JlRAY [geleden Kerkelijke diensten VAMOS A VER Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Bromfietser gewond Diefstallen Auto stond niet op de handrem Parochie Paterskerk Kerk Brukske 't Zonnelied Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Vredepee Rectoraat Smakt EN MAAS: >BER 1947 No. 44 itober vierde mees- tesamen met zijn het 25-jarig jubi- anten zijn de oud- itroomd en meer gaf hun tegen- van wat deze ofd hiervan voor p deze gehele streek i nog betekent. >rd ingezet met een waaronder de ge- litgevoerd door het tenray. In de feest- Servatius had een lats. De feestzaal e hoeken bezet. De t schoolbestuur, de ïemoreerde de ont- landbouwonder- 0 c. De heer M. Dings Vereniging van ijs en namens het L.L.T.B. Als oud- de kringvoorzit- gevoelens van hij wees er vooral Wijnhoven naast zer DE grote stuw- van de r.k. Jonge es in deze streek, a Stappers uit Over- het hoofd namens Dk de waarnemend sulent Ir. Miede- ardering uit. iux werden aange- o.m. de Vereni- uw Onderwijs een e kom aan. de oud veren tafelcassette, kroonlamp en een ïamiddag werd het ;rd in de prachtig uwschool. De kof- erzorgd door mej. e van de Land- K>1 en haar leer- lof. OOk hier wa- o.a. de Hoog Eerw. [emeester Janssen, h. Peters, de heer ingers, wethouder joonen, de heer G. de nieuwe leider Jonge Boeren en 'onti. Al deze spre- ast meester Wijn- eaan meester Rut- ;r van het Land- Limburg terwijl Oirlo alle lof kreeg grote waardering erdacht van Ven- Poels en Pastoor Eat bleek duidelijk, s. Het was een tnking, vooral voor familie, die hier- jherinneringen zul- ^patste foto toont temidden vaji welk jaar deze n werd is ons niet .EF enray gaat einde- gehavende Mgr. in de Paterslaan, legen „paters'koel" y wordt weer een rijker. ens, Venray slaag- ia A ziekenverple- sius-ziekenhuis te voor kraam-ver- i. Folbers. drr' rtikelen wijdt Via- ing allereerst aan len van Venray, bevrijding temid- vervolgens richt de toekomst en itdekken, die loopt parel is een maximum- van 0.75 per 3 3 afdrukken meer raat-generaal van er de aandacht op, dopnamen, welke n klaar zijn, niets berekend. :en zullen in ver ewij Is ongunstige e winter voortaan or het vervoer van gereikt in café G. lein. van 6 tot en met 12 november Zondag 6 november a.s. is er om 10.30 uur in de aula van de Levens school, Bevrijdingsweg 2A, weer een thematische viering voor jongeren van 16 jaar en ouder. Voorganger: F. Meijer. A.s. zaterdag 5 november, is 's avonds om 7 uur een viering voor jongeren van 12 tot 16 jaar in de aula van de Levensschool. Bevrij dingsweg 2A. Het thema van deze viering: „Gééf om de natuur". Voor ganger B. van Bronkhorst. Hoogfeest van Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. overl. fam. v. d. Berg-Muninghof overl. ouders Driessen-Wagemakers Gerrit Gos- sens. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. An- toon Janssen Anna en Sjang Zee- gers; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Hendrik Keijzers Wilhelmus Jans sen Maria van Dijck-Duykers; 11.00 nederlandse hoogmis m.m.v. het jongerenkoor en orkest o.l.v. pater Falco, int. Peter en Maria Duykers- Philipsen en zoon Pieter Jan van Goch Eed Stevens en familie; 15.00 De fanfare „Ons Genoegen" van Oirlo organiseert op 15 en 16 novem ber a.s. een Fancy-Fair. Op zondag 6 juni a.s. wordt een nationaal mu ziekconcours gehouden en op 13 juni een groot festival, beiden ter gele genheid van het 40-jarig bestaan. De voorbereidingen hiertoe zijn reeds in volle gang. Het ere-voorzitter- schap is aanvaard door de heer Th. Peters, lid van Ged. Staten van Lim burg. Liefhebbers van muziek en zang staan dus een paar gezellige dagen te wachten. De bevrijdingsdag van Castenray, 23 november a.s., zal dit jaar niet zonder meer voorbij gaan. De Jonge Boeren hebben de organisatie op zich genomen en de medewerking der plaatselijke verenigingen inge roepen. Diverse wedstrijden staan op het programma. De dag zal begon nen worden met een Plechtige Hoog mis als dank voor de bevrijding. De rest van het programma zal in de namiddag worden afgewerkt. Door de handboogschutterij „De Eendracht" van het Veulen, werd op zondag 26 en maandag 27 oktober een fancy-fair gehouden, ten bate van de organiserende verenigingen en het„Katholiek Thuisfront". Na de opening door de Zeer Eerw. Heer Verbugt heerste er al spoedig een gezellige drukte, terwijl de fanfare St. Catharina van Leunen, de stem ming in de zaal hield, door menig vrolijk nummertje ten beste te ge ven. De tentjes met de diverse at tracties hadden grote belangstelling, terwijl de Veulense meisjes, in fleu rige costuumpjes gestoken, uitste kend voor de inwendige mens zorg den. Aan het slot van de tweede avond dankte de voorziter allen, die op enigerlei wijze hadden meegewerkt om deze fancy-fair te doen slagen. Hij sprak verder de hoop uit, dat de handboogschutterij ook volgende keer geen vergeefs beroep zou doen op de Veulense en Leunse bevolking. Garage Derksen Paterslaan. Tel. 256: Dealer van Noord-Limburg en een gedeelte van Oost-Brabant van de zuinigste en goedkoopste wagen: „De Volkswagen". De Volkswagen economisch - snel - onverwoestbaar - comfortabel - zuinig. De eerste exemplaren zijn reeds binnen. Prijs ongeveer 2800 gulden. Bestel nu reeds bij ons, wij adviseren en hel pen U bij Uw aanvrage. Is de strijd van de Vredepeel ten einde? Zal de regering ingrijpen Nu is dan door de Minister weer een Commissie ingesteld, waarin de Commissarissen van de Koningin van Noord-Brabant en Limburg, met enkele leden zitting hebben, die zul len moeten proberen de mogelijkhe den te vinden om deze gronden, nu zo spoedig mogelijk in cultuur te brengen. Onze boeren zitten om grond te bidden en daar liggen hon derden hectaren woest enkel en al leen omdat er nu al meer dan 500 jaren over gevochten wordt wie fei telijk eigenaar of eigenares is en welke rechten en plichten deze heeft. Alle vertrouwen wordt gesteld in de- Allerzielenviering op de begraaf plaats Boschhuizen m.m.v. Venrays Gemengde Zangvereniging en de Koninklijke Harmonie „Euterpe". 18.00 gelezen mis, int. ouders Wel- ten-Sanders Gertruda Geurtjens- Vermazeren. Maandag: Allerzielen, gedachtenis van alle overleden gelovigen. 8.00 overl .fam. Arts-Dommeck; 9.00 An- toon van Osch José Kremer-Vul- linghs ouders Vullinghs-Thuyls; 10.00 Plechtige Allerzielendienst voor alle overleden parochianen; 19.00 u. ouders Coenen-Houtackers Jan van Goch Toos Bouten. Dinsdag:'8.00 Petrus H. M. Camps en Anna M. v. d. Pas als sticht.; 9.00 broeder Plechelmus Gerard Pelzer vwg. klant van de Zuid-Ooster; 19.00 Aard van de Zwaan en Marti- nus Litjens Willie en Truus Ron gen mevr. Franssen-Rutten. Woensdag: 8.00 tot zekere intentie (E.); 9.00 overl. fam. Hanssen-Ver- hofstad; 19.00 Harrie v. d. Munck- hof Piet Custers, echtg. en zoon Wiel. Donderdag: 8.00 Toos Bouten vwg. de invalidenbond; 9.00 Piet Pouwels en echtg. Gerard Pelzer vwg. het N.K.V. Vrijdag: 8.00 geen H. Mis; 9 00 Mattias Goumans en Maria Hen- drickx Maria Lucassen-Kerstel; 14.00 50-jarig huwelijksjubileum Reijnders-Arts; 19.00 Hein van Son en overl. zus Harrie Oudenhoven en familie. Zaterdag: 8.00 Anna van Hoorn; 9.00 Louisa Messemaeckers; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. De bestuurder van een vrachtauto met aanhangwagen, J. L. uit Venray, reed vanuit de Pr. Irenestraat ach teruit de Oude Oostrumseweg over naar de inrit van de firma B. Hier door werd de gehele rijbaan ver sperd. De 16-jarige bromfietsbe stuurder J. L. bemerkte dat te laat en reed met zijn bromfiets tegen het linker voorwiel van de aanhangwa gen. Hij werd bij die botsing dus danig gewend dat hij naar het zie kenhuis moest worden vervoerd. Terzake diefstal van ongeveer 1000 liter dieselolie ten nadele van de firma de H. werd door de Venrayse politie aangehouden de Venrayer Chr. S. Deze bekende dat het de tweede maal was dat hij zich aan een dergelijke diefstal bij dezelfde firma had schuldig gemaakt. Onder aanzegging van procesverbaal werd hij huiswaarts gezonden. Door de 29-jarige mevr. T. S. werd in de nacht van vrijdag op za terdag aangifte gedaan van diefstal van haar handtas in een bar te Ven ray. In de tas zaten o.m. sleutels, een bedrag van 75,bankpasjes, be taal- en eurocheques. Uit het onder zoek bleek dat de diefstal was ge pleegd door de 16-jarige mej. M. E. uit Venray. Het geld had ze reeds opgemaakt en de handtas met ver dere bescheiden had ze weggegooid. Deze konden later worden achter haald en aan de eigenaresse worden teruggegeven. Na opmaking van procesverbaal is deze Venrayse jon gedame huiswaarts gezonden. De bestuurder van een personen- auot B. G. uit Venray zal in de toe komst wel op de handrem van zijn auto letten. Hij had zijn auto op de Notarisberg geparkeerd en niet op de handrem gezet en evenmin afge sloten. De auto ging vanzelf de hel ling af in de richting van de Mer- seloseweg, waar juist op dat moment een personenauto bestuurd door de 19-jarige G. K. uit Venray kwam aanrijden. Na de botsing schoof de auto van G. K. door en vernielde ook nog een lichtmast. ze commissie. Hopenlijk zullen zij kunnen bereiken, wat sinds eeuwen nog geen enkele commissie is ge lukt: „Vrede te brengen in de Vrede peel". De mensen én op het Brabantse én op 't Limburgse zullen in al die jaren toch onderhand wel begrepen hebben, dat zij elkaar het leven zuur maken met twisten over grond, die zo weinig nut heeft, maar in de toe komst velen arbeid, geluk en wel vaart brengen kan, mits men bereid is deze commissie, die steun te geven die zij zo hard nodig heeft en zich nu eindelijk te onderwerpen aan haar uitspraak, tot heil van de land bouwende bevolking in onze omge ving. mans dokter Vercauteren als jgt. Huwelijk: Patricia Mewiss. Venlo en John Pecters, Bontekoestraat; Friedie van de Meiracker, Maasheseweg en Mar- tien Heijnen. Crèche 11.90 uur: José van Gerven en Ria Assen. Allerzielen: Wij maken u attent op de herden kingsdienst op de begraafplaats zon dag om 3 uur en op de plechtige eucharistieviering maandag om 10 u. Akolieten: Zaterdag 5 nov. 19 uur T. Huggers en Huub Janssen. Zondag 6 nov. 8 uur Geert Flin- senberg en Inge v. d. Zwaan; 9.30 Willy v. d. Vorle en Mary Pelzer; 11 uur C. Hendriks en Rutger Jans sen. Misdienaars: Zondag: 18 uur Hans Arts en Loes Houben. Maandag: 10 uur Mariëlle van Hoof en Paul Flinsenberg. Dinsdag, woensdag: 8 uur R. Man- ders en Hans Arts. Donderdag, zaterdag: 8 u. M. van Hoof en M. Linskens. Maandag, dinsdag: 19 u. G. Gou mans en N. Hermans. Woensdag, vrijdag: 19 u. P. Flin senberg en L. Nelissen. Vrijdag: 14 uur R. Manders en N. Kronenberg. Zondag 6 nov.: Kerkelijke Viering van het Feest van Allerheiligen. H. Missen: 7.30, 9.00, 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45, 18.CO avondmis. Maandae: Kerkelijke viering van Allerzielen. H. Missen om 8.00 en 19.00 uur. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en onmiddellijk na de avondmis gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Mededeling: Op het feest van Allerheiligen, zondag 6 november, 's middags om 3.00 uur Dodenherdenking op het Kerkhof Boschhuizen. Daaraan wer ken mee: Harmonie Euterpe en Ven rays Mannenkoor. We verwachten u allen. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Ou denhoven-Evers. Zendag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Wilhelmus Aarts; 10.15 overl. fam. Veldhuizen; 11.45 Piet Stoks; 18.00 Hubertus Clevers. Maandag: 8.00 Clarita Romijn- Snijders; 19.00 overl. fam. Janssen- Duijf. Dinsdag: 8.00 Zr. Chrysogonia Jeu- kens; 19.00 Petronella Rongen-Buijs- sen. Woensdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius uit. dankbaarheid; 19.00 overl. fam. Peters-Arts. Donderdag: 8.00 voor overl. moe der. vader en kinderen; 19.00 fam. Janssen-Reinders, fam. Vermeulen- Dijkmans. Vrijdag: 8.00 overl. fam. J. v. d. Linden-Basten; 19.00 gezinsmis, Me- chelina Cleven-Maessen. Zaterdag: 8.00 voor overledenen. Misdiaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Jos Claessens. Zondag: 7.30 Tony Scholten en Wim v. d. Heide; 9.00 Henk Jansen en Johnny Smits; 10.15 Leo Jansen en René van Hooren; 11.45 Jeroen Comelissen en Peter Schoenmakers; 18.00 Johnny Philipsen en Marcel Philipsen. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Eric Arts en Pieter Hendriks; 19.00 Johnny Philipsen en Willy v. d. Be- kerom. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Geert Claes en Jacques Smetsers; 19.00 Peter Smelt en Marcel Philip- Zaterdag 5 nov.: Euch. viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Intentie: fam. van Dijck-Loenen. Zondag 6 nov. Euch. viering om 11.00 u. Kindercrèche. Intentie: Mar- tien Zeegers en Theo van Soest. Woensdag 9 nov.: Euch. viering om 19.00 u., verzorgd door de Zus ters en Pastores. Intentie: t.e.v. St. Antonius om goede gezondheid. HOOGFEEST VAN ALLERHEILI GEN. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Martina Vervuurt-Evers en zoon Theo. Onder deze mis zingt het dameskoor „Venrode". Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Theodorus van Ooi; 9.00 Gezinsmis verzorgd door de kinderen van de Henseniusschool met zang van het kinderkoor de Vredesklokjes. Vooral ouders met kinderen nodigen wij voor deze Mis uit. Intentie: voor overl. Petran Willems. 10.00 Plech tige hoogmis met de latyn-grego- riaanse gezangen van het feest van Allerheiligen, door het kerkelyk zangkoor. Intentie voor overl. Piet Baeten en voor Wiel de la Roy en Annie v. d. Akker; 11.30 leesmis voor overl. familie Philipsen-Den Holder en Bér Philipsen. Gedachtenis van alle overleden ge lovigen. ALLERZIELEN. 15.00 uur Plechtige dodenherdenking op het kerkhof „Boschhuizen" van de drie parochies van Venray. 18.30 avondmis van Allerzielen. Intentie: voor overl. August van Bergen. Maandag: Allerzielendag. 8.00 lees mis voor overl. familie Willems-Tijs- sen; 18.00 avondmis voor overl. ouders Huijbers-Poels-Janssen en zonen Jan en Marinus; 19.00 avond mis voor overl. Piet Potten. H. Willi- brordus, patroon van Nederland. 8.00 leesmis voor overl. ouders Lens- sen-Peeters en voor Sjang Lenssen en Anna Jacobs-Janssen; 19.00 uur avondmis voor overl. Martina Ver vuurt-Evers en zoon Theo. Woensdag: Kerkwijding van de Basiliek Sint Jan van Lateranen. 8.00 leesmis voor overl. familie Wil- lems-Poels; 19.00 avondmis voor overl. Thijs v. d. Waeter. Donderdag: H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 8.00 leesmis voor overl. Albert Stevens; 14.00 plechti ge huwelijksinzegening en eucharis tieviering voor het bruidspaar Lu- cassen-de Mulder; 19.00 avondmis voor overl. Piet Vermeltfoort. Vrijdag: H. Martinus. van Tours, bisschop. 8.00 leesmis voor overl. Jep v. d. Berg; 19.00 avondmis voor overl. Piet v. d. Broek en opa Peter v. d. Broek. Zaterdag: H. Josafat, bisschop en martelaar. 8.0 Oleesmis voor overl. familie Peters-Janssen; 19.00 avond mis voor overl. ouders Thijs Kappel en Adeleida Baltessen. Mededelingen: 1. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidsters: mej. Jacobs en mej. Kusters. 2. Denk neg aan de boetevieringen van vanavond en morgenavond om zeven uur vóór de feesten van Allerheiligen en Allerzielen. Akolieten- en Misdienaarsljjst voor de week van 6 november: Zondag: 8.00 E. Franken, O. In- genpas: 9.00 R. Slaghter, M .Cavis; 10.00 M. Dicker. T. Aben, M. Barten; 11.30 B. Franssen. F. de Groot; 18.30 H. Willemse, H. Litjens. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 T. v. Achten, A. Schwachöfer; 19.00 T. Urselman, E. van Meijel. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 A. Millen, S. Fijneman; 19.00 C. Lankveld, J. de Bruijn. Zondagmorgen half tien kerk dienst in de aula van Den Hoebert, predikant is Ds. J. Heine. Kinderkerk en -oppas. De extra-kollekte is de jaarlijkse na j aars-zendingskollekte. Daarna gezamenlijk koffiedrinken in de koffiekamer. Om vijf uur vespers in de Her vormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. 5-13 november Zaterdag: 19 uur Mathijs Claes sens, Jan v. d. Berg, Hendricus Ver- rijt, Hubertus Moorrees en Hendrina Custers (Dameskoor). Zondag: Feest van Allerheiligen. 8.30 Harry Graat; 10 uur vader en moeder Arts. Piet en Harry (Heren koor); 15 uur Allerzielendienst (Har monie, Dameskoor, Jeugdkoor, He renkoor). Maandag: Allerzielen. 9 uur Ge rard Hendrickx en overl. familie; 19 uur overl. ouders Rutten-Koekel- koren (Herenkoor). Dinsdag: 9 uur gest. jaard. overl. fam. Camps-Verhoeven. Woensdag: 9 uur gest. jaard. overl. fam. van Rens-Litjens. Donderdag: 9 uur overl. fam. Ven- nëkens-Verschuren. Vrijdag: 19 uur Johannes Verhaag en Johanna Maas. Zaterdag: 19 uur Herman Hoex, overl. fam. Janssen-Janssen en kin deren overl. fam. Aben-Gooren (Kin derkoor). Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19 uur Frank Clephas, Marcel Derks Frank Drabbels, Mar cel Janssen. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Marcel Linskens, Frank Vandeven- ne, Antoine Pelzer; 10 uur Alouis Martens, Eric Jeuken, Davy Moor rees, Berry Oudenhoven; 15 u. Leon Derks, Jan Peeters, Nico Verstee- gen. Maandag: 19 uur Hans Mulder, Pieter Verhagen, Marcel Janssen, Marcel Linskens. Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Gez. Houwen en Wilhelmina Peters, maandd. Joseph Baten en voor Joh. Willem van Dijk. Zondag: 8.30 gez. H. Mis Teng Steeghs; 10.00 Hoogmis Anna Ger truda Hesen-Heijligers, jaardienst Simon Claessens en Maria Theuws en uit dankbaarheid; 15.00 Allerzielen dienst en processie naar het kerkhof. Maandag: 19.00 H. Mis voor Mevr. Rutten-Jackels namens familie Rut ten. Dinsdag: 19.00 H. Mis Wilhelmina Michels-van Osch namens kaart club. Woensdag: 19.00 H. Mis Wilhel mina Michels-van Osch. Donderdag: 8.00 H. Mis st. pastoor Reijnen. Vrijdag: 14.00 pl. Huwelijksmis bruidspaar Jenniskens-Steeghs. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis over leden familie Vogelzangs-Jeurissen Wihelmina Michels-van Osch. Hoogfeest van Allerheiligen. Misdienaars: Eric Thielen en René Duykers; William Steeghs en Jan Vollenberg; Hoogmis: Caro Verstee- gen en René Rambags. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Smits- Tebarts. Zondag: 8.00 overl. fam. Smits- Friezen; 10.00 overl. fam. Seykens- Wismans; 15.00 Allerzielenherden- king en processie naar het kerkhof. Maandag: Allerzielen. 8.00 Jan Reynders. Dinsdag: H. Willibrord. 8.00 overl. fam. P. Strijbos-Baltussen en Ge rard Baltussen. Woensdag: 8.0 Gezinsmis int. offe raars. Donderdag: 8.00 Jacoba Dinghs- v. d. Beuken. Vrijdag: H. Martinus. 8.00 overl. fam. Tielen-Tielen-Smits. Zaterdag: 19.00 Pater Weys. N.B. Geld voor het onderhoud van de graven kan aan de pastorie wor den afgedragen. Dubbel graf 3.50; enkel graf 2.50 .Wilt u zo goed zijn dit in de novembermaand te vol doen. Allerheiligen. Eerste zondag van de maand, bij zondere kollekte voor onze eigen kerk. De winter staat voor de deur; onkosten stijgen; help deze drukken door Uw gift in de kollekte. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Johanna v. Kempen-Lochtens. Zondag: 8.00 leesmis voor Piet Giezen, echtgenote en dochter; 10.00 hgm. v. Joost Litjens en overl. fam.; 11.15 lsm. v. José Timermans. Jacq. Vervuurt en overl. fam.; 14.30 Ge bedsdienst en processie naar het kerkhof. Maandag: Allerzielen. 7.30 gest. jd. v. Peter Poh. v. Rens en Gertruda v. Rens-Litjens; 8.00 maandd. v. Dora en Nella Emons; 18.30 lsm. v. Peter Joh. Peeters en Petronella Loonen; 19.00 lsm. v. Maria Achten-v. Dijck en overl. fam.; 19.30 lsm. v. overl. fam. Verkoeijen-Janssen Eelco Arts. Dinsdag: 7.30 gest. jrd. v. Hendrik v. Soest, echtgenote en dochters; 8.00 lsm. v. Nella en Dora Emons; 18.30 gest. jrd. v. Johannes Voer- mans en echtgenote; 19.00 lsm. voor overl. fam. Wismans-Loopfen; 19.30 lsm. v. Henricus Bomm, echtgenote en Johanna Beclet. Woensdag: 7.30 gest. jrd. v. Gerar- dus Marcellis; 8.00 lsm. v. Nello en Dcra Emons; 18.30 lsm. v. Piet van Meer; 19.00 lsm. v. Chris Gooren en echtgenote; 19.30 lsm. v. Jozef Lit- jens-Lucassen. Donderdag: 7.30 gest. jrd. v. Jaco bus Peeters; 8.00 lsm. v. Nella en Dora Emons; 18.30 lsm. v Elly Loo nen en Elly van Berlo; 19.00 weekd. v. Jan Reintjes; 19.30 maandd. voor Ante on van Dijck. Vrijdag: 7.30 gest. jrd. voor Ma thijs en Peter Joh. Goumans en Eli sabeth Pubben; 8.CO lsm. v. Nella en Dcra Emons; 18.30 lsm. uit dank baarheid (B 19.00 lsm. v. Gerard Jenniskens-Vissers; 19.30 lsm. voor cverl. fam. van Osch-Vullings. Zaterdag: 7.30 gest. jrd. v. Wilhelm Lccnen en Johanna Cruijsen; 8.00 lsm. v. Jozef Croijmans, echtgenote en Martin Croijmans; 8.30 lsm. v. Nella en Dora Emons; 19.00 lsm. v. Gerrit Bouten en overl. fam. Misdienaars: 7.30 Tj. Jenniskens; 18.30 R. Ccrnelissen; 18.00 Th. van Kempen; 19.30 W. van Meijel. Gebedsdienst 14.30 Allerheiligen: Tj. Jenniskens, W. v. Meijel, Th. v. Kempen en R. Cornelissen. Akolieten: K. Theunis; 10.00 u. W. Loenen, H. Manders en A. Rein tjes; 11.15 H. v. Rhee en G. Voermans. Gedoopt: Theeuwen Anouk. Huwelyksafk.: Jos Lucassen en Martha de Mulder (Venray); Piet Camps (Wanssum) en Nelly Ewals. Kerkhof: zaterdag 5 november is het kerkhof gesloten vanaf 's mid dags twaalf uur. 32e zondag door het jaar: viering van het feest van Allerheiligen. Zondag: 8.30 H. Mis voor Petro nella Cox-De Lauw; 10.00 Hoogmis, jaarg. v. Louis Custers; 11.30 H. Mis voor Jacques Janssen: 15.00 Aller zielendienst en processie naar het kerkhof. Maandag: Viering van Allerzielen. 8.00 H. Mis voor de overl. ouders Gommers-Peeters; 19.00 H. Mis voor alle overledenen van de parochie. Dinsdag: 8.00 lsm. v. d. overl. fam. van Dijck-Driessen. Woensdag: 8.00 lsm. v. intentie van de fam. Verheyen-Versteegen. Donderdag: 8.00 lsm. v. Willem Vollenberg en overl. fam. Vrijdag: 8.00 lsm. v. d. overl. fam. Wismans-Droesen-Gooren. Zaterdag: 19.00 gesticht jaarg. v. Simon Lemmens. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Linders en Wilbert Arts. Zondag: 8.30 Robert van Ass en Richard Juwett; 10.00 Peter en Leo van Soest; 11.30 Robert Stevens en Franci v. d. Hof. Feest van Allerheiligen. 6 nov. '77. Eerste zondag van de maand, bij zondere kollekte voor onze kerk. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor Jo Kessels. Zondag: 8.30 H. Mis voor Joh. van Dijck, Henr. Hoedemakers en To van Dijck; 10.00 Hoogmis voor de paro chie; 11.30 H. Mis voor Odilia de Ree-Wijffelman; 15.00 Allerzielen- herdenking en processie naar het kerkhof. Kollekte voor onderhoud kerkhof. Maandag: Allerzielen. 8.30 gest. jgt. voor overl. weldoeners van onze kerk, te verzorgen door de school kinderen; 19.00 gest. jgt. voor Wiel de Rijck. Dinsdag: 8.00 best. jgt. voor Wil lem Gellings. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Ma ria Sybilla Pubben. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Pe trus Hub. Verstegen en Carolina van Dijck. Vrijdag: 8.00 Geen H. Mis; 14.00 u. pl. huwelijksmis voor het bruids paar Monnen-Janssen. Zaterdag: 19.00 hoogmis tot dank zegging tot int. fam. Gielen-Arts. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: J. Hendriks, P. v. d. Pas; 10.00 M. Kssels, Tw. Stiphout; 11.30 J. Eyssen, T. Engels; 15.00 P .Jacobs, P. Kessels, I. van Helden. Kollektanten: zaterdag: v. Cuijck - M. v. Hoof; zondag: 8.30 v. Cuijck- Ewals; 10.00 J. v. Hoof - Arts; 11.30 Emonts - Hendrix; 15.00 v. Cuijck - Emonts. Hoogfeest van Allerheiligen, 6 nov. Zondag: 8 uur H. Mis voor de over leden vader Sef Janssen; 10 urn- Hoogmis voor Hubertus Janssen, Anna Maria Philipsen en Johannes Janssen. Misdienaars van de Hocj mis: Corné en Geert v. Meijel, W Manders, Patric Vollenberg, H: v. Well, Nico Jakobs. Om 3 uur j dachtenis van onze overleden j waarna processie naar het kerkh Misdienaars: Rudi Michels, M; Koonings, Edward Gielens, W Janssen, Tonny Jacobs en Leon Pc wels. Misdienaars van de week: Ri Michels en Leon Pouwels. Maandag: Allerzielen. 8 uur Mis voor Sjef Willems; 8.45 H. It voor de overleden familieleden N len-Knijnenburg; 19.30 Avondn voor de overleden ouders Engelbc ji tus Nellen en Helena Rutten. Dinsdag: H. Willibrordus, bissch en patroon van de Nederlanc Kerkprovincie. 8 uur H. Mis vc Wim Derikx en overleden famili leden Derikx-Voesten. Woensdag: Kerkwijding van Basiliek van St. Jan van Laterant 8 uur H. Mis voor Arnold Gielens Donderdag: H. Leo de Grote, pa en kerkleraar. 8 uur H. Mis voor overleden ouders Mommen-Seijke en voor Piet Lomme. Vrijdag: H. Martinus van Tou bisschop. 8 uur H. Mis voor genezii van een zieke. Zaterdag: H. Josafat, bisschop martelaar. 8 uur H. Mis ter ere v: O.L .Vrouw van Altijddurende B stand; 19.30 Avondmis voor Tru It, Janssen en Maria Michels. Zondag: feest van Allerheiligen. Zaterdagavond 7 uur Hgm. ^o zal. Jan van den Aker. Zondag: 8.30 lsm. voor overl. fai j' van Staveren-van Son; 10 uur Hgr l zal. Theod. Jacobs en zoon Leo; 11.11 I' lsm. voor zal .Wilhelmina de Lau\ I' om 2.30 Allerheiligen-Allerzielen lc Maandag: Allerzielen. 8 uur lsr overl. fam. Geurts-Ambrosius; 19.i lsm .voor alle overledenen. Dinsdag: 8 uur lsm. Wilms-Hesei v. Lin; cm 2 uur H. Mis voor z£ j' Tina Groetelaars-Stroeken, Bejaa densoos. Woensdag: 8 uur lsm. overl. far j Leyssen-Vollenberg. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Gee j' Classens. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. far. Drabbels-Klaassen-van Meyel; oi 2 uur pl. Hgm. bij gelegenheid va 25-jarig huwelijk fam. Mulder-va Kempen. Zaterdag: 7 uur Hgm. overl. fan1 van Rijswijck-Wijnhoven. Akolieten voor zondag: Alb. Clas sen. Joh. Fleurkens, Henk Jacobs. Misdienaars door de week: Clas sens ,v. d. Ligt; 11.30 Geurts, Fleui i kens. Zaterdag 5 nov. 19.30 avondmis d. zielerust van T. Botden. Maande' lijkse bijzondere KOLLEKTE. Zondag: viering van het feest va ALLERHEILIGEN. 10 u. pl. hoogmi, v. d. overledenen op ons kerkhof. N j de hoogmis PROCESSIE naar he kerkhof. Maandag: gedachtenis van al! alle overleden gelovigen (ALLER ZIELEN). 8- u. H. His v. d. zieleFUS van Thea van Bakel-Peters; 19.3 gez. H. Mis v. d. zielerust van eet. overledene. Door de week H. Mis 8 uur. Dinsdag: v. d. zielerust van Ma ria Bartels-Muijsers. Woensdag: v. overleden ouder: Poels-Geurts en dochter. Donderdag: 's morgens geen H Mis. 2.30 H. Mis met inzegening vai het huwelijk van Ger Janssen ei Emmy Heijligers. Vrijdag: gest. jaargetijde voo Martinus en Gerardina Arts. Zaterdag: 19.30 avondmis v. d. zie j lerust van G. Janssen. Zaterdag 5 nov.: 19.00 Avondvierinj voor Wilhelmina Verstegen-Kuiper: en overleden ouders en fam. var Es-Barents en Dick. Feest van Allerheiligen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthee:. voor Gerardus Bastiaans en Antoor Linssen; 10.00 Hoogmis tot int. var overl. ouders Geurts, overl. ouden Nellen, moeder Janssen-Versteegen Petronella Kersten-Asselbergs, Vic- tor Asselberghs en Johanna Ver-- berkt, Henrica Bastiaans-Huygen 15.00 Allerzielendienst waarna pro cessie naar het kerkhof. Maandag: Allerzielen. 8.45 H. Mis voor Cornelis Michels en Maris Versteegen en overl. ouders van Es-' Barents en Dick, Ludovicus Ritzen Giel Vossen, broeder Baptist Kamps Dinsdag: 8.45 H. Mis voor Louisa. Waps - V ermeer Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel tot int. van de H. Jozef voor. overl. ouders Janssen-Versteegen en een overl. fam. Donderdag: 8.45 H. Mis voor over leden ouders. Vrijdag: 8.45 H. voor Giel Vossen. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo se celebra la fiesta de Todos los Santos y la Com- memoración de todos los Difuntos. A las once y media en nuestra capilla, Overloonseweg 2 Misa con platica y müsica espanola. Esta Misa sera ofrecida por le descanso etemo de José Villasante Cifrian (que celebra- ria en noviembre su cumpleeanos) y Toos Weyers de la parte de la fa- milia Weyers. Después de la Misa reunion familiar en la salita del convento donde estan también a su disposoción periodicos y revistas. En Geysteren a las tres de la tarde del domingo proximo ceremonia en el cementorio. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES El jueves proximo desde las tres y media hasta las cinco y media Consultorio Social por Sr D Julian Linuesa Martinez de la LIS en su local provisional en Wilhelmina- straat. En la casa de Antonio (de la Junta) esta a su disposición algunos libros nuevos. Kienavond y pelicula segun las noticias anteriores. Que se mej oren nestros infermos! Hasta la vista!

Peel en Maas | 1977 | | pagina 9