KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER van 3 tot en met 9 oktober Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt Inbraak te Overloon Record aantal verbalen Diefstal auto GESLAAGD Schade aan auto A.s. zondag is er om half elf in de Levxensschool, Bevrijdingsweg 2a, een eucharistische tafelviering. Ce lebrant: Ton van Vliet. 27e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. v. d. Beirg-Mun.- ninghcf Gertruda Geurtjens-Ver- mazeren uit dankbaarheid. Zondag: 8.00 gelezen mis tot zek. int.; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int, Antoon van Dooren als jgt. Chris Jacobs; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Jcsefina Hendriks-Ariëns en overl. ouders Els Kelders; 18.00 gelezen mis, int. Maria Hendriks. Maandag: 8.C0 overl. fam. Bouten- Verschuren; 9.00 Helena Kersten; 19.00 overl. ouders Basten-Bonants Antoon van Meyel en Wilhelmina Arts. Dinsdag: 8.00 uit dankbaarheid (L.); 9.00 Gertruda van Meyel - Truyen; 19.C0 ouders Kronenberg- Clancete en zoon Lambert Peter Smedts, echtg. en overl. kinderen. Woensdag: 8.00 Louis Custers; 9.00 Lena Kersten vwg. de bej. bond; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gos- sens Jaap Hendricx Wim van den Munckhof en overl. fam. Donderdag: 8.00 overl. ouders Win- nen-Jacobs; 9.00 Chris Franssen. Vrijdag: 8.00 Antoon J. Janssen en Josephina Esser als sticht.; 9.00 Jac van Opbergen en José Verheugen als sticht.; 13.00 Dora Greefkens vwg. de buurt overl. fam. Janssen-Huy- bers en Arnold Janssen. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Bouten- Verschuren; 9.00 Harrie Messemaec- kers; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. Geradus van'Bracht. Huwelijk: Gerrie van Meyel, Weg in den Berg en Rutger Janssen, Oostsingel; Marian Gerants, Stationsweg en Ge rard Peeters, Meerlo. Crèche 11.00 uur: Nellie Hoex en Henriëtte van En- ckevort. KRO radio gezinskatechese Wij vestigen uw aandacht op 26 uitzendingen gezinskatechese, welke vanaf 2 november iedere dinsdag te beluisteren is van 19.30-19.45 uur op Hilversumh 2. Deze gezinskatechese brengt het geloof terug waar het op de eerste plaats thuishoort: in het gezin. Akolieten: Zaterdag 2 okt.: 19 uur C. Hen driks en G. de Groot. Zondag 3 okt.8 uur Berend Kroft en André Janssen; 9.30 Gerard Hen driks en Anton Huibers; 11 uur T. Huggers en Rutger Janssen. Misdienaars: Zondag: 18 uur Ronnie Heeren en Lucien Kupers. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. Peter v. d. Zwaan en Geert Gou- mans; 19 uur Johnny van Bers en René Janssen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Gertie Manders en Lilian Stoffels. Vrijdag: 19 uur Leon Nelissen en Mare Linskens. Zaterdag 2 okt. 's avonds om 18.30 H. Mis waarin we het 750-jarig zalig afsterven van Franciscus van Assi- sië gedenken. We nodigen daarbij de zusters Franciscanessen uit, de Der de Orde en alle Franciscus gezinde mensen. De Zangers van St. Frans luisteren deze Mis op met grandioze melodieën. Allen hartelijk welkom. Zondag 3 okt. We vieren vandaag het feest van St. Franciscus. Dit jaar heel bijzonder omdat het 750 jaar is geleden dat Franciscus van Assisië stierf. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 en 18.00 Avondmis. Vrijdag: 14.30 gez. H. Mis bij ge legenheid van het huwelijk v. Neer- ven-Janssen; 19.00 avondmis om Gcds zegen te vragen over de huis gezinnen. Zaterdag: 15.30 gezongen H. Mis bij gelegenheid van het huwelijk Schins-Janssen; 5.00 en onmiddellijk na de avondmis gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededeling: Mogen we de gezinsbijdrage bij u allen aanbevelen; geef allen en ieder uw bijdrage om uw parochiekerk te kunnen laten draaien. Nu alles duur der wordt, kan uw kerk moeilijk met de vroegere kleine gift rond ko men. WIL ER EENS OVER NA DENKEN!!! Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Jan Derksen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Johanna Lamers-Pennings; 10.15 u. voor in Venray qverleden Francis canen; 11.45 Karei Hendriks; 18.00 Karei Sijbers (v.w. de buten). Maandag: 8.00 voor een overlede ne; 19.00 overl. ouders Peters-Arts. Dinsdag: 8.00 IJva Wilhelmina Ro- jer; 19.00 Wim van den Munckhof. Woensdag: 8.00 fam. Wijnen-Wijn hoven; 19.00 een verjaardag. Donderdag: 8.00 Theodora Hen driks-Arts; 19.00 Maria Poels-Lit- jens. Vrijdag: 8.00 voor ouders en kin deren; 19.00 gezinsmis overl. ouders Hermus-van Oers; 14.30 huwelijk van Neerven-Janssen. Zaterdag: 8.00 t.e.v. de H. Geest; 15.30 huwelijk Schins-Janssen. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 1830 Leo Janssen en René van Ho oren. Zondag: 7.30 Henk Janssen en Maarten Arts; 9.G0 Jos Olaessen en Ricky Douwes; 10.15 Gerard Stoics en Jeroen Cornelissen; 11.45 Tony Scholten en Wim v. d. Heide; 18.00 Eric Arts en Arn'cud Verhaeg. Maandag, woensdag vrijdag: 8.00 Geert Claes; 19.00 Peter Mater en Geert Koppes. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Hans Rongen, Ralph Hoffschulz; 19.C0 Harcld Peels en Rudy Hen driks. 27e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Jaccbus Derikx-Geurts. Ne derlandse gezangen met het dames- kcor. Zendag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Gcmmans-Bouten; 9.00 uur Gezinsmis met als thema: Wereld dierendag. Kinderen en het kinder koor van de basisschool Coninxhof zullen in deze mis door woord en gezang hun liefde vcor alles wat God geschapen heeft uitdrukken. (Dia's ever dieren). Vooral ouders met kinderen zijn in deze dienst van harte welkom. Intentie voor overl. Theo Claessen (v.w. handboog- schutterij Diana, Venray); 10.00 uur hccgmis vcor overl. Bert Bcmbeeck (buurt). Nederlandse liederen van deze zendag met het kerkelijk zang koor; 11.30 leesmis voor overl. Theo dora van Haren-Zeegers; 18.30 uur avondmis vcor overl. familie Ste vens-Pijpers. Maandag: H. Franciscus van Assi sië. 8.00 leesmis voor overl. familie Janssen-Weerts; 19.00 avondmis voor genezing van zieken in een gezin. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Derks; 19.00 avondmis voor overl. ouders Hendriks-Seijkens. Woensdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid; 19.00 avondmis voor overl. ouders en oom en tante Arts-Lens- sen. Donderdag: Feest van O.L. Vrouw van de Rozenkrans. 8.00 leesmis v. overl. familie van den Berg-van der- Schaal; 19.00 avondmis vcor overl. Albert Stevens. Vrijdag: 8.00 leesmis tot bijzondere intentie (Fr.); 19.00 avondmis voor overl. Johannes Wilmsen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Elisa Koenders-Spee; 19.00 avond mis voor overl. Piet Wilms. Mededeling: Zondag ender de mis van 11.30 u. kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk Whistlerstraat 3). L eidster: mej. José van Baarsen. Akolieten- en Misdienaarsiy'st vcor de week van 3 oktober: Zondag: 8.00 E. Franken, Ron v.d. Heuvel; 9.00 F. de la Roy, M. Cavis; 10.00 M. Dicker, J. v. d. Weiden, T. Aben; 11.30 H. Kusters, T. Houwen; 18.30 R. Beerkens, P. Maas. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 E. Willemse, T. Achten; 19.00 M. Slaghter, R. Slaghter. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 C. Kellenaars, E. Rooijmans; 19.00 C. Lankveld, V. van Kuijck. Met ingang van a.s. zondag 3 ok tober beginnen de kerkdiensten in de aula van Den Hoebert om tien uur. Ds. Heine zal zondagmorgen het H. Avondmaal bedienen. Tij dense de dienst kinderoppas en kin derkerk. De koliekten zijn bestemd voor kerkvoogdij en diakonie. In Blitterswijck geen dienst. Week van 3-10 oktober Zondag: 8.30 Piet Dupont (vanw. de buurt); 10 uur jaardienst voor Jchan en Truus Tijssen (gez. Heren- koor). Maandag: 9 uur gest. jaard. Aleida Teuws. Dinsdag: 9 uur Harry Reijnders. Woensdag: 9 uur Pierre Vande- venne. Donderdag: 9 uur gest. jaard. Mar ti nus Verheijen en echtgenote. - Vrijdag: 9 uur overl. fam. Tielen- Steeghs. Zaterdag: 19 uur Jan Hulsman, Pierre Jacobs, Martien Moorrees, Ghristiaan Stappers en Rudina van Aarssen (gez. door koor van Lopik, o.l.v. Frans Reijntjes). Misdienaars beurten Zaterdag: 19 uur Theo Heidens, Frank Martens, Gebr. Clephas. Zondag: 8.30 Winnie Staaks, Tom Vermeulen, Antoine Janssen, Greg Wilmse; 10 uur Johnny Pingen, Gebr. Janssen, René Driessen. Rozenkranszondag:. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Mart. Philipsen en maandd. John Willem van Dijk. Zondag: 8.30 H. Mis st. Joh. Jans sen en PetroneUa Kuypers; 10.00 u. Hcogmis overl. familie Rongen- Briincken, Nella Herman en Pater Hieronymus Rongen. Tevens voor de levende en overleden leden van Fan fare „Ons Genoegen". Maandag: 19.00 H. Mis Gerrit ten Haaf. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Math. Bae- ten en Joh. Smits; 19.00 Marialof en Rozenkrans. Woensdag: 19.00 gez. H. Mis st. Jan Muijzers. Donderdag: 8.00 H. Mis st. Maria Maassen, Willem Steeghs en Maria Janssen. Vrijdag: 8.00 H. Mis st. Peter Pou- wels, Gertruda van de Ven, Peter en Gerard Pouwels. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Gerar- dus Kemmelings en overl. familie Claessens-Nelissen. Rozenkranszondag: Hcogmis 10 u. met medewerking. Fanfare. Week van 2-9 oktober Misdienaars: Sjak Classens cn Eric Thielen; John Versteegen en Geert Stiphout; Hoogmis: Arno Rambags en Peter Weys. 27e zendag door 'het jaar. Zaterdag: 19.00 Gertruda Thielen- Linders. Zendag: 8.00 uit dankbaarheid V.; 10.00 jaard. Mathias Drabbels. Eer ste zendag van de maand. Bijzonde re kollekte vcor onze eigen kerk Maandag: Feest H. Franciscus van Assisië. 8.00 ter ere van O.L. Vrouw en de H. Theresia. Dinsdag: 8.00 Peter Jch Strijbos. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: 8.00 overl. fam. Kem- irelioes-Friezen. Vrijdag:o Geen vroegmis. 14.00 pl. Huwelijksdienst bruidspaar Kuy- pers-van Houdt. Zaterdag: 19.00 jrd. Jo en Antoi- netta Swinkels. 27e zendag door het jaar. Eerste zendag van de maand, bij zondere kcllekte vcor enze eigen kerk. Zonder deze steun kan de kerk niet Zaterdag: 19.00 maandd. voor Otto Stevens. Zondag: 8.00 lsm. voor fam. Loo- nen-van Rens; 10.00 hgm. vcor Jo hanna van Kempen-Lcchtens11.15 maandd. voor To Duijkers-Tacken. Maandag: 18.30 voor Leo Cox; 19.00 lsm. vcor Martinus de Bruijni- Jeuken, echtgen. en overl. kinderen. Dinsdag: 18.30. ism. tot bijzondere intentie (L.); 19.00 lsm. voor Maria Ach ten-van Dijok en overl.- ouders. Woensdag: 18.30 lsm. voor Hen drik Philipsen; 19.00 lsm. v. Gerard van Dijck; 19.00 lsm. tot dankzeg- ging (J Donderdag: 7.30 gest. jrd. v. Peter Jch. Wilms en Johanna Wismans; 8.00 lsm. als jrd. voor pastoor de Bot. Vrijdag:, 18.30 lsm. uit dankbaar heid (W.); 19.00 lsm. voor Gertruda J enniskens-Droesen. Zatex-dag: 19.00 lsm. als gest. jrd. vcor Johannes Hubertus Loonen. Misdienaars: 18.30 G. Voermans en Th. van Kempen; 19.00 H. v. Rhee en Ron Martens. Akolieten: 8.00 K. Theunis; 10.00 Th. Bouten, Th. Loenen, P. Jacobs en S. Reintjes; 11.15 W. Loenen en T. van Hees. Huwelijksafk.Lei Cox (Melders- lc) en Mia Loenen; Bert Smets en Elly Arntz (Den Bosch). 27e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 leesmis voor Maria Thijssen-Derks; 10.00 Hoogmis voor de parochie; 11.30 leesmis uit dank baarheid v. 80-jarige oma. Maandag: 8.00 maanddienst voor Fien Lemmens-Smits. Dinsdag: 8.C0 leesmis voor Antoon van Asten. Woensdag: 8.00 maanddienst voor Antccn Hendricks; 17.00 H Mis bij het 15-jarig bestaan van de bejaar- denvererüging. Donderdag: 8.00 jaarg. v. Michiel Jeurissen en Maria Janssen; Vrijdag: 8.00 maanddienst voor Maria Spreeuwenberg-Verlinden; 14.00 huw. mis voor het bruidspaar v. d. Berg-De Weert. Zaterdag: 19.00 leesmis uit dankb. vcor de fam. Janssen-Jansen. Misdienaars: zondag 8.30 Marcel Hellegers en Rob Stevens; 10.00 Pe ter en Frans van Soest; 11.30 Rob Linders en Henk Stiphout. 27e zondag door het jaar. 3 okt. Eerste zondag van de maand, bij zondere kollekte voor onze ikerk. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis tot int. fam. H. Midhels-Janssen.' Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. fam. van Tilburg-Smits; 10.00 uur Hcogmis voor Piet Arts en overl. fam.; 11.30 gest. lsm. voor Gerardus Bistervels, Anna M. Peeters en overl. fam. Maandag: 8.00 best. jgt. voor Mar tinus van Dijck en Francisca Steeghs. Dinsdag: Geen H. Mis i.v.m. be devaart naar Wittem. Wcensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johanna Pubben-Janssen. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Martinus en Gerardina Arts. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor Jo hannes Muysers. Zaterdag: 19.00 best. jgt. voor Mar tinus Janssen.. Misdienaars: zondag 8.30 cn door de week: T. van Hoof, H. van Meyel; 10.00 Th. Arts, Ja Hendriks; 11.30 M. Janssen, J. Wismans. Kollektanten: zaterdag Michels - Hendrix; zondag: 8.30 van Cuijck - Emonts; 10.00 Ewals - J. van Hoof; 11.30 Arts - M. van Hoof. Zaterdag 2 okt. 19.30 avondmis v. overleden ouders van fam. Peeters- Janssen. Maandelijkse bijzondere KOLLEKTE. Zendag: 10 uur hoogmis als jaar getijde vcor de zielerust van Maria Peters-Hakvoort. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. d. overledenen van fam. Poels-Duij'kers. Dinsdag: v. d. overledenen van fam. van Helvoirt-v. d. Weijer. Woensdag: tot int. van fam. van Bakel. Donderdag: tot int. van fam. Phi- lipsen-Smets. Vrijdag: voor overleden ouders Pcsls-Geurts en dochter. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van Gertruda van der Ster ren. 27e zondag door het jaar. 3 okt. Zendag: 8 uur H. Mis voor diet rectoraat; 10 uur gesticht gezongen jaargetijde vcor Sibertus Muijsers en Megchelina Martens. Akolieten: Piet Rutten en Martien Derikx. Misdienaars van de week: Rudi Michels en Twanny Swinkels. Maandag: H. Franciscus van As sisië. 8 uur H, Mis voor de overleden cuders Engelbertus Michels en Jose phine Kersten. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor de overl. cuders Poels-Michels. Wcensdag: 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en Jan Janssen. Donderdag: H. Maagd Maria van •ds Rczenikrans. 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Harry Muijsers. Zaterdag: 8 uur H. Mis voor Ar nold Gielens; 19.30 Avondmis voor Hendrikus Heesen en Johanna v. d. Zanden. Zondag 3 okt. 27e zondag door het jaar. Zaterdagavond 7.30 Hgm. gest. jgt. vcor zal. Joh. H, Reintjes en echt genote. Zondag: 8 uur lsm. tot bijzondere intentie ter ere van het H. Hart en H. Maagd (fam. KI.); 10 uur Hgm: .vcor zal. Thecd. Groetelaars. Maandag: 8 uur vcor overl. en levende leden Derde Orde. Dinsdag: 8 uup zal. Theod. Jacobs en zoon Leo. Wcensdag: 8 uur lsm. overl. ouders de Lauw-Se geren. Donderdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 8 uur lsm. voor een cverl. fam. B. v. d. W. Vrijdag: 2 uur lsm. zal Geert Clas sens. Zaterdag: 7.30 Hgm. zal. Hub. Maessen en Josefina Swinkels. Akolieten voor 3 okt.: Mat Jans sen, Jan Thissen en Theo Mulders. Zaterdag 2 okt.: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel ter ere van Maria en Jo zef; 19.00 Avondviering jaargetijde voor Gerardus Bastiaans en voor Willem en Jan van Waayenburg. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees vcor Jaccba v. d. Ven-Ccx en Wil helmina v. d. Ven; 10.00 Hoogmis v. overl. cuders Geurts, Gerrit Kers ten en Jacobus Philipsen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis t.z.i. Wcensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel ter ere van de H. Jozef en ouders Geurts. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Loui sa Waps. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.z.i. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es la fiesta de Santa Teresita y de San Francis co. A las once en punto, en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa con platica y cantos en Castellano. Feli- cidades para todos los Pacos, Paqui- tas y Teresitas! Porque hay huelga en les correos de Madrid, las cartas, peric dices y re vistas llegaran con un pcco de retraso: no preocuparse! Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES El sabado proximo desde las nueve de la maiïana escuela suplementaria para sus hijos. Dentro de poco la maestra les informara sobre la es cuela bicultural. El jueves desde las ■tres hasta las seis conultorio ocial por el Sr D Julian Linuea, asisten+e social de la LIS, en su oficina en la casa del Padre Juan; tiene para Vds Fclletos en espanol y holandeés: In- formes scbre su trabajo (Leyes y consejos); Cuide su salud en Holan- da (seguridad social)Su Nino (Leyes y consejos); Seguros (Tipos existen- tes y consejos). Hasta la vista el do mingo proximo! Na de start van scholen, sporthal len en winkelcentrum, nu dan de kerkelijke ruimte. De startlijn nu nog een lang gerekte zandhoop; de finish straks een eigen kerkellijke accommodatie temidden van Brukske I en II. De bekende Venrayse kunstenaar Giel Klisters heeft het voor ons in teke ning gebracht. Wij zullen meer van zijn hand zien als de bouw vordert! De openbare aanbesteding heeft inmiddels plaatsgevonden. Buiten de zeventien inschrijvers waren aan wezig de heren H. Lerou en J. Ri- kteco van het arohitektenbureau Le rou Venray; See-len. als afgevaardig de van het Directoraat Generaal vcor de Arbeidsvoorziening (DACW) Den Bosch; Pastoor-Deken L. A. Theunissen; L. Cremers, sekretaris van het kerkbestuur; J. Tolboom, hoofd van de basisschool „De Foe- kepot"; Br.eukel, hoofd van het Ak- tieccmité; H. van de Sande en W. Barnhcorn, pastores van het Bruks ke. De laagste inschrijver was de Fa. Raymakers uit Uden met het bedrag van 287.000,aan wiens bedrijf het werk dan cok werd gegund. Jammer gene eg viel het lot nét niet in Venray! Waarom niet? Het Dis trict Zuid vcor Aanvullende Civiel technische Werken (DACW) eist nu eenmaal een publieke aanbesteding en dat is een keiharde business, die de zaak zo scherp mogelijk stelt. In tussen zij de heer Raymakers alle sukses gewenst Ondanks dat de kerkruimte er nog niet staat, was hiermee dus tcch de kogel dcor de kerk. Een schot dat een lange voorbereiding heeft ge kend. Vanaf 1 oktober kan verwacht worden dat met de bouw wordt be gonnen. Waar komt deze ruimte? Wel, tus sen de Fcekepot en het Winkelcen trum, op korte afstand van de pas gereed gekomen gymzalen. Aan één kant de zorg voor het lichaam, aan de andere kant, in school en kerk, de zerg voor de geest. Een prachtig gunstig gelegen object, want na het drukke winkelen een adempauze in een intieme en rustige ruimte. Je zou bijna hopen dat er velen moe worden van het winkelen! Of bijna? Onder mensen kemt niets groots tot stand dan na rust en concentratie. En iets groots tot stand brengen in het Brukske, dat willen we toch al lemaal. Hopenlijk kan deze nieuwe ruimte daar een steentje toe bijdra gen. Met de bouw van zo'n ruimte zijn we er natuurlijk nog lang niet. Er 'zal neg zo'n f 150.000,nodig zijn om deze ruimte zijn funktie te laten vervullen. Hiervoor zullen verschil lende akties moeten worden ge voerd. In het Brukske, in groter Venray en misschien ook wel elders in den lande. Voor Venray worden er o.a. kien-avenden in het vooruit zicht gesteld. Wie gokt er niet graag? Altijd prijs! En tot slot een hoofd prijs voor allen: deze mooie ruimte! Voor de te nemen akties zijn van zelfsprekend veel medewerkers no dig. Afgelopen dinsdag 21 septem ber is al een aanvang gemaakt met de voorbereidingen. Rond de tafel zaten zes enthousiaste mensen te plannen. Het waren de dames: Zr. Laetitiae, Wagnerstraat 7, mevr. Meyer, Mambostraat 156 en de he ren Breukel, Pavanestraat 120, Scheuren, Luitstraat 25; Beukers, Mambcstraat 138 en Paster Ton van Vliet. Maar'iedereen die interesse heeft om mee te doen is van harte welkom en kan zich in verbinding stellen met dhr. Breukel, Pavanestr. 120 cf dhr. Kramer, Pavahesttr. 32. Wij zullen u wekelijks op de hoog te houden, zowel van de vorderin gen van de bouw als van -de ver schillende akties die er nog worden ondernomen en wel onder het bo vengenoemd motte: „Brukske in de Startlijn". Op de foto: De mschrüvingsbrie- ven worden geopend door architekt H. Lerou onder het toeziend oog van (rechts) zyn' medewerker de heer Riteco en (links) de heer Seelen van, de D.A.C.W. Op deze tekening van Giel Kus ters de langgerekte zandhoop waar op nu met de houw van de kerke- ïyke ruimte zal worden 'begonnen. a.: llri'l I 1 '1 In Vi' inV'r "i,"1- «iKf, O. TsL VM, -V V, In de nacht van zaterdag op zon dag werd er ingebroken in het kunstschi'ldersbedrijf annex café Martinali aan de Hol'thesedijk te Overloon. De onbekende(n) hebben zich toegang weten te verschaffen door de achterdeur te forceren met een breekijzer Er werd voor een be drag van 1.000,aan sieraden, en een bedrag van 2.000,aan baargeld ontvreemd. De bewoners waren afwezig. Van de daders ont breekt nog elk spoor. Binnen 14 dagen zullen 81 ver- keerscvertreders 'n schikkingsbrief je thuis hebben, omdat ze op de Henry Dunantstraat te snel gereden hebben. Binnen anderhalf uur legde de politie snelheden vast welke va rieerden van 61 tot 92 km. per uur. Hieruit blijkt hoe nodig het is daar kontrole te houden. De politie zal blijven doorgaan op die tot hogere snelheid uitnodigende weg controle te houden. Overigens werd op nog meerdere plaatsen controle gehouden en wel te Leunen en Ysselsteyn. Totaal wer den 124 automobilisten bekeurd. Maandagmorgen parkeerde F. S. uit Venray zijn personenauto op het parkeerterrein aan de Patersstraat. Een uur later ontdekte hij dat zijn auto verdwenen was. Vermoedelijk was een portier niet afgesloten. Tot op heden heeft de eigenaar en de politie de auto nog niet kunnen achterhalen. Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht is geslaagd voor het doctoraal exa men Engelse taal en letterkunde Ineke van Dijk-van Lieshout, onze vroegere plaatsgenote in de Prins Bemhardstraat, thans docente aan 't St. Bonifaciusccllege te Utrecht en wonende te Bilthoven. P. van H. uit Beek en Donk par keerde zijn personenauto aan de Monikesstraat en toen hij even later bij zijn auto terugkeerde ontdekte hij dat zijn auto waarschijnlijk door een ander voertuig* beschadigd was. De veroorzaker liet geen briefje ach ter, en naar die identiteit stelt de politie een onderzoek in.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 11