PRAKTIEF Amak Venray t>v gemeentelijke notities en mededelingen vakonderwijzer(es) lichamelijke oefening Vuilnisophaaldienst tijdens de kermis Bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking Hinderwet staatsloten Diefstallen Inbraak in woning 17-jarige bromfietsters onder invloed Zonder rijbewijs en onder invloed op motor Ernstige mishandeling Drank in de man NIEUWBOUW Venlo - Blerick Vossener IV OP KORTE TERMIJN WORDEN KAN DIDATEN GEVRAAGD VOOR DE FUNKTIE VAN Deze betrekking omvat een volledig rooster. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de akte J of S (of stu derend hiervoor. Salariëring geschiedt volgens rijksregeling. De gemeente kent een gunstige autokoslenvergoedingsregeling. Belangstellenden kunnen nadere informaties over deze funktie telefonisch inwinnen bij het hoofd van de afdeiing onderwijs, de heer J.H. Brueren, telefoon 04780-3838 toestel 241. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden ingezonden aan het college van burgemeester en wethouders, Maasheseweg 1 te Venray, onder vermelding van het vakaturenummer PZ-88. Op maandag, dinsdag en woens dag in de kermisweek wordt in de gemeente Venray geen huisvuil op gehaald. De gemeentelijke stortplaats in het Venrays Broek is tijdens de ker misdagen alleen 's morgens geopend van 8.C0 tot 12.00 uur. Burgemeester en wethouders der gemeente Venray maken bekend, dat ter voldoening aan artikel 6, lid 3, van de Grondwaterverordening voor e provincie Limburg, ter secretarie van hun gemeente, vanaf 2 augus tus 1976 gedurende 30 dagen voor eenieder ter inzage wordt gelegd een aanvraag met de daarbij behorende bescheiden van A. M. B. G. de Kroon, namens de Coöp. Centrale Zuivelvereniging „De Maasvallei" G.A. te Roermond cm vergunning, als bedoeld in artikel 4, lid 1 van aangehaalde verordening, vcor het in werking hebben van een inrich ting vcor het onttrekken van water aan de bodem, cp het perceel, ka dastraal bekend gemeente Venray, sectie N, nr. 862. Gedurende de termijn van ter- inzagelegging kunnen belanghebben den schriftelijk bezwaren indienen tegen het verlenen van de gevraag de vergunning bij burgemeester en wethouders der gemeente, binnen welke het onroerend gced, waarop de bezwaren betrekking hebben, is gelegen. Venray, 30 juli 1976 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester JJVT. Poels, secretaris Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de markt op maandag 2 augustus 1976 wegens de kermis verplaatst zal worden naar de Dr. Poelsstraat. In verband hiermede zal de Dr. Poelsstraat cp 2 augustus a.s. van 05.00 uur tot 14.30 uur voor het rij- verkeer gesloten zijn. Venray, 23 juli 1976 Burgemeester en wethouders voor noemd, G.H. Schols, loco-burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris De burgemeester van Venray maakt bekend dat bij gelegenheid van de kermis voor horecabedrijven het al gemeen sluitingsuur van 02.00 uur zal gelden op zaterdag 31 juli, zon dag 1, maandag 2, dinsdag 3 en woensdag 4 augustus 1976. Venray, 23 juli 1976 De burgemeester voornoemd^ G.H. Schols, loco-burgemeester Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis hun besluit van 21 juli 1976, rib. 1031 waarbij, in verband met de re constructie van de riolering in de Gasrtraat, de volgende verkeers maatregel is genomen: I met ingang van 26 juli 1976, gedurende een periode van ongeveer zes weken, cf zoveel kcrter cf lan ger dan in verband met de uitvoe ringswerkzaamheden mogelijk, resp. noodzakelijk is, door plaatsing van berden 11 van bijlage II van het Re glement verkeersregels en verkeers-1 tekens de Gasstraat te sluiten voor het verkeer in beide richtingen, be halve voer voetgangers; II. ontheffing te verlenen van de onder punt I genoemde verkeers maatregelen ten behceve van be stuurders van motcrvcertuigsn. op meer dan twee wielen: a. indien zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de Gas straat en die woning of dat be drijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde mo torvoertuig kan worden bereikt; b. die het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestemming van de onder a bedoelde perso nen en onder ten aanzien van aan die personen gestelde voor waarden; c. indien aangetoond kan worden cf aannemelijk werdt gemaakt dat zij gedurende de tijd dat de on der punt I vermelde geslotenver klaring geldt, gebruik moeten maken van de afgesloten Gas straat vcor het laden en lessen van goederen of voor het ver richten van noodzakelijke werk zaamheden met het door hem be stuurde motorvoertuig en het la den, lossen cf de uitvoering van noodzakelijke werkzaamheden op andere wijze niet of bezwaarlijk kan plaats hebben; III dat van de onder punt II ver leende entheffingen slechts gebruik mag worden gemaakt voor zover de uitvoeringswerkzaamheden zulks toelaten en geen gevaar te duchten is voor de veiligheid van personen of goederen. De aandacht van belanghebben de wordt erop gevestigd dat tegen dit besluit beroep kan werden inge steld binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit ter openbare kennis is gebracht en dat het beroep aan H.M. de Koningin gericht, doch bij de commissaris der Koningin in gediend moet worden. Vemay, 26 juli 1976 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: J. Pubben, Endepoel 2a, Merse- lo om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een pluimveehouderij waar mest en meststoffen worden bewaard en propaangas wordt ge bruikt. Adres inrichting Endepoel 2a, kadastraal gemeente Venray sec tie H nrs. 840 en 841. A. van Rerls, Begijnhofweg 4, Heide cm vergunning tot het op richten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee houderij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Begijnhofweg 4, Heide, kadastraal gemeente Venray, sectie H nr. 833. Zoals we reeds enkele weken ge leden vermeldden in dit blad, houdt het Open Jeugdcentrum De Brak uit Venray, in samenwericing met het Open Jeugdcentrum Puree uit Leunen, komende kermisweek haar jaarlijkse Braktief in het St. Oda- v park alhier Gezien de samenwerking met Pu ree heeft de naam van het evene ment veranderd in Praktief. En dat gebeuren zal dan a.s. zaterdag van start gaan. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdagmiddag 14.30 uur officiële opening met een verrassingsstunt In de namiddag is er nog minivoetbal. Zaterdagavond:* swingavond. De mensen krijgen dan de kans om een beetje cp verkenning te gaan om el kaar en het park te 'leren kennen. Zcndagmiddagg: kreatief bezig zijn in de verm van leer bewerken, kleien, batikken, schilderen, tekenen enz. enz.( Zendagavond vanaf 5 uur optreden van „Finch" en vanaf 8 uur optreden van „Sweet d'buster". Maandagmiddag is er een kinder programma met clown en gooche laar. Verder een grote vlooienmarkt. Maandagavond werdt er film ge draaid. Dinsdagavond is het zigeuneravond met 'n zigeunerorkest, zigeunersoep, stckbrocêl en desgewenst wijn. Woensdagmiddag een alternatieve sportmiddag, terwijl 's avonds.„Sido Martens" optreedt. Donderdagmiddag weer een alter natieve sportmiddag en toepwed- strijaen. 's Avonds werden er enke le films vertoond. Vrijdagmiddag kan men kreatief bezig zijn en alternatief sperten. 's Avonds is er „Totaal Theater", wat dat dan ook moge zijn. Zaterdagmiddag k.an men kreatief bezig zijn of doodgewoon luieren, maar cm 4 uur is er optreden van de nederlandse greep „Vitesse", 's Avonds vanaf 9 uur „Van Der Graaf Generator". Tct zever een summier overzicht van het programma. De deelnemers aan dit jeugdfes- tijn kunnen desgewenst elke dag op een bepaalde tijd een warme maal tijd krijgen, tegen kostprijs. Trou wens de gehele dag door zullen er kleine hapjes verkrijgbaar zijn en diverse dranken tegen eenheids prijs.. Vcor degenen die in het Odapark blijven kamperen komt elke morgen de melkboer en zij kunnen vers brood kepen in het theehuis. Het theehuis gaat 's morgens cm 10 uur epen en 's avonds cm 1 uur dicht. Er zijn nog deelnemerskaarten verkrijgbaar bij de Brak en bij Pu ree. Men kan ook telefonisch bestel len cf informeren onder nummer C4780 - 4736 en 5840. A.S. MAANDAG 2 AUGUSTUS BEGINT DE VERKOOP VAN BIJ MEVR. OPHEIJ-MANDERS HUBERTUSSTRAAT 8 VENRAY TELEFOON 3039 Gebr. K. en H. van Raay, 14 Oktcberplein 3, Overloon, gemeente Vierlingsbeek, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveehouderij waar mest en mest stoffen werden bewaard. Adres in richting Overlconseweg 100, kadas traal gemeente Venray sectie A nrs. 1619 1620. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking Inbrengen bij het 'gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting të houden op woensdag 18 augustus 1976 om 15.00 uur in het gemeente huis, Maasheseweg 1 (afd. IB). Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen: b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 30 juli 1976 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray. mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris J eugdnatuurwacht PUZZEL Vóór de vakantie hebben alle le den de eerste uitgave van „ons eigen blad" ontvangen, onder de naam: „Natuur Onbekend". Maar deze naam is voorlopig en jullie mogen ZELF een mooie naam bedenken. Tct nu toe zijn er slechts enkele re- akties binnen, maar wij verwachten er nog meer. Ook het aantal inzen dingen van de puzzel, die cp blad zijde 10 staat afgedrukt, is nog vrij klein. Het bestuur heeft besloten de in- zendi.igstermijn te verlengen. Tot 8 augustus kan men de oplossing van de puzzel nog insturen en ook tot 8 augustus kan men suggesties deen met betrekking tct de naam van ens eigen blad. Doe je best en veel sukses! Zonnebloemaktie I Wat betreft de zonnebloemaktie wil het bestuur meedelen, dat alléén de leden van de Jeugdnatuurwacht aan deze wedstrijd mogen meedoen. Het is wel mooi dat er in vele Ven- rayse tuinen zonnebloemen staan, maar deelname aan de zonnebloem aktie is alleen bedoeld voor de le den van de JN.W.. die als zodanig cck geïnstalleerd zijn. Hier volgt dan de ranglijst van de één- en driestammers, zoals jullie die maandagavond 26 juli j.l. zelf doorgegeven hebben. Eenstammers: 1 Pieter-Jan Verheyen, Leunen 352 2 Loes Gielens, Heide 335 3 Ingrid van Raay, Deumesew. 325 4 Henk Vcllenberg, Castenray 320 Willy Fries, Castenray 320 6 Emiel Buysen, Schoolstr. 37 300 7 Martien Peters, Ysselsteyn 268 8 Mar k Lij sen, Etudestraat 47 265 9 Jchan Vermeulen, Merselo 260 Frank Vandevenne, Oostrum 260 11 Franc. Tanner, P. v.d. Gaetstr.244 Bg de driestammers is de stand: 1 Tcos Peeters, Pr. Berh.str. 42 10,27 2 Marnie Baltussen, Oirlo 9,24 3 Annemie Willems, Luciastr. 8 9,00 4 Gerard Keeskers, Spinetstr. 27 8,27 5 Petra Gellings, Merselo 8,25 6 Jos Drabbels, Ysselsteyn 8,00 Bertie Sanders, Veulen 8.00 9 Mariet Janssen, Deurnesew. 7,80 10 Tiny Vollenberg, Castenray 7,47 11 Hans Feytens Beukenlaan 27 7,40 In verband met de kermis is er maandagavond 2 augustus GEEN GPGAVE mogelijk. Dus de eerstvol gende gelegenheid om de hoogte van jullie zonnebloemen door te geven is op maandag 9 augustus tussen 18.00 en 19.00 uur bij de heer Peels (tel. 1338). Alleen die leden, die een zonne bloem hebben, die hoger is dan 275 cm, of drie zonnebloemen, die samen een lengte hebben van meer dan 7Vt meter, kunnen opbellen! Willen cok de leden, die terug zijri van vakantie en nog geen opgave hebben gedaan, maar daarvoor wel in aanmerking komen, dit de vol gende keer (9 augustus) doen, zodat het bestuur de stand van zaken be ter kan bekijken dan nu. Sükses! Een op de Hcge Beek wonende dame deed aangifte dat onbekenden van haar vdor de flat geplaatste auto de twee mistlampen hadden gesloopt. Schade 300, S. uit Venray deed aangifte dat van zijn cp de Oude Ocstrumseweg geparkeerde auto ook beide mist lampen waren gesloopt. Hier be droeg de schade 200, M. V. uit Venray deed aangifte dat van zijn auto, geparkeerd bij zaal Arts te MerseIo .de beide spie gels waren gesloopt. S. uit Geldem deed aangifte dat van zijn auto, geparkeerd aan Past. Ruttenstraat, ook de beide mistlam pen verdwenen waren. S. uit Hoorn deed aangifte van diefstal van een autoradio uit zijn autobusje. Van de auto van K. aan de Arkstraat werd de auto-antenne vernield. Tijdens de afwezigheid van de be woners werd er zaterdagavond tus sen half tien en half twaalf inge- breken in de woning van de fam. B. aan de Stationsweg. In de woning werden enkele honderden guldens vermist. De politie vraagt eventuele getuigen, die op dat tijdstip iets ver dachts hebben gezien nabij de wo ning, zich met haar in verbinding te stellen. Zaterdagavond omstreeks half elf reden cp de Puttenweg te Yssel steyn twee bromfietsen achter el kaar, bestuurd door de 17-jaiige A. W. uit Venray en de evenoude G. J. cok uit Venray. De eerste bestuur ster sloeg ter hoogte van de Eijken- hcf rechts af en dat bemerkte de achter haar rijdende mej. A. W. te laat. Zij botste tegen de afslaan op. Deze laatste werd door een passe rende automobilist naar het zieken huis overgebracht, maar behoefde niet te worden opgenomen Beide be stuursters bleken onder invloed van alcoholhoudende drank te verkeren en kregen de verschillende proeven te doorstaan Procesverbaal terzake het rijden onder, invloed werd opge maakt. Op de kruising Lollebeekweg Ocstenbo'sweg geraakte de motor, bestuurd door de 17-jarige J. C. uit Venray met op de duo de 15-jarige M. F. eveneens uit Venray uit de juiste koers en kwam in een langs de weg lopende greppel tot stilstand. De bestuurder liep verwondingen op waardoor hij naar het Venrayse zie kenhuis moest worden vervoerd. Hij verkeerde onder invloed van alco hol en moest de nodige proeven on dergaan. Procesverbaal terzake het rijden onder invloed werd opge maakt, terwijl hij niet in het bezit bleek te zijn van een rijbewijs. Of de duopassagier verwondingen had opgelopen is niet' uit het onder zoek gebleken. Zaterdagavond omstreeks half 12 werd in de Leeuwstraat de 21-jarige G. V uit Wanssum bewusteloos aan getroffen. Ooggetuigen hadden ge zien dat .andere knapen hem ernstig hadden mishandeld. Men zou het slachtoffer met zijn hoofd tegen een paal hebben geslagen en zijn keel hebben dicht geknepen. In bewuste loze toestand werd hij naar het zie kenhuis vervoerd. In een bar, zo is uit het ingestelde enderzeek komen vast te staan, is een woordenwisseling ontstaan wel ke naar men aanneemt, later op straat in een handgemeen is overge gaan. Venrays politie hield een brom fietser aan die zich slingerend ver plaatste. Het bleek dat hij onder in vloed van alcohol verkeerde. Tegen deze 19-jarige Venrayers J. M. werd procesverbaal opgemaakt. Een man uit Tienray werd aan gehouden wegens openbare dron kenschap, terwijl een Venray er we gens het rijden van een auto onder invloed werd verbaliseerd. Beide laatsten werden in de daarvoor be stemde lokaliteit ter ontnuchtering ingesloten en later huiswaarts ge zonden. Vrijdagavond pleegde de 25- jarige F. H, uit Meerlo mishande ling aan de 23-jarige J. S. uit Ven ray. Teen de politie de vechtersbaas aanhield, verzette hij zich, maar de politie kon hem naaa- het politie bureau overbrengen. Het bleek dat hij onder invloed van alcohol ver keerde. Vcor verder onderzoek en ter ontnuchtering werd" hij ingeslo ten en de volgende morgen met de nodige processen-verbaal huiswaarts gezonden. Premie woningen met garage en cv Indeling: hall met toilet, ruime woonkamer met open keuken. 1 e verd.3 slaapkamers, badka mer met ligbad. 2e verd.: 4e slaapkamer, cv- ruimte, zolderberging. Koopsommen vanaf 117.000,- v.o.n. Premie 1e jaar max. 2600,- Totaal in 10 jaar 14.300,- Ruime woningen met 5 slaapka mers, garage en cv. Beg. grond: ruime woonkamer, open keuken, 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: 2 slaapkamers, cv-ruimte en zeer ruim zonneterras. Koopsommen vanaf 131.750,- v.o.n. Zeer ruime halfvrijstaande wo ningen met garage en cv Ind. ruime hal, grote L-vormige woonkamer, keu ken met eetbar, 1 e verd.: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e verd.: grote zolder met mogelijkheid voor 5e slaapkamer. Koopsommen 149.975,- v.o.n. Eigentijdse vrijstaande woningen met garage en cv Ind.: beg. grond: ruime hal, zeer grote woon/eet kamer in L-vorm, keuken; 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. Koopsommen 126.500,- v.o.n. In principe is op alle 4 typen een hypotheek mogelijk van 100% met gemeentegarantie. Met de bouw zal in augustus 1976 worden gestart.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 5