099 eniay sv Ysselsteyn S.Y. Herselo S.V. LEUNEN umiPffl EXCELSIOR ^SCHAKEN s.v.v. JEUGD WAKDELSPORT V.C.R00Y DUIVENSPORT ariaens sport SCHOLEN handbaltoernooi in Venray SSS - OVERLOON Toer-wielerdub Oostrum S.Y. Phoenix '75 ZAALVOETBAL groteslraal 18 venray 04780-1253 Op 29 en 30 december, tijdens de kerstvakantie organiseert de hand balvereniging Manual, in samen werking met de gemeente Venray 'n groot handbaltoernooi voor alle Venrayse scholen, volgend op het basisonderwijs. Dit is de eerste aktiviteit van Ma nual waarin de vereniging naar bui ten treedt. Het idee voor dit toernooi werd geboren direkt na de oprich ting, enerzijds om een flinke brok reklame te maken voor de handbal- legenheid te geven in schoolverband sport en anderzijds om de jeugd ge- sportief bezig te zijn Dat het idee ook op de scholen is aangeslagen, blijkt wel uit het feit dat alle scho len hebben ingeschreven. Er zal in 4 poules worden gestre den, n.l. een jongens- en een meis jespoule voor de brugklassen (klas 1 en 2) en een jongens- en meisjes poule van de overige klassen. Voor elke poule is een wisselbeker be schikbaar, die in de volgende jaren verdedigd kan worden. De brugklassen spelen op maan dag 29 dec., terwijl de ouderen op 30 december zullen aantreden. Op maandag begint de eerste wed strijd om 9.00 uur, terwijl de laatste rond 16.00 uur zal zijn afgelopen. Op dinsdag beginnen we om 8.45 uur en eindigen om plm. 16.30 uur. Het toernooi vindt plaats in sport hal „De Wetteling". Iedereen, zowel scholieren, docenten als andere be langstellenden zijn welkom en de entree is gratis. Uitslagen zaterdag 13 dec. j.L: Voor het toernooi om de bisschops beker wist Venray Al niet door te dringen tot de volgende ronde. Ven ray BI bekert wel verder. Wist Venray Dl de volgende ron de van hun bekertoernooi niet te behalen, El speelt wel verder via een overwinning op Ysselsteyn El. Programma zaterdag 20 dec. a.s.: Venray AlWittenhorst Al 2.30 u. Vlagveroveren Op zaterdag 20 december om 2 uur voor alle D- en E-spelers. Zorg dat je dan aanwezig bent op het par keerterrein bij het zwembad. Leiders zorg dat je aanwezig bent zodat je met de jongens mee kunt doen, zo dat er nog meer spanning in kan komen. Atletiekmiddag Op zaterdag 27 december is er voor alle A- en B-spelers een atletiek middag op het sportpark. Het begint om half twee, maar als je meedoet moet je om een uur aanwezig zijn. Tot de onderdelen zal o.a. de beken de coopertest behoren. Denk eraan, het telt mee voor het winterklasse- ment. Voor de c's "ls er in januari/ februari een atletiekmiddag. Ouderavond Ook dit jaar is er GEEN ouder avond, gezien de ervaringen in het verleden. Bij wijze van proef is het voor de ouders van de E-spelers mogelijk om op de clubavond/mor gen met de leiders te spreken. Zie voor nadere gegevens de Rooyse Rakker van deze week. Uitslagen 14 dec. (sen).: Overloon 1VCA 1 32 Oeffeit 2Overloon 2 22 Volharding 4Overloon 3 02 Programma 21 dec. (sen.): SCHM 1—Overloon 1 14.30 u. Overloon 2Stormvogels 3 14,30 u. Overloon 3Vitesse 4 12.00 u. Uitslagen 13 dcc. (jun.): Estria AOverloon A 33 Volharding B2Overloon BI 07 Oeffeit COverloon C 23 Overloon DSambeek D 11 Overloon EExcellent E 41 Programma 20 dec. (jun.): Overloon AOeffeit A 14.30 u. Overloon BIVitesse B2 13.00 u. DSV C3—Overloon Cl 12.30 u. Vitesse DlOverloon Dl 14.00 u. Overloon EEstria E 12.00 u. Vrijdag 19 dec. 20.00 uur in het Ge meenschapshuis kienen voor S.S.S. Winterstop seizoen 1975-1976: Het bestuur van de afd. Noord- Brabant heeft besloten dit seizoen wederom de winterstop te hanteren en wel van 22 dec. t.m. 2 januari, behoudens hoge uitzondering. Inlevering Toto en Loto nr. 52 In verband met kerstmis, worden de deelnemers van de Toto en Lot to eraan herinnerd dat de formulie ren moeten -zijn ingeleverd uiterlijk 22 december. En degenen waar de formulieren worden opgehaald, zor gen dat deze maandag 22 dec. gereed liggen. Sw. Boys 2Ysselsteyn 1 01 Ysselsteyn Dl—Leunen Dl (bkr.) 4-0 Ysselsteyn DlVenray Dl 1-0 Venray ElYsselsteyn El 3-0 Programma 21 december: Ysselsteyn 1GFC 4 200 u. Montagnards 3Ysselsteyn 2 11.00 Ysselsteyn 3Wittenhorst 5 12.00 Kronenberg 2Ysselsteyn 4 2.00 Uitslagen: WanssumMerselo 22 Merselo 2Swolgense Boys 3 190 Merselo 3EEV 3 afgelast Programma zondag 21 december: MerseloGeijsteren 2.30 u. Bijeenkomst 1.00 uur Venray 6Merselo 2 11.30 u. vertrek 10.30 uur Hegelsom 3Merselo 3 12.00 u. vertrek 11.00 uur AFD. JEUGD Uitslagen: Leunen AlMerselo Al 62 Merselo BILeunen BI 21 Leunen ClMerselo Cl 21 Merselo Dl en Merselo El werden uitgeschakeld voor de volgende be kerronde. Uitslagen: ExcelsiorLeunen afg. Leunen 2Sparta 2 01 Leunen 3-RKLW 2 2—3 Meterik 3Leunen 4 25 Leunen 5America 3 03 Meerlo 2Leunen 6 90 Veteranen ResiaLeunen 50 Leunen Dl toernooi Ysselst. uitgesch. Leunen El toernooi Leunen le pl. na strafschoppen. Programma zondag 21 dec.: LeunenTOP '27 2.30 RKGFC 3—Leunen 2 11.00 (10.15) TOP '27 2—Leunen 3 2.30 (1.45) Leunen 4Oostrum 3 11.30 Sparta 4Leunen 5 11.00 (10.15) W.S.V. ST. CHRISTOFFEL A.s. zondag 21 dec. vieren we ons 3e lustrum met een feestmiddag voor al onze leden en genodigden. Deze middag begint om 3 uur (kwart vóór drie aanwezig zijn!!) in de foyer van de schouwburg Venray en eindigt om 5 uur. Aan al onze leden van 12 jaar en ouder. Bij voldoende deelname wil de leiding met jullie de Fakkeltocht lo pen op maandag 22 dec. om 19.30 u. Vrienden en vriendinnen zijn ook welkom. Aanmelden mondeling of telefonisch op het secretariaat (1690) of tijdens de feestmiddag. Start: sporthal De Wetteling. Kosten 1, De cyclo-crosswedstrijden te Ys selsteyn zijn geslaagd. Bij de B-aspiranten legde Piet Wil- lemssen beslag op een 6e plaats. Martien Theunissen was bij de A as piranten plaatselijk favoriet. Tesa- men met Nico Martens uit Deume legde hij de naaste konkurrentie de wil op. De eindspurt brach de beslis sing. Overwinnaar werd Nico Mar tens. Martien Teunissen kwam op het laatste rechte stuk ten val en moest genoegen nemen met de twee de plaats. Henk Verbeek uit Venray finishte als laatste in deze categorie. Antoon Claessens was in het be gin van de strijd zeer aktief en lag geruime tijd aan kop. Zijn naaste belager Hulskens nam halverwege de strijd deze positie echter over om hem niet meer af te staan. Antoon werd zodoende tweede. Joop de Groot staakte voortijdig de wed strijd. Bij de amateurs was Jos Lamber uit Blerick wederom ongenaakbaar. Gerrit Janssen kon hem deze keer minder weerstand bieden als de zon dag daarvoor. Daarvoor was het parcours te gemakkelijk. Gerrit werd 6e. Drees Willemssen was bij de gent lemen ongenaakbaar en mocht de welverdiende bloemen in ontvangst nemen. Zondage a.s. zijn de crosskam pioenschappen van de NWB te Boe- kend-Blerick. Wij wensen onze ren ners sukses toe. De tourrenners vertrekken a.s. zondag wederom voor een tocht. De start zal zijn bij clubhuis van Dijk om half tien. Alle plaatsen voor de reis naar Rotterdam op zaterdag 24 januari 1976 zij bezet. Nieuwe leden kunnen zich opge ven bij de sekretaris de heer H. Horstermans, Vivaldistraat 5, Ven ray, tel. 04780-4159. Het is bij VC Rooy schijnbaar re gen of zonneschijn. Wie de ploeg te gen Delta Lloyd bezig zag, kwam onder de indruk van de strijdlust en klasse. Als het echter werkelijk om de punten gaat in een beslissende fase van de kompetitie en zelfs van een set, dan is enerzijds de faktor geluk op de zijde van de tegenstan der en laat men anderzijds fouten in sluipen welke normaal niet worden gemaakt. Tegen Bouwlust/Orawi een der koplopers in de tweede divisie kon flink uitgehaald worden. Bij een ze ge, was men de koploper gepasseerd. En eerlijk gezien de opgaande lijn van het spel van de heren was de verwachting toch een zege binnen te halen. Dit is niet gelukt. Bouwlust speelde zeer goed, beter dan ver wacht zelfs. In de tweede set mani festeerde dat zich het meeste toen de ploeg uit Dordrecht regelrecht over Rooy heenstapte na in de eer ste set verslagen te zijn. De derde set werd het breekpunt in de wedstrijd. Beide ploegen voch ten voor wat ze waard waren. De stand bleef lang gelijk en in de slot fase kwam VC Rooy met 11-9 voor, werd weer achterhaald en op 13-13 was alles1 mogelijk. Een mazzel bal van Bouwlust gevolgd door een in het net geslagen smash bezegelde het lot van Rooy. Weliswaar wist de ploeg in de vierde set een 11-3 ach terstand goed te maken maar verder dan 15-12 reikte het niet. Door dit resultaat kan Rooy zijn aspiraties wel voor een jaar opber gen. De dames van VC Rooy deden het aanzienlijk beter. Sarto de tegen standster werd geplaatst voor een fel spelend V CRooy, dat het slechte re sultaat van de wedstrijd tegen Elves/ huis volkomen deed vergeten. VC Rooy zette de ploeg uit Tilburg vanaf de eerste serves onder druk en wist met regelmaat de fouten in de Tilburgse ploeg af te straffen. Sarto kwam na de flinke neder laag in de eerste set (6-15) ook in de tweede set onder zware druk. Ze hadden geen verweer doordat de steeds goed door het midden lopen de aanvallen van Rooy effectief wer den afgerond. Voor de ploeg het zich realiseerde was het middels 4-15 al 2-0 voor VC Rooy. De druk bleef voortdurend aan houden en Sarto was niet in staat het wedstrijdgebeuren een wending te geven In de 3e set bleef het wel dichterbij (12-15) dan in de twee voorafgaade sets maar dat was meer voorafgaande sets maar 't was meer van de Venrayse dames als aan hun kunnen. Door deze overwinning voeren de VC Rooy dames nu de ranglijst aan met 1 punt voorsprong op Petrus en Paulus. Zaterdag a.s. komt VC Rooy uit tegen hekkesluiter G. de Lange uit Rotterdam. Heren VC Rooy 2—HBC 1—3 Setstanden 15-6 2-15 2-15 10-15. Het 2e herenteam kwam in een sterk gewijzigde basisopstelling bin nen de lijnen. Blessures bij 2 stam- spelers waren hiervan de oorzaak. Ondanks deze handicap werd in de leset fris van de lever gespeeld. De tegenstander werd goed onder druk gezet wat dan ook de verdiende set zege opleverde. In de 2e set kwam bij HBC ex- eredivisiespeler Douven binnen de lijnen. Deze ene speler bracht zoveel routine, speloverzicht én aanvals- kracht in het spel dat HBC er in slaagde VC Rooy onder druk te zet ten. De wedstrijd kreeg daardoor dan ook een heel ander gezicht dan in de le set. In de 3e set werd getracht door en kele omzettingen het getij te keren. Ook dat mocht geen sucbes hebben. In de 4e set ging de strijd lange tijd gelijk op. Echter als zo vaak werden er in de eindfase weer enkele onno dige fouten gemaakt met name de slechte pass vanuit het achterveld werd het 2e herenteam noodlottig. Niettemin wettigen het vertoonde spel en de wetenschap dat de ge blesseerde spelers voor de 2e helft van de competitie weer beschikbaar zullen zijn, de verwachting dat er met het beschikbare spelersmateri aal toch nog een winnend team te formeren moet zijn. VC ROOY 3— VCM 3 3—1 Doordat de pass verzorgd was en dien ten gevolge ook de aanval heeft VC Rooy een gemakkelijke en ver diende overwinning behaald op V.C. M. Met name in de eerste twee sets werd goed gespeeld. In de derde set liep het door allerlei omstandighe den minder. Maar we zullen niet zo als andere teams soms plegen te doen de schuld aan de teller geven, aangezien we zelf de fouten maak ten. In de laatste en beslissende set liep VC Rooy weg tot 10-1. V.C.M. kwam nog even terug maar echt ge vaarlijk werd het niet meer voor VC Rooy. Setstanden: 15-6, 15-7, 11-15, 15-10. Wij rekenen erop dat iedereen die Lyceum een warm hart toedraagt, zaterdagavond om 19.00 uur in de sporthal van Servaas aanwezig is om Lyceum aan te moedigen in deze „derby". Programma zaterdag 20 dec.: Rapid MuldersLyceum 64 23 Lyceum had alle reden om met knikkende knieën naar Maastricht te reizen om daar Rapid te bekam pen; wederom kon het niet op volle sterkte aantreden, de tegenstanders hadden in hun laatste wedstrijd mede-koploper Linne één punt afge snoept en men wist uit ervaring dat het moeilijk spelen is tegen deze zuid-limburgers. Lyceum begon dan ook uiterst geconcentreerd de passes kwamen zuiver en de afwerking was ook van dien aard, dat het Rapid tot op het eind van de set op veilige af stand wist te houden (9-15). Helaas waren de rollen in de daar opvolgende set totaal omgedraaid. Lyceum kreeg nauwelijks vat op de gevarieerde snelle aanvallen van haar tegenstander, hetgeen ook blijkt uit de setstand (15-8).. Mede doordat Rapid wat veel fou ten ging maken, kon Lyceum zich weer herstellen, hetgeen uiteindelijk resulteerde in een 11-15 setoverwin ning (1-2). De verwachtingen waren nu na tuurlijk erg hoog gespannen, maar Lyceum kon zich niet waarmaken: de passes misten elke precisie, de set-ups waren daardoor ook erg on zuiver, met als gevolg dat Lyceum slechts zelden tot goed opgezete aan vallen kon komen. In korte tijd werd Lyceum van het veld geveegd (15-5), alhoewel er op het eind teke nen van herstel te bespeuren waren. Dat herstel kwam pas tot uiting in de tweede helft van de beslissende set, nadat de Lyceum-coach een wis seling had toegepast. De in de eerste helft opgelopen achterstand van 8-6 werd snel teniet gedaan en Lyceum drukte nu defini tief door. Bij de stand 10-14 werd de vijandelijke aanval afgeblokt. De bal belandde echter buiten het speelveld van de tegenstander, maar het arbi trale duo gaf „in" aan. De scheids rechter floot af, de Lyceum-spelers juichten en hadden reeds geyelled en terwijl heel Rapid stond te pro testeren, maakte Lyceum aanstalten om de kleedruimte op te gaan zoe ken. Toen pas kwam de slecht lei dende scheidsrechter op zijn eerder genomen beslissing terug. Lyceum moest, ondanks fel protest, opnieuw het veld in. In een adembenemende slotfase, waarbij iedereen nogmaals aan opslag kwam, scoorden beide teams nog éénmaal, waardoor Ly ceum met 11-15 de set en daardoor met 2-3 de overwinning behaalde. Ondanks het puntenverlies mag Ly ceum in haar handen wrijven. Door dat de konkurrenten de volle winst haalden, ziet de kop van de ranglijst er als volgt uit: 1 NDI 2 Lyceum Linne BSV VC Velden 10—23 9—21 9—21 9—18 9—15 Lyceum 4Concordia 2 22 Wederom werd er aangetreden te gen een hoog geklasseerde tegen stander en wel tegen het als nr. 4 geklasseerde Concordia 2. De eerste set waren wij het die geleidelijk uit kon lopen tot 96, maar toen stolkte het en Concordia kwam terug en ging door naar een 11-15 setwinst. De tweede set gaf wederom goed spel te zien. Ook nu weer ging de strijd gelijk op en weer kwamen we met 96 voor, maar Concordia kwam terug tot 10-10, maar nu wa ren wij het die door wisten te druk ken en zo deze set wonnen met 15-10. De derde set ging weer gelijk op tot de stand 8-8 maar toen kregen wij een steeds grotere vat op het spel, zodat we deze set ook in een 15-10 winst wisten om te buigen. De 4e set gaf een vreemd score- verlcop te zien met wederom goed spel. Nu was het Concordia dat kor te metten met ons trachte te maken en zodoende stond het al snel 2-5 in ons nadeel. Maar we vochten terug en wisten de stand om te buigen in een 6-5 voorsprong. We hadden ech ter teveel gegeven zodat Concordia wist uit te lopen tot 6-14. Toen be gon het weer te draaien en we kwa men terug tot 11-14 maar alsnog was het Concordia dat de set beëindigde en wel met 11-15. Een 2-2 eindstand en een goede wedstrijd waar we verdiend een puntje uit wisten te sleuren. Laat nu Aspargos maar komen, ze zijn bij deze gewaarschuwd. Tot zaterdag! A.s. zaterdag: Lyceum '64VC Velden Voor zaterdag staat de „big match" tegen VC Velden op het programma. Mogelijk herinnert u zich nog de taferelen die zich vorig jaar afspeel den in de sporthal van Servaas. VC Velden weigerde te spelen, om dat er geen tweede scheidsrechter aanwezig was. De toendertijd in al ler ijl opgetrommelde neutrale twee de scheidsrechter werd door de Vel- denaren niet geaccepteerd, waarna de eerste scheidsrechter besloot niet te spelen. Verkeerden beide teams vorig jaar in de st aartgroep van de ranglijst, dit jaar staan beide teams er erg gced voor, zodat we een goede wed strijd mogen verwachten. Dames: Hcvoc 2Lyceum 1 Hovoc 3Lyceum 2 Heren: Lyceum 1VC Velden Lyceum 2Ludentes Lyceum 3S '62 Lyceum 4Aspargos Lyceum 5VC Rooy 4 19.30 16.00 19.00 17.00 15.00 16.30 18.00 Programma zondag 21 dec.: Meisjes junioren organisatie Ols- sedlem, aanvang 13.00 u. Lyceum 1. Meisjes Aspiranten organisatie VCM aanvang 13.30 u. Lyceum 2 en 3. Trainingen vrijdag 19 dec.: H3 en H4 18.45 20.15 uur Hl en H2 20.15 22.00 uur H5 21.00 22.00 uur P.D.V. DE PEELKRUISERS De leden kunnen het kollektief abonnement N.P.O. orgaan 1976 t.m. 28 december (niet later)) bij de pen ningmeester betalen. De prijs be draagt 28.50. P.D.V. DE ZWALUW a.s. Maandag 22 december in onze maandvergadering waarop uitrei king van gewonnen ereprijzen en kampioenschappen. Bespreking van kampioenendag. Heden zaterdag 2e en laatste ten toonstelling-inzetten van 18.30 tot 19.00 uur. U komt toch ook even kijken? PDV DE VREDESRUIF Al de leden die zich opgegeven hebben worden a.s. zaterdagavond om 8 uur in ons lokaal verwacht. Hovoc 4Phoenix '75 1 03 Hekkesluiter Hovoc heeft een niet groots spelend Phoenix toch niet voor al te grote problemen kunnen plaatsen. Phoenix bleef duidelijk beneden het normale peil, maar de betonnen vloed van de sporthal in Horst is nu niet uitnodigend voor spektakulair verdedigen. Hovoc had zich voorgenomen om de punten zo duur mogelijk te ver kopen en kon zelfs uitlopen tot 6-2 alvorens Phoenix zich enigszins had aangepast aan de omstandigheden. Hovoc kon toen niet meer bijbenen en moest de set met 9-15 prijsgeven. Ook in de tweede set kwam Hovoc er eigenlijk niet aan te pas. Phoenix scoorde regelmatig en Hovoc begon veel persoonlijke fouten te maken. De setstand 4-15 was dan ook zeer duidelijk. Phoénix ging in de derde set gewoon door en liep gemakkelijk uit tot 9-4. De scheidsrechter, die blijkbaar niet zijn beste dag had, begon opeens vreemde beslissingen te nemen die grote onrust bij Phoe nix veroorzaakten. Hovoc profiteerde hiervan en kon uitlopen tot 13-12. Een time-out bracht de redding voor Phoenix, de coach maande tot kalm te en Phoenix maakte het karwei koelbloedig af: 14-16. Phoenix '75 2Peelpush 2 30 Doordat er bij ons de start een beetje nerveus verliep, kon de tegen stander weglopen tot 3-0 voordat wij er iets tegenover gingen zetten. Her haaldelijk werd bij ons de opslag gemist, maar Peelpush deed hetzelf de waardoor de score snel rechtge trokken werd.. Onze aanval kwam beter uit de verf, ging steeds beter draaien ook al doordat Peelpush een zwak blok had. Dat er toch nog door Peelpush gescoord werd kwam door huiuéén-mans aanval en onze verde diging was niet attent genoeg. Nog te veel stilstand jongens! Score: 15-11. De tweede set werd goed opge bouwd, regelmatig en niet zo ge spannen: 15-11. In de 3e set liepen wij snel weg van de tegenpartij tot de stand 8-2. De koncentratie was bij ons toen in eens verdwenen. We geloofden het wel. Voordat we goed en wel besef ten wat we deden, stond de tegen stander vóór met 13-14! Een time out én een wissel bracht èn wat knokken èn de set binnen: 16-14, ook omdat taktisch spelen van onze kant de hoofdaanvaller van Peelpush naar het achterveld werd gedirigeerd. Zaterdag 20 dec. uit tegen Revoc, vertrek 15.45 uur. Programma 20 december: Heren: Phoenix '75 1—NDI-Val./VCT 5 17.00 Coninxhof - Veltum Revoc 5Phoenix '75 2 17.00 Reuver Dames: Phoenix '75 1Athos 2 18.30 Coninxhof - Veltum Voor de dames van Phoenix '75 gaat het zaterdag a.s. erop of er onder. Deze „4 punten" wedstrijd is van beslissing voor de voorlopige be zetting van de laatste plaats! Het eerste herenteam moet aan de onmoeting met NDI-Val./VCT 5 twee punten overhouden. Het 2e herenteam moet op bezoek bij Revoc 5, dat in eigen huis moei- W. Jeuken is in groep A al zeker van een plaats in de finalegroep, hij won nu van de belangrijkste concu- rent G. van Ham, die nog moeite zal hetiben om een plaats in de fina- lé-groep te krijgen. Hij moet nog spelen tegen P. Rou- vroye en R. Keereweer. Deze partijen zijn beslissend voor de eindstand. G. Kortenoeven is na een sterke start teruggevallen naar de 5e plaats door een nederlaag tegen R. Keere weer. J. Tiggelhoven, die nog niet kans loos is, won van M. Wiertz. De stand in groep A: W. Jeuken 9 8 1 0 8% R. Keereweer 7 5 10 5V2 G. v. Ham 8 5 1 2 5V2 P. Rouvroye 9 5 1 3 5Va G. Kortenoeven 9 5 1 3 5% J. Tiggelhoven 7 4 1 2 4% J. Lucassen 8 3 1 4 3J/i M. Wiertz 8 13 4 2V2 W. v. Driel 6 11 4 1% B. Pleit 10 1 1 8 IV2 E. v. Mer-Kerstein 9 10 8 1 In groep B zijn de 2 plaatsen voor de finale groep al zeker voor H. Coolen en W. Gommans. Laatstge noemde verspeelde zijn kans op een eerste plaats door van Th. de Brou wer te verliezen. H. Coolen had geen moeite met R. Groenendijk, terwijl W. Weytz van L. Whistier won. De stand in groep B: H. Coolen 8 6 2 0 7 W. Gommans 8 6 11 6V2 W. Weytz 7 4 3 0 4 Th. de Brouwer 6 3 12 3V2 A. Moss 6 3 0 3 3 P. Vissenberg 7 3 0 4 3 JL. Whistier 7 12 4 3 J. v. d. Heuvel 7 115 IV2 R. Groenendijk 8 116 1% J. Houwen en K. Lundahl zijn de genen die van groep C gerechtigd zijn om in de finalegroep te spelen. J. Houwen won zijn laatste partij tegen A. van Ham. J. Manders wist zijn 3e plaats te behouden door van G. Breukers te winnen. In de midenmoot werd ge streden door E Bouwmans en T. Ne- lissen. In een spannende partij kon E. Bouwmans zich de sterkere noe men. Stand in groep C: J. Houwen 10 9 0 1 9 K. Lundahl 7 7 0 0 7 J. Manders 9 6 0 3 6 J. Louwerse 8 5 12 5V2 J. de Wit 7 4 0 3 4 G. Breukers 8 4 0 4 4 E. Bouwmans 9 3 15 3V2 D. Hoekstra 7 2 0 5 2 J. Bergkamp 8 10 7 1 A. van Ham 9 0 0 9 0 Uitslagen: TummersStratenmakersbedr. v. d. Berg 16 SVCB 2—Hermus 7—2 SVCB 1—Old Inn 15—0 PrinsenhofGemeente 43 NelissenKoetshuis 28 Stand: SVCB 1 8 8 0 0 16 59-16 Stratenmakersbedr. v. d. Berg 8 6 2 0 14 47-18 Nelissen 8 4 2 2 10 28-26 SVCB 2 8 4 1 3 9 45-30 Koetshuis 8 4 1 3 9 31-22 Prinsenhof 7 4 0 3 8 23-22 Perdstal 7 3 1 3 7 26-21 Hermus 8 2 1 5 5 21-39 Old Inn 8 2 1 5 5 23-53 Gemeente 7 1 1 5 3 201-4 Tummers 6 1 0 5 2 14-22 Judover. 7 1 0 6 2 18-39 Programma vrijdag 19 dec.: TummersJudover. 19.30 u. Perdstal—SVCB 1 20.30 u. HermusStratenmakersbedr. v. d. Berg 21.30 u. HOLTHEES—SMAKT Uitslagen zondag 14 dec.: Holthees 1Melderslo 1 afgel. RKDEV 3—Holthees 2 1—4 Venray 7Holthees 3 afgel. Programma zondag 21 dec.: Meterik 1Holthees 1 14.30 u. Holthees 2Meterik 2 14.30 u. Holthees 3Griendtsveen 3 12.00 u. De kompetitie voor de jeugd ligt tot 6 maart stil. Voor eventuele vriendschappelijke wedstrijden zie bekend adres. maandblad BijEEN, over de vergeten kanten van de wereld in het januarinummer, zojuist verschenen: biddende hindoes boven Haagse discobar bergketen met ijzererts verdwijnt, Liberia miljoen ton melkpoeder, schande of uitdaging? matroos Harris als pro feet, Ivoorkust veel foto's vraag nu met deze bon dit januarinummer, gratis naam straat+nr. plaats bon in envelop, aan: Antwoordnummer 15, deurne. geen postzegel

Peel en Maas | 1975 | | pagina 10