagt bij tot een beter milieu (recycling van het materiaal) en hij steunt het Venrays Mannen koor. Waarom stuurt u niet eens per week uw zoon of dochter langs onze container of stopt u zelf niet snel even het oud-papier in de kofferbak van uw wagen, om het bij ons te storten? Op het terrein van de fa. van Ham staat onze container. Op door de weekse dagen komt u er via de Bosweg. Zaterdags is de poort daar dicht en komt u er via het weg getje tussen de fa. van Ham en Neli- pak. Borden wijzen u de weg. VAN HAM MAASHESEWEG De opbrengst van het oud-papier doet ons reeds jarenlang zorgeloos zingen. Daarom allen bedankt HIPPIES FUK OF Daar gaat het dan gebeuren. Een uniek evenement. 'sWerelds eerste Punk-O-Theek brengt zijn eerste echte optreden in het open jongeren centrum Free Wheelin. Dit akelig misselijk gebeuren vindt plaats op zaterdag 18 februari vanaf 20.30 uur. Heb je zin om een avondje te zwe ten op goede harde muziek dan ben je welkom. Naar de kapper gaan is niet verplicht, maar eigenlijk staat het wel beter. Die Purtk-O-Theek heet trouwens Hippies fuk of. Ze draaien op een voudige maar krachtige apparatuur. Meer dan een decibel per cent en tree. Je krijgt dus waar voor je geld We zien jullie dus allemaal als volgevreten pnnks op het tafereel verschijnen. Voor 65plus en andere hardhorenden is er een schok-vrije hoek ingericht. In ieder geval, laat je van je slechtste kant zien, maar hou je rus tig punk. POPGROEP SFINX Op zondag 19 februari zal de be kende Haagse popgroep „Sfinx" in Free Wheelin optreden. Deze groep, die in 1974 werd opgericht, zal een aantal goed in het gehoor liggende nummers (eigen composities) bren gen, in een stijl, die de groep zelf als symfonische rook bestempelt. Hun muziek valt veeleer onder de noemer funk, ondanks enkele jazz achtige elementen. De uitermate professionele musici van Sfinx staan borg voor een op treden om nooit te vergeten. Aanvang 21.0 uur Toegangsprijs 3.00 a.s. Vrijdag 17 februari senioren- garde om 20.30 uur aanwezig zijn in „Den Kerkdijk". Repetitietijden worden verder nog telefonisch doogegeven. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Dinsdag 21 februari: 19.30 repetitie tenoren en bassen 20.00 repetitie hele koor in de Essel Zaterdag 25 februari: 14.30 concert in De Kruuze Indien u verhinderd bent, dan ge lieve u zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 1221, of bij mw. W. Manders-Weijers, Oranje straat 7, telefoon 6159. F.IGEN CENTRUM IN BRUKSKE JAARVERGADERING IN APRIL CONTRIBUTIE-VERHOGING Tijdens de maandag gehouden be- stursvergadering van de Vereniging Het Groene Kruis Venray is de heer G. Huisman benoemd tot secretaris penningmeester van de vereniging in de vakature ontstaan door 't over lijden van de heer P. Arts. De heer Huisman is hoofd algemene zaken regio Nrd. Limburg van de Nederl. CredietbarVk. Voorzitter Drs G. Beterams sprak zijn verbazing uit over de onlangs in een regionaal blad verschenen bericht onder de kop „tekort van 2 ton bij het Groene Kruis Venray". De weergave in het artikel was wel correct, doch de kop enigszins ten dentieus. Het financiële probleem is echter - behoudens goedkeuring van de gemeenteraad op 28 februari a.s. - opgelost. Verder kon de voorzitter medede len, dat het Groene Kruis ook par ticipeert in de bouw van het Wijk centrum Brukske, waarbij het Groe ne Kruis definitief een eigen cen trum zal krijgen in deze wijk. Tot dusver bestond hier sinds enige tijd een dependance in de Bachstraat. Ook bij het eventueel realiseren van 'n Gezondheidscentrum in plan Landweert is het Groene Kruis in het overleg betrokken. De jaarlijkse algemene vergadering is vastgesteld op maandag 3 april, om 20.15 uur in de foyer van de schouwburg. Op die bijeenkomst zal Dr. J. Wiezer een inleiding houden over „Neurologie", een thema waar voor ongetwijfeld grote belangstel ling zal bestaan. Getracht zal wor den het ledenbestand van de vereni ging (thans 6000) op te voeren. Met ingang van dit jaar zal de contribut'ie-inning geschieden mid dels een accept-girokaart. De leden administratie is geautomatiseerd en ondergebracht in een computercen trum. Gezien de nieuwe financiële ver houding met de gemeente is ook be sloten de jaarlijkse contributie-ver hoging te indexeren, gebasseerd op normen die ook door de overheid gehanteerd worden. Voor dit jaar is die verhoging 5°/o, zodat de contri butie van 30,gebracht wordt op 31,50 Hallo jongelui. Heden vrijdag avond hebben we weer een groot discobal. Op vrijdag 24 februari is er kienen; op vrijdag 3 maart disco bal; en op vrijdag 10 maart drop ping. De dansles begint zaterdagmiddag om half twee, omdat de wandelclub een ouderavond heeft. De volgende week is het weer normaal van half zes tot half zeven. Vrijdag staan achter de bar: Guus en Coen. Aan de entree: Hans; aan de disco: Harry; en Melany zorgt voor de algemene gang van zaken. Zaterdag 18 februari een groots opgezette dropping. De kosten zijn 2.50 per persoon. Hierbij is de soep inbegrepen. Jullie kunnen inschrij ven tussen acht en half negen. En vergeet niet wat licht" mee te bren gen. Zaterdag verwachten wij: Willy, Helma Paul, Henk, Guus en Mary. Vrijdag 17 februari: 18.30 repetitie sopranen en alten 19.15 repetitie tenoren en bassen Zondag 19 februari: 10.15 hoogmis in de Paterskerk Maandag 20 februari: 18.30 repetitie sopranen en alten Dinsdag 21 februari: 18.30 repetitie aspiranten 19.15 extra repetitie alten Woensdag 22 februari: 18.30 spelavond in de Galmhut Donderdag 23 februari: 18.30 repetitie voor de aspiranten Vrijdag 24 februari: 18.30 repetitie sopranen en alten 19.15 repetitie tenoren en bassen Afmeldingen bij dhr. W. Buys, tel. 1091. WIJKCENTRUM NOORD WEST ONTSPANNINGSAVOND Het is pas kort geleden dat het carnaval is geweest, maar om de stemming er in te houden is er he den vrijdag om 8 uur weer een ge zellige ontspanningsavond in 't Tref centrum aan de Ursulastraat. VERGADERING Op maandag 20 februari is er een openbare wijkraadsvergadering. Die begint om 8 uur en wordt gehouden in De Clockert, aan de Merselosew. Werkgroep Protestants RK samenwerking In het nieuwe jaar en in dit lo pende seizoen zal de werkgroep Pro testants RK Samenwerking de 3e dienst in een cyclus van vier oeku- menische gebedsdiensten houden. Deze zal gehouden worden op a.s. zondag 19 februari om 5 uur in Den Hoebert te Venray. Voorganger zal zijn Pater Frans Meyer, die de dienst samen met de leden van de werkgrop zal voorbe reiden. Deze gebedssamenkomst vindt op de tweede zondag in de Lijdenstijd plaats; het thema zal dan ook in dat kader geplaatst worden. De werkgroep nodigt u voor deze oekumenische dienst hartelijk uit en hoopt dat het een goede bezinning kan zijn in de tijd voorafgaande aan Pasen. KRING VENRAY In verband met de provinciale verkiezingen in maart a.s. organi seert de L.V.B. Kring Venray voor haar leden een politieke diskussie- avond. Hiervoor is een forum uitgenodigd bestaande uit de vier grootste poli tieke partijen, te weten: CDA: mevr. van Soest-Jansbeken uit Arcen, WD Hr. van Doorn uit Mook, PvdA Hr. Stas uit Grubbenvorst en D66 hr. Spigt uit Venray. Het thema van deze avond zal zijn „De toekomst van het platteland", met als speciale aandacht voor het onderwijs, recreatie en woningbouw. Deze avond wordt gehouden op woensdag 22 februari om 8 uur in zaal „In den Engel" te Venray. U kunt zich hiervoor opgeven bij uw plaatselijke secretaresse. Wij hopen op een grote opkomst. Het bestuur. Thema-ochtend Dinsdag 21 februari a.s. van 10.00 tot 11.30 ur in het voorlopige wijk centrum Veltum, Gratenstraat 6 een thema-ochtend gegeven. Het onder werp van deze ochtend is: Gastge zinnen. Medewerkers van het plaatselijke MASJ (Maatschappelijk Advies Sentrum voor Jongeren) zullen in formatie verschaffen over bovenge noemd thema. Verder zullen zij iets over andere aktiviteiten van MASJ vertellen. Er is alle gelegenheid om vragen te stellen en iedereen is van harte welkom. Gespreksgroep Vrouwen die 45 jaar en ouder zijn en belangstelling hebben voor 't wat uitgebreider kennis maken met an dere vrouwen, samen van gedach ten te wisselen, samen over gelezen boeken te praten, kunnen zich opge ven voor een gespreksgroep. Het is de bedoeling om de volgen de onderwerpen in de groep te be handelen: De vrouw en de reklame, wat doe je als je er alleen voor komt te staan (of staat), angst, boeken le zen, kranten lezen, politiek. Ook kan aan andere onderwerpen aandacht worden besteed. Praatgroep Vrouwen van dezelfde leeftijds groep, zoals eerder vermeld, die wat „persoonlijker" met anderen willen praten over: het uitwisselen van persoonlijke ervaringen uit het da gelijks leven, het naar elkaar luis teren. het gevoel hebben dat ande ren dezelfde dingen gemeen hebben. Opgave en informatie bij onder staande kontaktpersonen: J. v. Zut- phen, tel. 6828; H. Verhelst, tel. 4375. We mogen de vorige clubavond bijzonder geslaagd noemen, ondanks de geringe opkomst van de leden. De getoonde fotocollectie van Da vid Hamilton bracht vele discussies teweeg. Toch waren allen het erover eens dat David Hamilton een mees ter is in het maken van romantische foto's, met een droomachtige sfeer. Met name de kleurenfoto's vieler. bijzonder goed in de smaak. De komende clubavond valt op donderdag 23 februari en zal gehou den worden op de Oude Oostrumse- weg 19 te Venray. Op deze avond zal dhr. T. Huy- gen, een jonge arts die 8 maanden in Tanzania als co-assistent ver toefde, mits zijn werkomstandighe den het toelaten, een dia-serie pre senteren, waarin o.a. de leefsituatie van de bevolking van Tanzania, als ook de politieke en medische situa tie aldaar aan de orde zullen ko men. Indien dhr. Huygen verhinderd zou zijn hopen wij U een alternatief programma te kunnen bieden. Belangstellenden zijn op deze avond van harte welkom. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad van 19 tol en met 25 februari Zondag 19 februari a.s. is er om 10.30 uur in de aula van de Levens school aan de Bevrijdingsweg 2a, 'n thematische viering voor jongeren van 16 jaar en ouder. Thema: ,,Om stil van te worden". Voorganger: A. van Vliet. 2e Zondag in de veertigdagentijd. Thema: De levenslijn: lang voor Je zus was er al een begin gemaakt met de verlossing; Jezus pakte deze lijn op: de weg via het kruis naar de verrijzenis. Zaterdag 19.00 nederl. hoogmis int. Cris Jacobs Gertruda Kupers Weegels Lei Geurtjens vwg. de buurt Jan Schwachöfer als jgt. Zondag 8.00 gelezen mis int. Ant. Janssen, greg. hoogmis int. Wilhel mus Janssen Arnoldus Theuws vwg. de buurt; 11.00 nederl. hoogm. (kinderkoor) int. Gertruda Ouden hoven Maria Hendriks Henri Camps; 18.00 gelezen mis int. overl. van de parochie (allerz. koll.). Maandag 8.00 Johannes H. Bogaers en echtg. Baken als sticht. Antoon Roelofs als sticht.; 9.00 Wilhelmina Thijssen; 19.00 Gertruda v. Meijel- Truyen. Dinsdag 8.00 Oscar van de Loo als sticht.; 9.00 overl. van de parochie (allerz. kol.); 19.00 José Kremer-Vul- linghs Herman Jeuken. Woensdag 8.00 Philip Voermans en Jacoba Versieyen als sticht.; 9.00 tot zekere int.; 19.00 Piet Nabuurs Hub en Guusta Wolbertus-Drissen. Donderdag 8 00 t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes; 9.00 Antoon van Osch. Vrijdag 8.00 geen h. mis; 9.00 Ger truda en Arnoldina Poels en ouders als sticht.; 14.00 25 jarig huwelijks jubileum Laurensse-Janssen19.00 ouders Gossens-Kessels Miet Vorst- Ummels vwg de buurt. Zaterdag 8.00 Willem Berden als sticht.; 9.00 Harrie Messemaeckers; 19.00 Peter en Maria Duykers-Phi- lipsen en zoon Pieter Wim v. d. Munckhof en overl.-fam. Elisabeth Hendricx en dochter Truus. Huwelijk José Zwanenberg. Ravelstraat en Toon Jacobs, Spurkt. JONGERENKOOR CAPRICIO Zaterdag 19 februari 11.30 uur ge zamenlijke koorrepetitie; Maandag 20 februari 19.30 uur so pranen en alten; 20 uur tenoren en bassen Donderdag 23 februari 19 uur ge zamenlijke koorrepetitie. JONGERENORKEST BOJEMA Vrijdagavond 16 februari 19 uur violen en celli; 19.45 het hele orkest. SALTARELLO Zaterdagavond 18 februari 19 uur gezamenlijke repetitie. Dinsdag 21 februari a.s. om 20.00 uur zal er weer een straatbijeen komst worden gehouden in het Brukske voor Cello-, Bazuin-, Rum ba-, Polka-, Bolero-, Mazurka- en Tangostraat, in de Flierefluit. Hebt u de bijeenkomst verleden jaar bedoeld voor uw straat gemist, geen nood, u bent van harte welkom op deze avond. Het doel van deze avond is het be vorderen van het kontakt tussen de bewoners onderling. De inhoud van deze avond is als volgt: De wijkraad en de aktieve groepen vertellen wat zij zoal doen. Daarna een film over het Brukske en tenslotte komt u als bewoner aan de beurt om ideeën en wensen naar voren te brengen. Koffie en drank zijn aanwezig. Tot dan, wij rekenen op u. Deze week heeft mej Weys van de Openbare Bibliotheek ons iets verteld over het kinderboek. In het volgende programmapunt staat het kind weer in de belang stelling. We hebben dan een lezing met als titel: Kind in het verkeer. (28 febr. - 2 mrt.). Ons verdere programma volgt hieronder: Koffiemorgens op 23 febr., 9 mrt., 13 april en 27 april. Avondprogram ma 8 maart Snacks en hapjes-avond. Gespreksgroep 21 februari 's mor gens en 27 febr. 's avonds. Groeps- aktiviteiten: 14-16 mrt. excursie ta- pijtfabriek, 4-6 april lezing verzorgd door de Oudheidkundige Kring Ven ray. 18-20 april op bezoek bij Info, 9-11 mei sluiting met partij sjoelen. Creche 11.00 uur Hetty de Bruyn en Ine van Hoo- ren. Akolieten Zaterdag 18 febr. 19.00 T. Huggers en W Bistervels. Zondag 19 febr. 8.00 Wilma Macs- sen en Kees v. d. Helm; 9 30 Mary Peizer en Roeland Dobbelaer; 11.00 T. Verbeek en G. de Groot. Misdienaars Zondag 18.00 Rudy Manders en Hans Arts. Maandag, dinsdag, woensdag 8 00 Eric van Gervcn en L;lian Stoffels Maandag, dinsdag 19.00 Noud Her mans en Loes Houben. Woensdag. vrijdag 19.00 Rudy Manders en Marcel Hanen. Vrijdag 14.00 Mare Linskons en Geert Goumans. Zondag 19 feruari: tweede zondag van de Vasten; h. missen om 7.30; 9.00; 11.45; hoogmis 10.15; avondmis om 18.00 uur. Vrijdag: 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur gelegenheid om te biechten; 18.30 uur avondmis als zondagsviering. Mededeling Zondag a.s. 19 februari eerste in zameling Yastenaktie 1978. Doen we vanaf het begin goed mee. De nood daarginds is hoog. Is uw hulp naby? Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 overleden familie Wijnhoven-Custers. Zendag: 7.30 voor de parochie; 9 uur Wilhelmus Aarts; 10.15 Henry Hoeijmakers; 11.45 Karei Hendriks. 18 uur Mathilde Wasser en Elisa Gregoria Palm. Maandag: 8 ur levende en overl. familie Janssen-Cup; 19 u. Herma- nus Janssen. Dinsdag: 8 uur overleden Aleida Hendrika Janssen; 19 uur Wim van den Munckhof. Woensdag: 8 uur voor een ernstige zieke; 19 uur familie Dechnar-Sij- bers en Vermeulen - Dijkmans. Donderdag: 8 uur Clarita Romijn- Snijders en t.e.v. de H. Geest; 19 u. Jacques van Rhee (broers, zussen en peetkinderen). Vrijdag: 8 uur overleden familie Ambrosius; 19 uur gezinsmis; Mar- tien Wijnhoven. Zaterdag: 8 uur ter ere van de H. Geest. Misdienaars en akolieten Zaterdag 18.30 Leo Janssen en René van Hooren. Zondag: 7.30 Henk Janssen en John Smits; 9 uur Tony Scholten en Wim v.d. Heide; 10.15 Ricky Douwes en Jos Claessens; 11.45 Jeroen Come- lissen en Peter Schoenmakers; 18 u. Geert Clas en Jacques Smetsers. Maandag, woensdag en vrijdag 8 uur Johnny en Marcel Philipsen; 19 u Hans Kerstjens en Peter Smelt. Dinsdag, donderdag en zaterdag 8 u Alfons Pirlo en Gerard Schoen makers; 19 uur Geert Claes en Jac Smetsers. Zaterdag 18 febr. 19.00 eucharistie viering, int. overl. fam. Coppis-Gie- len. Geen kindercrèche. Zondag: 11 uur eucharistieviering, intentie familie Wittenbols. Kinder crèche is aanwezig. Woensdag: 19 uur eucharistievie ring, intentie voor overleden vader. Deze dienst wordt verzorgd door de Pastores en Zusters. Iedereen is van harte welkom. 2e zondag in de Veertigdagentijd Zaterdag: 19 uur avondmis voor overl. Herman van Ass. Samenzang en meerstemmige liederen met het Dameskoos Venrode. Zondag: 8 uur leesmis uit dank baarheid (fam. L.-M.); 9 uur leesm. voor cverl. Eric Spee; 10 uur hoog mis voor overl. Petran Willems. La tijn-gregoriaanse gezangen met het kerkelijk zangkoor; 11.30 leesmis v. Maria van Gerven-Cuppen; 18.30 u. avondmis voor overl. Piet Arts (fam. Moorrees). Maandag: 8 uur leesmis tot het verkrijgen van een zalige dood; 19 uur avondmis voor overl. Ber Phi lipsen. Dinsdag: 8 uur leesmis voor overl. Harry Custers (fam. L.); 19 uur de avondmis v. overl. Harry Pouwels, echtgenote en dochter Martha en jrd voor overl. Leida Nooyen-Claessens. Woensdag: St. Petrus' Stoel; 8 uur leesmis v. overl. ouders Harry Arts en Catharina Cuijpers; 19 u avond mis voor overl. Gertruda Madou- Klaassen. Donderdag: 8 u leesmis uit dank baarheid (Fam. D.); 19.00 avondmis voor overl. ouders Bouten-v. Megen en Huberta van Megen. Vrijdag 8.00 leesmis voor overl. Gerrit van Dijck; 19.00 avondmis uit dankbaarheid. Zaterdag 8.00 leesmis voor overl. Johannes Willemsen; 19.00 avond mis voor overl. Thijs Arts. (Jonge renkoor met orkest.) Mededelingen 1. a.s. Zondag onder de mis van halftwaalf kleutercreche in de kleuterschool vlakbij de kerk. Leidster Mej. Wilma v- d. Beker- om. 2. Spaar nu reeds voor het vasten- offer. Als u iedere week Iets geeft, wordt het uiteindelijk toch een mooi bedrag. Zakjes voor 'l vastencffer in te doen zijn ver krijgbaar in de boekenrekje* ach ter in de kerk en aan de ztyin- gang. Akolieten en misdienaars Zondag 8.00 E. Franken, O. In- genpas; 9.00 J. Vervoort, C. v. d. Brand; 10.00 M. Dicker, M. Barten, H. Litjens; 11.30 B. Franssen, F. de Groot; 18.30 R Slagter. S. Fijneman. Maandag, dinsdag, woensdag 8.00 R .Aben, F. Linskens; 19.00 C. Lank- veld, V. v. Kuijck Donderdag, vrijdag, zaterdag 8.00 M Cavis. C. Kellenaars; 19.00 J. de Bruijn. E. van Meijel. Zondag Reminisce re. tweede zon dag in de veertigdagentijd. Om tien uur D?. H. P. van der Horst uit Boxmeer. De eerste kollekte is be stemd voor het diakonaatsprojekt. de tweede voor diakonie en kerk. Dan is er eveneens in de aula van Den Hoebert om vijf uur weer een oecumenische dienst. In dc Hervormde Kerk te Bliters- wijck geen dienst. Zaterdag: 19 u Anna van Gerven en ouders. Mathijs Claessens, Jan Haegens (kinderkoor). Zondag: 8.30 Theo Camps en Anna Verhoeven; 10 uur Gerard a Camps- Verm eulen (dameskoor). Maandag: 9 uur Toon van Cuijck en overleden ouders. Dinsdag: 9 uur overleden familie Vennekens-Verschuren. Woensdag: 9 uur Sjeng Potten. Donderdag: 9 uur Theo Camps en Anna Verhoeven. Vrijdag: 9 uur Toon van Cuijck cn overl. ouders; 15 uur voor bruidsp. Versleijen-Moorrees (dameskoor). Zatrdag: 19 u. Thcodoor v Arsen; JanHaegens (vw de buurt); Louis Lemmens (jongerenkoor). Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19 uur Frank Clephas, Leon Derks, Pieter Verhagen, Jan Peeters. Zondag: 8.30 u. Antoine Janssen, Marcel Derks, Marcel Linskens, An toine Pelzer; 10 uur Berry Ouden hoven, Alouis Martens, Davy Moor rees, Marcel Janssen. Vrijdag: 15 ur Nico Versteegen en Eric Jeuken. Zaterdag 19.00 gez. h. mis, maandd. Simon Classens en jaard. Johan Willem van Dijk. Zondag 8.30 gez. h. mis. maandd. Teng Steeghs; 10.00 hoogmis Grad Theuws. Maandag 19.00 h. mis Hubertina Lenssen en Anna Stevens. Dinsdag 8.00 h. mis Past. Schramm. Woensdag 8.00 h. mis. Donderdag 8.00 h. mis. Vrijdag 14.00 pl. hoogmis b.g.v. 25 jarig huwelijk Janssen-Engels; 15.00 pl. hoogmis b.g.v. huwelijk bruids paar van Nisterdael-Stevens. Zaterdag 19.00 gez. h. mis maandd. Wilhelmina Michels-van Osch. 2de zondag in de Veertigdagentijd Misdienaars: Eric Thielen en René Duykers; William Steeghs en Jan Vollenberg; Hoogmis: Caro Verstee gen en René Rambags. Zaterdag: 19 uur overleden familie Tacken-Haegens. Zondag: 8 uur Jacoba Dinghs-vd Beuken; 10 uur overl. fam. Philip sen-Jacobs. Maandag: 8 uur overl. fam. v d Sterren-Jenniskens. Dinsdag: 8 uur Jan Swinkels. Woensdag: 8 uur Gezinsmis intent, offeraars. Donderdag: 8 uur jaard. Antoon Dinghs-Kemmelings. Vrijdag: 8 ur jaard. Anna G. Phi lipsen. Zaterdag: 19 uur overl. fam. Cre- mers-Wismans. 2e zondag van de veertigdagentijd Zaterdag: 19 uur lm Johanna van Kempen - Lochtens. Zondag: 8 uur gest. jrd. voor de oorlogslachtoffers van Leunen. Veu len; 10 uur hoogmis jrd voor Piet Jacobs-van Cruchten, 11.15 lm voor Pater Loenen vw de buurt. Maandag: 19 uur mndd. voor Her man van Leipsig. Dinsdag: 7.30 lm voor Mathijs Lit- jens en echtgenote. Woensdag: 18.30 maandd. voor Pa ter Loenen; 19 uur lm voor Gertru da Jenniskens-Droessen. Donderdag: 19 uur lm voor Elly van Berlo en Elly Loonen. Vrijdag: 19 u lm voor Ine Janssen Zaterdag 19 uur lm jaard voor Theodora Berkers-Schwachöfer. Misdienaar en akolythen 19 uur W. van Meijel 8 uur F. v. Ba vel; 10 uur A. Reintjes, G. Voer mans, H. van Rhee; 11.15 H. en R. Comelissen. 2e zondag in de veertigdagentijd. Zaterdag 19 uur hoogmis voor Comelis Pluk vw de buurt. Zondag: 8.30 h. mis voor Johannes van Dijck, Henrica Hoedemakers en dochter To; 10 u hoogmis v. Harrie Verstegen; 11.30 h. mis voor de parochie. Maandag: 8 uur gest. jrd voor Hu- bertus Janssen, echtgenote en zoon Henricus. Dinsdag: 8 ur gez. h. mis voor Pe- tronella M. Zanders. Woensdag: 8 uur gez. h. mis voor Leonardus Janssen en Wilhelmina van Loon. Donderdag: 8 ur gez. h. mis voor Handrie Arts. Vrijdag: 8.30 schoolmis, gest. hg.- mis t.e.v. Onze Lieve Vrouw. Zaterdag: 19 ur hoogmis voor An toon Arts en Truus Hagens. Misdienaars: Zondag 8.30 en door de week: J. Hendriks en P. vd Pas; 10 uur T. Janssen en M. Kessels; 11.30 J. Eyssen en T. Engels. Kollektanten zaterdag: M. van Hoof; zondag 8 30 van Cuyck; 10 u. Arts; 11.30 Hcndrix. 2e zondag van de veertigdagonUjd Zondag: 8.30 jaarg. Sophia Phillp- sen-Custers; 10 uur hoogmis gest. Jg Peter Wilmsen. Petronclla Litjens en hun zoon Simon; 1130 h. mis v. Piet Verheycn cn Maria Litjens. Maandag: 8 u lm voor overl. fam. Acrts-Bartcn. Dinsdag: 8 uur maandd. Wilhelm Lemmens. Woensdag: 8 uur lm voor overl. familie Hermans-Aerts. Donderdag: 8 uur lm voor Martin Hendriks. Vrijdag: 8 uur lm voor overl. fam. Verhcyen-Claessens; 14 u huw. mis voor bruidspaar Luyton-Geurts. familie Macsscn; Mans en Maessen; Zaterdag: 19 uur h. mis voor overl Swinkels. Misdienaar* Zaterdag: 19 uur John Michels en Willy Hendriks. Zondag: 8 30 Richard Wismans en Henny Michels 10 uur Peter en Leo van Soest; 11.30 Rob Koonings cn Wilbert Arts. Zaterdag: 19.30 avondmis familie Botden-Classens. Zondag: 2e zondag van de Vasten tijd; 10 uur hoogmis tot bijz. int. Door de week h. mis om 8 uur. Maandag; voor de zielerust van S. van Vegchel. Dinsdag: voor de overledenen van de familie Bloemcn-Brienen. Woensdag: voor de zielerust van A. Wecrts. Donderdag: tot int. v. familie van He!voirt-v.d. Weijer. Vrijdag: voor dc overledenen van de familie Nabuurs-v-d. Broek. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van Wilhelmina van Veg- chel-Arts. 2e zondag in de Veertigdagentijd Zondag: 8 uur H. Mis voor dc overl. familieleden Janssen-Peeters; 10 uur hoogmis voor Johannes en Hcndri- lcus van Kempen cn Ger van Kem- pen-Friesen. Akolieten Piet Ruttcn cn Jan Gie- lens. Misdienaars van de week: H. Maas en Geert Koonings. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Gertr. Pcels-Vocstcn.. Woensdag: St. Petrus' Stoel; 8 uur h. mis tot bijz. intent, van de fam. Camps, Donderdag: 8 ur h. mis tot bijz. 1. Vrijdag: 8 uur h. mis Zaterdag: 8 uur h. mis; 19.30 uur avondmis voor de overleden vader Sef Janssen. Zaterdag: 19 uur avondviering voor fam. Koopmans-Hendrtckx. Zondag: 8.30 uur h. mis te Holt- hccs voor Pierre Koopmans namens de Gilde; 10 uur hoogmis voor moe der Verstegen en Rector Creemers. Maandag: 8.45 uur h. mis voor de overledenen van de Karmel. Dinsdag: 8 45 uur h. mis voor een ernstige zieke. Woensdag: 8.45 uur h. mis in de Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef tot int. van Christina Koenen. Zesde van de negen woensdagen voor St. Jozef. Donderdag: 8.45 h. mis voor Lam bert Hofmans. Vrijdag: 8.45 h. mis ter ere van 't Heilig Hart. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es cl segundo domingo de Cuaresma. A las once y cuarto en nuestra capilla, Overloon- seweg 2. Misa cantada con breve meditación sob re la Pasión de Nu- estro Senor en Castellano. Después de la Misa reunión con un cafelito en la salita del convento donde es- tan a su disposición bastantes revis- tas y diarios. No se olvide de visitar a nuestros en ferm os en el hospital. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES Cuanto al censo electoral especial; si Vds todavia no la han cumpli- mentado pueden enviar los formula- rios acompanados de fotocopia del Pasaporte o Doe urnen to de Idcntidad al Consulado o bien pueden presen- tarse personalmente en la Agrega- duria Laboral p.e de Eindhoven con su pasaperte y se les faciitarèn la inscripción. No se olvide el domingo próximo del formulario de la cn- questa de La Región sobre la situ- ación de lan Emigración. Hast la vista. MANIFESTATIE TE ALMELO Zoals bekend is onlangs door de Tweede Kamer besloten tot uitbrei ding van de ultara centrifugcfabrick te Almelo, waar uranium verrijkt wordt. Diverse landelijke groeperin gen en partijen zijn het daar met mee eens en hebben besloten daar tegen op 4 maart te demonstreren met een protest-optocht. Men ver wacht dat deze manifestatie een in- ternaionaal karakter zal krijgen. Ook vanuit Venray vertrekt op die dag, 'smorgens om half negen, een extra bus vanaf het Henseniusplein om deelnemers naar Almelo te ver voeren. In Venray is de organisatie in han den van een breed samenwerkings verband, bestaande uit de volgende groepen en partijen: Wereldwinkel Venray; KWJ Nrd. Limburg Bewe ging van Werkende Jongeren Venlo; CPN; PSP. PvdA; PPR en SP. Buskaarten zijn te verkrijgen a 12,50 op de correspondentie-adres sen van genoemde groeperingen, tot cn met zaterdag 25 februari a.s.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 7