'T IN DE STARTLIJN INTERESSANTE AGENDA voor de raadsvergadering van dinsdag LINDEBOMEN BEPLANTINGEN Smakt en Castenray Aanleg weggedeelte in Merselo Schouwburgplein Geen visverkoop DE ZONNEBLOEM PARKEREN bij het ziekenhuis SCHUTTERSNIEUWS Verbouwing VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY Rectoraat Vredepeel Aanrijdingen met gewonden Dronken bestuurders Rijverbod Vernieling Inbraken Inbraak bij burgemeester Schols in Den Haag Hoewel op de agenda voor de raadsvergadering van a.s. dinsdag een groot aantal voorstellen voorkomt, waarvan verondersteld mag worden, dat zij als hamerstuk aanvaard zulllcn worden, "blijven er toch nog genceg punten over die interessant genoeg lijken voor een geanimeerde vergadering. V.V.D.-fraktievoorzitter G. Thyssen krijgt b.v. weer de gelegenheid zyn mening ten beste te geven bij het voorstel tot toetreding tot een gemeenschappelijke regeling in zake de subsidiëring van het Limburgs Symphonie Orkest. Ven- rayse jongeren hebben ongetwijfeld belangstelling voor de discus sie van de uitbreiding van de jeugdsoos Free-Wheclin', zo dit on derwerp nog aanleiding tot discussie geeft. Ongetwijfeld belangrijk is het voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet van 87.600,ten behoeve van de uitvoering van de derde fase van het sportpark „De Wieën", waardoor o.m. een nieuwe ingang en meer parkeerruimte ont staat i.v.m. de verbreding van de Zuidsingel velden moeten worden verlegd. Ook het Kwezelpad zal moeten worden verlegd en verhard. Door 'n spoedige aanleg van de nieuwe vel den is het mogelijk deze in het voor jaar van 1978 voor een aantal wed strijden vrij te geven. Een ander belangrijk punt is het beschikbaar stellen van een voorbe- reidingsikrediet van f 35.000,ten behoeve van de wijkcentra Veltum en Brukske. En als laatste punt van de agenda wordt een nota naar aan leiding van een door de raadsleden Konings en v. d. Locht ingediende motie betreffende de woningwetwo ningen aan de Maasheseweg c.a. be handeld. OVERIGE AGENDA De agenda vermeldt verder o.m. de volgende punten: Financiering van de restauratie van de windmolen „Nooit Gedagt" te Merselo; het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen c.q. vervangen van motorvoertuigen ten behoeve van de gemeentepolitie; een groot aantal onderwijszaken waarover de commissie voor onder wijs, cultuur en recreatie zich al heeft gebogen; een discussie over de definitieve situering van de open bare kleuter-, en basisschool „De Keg" op de hoek van de Blauw ververstraat en de Vollenbergstraat; een aantal grondtransacties waaron der de aankoop van grond in het in dustrieterrein „De Witte Vennen" te Oostrum en het beschikbaarstellen van, een krediet van 102.820,voor het uitvoeren van openbare werken in het bestemmingsplan „De Hulst". De vermeende overlast van linde bomen, waaraan wij afgelopen zomer in ons blad aandacht schonken, is voor de gemeente aanleiding geweest een enquete te houden bij die bewo ners waar een lindeboom binnen 6 meter van de gevel staat. Van de 43 aangeschrevenen heb ben 31 personen geantwoord. In drie gevallen bleek er geen overlast te zijn; in zeven situaties werd over last ondervonden, doch dat accep teerde men zonder meer; in acht ge vallen verzocht men (jaarllijkse) te rugsnoeiing; en 13 aangeschrevenen waren voor vervanging door een an der boomtype. Het ligt in de bedoeling zoveel mogelijk aan de wensen van deze bewoners tegemoet te komen. Ter verfraaiing van Smakt wordlt een beplantingsplan opgesteld voor het terrein tegenover de kapel tus sen het parkeerterrein en de spoor lijn, en langs de St. Jozeflaan en de Lcobeek. De kosten worden geraamd op 12.500,— Door de dorpsraad van Castenray is meer dan eens gepleit voor het beplanten van een stukje grond, ge legen precies voor de ingang van het dorp; komende vanaf Leunen aan de linkerzijde van de Horsterweg. Te vens werd gevraagd om bij deze be planting een klein gedeelte vrij te houden om zodoende het parkeren van auto's door bewoners van de woningen aan de Horsterweg moge lijk te laten. In juli 1975 gaf de raad goedkeu ring voor de reconstructie van een gedeelte van de 'weg Overloon-Mer- selo, over een lengte van 250 meter. Nu men weldra door ruilverkave ling met de reconstructie van de aansluitende weg begint, laat men de bovenbedoelde 250 meter tegelij kertijd uitvoeren. De plaatselijke Verenigng van Zelfstandige Ondernemers heeft het gemeentebestuur er op gewezen, dat het schouwburgplein dikwijls een vervuilde indruk maakt. Naar de mening van de VZO zou de oorzaak hiervan gelegen zijn in „onwaarach tig gebruik van dit plein door jeug digen, die het plein maar al te vaak aanwenden voor het botvieren van hun speeldriften en baldadigheden". Met de constatemg van de ver vulling zijn burgemeesterenwethou-» ders het volkomen eens. Vooral na bepaalde manifestaties (een markt dag met wiinderig weer; een carna vals feest enz.) geeft het plein inder daad eea slordige indruk. Het ligt nu in de bedoeling wijk- kantonitiers voor de kom aan te stel len. Dan kan er meer tijd worden besteed aan het schoonhouden van het plein. Niet eens is men het met de stel ling, dat de jeugdigen onwaaraéhtig gebfuik roeken van het plan. De op zet er van is namelijk voor spelen. Als gevolg van het feit, dat de vis- veuksQper geen nieuwe vergunning heeft aangevraagd voor 1977, zal er in Ysaelètesn, Leunen en Oostrum geen ujp meer worden verkocht. Er zyn geen vooruitzichten om de standplaats voor visverkoop in deze drie derpea weer bezet te krijgen. AFD. VENRAY In de eerste algemene (nieuwe) ledenvergadering "an de afdeling Venray van de R.K. Vereniging De Zonnebloem op 17 januari in de kan tine van het hoofdgebouw van St. Servatius, sprak de heer H. J. de Klerk uit Breda, na een welkomst woord door Br. Martino van der Maat, de initiatiefnemer in Venray, over de doelstelling, de struktuele opbouw en werkwijze van de vereni ging. Hij benadrukte dat het nood zakelijk is om de zieke en gehandi capte medemens bij te staan waar dit nodig is. Als tweede punt van de agenda kwamen aan de orde de samenstel ling van een plaatselijk bestuur. Hij stelde Br. Martino van der Maat, de initiatiefnemer in Venray, voor als voorzitter, welke benoeming daarna door de aanwezigen met applaus werd goedgekeurd. Vervolgens wer den resp. Mej. Zr. H. H. J. M. Jen- niskens als sekretaresse en de heer J. Wolbrink als penningmeester ge kozen na goedkeuring van de verga derde leden. Uit de andere vrijwilligers kwa men naar voren vier leden uit de kerkdorpen die aldaar hun mensen zullen vertegenwoordigen in aktivi teiten, te weten: de heer P. J. G. Peeters uit Ysselsteyn, de heer O. Gal te Leunen en Castenray, mevr. Goemans te Oostrum, mevr. Claes- sens te Veltum-Venray, waarna deze zeven personen als het nieuwe be stuur voor de tijd van een jaar wer den aangesteld. De heer de Klerk trok zich toen terug om het woord te geven aan 't distriktshoofd van Limburg en Oost- Brabant, de heer W. Henssen uit Heerlen, die ons verdere details en aktiviteiten voor het komende jaar nader uiteenzette. Hij hield ons voor dat kontribuerende leden van groot belang zijn ,want de ontvangsten van deze gelden kunnen een eind tege moet komen aan de bestrijding van vele onkosten in de vereniging. Van de kontributie a 7,50 per jaar komt 2,50 ten goede aan administratie en propaganda, 2,25 aan het lande lijke werk en 2,75 wordt besteed voor plaatselijke, regionale en pro vinciale werken van de afdelingen, hier dus aan onze eigen kas in Ven ray. De heer Henssen noemde het een gelukkige omstandigheid dat we kunnen starten met een bedrag van 5.000,dat de Rabobank te Ven ray heeft geschonken als beginkapi taal voor een nieuw op te richten vereniging van De Zonnebloem. Van dit bedrag blijft voorlopig 3.000, op de bank, terwijl de overige 2.0C0,gereserveerd is voor onze vereniging in Venray. Onze dank gaat nogmaals uit naar de Rabobank voor hun leuke atten tie en geste. Als aktiviteiten voor dit jaar noem de de heer Henssen: winikeldagen, dagboottochten, ontspanningsmidda gen, toneeluitvoeringen en entertain ment. Vooral legde hij nadruk op het feit dat we bestaande organisaties in Venray, die zich reeds bezighouden met de zorg voor- en de hulp aan de zieke en gehandicapte medemensen niet in de wielen moeten rgden, maar moeten proberen met hen te zamen iets goeds tot stand te willen brengen. De bestuursleden kregen ieder als taak de verschillende pastores en de wijkzusters te benaderen om via hen/haar een lijst te verkrijgen van namen van zieken en gehandicapten die nog niet door andere instanties reeds worden geholpen. Tot silot kunnen we melden dat we met 4L leden kunnen starten in de afdeling Venray, doch we Eerwach ten dat nog velen zich zullen melden als nieuwe medewerkers(sters). Het lijkt wel een wedstrijd, zon kerk bouwen! Toen op I oktober 1976 het start sein klonk, stonden we gelijk. Aan de éne kant van de lijn de bouwlui met hun moderne gereedschap, hijs kraan en vrachtwagens, aan de an dere kant de aktie-groepen met lot jes, kienkaarten en erwtensoep. Zo'n ongelijke inzet is natuurlijk onbe gonnen werk. Probeer maar eens een moderne hardloop-metselaar finan cieel bij te houden met een vol bord erwtensoep in je handen. Al ras was er geen bijhouden meer aan. Hun stukadoors, electriciëns en verwarmingsmensen haalden deze week de eindstreep niet eens. bui ten adem! en zitten nu bij moe der de vrouw uit te rusten, en wij kilometers achter moesten onze snelheid terdege opvoeren met de zware jongens aan de typemachine. Daarmee was een nieuwe aktie ge boren. Een Aktie via de Giro! Hon derden brieven werden verstuurd jggf naar vrienden. Naar bekende en on bekende sympathisanten. Naar me debroeders in Venray en ver daar buiten. Resultaat? Elke week nieu we supporters op het terrein. Met terdaad staan ze langs het lijntje ons team hardlopers aan te vuren. Met andere woorden: we ontvingen erg bemoedigende reakties. Ook één ontstellende opmerking die hard aan kwam en erg zeer deed: „Wat heb ben wij met die lui uit Holland te maken die in ons dierbaar Brukske zijn neergestreken. Ze moeten zich zelf maar helpen. Mij in ieder ge val niet gezien!" Van zo'n opmerking sla je achter over. Bang! En je hoofd blijft er nog lang zeer van doen! Maar gelukkig bleken alle andere supporters van een nobelere makelei. Ze waren blij met onze brief en lieten het merken ook! Iemand uit Venray vond het zonder meer geweldig dat wij in het Brukske trachten de kerk een eigen gezicht te geven. En die iemand was 30 JANURI: ORIËNTATIELOOP VOOR IEDEREEN DIE WIL BEWEGEN In het kader van SPORTREAL gaat ook de jonge Atletiekvereni ging VENRAY-REGIO haar steentje bijdragen door de organisatie van een drietal aktiviteiten t.w. 30 januari: een oriëntatieloop; 27 februari: indoor atletiek; 27 maart: de VLAKWATER-cross voor trimmers en KNAU-atleten(s). WAT IS EEN ORIËNTATIELOOP? Een oriëntatieloop is een vrij nieu we tak van (atletiek) sport, die in Zweden ontzettend populair is, zo wel als wedstrijd- als recreatiesport. Het is een soort bosloop, waarbij de deelnemers hetzij individueel, hetzij in groepjes (b.v. een gezin) naar eigen inzicht en in eigen tempo een aantal kontrolepunten moeten aan doen, welke op een stafkaart van een bepaald gebied zijn aangegeven. Iedereen bepaalt dus zelf in welke volgorde en langs welke route hij alle kontrolepunten zal afleggen. De af te leggen afstand zal 5 a 6 km bedragen, doch dit is afhankelijk van de gekozen route. Het is niet de bedoeling om aan deze oriëntatieloop het wedstrijd element te verbinden (wie heeft alle kontrolepunten in de kortste tijd af gelegd?). Het recreatieve aspect staat hier dus voorop. WIE KUNNEN HIERAAN DEELNEMEN? Iedereen. Zowel individueel als in groepjes b.v. een gezin, vrienden en vriendinnen, scholieren, leden van andere sportverenigingen die een vrije dag hebben, etc. WAAR STARTEN WE EN HOE LAAT? De start vindt plaats vanaf Cam ping „De Oude Barrier" aan de Maasheseweg 93 te Venray. Men kan zelf bepalen hoe laat men wil star ten tussen 11 en 14 uur. De route is uitgezet in het mooie bosgebied van de Boshuizen en het landgoed Geys- fceren. WAT KOST DAT? De kosten zijn minimaal en be dragen slechts 1,per persoon. Elke deelnemer ontvangt een fraaie herinnering. Bovendien ontvangt el ke deelnemer op 30 januari een re- gistratiekaart, waarop zijn deelname aan deze en de volgende aktiviteiten wordt aangetekend. Iedereen die aan alle drie de aktiviteiten heeft deel genomen, ontvangt dan ook nog een mooie KNAU flesopener als extra herinnering. Dus, jong en oud, doe mee aan de ze voor Venray unieke en sportieve aktiviteit. Het Plaatselijk Aktie-Comité L Venray. lang niet de eerste de beste. Nog iets leuks. Opa vierde zijn oude ver jaardag in de familiekring. „Wat dachten jullie", zei hij op een gege ven moment tegen zijn kinderen, „we hebben zoveel te danken. Zul len we de mensen in het Brukske la ten weten dat we vanavond speciaal ook aan hen hebben gedacht?" Twee dagen later ontvingen we de enve lop! En dan was er die brief van een medebroeder uit Ilpendam. Ergens staat dat de broeders elkaar rustig om hulp kunnen vra gen. Dat zou opgaan als jullie iets voor je persoonlijk vroegen. Hoeveel meer dan nu het gaat om een kerk gelegenheid voor jullie mensen. Vandaar dat ik een girotje over maak. Een druppeltje op de beken deAls velen helpen zijn jullie toch een stukje verder. Overigens lijkt het me van groot belang dat jullie zo spoedig mogelijk verlost bent van al dat financiële gedoe. Je pastorale opdracht is belangrijker." En hij voegde er olijk aan toe: „Be dankt voor de klandizie!" Kijk, zulke reakties geeft de bur ger moed. Ons gironummer is en blijft 388289 t.n.v. Kerk Brukske, Klarinetstraat 32, Venray, totdat ook cnze hardlopers, zij het dan buiten adem, over de eindstreep zijn. Met ingang van heden donderdag 20 jan. wordt de parkeerruimte én de toegang tot het ziekenhuisterrein gewijzigd. De regulatie van het ver keer zal inhouden dat overdag in principe ziekenhuismedewerkers (de dienstdoende medici en perso neel) via een parkeerkaart toegang tot de terreinen hebben. Openstelling van de parkeermoge-r lijkheid op het ziekenhuisterrein blijft in principe mogelijk tijdens de bezoekuren in het weekend en 's avonds, naar gelang de beschik bare parkeerplaatsen. Tijdens de bezoekuren overdag dient persé gebruik te worden ge maakt van de openbare parkeer plaatsen tw. tegenover het oude zie kenhuis en de parkeermogelijkheden bij de Hoopweg/ZwembadZie hier voor de officiële par keerverwij zin gen. Voor spoedgevallen e.d. voor de Eerst Hulp, kunt U toegang tot het ziekenhuisterrein krijgen uitslui tend door bij de ambulanceingang de spreekverbinding in werking te stellen (de groene knop indrukken), waarna vanuit de portiersloge, de hefboominstanatie in werking kan worden gesteld. In de parkeergarage zijn enkele parkeerplaatsen voor invaliden ge reserveerd; eenieder wordt gevraagd deze parkeerplaatsen vrij te houden voor invaliden. Met ingang van 20 januari a.s. wordt de oprit bij de hoofdingang opengesteld. De hoofidoprit is uit sluitend toegankelijk voor voetgan gers én in- en uitstappend verkeer; derhalve parkeerverbod. De ingang voor het bezoek voor patiënten óók voor de kinderafde ling blijft gehandhaafd bij de souterain-ingang. Polikliniekbezoekers en andere voetgangers, worden geacht gebruik te maken van de officiële hoofd ingang. Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan, ontving op maandag 17 januari het bondsbestuur van de Bond Ju liana, de bond van Noord-Limburg se schutterijen en gilden. Na de inleiding van voorziter Krij- nen nam de bondsvoorzitter de heer Van de Vleuten uit Grubbenvorst het woord en wist de goed gevulde zaal op gloedvolle wijze de beteke nis, de geschiedenis en de organisa tie van onze schutterij-traditie in de beide Limburgen voor te schotelen. De oude folklore van eeuwen her leefde in café Volleberg, het gilde- huis van de schutterij en oude en jonge schutten genoten van de film met de kleurrijke groepen die het afgelopen O.L.S. in Ooi op de been bracht. Ook de schuttershulde aan Koning Boudewijn en Koningin Fabiola bij gelegenheid van hun 25-jarig jubi leum was indrukwekkend. Verder werden er filmopnamen getoond van het uittreden van Schutterij Het Zandakker. Tot slot werden er dia's geprojek- teerd over de technische en organi satorische kant van de schutterij, waarbij vele vragen uit de vergade ring gesteld werden. Deze werden door de leden van het Bondsbestuur deskundig en uitvoe rig beantwoord. Al met al een interessante en zeer leerzame avond voor al diegenen, die het schutterij wezen een warm hart toedragen. Een avond waarop trouw, gelijk heid en broederschap weer eens echt uit de watten kwamen, de elementen waarop een waar gilde gebaseerd hoort te zijn. De direktie van het Luxor Theater heeft een gedeelte van haar bouw plannen intussen gerealiseerd. Enke le weken geleden moest het theater sluiten wegens verbouwing van de hal; waaraan nu de laatste hand ge legd wcrdt. Inmiddels is een gedeel te van de woning gesloopt en daar zal nu nieuwbouw gepleegd worden. Op de begane grond komt een win kelbedrijf, terwijl op de verdieping een moderne kleine biscoop gebouwd gaat worden, voor maximaal 100 be zoekers. De bedoeling van deze klei ne bioscoop is het vertonen van pro longaties die geen volle zaal meer trekken en/of het brengen van bij zondere films waarvoor de belang stelling beperkt is. In het grote thea ter kunnen dan de wekelijkse pro gramma's zander onderbreking ge bracht worden. openbare bibliotheek LO venray Julianasingel 33 - tel. 1970 Aanwinsten volwassen afdeling: Andersen, P. Weefboek; handboek vcor het weven op grote en kleine getouwen. Huxley, A. Nonnen aan de lunch (verti) Jordan, A. Lucretia Borgia, (hist) Kemp, M. Geschiedenis van Limburg Kirst, H. H. God slaapt in de Masu- ren. - Het werk mijner handen, (fam, str) Rilke, R. M. Het dagboek van Malte Lauirids Brigge (psych) Robbins, H. De duivel als leidsman. Stuyck, Dr. R. De grote scheepsram pen. Swale, R. Rosie darling. Vilnay, Z. Israël; een moderne gids door het land van de bijbel. Het bestuur van de Vereniging Het Groene Kruis Venray, brengt hierbij ter kennis van haar leden, donateurs en ereleden, dat op donderdag 10 febru ari 1977, aanvang 20.00 uur, in het ca fé-restaurant „Vlakwater" 'n algemene ledenvergadering zal worden gehou den. Spreker is Dr. T. G. Liem, hart-spe- cialist uit Venlo, welke een lezing zal houden over hart- en vaatziekten. De agenda van bovengenoemde ver gadering zal in Peel en Maas van de volgende week worden bekend ge maakt. Zaterdag 22 jan. 19.30 avondmis v. d. zielerust van een overledene. Zondag: 10 uur hoogmis t.b.i. Maandag: v. d. zielerust van Thea van Bakel-Peters. Dinsdag: v. d. zielerust van een overledene. Woensdag: v. d. zielerust van een overledene. Donderdag: tot int. van fam. v. d. Heuvel-Peters Vrijdag: 's morgens geen H. Mis; 2 uur pl. Mis met inzegening van het huwelijk van Nellie Vogelsangs en Hub Klaassen. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de overledenen van fam. Vogelsangs- Gerrits. Gezinsbijdrage PATERSKERK Naar aanleiding van aktie voor de gezinsbijdrage hét volgende: U kunt altijd van uw bank, of hoe dan ook, storten op giro: 1174863 t.n.v. gezins bijdrage Venray en is het voor onze kerk, zet er dan bij: t.b.v. Paters kerk. En u kimt laten overschrijven op de Amrobank! Het nummer van de Amrobank is: 48410017. En laat u er dan bij zetten Gezinsbijdrage Paters kerk, als het voor ons bestemd is. Dank u wel. Pastoor Pothof. Op de kruising Langstraat Deumeseweg wilde de 23-jarige be stuurster van een personenauto me vrouw T. M. vanaf de Langstraat rechtdoor richting Heide rijden, maar verleende geen voorrang aan de over de Deumeseweg rijdende personenauto, bestuurd door de 32- jarige v. W. uit Blerick. En toen bptste het. Beide chauffeurs moes ten met diverse verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd, ter- terwijl een inzittende van de Ble- rickse auto licht gewond werd. Bei de auto's waren door de botsing to taal vernield. Op het moment dat de 38-jairi- ge bestuurder van een personenauto M. L uit Venray de voor hem rijden de 69-jarige fietser H. D. uit Venray op de Poststraat wilde inhalen zwenkte de fietser naar links en kwam met de auto in aanraking waardoor hij kwam te vallen. De fietser raakte bij die val dusdanig gewond da.t hij naar het ziekenhuis meest worden overgebracht. Waarschijnlijk was dichte mist cp de Geysterseweg oorzaak dat de 33-jarige bestuurster van een per sonenauto mevr. v. V.-A. uit Merse lo de haakse bocht te laat opmerk te waardoor ze rechtdoor reed en de door haar bestuurde auto tegen een boom tot stilstand kwam. De be stuurster moest met diverse verwon dingen naar het ziekenhuis worden vervoerd, terwijl haar auto totaal vernield werd. Op de kruising Wanssumseweg- Spraelandweg bemerkte de 19-jarige bestuurder van een personenauto F. v .O. uit Venray te laat die kruising. De door hem bestuurde auto reed vanaf de Spraelandweg rechtdoor de Wanssumseweg over en kwam in 'n slootkant tot stilstand. De bestuur der liep dusdanig letsel op dat hij naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Twee bestuurders van personen auto's werden bekeurd terzake het onder invloed van alcohol besturen van hun auto. Tijdens de landelijke controle wer den door Venrays politie geen be stuurders aangetroffen die een rij verbod, c.q. procesverbaal kregen terzake het onder invloed van alco hol besturen van een motorvoertuig. De pijpjes konden ongebruikt wor den gelaten. Venrays politie legde een bestuur der van een personenauto een rijver bod van 8 uur op. Venrays politie legde een 19-jarige autobestuurder een rijverbod op in verband met geconstateerd drankge bruik. Door de gemeente werd aangifte gedaan van vernieling van een boom op de Langstraat. De top van een onlangs geplante boom was afge broken. Schade bedraagt ongeveer 100,—. Door vernieling van een ruitje aan de voorzijde van de fruitkraam tegenover het ziekenhuis en het weg breken van enkele planken aan de achterzijde werd toegang verkregen tot deze winkel. Vermoedelijk werd voor een bedrag van enkele honder den guldens aan goederen weggeno men. Bij thuiskomst bemerkte de be woner H .aan de Steegse Peelweg dat er tijdens zijn afwezigheid onge wenst bezoek was geweest. Aan de voorzijde van de woning was een raam en aan de zijkant een ruit ver nield Op ruwe wijze was men te werk gegaan. De woonkamer was doorzocht en een kleurentelevisie ter waarde van 2500,meegenomen. Burgemeester drs. F. G. L. L. Schols heeft ongewenst bezoek ge had in zijn woning aan de Klatten- weg in Den Haag. De dieven zijn er vandoor gegaan met twee antieke klokken, die een gezamenlijke waarde van zeventien mille vertegenwoordigen.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 13