JUDO uiaiivm tijden s de kermisdagen normaal geopend Invaliden Sportclub S.V. Venray Alleen staanden TOURCLUB 0VERL00N ,4 C.C. PEEL EN MAAS Laon 31 juli 1977, 1907 duiven. 1 Gebr. van Els, Wanssum 1009.095 2 J. v. Haren, Zwaluw 3 Sr. Maessen, Ysselsteyn 4 J. Janssen M, Zwaluw 5 S. v. d. Berg, Zwaluw 6 Comb. W-W Zwaluw 7 Comb. W-W Zwaluw 8 J. v. d. Laar, Zwaluw 9 M. Deckers, Horst 10 G. v. Houdt, Zwaluw 994.184 987.544 977.044 973.113 970.708 966.288 965.389 964.657 963.042 Van de zijde van Ned. Invaliden Sportbond zullen voortaan vrij ho ge boetes betaald moeten worden, voor leden die wel ingeschreven zijn doch zich steeds weer afmelden dan wel in het geheel niet verschijnen. D>t geldt voor alle leden van onze sportclubs. Daarom een beleef, doch drin gend verzoek, kom trainen! VENRAY EN OMSTREKEN Met de Venrayse kermis in het vooruitzicht, willen wij onze leden toch alvast attent maken op de start van het nieuwe seizoen. TAFELTENNISCLUB: Dinsdagavond 16 augustus a.s., aanvang 20.00 uur hervatting van de wekelijkse training. Als eerste toernooi vermeldt onze agenda za terdag 24 september „18 september Sportfestival" te Eindhoven. ZWEMCLUB: Zaterdagmorgen 20 augustus a.s.: om kwart vóór tien wordt wederom een begin gemaakt met de training in Venray's overdekt instruktiebad. Als eerste aktiviteit staat voor onze zwemmers(sters) genoteerd: zondag 18 september deelname aan een groot zwemfeest te- Maastricht. Wij hopen, dat de leden van de zwem- en tafeltennisclub het nieu we seizoen aktief zullen inzetten, door steeds trouw, en op tijd, de trainingen te komen bijwonen waardoor het deelnemen aan toer nooien en wedstrijden, -ook meer kans op succes geeft. Wij willen speciale degenen, die maar zo af en toe of bijna nooit eens komen, aansporen het nieuwe sei zoen hier wat aan te gaan doen! Het zal in detoekomst onmogelijk zijn om, als men niet traint, inge schreven te kunnen worden voor competities, toernooien, kampioen schappen en wedstrijden. Aanvang trainingen: De heren senioren starten met hun trainingen op donderdag 4 augustus om 21.00 in de sporthal. De volgen de spelers worden dan verwacht: G. Bastiaans, J. Brouwers, L. v. d. Hey- den, J. en T. Jansscen, R. v. d. Leur, F. Liebrand, P. Roefs, D. en P. Saa- mena, J. Smeets, Harrie Swinkels, Ch. Thomassen, W. Verschuyten, A. Verstappen, J. Verstegen, G. en H. Willems, P. Wijnen, H. Peeters, B. Jongmans en H. Franssen. De overige groepen starten met de trainingen m.i.v. maandag 15 aug. Op maandag van 17.30-18.30 uur heren jvfoiqren en aspiranten: A. Boon, G. Creemers, H. Janssen, J. Janssen, Henk Kusters, Tw. Ron gen, H. Vermeulen, L. Verstappen, L. Wiegman, P. Ruyl, A. Saamena, Chr. Janssen, B. Jongmans, P. Jong mans, H. Franssen, O. van Meurs, H. Peeters, P. Saamena, H. Verstap pen. Op maandag van 18.30-19.30 uur dames aspiranten en junioren: M. Collin, H. Daverveld, B. Herzfeld, A. Janssen, L. Janssen, P. Janssen, B. Leenaerts, L. Relouw, L. v. d. Ca- pella, E. Gommans, S. Hendriks, M. Boom, P. Pieper, K. Hawinkels, G. Muysers, H. Philipsen en W. van Rhee. Op donderdag om 21.00 uur dames senioren en junioren: D. Brendel, J. Claessens, K. v. Dijk, E. Gerrats, T. Huybers, S. de Nijs, G. Sanders, M. Chr. Wiegman, B. Bastiaans, M. Bas tiaans, T. v. d. Bereken, M. Bouw meester, C. Huwaë, H. Janssen, Tr. Jeurissen, R. Ketelslegers, H. Neut- kens, N. Oomen, R. v. Oudenhoven, M. Roefs, J. Saamena, T. Thuyls, E. Wijnen. Op donderdag: heren senioren en enkele junioren. De tijd van aan- vangg en duur zal in onderling over leg worden geregeld (22.00 of 22.30 uur). Op vrijdag' van 18.30-19.30 uur: alle jongensen meisjes pupillen: Astrid van Bergen, Nellie Bouten, Yvonne Bouten, Esther Drabbels, Chantal van Haren. Nicolle Hulle- man, Yolanda Hulleman, Christine Janssen, Ellen Kramer, Belinda Pe ters, Mónika Pieper, Elleke Raedts, Marijke van Stiphout, Karin Venne- kens, Wendy v. d. Vinne, Irma Vis senberg, Mariël de Groot. Ron Arts, Erik Bloemen, Frank en Henk Boom, Jos Bouten, Willem Crebolders, Marcel Drabbels, Bas Gommans, Wim Kateman, Hans Kusters, Sylvian de Nijs, Mario v. d. Vleuten, Harold Janssen. Van de vereniging Grathem ont vingen wij een uitnodiging voor een heren seniorenteam om deel te ne men aan hun toernooi op zondag 14 augustus. Nadere gegevens hierover volgen. Op zaterdag 14 aug. en zondag 21 aug. nemen we deel aan een veld- handbaltoernooi in Blerick. Van Manual zullen deelnemen: op zater dag jongens en meisjes pupillen; jongens aspiranten; op zondag: jon gensen meisjes junioren; dames en heren senioren. De teams zullen tijdens de trainin gen worden samengesteld. Tijdens de laatste kringvergade ring in Beek wérd o.m. de loting verricht voor de bekerkompetitie. Dit leverde zowel voor onze dames als voor onze heren eén zéér moei lijke tegenstander op. Dames: ManualHeel Heren: ManualCaesar Beide teams kwamen afgelopen sei zoen uit in de landelijke 2e klasse en zullen ongetwijfeld voor het no dige vuurwerk zorgen. De wedstrij den moeten gespeeld worden in de week van 29 aug. - 3 sept. Nadere berichten volgen. JUDO VERENIGING VENRAY Maandag 15 augustus beginnen de judolessen weer in de sportzaal van Den Hoebert. De aanvangstijden zijn dezelfde als voor de vakantie. Judoka's die om de een of andere reden na de vakantie niet meer op de lessen komen, worden verzocht zich schriftelijk af te melden bij de secretaris: G, H. Boekholt, Chur- chillstraat 4, zodat de vrij gekomen plaatsen ingenomen kunnen worden door nieuwe leden. Maandag 29 augustus beginnen de lessen voor nieuwe leden, welke op de wachtlijst stonden. Zij die hier voor in aanmerking komen krijgen hiervan binnenkort schriftelijk be richt. Afd. softbal honkbal In de laatste thuiswedstrijd is Venray, niet in de sterkste opstelling uitkomend, door de vele fouten on der gegaan tegen HSCN. In de eer ste inning moest Venray vijf punten incasseren doordat het veld de wer per onvoldoende steunde. Deze klap is Venray niet te boven gekomen, ondanks een opleving in de vierde inning. Hoewel de werper van HSCN goed te bespelen was, is een gedeel te van de slagploegvan Venray te zwak om het de tegenstander moei lijk te maken. Te eenvoudig werden de slagmensen voor nul aan de kant gezet. Bij de stand 7-4 in het voordeel van HSCN was de kans op een beter resultaat nog aanwezig. Het uitval len van R. van Stokkem wegens ziekte, met gevolg het omzetten van het team, kwam het spel niet ten goede. In de 6e inning was de nederlaag definitief een feit, doordat' T. v. d. Munckhof eveneens het veld moest verlaten. Een ongelukkige val heeft tot gevolg dat van den Munckhof het resterende gedeelte van de com petitie kan vergeten. Deze klap is Venray niet meer te boven gekomen en kon HSCN de stand op 15-5 bren gen. Ondanks deze nederlaag neemt Venray nog de vierde plaats in op de ranglijst. De volgende wedstrijden moeten nog gespeeld worden: Zondag 7 augustus: Ducks Boxtel—Vray 14.00 u. vertrek 11.00 uur Zondag 14 augustus: Froggs MadeVenray 14.00 u. vertrek 8 uur. Zondag 21 augustus: TilburgVenray 11.00 u. vertrek 8.30 uur Doordat de Softbal dames op 14 en 21 augustus tegen dezelfde tegen stander spelen als de honkballers, worden deze uitwedstrijden geza menlijk met de bus gemaakt. Supporters, welke deze wedstrij den willen bijwonen kunnen rich opgeven bij A. J. Vermeulen, Blauw ververstraat 30, tel. 04780-3320. Softbal A.s. zondag spelen we een uit wedstrijd tegen DVS. Vertrek 9 uur bij Klomp. Zondag 14 augustus uitwedstrijd tegen de Froggs in Made. Vertrek met de bus om 8 uur. Supporters die mee willen opge ven bij A. J. Vermeulen. JEUGD SOFTBAL De trainingen voor de jeugd zijn weer begonnen. Woensdagavond 5-6 uur; zaterdagochtend 9-10 uur. 13 augustus spelen we de laatste driekamp in Nuenen. Vertrek 9.30 u. bij Klomp. Aanvang van de trainingen: Vrijdag 5 augustus 19.00 uur bui tentraining voor liefhebbers. Start trimbaan. Dinsdag 9 aug. 19.00 u. buiten- ti'aining (trimbaan). Vrijdag 12 aug. start trainingen in de zalen in Boschveldcollege. Trai ningstijden en -groepen zoals afge lopen seizoen. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad De maandelijkse kontaktvand van W.A.V. kan helaas deze maand niet doorgaan omdat de zaal Trefcen trum Noord West i.v.m. de kermis festiviteiten niet beschikbaar is. In de loop van augustus zal het pro gramma van W.A.V. voor de ko mende periode worden gepresen teerd. W.A.V. is ook nu telefonisch be reikbaar op no. 04780-4163 op de volgende tijden: alle werkdagen van 9.00-10.20 u. en van 19.00-20.00 u. ZONDAG 21 AUGUSTUS: INTERNATIONALE BEVRIJDINGSRIT OVERLOON Afstanden: 50 en 100 km. Gemid delde snelheid 25 km per uur. Ge hele rit volgens N.W.B. reglement. Voorinschrijven tot 14 aug. 5, Daarna en op de dag zelf 6, De voorinschrrijving kan geschie den door overmaking van het be drag op Rabobank rekening nr. 1414044872 te Overloon; onder ver melding Bevrijdingsrit. Men kan zich ook in laten schrij ven bij J. Janssen. Vierlingsbeekse- weg 41, tel. 04788-587 of bij J. Arts, Vierlingsbeekseweg 49a, tel. 04788- 879. Na voorinschrijving kan men op de dag van de rit het inschrijvings formulier in ontvangst nemen. Het inschrijvingsbureau is Hotel Deriet (Beukema) aan het museum parkeerterrein. Het bureau is open van 7.30-8.15 uur. Om 8.15 uur stellen de deelnemers zich op bij het museumplein. Het startschot wordt dan om 8.30 uur gelost. Het bestuur van T.K.O. heeft niets achterwege gelaten om deze tocht zo perfekt mogelijk te organiseren. Men rekent dan ook nu al op ieders sportieve medewerking. Zaterdag 6 augustus is er een rit naar Groesbeek over 75 km. Vertrek bij Paulus. Zondag 7 aug. zijn er de N.W.B.- kampioenschappen in Horst en te vens een dit over 53 km. Vertrek voor beide evenementen om 9 uur precies bij Hotel Paulus. •J fan Hinders STATIONSWEG 39 VENRAU

Peel en Maas | 1977 | | pagina 8