AGENDA VERENIGINGSNIEUWS 89 JUM Merselo <a POELS Koninklijk goud voor scheidende politie- inspekteur SPIO-MEUWS disco }ltum Meubelen Venrays Mannenkoor Jongerenkoor Vredeskerk jeugdklubs veltum O.J.C. PUREE Ruilbeurs te Venray Schutterij St. Anna Harmonie Oostrum organiseert Boerenbruiloft Was U al bij in Horst ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, Oe Muinck Keizer en Witlgen zaterdag en zondag TH. LANKVELD. arta Langstraat 76 - telefoon 3558 maandag Dr. W1TTGEN Langstraat 76 - telefoon 3558 dinsdag TH. VAN THIEL, arts Patersstraat 30 telefoon 1887 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Vercauteren en De Vocht op 4 en 5 februari P. CORVER, arU Oostsingel 6 telefoon 1393 op 6 en 7 februari D. VERCAUTEREN. arte Merseloseweg 33 tel. 2200 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uur 'smiddags van 17-18 uur WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK ST. ODA hoek Schoolstraat-Passage telefoon 1255 ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST GROENE KRUI8 Venray-Meerlo-Wans8um Mevr. Zr. E. COENEN-LITJENS telefoon 04780 - 1269 AUTO-HULPDIENST Alarm nr. tel. 04780 - 4571 Zuster A. Janssen overleden Dinsdag jJ. is de bij vele Ven- ra yers zeer goed bekende vroegere wijkzuster van het Groene Kruis, Zuster A. Janssen na een korte ziek te in het St. Elisabeth-ziekenhuis overleden. Ruim zevenentwintig jaar tot maart 1970 heeft zuster Janssen klaar gestaan voor de zieke en be jaarde men-en van Venray. Dag en nacht, bij weer of geen weer. zag men zuster Jansren op haar brom fiets in haar lange leren jas op pad om waar dan ook haar menslievende werk te doen, daarbij haar blijmoe digheid nooit verliezend. Voor vele honderden zieken en bejaarden was zij een grote steun, waarbij zij haar dienstbaarheid en kennis gaf aan hen die hulp behoef den. Zuster Janssen trad in 1943 in dienst van het R.K. Groene Kruis afdeling Venray. nadat zij reeds el ders als verpleegster werkzaam was geweest. Bij gelegenheid van haar vijfen twintig jarig jubileum in 1968 kreeg zij de medaille van het Wit Gele Kruis. Tijdens haar afscheid als wijkzus ter op 1 maart 1970 kon zij de dank baarheid ervaren van velen, die zij in de loop der jaren had geholpen. Spreekuur van weth. Rutten-Tielen Op woensdag 8 februari a.s. zal wethounder Mevr. A. P. Rutten-Tie len geen spreekuur houden. 4 Kalveren gestolen Uit een niet afgesloten stal werden bij landbouwer R. aan de Deumese- weg te Ysselsteyn vier kalveren ge stolen. Drie 3 weken oude en een 1 week oud stierkalfje. De schadepost voor de landbouwer bedraagt 2500 gulden. Uit de gevonden sporen is op te maken dat de daders de ge stolen kalveren hebben vervoerd met een auto. Van de daders ont breekt nog ieder spoor. Drank In autobestuurder Een 19-jarige jongeman uit Horst meldde ach in de vroege maandagmorgen bij de politie, dat hij met zijn auto uit de bocht was gevlogen. Hij was. komende vanaf de Julianasdngel, tengevolge van «en slip, bij het gemeentehuis tegen een geparkeerd staand VW busje gebotst De bestuurder bleek onder invloed van alcohol te verkeren, aldus de blaastest, waarna hij ook de bloed proef moest ondergaan. Wijkraad „Smakterheide" blijft vechten voor haar rechten Het voorlopig bestuur van de Smakterheide, hetwelk de laatste jaren als contactorgaan gefunctio neerd heeft tussen de bewoners uit het noordelijk deel van Venray en het gemeentebestuur, heeft c(p 19 december 1977 een algemene verga dering opgeroepen, waarbij alle be woners een uitnodiging hebben ont vangen. Op deze vergadering heeft het voorlopig bestuur de plannen voor gelegd te komen tot een definitieve samenstelling van het bestuur. Voorzitter werd dhr. E. L. Klein tjes. Smakterweg 16. tel. 3232; secre taris G Loeffen, Bosweg 3, tel. 4172. Op de laatstgehouden bestuurs vergadering heeft het bestuur beslo ten b. en w. op de hoogte te stellen van de definitieve bestuurssamen stelling en verzocht tevens voor de toekomst alle stukken en bescheiden, direct of indirect betrekking heb bend op de .Smakterheide" te willen doen toekomen ana het secretariaat van de wijkraad. Tevens werd be sloten dat er, wat betreft de afbake ning van de wijk, met b. en w. zal worden overlegd. In verband met de taak en de doelstelling van de wijkraad, heeft het bestuur reeds kontakten gelegd met de Stichting Samenlevings Op bouw Ncord-Limburg en met de Contactgroep Wijk- en Dorpsraden Venray. In één van de laatste vergaderin gen is als kernpunt aan de orde ge weest: de veelbesproken situering van het woonwagenkamp, hierover zullen op kerte termijn met b. en w. en afgevaardigden van de afdeling „Onderwijs" en „Maatschappelijk Zaken" gesprekken plaatsvinden. De wijkbewoners zullen tijdig door middel van een schrijven over de stand van zaken op de hoogte ge houden worden. Poging tot inbraken MEDEWERKING BEVOLKING GEVRAAGD Venrays politie verzoekt aller me dewerking, speciaal van de bewo ners van het Brukske, nu de laatste tijd een groot aantal inbraken in woningen op het Brukske gepleegd zijn. De bewoners worden verzocht om, als men verdachte personen in de omgeving aantreft, onmiddellijk de politie op de hoogte te stellen. In de nacht van zondag op maan dag is volgens meldingen welke bij de politie binnenkwamen, op enke le plaatsen getracht in te breken. Of de daders gestoord zijn is niet be kend. Tot nog toe hebben zich geen bewoners gemeld die iets van waar de missen. Succes voor Campina Venray Een dezer dagen kwam het over zicht uit van de wekelijkse boter- keuringen van de Zuid-Nederlandse Melkindustrie D.M.V. over het jaar 1977. Bij deze boterkeuringen be haalde Campina-Venray een zeer goed resultaat door op de 2e plaats van de betreffende rangordelijst te eindigen. In totaliteit zijn 23 boter- producerende bedrijven in Zuid-Ne derland bij deze keuringen betrok ken. Op de valreep van de officiële af- scheidsplechtigheid van politie-in- spekteur W. Tijmensen, kon burge meester Defesche nog de mededeling doen dat het H.M. de Koningin had behaagd cp voordracht van de mi nister van Binnenlandse Zaken, aan de scheidende Venrayse polit:e-;n- spekteur de gouden eremedaille van Oranje Nassau te verlenen en daar door tot uitdrukking te willen bren gen de dank voor zijn inzet geduren de een reeks van jaren voor de Ven rayse gemeenschap. Het was nog maar een telefonische mededeling; op een later tijdstip zal burgemees ter Defesche de onderscheiding op spelden. Burgemeester Defesche ging in zijn welkomstwoord iets dieper in op het feit dat het Venrays politiekorps zal moeten leren leven zonder inspek- teur Tijmensen. Uit het bouwwerk van Venrays politie is een steunpi laar in de waarste zin van het woord nu weggehaald. Zonder te willen overdrijven mag gesteld worden dat de scheidende inspekteur over lei dinggevende kwaliteiten beschikt, welke het Venrayse politiekorps een goede naam heeft gegeven, zowel bij de overheid als bij de Venrayse bur gerij. Inspekteur Tijmensen was de eerste man van het Venrayse ge meentelijk politiekorps en heeft als zodanig zijn stempel gedrukt op de wording van dat korps. Het zal moeilijk zijn te wennen aan het idee dat deze steunpilaar, waarop dag en nacht een beroep kon worden ge daan nu vervangen zal moeten wor den .Om de dank namens het ge meentebestuur tot uitdrukking te brengen kon Venrays eerste burger een enveloppe met inhoud aanbie den, het Venrayse gemeentewapen en een fotoreportage. KORPSCHEF iDE BRUIN bracht cok de vele verdiensten van inspekteur Tijmensen naar voren, maar vooral de steun welke hij bij de opbouw van het Venrayse korps had mogen ondervinden. Ook zijn vakmanschap werd geprezen. Hij was een man van gewicht, letterlijk en figuurlijk. Vooral nu aan de po litiemensen door de toenemende cri- minalitetit, grote zorg moet worden besteed, waren het vooral de wijze letssen welke inspekteur Tijmensen steeds wist mee te geven, de beste basis voor de goede geest welke er in het Venrayse korps te vinden 1». INSPECTEUR TIJMENSEN kreeg ook nu het laatste woord en hij wilde dank zeggen voor de pret tige wijze waarop hij in Venray 10 jaar heeft mogen werken. Hij had getracht het zo goed mogelijk te doen. Als er fouten waren gemaakt, dan vroeg hij daar begrip voor. Waren er zowel door burgemeester Defesche als door korpschef de Bruin ook woorden van dank ge sproken aan het adres van mevr. Tijmensen voor haar bijdrage aan 't werk van haar man; ook inspekteur Tijmensen bracht dank aan zijn vrouw voor de wijze waarop zij naast hem stond. Hij besloot met een dankwoord aan de Heer die het hem mogelijk had gemaakt bijna 40 jaar politieman te mogen zijn. Vermelden wij verder nog dat bij dit officiële afscheid vrijwel het ge hele Venrayse politiekorps aanwezig was. alsmede de wethouders G. Schols, J. Loonen en Mevr. Rutten- Tielen en zeer vele collega's en oud- collegas uit Venray en daarbuiten. Het spreekt vanzelf dat aan de scheidende inspecteur vele cadeaux werden aangeboden. Wij van onze kant willen hier in spekteur Tijmensen bedanken voor de wijze waarop hij het ons mogelijk maakte, in al die jaren, de politio nele berichtgeving in ons blad zo objectief mogelijk te verzorgen. CAPRICCIO Zaterdag 4 februari: 19.45 Generale repetitie in Grote Kerk. Zondag 5 februari: 10.30 uur aanwezig zijn in Grote Kerk. De eerstvolgende repetitie: Zondag 12 februari 11.30 uur BOJTEMA Vrijdag 10 februari: 19.00 Generale repetitie voor allen. SALTARELLO Zaterdag 4 februari: 19.45 Generale repetitie in Grote Kerk. Zondag 5 februari: 10.30 aanwezig in Grote Kerk. Zaterdag 11 februari: 19.00 Gezamenlijke repetitie. Afmelden koor: Ralph Reynders 1327; orkest: Pater Falco 5855. Donderdag 2 febr.: om 19.30 extra repetitie voor de 2e tenoren en om 20.00 uur voor 't gehele koor. Donderdag 9 febr.: om 19.30 extra repetitie voor de baritons en om 20.00 uur voor 't gehele koor. Na afloop van deze repetitie nog even gezellig samenzijn, al of niet om 'n herringke te schellen. In ieder geval wel om nog even de film van de Boerenbruiloft te bekijken van ver leden jaar. Met ingang van 3 februari is de pa piercontainer verplaatst naar 't ter rein van Autobusonderneming van Ham aan de Maasheseweg. Nadere gegevens hierover volgen nog. Camavalszondag is 't optreden van 't Hofkoor en Hofkapl in de schouw burg om 12.00 uur in plaats van 11.30 uur. Hofkoorleden verzamelen om 11 uur in Hotel Almonda, Nadere gegevens over deelname van onze vereniging aan de carna valsoptocht volgen a.s. donderdag op de repetitie. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Gommans, Niessenstraat 7, tel. 2687 of Hotel Almonda, tel. 5777. openbare bibliotheek LO, v/enray Julianasingel 33 - TeL (1970 Keuzelijst aanwinsten volwassen afdeling: Asaert, G. Westeuropese scheep vaart in de Middeleeuwen. Huygen, W. J. en R. Poortvliet. Niet alleen door jagers. Kreatief zijn thuis; sjabloneren, ste nen beschilderen enz. Rhodes, M. Tapisserie. Schëuffelen, O. De laatste grote zeil schepen. Schönfeldt, S. Thieme's boek van het kind. Stam, J. W. E. Moderne inzichten in de duivensport. Stress. (Time-Life). Thomas, G. Pottenbakken. Werken met video. Woensdag 8 februari (Aswoensdag) is er ledenvergadering om half 7 in het parochiezaaltje. Wij hopen dat iedereen komt. Men kan zich voortaan afmelden bij José van Kempen, tel. 5131 's woensdags van 5 uur tot 6 uur. Nieuwe leden zijn van harte wei- kom (je moet wel de lagere school verlaten hebben). Vrijdag 3 febr.: 18.30 u. Repetitie voor de sopranen en alten 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Donderdag 9 febr: 18.30 Repetitie voor de aspiranten. Vrijdag 10 febr.: 18 30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Zondag 12 febr.: 10.15 Hoogmis-voor het hele koor in de Paterskerk. Woensdag 8 febr. a.s. om 19.45 uur partij-repetitie voor de sopranen. Aansluitend om ongeveer 20.15 uur repetitie voor het hele koor. Zaterdag 18 febr. zingen we in de Vredeskerk tijdens de avondmis van 19C0 uur meerstemmige liederen. Als U verhinderd bent graag uw afmelding aan Mevrouw Schrooten, iel. 3309 cf aan Mevrouw v. d. Bc- kerom, tel. 3332. A.s. zaterdag wordt de 2e Speedo- wedstrijd verzwommen in Blerick. Vertrek: kwart voor drie. Programma en opstelling van de ploeg bij de heren Mulders en Cup. Hallo jongelui. We kunnen terugzien op een goed geslaagd Prinsenbal. Prins Jack I werd zijn edele kledij afgenomen. Hij bedankte iedereen voor de ple zierige samenwerking en het enthou siasme. Daarna werd er Wie van de Drie gespeeld, maar bij die drie kan didaten zat geen echte prins. Toen er gevraagd werd of de echte prins op wilde staan, werd Prins Geert I gedragen, samen met zijn Narrinne- (Geert Hegger) vol triomf binnen- ke Petra (P GelÜngs) Na de speech van Prins Geert 1, kwam vorst Tien ons nog een gru welijk fijne karnavalsavond toewen sen en Prins Gerrit I wees iedereen er nog eens op dat de jeugd de kar naval moet maken In samenwerking met de grote Raad van Elf hebben we een plezierige avond gehad. Vrijdag 3 febr. Vandaag is er groot karnavalsbal onder in het Jeugdhuis. Prins Geert I en Narrin Petra met hun gevolg zullen er weer een gezellige boel van maken. Koen en Jan staan vanavond achter de bar. Gerrie zit bij de en tree. Achter de discotheek zit (of staat) Pukkie en Hans en algemeen is Guus. Dus iedereen tot vrijdag in het Jeugdhuis. Zaterdag 4 febr.: Vanavond gaan we d'r ook weer goed tegenaan met een goeie karna valsavond. Melanie en Paul zullen er voor zorgen dat niemand dorst hoeft te lijden. Harrie en Henk zul len de oren van iedereen maar eens testen. Hans speelt voor portier en Helma is algemeen En natuurlijk al lemaal verkleed. Tot zaterdagavond in JUM. Openingstijden JUM: Vrijdagavond (onder in het jeugd huis) 12 t.m. 15 jaar. Zaterdagavond (boven) vanaf 15 jr. Zondagmiddag (boven) vanaf 15 jr. Zondagavond onder) 12 i.m. 15 jr. Dinsdagmiddag boven) vanaf 15 jr. Tevens is er dinsdagmiddag een groot karnavalsbal onder in het Jeugdhuis voor de kinderen van de kleuterschool t.m. zesde klas. De ouders worden natuurlijk ook ver wacht. Dinsdagavond (onder) afscheidsbal van de karnavalsdagen voor iedereen van 12 t.m. 15 jaar. De entree voor vrijdag-, zondag en dinsdagavond is voor niet-leden 1,en voor leden gratis. Bestuur en leiding van JUM wenst iedereen in Merselo plezierige karna valsdagen toe. Ter gelegenheid van carnaval een uitgebreid programma Kom gezellig carnaval vieren in het Ttrefcentrum JOVEL in de Goudsmidstraat in Vel- tum Wij zijn open voor jongelui van 12 tot 17 jaar op VRIJDAG 3 febr. 's avonds van 7.00 tot half 10- Zondagmiddag op de gewone tijd, 75 ct. entree. Kom bij ons carnaval vieren, al of niet verkleed, iedereen is welkom. MAANDAG 6 februari NA de gro te optocht dansen, hossen, springen voor iedereen die maar wil tot on geveer half zeven. Op deze dag en tree vrij. Pierotten nieuws Vrijdag 3 febr. '78: Aspiranten-, Junioren-, Senioren garde om 19.00 uur aanwezig in „Den Kerkdijk" i.v.m. Jeugdkar- naval. Dinsdag 7 febr.: Geen repetitie. Woensdag 8 febr.: Ingelaste repetitie i.v.m. de Ne derlandse kampioenschapen. Junioren: 13.30 - 14.30 u.; Senioren: 14.30 - 15.30 uur. Donderdag 9 febr.: Junioren: 17.15 - 18.15 u. Vrüdag 10 febr.: Junioren 17.15 - 18.15 u. Het prorgamma voor de senioren- garde voor de carnavalsdagen heb ben wij nog niet ontvangen Zodra dit bekend is geven wij dit telefo nisch door. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Dinsdag 7 februari geen repetitie. Dinsdag 14 februari, 19.30 uur re petitie voor de sopranen en alten, om 20.00 uur voor het hele koor, in de Essel, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent, dan ge lieve u zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranje straat 7, tel. 6159. Mededeling voor alle kamavals- vierders in het Desselke en omge ving Ook dit jaar hebben we onze leiders en leidsters weer bereid ge vonden om met karnaval voor jul lie tijd vrij te maken. Maar ook weer onze groep van ouders die vorig jaar geholpen hebben, waren bereid dit jaar weer mee te helpen. Inmiddels is onze Prins(es) weer bekend met de nieuwe raad van Elf, dus wat dat betreft belooft het wel weer goed te gaan. Voor wat de ver dere karnavalsavonden betreft be ginnen we op: Zaterdag 4 febr. van 19.30 tot 22.00 entree 1, Zondag 5 febr. na de optocht tot 18.00. entree vrij en van 19.30 tot 22.00 entree 1, Maandag 6 febr. van 10.00 tot 12.00 matinee, entree vrij. Na de optocht tot 18.00 entree vrij en van 19.30 tot 22.00, entree 1,—. Dinsdag 7 febr. van 10.00 tot 12.C0 matinee entree vrij en van 19.30 tot 22.00 entree 1, Tevens volgt hier een schema van de aanwezige leiding: Zaterdag 4 febr. Gerrit, Fien, Nel, Martien, Anja, Petra, Peter, Ria en André. Zondag 5 febr.: 's middags Nel, Anja, Peter en Ria; 's avonds: Peter Mien en Bert, Fien en Bert. Maandag 6 febr.: 's morgens Nel, Anja,, André, Ria; 's middags: Jan, Huub, André, Ria en Peter; 's avonds Peter, Jan, Huub, André en Joop. Dinsdag 7 febr.: 's morgens: André, Nel, Petra, Huub en Jan; 's avonds: Gerrit en Rit Brands. Michel en Dien Swaghöfer, Bill en Ma riet van de Werken, Greet Willms en Joop Jans sen. De gehele karnaval zal muzikaal aan elkaar gedraaid worden door Bram en Wiel Kunzler en niet te vergeten onze beheerder die loch ook van de partij is, en dat is Toon van de Pas. Verder wensen we iedereen een ont zettend (nou ontzettend) goeie kar naval toe. Alle aktiviteiten die hierboven vermeld staan zullen plaatsvinden in het Trefcentrum, Ursulastraat 2 te Venray. Namens de jeugdleiding, disc-joc- keys, beheerder en alle vrijwilligers die meewerken om dit jaar de kar naval weer te doen slagen, wordt U een gezellige karnaval toegewenst. Alaaf! Na de onlangs gehouden succes volle jaarvergadering starten we weer met een geheel nieuw pro gramma We danken de leden voor de vele suggesties die zij op deze avond naar voren brachten. De eerstvolgende clubavond zal gehouden worden op donderdag 9 februari a.s.. aanvang 20.00 uur op Oude Oostrumseweg 19 te Venray. Allereerst zullen op deze avond de meegebrachte foto's besproken wor den. Na de hierop volgende pauze wordt door T. den Brok een collec tie foto's getoond van David Hamil ton. Mogen we op deze avond ook nieu- de leden en/of belangstellenden van harte welkom heten. Handenarbeid en Spelklubs Op zaterdag 4 februari maandag 6, dinsdag 7 en woensdag 8 februari is er géén klub. Donderdag 9 febr. is er wel spelklub. Rolschaatsklub Op woensdag 8 februari is er wel rolschaatsclub. O.J.C. „Puree" uit Leunen orga niseert op maandag 6 februari een groot carnavals-malinee, met de pop groep „The Little Earth Band" Deze groep speelt voornamelijk Rock Roll muziek Het matinee begint om 1100 uur en de entree is gratis! Zondag 5 febr. a.s. ruilbeurs te Venray in Hotel De Burggraaf, Sta tionsweg. Iedereen is van harte wel kom en kan er zijn keus maken of zelf aanbieden, zoals munten, post zegels, stickers, sigarenbandjes, lu- cifermerken, ansichtkaarten, enz. De toegang is gratis en de ruil beurs is van 10.00 tot 13.00 uur. Na vele jaren blijkt schutterij St. Anna weer in volle bloei te zijn. Ze zijn weer aangesloten bij de grote schutterskring „Het Land van Cuyk". Het bestuur van schutterij St. An na heeft zaterdag 28 jan j.l. de jaar vergadering bijgewoond van de gro te kring. Deze werd gehouden in zaal Reintjes in Beugen. De voorzitter was Baron de Weichs de Wenn uit Geysteren. 25 verenigingen waren aanwezig en allen in uniform. Er zijn verschillende gildefeesten in petto en de eerste wordt gehouden op 4 juni a.s. in Gennep. Schutterij St. Anna hoopt hier dan aan te kunnen deelnemen. Het tam boerkorps en de schutterij zijn al en kele weken bezig met exercitie oefeningen, waardoor ze over enkele weken nog beter uit de bus hopen te komen. Op dinsdag 7 februari wordt de kar- navalsviering in Oostrum afgesloten met de viering van de Boerenbrui loft. De organisatie van dit onecht huwelijksfestijn is dit jaar in han den van Harmonie Sub Matris Tu- tela. In samenwerking met oa. Kar- navalsvereniging de Karklingel en Ruiterclub Nobel is een programma in elkaar gezet, dat om half twee in café Halfweg begint met een heuse onechte echtscheiding. Na deze ce remonie zal een bonte muzikale stoet, met als stralend middelpunt uiteraard het onecht aanstaande bruidspaar, door Oostrums straten trekken. Om half vier zal dan in het Parochie huis de onechte echtver binding plaatsvinden, gevolgd door een receptie. Hiermede zal dan het onechte officiële gedeelte zijn afge lopen. Een gezellige bruiloftsviering zal ongetwijfeld duren tot het mo ment waarop deze dinsdag 7 februari 1978 tot de geschiedenis behoort. Euterpe-nieuws Heden donderdag: 19.00 leerlingen Prinsenhof; 20.00 harmonieorkest Prinsenhof. Carnavalszondag'5 febr.: 13.45 Prinsenhof .(verkleed) i.v.m. intocht Prins en aansluitend kin deroptocht met hossen na. Carnavalsmaandag 6 febr.: 14.00 grote optocht. Bijeenkomst 14.00 uur nabij Schuttersveld (ver kleed). Donderdag 9 febr: 19.00 leerlingen Prinsenhof; 2000 harmonieorkest Prinsenhof M 1. Jachthoornkorps Groep Venray 2. Prinsenwagen Leunen Wagen Leunen 3. Wintersport Groep Leunen 4. Rijdende wip Wagen Leunen M 5. Os alkohol stokereej Wagen Leunen 6. Jury transport Groep Leunen M 7. Fanfare Leunen Groep Leunen 8. Weej zien te voel um Groep Venray M 9. Jeugdprinsenwagen Leunen Wagen Leunen 10. Piëlparel Groep Venray M 11. Familie Punk Groep Venray M 12. Circus Pipo Wagen Leunen 13. Struisvogels Groep Venray 14. Popeye the Sailorman Eenling Venray M 15. Den Uyl en van Agt in de boksring Wagen Leunen 16. De „Raodse Hazen" Groep Venray 17. N.N. 18. Reklame M 19. Mobiele Eenheid Venray Groep Venray M 20. Mit de Smurfen dur 't Knolleland Wagen Leunen 21. N.N. 22. Wij kienen voor een appel en een ei Groep Venray M 23. Fanfare Oirlo Groep Oirlo 24. Prinsenwagen Oirlo Wagen Oirlo 25. Aid Venray Groep Venray 26. Jeugdprinsenwagen Oirlo Wagen Oirlo M 27. Joekskapel „Efkes Waachte" Groep Venray 28. De léste kikkers uut Rooy Groep Venray 29. Vastelaovend ien Rooy Groep Venray 30. Ik zuuk mien familie Eenling Venray M 31. Mit de kermis gemist Wagen Leunen M 32. Prinsendag Wagen Venray 33. N.N. M 34, Zat Hermieneke Groep Venray 35. Jeugdprinsenwagen Castenray Wagen Castenray 36. Carnaval in Rio Groep Venray M 37. Op zoek naar Rio Groep Venray 38. As „de Vos" de Passie prèkt Wagen Merselo M 39. Smurfen Vader Abraham Groep Venray M 40. Energieproblemen Wagen Merselo 41. Trek Cruyff over de streep Eenling Venray 42. N.N. 43. N.N. 44. Enne echte Mèrselse Wagen Merselo M 45. Fanfare Merselo Groep Merselo M 46. Prinsenwagen Merselo Wagen Merselo 47. Venrays vroede jongeren verkommeren Groep Venray 48. Beschuut mit muuskes Groep Venray M 49. De Plaerzèk Groep Venray M 50. Jeugdprinsenwagen Heide Wagen Heide 51. „De Trekkers' 'uut Mèrsele Groep Merselo 52. De Beunhazen Groep Venray M 53. D.S.V. Groep Venray 54. Gemènteraodsverkiezinge ien Rooy Groep Venray 55. Vakature-bank Groep Venray 56. Geejmar weej viere vastelaovend Trein Venray 57. Lik op stuk Groep Venray M 58. Jager schiet bok Wagen Oirlo 59. Ze hebbe ós oëre angenejd Groep Venray M 60. Wintersport Wagen Oostrum 61. Nonnevotten Groep Venray M 62. Harmonie Oostrum Groep Oostrum 63. Jeugdprinsenwagen Oostrum Wagen Oostrum 64. Enne Belse Fiets Groep Venray M 65. Prinsenwagen Oostrum Wagen Oostrum 66. Sport Groep Venray 67. Prinsenwagen „Den Dissel" Wagen Venray 68. Karnaval in Vuur en Vlam Groep Oostrum 69. Non-de-knetter Eenling Oostrum M 70. Fanfare Ysselsteyn Groep Ysselsteyn 71. Kende ze, de Venraoyers Groep Venray M 72. Jeugdprinsenwagen Ysselsteyn Wagen Ysselsteyn 73. Glaasje op. laat je varen Eenling Venray 74. leder zien eige vastelaovendaktie Groep Venray M 75. Prinsenwagen Ysselsteyn Wagen Ysselsteyn 76. De neeje vastelaovesplaat '79 is now al uut Groep Venray M 77. Uutzendgroep „De Pezer" Wagen Venray 78. Anti Vitamine Pil Groep Venray 79. Afgekeurd Onderwijs Experiment Wagen Venray 80. Den ennige Raodse Groep Oirlo 81. Promille Buis Groep Venray 82. Jeugdprinsenwagen Venray Wagen Venray M 83. Harmonie Euterpe Groep Venray 84. Prinsenwagen Venray Wagen Venray Evenals vorig jaar is er dit jaar wederom de gelegenheid dat 65 ers en invalidien de optocht op maandag 6 februari kunnen aanschouwen vanaf Bontekoestraat - Eindstraat op vertoon van een daarvoor bestemd doorlaatbewijs. Deze doorlaatbewijzen zijn verkrijgbaar op onderstaande adres sen A. HUL, STATIONSWEG 9, VENRAY, TEL. 2734 TH. MATERS, SANSHOFSTRAAT 40, VENRAY, TEL. 3141 P. SCHAEFFERS, HOEBERTWEG 13, VENRAY, TEL. 2429

Peel en Maas | 1978 | | pagina 10