Softbal éi ATLETIEK RUITERSPORT WANDELSPORT V.C.R00Y TAFELTENNIS O SCHAKEN Wie bezorgt u een hypotheek of financiering die staat als een huis? S.V. Phoenix 75 Invaliden Sportclub L.R.V. EN PONYCLUB „ST. ISIDORUS" Op 3 öktober a.s. wordt er voor pony's een onderlinge wedstrijd ge organiseerd met Overloon en Wes terbeek. Op deze wedstrijd worden er 8- tallen en individuele dressuur ver reden, springen en voor de jongste deelnemers zijn er ponyspelen. Deze wedstrijden beginnen om 10 uur en werden gehouden in de ma nege het „Vlakwater". Verder organiseert bovengenoem de ruiterclub een veteranenconcours cp 24 oktober a.s. Hieraan kunnen deelnemen ruiters of amazones, die de 35 jarige leeftijd hebben bereikt en minstens 2 jaar niet aktief heb ben deelgenomen aan andere wed strijden Deze wedstrijden worden even eens gehouden op de terreinen van bovengenoemde manege. Inschrijven voor dit veteranen- concours is mogelijk bij de secreta ris van bovengenoemde vereniging n.l. G. v. Velthoven, Vlakwater 21. Venray, tot en met 5 oktober. Deze wedstrijden vangen eveneens aan om 10 uur v.m. Op zendag 3 oktober gaan de Leun se Beihamels deelnemen aan de tocht in Someren. De start is cm 12.00 uur vanuit 't Gemeenschapshuis in de Novalia- straat 23 te Someren-edndL De bus is cm 11.15 uur bij bet ge meenschapshuis in Leunen. Ock St. Christoffel gaat deelne men aan de tocht in Someren. De start is als bóven. De bus vertrekt cm 11.00 uur van af de kleuterschool Oostrum; cm 11 uur Hockeyveld Zuid en om 11.15 uur vanaf Coninxhof. VC RcoyChiccpee/AEC II 1—3 Het eerste optreden van de VC Rcoy dames in de-eerste divisie is ondanks de nederlaag toch dusdanig verlopen, dat uitzicht op betere re sultaten alleszins aanwezig zal zijn. Wanneer in aanmerking wordt ge nomen dat de Venrayse dames ern stig gehandicapt waren door de af wezigheid van Ted Vcllenberg en de blessure van Els Hendrix kan 't re sultaat bemoedigend genoemd wor den. Ook de problemen die ontstaan zijn met Martien Hendrix omtrent het trainer-coach-sohap zullen indi- rekt hun invloed hebben gehad op 't spelbeeld. Laten we hopen dat dit probleem zo snel mogelijk zal worden opge lost en wel cp een zodanige manier dat die voor iedereen acceptabel is. In overeenstemming mét de krachts verhouding gingen de sets in deze wedstrijd voornamelijk naar de Bra bantse dames en wel met 12-15; 15- 11; 8-15 en 11-15. Ondanks de verloren wedstrijd was de stemming na afloop positief, men was ervan overtuigd dat het bereikte spelniveau goed was ge weest, alhoewel persoonlijke fouten weleens teveel de overhand hebben gehad. VC Rooy—Tart wijk/VHC Het begin van de kempetite werd door het eerste herenteam van VC Rooy prachtig ingezet met een over winning tegen de ploeg uit Schijn- del. Na de furieuze opening, de eerste twee sets werden gewonnen, kwam de terugval in de derde set en het herstel in de vierde, echter zwaar bevechten tot stand 19-17. In de beginfase van de wedstrijd was de grote man bij VC Rooy zon der meer Ccos de Schipper, maar na zijn blessure in de tweede set bleek pas hce onmisbaar hij was, maar tevens bleek hoe men bij Rooy het spel rond hem gegreepeerd heeft VC Rcoy heren heeft zei het met veel moeite de eerste 3 pun ten binnen. Dat geeft de burger hoed! a.s. Zaterdag gaan we op bezoek de debutant VC Udenhout, een vcr ons. onbekende tegenstander en "a 'aterdag zullen ook wij weten "oe terk zij zijn, 1VERIGE UITSLAGEN VC Rcc iiget Up 0—3 Onze cmes reserves verloren de zewedstxd met 3_o Reken in*, houdend met het feit. dat van he^eam van vorj.g jaar er slechts enkei darnes Zijn overgeble ven en dat d* verlies moest worden opgevuld met-jam€s die voorheen le en zelfs 2e us hebben gespeeld, kan er gesteld orcjen dat ze er speltechnisch ncging niet zijn maar de, inzet was 100 P^cent. Standen: 7-15; 9-: erl 12-15 Volgende week wenaar Weert, hopende op et beter resul taat. VC Rooy IIIPatrick 32 Het uit bijna geheel nie.ye speei. sters bestaande derde d^esteam moest in de eerste. kompetjewe^J strijd aantreden tegen het - SWra- imerde Patrick Dat het een ware titSif zou worden stond bij \or. oaat vast, dat het resultaat dit volg zou hebben had zelfs de groc. ste optimist niet bedacht kunne 1 hebben. De eerste sets gingen op het nip pertje naar de tegenstander maar teen was het bekeken en ging men uit een ander vaatje tappen. De laat ste sets gingen dan ook naar VC Rooy. Dames, een pluim voor allen voor de erg goede inzet! VC Rooy IV—AV Flash 0—3 De eerste wedstrijd tegen het vo rig jaar tweede geworden AV Flash werd voor onze dames een neder laag. Toch was het spel van de Ar- cense dames beslist niet het spel van een kampioenskandidaat. Wij kre gen kansen vcor set winst maar de ze gingen in rook op. Setstanden: 1-15; 9-15 en 2-15. Zaterdag gaan we naar Sevenum en we vertrekken om 16.20 uur van af de Coq d'Or. VC Rooy IIAthos 30 Het tweede herenteam van VC Rcoy heeft in de kompetitie van het vorig jaar te kampen gehad met di verse problemen. Daarbij kwam dat de duistere pe riode binnen de vereniging cok op het tweede team zijn invloed had gehad. Gelukkig kunnen wij kon stateren dat ondanks alle problemen de start van de nieuwe kompetitie niet heeft geleid tot teleurstellingen. Integendeel zelfs Onze heren rekenden af met Athos, toch wel een van de sterkere teams in deze kompetitie en wel met 3-0. Setstanden 15-13; 15-3 en 15-13. Een uitblinker was zondermeer John Janssen die een uitstekende wedstrijd speelde. Laten we echter niet te hard van stapel lopen en keihard blijven trai nen cm neg tot betere resultaten te kunnen komen. a.s. Zaterdag gaan we naar JSS. RED STARS Uitslagen van het afgelopen week end: Senioren Red Stai's 1Irene 3 73 NOAD 1—Red Stars 2 4—6 Red Stars 3—NOAD 2 7—3 NOAD 3Red Stars 4 37 Red Stars 5Seta 4 91 Red Stars 6Batave 2 010 Asterix 3Red Stars 7 100 Tegen hekkesluiter Irene 3 uit Tilburg had Red Stars 1 niet veel moeite cm de twee punten binnen te halen. Slechts af en toe kon Irene een vuist maken en zodoende voor 't nodige vuurwerk zorgen. Maar ook in deze perioden bleef Red Stars veer het grootste gedeelte zichzelf ook al kostte dit soms veel moeite. Red Stars 2 debuteerde in de le klas met een kleine zege bver een vrij zwak optredend NOAD 1 in Reuver. Deze overwinning had zelfs neg hoger kunnen zijn volgens oog getuigen. ,Maar daarover niet ge- geklaagd, want, de eerste punten zijn binnen. Tegen een versterkt NOAD 2 trad Red Stars 3 resoluut op en de men sen uit Reuver kregen dan ook geen been aan de grond. Het beetje grond dat men voelde, kwam eerst bij een 7-1 stand. Cck Red Stars 4 trad aan in een vcor hen nieuwe omgeving, maar wederom NOAD kon niet verhinde ren, dat twee punten naar Venray gingen. Bij dit team viel vooral het optreden van een ex-jeugdspeler op met twee overwinningen. In de vierde klasse veegde Red Stars 5 de vloer aan met Seta 4, maar in een andere groep gebeurde dit zelfde met Red Stars 6. Vcor de ze laatste zal het zeer moeilijk zijn zich te handhaven. Red Stars 7 tenslotte zette z'n tra ditie voort door wederom de tegen stander geen kans te geven om te verliezen. Jeugd jongens: ATC NijmegenRed Stars 46 NOAD 5—Red Stars 9 3—7 Penningen 2Red Stars 10 28 Red Stars 11Looping 6 100 Red Stars 12—NOAD 7 8—2 Olympic 3Red Stars 13 100 Red Stars 15Blue Star 9 100 Red Stars 14Asterix 6 28 Na de verdiende, maar onnodige nederlaag van de vorige wëek, heeft het eerste jeugdteam zich op waar dige wijze gerevancheerd. Slachtoffer werd Nijmegen, door dat twee mensen, waarbij de debu tant, ongeslagen bleven in dit duel. Maar helaas kon een speler zijn draai nog niet vinden. In de junioren A-klas van de af deling hadden zowel Red Stars 9 als Red Stars 10 geen enkele moeite met hun opponenten en punten werden aldus gemakkelijk meegeno men. a.s. Zaterdag zal dit voor bei den echter moeilijker worden tegen de direkte rivalen en daarom veel inzet, inzicht en sukses. In de junioren B-klas is het ver haal vrij simpel en kort, dit is ge heel in overeenstemming met de wedstrijd. Een zwakke tegenstander tijdsduur V/t uur en twee punten rijker. Ook gemakkelijk was de start van het eerste meisjesteam in de jong-' ens junioren C-klas en in het kort was de winst verdiend Bij de asp. lieten Red Stars 13 en 14 zich van de slechte kant zien en de zware nederlagen waren er dan ook naar. Het optreden van veertien was daarbij nog vrij redelijk en biedt perspektief voor de andere wedstrijden. Jeugd meisjes: jOVO 4—Red Stars 16 3—7 reyel 5—Red Stars 17 91 Red Stars 18Meyel 6 K'lust 9Red Stars -19 7—3 2—8 In Kessel speelde Red Stars 16 'n gcede wedstrijd en het verdiende loon was dan ook een overwinning. Toch kan er nog" wel op een enkel punt wat verbeterd worden, zoals ook nu naar voren is gekomen. Met de nodige moeilijkheden ar riveerde Red Stars 17 in Meyel en hier werd het daarna nog zwaarder. Het bleek namelijk niet mogelijk te zijn om meer dan een partij in winst cm te zetten en dit meet zeer zeker anders in de toekomst. Daarentegen toonden de debute rende teams 18 en 19 'n goede men taliteit en de aanvankelijke be vreesdheid voor de tegenstander was ongegrond. Dus het valt beet mee cm te spelen en dit was vooral uit stekend van team 19. Programma zaterdag a.s.: Red Stars 1Never Despair Red Stars 2Armada 2 Red Stars 3Seta 2 Red Stars 4Seta 3 Red Stars 7—TTVG 1 Red Stars 9Blue Star 5 Red Stars 11—TTC 6 Red Stars 12Maasbr.ee 7 Red Stars 13Vrij Red Stars 16Aramad 14 Red Stars 17Seta 8 Red Stars 19Seta 9 Penningen 1Red Stars 5 Amnasta 1Red Stars 6 SuccesRed Stars 8 Armada 8Red Stars 10 Olympic 3-Red Stars 14 Helden 8Red Stars 15 Armada 16Red Stars 18 1 18.00 18.00 18.00 18.00 14.15 14.15 10.00 14.15 10.00 10.00 10.00 1^00 13.00 13.30 10.30 14.00 10.00 a.s. Vrijdag 1 oktober cm 19.00 u. bijeenkomst voor alle TEAMLEI DERS aan de gymzaal aan de Beu kenlaan. Softbaltoernooi Venray geslaagd festijn! Wat de organiserende vereniging Venray met een klein beetje inner lijke angst tegemoet heeft gezien, is achteraf toch allemaal best mee gevallen. Het is een goed toernooi gewerden ondanks een fikse regen bui 's morgens. Er werd goed ge softbald iedereen deed zijn best cm deze dag plezierig en sportief te laten verlopen. De tcemooiwinnaar werd Black Wings uit Deume. Deze vereniging is ook in de kompetitie •eerste gewerden en promoveert naar de eerste klasse rayon Brabant-Lim burg. Ons eigen Venray werd eervol 4e, met enkele zeer onverdienstelijke nederlagen. Onze ploeg, die dit jaar voer de eerste keer kompetitie speel de en dus eigenlijk nog maar wei nig ervaring heeft, deed er alles voor, maar op de ongelukkigste mo menten kwamen ze achter te staan en als ze de tegenstander dan bijna ingehaald hadden was de wedstrijd afgelopen wegens de tijdlimiet, die met zo'n toernooi helaas gehand haafd moet worden. Al met al kun nen we terugzien op een geweldig mcoie en leerzame dag en hopen wij van harte volgend jaar weer dit scftball-gebeuren te mogen organi seren. Verder wil de toernooileiding ie dereen bedanken, zoals: Gemeente Venray, de térreinverzorgers, de scftballbond en iedereen die mee geholpen heeft cm deze dag te doen slagen. Geld lenen kunt u overal. Voor een huis, boot, bedrijfsuitbreiding of wat dan ook. Het probleem is alleen dat u door de bomen het bos niet meer ziet Welke maat schappij hanteert de beste voorwaarden? Is het aantrekkelijk om een lage rente te nemen en daardoor de kans op mogelijk fiscaal voordeel te verspelen? Of is een hypotheek in de vorm van een levensver zekering toch te prefereren? En hoe ver kunt u eigenlijk gaan met uw inkomen, zonder krom te hoeven liggen onder uw eigen huis of boot? Allemaal vragen waar een onafhankelijk verzekerings- en financieringskantoor als Aben u beter dan wie ook antwoord op kan gevefn. Door deze onafhankelijke positie kunnen wij vóór alles rekening houden met uw belangen, zonder overigens daarbij onszelf tekort te hoeven doen. Een gezonde basis voor een gesprek, dachten we. Aben weet raad. Abci) ASSURANTIËN B.V. Venlo Van Cleefstraat 6 Telefoon 077-16847* Venray Julianasingel 41 Telefoon 04780-1061 Tegelen Kerkhoflaan 2 Telefoon 077-32180 Heren: Phoenix '75Aspargos 31 Een bijna zeker lijkende setwinst uit handen geven heeft menige ploeg ook de wedstrijdpunten gekost. Zo verging het zaterdag j.l. ook Aspar gos. Een 13-8 voorsprong bij een 1-1 stand werd uit handen gegeven en dit betekende de genadeklap voor de bezoekers. Phcenix was zaterdag duidelijk nog niet in vorm. De eerste set was Phoenix de betere ploeg en een 15-12 setwinst was dan ook het ge volg. Hce anders verliep de tweede set. De thuisclub werd volledig weg gespeeld door een fanatiek spelend gastenteam. Een 15-4 setwinst was dan ook duidelijke taal. Aspargos was ook in de derde set aanvankelijk goed op dreef en liep uit tot 13-8, maar toen begon Phoe nix terug te vechten. Mede door goed blokkeren werd de aanval van de tegenpartij ontregeld en kon Phcenix de set met 16-14 winnen. Hierna zakten de bezoekers duide lijk terug en een 15-8 stand voor Phoenix was het gevolg. Zaterdag a.s. staat de uitwedstrijd tegen VCM op het programma. Zo als uit eerdere ontmoetingen bekend een vooral in eigen zaai zeer sterke tegenstander. Voor Phoenix wordt het dus oppassen geblazenr Lyceum 5Phoenix '75 2 30 Slechter als afgelopen zaterdag had de kompetitie voor ons niet kunnen beginnen, want om 5 uur waren er maar 5 spelers aanwezig. Door de afwezigheid van enkelen konden èn de wel aanwezige spe lers èn de spelers van Lyceum niet spelen. Hopenlijk zal zaterdag blij ken dat we met 8 man wel een team cp de been kunnen brengen en dat we ook nog een goede wedstrijd kunnen spelen. Programma zaterdag 2 okt.: Dames: Venlo SportPhoenix '75 14.00 u. Heren: VCMPhoenix '75 18.00 u. Phcenix '75 2—JSS 3 17.00 u. De nieuwe kompetitie is inmid dels in de vorm van vier parallel- groepen van start gegaan. Deze vier groepen zijn ongeveer even sterk, zodat na een enkele kompetitieron de de eerste twee van elke groep in de finale groep worden geplaatst. Deze acht personen gaan dan scha ken cm de clubtitiei. In groep A is een zeer sterk scha ker in de persoon van P. v. Genuch- ten de grote favoriet. Hij won deze week dan ook van J. v. Tiggelhoven. Als tweede favoriet mag J. Houwen genoemd worden die inmiddels H. v. Elswijk versloeg. Verder kon D. Hoekstra de sterker geachte G. Breukers verslaan. Stand aan ide kop in groep A: J. Tiggelhoven 3 2 0 1 2 Th. de Brouwer 2 1 1 0 l'/s D. Hoekstra 2 1 1 0 l'/s G. Breukers 3 111 1% P. v. Genuchten 110 0 1 J. Houwen 1 10 0 1 K. Lundahl en W. Gommans zijn de favorieten voor groep B. De on derlinge partij werd een overwin ning voor K. Lundahl. A. Moss staat naast K. Lundahl aan 'kop, zodat men al kan zeggen dat hij over zijn inzinking van vorig jaar heen. is. Verdere uitslagen: W. van DrielA. Schreur 10 E. BouwmansE. v. Merkenst. %-'/2 Stand aan de kop in groep B: A. Moss 2 2 0 0 2 K. Lundahl 2 2 0 0 2 E. Bouwmans 2 110 1% W. Gommans 2 10 11 - In groep C blijken H. Coolen en R. Keereweer weer de hoogste ogen te gooien. A. van Ham blijft overi gens goed volgen. Uitslagen: R. KeereweerK. Kroolc 10 P. RouvroyeH. Coolen Va J. LcuwerseJ. van Hees 01 J. LucassenA. van Ham 01 Stand aan de 'kop in groep C: R. Keereweer 3 2 1 0 2% A. van Ham 2 2 0 0 2 H Coolen 3 12 0 2 J. van Hees 3 2 0 1 2 Dé verrassing tot nu toe in groep D is ongetwijfeld R Groenendijk met een score van 2% uit 3. Maar ondanks dat hij de koppositie in neemt blijven W. Jeuken, G. Kor- tenceven en J. Zuur favoriet. Uitslagen: G. KortenoevenW. Jeuken 01 G. van HamJ. Zuur 01 W' WeytsJ. v. d. Heuvel 01 L. WhistlerR. Gorenendijk V2V2 Stand aan de 'kop in groep D: R. Groenendijk 3 2 1 0 2'/s J. Zuur 3 2 1 0 2% L. Whistier 2 110 lVs JEUGDSCHAKEN De jeugd boven 12 jaar die in het bezit zijn van het pionnendiploma kunnen in kompetitieverband uit gaan maken wie zich de sterkste jeugdschaker van Venray mag gaan ncemen. De kompetitie start op 5 oktober a.s. om 7 uur. Er zal dan wekelijks tussen 7 en 8 uur geschaakt worden. Nieuwe leden kunnen zich opge ven op 5 oktober om 7 uur in hotel A'lmcnda, waar het geheel plaats zal vinden, of telefonisch, kontakt opnemen met W. Gommans, telefoon 6265. VENRAY EN OMSTREKEN In de afgelopen anderhalve maand zijn er weer verscheidene spannen de mementen voorgevallen in de strijd cm de kopposities in de beide groepen. Dat het spannend wordt, kan men wel zien aan de onderlinge verschillen in deze groepen. Het ge volg hiervan is de groei in de breed te, wat reeds bewezén werd in Eind- heven. Helaas zijn er enkele men sen die ziek zijn of niet regelmatig verschijnen, maar desondanks zijn de greepsstanden als volgt: Groep A: G. Pcnjee 70 8 78 J. Jennïkens 61 10 71 A. Janssen 44 10 54 Sj. Heidens 42 4 46 W. Janssen 42 3 45 H. Verstappen 35 9 44 L. Reyntjes 25 2 27 M. Gielen Greep B: N. v. d. D ijk 53 12 65 ,E. Stevens 53 4 57 W. v. Ooi 49 4 53 J. Rongen 27 5 32 J. Pijpers 6 2 8 A. de Mulder 5 5 W. Gerrits Uitslagen: Meisjes asp.: Manual—Heidia Dames senioren: Bevo 2Manual. Heren senioren: HVN 1—Manual Vies 2Manual 2 Dames junioren: Lcreal 3Manual Heren junioren: HVN—Manual HVN 1—Manual 1 3—4 7—3 10—13 28—14 16—10 10—IS In een zeer spannende en harde wedstrijd hebben de Manual-heren beide punten uit Neer weggesleept. Ondanks het zeer harde spel van HVN in de beginfase kon Leo v. d. Heyden toch de score openen en zelfs 02 scoren. Hierna 'kon HVN het initiatief overnemen en tot 33 gelijk komen. Intussen pasten de Manual-spelers zich qua hardheid uitstekend aan hun tegenstanders aan en mede hierdoor ging de rust in met een 46 voorsprong voor Manual. Na de hervatting leek Manual on der de voet gelopen te worden, want via 4 doelpunten achter elkaar nam HVN een 86 voorsprong. Maar omdat Gerard Bastiaans de beste Neerse schutter mandekking ging geven en omdat men rustig en ge concentreerd bleef aanvallen kon Manual langzaam maar zeker gelijk komen tot 8-8 en 10-10. Door een prachtig doelpunt van Gerard Wil- lems werd het 10-11, een stand die bijna 10 minuten gehandhaafd bleef, waarna Manual tenslotte door kon drukken naar een 10-13 eindstand. Al met al een zwaar bevochten zege, waarbij opviel dat er door iedereen keihard is gewerkt en waarbij iedereen ook bereid bleek de fouten van anderen te corrigeren en dit zelfs zonder te kankeren De over winning was dan ook het resultaat van een voortreffelijk gespeelde wedstrijd. Zowel het tweede team als ook de heren junioren speelden een rede lijke eerste helft, maar werden in 't begin van de tweede helft totaal overdonderd en leden daordoor een forse nederlaag. Doordat in Venlo de scheidsrech ter zich niet liet zien en er geen an dere scheidsrechter aanwezig was, moesten de dames junioren zich be perken tot een vriendschappelijke wedstrijd die in winst werd omge zet. Dames Bevo 2Manual In Beringe speelden de Manual - dames een redelijke wedstrijd. In de beginfase had men blijkbaar moeite met het speelveld, want na een kwartier stond Manual achter met 30 maar via een doelpunt van Trudy Jeurissen en uitstekend kee perswerk van Julia Saamena werd met een 3-1 stand gerust. Na rust kon Manual zelfs gelijk komen, maar toen was alle kruit verschoten en werd duidelijk waar het aan ontbrak, n.l. een goed ge organiseerde verdediging. Doordat Bevo deze verdedigingsfouten goed afstrafte werd het toch nog een rui me nederlaag: 7-3. Programma zaterdag 2 okt.: Meisjes asp.: Groene SterManual 14.00 u. vertrek 13.00 uur Zendag 3 okt.: Dames senioren: AtheneManual 15.00 u. vertrek 14.00 uur Heren senioren: Bevo 3Manual 2 13.00 u. Bevc speelt cp asfalt. Vertrek 12.00. Dames junioren: ManualMSV 2 12.00 u. Heren junioren: Loreal 2Manual 12.00 u. veftrek 11.00 uur ATLETIEKVERENIGING VENRAY-REGIO Jan Bastiaans le clubkampioen Tijdens de zaterdag en zondag ge houden clubkampioenschappen, de eerste van onzè jonge vereniging, is Jan Bastiaans kampioen gewor den bij de heren. Hieraan was een nek aan nek race voorafgegaan met Lau Wijnhoven. De uitslagen zijn: Heren senioren zeskamp: 1 en club kampioen Jan Bastiaans (Horst) 2152 pt.; 2 Lau Wijnhoven (Meterik) 2125 pt.3 Piet van den Oever uit Meerlo 2021 pt.; 4 Lex Biessels uit Overloon 1828 pt.; 5 Wiebe Hoekstra (Venray) 1528 pt.; 6 Michel Bille kens (Kronenberg) 1299 pt.; 7 Bert Billekens (Sevenum) 1175 pt.; 8 W. Michiels (Venray) 1G04 pt en 9 Cees Molenaar (Wanssum) 882 pt. Dames senioren vijfkamp: 1 en clubkampioen Marijke Vullings uit Venray 2383 pt.; 2 Yvonne Buys uit Venray 2003 pt.; 3 Els Vervoort uit Venray 1859 pt. Heren junioren A/B zeskamp: 1 en clubkampioen Henk Stiphout, jun. B (Castenray) 1657 pt.; 2 Ed Zee (jun. A, Venray) 1371 pt.; 3 Maurice Janssen, (jun. B, Venray) 1342 pt.; 4 Frank Janssen (.jun. A, Venray) 1179 pt.; 5 Dudley Moss (jun. B, 1C06 pt. Dames junioren A/B vijfkamp: 1 en clubkampioen Petra van der Worp (jun. B, Venray) 2089 pt.; 2 Ans Nij- huis (jun. B Venray) 2036 pt.: 3 El- ly Nijhuis jun. B, Venray) 1806 pt. Heren junioren C/D vierkamp: 1 en clubkampioen John van de Boom (jun. C, Venray) 1853 pt.; 2 Alphons van der worp (jun. C, Venray) 1167 pt.; 3 Richard Janssen (jun. C, Ven ray) 888 pt. Dames junioren C/D vierkamp: 1 en clubkampioen Jolanda Lcomans (jun. C, Venray) 1676 pt.; 2 José Stiphout (jun. D, Venray) 1164 pt.; 3 Yolanda Michiels (jun. D Venray) 840 pt. Jongens pupillen J3 driekamp: 1 en clubkampioen Raymond David 1443 pt.; 2 Erwin Michiels 1026 pt. Ondanks het niet al te beste weer op zondagmorgen en de toch wel gebrekkige accommodatie voor hoog, discus en kegel, werden er enkele goede prestaties geleverd. De beste prestatie kwam zonder twijfel op naam van Jchn van de Boom. die als jun. C de 1.53 meter bij 't hoog springen haalde. Daarmee verbeter de hij tevens het senioren record. Verder werden de volgende club records verbeterd: senioren heren, ver, Lau Wijnhoven 5.07 mtr; heren jun. A'B hoog 1.45, Maurice Jans sen; koeel 9.94 Henk Stiphout en discus 22.83 Henk Stiphout; dames jun. A/B hoog 1.35, evenaring door Petra van der Worp; speer 16.94 m Ans Nijhuis. W edstry da genda De 13e Kempischë Veldloop kompe- tititie te Veldhoven op de zaterda gen 9 en 23 oktober en op 6 novem ber. Deelname voor alle categorieën. Aanvang 13.30 uur. Opgave tot 1 ok tober. 10 Oktober LIDO cross te Waal wijk. Elke categorie start apart. Deelname voor alle categorieën voor senioren, junioren eii pupillen. We gaan hier met een flink ploegje naar toe. Opgave nog tot 30 septem ber, dan wel voor aanvhng van de wedstrijd. De promenadeloop welke gepland 'was voor 24 oktober zal worden ver schoven naar eind november. Nade re mededelingen vólgen nog. Trainingen Tijdens de maand oktober zijn er géén groepstrainingen. Een aantal leden organiseren onderling een in terval training en wel op de don derdagavond om half acht op de sin- telbaan van het spostpark te Grub- benvorst. Degene die hieraan mee willen doen, kunnen kontakt opne men met Bert Billekens (tel. 04767- 2533). Nadere berichten over de zaal- en bostrainingen in november volgen nog.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 7