VERENIGINGSNIEUWS D66 VENRAY VAMOSAVER JUM Herselo Kerkelijke diensten Wijkbijeenkomst Veltum Huiskamer- bijeenkomst CM Venray Cl Venrays Mannenkoor Limb. Vrouwen beweging K.V.V. Venray fcMOEDNGS BONDEN FNV Buurtvereniging St. Jozef Kath. Vrouwengilde jeugdnatuurwacht Limburgse Katholieke INVALIDENBOND St. Pe\^S Rooie Vrouwen en de P.v.d.A. Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray PEEL EN MAAS ook üw krant Pierotten nieuws K.V.O. Overloon Parochie Paterskerk Kerk Brukske 't Zonnelied Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Cirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Vredepeel Parochie Merselo Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Woensdag: 4 jan. om 20.00 uur Hof- kcorrepetitie in Almonda. Donderdag 5 jan.: om 19.30 extra repetitie voor 2e tenoren en om 20.00 uur voor 't gehele koor. Zaterdag 7 jan.: optreden, in de schouwburg bij de Prinsenproclama- sie. Aanvang 20.11 uur. Zendag 8 jan. Hofkoorrepetitie in Almonda, aanvang 11.30 uur. Woensdag 11 jan. rep. Hofkoor om 20.00 uur. Donderdag 12 jan. om 19.30 repe titie voor de bassen en om 20.00 voor 't gehele koor. Vrydag 13 en zaterdag 14 jan. op treden Hofkoor op Circus Mok en eveneens op 14 jan. in Leunen. 21 jan. optreden Hofkoor Circus Mök. Diegenen die deel willen nemen aan de carnavalsoptocht, gelieven dit te melden bij dhr. H. Schulz. Denkt aan 't inleveren van de Boerenbruiloftkleding. Spoed! M.i.v. 1 jan. j.l. is de ledenstop in gegaan en worden er derhalve geen niewe leden meer aangenomen. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Gommans, Niessenstraat 7, tel. 2687 of Hotel Almonda tel. 5777. KRING VENRAY Woensdag 11 januari is er éep bij eenkomst voor de leden van de L.V.B. afdeling Venray in het zaal tje bij de Vredeskerk. Op deze avond spreekt de heer Bisterveld over: Erfrecht. Tevens wordt het jaarver slag voorgelezen. Aanvang 8 uur. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dames, woensdag 11 jan. leden vergadering met als spreekster Mevr. Poels-Peeters. Woensdag 25 jan. vieren we met onze zustervereniging uit Horst onze carnavalsavond. Dames het bestuur verwacht u alen in het nieuwe jaar zowel op de ledenvergadering als op ont spa n n i ngsa v onden. CAPRICCIO Maandag 9 jan.: 19.30 gezamenlijke repetitie. Donderdag 12 jan.: 19.00 Gezamenlijke repetitie. Zondag 15 jan.: 11.30 Gezameniyke repetitie. 11.30 Gezamenlijke repetitie. BOJEMA Vrijdag 13 jan.: 19 00 Gezamenlijke repetitie. Vrydag 20 jan.: 19.00 Gezamenlijke repetitie. SALTARELLO Zaterdag 14 jan.: 19.C0 Gezamenlijke repetitie. Zaterdag 21 jan.: 19.00 Gezamenlijke repetitie. Afmelden: koor R. Reynders 1327; orkest P. Falco 5855. Vrijdag 6 jan, is JUM gesloten. Zaterdag 7 jan.; Nadat we vorige week gezellig het nieuwe jaar inge gaan zijn, gaan we vanavond weer met 'n blij gezicht verder. De beuk erin en tot zaterdagavond. Vrijdag 20 januari is een groot karnavalsdiscobal in Castenray. De Tijdverdrijvers hebben JUM uitge nodigd om allemaal naar Castenray te komen. Ouders, we hebben U no dig, want we hebben niet genoeg auto's. Wilt U meegaan, dan kunt u zich opgeven bij: Coen Klaassen (tel. 287) of Henk van Meijel (tel. 358). Uiter aard wel allemaal verkleed! Aan alle werknemers by de hove niersbedrijven in Venray e.o. Hierbij nodigen wij u uit voor een bijeenkomst van alle werknemers in de hoveniersbedrijven van Venray e.o. Deze avond is bedoeld om u wat meer voorlichting te geven over de c.a.o., diplomatoelagen, uitkeringen ASF, veiligheid op bedrijf enz. enz. Deze avond wordt gehouden op 10 januari a.s. dinsdag in Chin. Rest. Sheng Shin. Schoolstraat te Venray, aanvang 20.00 uur. Ook al bent u geen lid van een vakbond, u bent evengoed van harte welkom. Vertrouwende op uw komst, na mens het bestuur, P. Smits, secr. Voedingsbonden FNV Venray, Ravelstraat 2, Venray. Op 18 januari wordt er om 20.00 uur in het cafc-restaurant Vlakwa ter een wijkbijeenkomst georgani seerd voor alle inwoners van de Venrayse wijk Veltum. Het doel van deze avond is om met elkaar te den ken en te praten over zaken die het wonen en leven in deze wijk aan gaan. Enkele voorbeelden hiervan zijn: de speelveldjes, de veiligheid in het verkeer, karnavalsavond, gevelver- sieringswedstrijd, kontaktavonden, en zo zijn er nog meer voorbeelden te noemen. Iedereen die vragen of ideeën heeft hierover, of zo maar wil komen luis teren is van harte welkom. Als meerdere mensen een aantal zaken de moeite waard vinden om daar verder nog iets aan te doen, dan kan ook daarover gepraat wor den. Wij hopen dat veel wijkbewoners deze avond in Vlakwater zijn. Wflt U vooraf nog wat weten dan kunt U daarvoor terecht bij Wilma Con- jaerts, Eligiusweg 5, Venray. Maandag 9 jan.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. Woensdag 11 jan.: 18.30 Spelavond in de Galmhut. Vrijdag 13 jan.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Zondag 15 jan.: 10.15 Hoogmis in de Paterskerk voor het hele koor. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. Buys, tel. 1091. Oproep voor aspirant leden: Op dinsdag 17 januari gaan de Zangers weer van start met de as piranten opleiding. Wanneer er nog jongens zijn die zich hiervoor wil len opgeven, kan dat bij M. Claes- sens, tel. 04780-5155. De repetities voor deze groep aspiranten zijn we kelijks op dinsdag- en donderdag avond van 18.30-19 15 uur in de „Galmhut" in Venray. De leeftijd van deze groep jon gens varieert van 7 tot 9 jaar. Vrijdag 14 januari a.s. houden wij onze traditionele jaarlijkse feest avond. Alle leden, die zich hebben opgegeven (of dit alsnog wensen te doen) worden om 19.45 uur verwacht in zaal „In den Engel", Poststraat 1. Het bestuur heeft een goede con ferencier weten te „strikken" en dat belooft dus weer een gezellige avond te worden. secr.: N. de Graaf-Wy'nen Mastbos 2, Venray Tel. 04780-2879 Dingdag 10 januari a.s. om 20.00 u. in de fcyer van de schouwburg kie nen voor Jacqueline Eibers in Bra zilië. Wcen.dag 11 januari a.s. om 9.00 u. H. Mis in de Grote Kerk. Daarna samenkomst in het zaaltje onder de kerk. Als thema is gekozen: „Wat is onze verantwoordelijkheid t.a.v. de kerk". Zaterdag 7 jan. Kerstconcert in Horst. Nadere gegevens hoort u tij dens de repetitie. Woensdag 11 jan. om 20.00 uur re petitie voor het gehele koor, in de school „De Essel" aan de Ursula- straat. Als U bent verhinderd, graag uw afmelding aan Mevrouw Schrooten, tel. 3309, of aan Mevrouw v. d. Be- kerom, tel. 3332. De Werkgroep Homofilie Venray is van plan om de huiskamerbijeen komsten weer op te gaan nemen. Het is onze bedoeling om de eerste keer weer bij elkaar te komen op dinsdag 10 januari, en daarna om de 2 we ken. (Schrijf maar vast in je agen da). Op zo'n huiskamerbijeenkomst kun je met andere homofielen, uit Ven ray en omgeving, in kontakt komen. Er kan gepraat worden over allerlei zaken, waar je als homofiel mee te maken hebt. Ook kun je informatie krijgen etc. Naturlijk wordt de ge zelligheid niet vergeten. Ideeën zijn van harte welkom! We hopen op een grote opkomst. Vooral diegenen, die steeds geaar zeld hebben om eens een keer te komen kijken, moeten nu eens door zetten. Het adres is: Kruisstraat 8, Venray, tel. 04780-5197. Op de eerste plaats wenst het Be stuur van de Jeugdnatuurwacht af deling Venray al haar leden, alle leerkrachten op de scholen en alle begunstigers het allerbeste voor het nieuwe jaar! Het bestuur hoopt ook dit jaar weer door de verschillende akties de Venrayse jeugd wat liefde voor de natuur te geven en bij te brengen. Wat de hyacinthen-aktie betreft: het is mogelijk dat bij meerdere le den de neuslengte van de hyacinth al voldoende is om geleidelijk aan de hyacinth in bloei te brengen, Zouden er leden zijn die hun hyacinth al in bloei hebben, dan kunnen deze leden hun hyacinth als ze het mooist bloeit aan hun leerkracht laten zien ter beoordeling. Als ze inder daad goed verzorgd zijn. zul je er drie stempels in je boekje bij krij gen! In onze eigen uitgave „De Natuur vriend' is op bladzijde 3 voor zater dag 14 januari een prachtige natuur film aangekondigd. Alle informatie hierover staat er bij! Hebben jullie de oplossing van de puzzel op bladzijde 12 al opgestuurd? Er zijn al een aantal goede oplossin gen binnen, maar de termijn voor het insturen is nog niet voorbij Ook eventuele vragen op het ge bied van de natur zijn welkom! Laat eens wat van jullie horen. Het be stuur van de Jeugdnatuurwacht zal proberen jullie vragen te beant woorden AFD. VENRAY Op vrijdag 30 dec. j.l. werd in zaal ,Arts te Merselo onze jaarlijkse kerst avond gehouden. Hetr eligieuze gedeelte begon met enkele kerstliederen, gezongen door het Gemengd Koor uit Merselo, on der leiding van dhr. Muysers. Hierna hield geestelijk adviseur Pastoor Pot hof zijn kersttoespraak, met als the ma: „De Vrede". Na deze toespraak nam het ge mengd koor het weer over en zon gen enkele meerstemmige kerstliede ren, die een aandachtig gehoor von den. Vervolgens werd begonnen met de zeer goed verzorgde koffietafel. On dertussen waren de „Lutti's' uit Vel den reeds begonnen met gezellige dansmuziek en velen waagden het om een dansje te maken. De feeststemming was er nog vol op, toen door het sluitingsuur er een eind aan deze avond kwam. Wil nog even onder uw aandacht brengen, dat op 20 jan. onze carna valsavond in samenwerking met de afd. Horst in zaal „Juliana" te Horst zal worden gehouden. Wij hopen op een goede opkomst. Met de traditionele muzikale ge lukwensen op 1 januari zijn de akti- viteiten in het nieuwe jaar gestart. Zaterdag a.s. zal het korps de ver kiezing van de nieuwe prins opluis teren. De leden worden daartoe om 2145 uur verwacht bij de L.T.S. In verband met het late uur van dit optreden zullen de repetities van zondagochtend vervallen. Woensdag 11 januari a.s. is er een contactavond voor de nieuwe leden (majorettes-tamboers enz) met hun ouders. De avond begint om 19.30 u. en zal worden gehouden in de L.T.S. Geinteresseerden zijn van harte wel kom. Hoogtepunt van de komende leden vergadering van de afdeling Venray van de Partij van de Arbeid zal zijn een verhaal van het Venlose tweede kamerlid Gé Schaapman over de z.g. Rooie Vrouwen, de vrouwenorgani satie van de partij. Vrouwelijke le den van de plaatselijke Venrayse af deling hebben in het verleden al 'ns opgemerkt dat zij best geëmanci peerd genoeg zijn en dat aan dit soort zaken niet zoveel aandacht ge geven hoeft te worden. Hun terecht wijzing door Gé Schaapman belooft boeiende diskussies op te leveren. Van het overige meer huishoude lijke gedeelte van de vergadering noemen we nog het opgestelde frak- tiereglement voor de toekomstige ge meen teraadsfraktie en een verslag van de besprekingen die met de bei de andere progressieve partijen PPR en D 66 gehouden zijn over de ver schillende manieren van samenwer king die voor de volgende gemeente raadsperiode mogelijk zijn. Verder heeft de programmakommissie eni ge gedachten op papier gezet over 't programma waarmee de Partij van de Arbeid het komend jaar de plaat selijke verkiezingen in wil gaan. Al met al weer een drukke vergader- avond, heden donderdag 5 januari om 8 uur in het Vormingscentrum. En voor de mensen die niet komen: de beste wensen voor 1978! van 8 tot en met 14 januari Zondag 8 januari is er weer een Thematische Tafelviering voor jon geren van 16 jaar en ouder in de aula van de Levensschool. Bevrij- dingsweg 2a. Aanvang van deze vie ring: 10.30 uur. Voorganger: F. Meyer. Feest van Driekoningen: Openba ring des Heren. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis. int. Jacobus Versieyen en Hen- drika Loonen als jgt. Wim van den Munckhof en overl. fam. Piet Arts uit Uden. Zondag: 8.0 gelezen mis, int. Anna van Hoorn; 9.30 gregoriaanse hoog mis. int. Wilhelmus Janssen overl. fam. van Kemocn-Kuypers; 11.00 u. nederlandse hoogmis (kinderkoor), int. Gertruda Oudenhoven Wim Driessen; 18.00 gelezen mis, int. Mar- tinus Litjens en Aard van de Zwaan Anna en Jean Zeegers. Maandag: 8.00 fam. Linders-Win- nen: 9.00 W. Broers, echtg. en overl, kinderen; 19.00 Johannes F. Maas- sen en Elisabet M. Vermeulen als sticht. Dinsdag: 8.00 voor de gelovige zie len; 9.00 broeder Plechelmus Maria Ponjóe-Huybers; 19.00 Arnoldina Aben-van de Mond Harrie Vermeu len. Woensdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Gertruda Vullings-Martens vwg. de oude buurt: 16.00 H. Mis uit dank baarheid; 19.00 Kees Boers vwg. de buurt Gertruda van Meyel-Truyen. Donderdag: 8.00 tot zekere inten tie; 9.00 overledenen van de paro chie (allerz. koll.); 19.00 voor een ja rige oma. Vrijdag: 8.00 tot zekere intentie; 9.00 overledenen van de parochie (allerz. koll 19.00 uit dankbaarheid bij een 12Vï-jarig huwelijksjubileum. Zaterdag: 8.00 Johanna G. Th., Johanna H. en Gerardus Poels, ouders, broers en zusters; 9.00 Her- mina van de Vorst en overl. fam.; 19.00 Toos Bouten overl. fam. v. d. Berg-Munninghof Gerard Pelzer Anelies Beterams. Huweljjk: Mia Voermans, Stationsweg en Wim Verschuyten, Bergkwartier. Op donderdag 12 januari a.s. zul len de kandidaten van D66 voor de Provinciale Staten van Limburg zich voorstellen aan de leden van D66 en belangstellenden. Dit zal ge beuren in de foyer van de schouw burg, aanvang 20.00 uur. D66 heeft 20 kandidaten, met als lijsttrekkers de heren Bert van Wijk uit Weert en Cees Spigt uit Venray. Eerstgenoemde was statenlid in de periode 1968-1972. Alle kandidaten zullen hun mo- itvatie geven en staan open voor vragen uit het publiek. We hopen dat alle leden uit de sub regio Venray aanwezig zullen zijn. Ook belangstellenden zijn van harte welkom. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Maandag 9 januari, 20.00 uur mu- ziekcursus ten huize van onze diri gent Rob Berben, Hoebertweg 17. Dinsdag 10 januari, 19.30 uur repe titie voor de alten, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursula- straat. Indien u verhinderd bent, dan ge lieve u zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen. Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W Manders-Weijers, Oranje- srtaat 7, tel. 6159 Senioren Junioren - Aspiranten: 6 jan, '78 om 19.00 uur aanwezig zijn in „Den Kerkdijk' i.v.m, „Prinsen bal". Dinsdag 10 jan. '78: alle Garde leden om 18.30 u. aanwezig zijn in „Den Kerkdijk" i.v.m. carnaval Hui ze „St. Vincentius". Donderdag 12 jan. '78: alle Garde- leden om 18.30 u. aanwezig zijn in „Den Kerkdijk" i.v.m. Carnavalsbal bewoners St. Servatius. Deze week geen repetitie. Op 12 januari is er een studie avond in het gemeenschapshuis te Wanroy, aanvang 19.30 uur. Op de ze avond zullen dhr. Sluikerboom en zijn staf spreken en een film ver tonen over „Huize Madeleine" in Boxmeer. Vervoer op eigen gelegen heid. 13 januari: gezinsdag samen met de N.C.B. Alle leden met echtgeno ten worden om 20.00 ur verwacht in Hotel Beukema voor een gezellige avond. Crèche 11.00 uur: Resy Hanen en Henny Hanen. Akolieten: Zaterdag 7 jan. 19.00 uur Jacque line Clephas en L. Truijen. Zendag 8 jan.: 8.00 Wilma Mac-scn en Willy V. d. Vorle; 9.30 Godfried Hendricx en Roeland Dobbelaer: 11.00 M. v. Pelt en Paul v. d. Heu vel. Misdienaars: Zondag: 18 uur Paul Flinsenbcrg en Nard Kronenberg. Maandag, dinsdag: 8 u. Mandy Frankefort en Rudy Mandors. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Maurice Frankefort en Loes Hou- ben. Maandag, dinsdag: 19 u. Hans Arts en Lilian Stoffels. Wcensdag, donderdag en vrijdag: 19 u. Mare Linskens en Bernadette Corzilius. Woensdag: 16 u. Lilian Stoffels en Marcel van Klink. Zondag: Feest van Driekoningen. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45, hoogmis om 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Vrijdag: 14.30 gezongen H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwe lijk Ach ten-Rooy akkers; 19.00 om Gods zegen te vragen over de ge zinnen. Zaterdag: 5.00 en onmiddellijk na de avondmis gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Mis-intenties: Zaterdag 18.30 overl. ouders Jans- sen-Derks. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. fam. in het Hulst-Deenen; 10.15 fam. Verbeek; 11.45 Martie Hendrix; 18.00 jgt. Gerardus van Leuken. Maandag: 8.0 voor een overl.; 19.00 fam. Wijnhcven-Custers. Dinsdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Wilhe'.mi- na Hendrix-Baken. Woensdag: 8.00 voor herstel van een zieke en voor overl. (offerbus); 19.00 Gertruda Linders-Schörpf. Donderdag: 8.00 voor een overl.; 19.00 Jacques van Rhee (van broers, zussen en petekinderen). Vrijdag: 8.00 voor overl. ouders Akkermans-Timmermans; 14.30 gez. H. Mis voor zilveren bruidspaar Ach- ten-Rooy akkers; 19.00 Gezinsmis, Mcchelina Cleven-Maessen. Zaterdag: 8.00 Mien Voermans- Kessels. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Henk Jansen en Johnny Smits. Zondag: 7.30 Tony Schollen en Wim v. d. Heide; 9.00 Ricky Douwes en Jos Claessens; 10.15 Jeroen Cor- nelissen en Peter Schoenmakers; 11.45 Leo Jansen en Rcné van Hoo- ren; 18.00 Amoud Verhaeg cn Edgar Jansen. Maandag, woensdag en vrijdag: 8.00 Alfons Pirlo en Gerard Schoen makers; 19.00 Peter Smelt en Hans Kerstjens. Dinsdag, donderdag en zaterdag; 8.00 Geert Claes en Jacques Smet- sers; 19.00 Willy v. d. Bekerom en Edgar Jansen. Zaterdag 7 jan.: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: overleden fam. Kusters- Rutten. Zondag 8 jan.: Euch. viering om 11 uur. Kindercrèche aanwezig. Mis- in ten tie: overl. fam. Kunen-van Rens en voor Johan Verhelst. Woensdag 11 jan.: Euch. viering om 19.00 uur. Wordt verzorgd door de Zusters en de Pastores Iedereen is van harte welkom. Misintentie: voor genezing van een zieke. Hoogfeest van de Openbaring des Heren: Driekoningen. Zaterdag: 19.00 avondmis uit dank baarheid (B.). Samen zingen we ne derlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Johannes Wilmsen; 9.00 leesmis voor overl. ouders Huijbers-Jansen, zoon en schoonzoon; 10.00 hoogmis voor overl. ouders Wilmsen-Pelzer, voor zoon Piet en Guus Siebers en fami lie. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Anna Kusters-Weerts; 18.30 avondmis voor overl. Nout Cremers. Maandag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (Eerw. zuster); 19.00 avond mis voor overl. Jan van Lin en zoon Noud. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Jip van de Berg; 19.00 avondmis v. overl. Wiel de la Roy en Anny v. d. Akker. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Kersten-Keltjens en fam. Swin- kels; 19.00 avondmis voor overl. fam. Bongarts-Jansen-Kersten. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Vermeltfoort; 19.00 avondmis voor overl. Cornells Matthijssen. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. van den Berg-van der Schaal; 19.00 avondmis voor overl. ouders Willemse-Weijs en familie. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Maria Duyckers-Willems; 19.00 uur avondmis als jaargetijde voor overl. Johannes van Hoof. Mededeling: A.s. zondag onder de mis van half twaalf kleurcrêche in de kleuter school vlak bü de kerk. Leidsters: Mej. Jacobs en mej. Kusters. Akolieten- en Misdienaarsiyst voor de week van 8 jan.: Zondag: 8.00 E. Franken, O. Ingen- pas; 9.00 M. Cavis, L. Janssen; 10.00 M. Barten. H. Litjens, M. Dicker; 11.30 B. Franssen, F. de Groot; 18.30 R. Slagter, S. Fijneman. Maandag, dinsdag, woensdag; 8-00 T. van Soest, J. Vervoort; 19.00 C. Lankveld. J. de Bruijn. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 800 F. Linskens. C. v. d. Brand; 19.00 V. v. Kuijek, E. v. Meijel. Zondagmorgen tien uur bevesti ging nieuwe ambtsdragers in de aula van Den Hoebert door Ds. J. Heine. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. De extra-kollekte is bestemd voor het fonds Noodlijdende Gemeenten en Personen. In Biittcrswijck geen dienst. 7-15 januari Zaterdag: 19.00 Jan Hulsman; fam. Arts-Thijssen (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 Theo Camps en An na Verhoeven; 10.00 Maria v. d. Hoo- genhof-Spreeuwenberg (Herenkoor). Maandag: 9.00 uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum. Dinsdag: 9.00 gest. jaard. Jacobus Wilms en Wilhelmina Lommen. Woensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorreos. Donderdag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Vrijdag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid. Misdienaars beurten Zaterdag: Leon Derks. Frank Van- devenne. Jan Peeters, Frank Cle phas. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Marcel Linskens. Davy Moorrees; 10.00 Pieter Verhagen, Bcrry Ouden hoven, Marcel Janssen, Eric Jeuken. Driekoningenfeest. Zatredag: 19.00 gez. H. Mis mnd. Jozef Baten. Tevens uit dankbaar heid familie Steeghs-Linders, Teng Steeghs en Jch. Linders. Zendag; 8.30 H. Mis voor de over ledenen van de parochie; 10 uur Hoogmis, st Grad Theuws en Wil helmina Theeuwen. Maandag: 19.00 H. Mis Lambert Zanders vanwege Antoniusgilde. Dinsdag: 19.0 gez. H. Mis st. Ar nold dc Ponti, PctroneUa Duyf, Loui sa Hovens en kinderen. Wcensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag. 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.00 ge/.. H. Mis Mar- tien Rongen en overleden familie. Feest van Driekoningen. Misdienaars: Johny Reynders en Mark Donders; Caro Versloegen en Rcné Rambags; Hoogmis: Peter cn Roger Weys. Zaterdag: 19.0 int. carnavalsver eniging bij gel. van 22-jarig bestaan. Zondag: 8.00 int. fam. Classcns- Ewais; 10.00 jrd. Josephina Seykcns- Collin. Maandag: 8.00 Jacoba Dinghs-v. d. Beuken v.w. Bcjaardenvorpnigrng. Dinsdag: 8.00 Martinus Dinghs. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: 8 0 overl. fam. Tielen- Tielen-Smits. Vrijdag: 8.00 overl. fam. v. Dijck. Zaterdag: 19.00 jrd- Theo Jacobs. Driekoningen - Openbaring des Heren. Zaterdag: 19.0 lsm. v. Gerrit Bou ten en overl. fam. Zendag: 8.00 lsm. voor Leo Cox; 10.00 hgm. als jrd. v. Antoon Pee ters; 11.15 lsm. v. Elly Loonen en EUy van Berlo. Maandag: 18.00 lsm v. Nella en Dora Emons; 18.30 lsm. v Jean Loe- nen-Poels; 19.00 lsm. tot bijz. inten tie (G.). Dinsdag: 18.00 lsm. v. Nella en Dora Emons; 18.30 lsm. v. Jacoba Goumans-Peeters; 19.00 lsm. v. fam. van Vegchel-Hoeijmakers. Woensdag: 18.00 lsm. v. Nella en Dora Emons; 18.30 lsm. v. Wilhel mina Loenen-Verschuuren; 19.00 lsm als jrd. v. Piet van Meer. Donderdag: 18.00 lsm. v. Nella e.n Dora Emons; 18.30 lsm. v. fam. Wil- 1 ems-Loonen; 19.00 maandd. v. Jan Reintjes. Vrijdag: 18.00 lsm. v. Nella en Do- ra Emons; 18.30 gest. jrd. v. Antoon Michels en Johanna v. d. Voort; 19.00 lsm. v. Johannes Loonen, echt genote en Jean Loenen, Zaterdag: 19.00 lsm. v. Teng Man- ders. Misdienaars: 18.30 R. Comelissen; 19.00 Th. van Kempen. Akolieten: 8.00 R. Comelissen; 10.00 A. Reintjes, G. Voermans. H. van Rhee; 11.15 J. Loenen en J. Duij- kers. Feest van de Openbaring des He ren: Driekoningen. Zondag: 8.30 leesmis v. Wilhelm Lemmens best. door de buurt; 10.00 Hoogmis: jaarg. v. Henricus Stip hout; 11.30 gesticht jaarg. v. Marti nus Janssen en Maria Janssen- Droesen. Maandag: 8.00 maandd. voor Jan Jaspers. Dinsdag: 8.00 leesmis v. Martin Hendriks. Woensdag: 8.00 weekdienst voor Gerrin Thoone. Donderdag: 8.00 weekdienst voor Wilhelm Lemmens. Vrijdag: 8.00 maandd. voor Maria Vergeldt-Burgers. Zaterdag: 19.00 gesticht jgt. voor Petrus Mulders en Maria Thissen. Misdienaars: Zaterdag: 19.0 John Michels en Willy Hendriks. Zondag: 8.30 Richard Wismans en Henny Michels; 10.00 Peter en Leo van Soest; 11.30 Rob Koonings en Wilbert Arts. Zaterdag 7 jan 19.30 avondmis tot int. van fam. Huijs-van Enckevort. Zondag - viering van OPEN BARING des HEREN. 10 u. hoogmis v. d. verbreiding van het ware Ge loof. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. d. zielerust van S. v. Vegchel. Dinsdag: v. overleden ouders Poels- Gourts en dochter. Woensdag: v. d. overledenen van fam. Pouwels-v. d. Steeg. Donderdag: v. d. zielerust van L. Ant. Arts. Vrijdag: v. d. zielerust van Piet Vogelsangs. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van G. Janssen. Feest van de Openbaring des He ren - Driekoningen. 8 jan. 1978. Zaterdag, 19.00 Hoogmis voor overl. fam. Gellings-v. d. Elzen. Zondag: 8.30 H. Mis voor Maria Jacobs-Danlëls en Hendrik Vermeu len; 10.00 Hoogmis voor Wilhelmina van Vegchel vw. Personeel Span- kel; 11.30 H. Mis voor overl. fam. v. Meyel-v. Heugten. Maandag: 8.00 gest. jgt. v. Han- drie Arts en Maria v. d. Bemt. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. v, Joh. Hub. Janssen, echtgenoten en zoon Petrus. Woensdag: 8.00 gest. jgt. v. Jan Litjens en Henrica Relouw. Donderdag: 8.0 gest. jgt. v. Theo- dorus Pubben. echtgenoten en Ca- tharina Custers. Vrijdag: 8.45 gest. Jgt. voor Jaco bus van Helden te verzorgen door de schoolkinderen. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. fam. Eyssen. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: I. van Helden, M. Michels; 10.00 J. Hendriks. P. v. d. Pas; 11.30 M. Kessels. Tw. Stiphout. Kollektanten: zaterdag: M. v. Hoof; zondag 8.30 Arts; 10.00 Hendrix; 11.30 Ewals. Zondag 8 jan. feest van Driekonin gen. Zaterdagavond om 7 uur H. Mis voor zal. Jan van den Aker en Ge- rardina Tra a-Deckers. Zondag: 8.30 H. Mis overl. fam. Spreeuwenberg-van Vegchel; 10 u. Hgm. gest. jgt. zal. Maria Wilms- Hesen-van Lin; 11.30 voor geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie- Maandag. 8 uur lsm. ter ere van H. Jozef voor zalige dood. Dinsdag: 8 uur lsm. jgt. zal. Annie Nillissen-.lansson cn overl. ouders. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Frans Linders, eeltig, cn overl. fam. Donderdag: 8 uur lsma overl. ouders Miehels-van de Voort. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Piet Jans sen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. v. overl. fam. van Ool-Fleurkens. Akolieten: Math. Janssen, Henk Jacobs en 1*. Weys. Misdienaars door dc week: van Dongen. Timmermans; 11.30 van der Ligt, Classens. Openbaring des Heren. 8 jan. 1978. Zondag: 8 uur H. M;s voor Bctje Ewals-Fleurcn; 10 uur Hoogmis voor Johannes en Hendrikus van Kempen en Ger. van Kcmpcn-Friesen. Mis dienaars van de Hoogmis: Twanny Achten, Johnny Smets, Jan v. Dijck, Twanny Poels, Jos Heescn en Mau rice Janssen Misdienaars van de week: Stephan Gielens en Peter Paul Janssen Maandag: Doop van de Heer. 8 u. H. Mis voor het welzijn van Heide. Dinsdag: 8 uur H. Mis tb.i Woensdag: 8 uur H. Mis voor Ger truda Poels-Voesten. Donderdag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Loonen-Bal- tussen. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Leonardus Spee en Lamberdina Arts. Zaterdag: 8 uur H. Mis; 19.30 uur Avondmis voor Chris Schriks. Zaterdag 7 jan. 19.00 Avondviering voor Wilhelmina Verstegen-Kuipers. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees; 10.00 Hoogmis voor Maria Gerarda van Kempen-Lochtens, Maandag: 8.45 H. Mis vopr Pater Ludovicus Ritzen. Dinsdag: 8.30 H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef- kapel t.e.v. de H. Jozef. Donderdag: 8.45 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het H. Hart. Huwelijken: gaan trouwen om 14.00 uur Irmgard Bollen en Peter Derks; 15.00 uur Maria Bonants en Jos Kallen. NOTICIAS RELIGIOSAS El viemes el dia de enero es la fiesta de los Reyes; a las siete de la tarde el padre Juan celebrarè la Misa en Geysteren. El domingo pró- ximo no hay Misa en Venray porque el padre Juan esta predicando Ejer- cicios en Maarssen; volverè el lunes. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Ha empezado la escuela espaftola en un solo local para todos los gru- pos, que estè muy cerca de! Centro Espanol, y que estè eoncretamente detras de la Franciscusschool. Vd ya ha recibido la dirección y los dermis informaciones. Por favor miren blen la lista de n ombres de los hi jos y veran qué dia le corresponde a- ca da nino y si es por la ma ftana o por la tarde. Los horarios de entrades y sa li das, asi como las fechas de vaca- c ion es son los mismas que en la es cuela holandcsa. Si quedan, llamen por teléfono a Juhèn Martinez (077- 18746) o a la Maestra: 04709-2937. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1978 | | pagina 7