S.V.V JEUGD S.V. Leunen S.S.S. '18 0 M.C.C. Venray TAFELTENNIS Ruitersport JUDO DAMMEN Wandelsport ui i yent ONA-veteranen Rabobank Buitenlands geld en een reisverzekering: regel dat vóór u vertrekt! <3 2 S.V. Venray uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. Kanarievereniging De Huisvriend Pro v. sportdag Limburgse Gezondheids zorg Zaterdag 25 juni nemen wij deel aan het C-toemooi van Wanssum. Alle spelers van Venray Cl, C5 en C6 worden verwacht, alsmede J. Verkaart en L. Vievermans. Vertrek om 9.00 uur vanaf de sporthal. Vakantie Ook de jeugdleiders houden va kantie. Vanaf 26 juni zijn dan ook alle trainingen gestopt. We starten weer begin augustus. Houdt de be richtgeving in deze krant in de ga ten. Op het toernooi van Viktoria te Reydt (Duitsland) behaalde het BI team de eerste prijs. Proficiat. De spelers en leiders van BI be danken allen die ons vrijdag (Ge- mert) en zondag (Duitsland) naar die bestemmingen hebben vervoerd. Ook dank aan de spelers van het Bl-team seizoen '74-'75 voor de spor tieve en leuke huldigingswedstrijd en de bloemen. Ter kennisname: Vanaf 13 juni tot 1 augustus is het voetbalveld voor iedereen gesloten. Wij doen een beroep op de ouders de jeugd hier op te wijzen. Bij voorbaat dank. Vanaf woensdag 29 juni is er weer elke week trainen op de cooperbaan bij de ballonzuil in Merselo. Alle le den zijn hierbij van harte welkom. Aanvang 19.30 uur. BEDRIJFSVOETBALCLUB VENRAY Uitslagen en standen t.m. 17 Juni: InalfaGemeente 23 ServioHermus 28 Rank XeroxSt. Anna 16 Blitta/CustersS V CB 3—3 Beslissingswedstrijd om de le plaats in poule A: Blitta/CustersNelissen 11 (Na verlenging en strafschoppen be slist in het voordeel van Blitta/Cus ters). Eindstand poule A: 1 Blitta/Custers 10 5 4 1 14 23-14 (na beslissingwedstrijd) 2 Nelissen 10 6 2 2 14 29-11 3 SVCB 10 5 3 2 13 18-13 4 Bwm.Janssen 10 3 3 5 8 16-14 5 Havens 10 2 3 5 7 11-29 6 PTT 10 1 2 7 4 11-28 Eindstand poule B: 1 St. Anna 2 Gemeente 3 Hermus 4 Servio 5 Inalfa 10 '10 10 40 10 0 19 39-10 2 14 24-12 5 9 21-18 5 9 25-39 6 7 23-21 Rank Xerox 10 0 2 8 2 4-36 Gespeeld werden reeds om de de finitieve eindrangschikking de wed strijden: om de 11 en 12e plaats: PTT—Rank Xerox 7—3 Om de 9e en 10e plaatse: HavensInalfa (Door problemen binnen beide verenigingen is mid dels schikking Havens 10e en Inalfa 9e geworden). Om de 7e en 8e plaats: ServioBouwmij Janssen 22 (Na verlenging en strafschoppen be slist in het voordeel van Servio). Om de 5e en 6e plaats: SVCB—Hermus 2—1 Op vrijdag 24 juni zullen op het terrein van St. Servatius de finale wedstrijden worden gespeeld. Om 18.30 GemeenteNelissen om de 3e en 4e plaats Om 20.00 uur St. AnnaBlitta/Cus ters. Kamp. en 2e plaats. Na afloop hiervan in het restau rant voornoemd voetbalveld prijs uitreiking door de heer van Zwol, voorzitter BV.C. Venray. OVERLOON Maandag 27 juni houdt de voetbal vereniging SSS '18 haar algemene jaarvergadering in café Jo Voesten, aanvang 20.00 uur. Gezien de belangrijkheid van deze vergadering wordt ieder lid in zijn eigen belang aangeraden deze ver gadering bij te wonen. De belangrijkste agendapunten zijn: Verslag van de bouw club accommodatie 'bestuursverkiezing; trainen en trainer. De aftredende-be stuursleden zijn: H Caris en A. van Osch die beiden herkiesbaar zijn, terwijl de aftredende J. Loonen niet meer herkiesbaar is. Nieuwe kan didate: mevr. Tr. Beckers. Vrijdag 24 juni kienen in het ge meenschapshuis voor SSS '18, aan vang 20.00 uur. Afgelopen zaterdag speelden we uit tegen Servatius. Na 5 min. spe len nam ONA de leiding, terwijl het 5 min. later al 2-0 stond voor ONA. In de 25e min. kon Servatius de achterstand tot 2-1 reduceren, maar neg voor de rust scoorde ONA 3-1. PI rekt na de rust maakte ONA er 4-1 van en bleef toen doorgaan tot de eindstand 8-1 aanwees voor ONA. Het was een rustige en sportieve wedstrijd. As. zaterdag spelen we thuis tegen Belfeld. Aanvang wedstrijd 16.00 u., we zijn om 15.45 uur op het terrein aanwezig. Kleedlokaal A. Honkbal In de voorlaatste wedstrijd voor de verplichte vakantïestop was Black Wings de tegenstander. Een gewij zigd Venray heeft drie innings no dig gehad om het juiste ritme te vin den. Vanaf de derde innings kon door regelmatige honkslagen en at tent honklopen een beslissende voor sprong worden genomen. Doordat Black Wings slechts twee punten scoorde kon door Venray na 7 innings de slaghouten en de natte ballen worden opgeborgen Black Wings had een verdiende 12-2 ne derlaag te pakken. De beste slagman voor Venray was Henk de Römph met een gemiddel de van 0,666. De gelukkigste slagman was W. Dommeck die het presteerde om met zijn voor vaderdag gekregen aluminium knuppel een technische homerun te slaan. Venray heeft door deze overwin ning weer kontakt gekregen met de kopgroep, welke aangevoerd wordt door Nuenen. Zondag a.s. staat de wedstrijd te gen de Stags, Etten-Leur, op het programma. Het vertrek is gesteld om 10 uur. Dames Softbal VenrayPhantoms 1225 In de eerste innings werden er 7 punten gescoord door de Phantoms uit Weert. De Phantoms hebben him punten voornamelijk te danken ge had aan fout verwerkte ballen in binnen- en buitenveld en slechte overgooi. Wij danken onze punten vooral aan de vele wijdt ballen die de werpsters van de Phantoms gooi den. Zondag a.s. spelen wij tegen PSV in Eindhoven. Vertrek 9 uur vanaf Klomp. Jeugd Softbal VenrayHSCN 27 Dat Venray slechts 2 punten kon scoren lag vooral aan het feit, dat de werpster van Nuenen te lang wacht te met gooien, waardoor onze meis jes te gespannen aan slag stonden. Doch er werd Nuenen ook niet veel kans gegeven om punten te ma ken, zodat deze wedstrijd eindigde met 7-2 voor Nuenen. RoefVenray 97 Dat we deze wedstrijd verloren was niet te wijten aan slecht spel, maar dat Venray door onervaren heid langere tijd nodig heeft om in vorm te komen.. In deze wedstrijd kon iedereen zien dat wanneer iedereen komt trainen er een goed teamverband is. Er werd prachtige honkslagen ge geven, goed gelopen en er werd mooi aangegooid. Door colettendhedd van de werpster vond er een prachtig dubbelspel plaats. We kunnen alleen maar zeggen: ga zo door!!! Door allerlei omstandigheden va'lt er deze week over onze wedstrijd renners geen nieuws te berichten. Onze trimmers dienen wel op te letten. Komende zondag wordt in St. Anthonis de „Omloop der Peel- dorpen" verreden. De meeste leden denken dat deze tocht 's middags van start gaat. Dat is niet juist. Voor noemde toertocht vertrekt om 8.30 uur, vanaf Den Brink in St. Antho nis. U kunt voor het vertrek inschrij ven en we stellen ons voor dat ieder een er op eigen gelegenheid naar toe gaat. Zorg dat U er 26 juli in St. Antho nis bij bent. Afgelopen zondag was er een cross te Soerehdonk. Door de geweldige inzet van onze crossers en het mee leven van de supporters werd de naam Venray weer alle eer aan ge daan. Het filmteam heeft deze wedstrijd op beeld vastgelegd en over enkele weken kan men zien dat er wel de gelijk gewerkt wordt om onze jeugd aan haar trekken te laten komen in de motorcross-sport. Ook onze aktieve Leo van Soest, die het toch maar elke week op kan brengen om een paar dagen in de week zich intensief voor te be reiden op de trimbaan om de kon- ditie op pijl te houden, zal in beeld worden gebracht. Het bestuur van MCCV, in samen werking met gemeente Venray en m.o. Climbra hopen onze jeugd zo op te vangen dat zij zich vrij kun nen ontwikkelen in de motorsport. Daarom hopen wij ook, als er mensen zijn, die zich willen aanslui ten bij zo'n aktieve vereniging, zich te melden bij het sekretariaat van M.C.C. Venray, tel. 04780-5884 Interne competitie Red Stars Groep A: Red Stars IARed Stars 2A Red Stars 3ARed Stars 4A Red Stars 5ARed Stars 6A Red Stars 7ARed Stars 8A Stand: Red Stars 6A 7 6 1 16 Red Stars IA 7 5 2 16 Red Stars 3A 7 6 1 15 Red Stars 8A 7 5 2 14 Red Stars 7A 7 3 4 9 Red Stars 2A 7 16 7 Red Stars 5A 7 16 4 Red Stars 4A 7 16 3 3—2 3—2 0—5 2—3 26-9 25-10 22-13 22-13 16-19 14-21 8-27 7-28 In deze groep zijn op de eerste plaats geëindigd Red Stars 6A en IA, doch als gevolg van een beter gemiddelde werd Red Stars 6A eer ste. Groep B: Red Stars IB—Red Stars 2B 14 Re dStars 4BRed Stars 5B 23 Red Stars 6BRed Stars 7B 23 In deze groep was de leiding van het begin af aan in de stevige, han den van Red Stars 6B. De nummer 2 werd Red Stars 5B als. gevolg van ook weer een beter gemiddelde. Stand: Red Stars 6B 6 5 1 16 25-5 Red Stars 5B 6 5 1 12 20-10 Red Stars 7B 6 4 2 12 19-11 Red Stars 2B 6 3 3 10 17-13 Red Stars 3B 6 2 4 5 9-21 Red Stars 1B 6 2 4 5 9-21 Red Stars 4B 6 0 6 3 7-23 Op a.s. zaterdag vindt de finale plaats tussen de eerste twee van el ke klasse en wel zo: Red Stars 6ARed Stars 5B 10.00 u. Red Stars IARed Stars 6B 10.00 u. Barbeque-avond: A.s. zaterdag is het grote moment aangebroken en al' de mensen die zich hebben gemeld worden dus ver wacht om het seizoen op waardige wijze af te sluiten. Het begint alle maal met golven om 19.00 uur. Zaalvoetbal Om 10 uur 's morgens moeten de eerste twee teams van Red Stars on derling toernooi aantreden tegen twee teams van SW. Iedereen wordt dan ook op tijd bij de sport hal verwacht. Golf- en discoavond jeugd A.s. vrijdag 24 juni worden de jeugdleden voor dit golven ver wacht in de groepen zoals aan de zaal bekend zijn gemaakt. De kosten zijn, 1.50 per persoon. EN N I S CLUB E N R A Y A.s. vrijdag 24 juni verschijnt het juni-juli-nummer van het clubblad 't Lobje. Het bevat inschrijfformu lieren voor de clubkampioenschap pen in augustus en september. Deze dienen vóór 24 juli a.s. ingeleverd te zijn. De leden die met vakantie gaan kunnen deze formulieren dus het beste direkt inleveren anders loopt men het risico te laat in te le veren met alle gevolgen van dien. Op zondag 12 juni j.L nam de ponyclub van St. Isidorus Venray deel aan het ponyconcours te Over- loon. De uitslagen waren als volgt: Eerste achttal: le prijs; 2e en 3e achttal 7e prijs. Individuele dressuur: C-L 1 Rudi Janssen 2e prijs; D-L 1 Bernie Bis- tervels 2e prijs. Springen: C-L Dick Kleintjes le prijs. Op zondag 19 juni j.L nam de ponyclub deel aan het ponyconcours te Well. De uitslagen waren als volgt Eerste achttal 2e prijs. Individuele dressuur: C-L 1 Rudi Janssen 6e prijs; Michel Beerkens 3e prijs; D-L 1 Pauline Coffeng 5e prijs; D-L II Bernie Bistervels le prijs. Doordat de bouwvakvakantie dit jaar vroeg en de Venrayse kermis laat valt, hebben wij de vakantie periode van de judolessen hieraan aangepast. De vakantie begint nu op maandag 4 juli. De lessen worden weer hervat op maandag 15 augus tus. We wensen alle leden en ouders een prettige vakantie. Leden die om de een of andere re den na de vakantie niet meer op de lessen kunnen komen, worden ver zocht zich tijdig schriftelijk af te melden bij de secretaris, zodat we na de vakantie de opengevallen plaatsen weer kunnen aanvullen met leden die op de wachtlijst staan. Bestuur Judo vereniging Venray Ranglijstcompetitie D.C. Venray Ook in de reserve-groep zijn nu de beslissingen gevallen. Na een zeer spannende finale is Arie Wester toch als kampioen der reserves voor de dag gekomen. In een moeilijke partij wist hij Frans Jacobs tot overgave te bren gen en béhaalde daarmee de eerste prijs B. Theo Claessens wist in een span nende partij van Jos Huys te win nen, door dat deze laatste de tijd overschreed. Theo Claessens behaal de daarmee een eervolle tweede plaats, terwijl Kennis, die in deze tweede ronde enigszins uit vorm bleek, de derde prijs in beslag gaat nemen. De volledige eindstand van de re serve-groep ziet er als volgt uit: 1 A. Wester 29 p. 2 Th. Claessens 28 p. 3 A. Kennis 26 p. 4 J. Huys 24 p. Th. Zaal 24 p. 6 Fr. Jacobs 22 p. 7 M. v. d. Bogaard 18 p. 8 G. Verkoeyen 15 p. 9 M. Verstegen 12 p. 10 M. Hendriks 6 p. In de hoofdgroep hebben Martens en Frijns nog een aantal achterstal lige partijen in te halen, zodat hier detota le eindstand nog niet te be palen is. Wel zijn J. de Bijl en A. Noyens reeds zeker van de eeerste en tweede plaats. Uitslagen inhaalpartijen: NoyensFrijns 20 BakkerAdopai 20 (en neem dan meteen die praktische Beeldwijzer mee!) Sluit een reisverzekering om echt onbezorgd op vakantie te gaan. Bestel dan ook meteen buitenlands geld. Dat spaart kostbare vakantietijd en meestal nog geld ook! Verzekeringen: Gecombineerde reisbagage- en ongevallenverzekering, korte termijn autocascoverzekering voor automobi listen en een rechtsbijstandverzekering. geld bij u te hebben. En denk voor Italië ook aan benzinebonnen. Handig! ANWB Internationale Reis- en Kredietbrief: U kunt er voor terecht bij de Rabobank, waar u zich tevens kunt laten inschrij ven als lid van de ANWB, eventueel in combinatie met het lidmaatschap van de Wegenwacht. De Beeldwijzer: Als u toch bij ons langs komt, neem dan meteen die praktische Beeldwijzer mee. Een handig hulpmiddel voor Buitenlands geld: Als u op weg naar uw vakantiebestemming één of meer landen aandoet, zorg er dan voor óók van dat be treffende land wat Brochure Reiswijzer: Boordevol tips en wetenswaardigheden. Gratis beschikbaar bij de Rabobank. l Ook maar meteen iedereen die tijdens de vakantie de foto- of filmcamera hanteert. Voorkomt zoekraken van materiaal in de ontwikkelcentrale, geeft precies aan waar de opnamen zijn gemaakt. De Beeldwijzer ligt gratis voor u klaar bij de Rabobank! O geld en goede naad Vergadering maandag 27 juni 1977 om 8.00 In den Engel te Venray. Agenda: Opening door voorzitter. Verslag sekretariis. Verslag feestcomité. Bestuursmededelingen. Ingekomen stukken. Opgave enten vogels. Contributie-inning. Rondvraag en sluiting. W.S.V. DE DOORZETTERS Zondag 26 juni gaat W.S.V. de Doorzetters wandelen in Boekei. De bus vertrekt om 11.10 uur vanaf de A.B.O.-school. De start in Boekei is om 12.00 uur bij Nia Domo, St. Aga- thastraat 2, Boekei. W.S.V. ST. CHRIS TO FFEI» Zondag 26 juni gaan we wandelen in Boekei. De bus voor Oostrum ver trekt om 10.45 uur aan de kleuter school. De bus voor Venray-zuid is om 10.45 uur aan het hockeyveld. Daarna rijden deze bussen naar Co- ninxhof waar ze om 11.00 uur ver trekken. De groepen in Oostrum trainen nog op 21 juni. Daama begint de vakan tie. De groepen in Venray trainen cp 22 juni voordat de vakantie be gint W.S.V. DE BELHAMELS LEUNEN Zondag 26 juni gaan we naar Boe kei. De bus vertrekt om 11.00 uur vanaf het Gemeenschapshuis. De start in Boekei is om 12.00 uur van af Nia Domo, St. Agathastraat 2 te BoekeL V enray-combinatie uitstekende 2e plaats De Personeelsvereniging St. Ser vatius, St. Anna en St. Elisabeth- ziekenhuis uit Venray en Augusti- nusstichting uit Gennep hebben als combinatie Venray deelgenomen aan de Provinciale Sportdag in Heerlen. Bij de verschillende takken van sport werd sportief, fel gestreden om goede klasseringen te bereiken. Venray was in vele finales goed ver tegenwoordigd; de grootste konkur- rent voor Venray was Academie Fy siotherapie uit Heerlen. De Fysio therapie was in de eindspurt toch sterker dan Venray en werd dan ook algemeen winnaar. Venray behaalde een uitstekende 2e plaats. Totaal uitslag: Voetbal: 1 Venray combinatie 2 Pepijnkliniek Echt 3 De Wever Heerlen Zaalvoetbal: 1 Venray combinatie 2 Lucas Hoensbroek 3 St. Josef Heel Volleybal Heren: 1 Fysiotherapie Heerlen 2 Venray combinatie 3 Wel terhof Heerlen Volleybal Dames: 1 Laurentius Roermond 2 Welterhof Heerlen 3 Fysiotherapie Heerlen 7 Venray combinatie Tafeltennis Heren: 1 Fysiotherapie Heerlen 2 Anna dal Maastricht 3 Vijverdal Maastricht 4 Venray combinatie Tafeltennis Dames: 1 Annadal Maastricht 2 Fysiotherapie Heerlen 3 Pepijnkliniek Echt 4 Venray combinatie Bowlen: 1 Welterhof Heerlen 2 Lucas Hoensbroek 3 Vijverdal Maastricht 4 Venray combinatie Tennis Dames: 1 Fysiotherapie Heerlen 2 Venray combinatie 3 Lucas Hoensbroek Tennis Heren: 1 De Wevers Heerlen 2 Fysiotherapie Heerlen 3 St. Anna Heel 5 Venray combinatie Zwemmen Héren: 1 Fysiotherapie Heerlen 2 Venray combinatie 3 Annadal Maastricht Zwemmen Dames: 1 Fysiotherapie Heerlen 2 Luckerheide Kerkrade 3 Annadel Maastricht 5 Venray combinatie Algemeen winnaar: 1 Fysiotherapie Heerlen 164 p. 2 Venray combinatie 142 p. 3 Lucas Hoensbroek 107 p.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 5