TT L.H.M. LAURENSSE 40 JAAR IN DIENST KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN Leenenl een huis hopen een huis verkopen van 4 tot en met 10'januari Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Peet en Maas voor advertenties Parochie Yredeskerk Samenwerkende Protestantse Kerken Parochie Oostrum Parochie Oirio Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Smakt Rectoraat Heide Rectoraat Veulen VRIJDAG 2 JANUARI 1976 Nr. 1 ZEVEN EN NEGENTIGSTE JAARGANG m PEEL EN MAAS VOO»7 AL UW DRANKEN DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF B.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 2727 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 24 ct. per mm. ABONNEMENTSPRIJS PER HALFJAAR 10,(uitsluitend bij vooruitbetaling) Op nieuwjaarsdag herdacht de heer L. M. M. Laurensse, dat hij voor 40 jaren terug in dienst trad bij de toenmalige Ned. Landbouw- bank, nu uitgegroeid tot de Ned. Cre dietbank. Als volontair mocht hij het uit 4 man bestaande personeelsbestand komen versterken en omdat al na een jaar bleek dat hij toch wel vol deed, toen de machtige mededeling kreeg, dat hij voortaan 25salaris per maand zou ontvangen Dat hij voldeed bleek wel uit het feit dat hij 10 jaren daarna, in de lang niet vrolijke na-oorlogse tijd van datzelfde bijkantoor direkteur werd. In 1965 werd hij rayon-direkteur voor Limburg waarbij later nog het grootste deel van Brabant kwam, zo dat hij op dit moment de super-visie heeft over 32 vestigingen van deze bank. En daarmede is in enkele regels de stormachtige ontwikkeling van deze bank in deze regio geschetst, welke nu meer mensen in Venray alleen werk biedt als 40 jaren gele den de Ned. Landbouwbank mensen aan het werk had in heel Nederland. Dat cok de heer Laurensse daar bij en daarin een bijzonder groot aandeel heeft gehad is duidelijk, ook voor de buitenstaanders, die al spoe dig na de oorlog niet alleen merk ten, dat het aantal bijkantoren gro ter werd, maar speciaal bij de om schakeling en bij de industrialisatie een steeds belangrijker rol zagen spelen. Dat intussen verschillende uitbrei dingen van de „oude" bank zelfs zo ver gingen, dat ze de direkteur zelf verdreven, die zijn heil moest zoe ken op het Biezenvenneke waren de uiterlijke tekenen van groei en uit breiding welke intussen uitmondde in een geheel nieuw bankgebouw. Het is daarvoor dat hem op 7 ja nuari a.s. een receptie wordt aange boden in de foyer van de schouw burg van 4 tot 6 uur. Als het daar dan weer onvoorstelbaar druk wordt, dan is dat echter niet alleen door zijn indrukwekkende staat van dienst bij de Ned. Credietbank en wat mede door die kwaliteit in deze regio vooral tot stand is kunnen ko men, doch ook door het feit dat hij in de loop der iaren in vele „bij baantjes" is gerold, die zijn beteke nis voor regio en provincie alleen nog maar indrukwekkender hebben gemaakt. Dat is in Venray zelf het presi dentschap van de Kon. Harmonie Euterpe ,die onder zijn leiding uit groeide tot een landelijk bekroond orkest. Dat is zijn voorzitterschap van de Schouwburg, al is niet iedereen ge lukkig geweest met de manier waar op grote rijkssubsidies voor de nu bijna afgesloten uitbreidingen los kwamen. Dat is zijn voorzitterschap van het St. Elisabeth ziekenhuis, met daar aan verbonden een bestuurslidmaat schap van de Stichting Laboratori um Elisabeth, Servatius, Anna. Dat is zijn voorzitterschap van de steeds maar groeiende en uitdelende Stich ting Muziekschool Venray, z'n voor zitterschap van het Werkvoorzien ingschap Venray e.o. met haar nieuwe werkplaatsen en kantoren. Daarnaast is er zijn adviseurschap bij de Industriële Kring en of hij nog niet voldoende daaraan heeft, is hij ook nog beschermheer van de SW en senator bij de Piëlhaas, om van zijn bestuurslidmaatschap van het St. Vincentiushuis niet te pra- ten. Van daaruit zijn weer andere po sities gekomen, als die van vice- voorzitter van de Kontaktraad Lim burgse Schouwburgen, waarop we dan op het Limburgse vlak aan het opereren zijn. Dat Limburgse vlak, waarin men zijn 9-jarig Statenlid- maatschap toch niet vergeten mag, maar dat nu de politiek verlaten is verder nog gediend wordt in belangrijke posities, zoals een lid maatschap van het Dagelijks Be stuur van de Limburgse Werkgevers Vereniging, een lidmaatschap van 't Dagelijlks Bestuur Wetenschappelijk Onderwijs Limburg, een bestuurs lidmaatschap van het Limburgse Anjerfonds en een even dito van het Kuratcrium van de HTP in Heerlen. En dan is er nog zijn hobby: de gezondheidszorg. En die dient hij als voorzitter van de Intramurale Zwakzinnigezorg in Limburg, als lid van het Dagelijks Bestuur van de Provinciale Kontaktgroep Nationale Ziekenhuisraad Limburg en als be stuurslid van het Overlegorgaan tussen de Noordlimburgse Zieken huizen. Dat hij lid van het Dagelijks be stuur is van Maria Roepaan in Ot ter-sum is daar uit begrijpelijk. Daarin heeft hij voor regio, streek en geheel Limburg zijn grote ver diensten gehad en heeft die nog da gelijks. Verdiensten die al gehono reerd zijn met een Ridderschap in de orde van de H. Silvester en als Ridder in de Orde van Oranje Nas sau. Dat hij naast de uitbouw van zijn eigen kantoor, tijd en gelegenheid gevonden heeft zich nog op zoveel terrein in te zetten, is in feite het grote raadsel rond deze bankdirek- teur, die echter voor zijn vele vrien den Lambèr is en ook nu nog altijd bereid blijkt om nieuwe initiatieven en mogelijkheden uit te buiten. Door dit alles heeft hij een grote vrienden en kennissenkring op kun nen bouwen, die op deze receptie acte de presence zullen geven en daar weer een waardig feestje uit zullen weten te bouwen. Dat mag dan ook wel, want hij verwacht midden van dit jaar de be noeming van zijn opvolger, die hij dan een jaar gaat inwerken, om dan zijn baan officieel neer te leggen en met pensioen te gaan. Dat dit dan meteen het einde is van zijn loop baan, gelooft natuurlijk niemand, die bovendien weet dat behalve bo venstaande grote lijst, nog de nodige adviseurschappen en commissaria ten op zijn naam staan. Maar voorlopig eerst de feestelij ke asfluilting van een 40 jarige loop baan die uitzonderlijk genoemd mag worden. S11EISTM Lid NBM Venray Stationsweg 11 Tel. 04780 - 4438* Zondag 4 januari wordt er om half elf in de Levensschool, Bevrijdings- weg 2a een eucharistische tafelvie ring gehouden. Celebrant: p. Ludwig Hendriks. Feest van de Openbaring des He ren (Driekoningen). Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis int. Jacobus Verheyen en Hen- drika Loonen als jgt. overl. fam. W. van den Miinckhof-Goumans. Zondag: 8.0 gelezen mis, int. over ledenen van de parochie (allerz.koll.), 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Go- defridus van Opbergen en Petronel- la Theuws; 11.00 nederlandse hoog mis, int. Hendrika van Hoof-van Kuyck; 18.00 gelezen mis int. Ger- truda Geurtjens-Vermazeren Mar ti Pelzer. Maandag: 8.Ö0 Mien van Opber gen; 9.00 Grada van Dommelen; 19.00 Jaap Hendricx Lei Manders-Ste- vens. Dinsdag: 8.00 Th. v. d. Boogaart als sticht. voor overl. fam.; 9.00 overl. van de parochie (allerz.koll.); 19.00 overl. fam. W. v. d. Munckhof- Goumans Joos Oudenhoven Ja cob Gossens en Anna Gossens Woensdag: 8.00 Theodoor Jeuken; 9.00 overl. ouders Driessen-Rongen; 19.00 Johannes F. Maassen en Elisa beth M. Vermeulen als sticht. W. Broers echtg. en overl. kinderen. - Donderdag: 8.00 Mien van Opber gen ;9.00 overl. van de parochie (allerz. koll.). Vrijdag: 8.00 W. Broers echtg. en overl. kinderen; 9.00 overl. van de parochie (allerz.koll.); 19.00 Amaury Wijnheven Herman Coopmans. Zaterdag: 8.00 Theodoor Jeuken; 9.00 tot zek. int.; 19.00 overl. fam. v. d. Berg-Munninghof Els Kelders. Crèche 11.00 uur: Resy Wismans en Ivonne Kuiper. Verwarmingsfonds Het slotbedrag na de kerstkollek- tes waarmee wij het verwarmings fonds afsluiten is geworden: 19.348,61. Graag een algemeen dankwoord aan allen die dit hebben mogelijk gemaakt. Ziekencommunie Op vrijdag 2 januari wordt er geen ziekencommunie rondgebracht. Misdienaars: Zaterdag 3 jan.: 19 uur M. v. Pelt en J. Goumans. Zondag 4 jan.: 8 uur Peter Janssen en Theo Janssen; 9.30 Gerard Hen driks en Huub Gooren; 11 uur Ma ria Oudenhoven en Jos Bexkens. Misdienaars: Zendag: 18 uur Hans van Gerven en Marko van Grootel. Maandag dinsdag, woensdag: 8 u. Berend Krcft en Inge van de Zwaan 19 uur André Janssen en Dorothé Jacobs. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Geert Flinsenberg ij Odette Martens. Vrijdag: 19 uur Ronnie Heeren en Iris Beerkens. Zondag 4 januari Feest van Drie koningen. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45 10.15 hoogmis gezongen door het da meskoor, 18.00 avondmis. Vrijdag 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag 5.00 en na de avondmis gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondagsviering. Mis-intenties: Zaterdag 18.30 overl. fam. Koppes- Munsters. Zondag 8.30 voor de parochie; 9.00 Tenig Stevens; 10.15 Jacobus Philip- sen en Francina Goossens; 11.45 Pe- tronella Janssen-Derks; 18.00 overl. fam. Coopmans-Custers. Maandag 7.45 gelovige zielen (of ferbus); 8.30 overl. fam. Willemsen- Vos en Gertruda Swinkels; 19.00 Constant Rcjer. Dinsdag 7.45 overl. fam. Abrosius; 8.30 gelovige zielen (offerbus); 19.00 Petronella Janssen-Derks. Woensdag 7.45 Antoinetta Ram- melman-Elsevier; 8.30 gelovige zie len (cfferbus); 19.00 Andreas Smedts en overl. kinderen. Donderdag 7.45 Eva Wilhelmirfa Rojer; 8.30 Mathilde Wasser; 19.00 Johanna Huberta Lamers. Vrijdag 7.45 Elisa Gregoria Palm; 8.30 Clarita Romijn-Snijders; 19.00 gezinsmis, Wilhelmina Hendrix-Ba- ken. Zaterdag 7.45 t.e.v. de H. Geest; 8.30 t.e.v. de H. Geest. Misdienaars en Akolieten Zaterdag 18.30 Jeroen Comelissen en Jos Claessens. Zondag 7.30 Marcel Hendricx en Gerard Stoks; 9.00 Henk Jansen en Maarten Arts; 10.15 Ricky Douwes en Wim v. d. Heide; 11.45 Leo Jan sen en René v. Hooren; 18.00 John ny Smits en Jan Meijer. Maandag, woensdag, zaterdag 7.45 Peter Schoenmakers; 19.00 Frankie Kol en Peter Smelt. Dinsdag, donderdag, zaterdag 7.45 Geert Claes en Marcel van Veen; 19.00 Johnny Smits en Jan Meijer. Hoogfeest van de Openbaring des Heren. Driekoningen. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Louis Pouwels en Wilhelmina v. d. Munckhof. Samen met het da meskoor zingen we nederlandse lie deren. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Lenssen-Peters, Sjang Lens- sen en Anna Jacobs-Janssen; 9.00 u. leesmis voor overl. Harry Linssen en familie; 10.00 hoogmis voor overl. Piet Swinlkels. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Cornel is Mat- thijssen. Het kinderkoor van de Lu cia- en Henseniusschool zingen. 18.30 avondmis voor overl. Nout Cremers. Maandag: 8.00 leesmis voor alle overledenen van de parochie (kol lekte allerzielen)19.00 avondmis tot voorspoedige beterschap van een jongen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Peeters-Janssen; 19.00 avond mis vcor overl. Harry Swinkels en familie. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Johannes Linders en familie; 19.00 avondmis voor overl. Harry Pou wels, echtgenote en dochter Martha. Donderdag: 8.00 leesmis tot voor spoedige beterschap van een moeder 19.00 avondmis voor overl. Gertrudis van Meijel en Peter Johannes Emonts. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Nijs-Coppers; 19.00 avond mis voor overl. Antoon Jenneskens (v. d. buurt). Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders de Mulders-Aerts; 19.00 uur avondmis voor overl. Thijs Kappel. Mededeling: Als aanvulling van het mooie pijp orgel heeft het kerkbestuur nu ook een elektronisch orgel aangeschaft. Dit orgel is vooral bedoeld om de zangkoren te begeleiden als ze zin gen vanaf het priesterkoor. (Jonge renkoor en kinderkoren). We zoeken hiervoor nog een organist of organis- te. Is er een jongere die hierop spe len kan en deze koren wil begelei den? Hiervoor kunt u zich melden op de pastorie. Akolieten- en Misdienaarslijst voor de week van 4 januari Zondag: 8 uur J. Ingenpas, J. Ver stegen; 9 uur H. Kusters, Frank Pee ters; 10 uur M. Dicker, J. v. d. Wei den, A. Hawinkels; 11.30 L. Schaef- fers, Theo Houwen; 18.30 H. Wil- lemse, E. Willemse. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. R. v. Veghel A. Millen; 19 uur Rick Beerkens, B. Franssen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. X. Haegens, J. v. Arkel; 19 uur F. de Groot, C. Lankveld. Zondagmorgen 4 januari gaat Ds. Plug uit Venlo om tien uur voor in de aula van Den Hoebert, nadat om kwart over negen voor hen die zich hiervoor opgaven gelegenheid was elkander een gelukkig jaar 1976 toe te wensen. Tijdens de dienst kinderoppas en kinderkerk. Aan de uitgang extra-kollekte voor het fonds „Noodlijdende gemeente en personen". Woensdag Oudejaarsavond: 19.00 uit dankbtaarehid. Donderdag Nieuwjaarsdag: 8.30 u. Jean Zegers; 10.00 Philom. Camps- Swemers. Vrijdag 9.00 Nelleke Goumans. Zaterdag 19.00 Antoon Pelzer. Jrd. Theodora Derks-Janssen. Zondag 8.30 familie Janssen-Tack- en; 10.00 Christiaan Stappers. Maandag 9.00 Leo Hendrix. Dinsdag 9a.00 Gerard Hendriks. Woensdag 9.00 Wim Emons. Donderdag 9.00 overl. fam. Venne- kens-Verschuren. Vrijdag 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Zaterdag 19.00 Jacobus en Henri- cus Verrijt. Oudejaarsavond Op oudejaarsavond is er 'n avond mis om 19.00 uur uit dankbaarheid voor alle weldaden van het afgelo pen jaar. Deze eucharistieviering wordt verzorgd door ons dameskoor. Nieuwjaarsdag Op Nieuwjaarsdag zijn de h. mis sen als op zondag, dus om 8.30 en 10.00 uur. De eucharistieviering van 10.00 uur wordt verzorgd door ons heren- en jongerenkoor. De eucharistieviering van zater dag 3 januari wordt verzorgd door ons kinderkoor, de Vlasrakkertjes, ender leiding van de hr. de Mulder. Feest H. Driekoningen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Maria Bartels-Muijzers vanwege L.V.B. Zondag: 8.30 gez. H. Mis st. Hen- ricus Heidens; 10.00 Hoogmis Mart. van Rijswijck en Gerrtuda v. d. Ven. Maandag: 19.00 gez. H. Mis. Dinsdag: H. Driekoningen. 19.00 u. gez H. Mis st. Leon. Heidens. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 19.00 gez. H. Mis st. Gertrudis Heidens-van Vechgel. Vrijdag: 19.00 gez. H. Mis st. Wil helmina Theeuwen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaar- dienst Wilhelmina Nabben-Cox. Week van 3-10 januari. Misdienaars: Wil Friezen en Herik Versteegen; Arie Seykens en Mart Vollenberg; Hoogmis: Frank Weys en Geert Stiphout. Feest van de Openbaring des He ren; Driekoningen. Zaterdag: 19.00 overl. fam. v. Dijk. Zondag: 8.00 uit dankbaarheid T.; 10.00 Martin Wismans. Eerste zon dag van de maand. Bijzondere kol- lekte voor onze eigen kerk. Maandag: 8.00 overl. fam. Verhoe ven-Hoeben. Dinsdag: 8.00 Josephina Seykens- Collin. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 8.00 overl. fam. Frie- zen-v. d. Sterren. Vrijdag: 8.00 Hendrik Philipsen. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Clas sens-Vissers. Donderdagavond repetitie kerke lijk zangkoor. Openbaring des Heren. Driekonin gen. Eerste zondag van de maand, bij zondere kollekte voor onze eigen kerk. Deze week was de olie voor de verwarming in de kerk op. U weet hoe hoog de stookkosten zyn! Zaterdag: 19.00 Ism. v. Theodora B erkers-S ch wa chöf er Zondag: 8.00 lsm. v. Peter Johan nes Rongen-Loonen; 10.00 hgm. voor Leo Cox; 11.15 maandd. voor To Duij kers-Ta eken. Maandag: 18.30 lsm. v. Gerrit Bouten en overl. fam.; 19.00 lsm. v. genezing van een ziëke (S.). Dinsdag: 7.30 gest. jrd. v. Gerard Lit j ens en echtgenote. Woensdag: 18.30 lsm. v. Leo Cox en overl. fam.; 19.00 lsm. v. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen. Donderdag: 15.00 huwelijk Swag- hcven-Zwambach; 18.30 lsm. v. Chr. Gcoren en echtgen.; 19.00 lsm. v. El- ly van Berlo en Elly Loonen. Vrijdag: 15.00 huwelijk Ouwer- kerk-Philipsen; 18.30 lsm. v. Willem en Joos Jenniskens; 19.00 Ant. en Bern. Loonen, beide echtgen. en Jo hanna Verheijen-Loonen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Jos Loenen. Misdienaars: 18.30 Fr. v. Bavel; 19.00 A. Reintjes. Akolieten: 8.00 B. Willems; 10.00 Th. Bouten, Th. Loenen, P. Jacobs en S. Reintjes; 11.15 P. en J. Voer- mans. Gedoopt: Louke Janssen. Overleden: Otto Stevens. Huweljjksafk.: Martin Ouwerkerk en Jeanne Philipsen (Melderslo); Math Swaghoven (Venray) en Sina Zwambach; Bert Verhagen (Grave) en Marij Litjens. Openbaring des Heren. Zendag 8.30 leesmis v. d. parochie; 10.00 hoogmis, jrgt. v. Harry Stip hout ;11.30 leesmis v. Fien Lem- mens-Smits. Maandag 8.00 leesmis v. Jacob Arts. Dinsdag 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Bos-Janssen. Woensdag 8.00 maandd. v. Wil helm Spreeuwenberg. Donderdag 8.00 gest. jrgt. v. Ma ria Janssen-Droesen. Vrijdag 8.00 maandd. v. Hendrikus Hellegers; 14.30 huwelijks mis v. h. bruidspaar Robben-van Vegchel. Zaterdag 1900 gest. jrgt. v. Albert Fleurkens en Elisabeth Claessens. Misdienaars: Zondag 8.30 Albert Fleurkens en Martin Spreeuwenberg 10.00 Broer en Frans v. Soest; 11.30 Marcel Hellegers en Twan de Wit. Weekdienst: Albert Fleurkens en Martin Spreeuwenberg. Zondag 4 januari 1976. Feest van de Openbaring des Heren. Eerste zondag van de maand. Bijzondere kollekte voor onze kerk. Zaterdag 19.00 gest jrgt vr. Hen- ricus van Helden. Zondag 8.30 h. mis vr. Bernard Gielen; 10.00 hoogmis vr. Margare- tha Emonts; 11.30 h. mis vr. de pa rochie. Maandag 8.00 gez. h. mis vr. Jo hannes Muysers. Disndag 8.00 best. jrgt. vr. Hendri- ca v. Rijswijck-Custers. Woensdag 8.00 gez. h. mis vr. Jo hanna Pubben-Janssen. Donderdag 8.45 gest. jrgt. vr. An toon van Dijck, Maria Cafh. Vergeld en kind te verzorgen door de school kinderen. Vrijdag 8.00 gest. jrgt. vr. Mathijs van Cuyck en Hendrina Ewals. Zaterdag 19.00 gez. h. mis vr. overl. fam. Kessels-Claes. Misdienaars: Zondag 8.30 Th. Arts, J. Hendriks; 10.00 H. van Meyel, W. Michels; 11.30 J. Michels, P. v. Well. Kollektanten Zaterdag: Michels, M. v.an Hoof. Zondag. 8.30 van Cuijck; 10.00 Emonts-Hendrix; 11.30 J. van Hoof, Ewals. Zaterdag 8.45 h. mis in de Jozef kapel t.i.v. Maria en Jozef; 19.00 avondmis uit dankbaarheid. Zondag 8.30 h. mis te Holthees t.z.i.; 10.00 hoogmis voor welzijn v. de parochie. Maandag 8.45 h. mis voor overl. van de Karmel. Dinsdag 8.45 h. mis voor overl. fam. Woensdag 8.45 h,. mis in de Jozef kapel t.e.v. d e H. Jozef. Donderdag 8.45 h mis voor b. i. Vrijdag: 8.45 h. mis voor verkregen gunst van St. Jozef. Zondag: 8.00 h. mis voor de overl. familieleden Willems-Maessen; 10.00 hoogmis voor het rectoraat. Misdienaars van de hoogmis: Pe ter Vollenberg, Jan Loonen, Maurice Willems, Jos Heesen, Bart Poels en Jan v. Dijck. Misdienaars van de wedk: Harrie Janssen en Wim Man- ders. Maandag 8.00 h. mis voor Wim Derikx en Jan Janssen. Dinsdag 8.00 h. mis voor Lowie v. Osch. Woensdag: 8 uur h. mis t.i.v. fam. Camps. Donderdag: 8 uur h. mis voor een zieke vader. Vrijdag: h. mis voor Driek Eibers en Maria Manders. Zaterdag: 8 uur h. mis; 19.30 uur avondmis voor overleden ouders en voor de overleden ouders Poels-Mi- chels. Zondag 4 januari: Openbaring des Heren. Driekoningenfeest. Zaterdagavond om 7.00 uur overl. fam. Kunen-van Rens. Zondag 8.30 lsm. s zal. Johanne Broekmans en echtg.; 10.00 hgm. uit dankbaarheid, v. W. Maandag 8.00 lsm. tot bijz. int. v. genezing zieke. Dinsdag 8.00 lsm. tot bijz. int. fam. Wilms. Woensdag 8.00 lsm. zal. Geert Classens. Donderdag 8.00 lsm. overl. familie Burgers-Driesen. Vrijdag 8.00 lsm. overl. familie Reintj es-Verstegen. Zaterdagavond 7.00 jgt. voor zal. Annie Nel'lLssen-Janssen. Akolieten voor 4 januari: Cor Jans sen Ger. van Staveren en Harrie Drabbels. NOTTCIAS RELIGIOSAS El jueves proximo fiesta de Ema nuel y ano nuevo. NO hay Misa en nuestra capilla pero SI en las demès iglesias de Venray. Para TODOS los Espaholes: feliz y póspero ano nuevo de la parte del padre Juan y sus asistentes. El domingo proximo a las once en punto Misa con platica y cantos en Castellano en nuestra capilla Over- loonseweg 2. Después de la Misa reunion en la casa de 1 padre Juan. La colecta en la Misa es para pagar los gastos de nuestra capilla. NOTICIAS CULTURALES La escuela suplementaria empieza el sabado el dia 10 de enero. Tam- bién el Sr Bekkers dara sus leccio- nes de holandés para Espanoles. El asistente social de la LIS, don Julièn, volvera el jueves el dia 8 de enero. En la casa del padre Juan estan bas- tantes revistas y periodicos para todos. Felicidades para todos los Emanuel es y Manolitas y hasta la vista. Con fuerzas unidas también el ano nuevo sera para TODOS noso- tros un ano feliz!

Peel en Maas | 1976 | | pagina 5