fancYfaircqj S.V. LEUNEN SVV MIDGETGOLF Softbal Goed nieuws van TOYOTA Mka§ oostrum HONDENSPORT WANDELSPORT TAFELTENNIS SSS - OVERLOON Scheidsrechters regio Horst-Venray raSHBHSBSa ONA-VETERANEN Nationaal Hippisch Concours te Venray Scholierentoernooi t.t.v. Red Stars Maak een proefrit met de complete Corolla 30 UIT VOORRAAD LEVERBAAR AUTOCENTRALE VENRAY bv OVERLOON Reeds meer dan 35 j aar werkt Zuster Truus Lemmens uit Oostrum - in Pakistan. Als enige nïet-inheemse zuster van een inheemse congregatie. Deze congregatie heeft tot doel de verzorging van d© armsten van Pa kistan: vooral de melaatsen en ge handicapten onder hen. In de stad Karachi ligt een zeer arme buurt, genaamd „SLAUGH TER HOUSE". Vroeger werd waar schijnlijk op deze plaats het vee ge slacht. Er wonen ongeveer '6500 men sen in krotten en hutten bijeen. Het zijn mensen van de laagste stand de „Straatvegers". Het zou goed zijn, als. wij het alle maal even dichtbij konden zien. Dan zouden we beter begrijpen 'in welke welvaart wij hier leven. Op enkele vierkantemeters wonen gezinnen, elk met een groot aantal kinderen. Van hygiënische voorzieningen is hier niets te vinden. Midden in de smal le straatjes zijn greppels die dienen als toilet voor iedereen. Tweemaal in de week komt in de ze buurt een vrouwelijke arts en de mensen gaan naar haar voor medi sche hulp. Van het Rode Kruis krijgt déze arts medicamenten. Ook hier Werken medezusters van Zuster Truus bij het verzorgen van zieken en bij bevallingen. DE BOUW VAN EEN HAL Momenteel wordt geldt ingezameld voor de bouw van een hal voor dak lozen, waarin een tijdelijk onderdak kan worden geboden, medische ver zorging kan worden verleend, en on derwijs kan worden gegeven. De hal zou verder nog moeten dienen voor o.a.: Godsdienstige bijeenkomsten; ruimte om bij trouwpartijen een feestje te kunnen vieren, of om bij overlijden de familie bijeen te laten komen om hun overledene te betreu ren. Dit gebeurt dan 7 dagen lang en is o.a. een Pakistaans gebruik, dat gerespekteerd dient te worden. In de In de hutten is daar geen plaats gerespekteerd dient te worden, open lucht zijn meestal ondraaglijk. Daar de inheemse congregatie zelf arm is moet hulp geheel van buiten komen. Om Zr. Truus Lemmens een handje te helpen, organiseert het Co mité voor Missie- en Ontwikkelings hulp van St. Servatius op zaterdag 26 en zondag 27 juni a.s. een grote fancy-fair op het sportterrein aan de Oostsingel. Ook de opbrengst van een loterij is voor hetzelfde doel be stemd. Laat haar niet alleen dit zware werk doen, maar HELP HAAR HEL PEN! SPORT (9 Kontributie Iedereen heeft hierover een brief ontvangen. A.s. zondag -27 juni is de laatste gelegenheid om de kontribu tie over minstens, de periode juni - dec. '76 te voldoen in ons clublokaal aan de Hcenderstraat en wel van half 11 tot half 12. Hierna wordt u verzocht om de kontributie 22.50 voor een half jaar of 45,- voor een heel seizoen) per bank te voldoen en wel voor 1 juli a.s. bij de Rabobank te Venray no. 153901756 t.n.v. SW- jeugd. Inlichtingen geeft U J. de Bruyn, Gerbrandystraat 18. Betaal op tijd! Je wilt toch ook op tijd voetballen! Jeugdleiders Heden vrijdag 25 juni laatste be langrijke jeugdleiders vergadering om 21.00 uur. Spelerskaarten inleveren bij H. Stevens of J. de Bruyn. Jeugdleiders toernooi zaterdag a.s, We starten om 11.00 uur op het sportpark „De Wieën", Zuidsingel De finales beginnen rond 15.00 uur. Deelnemers zijn Sormvogels, RKlGFC, Baario, Venray, Witten- horst Venl. Boys, Leunen, Servio, Sparta, Schèidsr. Horst-Venray, SVCB-vet., Wanssum. Vakantie: Ook onze jeugdleiders houden va kantie en wel tot begin augustus. Uitslagen: Veteranen WalsbergLeunen 1-0 Programma zaterdag 26 juni: Veteranen Leunen toernooi in Oploo (zie opstelling) Jeugdleiderstoernooi in Venray Ver trek 10.15. u bij café „De Steeg". Aan- en afmelden leden Wij verzoeken leden die zich voor het nieuwe seizoen willen afmelden dit zo spoedig mogelijk te doen. Nieuwe aanmeldingen gaarne vóór 8 juli daar de elf tal-opga vep weg moeten. As. vrijdag 25 juni kienen in het Gemeenschapshuis te Overloon voor S.S.S. Aanvang zoals gewoonlijk om 8 uur. Na afloop van iedere kompetitie volgt voor alle voetbalscheidsrech ters een spannende avond, n.l. de rappcrtbespreking, waarbij dan te vens, naar aanleiding van die rap porten, wordt medegedeeld of men 't uitstekend heeft gedaan dat men kan promoveren, goed heeft gedaan en blijft staan of men het er niet goed heeft afgebracht en dan een toontje lager zal moeten zingen. Dat laatste is uiteraard voor nie mand een pretige bèlevenis, maar evenzeer raakt men in opstand als men met een gemiddelde van 8,2 niet promoveeert. Een begrijpelijke zaak dachten we. De gepromoveerden na dit seizoen zijn: Afdeling (groepen 6 t.m. 8) Naar de KNVB promoveerden van uit de afdeling: Hans Hafmans, Sevenum; Rinus Hanraets, Tienray; Rob Heesbeen, Venray. Op de voorlopige overgangslijst naar de KNVB zijn voor komend sei zoen geplaatst: Jo Smits, Venray; Jo Wijnands, Horst; Jan Hesen, Horst en Ai Klabbers, Well Naar groep 6 promoveerden: Sraar Janssen, Holthees; W. Verberkt, Blitterswijck; Mat Janssen, Wans sum en Louis Künen, Castenray. Naar groep 7 promoveerden: A. v. Zwieten, Wellerlooi; Piet Beckers, Horst; Mat- Saris, Hegelsom; Lei Brouwers, Horst; Pierre Kuypers, Venray; Rein Wortelboer, Venray; Jos Versteegen, Oirlo en Gerrit Dinghs, Castenray. Uiteraard hebben ook enige arbi ters een stapje terug moeten doen. Van groep 6 naar 7 gebeurde dit met 1 persoon, terwijl uit. groep 7 vijf scheidsrechters degradeerden naar groep 8. Toon Poels uit Venray handhaafde zich ruimschoots in de 2e klasse KNVB en" blijft daardoor de hoogst geplaatste scheidsrechter uit deze re gio. ONA SVV aanvang 16 uur. Terrein Leunseweg Opgesteld zijn: Math. Gommans, Jo Gommans, Piet Gommans, J. Vievermans, E. v. Mill, M. Beerkens, H. de Bruyn, H. Gom mans, P. Bonants, V. Lucassen, Th. Swinkels en J. van Kempen. Afmeldingen bij H. de Bruyn, tel. 3127 Venray. Afgelopen zaterdag speelden we thuis tegen Meterik. Na 5 min spelen konden we het eerste doelpunt boé- ken. Het ging zo snel dat het met de rust al 3-1 was voor ONA. Na rust was het in een minimum van tijd al 4-1. Deze stand bleef ongewijzigd, tot nog net met een kwartier spelen 5-1 werd geboekt Een mooie eind stand in het voordeel van ONA. A.s. zaterdag spelen we thuis tegen SVW Veteranen. Aanvang 16 uur. We zijn om 15.45 uur aanwezig op het terrein. BEDRIJFSVOETBALCLUB VENRAY Uitslagen: HermusPTT 0—1 SVCB 2—Servio 5—1 Nw. DallandNelissen. 0—2 De eindstand: SVCB 1 8 7 0 1 14 43-7 Gemeente 8 6 1 1 13 18-9 Nelissen 8 6 0 2 12 14-8 SVCB 2 8 3 1 4 7 17-13 PTT 8 3 1 4 7 9-14 Nw. Dalland f 1 4 3 6 12-17 Hermus 3 0 5 6 11-19 Servio 8 1 2 5 4 8-29 St. Anna 8 1 1 6 3 11-27 Zoals reeds eerder gemeld is SVCB 1 kampioen 1976 B.V.C. Nogmaals namens bestuur B.V.C. van harte proficiat. Vermeld dient te worden, dat de kompetitie 1976 redelijk spor tief is verlopen, n.l. 2 plaatsverwij zingen en 3 boekingen. Slotwedstrijd: A.s. vrijdag 26 juni terrein Oost singel 18.30 uur tussen een selectie elftal BVC Venray en het Noordlim burgse kampioenselftal Scheidsrech ters kring Horst-Venray. De leiders van het BVC selektie- elftal zijn de heren W. Baartman en J. Janssen. De spelers van BVC die voor deze wedstrijd zijn geselekteerd zijn de volgende: G. Ewalts en M. Willems (Hermus); A. Mommen en J. Volle- berg (PTT); H. van Dijk, B. Linders, J. Gielens en G. van Neerven (SVCB) A. Arts en B. v. d. Zanden (Nw. Dal- land); H. Lenssen en W. Koenen (Ne lissen); W. Ars en H. Egelmeers (Servio) en H. Litjens (Gemeente). Bij St. Anna waren geen spelers beschikbaar; bij de gemeente geluk kig toch nog een. Veel sukses! Scheidsrechter: Dhr. L. Jacobs uit Leunen. Grensrechtersde heren R. Wortelboer en A. van Zwieten. Na afloop van deze sluitingswed strijd zal de heer Kobessen als ere voorzitter de prijzen uitreiken in de kantine aan dé Obstsingel" 20.30 uur). ONGEKEND IN Z'N VEELZIJDIGHEID De ruitervereniging St. Isidorus Venray organiseert a.s. zondag 27 juni een groots opgezet nationaal hippisch concours op de terreinen bij de manege „Vlakwater" te Venray. Gezien het groot scala van deelne mers aan de verschillende rubrieken zag de organisatie zich genoodzaakt tot het stellen van een limiet van 425 deelnemers. De rubrieken waaronder dressuur, achttallen, viertallen, springen, tuig- paarden in de klasse van licht tot zwaar, welke gereden zullen worden zullen ongetwijfeld leiden tot een felle konkurrentie naar de begeerde eerste plaats De deelnemers uit de 42 verschil lende landelijke verenigingen, zullen elkaar in een sterkbezet veld be strijden, waaronder verschillende toprijders, zoals Ans Teelen, Frans Frenken, Martin Verschuuren- en Huub Janssen Deze ruiters zullen hun kunnen moeten tonen tegen de" jonge snel opkomende ruiters. Voorspellingen in de uitslag zullen derhalve moeilijk zijn. De verschillende rubrieken zullen verreden worden over 18 ringen. Om '9.30 uur zal begonnen worden met springen. Als afsluiting van deze dag zal om 1630 uur de rubriek „Speel uw spel" gehouden worden. Ongetwijfeld zal dit laatste onder deel 'n zeer geliefde afronding zijn voor alle deelnemers en toeschou wers. NATIONALE POLITIEHNODEN- WEDSTRIJD TE VENRAY De politiehondenvereniging P.H.V. Bij dag en Nacht te Venray organi seert op 4 juli een nationale wed strijd voor hoog gekwalificeerde po litiehonden. De vereniging Bij dag en Nacht te Venray verwacht ook hjer weer een groot aantal bezoekers. De aanvang van deze wedstrijd is 's morgens om 9 uur en het spekta- kulaire stel werk begint 's middags om 2 uur De wedstrijd wordt ge houden op het oefenterrein van PHV Bij dag en Nacht, gelegen aan de Smakterweg nabij metaalwarenfa- briek Inalfa Nadere gegevens over deze wed strijd vindt, u in de volgende editie van dit blad. Venray 1 speelde in de thuiswed strijd tegen koploper Helmond 1 niet op volle sterkte. Het werd een moei lijk duel met weinig hoogtepunten voor Venray 1, waarin het slechte weer ook nog zijn steentje bijdroeg. De eerste ronde was al meteen een overwinning voor Helmond met maar liefst 12 punten verschil. In de tweede ronde werd weer al les recht getrokken, maar in de daaropvolgende ronde bleek Hel mond toch over duidelijk sterkere spelers te beschikken. Met 114 te gen 124 keek het Venrayse team te gen een 4-2 achterstand aan. Uiteindelijk wist men de laatste ronde toch nog in winst om te zet ten, zodat de uitslag 4-4 werd. Uitslagen le klas: Hoogerheide 1Mierlo 2 08 Mierlo 1Geleen 1 80 Venray 1Helmond 1 - 44 In klas 2A speelde Venray 2 hun wedstrijd in Geleen. Het lag in de bedoeling om hier te winnen, maar dat is helaas niet gelukt. In totaal scheelde het maar 8 punten die de Venrayers slechter sloegen. In de eerste ronde waren beide team aan elkaar gewaagd, het ging gelijk op en men eindigde allebei op 116. In de tweede en derde ronde had Geleen net dat kleine beetje ge luk wat men zo hard nodig heeft en konden deze ronden in winst omzet ten. Venray 2 kon weliswaar geen overwinning waarmaken, maar haal de de laatste ronde toch naar zich toe, waardoor de uitslag 5-3 werd. Met nog twee thuiswedstrijden voor de boeg staat Venray 2 er goed voor en theoretisch is men al kam pioen, maar het slot van deze com petitie zal half augustus zijn beslis singen brengen. Uitslagen klas 2A: Geleen 3Venray 2 53 Mierlo 4Cuyk 1 44 Mierlo 3Geleen 2 35 In klas 3B had Venray 3 het erg gemakkelijk doordat EttenLeur af wezig was. De volle overwinning 8-0 blijft in Venray. Verder uitslagen klas 3B: Cuyk 2Helmond 3 80 Etten Leur 2Helmond 2 26 A.s. zondag wordt er in Cuyk een toernooi gespeeld waar een 8 tal spe lers van M.G.C. Vlakwater aan zul len deelnemen. te worden. Wanneer is nog niet be kend. A.s. zondag spelen we de laatste wedstrijd voor de vakantieperiode tegen de Stags uit Etten-Leur. Alle spelers worden om 1200 uur in de kleedkamer verwacht. DVS—Venray 7—5 Ondanks het slechte weer, werd het toch nog een goede wedstrijd. Als je bedenkt dat we de thuiswed strijd met 269 verloren, betekent dat, dat we nu toch wel wat bijge leerd hebben. D.V.S. had een goede pitcher die ons verschillende keren met 3 slag terug op de bank zette. Toch konden wij door het stelen van honken en vlot spelen nog de nodige puntjes scoren, maar jammer genoeg net te weinig. De volgende keer be ter. A.s. zondag spelen we thuis tegen de Black Lions uit Eindhoven. De wedstrijd begint om 11.00 uur. Zondag 27 juni gaan de Belhamels uit Leunen wandelen in Wanroy. De bus vertrekt om 13.00 uur vanaf het Gemeenschapshuis. HONKBAL De wedstrijd van afgelopen zondag kon wegens het slechte weer geen doorgang vinden. Volgens de regle menten wachtte de scheidsrechter 30 minuten of het ophield met re genen en inderdaad om 14.30 uur startte hij het spel. Wij begonnen erg sterk en zeten Black Wings meteen op een 40 achterstand. In de derde inning, het was inmiddels weer gaan regenen, kwam Black Wings gelijk. De scheidsrechter vond ech ter doorspelen te gevaarlijk en staakte de wedstrijd. Dit betekende dat de wedstrijd overgespeeld dient Sport Real Venray met als doelstel ling het bevorderen van de lichaam- sport heeft afgelopen zaterdag zijn intreden gedaan. Het traject was uit gestippeld door onze vereniging. De deelname viel erg tegen. De weers omstandigheden waren jammer ge noeg verre van ideaal Toch hebben de deelnemers 't genot kunnen proe ven van 'n middagje fietsen en ont spannen. Een volgende keer mag de belangstelling wat groter zijn. A.s. zondag wordt De Omloop Der Peeldcrpen verreden. Deze rit is ge organiseerd door de Tourclub Oploo -St Anthcnis. De afstand bedraagt 100 km. Het Peelgebied zal vele ma len doorkruisd worden. Voor ieder een een erg interessante tocht. De provinciale clubkampioenschap pen klinken Martien Teunissen als muziek in de oren. Op overtuigende wijze wist hij afgelopen weekend de titel op zijn naam te schrijven. Ook dit succes mag niet op zijn ere-lijst ontbreken. Hetzelfde huzarenstuktje volbracht Frans Aarts. De laatste weken sterk rijdend, leverde hij in Thom 'n top prestatie door als 7e de meet te pas seren. Grote namen als Sjef Drum men en Jan Adriaans liet hij ruim achter zich. Provinciaal Brabants Kampioen mag hij zich nu noemen. Frans proficiat. Matje Ramakers uit Weert ver overde de Limburgse titel. Th. Teu nissen klasseerde zich als derde bij de veteranen Drees Willemsen kon weer eens juichen in Vlodrop. De 10e plaats liet hij niet aan zijn neus voorbijgaan. Jan Jansen kwam als goede 12e over de streep. A.s. zaterdag staat de Nacht Van Zeelst op het programma. Zondag worden er wedstrijden verreden te Wanroy en Deume. De afgelopen 2 weken zijn de voor ronden van deze kampioenschappen afgewerkt. In deze voorronden heb ben we kunnen zien, dat de jongens en meisjes zeer enthousiast er tegen aan gingen om zich te kunnen pJaJül- sen voor de halve finale, welke af gelopen woensdag verspeeld werd. Ook de deelname van de scholen was vrij goed, maar het was alleen jammer dat er op sommige dagen ook nog andere dingen gedaan wer den. De finales zullen a.s. zaterdag ge speeld worden in de gymzaal nabij de Franciscusschool in de Beuken laan. Vanaf de halve finale worden ook voor elke gewonnen partij punten gegeven, welke na de finales opge teld worden om zo de beste school aan te wijzen, welke voor een jaar in het bezit komt van de Red Stars wisselbokaal. De finales beginnen voor de 4e, 5e en 6e klas om 13.00 uur en het einde zal zijn om 17.00 uur. Supporters van de diverse scholen zijn natuur lijk van harte welkom In het afgelopen seizoen zijn de eindstanden van de verschillende groepen als volgt geworden: A-selectie, stand niet bekend. B-selektie: 1 A. v. d. Giessen 583 2 A. Achten 564 3 H. Bonants 540 4 W. Claus 526 5 E. Franssen 490 6 A. Franssen 425 7 Y. Wikkers 337 8 K. Gerards 319 9 M. van Hemert 282 10 J. de Bruyn 241 11 J. Hinssen 237 12 H. Gorree 181 Meisjes 1 1 M. de Jong 738 2 M. Aarts 711 3 E. de Jong 570 4 I. Blaaupot 543 5 K. Clevers 486 6 A. van Mil 466 7 A. Janssen 440 8 G. RelOuw 397 9 P Goumans 337 10 A. Bouwmans 334 11E. Janssen 313 12 L. Vervoort 304 13 M. Janssen 281 14 T. Leenders 198 Jongens 1 1 J. Stevens 667 2 L. Manders 552 3 P. Greefkens 507 4 J. Jenniskens 488 5 V. van Kuyck -t 433 6 P. van de Bekerom 407 7 S. Reintjes 386 8 L. Martens 369 9 W. Aarts 283 10 P. Theuws 134 11 R. van de Putten 127 12 M. Maasdam 122 13 R. van Doom 62 Van de groepen jongens 2, meisjes 2 en 3 zijn de eindstanden nog niet opgemaakt, maar deze komen vol gende week. KIENEN Leden, en wel senioren en jeugd, denken jullie aan het kienen a.s. za terdag 26 juni in hotel Almonda, de aanvang is 20 uur. Op deze avond zijn ook ouders van harte welkom. Tot dan zullen we maar zeggen. Corolla 30 bij de best-verkochte modellen in Nederland Nu du bolons over hei eerste kv.artoal 1976 is opgemaakt, bfijkt dal er sinds de mtrcduktie. begin vorig por. ol 72,000 Neder landers ;n deze ii|ne'wagen zip gaan rijden. Een slornwcnlig sukses' Geen wonder Vfont ols u deze vlotte wogen bekakt ol prcefri|dt ontdekt u al meteen hóé robuust hóé komfortobel. hóé Kompleet en hóé fi|n hi| is met ol die extra s waarvoor u niéts extra belcalt En ontdekt u dal ook deze Toyoto-konceplie. nu en straks vee! voordeliger uitpakt COROLLA 30, 4 cilinder 1200-motor 56 DIN.pk.14S km/uur, gewicht 630 kg. Uitgerust mot o.a.: radio* volledig verstelbare buckolsoats met hoofdstounon moquette vloorbodokking xonworond glas achterruit- COROLLA 30 DE LUXE f 11.350.- Er ispl oen Corolla 30 MAAKT UW KEUS WEL HEEL EENVOUDIG Prijzen incl. BTW af depot Spijkenisse. Wijzigingen in prijs en uitvoering voorbehouden.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 5