EIGEN HAARD in Venray viert heropening met „OPEN DAG eigen haard GROOT in KEUKENS... klein in PRIJZEN... Presentatie-nieuwe-stijl biedt veel meer overzicht. EIGEN HAARD nodigt In een slip op de Midden Peelweg INBRAKEN WIE WAS DE BESTUURDER BOTSINGEN Openbare Leeszaal en Bibliotheek Venray - Eigen Haard op de hoek Schoolstraat/Passage in Venray is in een nieuw jasje gestoken en heeft een grondige reorganisatie ondergaan. Het doel van deze 'ver-? jongingskuur' was een verbetering van de presentatie van_ 1Z2- het enorme aantal artikelen dat het bedrijf als specialist voor complete woninginrichting voeren moet. Op donderdag 16 december krijgen belang- stellenden.de gelegenheid om kennis te komen maken met het nieuwe Eigen Haard. Een unieke gelegenheid om met eigen ogen vast te stellen, dat de direktie van Eigen Haard volledig in haar streven is geslaagd en dat Venray en wijde omgeving er een heel bijzondere zaak bij heeft gekregen. Ruim twee jaar geleden nam Eigen Haard het be drijf van Rob van Haren over. Hierdoor was het mogelijk de toen reeds 5 jaar bestaande zaak Eigen Haard in de Eindstraat om te bouwen tot de nu beken de eiken speciaalzaak. De zaak aan de Schoolstraat/ Passage bleef algemene woninginrichting. Aan de heer H. van Gassel, directeur van Eigen Haard, de vraag waarom al in zo korte tijd een uitbreiding en reorganisatie van deze zaak noodzakelijk werd. 'Er liggen twee motieven aan deze verandering ten grondslag', luidt het ant woord. 'Aan de ene kant is onze klantenkring zeer snel gegroeid. En hoe pret tig een volle winkel ook voor een ondernemer is, je schiet in dienstbetoon tekort, wanneer het te vol wordt. De klant kan niet meer op zijn gemak rond kijken en de advisering komt in het gedrang'. Succesformule Natuurlijk groeit een klan tenkring niet vanzelf. Daar moet hard aan gewerkt wórden. De succesformule die Eigen Haard daarbij hanteert is heel simpel: ga bij alles wat je doet, in de schoenen van de consu ment staan. In de praktijk heeft dat er toe geleid, dat Eigen Haard bijzonder veel aandacht besteedt aan een deskundige begelei ding en advisering en een goede en snelle service. Dat alleen is echter niet voldoende. Scherpe prijzen 'De consument wil best voor kwaliteit betalen', zo meent de verkoopchef Jos Claassen. 'Maar hij wil niet teveel betalen. En er moet een evenwicht zijn tussen gebruik en kosten. Net zo goed als niemand het in zijn hoofd zal halen met een taxi naar Amsterdam te rijden, zal ook niemand bijvoorbeeld 'een peper dure vloerbedekking in de« keuken leggen'. Eigen Haard werkt daarom met uiterst scherpe prijzen en een uitgebreide kollektie in elke sector'. Ons stre ven is er op gericht voor iedere beurs en voor iedere smaak de beste kwaliteit in huis te hebben', besluit de heer Van Gassel zijn toelichting op het hoe en waarom van de vernieuw de vestiging van zijn be drijf aan de Schoolstraat in Venray. Op deze plattegrond is duidelijk te zien hoe overzichtelijk de verschillende afdelingen in de nieuwe opzet van Eigen Haard zijn onder gebracht. Compleet pakket Als tweede oorzaak noemt de heer Van Gassel de sterke uitbreiding die het produktenpakket heeft on dergaan. 'De consument is, gelukkig, kritischer ge: worden', is de ervaring van de heer Van Gassel. 'Hij let niet alleen veel meer op kwaliteit, maar heeft ook een duidelijk persoonlijke smaak. Wil je als woning inrichter je funktie goed uitoefenen, dan moet je een enorm brede kollektie voeren. En^daar moet je de ruimte voor hebben'. iedereen uit een glas te komen heffen Donderdagmorgen om tien uur gaan de deuren van een niéuwe en verjongde Eigen Haard open. Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen en het glas te heften op het succes van het bedrijf. En van de direktie, die er met steun van een groep enthousiaste medewerkers in slaagde Eigen Haard uit te bouwen tot een van de topzaken van Venray en wijde omgeving. Het hoeft niet te blijven bij een bezoek en een glas. Voor elke bezoeker die op deze 'Open Dag' zijn bezoek afrondt met een aankoop van mini maal 100 gulden heeft Eigen Haard een smake lijke verrassing in petto: een heerlijke fles wijn. Een voorproefje op de komende feestdagen. EIGEN HAARD in kort bestek De 46 meter lange etalages van Eigen Haard aan de Schoolstraat geven een goede indruk van hetgeen de totale kollektie omvat. Meer dan een indruk kan men er echter niet door krijgen. Daarvoor is het aanbod te groot. Dat grote aanbod is wel te vinden op de verschil lende afdelingen. Daar worden de artikelen op een sfeervolle en overzichtelijke manier ge presenteerd. Bovendien staan hier deskundige medewerkers klaar om van advies te dienen. Om u een idee te geven, een korte wandeling op papier door het vernieuwde bedrijf. Moderne meubelen De afdeling die het sterkst gegroeid is. De bijzonder gevarieerde kollektie moderne meubëlen wordt op een sfeervolle manier getoond. Bekijk de zeer popu laire grenen meubelen eens. Of de actuele essen modellen. En natuurlijk zijn er ook tal van gelakte meubelen (de laatste ontwikkeling op meubelge- bied) te vinden. Kleinmeubelen De typisch persoonlijke accenten in het interieur zijn de kleinmeubelen. Altijd handig, zelfs leuk om te geven of te krijgen. Eigen Haard heeft ze bij elkaar gebracht in een speciale afdeling. Bedden endekens leder jaar weer een van de drukstbezochte afdelin gen. U vindt er alle topmerken bij elkaar. Dekbedden in alle mogelijke uitvoeringen naast heel chique couvertures. Gewone hoofdkussens even goed als verfijnde matrassen. Woningtextiel In het souterrain heeft de 'tienerkelder' een plaats gekregen. Daar is ook een grote sortering bureautjes, kasten, stereomeubels, zitelementen en matrassen te vinden. Op de eerste verdieping staan moderne meubelen te kust en te keur. Opnieuw valt de overzichtelijke indeling op. Op deze verdieping worden ook slaap kamers uit de kollektie. sfeervol tentoon gesteld. Een kijkje meer dan waard. interieurverzorging Venray, Schoolstraat 29, tel 2751 en Eindstraat 13, tel. 1471. Sevenum, Past.Vullinghsstraat 7, tei.1826 Uit alle hoeken van de wereld haalt Eigen Haard een enorme kollektie woningtextiel. Fijne brocaat- kleedjes, oosterse kleedjes maar ook handweef en smyrna tafelkleden. Vanzelfsprekend is er ook een grote sortering slaapkamerkleedjes en gezellige sierkussens zijn er te kust en te.keur. Tapijt De vloer is niet alleen letterlijk, maar ook gevoels matig de drager van uw interieur. Kiest u als vloer bedekking kamerbreed tapijt, dan vindt u in deze afdeling een uitgelezen kollektie waarin alle voor aanstaande tapijtmerken vertegenwoordigd zijn. De uitgekiende presentatie maakt het makkelijker om uit dit overstelpende aanbod te kiezen. Karpetten Het karpet is weer terug in het interieur. Onmisbaar op parket of tegels. Maar ook geweldig actueel als accent op kamerbreed tapijt. Een zithoek of een eet- hoek wint er zeer sterk door aan'sfeer. Eigen Haard toont u een wondermooie kollektie van zowel klas sieke als moderne karpetten. Vloerbedekking Naast kamerbreed tapijt en karpetten zijn er uiter aard legio andere mogelijkheden om de vloer waar op u leeft te verfraaien. Ideeën daarvoor kunt u op. doen in.de uitgebreide afdeling vloerbedekking, waaralle topmerken te vinden zijn. Gordijnen Kamerhoog? Open wave? Moderne dessins? Deftig pluche? Romatische gobelins? Het gordijn, de sfeer scheppers bij uitstek in interieur, is in al zijn vormen en uitvoeringen bij elkaar gebracht in een speciale afdeling. Door een uitgekiende presentatie is het niet moeilijk om het uitgekozen gordijnstof in uw eigen huis voor te stellen. Slaapkamers De laatste afdeling op deze papieren rondleiding geeft een groot aantal slaapkamers te zien. Men verblijft niet meer alleen met gesloten ogen in dit vertrek, reden waarom er steeds meer aandacht aan de slaapkamers wordt besteed. Bij Eigen Haard komt dat tot uitdrukking in de gevarieerde kollektie. En ook hier weer werd veel aandacht besteed aan een overzichtelijke en sfeervolle presentatie. Westsingel 54 HANSMN] VENRAY KEUKENCENTRUM J Tel. 04780 - 2851 Westsingel 54 VENRAY Tel. 04780 - 2851 Westsingel 54 VENRAY KEUKENCENTRUM J Tel. 04780 - 2851 \b Op de Midden Peelweg geraakte waarschijnlijk door te hoge snelheid de personenauto bestuurd door de 52 jarige J. v. H. uit Vught in een slip en kwam vervolgens 150 meter verder in een sloot tot stilstand. De bestuurder moest gewond naar het ziekenhuis worden vervoerd. De auto werd grotendeels vernield. Mevrouw B. en haar dochter uit Venray geraakte nabij de Schat- berg in Sevenum met hun auto in een slip en belandden uiteindelijk in een sloot, waar de auto rechtop z'n neus bleef staan. De heer B. die ach ter hen reed kon eerste hulp verle nen. Moeder en dochter zijn met verwondingen in het ziekenhuis op genomen. In het weekend hebben onbevoeg den zich door forcering van een keukenraam toegang weten te ver schaffen tot de woning van de fam. J. in de Bazuinstraat. Een geldkist je was opengebroken en daaruit meegenomen twee zilveren tientjes. Zondagavond hebben onbekenden zich, tijdens afwezigheid van de be woners, de fam. J. in dé Luitstraat, door het openschuiven van 'n raam toegang weten te verschaffen tot da woning. Een geldsbedrag van 35,- werd meegenomen evenals beta lingsopdrachten, recu's en een oud verzekeringsbewijs van een brom fiets. Dat zal de rechter wel uitmaken; maar dat van een echtpaar man én vrouw blaas- en bloedproef moeten afleggen dat is uniek. Niet uniek was dat door het beneveld brein van de bestuurder of bestuurster hun auto in de Dakdekkerstraat een in een tuin staande caravan ramde. Beiden verklaarden gereden te hebben. Overigens werden auto en caravan beschadigd. Op het Henseniusplein reed de 28 jarig ebéstuurder T. J. uit Ven ray met een personenauto achteruit en lette daarbij onvoldoende op. De door hem bestuurde auto botste te gen de personenauto van de 30 ja rige G. N. uit Venray. Op de Deumeseweg nabij de Venloseweg geraakte, waarschijnlijk door het gladde wegdek, de auto be stuurd door de 24 jarige J. uit Ven ray in een slip en kwam op de voor hem verkeerde rijbaan terecht en botste tegen de personenauto be stuurd door de 19 jarige C. uit Blit- terswijck. Op de kruising Poststraat-Juli- anasingel verleende de 50 jarige be stuurder van een personenauto H. Th. uit Eindhoven geen voorrang aan de 30 jarige bestuurder van 'n personenauto S. Ch. uit Venray. Na de botsing ging de auto van de eer ste bestuurder nog tegen een ver keersbord, dat niet tegen de bot sing bestand was en afbrak. Op de kruising Pastoor Rutten- straat-Langstraat verleende de 58 jarige bestuurder van een personen auto C. V. uit Venray geen vrije doorgang aan de personenauto van de 22 jarige M. P. uit Venray. Weer botste het. Op de kruising Langstraat-Deur- neseweg verleende de 23 jarige be stuurder van een personenauto E.L. uit Maasbree geen voorrang aan de personenauto bestuurd door de 37 jarige J. J. uit Gemert. In alle gevallen bleef het bij zwa re tot lichte materiële schade. boekhandel van den ptunckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Julianasingel 33 - teL 1970 Aanwinsten volwassenen: Frischler, K. Der Maestro (psych) Oostrerboek-Dutschun, A. De Hul zenhof (str) Pearson, D. Csardas. Percha, I. von. Vergangen ist der Tra urn. (hist) Slaughter, F. G. Liefde i nde tro pen. Dokter Powers vlucht. (av.hist) Storey, D. Saville. (enge) Uris, L. Trinity; Ierland in cpstand. Thijssing-Boer, H. Hoeve Marloes. (str) Vance, J. Tschai, de waanzinnige planeet, (sf) Vleugel, G. Het schuldgevoel, (hum)

Peel en Maas | 1976 | | pagina 15