KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Vredepeel Rectoraat Smakt Was vrachtauto ontvreemd Diefstal Aanhouding Valse namen Vernielingen Vissen op snoek Vuurwapenbezit Aanrijdingen Bromfietser gewond Diefstal Maasheseweg Weer botsing op kruispunt van 30 januari tot en met 5 februari A.s. zondag is er om half elf in de Levensschool, Bevrijdongsweg 2a een eucharistische tafel viering voor per sonen van 16 jaar en ouder. Cele brant is pater T. van Vliet. Vierde zondag door het jaar/. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Wim van den Munckhof en overl. fam. Bis Kelders f Maria Ponjée-Huybers vwg. fam. Renkien. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. Th. Droessen, Anna E. Poels, Anna C. Poels en zoon Antoon als sticht.9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Theodorus Siebers en schoondochter Bep als jgt. Johan Wijnhoven en overl. fam.; 11.00 nederlandse hoogmis, int Henri Vermeulen vwg. de buren; 18.00 gelezen mis, int. Anna en Sjang Zeegers. Maandag: 8.00 overledenen van de parochie (allerz. koll.); 9.00 Aintoon Pelzer en ouders Janssen-dephas Gerard Truyen en Maria Hendriks; 19.00 Jan van Goch vwg. buurtver. St. Jozef Jacob Gossens en Anna Gossens. Dinsdag: 8.0 Peter van Meyel als sticth.; 9.00 overl. fam. Hendrikus Arts en Jacobus H. Janssen als sticht.; 19.00 ouders Wismans ou ders Arts-Cornelissen. Woensdag: Feest van de opdracht van de Heer in de tempel. 8.00 ou ders Backus-Jeuken; 9.00 Chris Franssen Maria van Dijck-Duykers vwg. de oude buurt; 19.00 voor de levende en overleden leden van Buurtvereniging „De Eendracht" oudere Coenen-Houtackers. Donderdag: 8.00 overledenen van de parochie (allerz. koll.); 9.00 overl. ouders Verdij k-Voesten en dochter Dina en overl. schoonzoons. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.00 uur wordt de zie kencommunie rondgebracht. 8.00 u. prof. A. -van Dijok en ouders als sticht.; 9.00 ouders Schols-Leers overl. ouders Thuyls-Muysers, Thei en zuster Beata; 19.00 Gerardus Swinkels en overl. fam. familie Aben-van de Mond. Zaterdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Gerard Pouwels als sticht.; 17.00 uit dankbaarheid bij een 80e verjaardag. 19.00 overl. fam. v.d. Berg-Munning hof Gerardus van Bracht. Opbrengst kol lekte Brukske De kollekte voor de nieuwe kerk ruimte in Brukske heeft opgebracht de mooie som van 2.152,waar voor de pastores van Brukske ons hartelijk dank zeggen. Crèche 11.00 uur: Resy Wismans en Henny Hanen. Akolieten: Zaterdag 29 jan.: 19 uur M. van Pelt en Huub Janssen. Zondag 30 jan.: 8 uur Henny Fas- sotte en Hans van Gerven; 9.30 Wil ly v. d. Vorle en Godfried Hendricx; 11 uur Marianne Janssen en Rutger Janssen. Misdienaars: Zondag: 18 uur Mark Tijssen en Jean Pascal van Lier. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. Lucien Kupers en Johnny v. Bers; 19 uur Margot van Stiphout en Lea Stevens. Donderdag, vrijdag: 8 uur Alex an-, der Pop en Ralph van Haren. Vrijdag: 19 uur Gertie Manders en Karin Hijl. Zaterdag: 17 uur: Odette Martens en Lilian Stoffels. Zaterdag 29 januari: 18.30 avond mis als zondagsviering. We zingen samen met het Dameskoor Neder landse liederen. Zondag 30 jan.: H. Missen 7.30, 9.00, 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45 en 18.00 avondmis. Woensdag: Feest van Maria Licht mis. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 19.00 avondmis om Gods ze gen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en onmiddellijk na de avondmis gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Korrektie! Vorige week is bij het opgeven van het nummer van de Amro-bank een fout ingeslopen. Het nummer van de Amr o-bank is: 484100017. Is de ge zinsbijdrage voor onze parochies be stemd, zet er dan bijGezinsbijdrage Paterskerk. Het gironummer is u be kend: 1174863 t.n.v. Gezinsbijdrage Venray. Is het voor ons bestemd, dan gaarne erbij: Paterskerk. Dank U! Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Antomus Martinus Janssen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Maria Akkermans-Kersten; 10.15 u. Gerardus Versteeg en Anna Maria Janssen; 11.45 Karei Hendriks; 18.00 voor een overl. Maandag: 8.00 ter ere van de H. Geest; 19.00 Gertruda Ars-Tonen. Dinsdag: 8.00 Zr. Wilhada Snij ders; 19.00 Wim van den Munckhof. Woensdag: 8.00 gelovige zielen; 19.00 Toon van Duijnhoven. Donderdag: 8.00 Zr. Wilhada Snij ders; 19.00 Wim Derix (v. d. buurt). Vrijdag: 8.00 bijzondere intentie; 19.00 Gezinsmis; overl. fam. Nijs- sen-Coolen. Zaterdag: 8.00 Zr. Wilhada Snij ders. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Leo Jansen en René van Hooren. Zondag: 7.30 Henk Jansen en Maarten Arts; 9.00 Gerard Stoks en Jeroen Comelissen; 10.15 Tony Scholten en Wim v. d. Heide; 11.45 Ricky Douwes en Jos Claessens; 18.00 Peter Smelt en Jacques Smet- sers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Eric Arts en Amoud Verhaeg; 19.00 Geert Koppes en Peter Mater. Dinsdag: 8.00 Geert Claes en Jacq. Smetsers; 19.00 Hans Rongen en Pe ter Smelt. Vierde zendag door het jaar. Zaterdag: 19.00 JONGERENMI\ Jongeren zeggen de teksten en het jongerenkoor, dat van nu af aan onder leiding zal staan van J© van Els, zingt moderne liederen. Ook het orkest staat onder leiding van J© van Els. Vooral de jongeren nodigen wjj voor deze dienst uit! Intentie: v. overl. fam. Wiilems-Hermkens. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Elisabeth Jaccbs-Keldenich; 9.00 u. leesmis voor overl. Mevr. Kruijsen- van de Putten; 10.00 hoogmis voor overt. Helena Schcbben-Frederiks en tot voorspoedige beterschap. Ne derlandse gezangen met het kerke lijk zangkoor 11.30 leesmis v. overl. Pierre Thijssen (v. d. bmr t); 18.30 avondmis voor overl. Jacctus Ver stegen. Maandag: H. Don Bcsco, priester. 8.00 leesmis vcor ov-rl. Wilhelmina Kcopmans; 19.00 avondmis voor overl. Anna Gommans-Hcuwen (Be- j aarden vereni gi ng) Dinsdag :8.00 leesmis uit dank baarheid; 19.00 avondmis v_:>r overl. Piet Swinkels. Woensdag: Feest van Maria Licht mis. 8.00 leesmis voor cverl. familie Jenneikens-Muijers19.00 avondmis voor overl. ouders Wim Boom en Gertruda Lucassen. In deze H.H. Messen worden kaarsen gezegend die na d«e missen verkrijgbaar zftn. in de sacristie. Donderdag: II. Blasius, bisschop en martelaar. 8.C0 leesmis voor overL Thijs Arts; 19.00 avondmis voor overl. ouders Bouten-van Megen en Huberta van Megen. Na deze H.H. Missen wordt de Blasiuszegen gege ven. Vrydag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overt. Johannes Smits. Zaterdag: H. Agatha, maagd en martelares. 8.00 leesmis voor een za lige dood; 19.00 avondmis voor overl. Arnold Janssen. Mededelingen: 1. Vóór en na de H.H. Missen van zaterdagavond en zondag staat het boekenstalletje weer achter in de kerk. Er zijn boekjes verkrijg baar met gebeden voor alle leef tijden en duurdere boeken lig gen ter inzage en kunnen besteld worden. 2. Zondag, onder de II. Mis van half 12 kleutercrêche in de kleuter school vlak bij de kerk. Leidsters: Karin en Marie-José Leenaerts. Akolieten- en Misdienaarslijst voor de week van 30 jan.: Zondag: 8.00 J. Ingenpas, E. Wil- lemse.9.00 L. Schaeffers, R. Beer- kens; 10.00 M. Dicker, J. v. d. Wed den, T. Aben; 11.30 C. Kellenaars, C. v. d. Brand; 18.30 H. Willemse, P. Peeters. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 A. Teffer, T. Achten; 19.00 H. Kus- ters, R. van Dijck Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 M. v. d. Heuvel, Ron v. d. Heuvel; 19.00 T. UrseLman, J. de Bruijn. Zondagmorgen tien uur viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert, dat bediend wordt door Ds. Heine. Kinderkerk en -oppas. De eerste kollekte is bestemd voor de diakonie, de tweede voor de kerk voogdij. Week van 30 jan. - 6 febr. Zondag: 8.30 Michel Smits; 10 u. overl. fam. Hendriks-Geurts (Da meskoor). Maandag: 9 uur Catharina Huls- mans-Janssen. Dinsdag: 9 uur Bernard v. d. Bèrg en familie. Woensdag: 9 uur tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag: 9 uur gest. jaard. Frans Pcels en echtgenote. Vrijdag: 9 uur Louisa v.d. Brandt- Weijs. Zaterdag: 15 uur Huwelijksmis Braak-van Leeuwen (Dameskoor). 19 uur overl. fam. Reijnders-Coenen (Jongerenkoor) Sjeng Potten (vanw. rijn schoonzus), Moeder van Dijck- Duijkers. Misdienaarsbeurten Zaterdag 29 jan. 19.00 Ton Ver meulen, Theo Verstegen, Leon en Marcel Derks. Zondag 30 jan.: 8.30 Antoine Jans sen, Petro Wijnhoveh, Johnny Pin gen, Winnie Staaks; 10 uur Riny Janssen, Gebr. Clephas, Theo Hei dens. Zaterdag: 18.00 gez. H. Mis Willem Michels en voor de levende en over leden leden van de familie. Zondag: 8.30 H. Mis Peter Joh. Baten; 10.00 Hoogmis maandd. Karei Hesen, tevens ook voor Wilhelmina Kemmelings. Maandag: 8.00 H. Mis st. Jan Ous ters en Wilhelmina Vergeldt. Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis st. Ma- thias Beurskens en Joh. de Mulder. Donderdag: 19.00 H. Uur en gez. H. Mis Joh. Verstegen en Joh. Cleo- phas. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering H. Hart van Jezus. 19.00 gez. H. Mis overleden familie Baten-Jeurissen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Jacob Op Heij en Johanna Hagens. Na de H. Mis Blasiuszegen. Vierde zondag door het jaar. Misdienaars: Arno Ramgas en Pe ter Weys; Sjak Classens en Eric Thielen; Hoogmis: Henk en Caró Versteegen. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Vul- lings-Dinghs. Zendag: 8.00 Hendrik Philipsen; 10.00 Willem Thielen-Weys-Linders. Maandag: 8 uur Josephina Sey- kens-Collin. Dinsdag: 8 uur Antoon Steeghs sr. Woensdag: Feest Maria Lichtmis. 8 uur Gezinsmis int. offeraars. Donderdag: H. Blasius. 8 uür uit dankbaarheid H. Vrijdag: Eerste Vrijdag, H. H^rt. 8 uur overl. fam. Verhoeven-Hoe ben; 18 uur levende en overl. fam. v. d. Beuken. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Thie- len-Tacken. .y.v u Vierde zondag door het jaar. 30 jan- In dit weekend is na alle H. Mis sen aan de kerkdeur een kollekte vcor de Memisa. Help de missie haar medische problemen oplossen. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Gerard J enniskens-Vissers. Zondag: 8.00 lsm. v. Teng Manders (vanw. Carnavalsvereniging); 10.00 hgm. als jrd. voor Bern. Loonen en Jeanette Loonen-de Ponti; 11.15 lsm. voor Antoon Martens en echtgenote. Maandag: 18.00 lsm. als jrd. voor Harry Cuppen; 18.30 lsm. als jrd. v. Gerard van Dijck; 19.00 wkd. voor Jan Loenen; 19.30 wkd. voor Teng Manders. Dinsdag: 18.0 lsm. voor overt, fam. Loen-en-Pouwels18.30 lsm. voor Chris Gooren en echtgenote; 19.00 lsm'. voor Ant. en Bern. Loonen, bei de echtgenoten en Johanna Ver heijen-Loonen; 19.30 lsm. voor Elly van Berio en Ellly Loonen. Woensdag: Feest van Onze Lieve Vrouw Lichtmis - Opdracht van de Heer Jezus in de tempel. 18.00 lsm. uit dankbaarheid (L); 18.30 lsm. voor Jan Loenen (vanw. jager-comb. Janssen-Gómmans); 19.00 lsm. voor Gerard Thijssen; 19.30 lsm. v. Teng Manders (vanw. de buurt). Donderdag: 7.30 gest. jrd. voor Willem en Theod. van Opbergen; 8.00 lsm. v. afgest. fam. Arts-Nies- sen; 8.30 lsm. voor Jean Loenen. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 18.00 lsm. voor overl. fam. Pijpers- Philipsen-van Meijel; 18.30 lsm. v. Jan Loenen (vanw. de buurt); 19.00 lsm. v. Harry Martens, echtgenote, dochter Petronella en kleinzoon Harry; 19.30 lsm. voor Teng Man ders (vanw. jeugdcommissie). Zaterdag: 19.00 lsm. voor Gerrit Bouten en overl. fam. Misdienaars: 18.00 R. Comelissen; 18.30 Th. v. Kempen; 19.00 Tj. Jen- niskens; 19.30 H. van Rhee. Akolythen: 8.00 K. Theunis; 10.00 W. Loenen, T. van Hees, S. Reintjes en H. Manders; 11.15 J. Loenen en J. Duijkers. Huwelyksafk.: Piet Janssen (Ven ray) en Ine Jenniskens; Frans Thuijls (Venray) en. Jacqueline van Berio,. 4e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 leesmis v. d. overl. ouders Poels-Michels; 10.001 Hoog mis: gesticht jgt. voor Albert Ver- heyen, Petronella Verheyen-Peeters en Willem Verheyen; 11.30 leesmis vcor de paroch'e. Maandag: 8.00 leesmis voor Maria Wismans-van Vcgehel. Dinsdag: 8.00 leesnris voor inten tie van de fam. Verheyen-Verg te e- gen. Wooensdag: Feest van Maria Lichtmis. 8.00 leesmis voor Gerrit Ccenen. Donderdag: 8.00 leesmis voor de overl. fam. van Leuven-Ewals. Na de H. Mis wordt de Blasiuszegen ge geven. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 jaarg. voor Harry Ver geldt. Zaterdag: 19.00 leesmis voor de overi. fam. Deters-Theunissen. Misdienaars: zondag 8.30 Gerard en Johnny Spreeuwenberg; 10.00 Pe ter en Frans van Soest; 11.30 Marcel Hellegers en Rob Stevens. 4e zondag door 't jaar. 30 jan. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Gellings en voor overl. fam. v. d. Elzen. Zondag: 8.30 H. Mis voor overt, fam. Koppes-Verlinden; 10.00 Hoog mis voor Johannes Muysers; 11.30 H. Mis voor Pierre Zwitserlood. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor cverl. fam. v. d. Hoogenhof-v. Rijs- wijek. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor Harrie van Osch. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Harrie Verstegen. Donderdag: 8.00 best. jgt. voor Hendrica van Dijck-Hoedemakers. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 gez. H. Mis ter ere van H. Hart voor hen die geofferd heb ben, te verzorgen door de school kinderen. Zaterdag: 19.00 best. jgt. voor Pe tronella Hendriks-Poels. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: J. Hendriks - P. v. d. Pas; 10.00 M. Janssen - J. Wismans; 11.30 J. Michels - Tw. Stiphout. Kollektanten: zaterdag v. Cuyck - M. v. Hoof; zondag: 8.30 v. Cuyck - Emonts; 10.00 Hendrix-- Ewals; 11.30 J. v. Hoof - Arts. Zondag 30 jan. 4e zendag door het jaar. Zaterdagavond 7 uur Hgm. zal. Jan Leyssen vanwwege Carnavals vereniging. Zondag: 8.30 lsm. overl. fam. Bo- vce-Broekmans; 10 uur Hgm. voor fam. Geurts SI. Maandag: 8 uur lsm. uit dankbaar heid fam. Hagens. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Peter Kusters en echtg. Woensdag: 8 uur lsm. overl. fam. Reintj es-Verstegen. Donderdag: 8 uur lsm. overi. fam. Hendrikx-Peelen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8 uur bijz. H. Mis ter ere H. Hart van Jezus. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. v. Priesterroepingen; 's avonds 7 uur Hgn^ uat dankbaarheid. AkoHeten 30 jan.: Alb. Classens, Joh. Fleurkens, Henk Jacobs. Vierde zondag door het jaar. 30 jan. Zondag: 8 uur H. Mis voor de over leden ouders en familieleden van Osch-Willemse. 10 uur Hoogmis v. Maria v. Dijck-Duijkers. Akolieten; Jos Michels en Frank Gielens. Mis dienaars van de week: Jan Loonen en Stephan Gielens. Maandag: H. Don Bosco, priester. 8 uur H. Mis voor de overleden fa milieleden Janssen-Doumen. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Mère Jeanne van Rens. Woensdag: Opdracht van de Heer in de tempel. 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Donderdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Engelbertus Mi chels en Josephine Kersten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor Wim Derikx en Jan Janssen. Zaterdag: H. Agatha, maagd en martelares. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels; 19.30 Avondmis voor Maria van Dijck-Duijkers. Zaterdag 29 jan.: 19.30 avondmis voor fam. Vogelsangs-Gerrits. Zondag: 10 uur hoogmis voor de zielerust van een overledene. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. d. overledenen van fam. van Tilburg-Glaudemans. Dinsdag: ter ere van H. Antonius uit dankbaarheid. Woensdag: Maria Lichtmis (Op dracht van de Heer in de tempel). 8 uur H. Mis t.b.i. Donderdag: v. d. zielerust van overledenen. Vrijdag: Eerste Vrydag. 8 uur H. Mis ter ere van H. Hart voor overi. ouders Poels-Geurts en dochter; 2.30 pl. Mis met inzegening van het hu welijk van Ans Loenen en Matt Bat- den. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van Gertruda v. d. Sterren. Zaterdag 29 jan. 8.45 H. Mis in de Jozefkapel t.e.v. Maria en Jozef; 19.00 Avondviering uit dankbaarheid en voor overl. fam. Koopmans-Hen- drikx. Zondag: 8.30 H. Mis te Halthees voor overl. fam. van Kempen-Bon- gaerts en voor Martinus Geurts en Gerrit Kersten (namens het Gilde); 10.00 Hoogmis voor Martinus Geurts Een merkwaardige ontvreemding van een vrachtauto werd de politie gemeld door de TOP garage. Een werknemer van dit garagebe drijf zag dat de vrachtauto wegreed. Hij achtervolgde deze in de richting Maashees. De politie werd van de verwijdering op de hoogte gestéld en deze waarschuwde de politieposten in Oost-Brabant, De achtervolgende werknemer trachtte ter hoogte van Vierlingsbeek de vrachtauto klem te rijden maar dat gelukte niet omdat hij met de door hem bestuurde auto naar de kant van de weg werd ge duwd. Nabij Boxmeer hield de rijks politie de vrachtauto aan. Bij het door de Venrayse politie ingesteld onderzoek bleek de bestuurder van de vrachtauto de eigenaar te zijn. Het was een beetje een onduide lijke zaak ,maar de recherche van Venrays politie zal een en ander wel weten op te lossen. Van een op de parkeerplaats bij de Mozartstraat geparkeerde eend van T. G. uit Venray werd een kop lampglas en een reflector ontvreemd. - Van zes geparkeerde auto's staan de op de parkeerplaats bij de TOP- garage werd de accu's ontvreemd. Op verzoek van de gemeentepoli tie van Oss werd de Venrayer R. T. aangehouden, die verdacht werd zich in Oss aan zware mishandeling te hebben schuldig gemaakt. Hij is overgebracht naar Oss. Venrays pe-Iitie hield drie jonge mannen uit Gennep aan, in de leef tijd van 18 en 19 jaar, in het cen trum van Venray wegens het ple gen van baldadigheid. Bij onderzoek bleek het drietal een valse naam te hebben opgegeven. Na verhoor en aanzegging van processenverbaal werden het drietal vrijgelaten. Op het Nassauplein werden de radio-antenne, de buitenspiegel en ruitenwisser van de geparkeerde auto van J. v. H. vernield. Op de Pr. Irenestraat werd vernield de radio-antenne van de auto van P. S. uit Rotterdam. Op de Kempweg werden de buitenspiegels van twee auto's van S. uit Venray en J. uit Nijmegen vernield. De politie vermoedt dat verniel zuchtige jeugd hier ami het werk was, en verzoekt eventuele getuigen zich met haar in verbinding te stel len. en Anne Heidens. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Karmel. - Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapél ter ere van de" H. Jozef. Donderdag: 8.45 H. Mis voor een ernstige zieke. Vrijdag: 8.45 H. Mis ter ere van het Heilig Hart. Ie vrijdag zieken communie. NOTICIAS RELIGIOSAS El domimgo próximo antici pa remos la fiesta de la Purifación de Nuestra Senora; antes de la Misa benedic- ción de la velas. A las once en punto Misa co nplatica y musica en Cas- tellano. Después de la Misa reunión en la casa del Padre Juan. El sabado el dia 12 de febrero el Padre Juan bautizara, a las tres de la tarde, en la Iglesia de la Paz, Manuela, hij a de los Sehoree Manuel y Pers eve rada Risquez; los padrinos oficiales seran Encamadón Risquez y Ludnio Molleno Navas. Los felices padres invitan ya ahora a todos que quieren asistir en esta solemnidad; la sala de la fiesta se les anundara con tiempo. La Junta di recti va de nuestro dub Espahol les ruega a todos Vds de reservar ya por un acountacimiento espedal el domingo él dia 13 de fe brero; seguiran mós notidas de la Junta. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES M Sctbado el dia 5 de febrero es él primer sóbado del mes: pues kien- avond. El jueves, desde las thes has ta las seis conscultorio social por Sr D Julian Martinez en su ofidna en la caas del padre Juan. El sabado, desde las nueve de la manana escue- la suplementaria en Lucia school. En la ofidna del Padre Juan siempre estón a su dispcsición bastantes re- vistas y diarios. Hasta la vista y muchas gracias por su ayuda el domingo pasado. El nueve secretarie general de la Embajada tiene el pro- pósito de visitamos cuanto antes; se llama Antonio Macedo Garda. Dan Erminio esta todavia en el hospital! Langs het Defensiekanaal trof Venrays politie een viertal Roer mondenaren aan die aan het vissen waren op snoek. Vier werphengels en enkele emmers met vis werden in beslag genomen. Het viertal was aan het vissen zonder in het bezit te zijn van een visakte en vergunning. Venrays politie deed in samenwer king met de jachtbrigade van de rijkspolitie uit Boxtel, naar aanlei ding van een in Vortum in beslag genomen flobertgeweer, in een wo ning van een Venrayer huiszoeking en vond aldaar een jachtgeweer met patronen. Niet alles vonden de po litiemannen, want om schoon schip te maken kwam de Venrayer de vol gende dag nog een jachtgeweer op het bureau brengen. Op het spiegelgladde wegdek van de Mgr. Hanssenstraat te Oos trum geraakte een personenauto, be stuurd door de 46-jarige T. v. R. uit Venray in een slip. Tegen een links van de weg staande lichtmast kwam de auto tot stilstand. Materiële scha de. Op de Paterslaan moest de 20- jarige bestuurder van een personen auto T. v. M. uit Venray, afremmen en dat bemerkte de achter hem rij dende bestuurder van een personen auto, de 44-jarige W. J. uit Venray te laat. Nu vond er een kop/staart botsing plaats met alleen materiële schade. Tengevolge v naeen klapband op de Maasheseweg ter hoogte van de afslag met de St. Jozeflaan kwam een auto, bestuurd door de 25-jarige J. F. uit Venlo op het voor hem ver keerde weggedeelte terecht. Om een aanrijding met een tegenligger te voorkomen moest de bestuurder het stuur fors naar rechts draaien. De aanrijding met de auto werd voor komen maar nu botste de door hem bestuurde auto tegen een verkeers bord en lichtmast. Auto, bord en lichtmast werden beschadigd. De bestuurder van een perso nenauto, de 31-jarige J. T. uit Ven ray, reed vanaf de Zuidsingel het Brukske op en wilde vervolgens linksaf maar reed wat te ver door en kwam toen in botsing met een tege moetkomende auto, bestuurd door de 24-jarige plaatsgenoot R. v. d. K. Ook hier bleef het bij materiële schade. Op de Overfoonseweg geraakte een personenauto, bestuurd door de 21-jarige F. A. uit St. Anthonis door de gladheid van het wegdek in een slip en belandde in een langs de weg gelegen sloot. De auto werd zwaar beschadigd, maar de bestuurder liep geen noemenswaardig letsel op. Op de splitsing ZuidsingelBruks ke wilde de 55-jarige P. v. L., be stuurder van een personenauto, ko mende vanaf het Brukske linksaf de Zuidsingel opdraaien, juist op het moment dat de bromfiets, bestuurd door de 39-jarige Y. H. vanaf de Zuidsdngel rechts het Brukslke op wilde rijden. De bromfiets geraakte in een slip, botste tegen de auto op en werd dusdanig gewond dat hij per ambulance naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Auto en bromfiets werden beschadigd. Uit een afgesloten container, geplaatst bij een bouwwerk van het aannemersbedrijf V. aan de Maas heseweg werden ontvreemd een handzaag en boormachine, 10 bekis tingsschotten, 15 balken, een beton- vlechttang en een klauwhamer, als mede 100 meter krachtkabel. Totale waarde van het gestolene 7200,—. Uit een afgesloten auto, gepar keerd staande op de parkeerplaats Past Rutenstraat-Langstraat werd ten nadele van S. een protemonnaie ontvreemd met 65,Ten nadele van M. C. int Venray werd uit de- zélfde auto ontvreemd een suède- jasje ter waar van 400,waarin een paspoort en portemonnaie met circa 300,Ook een bril ter waar de van 300,werd meegenomen- Het was zondagavond weer be hoorlijk raak op de kruising Eiken laanLindenstraat. Een personen auto bestuurd door de 30-jarige M. C. uit Venray kwam uit de Linden- straat en verleende geen voorrang aan de voor hem van rechts over de Eikenlaan rijdende auto bestuurd door de 23-jarige H. H. uit Venray. Eerstgenoemde bestuurder moest met diverse verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Bedde auto's kwamen in de tuin van de al daar gelegen school totaal vernield tot stilstand.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 9