MIDGETGOLF KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER 18 w ^[fOrpTn] bleyle van 4 april tm 10 april Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Parochie Yredeskerk Samenwerkende Protestantse Kerken Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Casten ray Parochie Leunen Rectoraat Heide Rectoraat Yeulen Rectoraat Yredepeel Rectoraat Smakt HET SCHAAP EN DE VASTENAKTIE 1976 modehuis JiUUlDUL HONKBAL De tweede oefenwedstrijd ligt al weer achter ons. Het is een tegen valler geworden. Wat op de trainin gen allemaal wel lukte, kwam er nu helemaal niet uit. Er zat een zekere loomheid in het team. In het veld waren verschillende spelers nogal onzeker, er werd geblunderd bij het leven. Maar a.s. donderdag om 18 uur wordt er weer hard getraind om de moed er weer in te krijgen. Zaterdag 3 april spelen we tegen Schiedam om 15.00 uur. Dit team komt in de nationale kompetitie uit in de le klasse landelijk, wat in ver gelijking met voetbal le divisie zou betekenen. Het zal een interessant duel worden. Alle spelers worden om 13.00 uur in de kleedkamer ver wacht. Dan heben we a.s. zondag nog een ingelaste wedstrijd tegen Den Bosch. Vertrektijd 11.00 uur bij café Klomp. veel te hoog.) De kampioen le klas Havens Maashees en van de 2e klas SVCB 2 werden gehuldigd. Bij de bestuursverkiezing werden de heren van Zwol, Baartmans en H. Lenssen herkozen. Hr. Wijnands, die zich niet herkiesbaar stelde, wordt opgevolgd door de hr. W. Koenen (Nelissen). Komende kompetitie wordt in 2 poules gespeeld. Na loting kwam uit de bus: Poule A: Gemeente, Custers, Dalland, PTT en Nelissen. Poule B: St Anna, Hermes, SVCB 1 en 2 en Servio. Winnaar A en B wordt kampioen. Comp. leider: A. v. d. Sande, die om tijdige inlevering van de benodigde formulieren vroeg. De vergadering werd bijgewoond door erevoorzitter Kotessen, terwijl dhr. Achten de scheidsrechters van de KNVB vertegenwoordigde. BEDRIJFSVOETBALCLUB VEN RAY Op de algemene ledenvergadering van bedrijfsvoetbal werd aange drongen voor goede grensrechters te zorgen, op tijd te beginnen, min der hard te spelen en het snel af werken van strafzaken en boetes. (Vorige competitie 227,- en dus M.G.C. VLAKWATER De eerste onderlinge kompetitie wedstrijd is inmidels alweer een feit. De opkomst viel vanwege de heersende ziekte nogal tegen. a.s. Zondag hopen we dat iedereen weer aanwezig zal zijn. Uitslagen van de gespeelde wed strijden: P. DeanJ. Litjens 06 H. LenssenF. v. Zwamen 51 J. BarentsH. Peeters 06 Mw. SwaghovenJ. Barents 24 De beste partij deze week speel de H. Peeters met 73 punten. Zijn beste rondje van 22 bewijst dat er toch al een goede vorm aanwezig is. Zondag a.s. is er om half elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, 'n eucharistische tafelviering voor per sonen van 16 jaar en ouder. Cele brant is kap. J. Verdonschot. Vyfde zondag in de veertigdagentijd (Thema: Weg uit wanhoop) Zaterdag 19.00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. v. d. Berg-Mun- ninghof Gertruda Geurt j ens-Ver- mazeren. Zondag 8.00 gelezen mis, int. voor een overledene; 9.30 greg. hoogmis, int. Antoon Pelzer; 11.00 nederland se hoogmis, int. overl. ouders P. Vollebergh-Laurensse Dr. Bloe men als jgt.; 18.00 gelezen mis, int. Elisabeth Hendrix-Jacobs. Maandag 8.00 voor een overledene; 9.00 Mathieu van Helden vwg. de bej. ver.; 19.00 Jaap Hendricx. Dinsdag 8.00 voor een overledene; 9.00 Wiel Sijbers-Derikx; 19.00 Joh. Wijnhoven vwg. de buurt Elisabeth Hendrix en dochter Truus. Woensdag 8.00 tot zek. int.; 9.00 voor overl. fam. (H); 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens Sjang Swaghoven. Donderdag 8.00 Jacob Goumans en echtg. Johanna Zeegers als sticht; 9.00 overl. ouders Janssen-van Ger ven en zoon Piet. Vrijdag 8.00 tot zek. int.; 9.00 Piet Hanssen; 19.00 Gerardus Swinkels en overl. fam, ouders Arts-Corne- lissen. Zaterdag 8.00 Theodorus Cremers en Helena Poels als sticht; 9.00 overl. fam. Messemaeckers; 19.00 overl. fam. Truyen-Cox Herman Jeuken en Jan Volleberg. Bisschoppelijke vastenaktie Hebt u er al aan gedacht uw gave mee te brengen? Daarvoor staan er bussen achter in de kerk. De ther mometer onedr de toren zegt dat er nog heel wat moet gebeuren wil de bruggenbouw in Zuid-Sumatra tot stand komen. Akolieten Zaterdag 1900 M. van Pelt en P. Kuiper. Zondag 8.00 Godfried Hendricx en Roeland Dobbelaer; 9.30 Gerard Hendriks en Anton Huibers; 11.00 Jacqueline Clephas en Huub Jans sen. Misdienaars Zondag 18.00 Mark *Tijssen en Rens Engelen. Maandag, dinsdag, woensdag 8.00 Ronnie Heeren en Lucien Kupers; 19.00 Carlo'Albers en Theo Janssen. Donderdag, vrijdag, zaterdag 8.00 Mariet van Ooi en Lea Stevens. Vrijdag 19.00 Karin Hijl en Doro- thé Jacobs. 5e zondag van de veertigdagentijd (Passie-zondag) H. Missen 7.30, 9.00, 10.15 hoogmis. We zingen samen met de zangers v. St. Frans de Gregoriaanse Mis van de Vasten; bovendien zingen de zan gers prachtige motetten uit de Mat- theus passion. 11.45 uur en 18.00 uur avondmis. Vrijdag 19.00 avondmis om Gods Zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag 5.00 en onmiddellijk na de avondmis gelegenh. om te biech ten; 18.30 avondmis als zondagsvie ring. Mededelingen: 1. Zondag 4 april 2e termijn van de Vasten-aktie. Gaarne de zakjes met uw offer in de kist achter in de kerk. Doet u goed mee. 2. Mgr. Castermans, Vicaris van het bisdom is 25 jaar priester. Hij wil persoonlijk geen cadeaus. Maar wil de giften die hem toebedacht zijn, besteden aan langdurige en invalide priesters. Sympathiek idee. Wilt u Mgr. Castermans een cadeau geven, dan kunt u dat als volgt: stort uw gift op giro 10 47 000 van de Maastrichts Spaarbank te Maastricht. Ver meldt u erbij: jubileum gecchenk Mgr. Castermans. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 uit dankbaarheid fam. Berkens. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. fam. Verhalie-Lenssen; 10.15 Johanna Huberta Lamers; 11.45 Ber- nardus Franssen; 18.00 Truus van Well-Wiknsen (v.w. de buurt). Maandag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 19.00 jgt. Gerardus Brünken. Dinsdag: 8.00 Aloys Thielen; 19.00 Johanna Huberta Lamers. Woensdag: 8.00 Mathilde Tissen- Pelzer; 19.00 overl. ouders Lucassen- Maassen en P. Fiorentius. Donderdag: 8.00 overl. fam. Nijs- sen-Coolen; 19.00 Apollonia Naus- Splinter. Vrijdag: 8.00 Wim Kateman; 19.00 gezinsmis, Thei Thuyls. Zaterdag: 8.00 Mathilde Tissen- Pelzer. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Henk Jansen en Maarten Arts. Zondag: 7.30 Ricky Douwes en Wim v. d. Heide; 9.00 Leo Jansen en René van Hooren; 10.15 Jeroen Cor- nelissen en Marcel van Veen; 11.45 Gerard Stoks en Jos Claessens; 18.00 Geert Claes en Frankie Kol. Maandag, woensdag en vrijdag: 8.00 Ludwig Arts en Carlo Hoff- schulz; 19.00 Geert Koppes en Peter Mate. Dinsdag, donderdag en zaterdag: 8.00 Eric Arts en Amoud Verhaeg; 19.00 Leo Manders en Wieke Aarts. Vijfde zondag in de Vastentijd. Zaterdag: 19.00 avondmis voor de overl. familie Rouvroye-Ritzen. Met het dameskoor zingen we nederland se liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Peeters-Hermans; 9.00 lees mis voor overl. ouders Kappel-Bal- tessen (buurt). Het kinderkoor van de Lucia- en Henseniusschool ver zorgt de zang (vanaf het priester koor); 10.00 hoogmis voor overl. Nel ly Lucassen-Janssen (buurt). Neder landse gezangen van deze zondag met het kerkelijk zangkoor. 11.30 u. leesmis voor overl. Harry v. Lies hout; 18.30 avondmis voor overl. Cor Keur. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Lenssen-Peters, Sjang Lens sen en Anna Jacobs-Janssen; 19.00 avondmis voor overl. familie Cus- ters-Cuppen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Jacques Mommen en ouders; 19.00 avondmis voor overl. Teng Stevens en Riet Min. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Arnold Verheijen; 19.00 avondmis v. overl. Johannes Wilmsen. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Willems-Tijssen; 19.00 uur avondmis voor overl. Cor van Meij- gaarden (buurt). Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Toon Dijkmans; 15.00 plechtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het 25-jarig hu welijksfeest van de ouders Arts-Lin- ders; 19.00 avondmis voor overl. Louis Pouwels,, Wiilhelmina van den Munckhof en kinderen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Nijs-Coppers; 19.00 avondmis voor overl. Hendrina Rijbroek- Neijenhuis. Mededelingen: 1. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool bij de kerk. Leidster: José van Baarsen. 2. Denk aan het geven van uw Vas tenoffer voor de bruggenbouw op Zuid Sumatra. Akolieten- en Misdienaarslij st voor de week van 4 april Zondag: 8 uur J. Ingenpas, A. Mil- len; 9 uur F. de la Roy, T. Ursel- man; 10 uur P. Loonen, T. Aben, J. Jacobs; 11.30 F. de Groot, C. Lank- veld; 18.30 L. Baken, M. Slaghter. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 X. Haegens, A. Teffer; 19.00 J. Bru no, Marcel v. d. Heuvel. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 H. Kusters, Paul Peeters; 19.00 R. Thileen, M. Cavis. Zondagmorgen tien uur kerkdienst in de aula van Den Hoebert, waarin Ds. Mager uit Roermond voorgaat. Tijdens de dienst kinderkerk en kinderoppas. De extra-kollekte is bestemd voor het diakonaatsprojekt in Malawi. Week van 4-11 april Zondag: 8.30 Sjang van Dijk (v.w. de kaartclub); 10 uur gest. jaard. Ja cob Vermeulen en Wilhelmina Ver haag (gez. door het Herenkoor). Maandag: 9 uur gest. jaard. Gerar dus Camps en Jacoba en Rosalia Hillen. Dinsdag: 9 uur Leo Hendrix en echtgenote. Woensdga: 9 uur Harry Graat. Donderdag: 9 uur Gerard Hen driks. Vrijdag: 9 uur overl. familie Ven- nekens-Verschuren. Zaterdag: 19 uur overl. familie Derks-Camps en Hubertus Linskens (gez. door het Dameskoor). Onder deze H. Mis: Boeteviering. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19 uur Hans en Frank Clephas, Roland van Soest, Fr. Van- devenne. Zendag: 8.30 Theo Heidens, Greg Willemsen, Antoine Janssen, Johnny Pingen; 10 uur Gebr. Janssen en Gebr. Driessen. 5e zondag van de 40 daagse vas ten. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Joh. Willem van Dijk. Zondag: 8,30 gez. H. Mis Ted Pe ters; 10.00 Hoogmis Grad Theuws, namens de buurt. Maandag: 8.00 H. Mis st. Jac. en Hendrika Derix en Maria Linders. Dinsdag: 8.00 H. Mis Ted Peters, Joh. Wililem van Dijk en Grad Theuws. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 19.00 gez. H. Mis st. Louis Maassen en overleden ouders. Vrijdag: 19.00 gez. H. Mis Henricus Maassen en Cath. Rongen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Joh. Willem van Dijk namens Gertrudis- straat. Week van 3-10 april Misdienaars: Arie Seykens en Mart Vollenberg; Wil Friezen en Henk Versteegen; Hoogmis: Henk Vollen- berg en Jan Janssen. Vijfde zondag van de Veertigdagen tijd. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Cre mers-W isma ns. Zondag: 8.00 Jan WiUems; 10.00 Onder deze dienst wordt aan de leerlingen van de zesde klas het H. Vormsel toegediend door Mgr. F. Janssen, em. bisschop van Ethiopië. Voor vromelingen en ouders zijn de plaatsen gereserveerd. Maandag: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw (K.). Dinsdag: 8.00 overl. fam. Tielen- Smits. Woensdag: 8.00 gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 8.00 overl. fam. Kem- melings-Friezen. Vrijdag: 8.00 Antoon Geurts-Zan- ders. Zaterdag: 19.00 jrd. Herman Dinghs. Vijfde zondag van de veertigdagen tijd. Eerste zondag van de maand, bij zondere kollekte voor de eigen kerk. Dezer dagen was de olie voor de verwarming op. Nog kunnen wij niet zonder verwarming. Het was de af gelopen tijd behoorlijk warm in de kerk. Geef daarom zoveel als warm te U waard is. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Theodora Berkers-Schwachöfer. Zondag: 8.00 lsm. v. Jan v. Meijel en dochter Jo; 10.00 hgm. voor To Duij kers-Taoken; 11.15 lsm. voor Ge rard Thijssen. Maandag: 18.30 lsm. v. Leo Cox. 19.00 lsm. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtg. en Johanna Verheijen- Loonen. Dinsdag: 7.30 lsm. v. afgest. fam. Arts-Niessen; 8.00 lsm. v. fam. As- selberghs-B uggems. Woensdag: 18.30 lsm. v. fam. van Hees-Voesten; 19.00 lsm. voor Maria Achten-van Dijck en overl. ouders. Donderdag: 18.30 lsm. v. Leo Loo nen; 19.00 lsm. v. overl. ouders Jen- niskens-Vissers. Vrijdag: 7.30 gest. jrd. v. Johannes Wilhlemus Weijs; 18.15 lsm. v. Elly van Berlo en Elly Loonen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Wim Weijs en overl. fam. Misdienaars: 18.30 G. Voermans; 19.00 A. Reintjes. Akolieten: 8.00 K. Theunis; 11.15 T. v. Hees en P. Jacobs; 10.00 W. en J. Loenen, J. Duij kers en H. Man ders. Met ingang van maandag 5 april worden de H. Missen door de week weer alleen gedaan in de kerk; dus niet meer in de dagkapel. Huwelijksafk.: Harry Janssen (Pan- ningen) en Ton Willems. Vijfde zondag van de Veertig dagentijd, 4 april 1976. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Lambertus Pou wels en Anna Derks; 10 uur Hoog mis voor Lowie van Osch. Akolie ten: Jan Gielens en Harrie Maas. Misdienaars van de week: Pieter Evers en Hans van Well. Maandag: 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en Jan Janssen. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Pe- tronella van Dijck-Wismans, Jacoba Michels-Jacobs en ome Gradi. Woensdag: 8 uur H. Mis voor overl. ouders en voor de overleden ouders Poels-Michels. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Driek Eibers en Maria Manders. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.b.i. ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Zaterdag: 8 uur H. Mis; 19.30 uur Avondmis voor Jan Janssen en Wim Derikx b.g.v. het 50-jarig bestaan van de K.P.J. afd, Heide. De H. Mis is voor Jan en Wim omdat zij zoveel ueepaf uaqqoq 'f'd'X ap jooa Zondag: 5e zondag in de veertig dagentijd. Zaterdagavond 7 uur Hgm. overl. fam. Mulders-Maessen en Maessen- Swinkels. Zondag: 8.30 lsm. zal. Jac. Geurts en Wilh. Croymans; 10 uur Hgm. gest. jgt. zal. H. van Rijswijck, echtg. en dochter Drini. Maandag: 8 uur lsm, uit dankbaar heid fam. A. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Geert Classens. Woensdag: 8 uur lsm. uit dank baarheid. Donderdag: 8 uur lsm. uit dank baarheid. Vrijdag: 8 uur lsm. tot bijz. inten tie fam. W.; om 11.30 pl. Hgm. en inzegening huwelijk bruidspaar Leo de Groot en Maria Cremers. Zaterdag: 7 uur Hgm. overl. ouders Weys-Houben. Akolieten: Cor Janssen, Ger van Staveren en Mat Classens. Zaterdag 3 april: 19 u. avondmis v. d. overledenen v. fam. Pouwels- v. d. Steeg. Zondag: 5e zondag van de Vasten tijd. 10 uur Hoogmis als jaargetijde v. d. zielerust van A.Weerts. Maandelijkse bijzondere KOLLEK TE. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: t.i.v. fam. Lenkens-Er- mens. Dinsdag: v. d. zielerust van over ledenen. Woensdag: t.i.v. fam. van Helvoirt- v. d. Weijer. Donderdag: v. d. zielerust van Thea van Bakel-Peters. Vrijdag: v. overleden ouders Poels- Geurts. Zaterdag: 19.30 avondmis tot int. van fam. Huijs-v. Enckevort. Zaterdag 3 april: 8.45 H. Mis in de Jozefkapel t.e.v. Maria en Jozef; 19.00 Avondmis uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Jacoba v. d. Ven-Cox; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Geurts. Maandag: 8.45 H. Mis voor gene zing van een zieke. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor een goe de uitkomst in moeilijkheden. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel voor ouders Geurts. Donderdag: 8.45 H. Mis voor vol harding in priesterroeping. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor genezing van een zieke; 13.30 Eucharistievie ring voor het 25 jarig huwelijksfeest Koopma ns-Hendrickx. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo. A las once en punto Misa con cantos en Castel- lano y meditación sobre el tema: Tiene el hombre algo mas importan te que la vida? A las tres de la tarde, en la Iglesia de la Paz, el padre Juan bautizara a José Luis hijo de Bias Plasencia y Demetria Chincilla y hermano de Maria Helena. Los feli- ces padre y Padrinos les invitan a todos Vds de sasistir en la sala Den Engel en un convite. Ya se reserve ahora ya el domingo el dia de 25 de abril, el primer do mingo después de la Pascua de Re- surrección; en este domingo asistiran en la Misa y en nuestra reunion des pués de la Misa el nuevo Agregado Laboral, Sr. D. Jesüs Gortazar Eche- verria y el nuevo Alcalde de Venray y su Senora el II. Sr. D. Defesche. El Instituto Espanol de Emigración convoca BECAS para disfrute de la XIV Colonia de vacaciones de vera- no. Son becas para sus ninos entre 11 y 14 anos y sus ninas entre 10 y 13 anos. Habra dos turnos de vacaciones de 20 dias de duración cada uno al margen de los dias empleados en los desplazamientos en los meses de julio y agosto. El Instituto Erpanol satisface la totalidad de los gastos de estancia en centros, albergues y residencias habilitados al efecto y el importe de los desplazamientos des- de los puntos de reunion. Hay mo- delos oficiales de solicitud en la casa del padre Juan; deben ser envi&dos rellenados aantes del 10 de mayo a la Agregaduria Cultural, Ruychrock- laan 244, Den Haag. El domingo el dia 11 de abril (en quince dias pues!) después de la Misa reunion con la Maestra Dona Teresa con los padres de de los hij os de la escuela suplementaria. El sabado proximo el dia 3 de abril NO habra escuela suplementaria! NOTICIAS CULTURALES El sabado el dia 17 de abril Gran Fiesta de Espana en el Teatro Muni cipal de Eindhoven. El dia 10 de abri'l a las 4.30 de lh tarde en Hel mond Gran concurso de dibujo infan- til con valiosos premios. El lunes curso de holandés; el jueves desde las tres hasta las seis estara en la casa del padre Juan el asistente so cial de la LIS. El sabado proximo NO habra escuela suplementaria. El viemes proximo el dia 2 de abril se casara en Hoensbroek la Srta Marly de Jong, la asistente social anterior; desde las 19.00 hasta las 20.30 habra recepción en el castillo de Hoens broek. Ultilma noticia: ha nacido un hijo en la casa de Jesus Lopez Perez y Riki van de Laar. Felicidades! Hasta la vista el domingo proximo! Aktiegrcep „Het Schaap" van het Boschveldcollege roept ALLE VEN- RAYSE JONGEREN op om deel te nemen aan de filmcyclus die zij in het kader van de vastenaktie van de drie parochies van Venray-centrum over de problematiek van de Derde Wereld organiseren. Bedoeld voor jong èn oud wil men met name aan de Venrayse jongeren eens op een andere manier dan de gebruikelijke informatie verstrekken over enkele ontwikkelingslanden, met de bedoe ling de kijkers bewust te doen wor den van de problemen die daar spe len. Over het algemeen is het ge bruikelijk informatie in de vorm van der cijfermateriaal over de desbe treffende landen te verstrekken, doch nu wil men dat in de vorm van speel- en dokumentaire films doen; films die naar de konkrete werke lijkheid van het desbetreffende land zijn gemaakt en het aan de orde ge- stelde probleem duidelijk behande len. Uitslagen: Het filmprogramma ziet er als volgt uit: Maandag 5 april: Speelfilm „De hoofdvijand" over Bolivia om 20.00 uur in het Bosch veldcollege. Dinsdag 6 april: Speelfilm „De moed van het volk" over Bolivia om 20.00 uur in de aula van de LTS aan de St. Jozef - weg. Woensdag 7 april: Dokumentaire films over de zuid- afrikaanse apartheid om 20.00 uur in de aula van de LTS aan de St. Jozef weg (gediskussieerd wordt met een vertegenwoordiger van de Anti-Apartheidsbeweging Neder land). Donderdag 8 april: Speelfilm „De arbeiderspriester" over Chili om 20.00 uur in de aula van de LTS aan de St. Jozefweg (gediskussieerd wordt met een ar beiderspriester). Jong en oud worden graag ver wacht. De toegang is gratis. Gemid deld duurt een film IV2 uur. Elke filmbezoeker ontvangt na afloop een dokumentatie over de vertoonde film. Interparochiële Werkgroep Vastenaktie 1976 Petrus Bandenkerk, Paterskerk, Yredeskerk voor het leven van nu

Peel en Maas | 1976 | | pagina 14