VVD ruiten inbraak beveiliging STIENSTRA VENRAY Pifió Jlca/en MEERLO, RIANTE VRIJSTAANDE LANDHUIZEN 09 Opheffings-uitverkoop 50 TOT 80% KORTING euws rotten nieuws wurtvereniging St. Jozef Surinaamse Antiliaanse Vereniging jeugdnatuurwacht RECEPTIE Grote internationale ruilbeurs te Meyel Rikken in Leunen DERDE ORDE afd. Venray Kath. Vrouwengilde houtappels bruidsmode fcVOEDNGS BONDEN FNV Botsingen met materiële schade komplete beveiligingssystemen elektro b.v. ALLES MOET WEG I begint de le koor niet 19.30 uur! .30 uur ver- de schouw- „zangfestival. worden ge- ir uit Erniani iejaan en als liedje Jeans .s. donderdag ingestudeerd, itie. i 19.30 extra en om 20.00 1.30 hofkoor- St. Nicolaas- met o.a. be- het vertonen renbruiloft. g (tot 1 jan.) cse repetitie bij dhr. H. t 7. tel. 2687 5777. Prinsenhof. :est. prinsenhof. Beest. :ngde JING r, 20.00 uur leden, die hebben. Af- ursus uitslui- jpers-Rutten, 3554. r. 19.30 uur :n en bassen, hele koor, in bent, dan ge in bijdhr. J. 1221 of Mw. ranjestraat 7, hectyrstenraadsbal rinsenhof. Se- uur aanwezig 20.30 u. ver- k naar Prin- Vrydag 18 nov.: 18.30 repetitie voor de sopranen en alten 19.4'5 repetitie voor de tenoren en bassen. Maandag 21 nov.: 18.30-19.00 u. repetitievoor de so pranen en alten. 19.00-19.45 u. repetitie voor de al ten, Dinsdag 22 nov.: 18.30-19.15 repetitie voor de sopra nen. 19.15-19.45 extra prestaties. Woensdag 23 nov.: 18.30 Spelavond in de Galmhut. Vrijdag 25 nov.: 18.30 repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 repetitie voor de tenoren en bassen. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. Buys, tel. 1091, tussen 18.00 en 18.15 uur. CAPRICCIO Zondagmorgen 20 nov.: 11.30 Gezamenlijke koorrepetitie. Maandagavond 21 nov.: 19.30 Gezamenlijke koorrepetitie. Donderdagavond 24 nov.: 19.00 Gezamenlijke koorrepetitie. Vrijdagavond 25 nov.: 19.30 Gezamenlijke koorrepetitie in de aula van het Boschveldcollege. Zondagmorgen 27 nov.: 10.45 Ochtendconcert in de aula van het Boschveldcollege. BOJEMA Vrijdagavond 18 nov.: 19.00 Gezamenlijke repetitie. Vrijdagavond 25 nov.: 19.00 Generale repetitie in de aula van het Boschveldcollege. SALTARELLO Zaterdagavond 19 nov.: 19.00 gezamenlijke repetitie. Zaterdagavond 26 nov.: 19.00 gezamenlijke repetitie. Afmelden koor: Ralph Reynders 04780-1327; orkest: Pater Falco 04780- 5855. Zaterdag 19 nov. a.s. om 19.00 uur H. Mis in de Vredeskerk voor alle overleden en levende leden van ons koor. Daarna in het Vlakwater ons Caeciliafeest. Woensdag 23 nov. om 20.00 uur reeptitie voor het gehele koor, in de school „De Essel" aan de Ursula- straat. Dinsdag 29 nov. om 19.30 uur repe titie in de Schouwburg voor het Kerstconcert, samen met de andere Venrayse koren. Wilt U bij verhindering voor de repetitie, U afmelden bij Mevrouw Schrooten, tel. 3309, of bij Mevrouw v. d. Bekerom, tel. 3332. Onder vrij gunstige weersomstan digheden, organiseerde buurtvereni ging St. Jozef vrijdag j.l. een ge slaagde dropping. Ruim 70 deelne mers gaven acte de presence om in het donker vervoerd te worden naar de Merselose natuurgebieden. Het einddoel was café J. Voesten in Overloon, waar de erwtensoep al klaar stond. Bij de prijsuitreiking bleek de groep Huisman als winnend uit de bus te zijn gekomen. Graag verwacht men alle leden op de kienavond in zaal Thielen, Kennedyplein op vrijdag 18 novem ber. Iedereen mag meedoen. Bij ons staat de gezelligheid voorop. In Venray is opgericht een Suri naamse Antiliaanse Vereniging, die voor deze groeperingen binnen de Venrayse gemeenschap een leefbaar klimaat wil scheppen. In eerste instantie heeft het be stuur overleg gepleegd met dhr. K. Weeikamp van de Raad van Ker ken .omdat de Surinamers en Antil- lianen in Venray behoefte hebben aan een eigen liefst permanente, kerkruimte (Hindoestanen). De h$er Weerkamp zal proberen de nodige kontakten te leggen. Voorzitter van deze nieuwe ver eniging is D. Sanichar, Klarinetstr. 9; secretaris R. Uiterloo, St. Joris- park 9; penningmeester tevens kon- taktadres H. Karsters, Tinnegieter straat 33. 3$) Inlevering puzzel Voor het geval dat er nog leden van de 5e klas hun puzzel niet in geleverd hebben, willen wij hen drin gend verzoeken, dit vóór woensdag 23 november a.s. te doen bij hun leerkracht op school. En als je de puzel gced cpgelost hebt en de juis te spreuk gevonden hebt, krijg je 3 stempels bij de 5 stempels, die je al in je groene boekje hebt gekregen bij gelegenheid van de installatie. Hyacint-aktie Het bestuur wil alle leden er nog eens op wijzen dat jullie je hyacint regelmatig moet verzorgen met wat water. Voorlopig zal iedereen de hyacint nog op de koele, donkere plaats moeten laten staan, maar ver waarloos je hyacint niet! Aktie „Gééf om de natuur" Zoals iedereen waarschijnlijk wel weet, wordt in de komende week de nationale aktie „Gééf om de na tuur" gehouden. Hoewel jullie nog te jong zijn om voor deze aktie te mogen collecteren, hopen we dat deze aktie aanleiding zal zijn om op school en ook thuis over de natuur en over zaken, die daarmee samen hangen te praten. En misschien kun je en wil je wat van je eigen spaar centen aan deze aktie geven. We hopen van harte dat op 25 november gezegd kan worden: „Nederland heeft getoond heel wat over te heb ben voor de natuur, zowel die in het eigen land als die in het buiten land." Ondertussen is het bestuur weer druk bezig met het plannen van nieuwe aktiviteiten, zoals een mooie natuurfilm (waarschijnlijk januari!), excursies, enz. enz. In deze koude herfstdagen hoeven jullie alleen maar voor je hyacint te zorgen. Over de verdere aktiviteiten horen jullie weer tijdig! Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad Lourdescomité afd. Venray DE LAATSTE LOODJES De laatste loodjes wegen het zwaarstJa, we zijn met de aanbieding van Lourdes-steunkaar- ten in de eindfase gekomen. De pen ningmeester zou graag aan het ein de van deze maand de totaal-balans opmaken. Mocht er iemand zijn, die neg hulp nodig heeft, dan wordt men vriendelijk verzocht dit even te mel den bij dhr. L. Heidens, Nieuwland- straat 28, tel. 2364. Aangezien volgende week dient te worden vrijgehouden voor de aktie: „Gééf cm de natuur" is het mis schien wenselijk om dit weekeinde er nog eens flink wat aan te doen. Het komt uiteraard ook veelvul dig voor dat men niemand thuis treft. Draagt men het Lourdes- werk een warm hart toe, dan kan men nog altijd storten op rekening- nr. 1739.06.958 bij de Rabobank te Venray. Elke gift wordt in dank aanvaard. Het gaat tenslotte om zie ke mensen uit de gehele gemeente Venray. Over enkele weken hopen we U te kunnen melden hoeveel zieken in het voorjaar naar Lourdes kunnen gaan dankzij uw bijdrage. DIA-AVONDEN Enkele dia-avonden hebben we reeds met sukses achter de rug. De eerstvolgende dia-avond wordt ver zorgd cp 2 december in Ysselsteyn vcor de ouden van dagen; .14 decem ber zijn we te gast bij de Vrouwen bond van Castenray, terwijl we op 22 december naar Wanssum gaan. Tienray volgt in januari. We hebben dus nog plaats over om nog dia-avonden te verzorgen. Wilt U hierover meer informatie? Bel dan even 04780-1107, dat is dhr. H. Theeuwen in Leunen. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Ja meisjes én jongens, we hebben een datum vastgelegd voor eenieder van 12 jaar en ouder. Deze avond zal gehouden worden op zaterdag 17 december a.s. Wil iedereen er dan rekening mee houden, dat degene jonger dan twaalf jaar helaas deze avond niet binnen mogen. Hopenlijk dat jullie allen meehelpen deze avond te doen slagen, wensen we jullie nu al een prettige avond toe. Zaterdag 19 november is er w^er een disco zoals we het al weer ge woon zijn. Er wordt weer voor alle leeftijd gedraaid. De entree is nog steeds 0.50 en we draaien van 19.30 tot 22.00 uur. Tot ziens zaterdag 19 nov. in het Trefcentrum Ursulastraat 2, Venray. Groetjes van de leiding en drive-in show Stage-Fright. Fanfare en Drumband Ons Genoe gen te Oirlo recipiëren vanwege de behaalde successen van Fanfare en Drumband op de j.l. bezochte con coursen, n.l. te Linne waar de drum band in de eredivisie de eerste prijs behaalde met lof der jury en te Deurne, waar de fanfare in de ere- afdeling de eerste prijs behaalde. Receptie zaterdag 19 nov. a.s. in zaal Rongen van 20.00-21.30 uur. Tijdens deze receptie zal zowel de drumband als de fanfare de con cours werken ten gehore brengen. Vermeld zij nog dat een bekend orkest de avond verder zal opluis teren. Op zondag 20 november as. orga niseert Verzamelaarsvereniging „De Peelstreek" uit Meijel voor de 5e maal haar jaarlijkse internationale ruilbeurs. In de grote zaal van het gemeen schapshuis 't Kloster en bovendien in de grote sportzaal gelegen langs het gemeenschapshuis .zullen meer dan 200 tafels beschikbaar zijn voor de verzamelaar die er vele verza melobjecten kan ruilen zoals mun ten, postzegels, sigarenbanden, luci fersmerken enz. enz. Vele verzamelaars uit Nederland, maar cok uit België en Duitsland, zullen deze ruilbeurs weer bezoeken welke geopend zal zijn van 09.00 - 17.00 uur. Er is een grote parkeer plaats bij de zalen op het Alexan- derplein, midden in t Hartje van Meijel, aanwezig. le prijs: Mevr. Janssen 536 2e prijs; Dhr. Heidens 528 3e prijs: Mevr. Lenssen 520 4e prijs: Dhr. Buyssen 493 Hcogste aantal punten 536 en laag ste aantal 264 punten. Middelprijs: Dhr. F. Lucassen 399 De volgende rikavond is maandag 21 november a.s. om 20.00 uur in café P. Martens, Leunen. Woensdag 23 november Elisabeth- viering. Eucharistieviering tot inten tie van jubilarissen en overleden le den. Na de koffie zal P. Peeters ons vertellen over zijn werk in de missie van Nieuw Guinea. Ook niet-leden zijn van harte wel kom. openbare bibliotheek lo v/enray Julianasingel 33 - Tel'. 1970 Keuzelijst aanwinsten volwassenen afdeling: Anthony, E. Losgeld en chantage (thrill) Bomans, G. Op het vinketouw (verh) Green. Hannah. En Sarah lachte (verh) Heinrich, W. Waar liefde beslist, (oorl) Koekoek, H. L. Bevorderd tot heer lijkheid. Kooiman, D. A. De grote stilte. Landell, Olaf J. de. Spiegel aan de wand. (hum) MacDonald, Ross. De blauwe hamer, (det) McEwan, I. Tussen de lakens (verh) Yerby, F. Een spoor van tederheid, (av) De V.V.D. afdeling Venray is ge reed met de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezing 1978. Maandag hield de WD Venray een goed bezochte en belangrijke ledenvergadering in de Burggraaf. Voorziter Leo Janssen opende de vergadering met enkele prettige mededelingen, zolas de melding van een forse ledenwinst, die vermoede lijk mede veroorzaakt is door de po litieke ontwikkelingen van de laat ste tijd. Vervolgens werd een lijst samen gesteld uit degenen, die tevoren schriftelijk te kennen hadden gege ven op de lijst te willen staan, waar mee de V.V.D. aan de komende ge- meenteraads-verkiezing in Venray deelneemt. Een gehouden schriftelijke stem ming over de volgorde waarin de mogelijk verkiesbare kandidaten ge- plaats zouden worden, onderschreef nog eens duidelijk het voorgestelde bestuursadvies. Over de resterende kandidaten werd zonder schriftelijke stemming het voorstel van het be stuur aangenomen. De V.V.D. lijst ziet er dan als volgt uit: 1. Mr. G. M. H. Thijssen, Paters- straat 18, Venray 2. J. H. C. Oudenhoven, Handrik 2, Merselo 3. J. P. M. Houba, Patersstraat 33, Venray 4. Th. C. van Dijk, Oude Oostrum- se weg 1, Venray 5. Mevr. M. J. J. A. de Ruyter-van den Hurk. Moreniahof 4, Venray 6. L. G. P. Janssen, Bongerdstraat 2 Venray 7. G. Bakens, Vogezenlaan 1, Ven ray 8. Mevr. G. W. H. E. Hulsman-Hen driks. Henserviusplein 9, Venray 9. J. Hcuben, Ysselsteynseweg 76, Yr:elsteyn 10. Mevr. R. Breeuwsma-Rijpkema, Langstraat 27 Venray 11. G. J. M. Verlinden, Bosscher- molen 4, Venray 12. Mevr. M. I. Kuiper-de Vries, Ven- rodelaan 4. Venray 13. P. J. M. Kienhuis, Rochusstraat 30 Venray 14. P. Haans. Gemmadal 10, Venray 15. J. A. Janssen, Haag 23a, Merselo 16. H. Th. Houwen, Zandhoek 8 Oirlo 17. M. E. J. Kusters, St. Catharina- straat 22, Leunen 18. J. N. E. M. Jeucken, Moderato straat 3, Venray 19. J. M. M. van de Rijdt, Beethoven- straat 37, Venray 20. Mevr. W. Cleerdin-Janus, Korte Drilweg 4, Venray Daar de secretaris dhr. J. Cleerdin te kennen had gegeven te willen af treden, werd met algemene stemmen in zijn plaats dhr. H. Houwen uit Oirlo gekozen- Verder werd o.a. nog besloten om op elke eerste maandag van de maand en ingaande 2 januari a.s.. in een gezellig Venrays café een poli tiek borreluurtje te beleggen, waar uiteraard iedereen van harte wel kom is. seer.: N. de Graaf-Wynen Mastbos 2, Venray Tel. 04780-2879 Maandag 21 nov. a.s. ledenavond in de foyer van de schouwburg. Aan vang 20.00 uur. Onder de titel „Van grondstof tot sieraad" zal de heer F. Nellissen uit Venlo een causerie houden over goud. zilver en edel stenen, toegelicht met dia's en ex clusieve sieraden. koninginnelaan 18 helden-panningen telefoon 04760-1763 Vrijdagavonds koopavond GNv Dinsdagmiddags gesloten Q(J Uw adviseur voor een atralende start. Kom vrijblijvend eens kijken. Maandag 21 november ledenver gadering in café Veerhuis, Hense- niusstraat 13, Venray, aanvang 20.30 uur. Na de gebruikelijke agendapunten komt een federatiebestuurder aan 't woord over een aktueel onderwerp, waarna gelegenheid tot discussiëren. Ook het winterprogramma wordt besproken. Het bestuur rekent op een goede opkomst, daar het voor een goed ge vulde agende gezorgd heeft. De slui ting van deze vergadering verwacht men om 22.30 uur. Het bestuur van de afd. Venray bestaat uit de volgende leden: A. Evers, Grootdorp 10, Merselo; P. Koonings, Gussenstraat 33, Leunen; H. Minten, Overloonseweg 51, Ven ray; M. Bennenbroek, St. Jorisstraat 2, Maashees; P. Smits, Ravelstraat 2, Venray. Op de kruising Westsingel Merseloseweg verleende de 68-jarige bestuurder van een personenauto A. P. uit Venray geen voorrang aan de over de Westsingel rijdende perso nenauto bestuurd door de 26-jarige H. H. uit Venray. Op de Leunseweg ontstond een botsing tussen twee personenauto's, omdat onvoldoende werd opgelet bij het inhalen. Bij die botsing waren betrokken de 36-jarige W. S. uit Bergen ep de 37-jarige B. V. uit Veldhoven. Op de kruising Merseloseweg Westsingel verleende de 22-jarige bestuurder van een personenauto A. H. uit Venray geen voorrang aan de evenoude bestuurder van een per sonenauto P. v. E. Op de parkeerplaats bij de Ra bobank te Merselo wilde de 73-jarige bestuurder van een personenauto L. v. D. uit Merslo, na geparkeerd te hebben, achteruit wegrijden, maar b.emerkte te laat de geparkeerd staande vrachtauto, bestuurd door de 22-jarige H. R. uit Eindhoven. Op de kruising Julianasingel Wilhelminastraat verleende de be stuurder van e enpersonenauto W. v. H. uit Venray geen voorrang aan de personenauto van W. 'C. uit Ven ray. Deze moest uitwijken en botste toen tegen de geparkeerde auto van J. v. d. B. uit Deurne. Op de parkeerplaats van de J- Markt ontdekte J. v. D. dat tijdens het parkeren zijn auto beschadigd was. Er was ge envisitekaartje van de dader te bespeuren. Overigens bleef het bij alle bo vengenoemde botsingen tot mate riële schade beperakt. Eens de outfit voor houthakkers, beverjagers en beatniks. Nu een modieuze troef in winterkleding. Sportief jack met nostalgische ruiten. Om warm voor te lopen! dynamisch - aktueel Izaken voor mannen en jongemannen (v.a. 5 jaar) BOXMEER DEURNE CUYK Steenstraat 73 De Martinet 17 K. Molenstraat Voor mensen, die in een omgeving met landelijke rust willen wonen, maar toch niet verstoken willen zijn van alle (zelfs stadse) genoegens is er in het gunstig gelegen Meerlo een bungalowpark, waar op ruime percelen van ca. 600 tot 1400 m2, 6 exclusieve land huizen worden gebouwd. Meerlo ligt gelukkig niet langs drukke autosnelwegen, maar kent wel goede verbindingen met plaatsen als Venlo, Eindhoven, Nijmegen en Venray, terwijl de afstand tot de Duitse grens slechts enkele kilometers is. Venray b.v. bereikt u al binnen 10 minuten. Voor da gelijkse inkopen, kleuter- en basisonderwijs, bank etc. kunt u in Meerlo zelf terecht. Andere voorzienin gen zijn er in de direkte omgeving. Als u door deze riante landhuizen loopt komt u allereerst in de hal met plavuizenvloer vide en garderobenis. Daarna in een grote woonkamer met plavuizenvloer. schoonmetselwerkwand. convectorput, open haard en aluminium schuifpui naar het zonneterras. Vervolgens een grote keuken met luxe keukeninrichting, de bijkeuken met tegelvloer, fijnschuurwerkwanden en aansluiting was automaat. Een garage met schoonmetselwerkwanden en een stalen kanteldeur kompleteren het geheel. Boven vindt u 4 ruime slaapkamers met fijnschuurwerk wanden. een luxe betegelde badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet, een overloop met schrootjesplafond, alsmede een vide en de c v-ruimte met een 115 liter gasboiler. De koopsommen variëren van 264 000,- tot 295.000 - vrij op naam. Alleen de kosten, die verband houden met de hypotheek en het renteverlies tijdens de bouw, komen hier nog bij. Dokumentatie ligt voor u klaar, terwijl u voor verdere in formatie, omtrent de huizen, de financieringsmogelijkhe den, de interessante fiscale voordelen etc. vrijblijvend een afspraak kunt maken. SCHOOLSTRAAT 30 VENRAY TELEFOON 04780 - 5666 j^amiliedruLwerhen: u. d. munc kLf Makelaars in onroerende goederen faaBurfftoo» Nederland Stienstra Venray BV Stationsweg 11 Venray Tel. 04780-4438!' VANAF HEDEN VRIJDAG 18 NOV. T.M. 28 NOV. grotestraat 24a, telefoon 1500

Peel en Maas | 1977 | | pagina 11