•dhiiis Merselo gereed Kerkelijke diensten VAMOS A VER Ja verbouwing van Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk Brukske 't Zonnelied Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn al bij POELS Doorlopend mevbelshow! ngen in onze nieuwe afdeling: li van de nieuwste slaapkamers Ook voor U Parochie Merselo Rectoraat Heide Rectoraat Vredepeel Rectoraat Smakt PEEL EN MAAS ook üw krant iber a.s. zal de officiële het geheel buis te Merselo. dens een plech- aanwezigheid i -persoonlij khe- daarbuiten en geheel worden )P nuzikale klanken EOjosenthaler". ;pa| raSTORIE )P ede door het stu- iet kerkbestuur l\l ot het jeugdhuis lot elijk was gewor- ieuwe school ge- igs lovatie werd uit- Terselose drie- en-Maessen. Het patronaat, was ;erkbestuur en te voorzien. orlog werd het eleinden ge- liensten, in de kerk niet kon worden, en toen de kerk ruikt, tijdens de eden en tijdens r nog andere of- OP ien daar gehuis- IFI ntehuis in de als distri- fe> voor de Prov. voor de politie voor de huis- en de Engelsen ifdkwartier. Het nefor noodklassen kleuterschool; k0 verkiezingen; erz'oek en het ler als noodwo- jubilea gevierd gebruik en ierhoud verviel van binnen als kbestuur wilde 9e lestemming aan van de gedachte jeugd moest een 1ebben en al had yr de Boerenbond - nemen, het was Merselo eigen- de in Merselo iun en mede- ionaal Jeugd- n Merselo een aan het in- n had en wat 0 'e dorpsraad gaf ipport een gun- een stiehtings- meerd o.l.v. ermeld laten de n dat dit stich- iOjoeten praten en schets van de Ij mgen Toon van j de vele auto- ras ook dat het isdom de goed keuring gaven voor een lange reeks van jaren het jeugdgebouw te ver huren aan de stichting Jeugdhuis Merselo voor een symbolisch be drag. Door afbraak en sloop in eigen beheer van die gedeelten welke ver vangen moesten worden, voor het ruwe timmerwerk, door het schilde ren van kasten en deuren werd een bedrag gespaard van 25.000 gulden. De bevolking van Merselo hoopt een bedrag van 9.000,bijeen te bren gen. Het ministerie van C.R.M. gaf 25.000,De Provinciale overheid gaf 50.000,het Nationale Jeugd- fonds (Jantje Beton) gaf 5.000,en de gemeente Venray gaf een bedrag van 150.000,—. Daarvoor heeft het kerkbestuur nu terug een aan de eisen van de tijd aangepast jeugdgebouw, met de ver plichting dit te vesrhuren voor een symbolische prijs. Het Venrayse aannemersbedrijf J. Verhoeven zorgde als hoofdaanne mer voor de bouw. ZO GAAT HET ER UIT ZIEN Boven een grote soosruimte, een lokaal voor de hobbyisten en een keuken. Onder een peuterspeelruim te en een grote zaal waar alle Mer- selose verenigingen in terecht kun nen. Merselo kan trots zijn op deze renovatie en wij wensen hen, en met nam het stichtingsbestuur voor hun taai volharden, geluk. FEEST ROND DE OPENING Op zaterdag 3 september zal het schoolpersoneel en de oudervereni ging een zeskamp organiseren voor de schoolgaande jeugd. 's Avonds om half acht begint een echte onvervalste Merselose avond waar men veel oud dorpsgenoten verwacht. Medewerkers aan die avond zijn de Merselose verenigin gen. 's Avonds zal dan de trekking van de loterij worden verricht. Op maandagavond zal een her haling plaatsvinden van die Merse lose avond omdat niet allen in een keer in het jeugdhuis .kunnen wor den geherbergd. Op zondag 4 september start van uit het jeugdhuis de speciale jeugd huiswandeltocht onder auspiciën van de wandelsportvereniging „De Na tuurvrienden". Om half acht start dan de Mer selose Pop-avond, speciaal voor de jeugd, met optreden van Decennium uit Venlo, Noud Arts en Sikkens en de Slingerlandband. Op de Wielerzesdaagse met het familieklassement hopen wij in een der volgende nummers terug te ko men. Wij vermelden dat deze van 9 tot 15 oktober zal plaats vinden. van 28 gugustus tot en met 3 september Zondag 28 augustus a.s. is er om 10.30 uur in de aula van de levens school aan de Bevrijdingsweg 2a een thematische viering voor jonge ren van 16 jaar en ouder. Thema: Vertrossing of stilte voor de diepte. Voorganger: Ton van Vliet. Tweeëntwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. Wim van den Munckhof en overl. fam. Piet Ha nen ouders de la Roy-van den Ak ker vwg. buurtver. St. Jozef. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. An na en Sjang Zeegers; 9.30 grego riaanse hoogmis, int. Toos Bouten vwg. de buurt voor een bijzondere intentie; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Theodorus Luypers Gerardus van Bracht; 18.00 gelezen mis, int. overl. fam. Janssen-van Gerven en zoon Piet. Maandag: 8.00 Anna van Hoorn; 9.00 broeder Plechelmus; 19.00 Leo Wijnhoven Harrie Vermeulen. Dinsdag: 8.00 tot zek. int.; 9.00 Helena Kersten en Jac. van Eijk Maria Ponjée-Huybers; 19.00 Antoon van Meyel en Wilhelmina Arts Jan Kersten. Woensdag: 8.00 tot zek. int.; 9.00 Anna van Hoorn; 19.00 Henricus Oudenhoven, echtgenote en kinde ren uit dankbaarheid. Donderdag: 8.00 A. J. Hanraets, Francisca Ropfs en dochter Marie als sticht.; 9.00 Pierre van Opbergen en Theresa Pessers uit dankbaar heid (A.). Vrijdag eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.00 wordt de zieken communie rondgebracht. 8.00 geen H. Mis; 9.00 P. Willemsen-van Dijk als sticht.; 16.00 in de ziekenhuis kapel huwelijk Gerrits-Swinkels; 19.00 overl. ouders Basten-Bonants Toos Bouten. Zaterdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Jos C. M. Neeteson voor zaliger Rector Jan Geurts; 18.00 Plechtige H. Mis tot intentie van de Schutterij Het Zandakker Gilde St. Jan; 19.00 ovrel. fam. v. d. Berg-Muninghof Gertruda Geurtjens-Vermazeren. liva kollekte Tijdens de diensten van het week end vraagt de MIVA uw hulp door een bijzondere gave op de kollekte- schaal. om 402 missionarissen en eigenlandse krachten in de missie een vervoermiddel te geven. Over brug dit week-end met afstanden naar medemensen. Crèche 11.00 uur José van Gerven en Ria Assen. Akolieten: Zaterdag 27 aug.: 19 uur Jacqueli ne Clephas en Paul v. d. Heuvel. Zondag 28 augustus: 8 uur Willy v. d. Vorle en Mary Pelzer; 9.30 Wim Kremer en Boudewijn v. Grinsven. 11.00 T. Huggers en L. Truijen. Misdienaars: Zondag: 18.00 Paul Flinsenberg en Mandy Frankefort. Maandag .dinsdag: 8.00 Eric van Gerven en Mariëlle van Hoof. Maandag, dinsdag, woensdag: 19.00 Marc Linskens en Lilian Stoffels. Woensdag, donderdag: 8.00 Noud Hermans en Marcel Hanen. Donderdag, vrijdag: 19.00 Loes Houben en Rudy Manders. Vrijdag: 16 u. (in de kapel van het ziekenhuis): Rudy Manders en Hans Arts. Zaterdag: 18 u. Marcel van Klink en Eric van Gerven. Zondag 28 augustus: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45, 10.15 hoogmis en 18.00 avondmis. Vrijdag: eerste vrydag van de maand. 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en onmiddellijk na de avondmis gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Eduard Versieyen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Piet Stoks (v.w. buurtgenoten); 10.15 overl. ouders Leonard Spee en Lam- berdina Arts; 11.45 Diny Pirlo- Smits (broers en zussen); 18.00 t.e.v. de H. Augustinus. Maandag: 8.00 gelovige zielen; 19.00 overl. fam. Willemsen-Vos en Gertruda Swinkels. Dinsdag: 8.00 gelovige zielen (of ferbus); 19.00 Wim van den Munck hof. Woensdag: 8.00 gelovige zielen (of ferbus); 19.00 Martinus Arts en Jet Arts-Tiebosch. Donderdag: 8.00 Selida Virginia Rojer; 19.00 bij een verjaardag. Vrijdag: 8.00 Constant Rojer; 19.00 gezinsmis, overl. fam. Willemsen-Vos en Gertruda Swinkels. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Arts- Janssen. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Ridky Douwes en Jos Claessens. Zondag: 7.30 Tony Scholten, Wim v. d. Heide; 9.00 Henk Janssen en JOhnny Smits; 10.15 Leo Jansen en René van Hoorenï; 11.45 Jeroen Cor- nelissen en Peter Schoenmakers; 18.00 Willy v. d. Bekerom en Johnny Philipsen. Maandag, woensdag en vrijdag: 8.00 Arnoud Verhaeg en Jacques Smetsers; 19.00 Willy v. d. Bekerom en JOhnny Philipsen. Dinsdag, donderdag en zaterdag: 8.00 Eric Arts en Marcel Philipsen; 19.00 Hans Kerstjens en Peter Smelt. Mededeling: Zondag a.s. 28 augustus kollekte voor MIVA Missie Verkeersmid delen Atie Geef gul aan Missio narissen die vaak onder zeer ongun stige omstandigheden hun werk ver richten. Verlicht deze taak. door hen een goed verkeersmiddel te geven, waardoor lange afstanden kunnen overbrugd worden. Zaterdag 27 aug.: Euch. viering om 19.00 uur. Intentie voor Martign Zeegers. Zondag 28 aug. Euch. viering om 11.00 u. Kindercrèche. Intentie voor G. Janssen-Pauwels. Misdienaars: Udo en Robert Engelke. Collectan ten: Aldo Kroon en Ivo van Ham. Tweeëntwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Jongerenmis. Het jongerenkoor met het bekende or kest, beiden onder leiding van Jo van Els, zullen deze mis opluiste ren. Omdat het MIVA-ZONDAG is zal het thema zyn: LAAT ZE RIJ DEN. Intentie: voor overl. Jacobus Verstegen. Zendag: 8.00 leesmis voor overl. Johannes Willemsen; 9.00 leesmis voor overl. moeder Paula van Huët- Bongers. Het kinderkoor „De Vre- desklokjes" zingt in deze mis onder leiding van Dhr. J. Simons. 10 uur hoogmis voor overl. Johan Clephas. Nederlandse gezangen met het ker kelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. fam. Geurts-Ver steegen; 18.30 avondmis voor overl. Hubert Emans. Maandag: Marteldood van de H. Johannes de Doper. 8.00 leesmis voor overl. ouders Siebers-Dielemans en zoon Theo; 19.00 avondmis voor overl. Bér Philipsen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Willems-Tijssen; 19.00 avond mis voor overL Anna Wilmsen- Hermkens (v. kennissen). Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Jep v. d. Berg; 19.00 avondmis uit dankbaarheid (v. R.). Donderdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid (fam. D.); 19.00 avondmis voor overl. Martina Vervuurt-Evers en zoon Theo. Vrijdag eerste vrijdag van de maand toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thiel en-Hendriks; 11.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar Peters-Kusters; 19.00 u. avondmis voor overl. Johan van Gerven. Zaterdag: Kerkwijding van de Ka thedraal. 8.00 leesmis voor overl. familie de Haart-Creemers; 19.00 u. avondmis voor overl. Martina Ver- vuurt-Evers en zoon Theo. Mededelingen: 1. In het weekend zal na alle H. Missen aan de uitgangen van de kerk, uw steun werden gevraagd voor de MIVA, de Missie Ver keersmiddelen Aktie. Zondag, onder de mis van half twaalf, kleutercrêche in de kleu- terschool vlak by de kerk (Whist- Ierstraat 3). 3. Denk zaterdagavond om zeven uur aan de JONGERENMIS. Jon geren zullen de teksten zeggen en moderne liederen zingen. Vooral de opgroeiende jeugd nodigen wy hiervoor uit. Akolieten- en Misdienaarslyst voor de week van 28 aug. Zondag: 8.00 E. Franken. O. In- genpas; 9.00 F. de la Roy, C. v. d. Brand; 10.00 M. Dicker, T. Aben, M. Barten; 11.30 B. Franssen, F. de Groot; 18.30 H. Willemse, H. Lit- jens. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 F. Fiers, A. Schwachöfer; 19.00 P. Maas, M. Kruijsen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 T. v. Achten, M. Willemse; 19.00 u. M. Cavis, T. van Soest. Zondagmorgen half tien viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert, dat zal worden bediend door Ds. Heine. De eerste kollekte is bestemd voor de diakonie, de tweede voor de kerk voogdij. Kinderkerk en -oppas. Om elf uur gaat Ds. Heine voor in de Hervormde Kerk te Blitters- wijck, waar de extra-kollekte be stemd is voor het diakonaatsprojekt. 27 augustus - 4 september Zaterdag: 19 uur Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Martien Moorrees (Herenkoor). Zondag: 8.30 overl. fam. Janssen- Arts; 10 uur jaardienst Jan Achten (koor van Oirlo). Maandag: 9 uur Catharina Huls- man-Jansen. Dinsdag: 9 uur uit dankbaarheid. Woensdag: 9 uur Pierre Vande- venne. Dnodèrdag: 9 uur gest. jaard. overl. fam. van Rens-Litjens. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 9 uur Mathijs Janssen en Regina Cox. Zaterdag: 19 uur jaardienst Wim Emons; Jan v. d. Berg (Jongeren koor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19 uur Frank Clephas, Nico Versteegen, Hans Mulder, Mar cel Janssen. Znodag: 8.30 Antoine Janssen, Marcel Derks, Frank Drabbels, Eric Jeuken; 10 uur Leon Derks, Frank Vandevenne, Jan Peeters, Marcel Linskens. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaar dienst Joh. Wolters en Gertruda Peeters. Zondag: 8.30 H. Mis st. Mart. Voermans en Maria Minten; 10 uur Hoogmis te Oostrum b.g.v. Bede vaart Oirlo. Jaardienst Karei Hesen. Maandag: 8.00 H. Mis st. Gerard Geurts en ouders. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. familie v. d. Ven-Peters. Woensdag: 8 uur H. Mis. Donderdag: 19.00 H. Uur en Euch. viering Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 19.00 u. H. Mis st. Piet Steeghs, Hendrika Haegens, Maria Steeghs en Johan na Bistelvels. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis mndd. Jozeph Baten. 22e zondag door het jaar. Misdienaars: Eric Thielen en René Duykers; William Steeghs en Jan Vollenberg. Hoogmis: Caro Verstee gen en René Rambags. Zaterdag: 19.00 ter ere van O.L. Vrouw. Zondag: 8.00 bijz. int. A.; 10 uur Jos Geerets. Zaterdag en zondag kollekte voor de Miva, de Missie Verkeersmiddelen Actie. Heel bijzonder aanbevolen. Maandag: 10.00 Josephina Sey- kens-Collin. Dinsdag: 10.00 Genezing van een zieke. Woensdag: 10.00 Gezinsmis (int. offeraars). Donderdag: 8.00 bijz. int. T. Vrijdag: Eerste vrydag-, H. Hart. 8.00 Maria Strijbos. Zaterdag: 19.00 ter ere van O.L. Vrouw. N.B. Maandag, dinsdag en woens dag zijn de H. Missen 's morgens om 10 uur vanwege de kermis. Tweeëntwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Gerard Thijssen. Zondag: 8.00 lsm. voor Toon van Cuijck; 10.00 hgm. als jrd. voor Pe- tronella Asselberghs; 11.15 lsm. als jrd. v. Antoon Martensen en echtge note. Maandag: 19.00 weekd. v. Antoon van Dijck. Dinsdag: 19.00 lsm. voor fam. Croijmans-Michels. Woensdag: 19.00 lsm. voor Piet v. Meer (M.). Donderdag: 19.00 lsm. voor Ge rard Thijssen. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 15.00 huwelijk Vullings-Pijpers; 19.00 lsm. als jrd. voor Antoon Smets. Zaterdag: 19.00 maandd. voor Jo hanna van Kempen-Lochtens. Misdienaar: 19.00 Jan Janssen. Akolieten: za. 27-8 J. en A. Jansen (19.00); zo.: 8.00 K. Theunis; 10.00 H. én R. Comelissen, G. Voermans en H. van Rhee; 11.15 P. Voermans en Th. Bouten. Miva-kollekte: Dit weekend is er na alle H. Missen een kollekte voor de verkeersmiddelen-aktie voor de missionarissen. De opbrengst wordt gegeven aan Noord-Limburgse mis sionarissen, waaronder onze dorps genoot pater van Megen, die werkt op Java. Huwelyksafk.: Gerard Vullings (Castenray) en Gerry Pijpers; Jos Gommans en Lidy Bakker (Venray). 22e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 H. Mis uit dank baarheid; 10.00 Hoogmis v. Peter Joh. Arts best. door de oude buurt; 11.30 H. Mis v. d. levende en over ledenen van de fam. Linders-Poels. Maandag: 8.00 gez mis Dinsdag: 8.00 geen mis. Woensdag: 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Verstappen-Vervoort. Donderdag: 8.00 leesmis tot inten tie van de fam. Verheyen-Verstee- gen. Vrijdag: 8.00 geen mis; 14.00 huw. mis voor het bruidspaar v. d. Venne- Potten; 15.00 H. Mis uit dankbaar heid bij het 25-jarig huwelijk van Swinkels-J euken. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor Ge rard Spreeuwenberg en Maria Spreeuwenberg-Verlinden. Misdienaars: zaterdag 19.00 Rob Linders en Wilbert Arts. Zondag: 8.30 Robert van Ass en Michel van Vegchel; 10.00 Peter en Leo van Soest; 11.30 Robert Stevens en Franci v. d. Hof. 00 Voor complete inrichtingen speciale prijzen Financiering mogelijk Inruil mogelijk Wij hebben een enorme keuze in: Bankstellen Tafels Kasten Eethoeken Kieinmoubelen t Fabriek van moderne en klassieke bankstellen in s»-™. kwaiiteits uitvoering Horst, Industriestraat 13, telefoon 04709-3229 22e zondag door het jaar. 28 aug. Miva-zondag. Kollekte om missio narissen aan passende vervoersmid delen te helpen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Pierre Zwitserlood. Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie en de vruchten der aarde; 10.00 Hoogmis voor Antoon Egel meers; 11.30 H. Mis voor overl. ouders Hendriks-Heymans. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. van Dijck-van Rijswijck. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis overl. fam .Verlinden-Bistervels. Woensdag: 8.00 gez.' H. Mis voor Johannes Muysers. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Jo hannes Noyen en overl. kind. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 gez. H. Mis ter ere van H. Hart voor hen die geofferd heb ben, te verzorgen door de school kinderen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor overl. fam. van Rijswijck-Custers. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: J. Hendriks, P. v. d. Pas; 10.00 M. Kessels, Tw. Stiphout; 11.30 J. Eyssen, T. Engels. Kollektanten: zaterdag v. Cuijck - J. v. Hoof; zondag: 8.30 v. Cuijck - Arts; 10.00 Emonts - Hendrix; 11.30 M. v. Hoof Ewals. 22e zondag door het jaar. 28 aug. Zondag: 8 uur H. Mis voor het rectoraat; 10 uur Hoogmis: gesticht gezongen jaargetijde voor Lamber- tus Manders en Gertruda Arts. Ako lieten: Lowie van Osch en Martien Poels. Misdienaars van de week: Corné en Geert van Meijel. Kerkdeurkollekte voor het Zieken- triduum. Maandag: Marteldood van de H. Johannes de Doper. 8 uur H. Mis. Dinsdag: 8 uur H. Mis. Woensdag: 8 uur H. Mis. Donderdag: 8 uur H. Mis tot int van de familie Camps. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor Arnold Gie- lens. Zaterdag: Kerkwijding van de Kathedraal. 8 uur H. Mis; 19.30 uur Avondmis voor Annie Janssen-van Osch v.w. de buurt. Zaterdag 27 aug.: 19.30 avondmis tot int. van fam. Huijs-van Encke- vort. Vanavond en zondag kerkdeur kollekte voor de MIVA (missie ver keersmiddelen aktie). Zondag: 10 uur hoogmis voor ze gen over het werk van de missiona rissen. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. d. zielerust van Simon van Vegchel. Dinsdag: v. d. zielerust van G. Janssen. Woensdag: t.b.i. Donderdag: t.b.i. Vrijdag: EERSTE VRIJDAG: 8.45 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart v. d. zie lerust van Maria Hakvoort en Thea van Ba'kel. Zaterdag: 19.30 avondmis v. d. zielerust van T. Botden. Zaterdag 27 aug.: 19.00 Avondvie ring voor Wilhelmina Verstegen-Cui- pers (namens de buurt) en voor le vende en overleden fam. Kallen- Rutten. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Henrica Bastiaans-Huygen; 10.00 Hoogmis voor vader Kersten. Maandag: 8.45 H. Mis voor Pater Ludovicus Ritzen en voor ouders van Es-Barends en Dick. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor pastoor Bovens; 14.30 huwelijksviering voor het bruidspaar Marja van de Hurk en Ger Smeets. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel t.e.v. de H. Jozef voor over leden Priesters en voor b.z.i. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Loui sa Waps-Verweer. Vrijdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel t.e.v. het Heilig Hart. Eerste vrijdag ziekencommunie. NOTICIAS RELIGIOSAS Con ocasión de las fiestas de Nuestra Senora felicidades para to- das las Marias de nuestro grupo desde los Estados Unidos. El Padre Juan sigue estando en América, por lo que el domingo proximo tampoco habra misa, pero si la reunion acos- tumbrada en su casa, a fin de tornar un café juntos y cambiar impresio- nes la semana pasada. El Sr. Jacobs y la secretaria del Padre Juan es- taran a su disposición para los que necesiten. NOTICIAS CULTURALES En casa del P. Juan hay gran numero de periódicos y revistas que estan a su disposición para infor- marse de todos los acontecimientos que con el nuevo gobiemo se estan desarrollando en Espana. El jueves consultorio social con Julian Martf- neb, del LIS, de 14'30 a 17 horas en casa del P. Juan. Como deciamos la semana pasada, la escuela suplementaria para ninos no empieza hasta el primer sabado de septiembre. Ya reeïbiran noticias a su debido tiempo. El curso de cos- tura para senoras se esta preparan- do pero todavia no es conocida la fecha del comienzo, cuando se sepa se enviara noticia a todas las cursi- llistas. Actualmente estan en huelga en Espana los servïcios de hosteleria, de transportes y de panaderias, por lo que los turistas que visitan nues tra patria es tón pasando sus dificul- tades en vez de gozar la hospitalidad! de nuestra Patria. La policia ha des- cubierto una bomb a puesta en un puente, por el que minutos més tar- de pasarian el rey y el primer mi nistro espanoles.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 11