PROGRAMMA sportieve recreatie in Venray INSCHRIJFFORMULIER Prov. Brandweerwedstrijden te Venray Een Privé-Rekening bij de Rabobank xlL maakt de dingen zoveel makkelijker! Straatvoetbaltoernooi en touwtrekwedstrijd SCHUTTERSNIEUWS PEEL EN MAAS UW KRANT Inbraak Diefstallen Auto opengemaakt Bestuurder onder invloed Maximum snelheid Jongen viel Het plaatselijk actiecomité van Sport Real zal in de komende maanden wederom nieuwe activi teiten gaan plannen in samenwer king met de diverse sportvereni gingen. In de loop van dit jaar worden de volgende activiteiten georganiseerd: STRAATVOETBALTOERNOOI Een sportieve voetbalreeks waar voor zich iedere bedrijfsvereniging, café, buurt, wijk, straat enz. kan opgeven en welke met aangepaste regels gespeeld gaat worden op de diverse trapveldjes in de wijken van Venray. Daarnaast zal uit dé deel nemende partijen een „competitie" touwtrekken georganiseerd worden. Aanvang: begin juni. SPORTKERMIS Levensechte sport vormen, zoals doelschieten enz., uitgevoerd op en, nabij het Schouwburgplein. 6 juni 's avonds. RECREATIEVE FIETSDRIEDAAGSE Een groot evenement waaraan jong en oud nog veel plezier gaat beleven. 16, 17, 18 juni. T-B AL-INTRODUCTIE In diverse wijken en op de cam pings zal men kennis kunnen ma ken met deze spectaculaire vorm van honkbal, waarna een T-Bal com petitie uitgestreden gaat worden. Aanvang: begin juli. CAMPINÓACTIVXTEITEN Individuele en gezinsspelletjes, waarbij gedacht wordt aan voetvol ley. Alles in ludieke sfeer. Juli augustus. Voor de zomermaanden zijn voorts activiteiten gepland voor de bejaar den. Gedacht wordt o.a. aan Gym- nastiekdemonstratie, volksdansen en wandeltochten. ZWEMVIERDAAGSE Geprolongeerd wegens enorm suk- ces. Elke dag wordt 500 m. gezwom men. Kinderen beneden 10 jaar en bejaarden kunnen zich opgeven voor de 250 m. Zelfs de niet-zwemmers zullen op deze dag een „spetter-, spartel-, plons-parcours" kunnen afwerken. Na afloop van dit evenement zullen aan de volbrengers medailles wor den uitgereikt. Tevens zal de gelegenheid bestaan om zich tijdens deze dagen op de grasvelden te vermaken met bijv. badminton en voetvolley. Ook aan het spelen van waterpolo wordt ge dacht Dit alles gaat zich afspelen in het gemeentelijk zwembad van Ven ray van 22 t.m. 26 atugustus. ORIëNTATIETOCHTEN Deelname aan elke tocht afzon derlijk mogelijk. Het lopen van drie tochten stelt de deelnemer echter in de gelegenheid mee te dingen naar een extra prijs, na samenstelling van de drie eindpunten. Ie tocht: 7 sep tember. SPELLENCIRCUS Met allerlei alternatieve spelvor men, zoals ringwerpen spijkerslaan, kegelen, badminton, basketballdoe len, dribbel voetbal, jeu de boules en noem maar op. Deze groots opgezet te manifestatie, zal plaatsvinden in de sporthal „De Wetteling" op za terdag 8 oktober. INDOORVOLLEY-TOURNOOI Ook dit jaar wordt weer een over weldigende deelname verwacht. En terecht. Dit spektakelstuk dat be slist niet gemist mag worden is ge pland eveneens in sporthal „De Wet teling" op zaterdag 29 oktober. ZWEMCIRCUS 1 Een onmisbaar zwemfestijn voor het waterminnende publiek, dat zo wel op de zwemspieren als op de lachspieren een gezonde uitwerking zal hebben. Wat dacht u b.v. van roeien in een zwembad. Komt u ook naar het binnenbad op zaterdag 19 november? Meer informatie over deze activi teiten, hoe u kunt deelnemen en de exacte aanvang van de diverse ac tiviteiten zult u t.z.t. en geruime tijd van te voren in dit blad kunnen ver nemen. Het plaatselijk actiecomité rekent weer op een massale sportieve deel name. Het p.a.c. is gevestigd ten gemeen tehuize, Maasheseweg 1, afd. II-E, telefoon 04780-3838 toestel'247. In het kader van de sportieve re creatie organiseert het p'aatselijk aktiecomité van Sport Real in sa menwerking met SVV een straat- voetbaltoernooi en touwtrekwed- stry den. De voetbal,, wedstrijden" zullen begin juni van start gaan en zijn gepland op de woensdagavond en de zaterdagmiddag op verschillende trapveldjes in de wijken van Venray. Iedere bedrijfsvereniging, buurt, straat, vriendenclub etc. kan zich hiervoor opgeven via bijgaand in schrijf formu'ier. De teams bestaan uit acht spelers en mogen worden aangevuld met 2 wisselspelers. Om gelijke sterkte van de teams enigszins te waarborgen, mogen bij elk team maximaal twee spelers, uitkomend in stahdaard-c.q. selec tieteams meespelen. Omdat de aiktiviteiten met name gericht zijn op die groepen mensen, die in het dagelijks leven weinig be weging hebben, wordt er van die zijde een grote deelname verwacht. De kosten bedragen 1,per deel nemer. Tevens kan men zich opgeven voor de touwtrekwedstrijden. Hiervoor kan men ook het bijgaande formu lier gebruiken. Afhankelijk van het aantal deel nemende teams, zullen in overleg met de diverse teams nadere data voor de ontmoetingen worden vast gesteld in de maanden juni en juli. Kosten voor deelname per team f 10,De kosten moet men voldoen bij de eerste ontmoeting. S.v.p. inzenden voor vrijdag 27 mei aan het secretariaat ten gemeente huize afdeling II E, Maasheseweg 1, Venray. 1. Het team afkomstig uit (wijk, straat, e.d.) schrijft in voor het voetbaltoernooi. Het team bestaat uit de volgende personen: 1 Als leiders fungeert: 2 .-.1 „...1 32 4 5 -- 6 7 SCHUTTERIJ 'T ZAND AKKER - Op zondag 1 mei j.l. hadden wij ons jaarlijks koningschieten. In het tweede jaar na hervatting van onze aktiviteiten in het Oud Limburgse Schuttersverband werd Jo Lenssen de nieuwè koning. Na 37 schoten met het fonkel nieuwe geweer was de vogel geveld. Het feestelijk gebeuren, op traditio nele wijze geopend door Deken Theunissen en wethouder van Oers, vond plaats op het nieuwe schietter- rein in Oostrum. Nieuwe leden zijn natuurlijk van harte welkom, wellicht schuilt onder hen de schutter die volgend jaar de vogel en daarmee de koningstitel schiet. Onder auspiciën van het algemeen Brandweerwedstrijdencomité orga niseerde de Vrijwillige brandweer van Venyay de provinciale brand weerwedstrijden Lagel Druk II klas se. Het object was ditmaal het voor malige klooster Jerusalem. Het object, zoals het door de wed strijdleider werd gekwalificeerd, was een van de zwaarste welke het al gemeen brandweerwedstrijdencomité had weten uit te zetten. Vooral zul len veel brandweerlieden moeilijk heden hebben gehad met de ladder- treden, maar met de wetenschap dat men in de praktijk nog vpor zwaar dere objecten zou kunnen komen te staan, had het wedstrijdcomité graag de grens van het toelaatbare bij wedstrijden aangehouden. Dat de wedstrijdleider moeilijkhe den had met -de dank uit te spre ken aan het „Stevensweertse" ge meentebestuur en later aan de bur gemeester van „Venlo" verhoogde de sfeer bij de uitreikingsceremonie. De wedstrijdleider legde de nadruk op dat vooral de vrijwilliger zich waar zal moeten maken in de tóe komst. Het verheugde hem én de jury, dat de kwaliteit van de wed strijden en de inzet van de man schappen meer dan goed te noemen was. Burgemeester Defesche van Ven ray kreeg de lachers op de hand om dat hij niet wist of hij als burge meester van Venlo het Stevens weertse gemeentebestuur zijn geluk wensen en de dank voor de inzet van de brandweerlieden mocht aan bieden. Hij deed dit dan maat* als burgemeester van Venray, namens het Venrayse gemeentebestuur, om dat men in Venray de wedstrijden had mogen spelen. Hij sprak zijn waardering voor de inzet en de betoonde moed, om juist de „vuiligheden" welke de jury bij de wedstrijden wist te bedenken door de deelnemers met elan waren verwerkt. Burgemeester Defesche dacht vooral aan de inspanning wel ke dat zal hebben gekost, maar was overtuigd dat het voor de deelne mers zeer eerlijk zal zijn geweest. Door de jury werden voor de deel nemers uit de doeken gedaan wat er bij de wedstrijden fout was geweest. Uitslag: 1. Volvo Car Bom 225 pnt. deze ploeg had ook de beste bevel voerder, ordenans en waterploeg; 2e met één punt verschil de Vrijwillige brandweer van Echt 254 'pnt. deze had de beste aanvalsploeg. 3e Vrij willige brandweer van Thom met 252 pnt., deze ploeg had de beste pompbediende. Bedrijfsbrandweer Rank Xerox behaalde met 229 pun ten de 5e plaats, maar had wel de beste slangenploeg. Vermelden wij nog dat de Vrijwillige brandweer van de gemeente Venray op 21 mei in Horst zal deelnemen aan de Pro vinciale wedstrijden in de afdeling TAS. TENNIS CLUB VENRAY Landelijke competitie De beide op 1 mei afgelaste wed strijden uit de herencompetitie wer den op zaterdag 7 mei j.l. gespeeld. Op zondag 8 mei kon het volledige programma afgewerkt worden. Theoretisch kan Venray 2 heren a.s. zondag reeds kampioen worden! Uitslagen: 3e klasse Zuid Landelijk Mixed: Vènray 1Uden 2 44 5e klasse Zuid Landelijk Mixed: Blerick 3Venray 2 8—0 3e klasse Heren: AKU-ArnhemVenray 1 06 Grubbenvorst 2Venray 1 33 5e klasse Heren: Venray 2Apollo 4 51 Venray 2Weert 2, 4—2 Programma voor zondkg 15 mei 10.00 Mixed: Fellenoord 1—Venray 1 Venray 2Gennep 2 Heren: Venray 1Bemmel 1 Ittervoort—Venray 2 Damescompetitie Uitslagen Peel en Maas: Bergen 1Venray 1 Topspin 3Venray 2 Wanroy 1Venray 3 Boelkei 2Venray 4 1—7 4—4 0—8 0—8 Juniorenkompetitie Uitslagen District: Tegelen 2Venray 1 05 Venray 2Arcen 14 Venray 3Blerick 2 23 Venray 1—Blerick 1 14 Venray 3Apollo 50 VeldenVenray 2 05 Uitslagen Peel en Maas 7 mei: Herman 3Venray 2 55 Thcs 8Venray 3 19 De teams 1, 2, 3 en 4 van de Peel en Maas-competitie moeten nog een inhaalwedstrijd spelen. Wij vragen dit zo snel mogelijk te doen. Programma zaterdag 14 mei: District: Venray 1Tegelen 2 ArcenVenray 2 Blerick 2Venray 3 Peel en Maas: Venray 1Topio 1 Venray 2Thos 2 (inhaalwedstrijd) Gennep 2Venray 3 (inhaalwed strijd. Aanvang- 8.30 u., vertrek 7.30 u,. vanaf Groene Hart 7). Gennep 3Venray 4 Woensdag 18 mei: Peel en Maas: Venray 5Thos 13 Donderdag 19 mei: Tunnis 9Venray 6 Peel en Maas: Venray 2Tunnis 2 Venray 3Gennep 2 In de bloemenstal van P. nabij 'het ziekenhuis werd in de nacht van 6 op 7 mei ingebroken. Door ver nieling van een ruit was toegang verkregen. Ontvreemd werden 175 pakjes sigaretten, 3 kg. druiven, drie fruitmanden, 30 dozen sigaren, 29 pakjes shag, 240 pakjes stimorol. De 88-jarige P. V. uit Venray deed aangifte van diefstal van de voor zijn woning geplaatste brie venbus van de PTT. F. v. G. uit Amsterdam deed aangifte van diefstal van een auto radio uit zijn op de Notarisberg ge parkeerd staande auto. H. Th. uit Bremershaven deed aangifte van diefstal van mistlam pen van zijn op de Ursulastraat ge parkeerde personenauto. Op 4 mei omstreeks half negen 's avonds zag men vanuit Panken's Friture te Veltum dat enkele knapen bezig waren een daar in de buurt staande geparkeerde auto open te breken. Toen men ging kijken vluch ten de knapen met een roodgekleur de Audi. Op de kofferdeksel van die rode Audi was een imperial aan wezig, terwijl men nog had kunnen zien dat een der knapen gekleed was in een T-shirt met zwart vest. Het tochtraampje van de personenauto was reeds opengebroken maar er werd niets vermist. De eigenaar van de auto was F. J. uit het Duitse Kalkar. Op de Maasheseweg was drank gebruik mogelijk oorzaak van een botsing. De 59-jarige bestuurder van een personenauto, C. V. uit Venray, reed over de Maasheseweg in de richting Venray en moest voor een tegenligger afremmen. Dat afrem men gebeurde te laat en hij botste nu tegen een aan de rechterzijde van de weg geparkeerd staande auto van de 40-jarige P. F. Het bleef bij materiële schade. Op de Puttenweg te Ysselsteyn hield de politie snelheidscontrole. 54 automobilisten zullen hun papiertje thuis krijgen. Snelheden werden ge meten van 61 tot 88 kilonieter. Een bestuurder van een v.olkswagenbus- je overtrof" "alle records, liefst 111 kilometer werden voor hem gere gistreerd. Op de kruising Oude Oostrumse- Julianasingel kwam de 11-jarige fietsende V. van K. uit Venray door tot nog toe onverklaarbare oorzaak te vallen en moest ter observatie naar het ziekenhuis worden ver voerd. Wisselspelers: 10 De naam waaronder het team wenst te spelen is: - 2. Het team genoemd onder 1. wenst tevens alléén (doorhalen wat niet van toepassing is) deel te nemen aan het touwtrekken. Het team bestaat uit de volgende personen: 1Als leider fungeert: 2 3 4 5 6 Wisselspelers: 7 Reserve: De naam waaronder het team wenst te spelen is: A.u.b. correspondtie-adres vermelden: voebalt touwtrekken je kunt er je salaris, loon of andere ontvangsten op laten storten. je geld is bij ons veilig, je krijgt er rente over en je kunt er over beschikken, wanneer je maar wilt. geef ons een betalingsopdracht met het bankgiroformulier of een acceptgirokaart, wij zorgen dat degene aan wie je iets te betalen hebt zijn geld krijgt. automatisch betalen? automatisch sparen? snel geregeld! je kunt eventueel gebruik maken van Eurocheques of betaalcheques. als je soms even krap komt te zitten vinden wij daar samen wel een oplossing voor. dankzij de rekening-afschriften kun je later nog eens zien waar je geld vandaan kwam of gebleven is.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 9