AGENDA 4163 VAMOSAVER ebberink VAKATURE- BANK Politierechter Helpende hand voor aHeenstaanden INGEZONDEN Sr s g E TELEFOON D.T.P.-herhalings revaccinatie Kerkelijke diensten in de maand maart te Smakt Diefstallen, vernielingen en baldadigheden Dank aan dansgroep Zondagochtendconcert Schouwburg - Venray Straat bijeenkomsten Brukske Kinder optocht 1977 Vernielingen Tegen lantaarnpaal Duur plasje Optreden popgroep in Overloon ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, De Muinck Keizer en Wittgen TH. VAN THIEL, arts Patersstraat 30 telefoon 1887 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Vercauteren en De Vocht r P. CORVER, arts Oostsingel 6 telefoon 1393 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uur 'smiddags van 17-18 uur WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK DE MONNIKSKAP hoek Paterslaan-Patersstraat ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum Mevr. Zr. C. Heldens-Flinsenberg telefoon 04780-1269 UITLEENMAGAZJ TN GROENE KRUIS in de Clockert, Bergweg 4, Venray, kamer 27. Geopend van maandag tm. vrijdag van 2.00-2.30 uur. Zaterdags geen uitleen, behalve voor spoedgevallen bij de zuster van de zondagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 uitsluitend op afspraak. Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur, behalve in het weekend. Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie onder hetzelfde nummer. CONSULTATIEBUREAU BRUKSKE Dependance Bachstraat, eveneens op afspraak, tel. 3859 of 1269. N KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuljpcrs Florishof 23 Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP plaatselijke dienst Westsingel 5 Venray tel. 04780-6363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.0010.00 uur. Telefoon 2996. Maaltijden ten behoeve van bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vijf in het ge meentelijk zwembad a 1,50 per deelnemer per keer. AUTO-HULPDIENST Alarm nr. t«eL 04780 - 4571 e .8 O Bereikbaar: elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds Dn Algemene Hulpdienst kan u in elke situatie hulp bieden. Het is een groep mensen, die zich vrijwillig inzet om een oplossing te vinden voor uw moeilijkheden. Met wat voor proble men u ook zit, kom er gerust mee over de bmg I Bel 4163. Woensdag 9 maart van 2 tot 3 uur in de Clockert, Bergweg 4 te Venray revaccinatie van kleuters geboren in 1973, welke in verband met ziekte of andere oorzaken niet op 7, 8 of 9 fe bruari aanwezig konden zijn. Gezinnen welke sinds kort in de ge meente zijn gevestigd en hierdoor geen oproep hebben ontvangen wor den verzocht ook aan deze revacci natie deel te nemen. Ouders, laat deze extra gelegen heid niet voorbijgaan, het is van het grootste belang voor de gezondheid van uw kind. Zondagen: 6, 13, 20 en 27 maart: 8.30 H. Mis; 10 uur Hoogmis; 11.30 H. Mis; 15 uur Gebedsdienst. Zaterdag 19 maart: Feest van de H. Jozef. 8.30 en 1.30 H. Missen in de kerk. 10 uur Plechtige Hoogmis door Mgr. Dr .A. J. Simonis, bisschop van Rot terdam; 15 uur Gebedsdienst in de Kerk; 19 uur Avondmis. Elke zaterdagavond: 19 u. Avond mis. Alle dagen door de week: 8.45 uur H. Mis in de Jozefkapel. -8- De op de parkeerplaats Paters straatHenseniusstraat geparkeerde auto van v. d. L. uit Venray was opengebroken. De jas van de echt genote van de bestuurder was mee genomen. -8- Mevr., G. in de Gratenstraat deed aangifte van diefstal van haar brievenbus welke vóór de woning was geplaatst. -8- De 35-jarige Th. H. deed aan gifte van diefstal van een slijptol en boormachine. Maar de daders wer den reeds eerder aangehouden en hebben een bekentenis afgelegd. ij- Mevr. J. deed aangifte van het openbreken van enkele automaten. Uit 4 automaten werd geld wegge nomen. Waarschijnlijk bedraagt de buit 150, •8- Door C. B. werd aangifte ge daan van diefstal c.q. vernieling aan zijn bij de Zuid-Ooster gestalde bromfiets, o.a. aan achterlicht en carburateur. -8- A. v. d. B. deed aangifte van vernieling van de autoantenne aan zijn geparkeerde auto in de Mozart- straat. -8- L. G. deed aangifte van vernie ling van 8 koekoeksbloemen en een kerstster, staande in de tuin achter de woning. -8> De 19-jarige B. J. deed aan gifte dat tijdens sportieve bezighe den uit zijn broek, welke in het kleedlokaal hing, een portemonnaie was weggenomen met daarin een be drag van 155, Uit de telefooncel bij het Post kantoor werd de hoorn van het toe stel gerukt, waardoor niet alleen schade ontstond, maar ook dat de telefoon niet meer kon worden ge bruikt. -8- Bij de winkel van M. in de Hen seniusstraat werd een etalageruit vernield. -8- K. deed aangifte van diefstal van een dubbele tandem, staande in de Soos aan de Hoenderstraat. De tandem werd later vernield in de Grotestraat gevonden. •JJ- Gemeentewerken deed aangifte van vernielingen aan struiken wel ke langs de Verdistraat waren ge pland. Meer dan de helft was uit de grond getrokken en elders neer ge gooid. Omwonenden hadden daar mededeling van gedaan en aan de hand van de getuigen zullen de da ders wel kunnen worden achter haald. -8- In de winkel van A. in de Gro testraat werd een ruit ingegooid, ter wijl de eigenaar op vakantie was. -8- Hoopenlijk zal het de politie ge lukken de daders te achterhalen, die in de nacht van zaterdag op zondag een muurtje aan de Langstraat om ver duwden. ■8- Vanuit Merselo kwam de mel ding dat twee fietsen gestolen zou den zijn. De politie vond niet twee, maar drie fietsen terug. De gedu peerden, waarvan er een uit Ste vensbeek kwam, zijn in kennis ge steld van het terugvinden. Van de derde fiets is nog geen eigenaar be kend. -8- De vrachtautobestuurder J. "W. uit Helden deed aangifte dat enkele jongens met stenen en aardkluiten gooiden vanaf het viaduct over de Venloseweg. De politie wist 2 jon gens aan te houden van 11 en 9 jaar uit Venray en Helmond afkomstig. Ze zijn over hun gedrag ernstig on derhouden en de ouders werden van hun baldadigheid op de hoogte ge steld. Met ingang van 7 maart gaat in Venray de .Werkgroep Alleenstaan den" (W.A.V.) van start met zijn ak- tiviteiten. Deze groep wil informatie en kontaktmogelij kheden aanreiken voor mensen die in de Venrayse sa menleving „hun draai" niet kunnen vinden. Uit ervaringen van vele hulpverleners en mensen die aktief zijn in de dorpen en wijken is name lijk gebleken dat er in deze regio nogal wat mensen zijn die vrij moei lijk kontakten kunnen leggen met hun medemens of daarin belemme ringen ontmoeten. De werkgroep „alleenstaanden" wil voor deze men sen een steun in de rug zijn, een wegwijzer die hen helpt een plaats te zoeken in de Venrayse samen leving. Dat wil de werkgroep ondermeer bereiken door in samenwerking met de Algemene Hulpdienst Venray (tel. C-4780 - 4163) informaties te ver schaffen aan alleenstaanden over ccntspanningsmogelijkheden, sport en spel, verenigingen, hulpverlening en kontaktmogelijkheden. Een tele foontje naar de Hulpdienst is vol doende om volledig geïnformeerd te werden over tal van aktiviteiten die zich in de Venrayse gemeenschap af spelen. Bovendien wil de werkgroep „al leenstaanden" elke tweede woensdag van de maand een kontaktbijeen- kemst organiseren in het trefcen trum aan de Ursulastraat. Tijdens deze bijeenkomsten kunnen alleen staanden plaatsgenoten ontmoeten en met hen praten over allerlei za ken. Ook zijn op deze avonden me dewerkers van de werkgroep aan wezig die de bezoekers van deze bij eenkomst met raad en daad willen bijstaan en hen de weg wijzen naar datgene wat zij zoeken. De werkgroep alleenstaanden is een werkgroep van de rayoncommis sie Venray, het overkoepelende or gaan van de dorps- en wijkraden. Venray is een groeiende gemeente met veel aktiviteiten. Toch is cok de Venrayse samenleving er niet een- vcudiger op geworden. Vele mensen s*aan alleen en hebben weinig of geen kentakt met anderen. Mensen die zich van elders hier hebben ge vestigd, mensen die zoeken naar hulp op een cf ander terrein, of mensen die gewoon wat meer kon- takt zouden willen hebben. De werk groep alleenstaanden steekt naar hen een helpende hand uit. DRUMBAND MERSELO: Het was maandagmiddag een druk te van jewelste in Venray, de karna- valsoptocht stond op vertrekken. Onze drumband was ook van de partij en vol goede moed brachten we onze nummers. We hebben een bepaald nummer, genaamd Happy Brasil, wat nogal ritmisch is. Hier bij hoort eigenlijk een dansgroep, die we helaas, in Merselo niet hebben. Tot onze grote waarderende verwon dering bleek de groep die vóór ons in de cptocht liep, zo enthousiast dat het meteen een wilde dansgroep werd. Deze groep was verkleed als een soort kleine zigeuners, hetgeen zeer goed combineerde met ons be weeglijke nummer. Zo hebben we samen fijn gespeeld en gedanst door Venrays straten en we willen langs deze weg de ons onbekende, doch zeer sympathieke groep van harte dankzeggen. Voor ons was het in elk geval een fijne belevenis en zeer be slist voor herhaling vatbaar. Drumband St. Oda, Merselo. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es el segundo domnigo de la Cuaresma. A las once, en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa con cantos y meditación sobre la Pasión de nuestro Senor en Cas- tellano. Después de la Misa reunion en la casa del Padre Juan. El pro ximo 8 de octubre tendra lugar en Frankfurt el concurso 'salto a la fama en la emigracioon'cada con- cursante se presentara con una sola canción de las que cantan Lolita Flo- res, Julia Iglesias o Peret. Toda la correspondencia debera ser dirigida a Francisco Villalba, Schwalbacher- str. 32, Frankfurt am Main (Alema- nia). NOTICIAS CULTURALES Las Universidades laborales con- vocan para el curso 1977-1978 15.000 becas para alumnos y alumnas jóve- nes y adultos. Hasta el 1. de marzo pueden ser solicitadas en el Consu- lado General en Rotterdam. Mas in- formaciones en el consultorio social de Julién Linuesa, el asistente social de la Lis, en su oficina en la casa del padre Juan, el jueves desde las tres hasta las seis. El sèbado próximo desde las nueve de la manana es- cuela suplementaria en Luciaschool. En la casa del Padre Juan siempre estón a su disposición bastantes re- vistas y diarios. Hasta la vista! Programma op zondag 6 maart a.s. om 11.30 uur. Dameskoor „Venrode" o.'l.v. Jean van den Tillaart 1 Ik heb mijn wagen vol geladen volkslied, arr. Pieter Heins 2 Venetianisches Gondellied volkslied uit Tessin (Zwitserland) arr. Bogenhardt 3 Veni Rex cum pace 4 Wo man singt, da lass dich ruhig nieder - canon 5 Standchen (solo mevr. Pouwels) Karl Zelter 6 Trois Princesses - frans volkslied 7 Ich liebe dich - Beethoven 8 La ronde de la jardinière - frans volkslied 9. Chor der Landleute uit de opera 'Die Verkaufte BrauF van Smetena. (pianobegeleiding: Guido van den Tillaaart). Kon. Harmonie van „Arcen": 1 Unter dem Doppelladler - Wagner 2 New Barok Suite - Huggens 3 Wo die Wolga fliest - Kolditz 4 Moonlight Serxade - Miller 5 The Beatles in Concert - arr. Houtvast 6 Mexican Trumpets - air. Beck 7 Instant Concert - arr. Walters 8 Over and Out - Beck MARKIS1RAAT5 Gewestelijk Arbeidsbureau Venray Van 1, augustus 1976 tot en met 1 maart 1977 werden 1685 vakatures opgenomen in de vakaturebank; op 2 maart 1977 was in 1188 vakatu^gg voorzien, zodat er thans nog 497 plaatsen vakant zijn, waarvan 254 buiten het rayon Venray. Hier volgt een greep uit de vaka tures in het rayon Venray: in de bouwsektor en aanverwante sektoren: metselaars, timmerlieden (machi naal) houtbewerkers, meubelma ker, woninginrichter, woningin richter/stoffeerder, aankomend stoker steenfabriek, fabrieksmet- selaaxs, medewerker bedrijfsbu reau, technisch ambtenaar, aan komend betontekenaar, opzichter preventief onderhoud, medewer ker weg- en waterbouw. in de metaalsektor: (le) automonteur, allround diesel monteur, plaatwerker/spuiter, c.v. monteurs, voorman CO->-las- sen, slijpers, slijper/polijster, las sers, persers, hoorders, hoorder/ zager, draaiers, frezers, draaier/ frezer, walsers, verfspuiters, ma chinebankwerkers, constructie bankwerkers, plaatbankwerker, machinebedienden, montage medewerkers, gereeds chap-pro- fielfrezer, allround loodgieter. in de dienstensektor: sekretarese, administratief mede- we rkers/s te rs, medewerker ge meentelijke sekretarie, kostprijs- deskundige, ponstypiste, assistent inkoper, vertegenwoordiger/in- spekteur, boekhouder, assistent boekhouder, ervaren en aanko mend assurantieadviseur, ver- 'kooopsters/kassières, verkoper, serveerster, kelners, chaf de par- tie, kantinehulp, banketbakkers, koks, verpleegkundigen-B, do cent (e) engels, zwem instructeur/ trices, maatschappelijk werker/ ster, tourautobuschauffeur, hef truckchauffeurs, chauffeurs na tionaal en internationaal. Overigen: huishoudhulp voor dag en nacht, keukenhulpen, inrichtingsassi stente, huishoudassistenten, gla zenwassers, magazijnbedienden, inpakkers/sters, produktiemede- werkeers/sters, hulp in champig nonkwekerij, chamipgnonkwe- kersknecht, tuindersknecht, leer ling hovenier, trompettist/saxofo nist. De vakatures worden snel bezet! Een vakature van vandaag kan mor gen reeds zijn vervuld. Kom daarom zelf op de hoogte stellen van de inhoud van het vakaturebestand. De vakaturebank is geopend, iede re werkdag 's morgens van 08.15 tot 12.30 uur en 's middags van 13.45 tot 17.00 uur. Dinsdag 8 maart 1977 is er voor de bewoners van de Ouverture-, Etude- Serenade- en Aubadestraat weer een zgn. „straatbijeenkomst" georgani seerd om 20.00 uur in de Flierefluit. De bedoeling van deze avond is de aanwezigen te informeren over de naast zal men de gelegenheid krijgen aktiviteiten van de wijkraad. Daar om ideeën, vragen en wensen naar voren te brengen. Tevens zal er een videofilm over dg wijk het Brukske vertoond worden. Alhoewel het camavalsgebeuren reeds een aantal dagen voorbij is, vinden wij het toch nodig U alsnog te informeren ovér de kinderoptocht welke tijdens carnavalszondag door Venrays straten trok. Ondanks het verraderlijke weer was de opkomst voor dit gebeuren overweldigend. Mocht de kinderoptocht vorig jaar 974 deelnemers tellen, dit jaar echter waren er 1106 deelnemers. De kleur rijke en bonte stoet kon, mede dank zij de bereidwillige medewerking van de Piëlhaas, keurig op tijd ver trekken en de toeschouwers laten genieten van een spontane en en- msiaste reaktie welke er onder de Hazekeutels leeft. Al met al een attraktie, voor de toeschouwers en de deelnemers, wel ke elk jaar grootser en enthousiaster beleefd wordt. De organisatie bedankt dan ook iedereen die aan dit festijn hebben deelgenomen in welke verm dan ook namens al die Venrayse Hazekeutels. De uitslag van de prijzen die wer den toegekend was als volgt: Eenlingen en duo's: 1 Zo Slank zijn als je dochter nr. 19 Veronic Arts 2 Onder één dak nr. 41 Nicolle Coenen 3 Honden Toilet nr. 29 Jan Schrijvers 4 De cavalerie nr. 32 Petra de Bruin 5 Veilig Verkeer!!! nr. 44 Reynder v. d. Meer Kleine Groepen: 1 Marsmannetjes nr. 27 Simon Laurensse 2 Boekmdnnekes nr. 38 Dolf Verbeek 3 Laat de Russen maar komen nr. 31 Paul Kronenberg 4 Nór de Bossche mert toe nr. 20 Tanya Schaeffers 5 De viskraam nr. 7 Monique Jacoibs Grote groepen: 1 Muziek uit ons straatje nr. 10 De Aldeweg 2 (ex aequo) Wij als kevers nr. 30 Kabouters Jeanne d'Arc I Negertjes nr. 50 ld. Jeane d'Arc II Scholen: 1 Circus nr. 57 Ursulaschool. Wagens: 1 Doornroosje, nr. 37, Jansen Humorprijs: „De Koe", nr. 52 Fran en Jeanne de Wit. Het was te verwachten dat we bij de vele carnavalsonderscheidingen iemand zouden vergeten. Dat was dan Thei Arts van de Noordsingel. Op het Hofbal kreeg hij een vereni gingsmedaille vanwege zijn vele (chauffeurs) werkzaamheden, zowel voor de Piëlhazen als voor de Haze keutels. Door v. d. B. werd aangifte ge daan van vernieling van een ruit van zijn aan de Langstraat gelegen bar. Een ruit van 2 x 2.70 meter was stuk geslagen. Een nabij het Vormingscentrum staande personenauto van mevr. B. uit Horst werd beschadigd aange troffen. De auto was aan de rechter zijde bekrast. De 24-jarige Venlonaar H. S. reed met de door hem bestuurde auto een lantaarnpaal aan de Ouverturestraat omver. Deze bestuurder deed geen melding en liet zich per taxi naar Venlo brengen, maar de politie ach terhaalde hem en hij krijgt nu een, extra procesverbaal aangezegd. Terwijl de 65-jarige L. A uit Ven ray een plasje aan het plegen was tegen een heg nabij een bar in de Wilhelminastraat, werd zijn overjas van achteren opgetild en werd hem door een onbekende jongen van plm. 25 jaar de portemonnaie uit zijn broekzak getild. In die portemonnaie zat een bedrag van 250, Het politierapport vermeldt niet of de 65-jarige een procesverbaal kreeg terzake het plassen tegen een heg langs de openbare weg. Nog voor het ware carnavalsfeest losbarstte, beleefden de bezoekers van het dorpscafé al een explosie van uitbundige vermommingspret. Dat begon met de binnenkomst van de postbeambte die de pas geperma nente pruik van zijn vrouw had op gehaald en onderweg naar huis een opknappertje kwam inslaan. De kas telein keek in de zak en liet de trou we schare aan de stamtafel de keu rige krullen zien De patatman paste de pruik op zijn wat kalende knik ker en dat bracht de grinnekende grappenmakers uit het gistende ge zelschap op het idee om alle haar stukjes valse vlechten en complete pruiken uit de echtelijke slaapka mers op te halen en daarmee een bonte avond te organiseren onder het misleidende motto „met haar voor hem". Het zou nog een saaie vertoning zijn geworden, als niet de scherpzin nige schilders vrouw had aangevoeld dat er iets broeide en heel toevallig een telefoontje kreeg aan te nemen van een vreemde. Die zal wel gezegd hebben dat hij 't haar niet kon leve ren. maar de argwanende echtgenote verstond, dat hij haar niet kon leve ren. En toen haar bij een arglistig onderzoekje bij buurtgenoten bleek dat daar ook enige verdachte aktivi- teit van het manvolk was gesigna leerd en ergens het motto „met haar voor hem" ontdekt werd, besloten de misdeelde dames gewapenderhand tegen de vermeende ontrouw van. hun echtgenoten te moeten optreden. Zo kwam het dan tot een onver hoedse inval van dreigende drieste dames, juist op het moment dat een anders zo bazige verenigingssecreta ris gehuld in een gebloemde jas- schcrt met blonde vlechten over en kele appel rood geschminkte wangen op de tapkast stond te zingen: „Zo slank zijn als je dochter". Paraplu's, deegrcllen, schuimspanen en polle pels werden eenzijdig in de strijd ge- werpen omdat de onverschrokken furies een deel van het bont uitge doste gezelschap vcor vrouwelijke plaatsvervangers aanzag. Toen de eerste pruiken afgleden of werden afgerukt, kwamen alras de indring sters tot de ontdekking dat er geen concurrentie viel te duchten. Toen werd de kreet gehoord: „Zo blauw zijn als je vader". En daar moest toen op gedronken worden Nu eindigde de gecostumeerde avond uit die korte pruikentijd toch nog voor de politierechter. Enkele verschrikte vrouwen vroegen name lijk op staande voet hun eigendom terug. Maar de wederhelften hadden toen al zo gerommeld en geruild, en sommigen waren zo onwillig om hun kunstig gekrulde versierselen af te staan, dat er toch nog weer een hand- en haargemeen ontstond. Daarbij werden twee pruiken geruï neerd, een glimmende schedel be schadigd en een nu nog bepleisterde bovenlip gespleten. „Als u méteen uw echtgenoten had meegenomen, was het feest harmo nieuzer verlopen", meende de poli tierechter. „Met echtgenoten? Dan wordt er niet echt genoten", zei de schilder. „En dan hadden ze zelf de pruiken opgezetwist de kastelein '4e vertellen, „dan was 't geen aardig heid geweest." „Een carnavalsfeestje is volgens mijn bescheiden mening niet straf baar' betoogde de voetbalclubbe stuurder, „maar meneer de rechter zal dat wel beter weten!" „U weet zelf ook wel beter. U staat terecht wegens het toebrengen van ernstig lichamelijk letsel. Waarom was u zo hardhandig?" „Hardhandig? Omdat 't geen voet baltraining was en ik allenig m'n handen mocht gebruiken!" „Zozo, het zal je man maar we zenzei de rechter tegen de vrouw van deze voetbalspecialist En de officier haakte daar prompt op in, door het hele eigenteelt carnavalletje tot een „misselijke en onwaardige vertoning" te bestempelen, „van een zielig stelletje kroeglopers, die met hun tijd geen raad weten en van lou ter balorigheid en door geregeld drankgebruik tot liederlijke uitspat tingen komen! Hij eiste honderd gulden boete de man. De postbeambte voerde namens de club het laatste woord en vroeg cle mentie omdat de dames toch zelf ge zellig mee aangeschoven waren En óók „een tikkeltje tipsy" waren toen het handgemeen om de haartooien ontstond De politierechter knikte be dachtzaam en maakte er vijfentwin tig gulden de man van. Juichend verlieten de stamgasten de gerechtszaal, gearmd met hun fraai bepruikte echtgenoten. Zaterdag 5 maart zal in het ge meenschapshuis te Overloon weder om de popgroep „Joeka" optreden. Deze groep, afkomstig uit Grave speelt eigen nummers in de trend van Alquin, C.C.C. met een funky inslag. Joeka won tweemaal een talenten jacht en was reeds op de radio te beluisteren en verscheen een aantal malen op de duitse t.v. De groep is als volgt samengesteld: Hans Kap sologitaar; Kees Jetten bas gitaar; René Francissen elektro nisch orgal; Peter van de Broek dwarsfluit en de percussion; Peter Coolen drums. Uit hun optreden van 4 december is gebleken dat het de moeite waard is om naar hen te komen „luisteren". De aanvang van de avond is 8 uur.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 13