KERKELIJKE DIENSTEN Baatbelasting in Oestrum terug van 85 pet naar 65 pet VAMOSAVER Goed nieuws v«n TOYOTA van 4 tot en met 10 juli Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt Rectoraat Heide Valse brandmelding Papa bemoeide zich er ook mee Fietsendiefstal Geiten gevonden Verkeerde aandacht Maak een proefrit met de complete Corolla 30 UIT VOORRAAD LEVERBAAR TOYOTA AUTOCENTRAIE VENRAY bv 0VERL00N De gemeenteraad heeft het laatste woord gesproken over de hef fing van een baatbelasting in verband met de aanleg van een trot toirs langs de Mgr. Hans se nst raat en de Geysterseweg in Oostrum. Was het aanvankelijk de bedoeling om alleen de panden Mgr. Hanssenstraat 40 en 42 te belasten, op verzoek van de commissie voor financiën werd onderzocht of mogelijk ook nog andere pan den gebaat zonden zijn bij de aanleg van trottoir Het enige pand dat hiervoor in aanmerking bleek te komen was Geyserseweg 2. En zo werd het voorstel van b en w. geboren om gedurende 30 jaar een bedrag van f 2.99 per m2 per jaar voor Geysterseweg 2 en van 6,64 per m2 per jaar voor de beide panden aan de Mgr. Hanssenstraat aan baatbelasting te heffen. A.s. zondag is er GEEN VIERING. Tot half augustus hebben, wij een vakantieperiode. Op zondag 22 aug. zal de eerste viering zijn van het nieuwe seizoen. Veertiende zondag door het jaar Zaterdag: 19 uur nederlandse hoog mis, int. overleden familie vd B^erg- Munningho f Gertruda Geurt] ens- Vermazeren Truus en Willie Ron gen. Zondag: 8 uur gelezen mis, int. Sef Bovee; 9.30 greg. hoogmis, int. Piet Janssen en overl. ouders; 11 uur ned. hoogmis, int. Teng Manders als jrg.; 18 uur gelezen mis, int. Aard van de Zwaan Nellie Janssen-v d Munek- hof. Maandag: 9 uur Elisabeth Jacobs- Groetelaars; 19 uur voor de weldoe ners Trees van Opbergen-Pessers. Dinsdag: 9 uur Peter Theunissen en familie; 19 uur P. Nabuurs Sj. Swaghoven. Woensdag: 9 uur voor overleden, familie (H); 19 uur Jacob Gossens en Anna Gossens Jos en Jaap Hen- dricx en Gerard Truyen. Donderdag: 9 uur Hub Janssen en zuster Johanna als sticht. 1 Chris Franssen. Vrijdag: 9 uur Piet Hanssen Lam bert Gleven en Petronella van Rijs- wijk-Stiphout; 19 uur Antoon van Dcoren voor de gelovige zielen. Zaterdag: 9 uur Harrie Messemae- ckers; 19 uur Wilhelmus Janssen Math. Goumans Wim v d Munck- ihof en familie. Huwelijk Marij van Stiphout, Verdistraat en Henk v d Vorle, Deken Berdenstr. Crèche Om 11 uur: Liesbeth Engelen en Pe tra Rutten. Akolieten Zaterdag 3 juli 19 uur: Edith Lu- cassen en Huub Janssen. Zondag: 8 uur Peter Janssen en v.'heo Janssen; 9.30 u Godfried Hen- dricx en Henny Fasotte; 11 uur C. Hendriks en Rutger Janssen. Misdienaars Zondag: 18 uur Marlet van Ooi en Karin Hijl. Maandag, dinsdag en woensdag 9 uur Lea Stevens en Ellen Linders. Donderdag, vrijdag en zaterdag: 9 uur Mark Tijssen en René Janssen. Zondag 4 juli H. Missen om 7.30 9.00 11.45 en 18 00 uur. De hoogmis is om 10.15 uur. Vrijdag: 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur en onmiddelijk na de avondmis gelegenheid om te bie chten; 18.30 uur avondmis al zon dagsviering. Mis-intenties Zaterdag: 18.30 overl. 'ouders Ou denhoven-Evers. Zondag: 7.30 overleden ouders; 9 uur Teng Stevens; 10.15 Wil'librond Akkermans; 11.45 Mathieu van Hel den; 18 uur bijzondere intentie. Maandag: 8 uur voor de parochie; 19 uur voor een zieke, voor een goe de oplossing. Dinsdag: 8 uur Eva Wilhelmina Rojer; 19 uur Wim van den Munck- hof. Woensdag: 8 uur t.e.v. de H. Geest 19 uur gelovige zielen. Donderdag: 8 uur fam. v.d. Weegh- vd. Pas; 19 uur overl. ouders v Aars- sen-Berghs vw de buurt. Vrijdag: 8 uur Marie Wijnhoven; ,19 uur gezinsmis; Thei Thuyls. Zaterdag. 8 uur Lei Arts. Misdienaars en Akolieten Zaterdag: 18.30 Jeroen Cornelissen en Gerard Stoks. Zondag: 7.30 uur Ricky Douwes en Jos Claessens; 9 uur Tony Scholten en Wim vd Heide; 10.15 Leo Jans sen en René van Hooren; 11.45 Henk Jansen en Maarten Arts; 18.00 Peter Smelt en HarcJld Poels. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Geert Claes; 19.00 Johnny Smits en Hans Kerstjens. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Hans Rongen en Eric Arts; 19.00 Pe ter Smelt én Frankie Kol. Veertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders" Spee-Seegers en kin deren. Samen met de dames zingen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor genezing van twee zieken (v. D. - K.); 9.00 9.00 leesmis v. overl. Hein Brands; 10.00 hoogmis voor overl. Leonardus van Hoof. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor; 11.30 leesmis voor overl. Piest Baeten als jaarget.; 18.30 avondmis voor Eric Spee. Maandag: 8.00 leesmis voor een zalige dood; 19.00 avondmis voor overl. familie Willems-Tijssen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Grad Minten en dochters; 19.00 uur avondmis voor overl. familie Ste vens-Pijpers. Woensdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (Th.); 19.00 avondmis voor overl. Maria Donders-Strijbosch. Donderdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (fam. W.); 19.00 avondmis voor overl Johannes Smits. Vrijdag: H.H. Martelaren van Gor- cum. 8.00 leesmis voor overl. ouders LenssenPeters, Sjang Lenssen en Anna Jacobs-Janssen; 19.00 avond mis voor overl. Harry van Els. Zaterdag: 8.00 leesmis tot bijzon dere intentie (fam. F.); 19.00 avond mis voor overl. Thijs Kappel. Kleutercrêche Ock in de vakantietijd wordt er kleutercrêche gehouden onder de H. Mis van half twaalf in de kleuter school vlak bij ,de kerk (Whistier- straat 3). Leidsters: Mej. H. Jacobs en M. Kusters. Akolieten- en Misdienaarslijst voor de week van 4 juli: Zondag: 8.00 J. Ingenpas, M. Ca- vis; 9.00 E. Franken, A. Millen; 10.00 M. Dicker, J. v. d. Weiden, T. Aben; 11.30 L. Schaeffers, V. van Kuijck; 18.30 H. Willemse, R. van Dijck. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 X. Haegens, M. v. d. Heuvel; 19.00 J. Bruno, B. Franssen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 E. Willemse, H. Litjens; 19.00 Rick Beerkens, T. Houwen. Zondagmorgen half tien gaat in de aula van Den Hoebert voor Ds. Mid delkoop uit Berlicum, die ook om elf uur de dienst zal leiden in de Her vormde Kerk aan de Maasweg te Blatterswijck. De extra-kollekten in beide diens ten zijn bestemd voor 't jeugdwerk. De kinderkerk te Venray heeft vakantie, de kinderoppas gaat ge woon door. 14e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 gez. H. ISjs Joh. Wi'lh. van Dijk. Zondag: 8.30 gez K. Mis Engelbert Mertens; 10 uur hoogmis Petronella van Dommelen en Riek en uit dank baarheid voor een 80e verjaardag. Vrijdag: 19.00 gez. H Mis st. Ge rard Kessels en Eliz. Heiligers. Zaterdag: 19.00 gez, H. Mis Sophia Verdellen. Week van 3 - 10 juli Misdienaars: Arno Rambags en Peter Weys; Sjak Classens en Eric Thielen; Hoogmis: Henk en Cara Versteegen. Veertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 15.00 pl. huwelijksdienst Bruidspaar Keysers-Vollenberg 19.00 Jan Reynders v.w. de buurt. Zondag: 8 uur bijz. int.; 10 uur voor levende en overleden leden, van het zangkoor. Deze dienst wordt op gedragen door Mgr. J. Gijsea bij ge legenheid va nhet diamanten koor- jubileum en het diamanten feest van de heer H. Kuypers. Zang wordt verzorgd door het Dames- en Heren koor. Maandag: 8.00 overl. fam. Verhoe- ven-Hoeben. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Dinghs- v. d. Beuken. Woensdag: 8 00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: 8.00 Josephina Sey- kens-Colliin. Vrijdag: 8.00 uit dankbaarheid A. Feest van de H. Martelaren van Gor- cum. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Reyn ders-We ys-Heldens. Veertiende zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand, bijzon dere kollekte voor onze eigen kerk. Bijzonder aanbevolen. Kunt u iets missen van uw vakantiegeld voor de kerk? Dank U! Zaterdag: 19.00 lsm. voor overl. fam. Voermans-Kursten en Antoon Voermans. Zondag: 8.00 leesmis voor Maifi- nus de Bruijni, echtgen. en overl. kinderen; 10.00 hgm. als gest, jrd. v. Gerard Thijssen; 11.15 maandd. voor To Duij kers-Ta eken. Maandag: 18.30 lsm. v. Wim Weijs en overl. fam.; 19.00 lsm. v. Gertru da Jenmiskens-Droesen. Dinsdag: 7.30 gest. jgt. v. Mathijs Litjens en echtgen. Woensdag: 18.30 lsm voor Leo Cox; 19.00 maandd. v. Johanna van Kem- pen-Lochtens. Donderdag: 18.30 lsm. v. Piet Loe- nen, echtgen. en Jan Loenen; 19.00 lsm. v. Elly van Berlo en Elly Loo- nen. Vrijdag: 7.30 lsm. voor pastoor de Bot; 1830 maandd. voor Piet van Meer; 19.00 lsm. voor Antoon en Bern. Loonen, beide echtgen. en Jo hanna V erheije n-Loonen Zaterdag: 19,00 maandd, voor, OïTö Stevens. Misdienaars: 7.30 Wilb. v. Meijel en Raymond David; 18.30 Jan Jans sen en Alex Janssen; 19.00 Ron Cor nelissen en Ron Duij kers. Akolieten: 19.00 Ron Cornelissen en H. van Rhee; Zondag: 8.00 Jacq. Vcermans; 10.00 W. Loenen en T. v. Hees, S. Reintjes en H. Manders; 11.15 J. Loenen en J. Duijkers. 14e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 leesmis voor de paro chie; 10.00 Hoogmis, jaarg. v. Maria Wismansvan Vegchel; 11.30 gesticht jaarg. v. Catharina Geurts en Maria Willemsen. Maandag: 8.00 weekdienst v. Pe tronella Stiphout-Poels. Dinsdag: 8.00 gesticht jaarg. voor Johanna Maria Wismans-van Veg chel. Woensdag: 8.00 weekdienst voor Frans Horrevoets. Donderdag: 8.00 maanddienst voor Martinus Wismans. Vrijdag: 8.00 maandd. voor Hubèr- tus Maessen en Josepha Swinkels; 14.30 H. Mis uit dankb. bij het 25- jari ghuwelijk van Smits-Derks. Zaterdag: 19.00 leesmis voor de overl. fam. Smits-Derks. Misdienaars: zondag 8.30 Marcel Hellegers en Twan de Wit; 10.00 Pe ter en Frans van Soest; 11.30 Rob bert Arts en Rob Linders. 14e zondag door het jaar. 4 juli. Eerste zondag van de maand. Bijzon dere kollekte vcor onze kerk. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis tot dankzegging tot int. H. van Osch. Zondag: 8.15 H. Mis voor de pa rochie; 9.15 Hoogmis, best. jgt. voor CGrnelis en Johannes Muysers; 11.00 H. Mis ter ere van H. Oda (J.). Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Hu- berta van Dijck. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Ma- thias Manders en Rosina Schanz. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johanna Pubben-Janssen. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis tot int. fam. van Keysteren. Vrijdag: 8.-00 gest, Hgm. ter ere van H. Hart tot int. Eerw. Zr, Wis mans. Zaterdag: 14.30 gez. H. Mis tot dankzegging tot int. fam. Janssen- Noyen b.g.v. 25 jarig huwelijksfeest, 19.00 gez. H. Mis voor overl ouders Eyssen-Voncken - Misdienaars: zondag8.15 en door de week: J. Michels, Tw. Stiphout; 9.30 T. v. Hoof, H. v. Meyel; 11.00 Th. Arts, J. Hendriks. Kollektanten: zaterdag Michels - Arts; zendag 8.15 v. Cuijck - M. v. Hoof; 9.30 Hendrix - Emonts; 11.00 Ewals - J. van Hoof. Zaterdag; 19.30 avondmis t.i.v. fam. Bctden-Classens. Zondag 4 juli: 10 u. hoogmis tb.i. Maandelijkse bijzondere KOLLEK TE. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. d. zielerust van P. Vo- gelsangs. Dinsdag: v. d. zielerust van Thea van Bakel-Peters. Woensdag: v. d. overledenen van fam. Claessens-v.- d. Weijer. Donderdag: voor overleden ouders Poels-Geurts. Vrijdag: v. d. zielerust van. Maria Peters-Hakvoort. Zaterdag: 19.30 avondmis tot int. van fam. Huijs-van Enckevort. Zondag 4 juli: 14e zondag door 't jaar. Zaterdagavond 7.30 hgm. zal. Ge- rardus Eykemans en kleindochter Elza. Zondagmorgen 8 uur lsm. uit dank baarheid; 10 uur Hgm. overl. ouders Scheurs-Peeters. Voormis heeft plaats in de kerk na voorbeden Sa cramentsprocessie rond pleintje naar voetbalveld, verder verloop H. Mis met uitstelling. Na H. Mis kortste weg naar kerk terug. Daarna Tan tum Ergo met zegen. De fanfare zal deze dienst opluisteren met muziek. Maandag: 8 uur lsm. ter ere van O.L. Vrouw tot bijz. intentie. Dinsdag: 8 uur lsm. ter ere van de H AntoniUs van Padua. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van de H. Jozef. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Geert Classens. Vrijdag: 8 uur lsm, overl. fam. Drabbels-Klaassen-van Meyel. Zaterdagavond: 7.30 Hgm. zal. An na Vollenberg-van Rijswijck. Misdienaars voor Sacramentspro cessie: Peter Fleurkens, Alb. Weys, Hans Kunen en misdienaars 4. Volgorde processie: Misdienaars met kruis, parochianen, fanfare, zangkoor, kerkmeesters, misdienaars en Allerheiligste. Zaterdag 3 juli: 8.45 H. Mis in de Jozefkapel t.e.v. Maria en Jozef; 19.00 voor b.z.i. voor Gradus Basti- aans namens moeder en kinderen. Zondag: 8.30 H. Mis te Halthees voor Jacoba v. d. Ven-Cox en voor fam. van Kempen-Lochtens; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Geurts, Gerrit Kersten en Gradus Bastiaans. Maandag: 8.45 H. Mis voor over ledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor Antoon Janssen en Theodora Vermeulen. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel ter ere van H. Jozef en ouders Geurts. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Ger rit Kersten (namens de buurt). Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het Hei lig Hart en voor b.z.i. j Veertiende zondag door 't jaar. Zondag: 8 uur H. Mis voor het rec toraat; 10 uur gesticht gezongen jgt. voor Wim Derikx en Jan Janssen. Akolieten: Johan Maas en Gerard v. Well. Misdienaars van de week: Bert Janssen en Corné van Meijel. Maandag: 8 uur H. Mis voor Driek Eibers en Maria Manders. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Arnold Gielens. Woensdag: 8 uur H. Mis voor over leden ouders Engelbertus Nellen en Helena Rutten. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Harry Muijsers. Vrijdag: H.H. Martelaren van Gor- cumcum. 8 uur H. Mis uit dankbaar heid t.Lv. de familie Ewals-Fleuren. Zaterdag: 8 uur H. Mis t.b.i. ter ere van O.L. Vrouw van Altijddu rende Bijstand; 19.30 Avondmis voor Jan Janssen en Wim Derikx. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo no habra Misa en nuestra capilla pórque el Padre Juan estara este domingo el dia 4. de julio en Casasola (León) para bendecir el casamiento de nuestro asistente social Julian Martinez Li- ■nuesa con la Srta De Maia de los Angeles Urdiales. El Padre Juan volvera el miércoles el dia 7 de julio a las cinco de la tarde; desde esta fecha y hora la oficina esta abierta. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Ya son las vaoaciones y algunas de Vds iran de vacaciones a Esparia; otos se quedaran aqui: no se olviden de aquellos que deben quedarse Per- severada Risquez esta. en el hospital en la hab. 507. Aquellos que se van de vacacion deben leer muy bien la hcja 'vacaciones'. Debido a la mala sltuación eccnómica las ley es en Hclanda sen aplicadas con mas seve- ridad Luego: No vo'lver a dempo, sig nifica despido; no avisar bien en caso de enfermedad significa despi do. El que le caduque durante las vacaciones los permises de estancia y trabajp pcndrla su situaoión en Holanda en peligro. El permanecer mas de tres meses fuera de. Holanda, pone en peligro sus permisos de trabajo y estancia. Pues: lea todo muy bien y si hay dificuldades pasen cuanto antes por la casa del padre Juan porque tam- bién el asistente social estara de va caciones hasta el dia 23 de julio. En caso de ufgencia llame al Sr Jacobs 077-32123. A todos aquellos que mar- chan de vacaciones el padre Juan les desea un feliz viaje, una próspera vuëlta y que tengan dias 'inolv.ida- bles en la Patria! Venrays brandweer moest in de nacht van zondag op maandag te omstreeks een uur uitrukken voor een brandmelding dat deJeugdsoos in Leunen in brand zou staan. Het bleek een vals alarm te zijn. Degene die zulks deed zou de rekening ge presenteerd moeten krijgen. Maar b, en w. wikt, doch de raad beschikt. De heer H. Oudenhoven was het er helemaal niet mee eens, dat een baatbelasting werd geheven en nog minder met die periode van dertig jaar. Bovendien was volgens hem het pand Geysterseweg voor geen cent gebaat bij de aanleg van het trottoir. Met die laatste stelling was de heer vare Valkengoed het vol komen eens. Hij wilde in het geheel niet meegaan met het voorstel tot het verhalen van het maximum van 85% van de gemaakte kosten, ook al betoogde burgemeester Defesche, dat het hier ging om een redelijke voort zetting van een in het verleden ge veerde handelwijze zoals bijv. aan de Overloonseweg in Venray en de Catharinastraat in Leunen. Met deze bur gemeesterlijke opmerking en de mening van de burgemeester, dat het moeilijk is het gebaat zijn in percen tages uit te drukken, was hij het vol komen oneens. Volgens de heer van Valkengoed had men bij de aanleg van de Passage in Venray wel dege lijk met verschillende percentages gehanteerd In de nacht van zondag op maan dag zag een politiepatrouille een personenauto, welke zich slingerend voortbewoog. De politieauto kon de slingerende auto onmogelijk passe ren. De personenauto stopte voor een woning, wat naar later bleek de ouderlijke woning van de bestuur der te zijn. Ondanks het vriendelijke verzoek van de bemanning van de patrouil lewagen en ondanks het bevel via de luidspreker reageerde de bestuur- R. S. niet. Hij weigerde mee te gaan en verzette zich bij de aanhouding. Door het rumoer was de vader van de bestuurder wakker geworden en ook deze ging zich met de zaak be moeien ten gunste van zijn zoon. De vader probeerde zijn zoon aan de greep van de politie te ontrukken en de politie kon alleen door hard op treden het verzet breken. Nadat de gevraagde assistentie van de politie was gearriveerd werden beiden overgebracht naar het bureau en ook daar verzette de bestuurder zich nog. Op het bureau weigerde hij een bloedproef. De vader werd na ver hoor huiswaarts gezonden. De be- stuurder moest zich in het zieken huis laten behandelen voor o.a. een scheurtje in zijn lip. Tegen beiden heeft de politie pro cesverbaal opgemaakt terzake ver zet, de bestuurder kreeg nog een procesverbaal teraake het onder in- Hij wilde daarom de kerk in het midden laten en meegaan met een heffing van 65% in plaats van 65% van de gemaakte kosten. Ook de heer Fleurkens wilde wel naar 65% en daarom werd dit per centage in stemming gebracht. Mevr. Poels-Peters verklaarde na drukkelijk tegen 65% te zijn, omdat voor de panden aan de Overloonse weg ook was uitgegaan van 85% ter wijl daar een bewoner door de aan leg van het trottoir op extra onkos ten was gekomen. Behalve de wet houders Rutten, Lconen en van Oers (weth. Schols was afwezig, evenals de heren Thijssen, Janssen, Claessen, Den Brok en Beterams) lieten ook de raadsleden J. Knings, Oudenhoven, Poels-Peters en v. d. Locht weten te gen 65% heffing te zijn. Omdat dus de meerderheid achter de 65% van de heer van Valkengoed stond, werd dit percentage aanvaard. Alleen de heer Oudenhoven wenste de aante kening ook tegen dit voorstel te zijn omdat hij totaal niets voelde voor het heffen van deze baatbelasting. vloed besturen van een personen auto. Bij het verzet werden ook nog en kele kledingstukken van de politie mannen beschadigd, maar die reke- Bij de politie kwam een tip bin nen dat een fiets was weggesmeten. Als verdacht hiervan hield de po litie de 23-jarige F. M. uit Venray aan, die bekende de fiets niet alleen te hebben weggegooid, maar deze 'n dag eerder op dezelfde plaats te heb ben ontvreemd. Procesverbaal werd opgemaakt. Op de Overloonseweg werden twee geitjes gevonden. Deze zijn totdat de eigenaar komt opdagen, ter verzor ging afgegeven aan de dierentuin van St. Servatius. Het staat zo mooi in het politie rapport, de 17-jarige Wanssummer M. V. was op de Stationsweg met zijn bromfiets van het rechte spoor afgeweken en was in een greppel beland. Hij moest ter observatie naar het ziekenhuis worden ver voerd Oorzaak: aandacht voor al het anderebehalve voor het goede spoor. Corolla 30 bij de best-verkochte modellen in Nederland Nu de bclons over hel eerste kwartooi 1976 is opgemcoki.blu'n dot er sinds de mtrcduktie, begin vong por. ol 9.2OC0 Neder ionders m deze tijne wagen zi[n gcon mden.Een stormachtig suksesl Geen wonder V.bnt ols u deze vlotte wogen beki|kt d proelri|dt ontdekt col meteen hóé robuust hóé komfortabel, höè Kompleet en hóé lip hi| is met ol die extras waarvoor u niets extra betaalt Enontdekt u dot ook deze Toyota "konceptie. nu en straks, veel voordeliger uitpakt. COROLLA 30, 4 cilinder 1200-motor 56 0IN-pk.14S km/uur, gawich! 830 kg. Ultgorusl it radio vollodig vomolbar* buckottoats mot hoofdsfaunon moquotto vtoorbodokklng xonworond glas achterruit- vorwarming uitstolbar* achtarxl|rui«an rombokrachtigor J-'alonsportvolgon. COROLLA 30 OE LUXE f 11.350.- Er Isal oon Carollo 30 MAAK r UW KI-US Wel H-CC t-NVOUDI»- Prijzen incl. BTW af depot Sptjkentsse Wijzigingen in prijs en uilvoering voorbehouden.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 7