AGENDA gemeentelijke notities en mededelingen EUTERPE NIEUWS ALLERHEILIGEN op Duits soldatenkerkhof JKv E LT U M WECKEND-DIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 u. tot zon dagavond 24 uur neemt waar, voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Penners en Vercauteren J. BECKERS, arts Julianasingel 11, tel. 3700 voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel en De Muinck Keizer Dr. WiTTGEN Ouverturestraat 30 Vanray tel. 3558 Spreekuur voor spoedeisende ge vallen bü b^ide doktoren op zater dag en zondag van 10-11 uur en van 17-18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST APOTHEEK Apotheek J.R. Cals Passage 1 - Schoolstraat 25 is 's-zondags geopend van 10.30- 12.00 uur en van 17.00-18.00 uur. Voor SPOEDGEVALLEN kunt u op zondag aanbellen, waarna u via het nachtluikje geholpen wordt. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum ZR. J. JANSSEN Tel. 1361 Voor inlichtingen en boodschappen ZATERDAG van 07.30 tot 08.00 uur 1361 11.00 tot 11.30 uur 04780-1269 16.00 tot 17.00 uur 1361 of 2300 19.30 tot 20.00 uur 1361 of 2300 Zondag dezelfde tijden te bereiken op 04780 - 1361 of 2300 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 uitsluitend op afspraak. Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur, behalve in het weekend. Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie ondèr hetzelfde nummer. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS in de Clockert, Bergweg 4, Venray, kamer 27. Geopend van maandag t.m. vrijdag van 2.00-2.30 uur. Zaterdags geen uitleen, behalve voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur op kamer 27. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VOORTDURENDE VERLOSKUNDIGE DIENST (ook op zondagen) Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuypers Dakdekkerstraat 5, Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke woensdag van 2-3 uur in de Clockert volgens afspraak GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP plaatselijke dienst Hofstraat 14 - TeL 04780-1108 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.0010.00 uur. Telefoon 2996. Maaltijden ten behoeve van bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vijf in het ge meentelijk zwembad 1,25 per deelnemer per keer. WEEKEND-DIENST AUTO-NOODHULP VENRAY EN OMGEVING Alarm nr. tel. 04780-4571 Maandag zal in het wijkcentrum de Kiosk de wijkraad van Brukske vergaderen. Er zijn de nodige versla gen van werkgroepen en kommissies, terwijl de oudervereniging van de Foekepot eveneens aan de orde zal komen. Ook de ontwikkeling van het wijk centrum zal besproken worden. Kortom er komen tal van punten aan de orde, welke van groot belang zijn voor de buurt, die men dan terecht in grote getale verwacht. De vergadering begint om kwart over 8. Kruising WestsingeVLangstr. een week dicht In verband met de reconstructie van de riolering in. het kruisingsvlak Langstraat-Westsingel zal met in gang van maandag 10 november a.s. dit punt voor één week voor alle verkeer worden afgesloten. Personenauto's zullen worden om geleid via de Niessenstraat en de Vollenbergstraat terwijl het vracht verkeer over de Weg in den Berg en de Kemp weg zal moeten rijden. Ook de wielrijders kunnen gebruik maken van de Niessenstraat en de Vollenbergstraat als kortste verbin ding tussen Langstraat en Westsin gel. Eerder is meegedeeld, dat tijdens de reconstructie van de Langstraat tussen de Pastoor Ruttenstraat en de Westsingel bekeken zal worden of direkt aansluitend op dit werk met de doortrekking van de Westsingel naar de Zuidsingel kan worden doorgegaan. In verband met de naderende win ter is besloten met de doortrekking te wachten tot het voorjaar. Wel zal de riolering op het kruisingsvlak worden gereconstrueerd omdat dit werk slechts één week in beslag neemt. Bushalte hij NS station tijdelijk verplaatst Maandag 10 november a.s. wordt begonnen met de aangekondigde re constructie van het Stationsplein en het gedeelte van de Stationsweg tus sen Jans-Verheggen en de Oirlose- weg. Omdat dan de Stationsweg tus sen Hulstweg en de afslag naar Oos trumVenray in beide richtingen voor alle verkeer zal worden afge sloten, moet de bushalte bij het N.S. station worden verplaatst. De bushalte zal tijdelijk komen aan de andere zijde van de spoor lijn op de laad- en loswal van de Spoorwegen, dus aan de Oostrumse kant van de spoorlijn Nijmegen Venlo v.v. Daarom zal de Zuid Oosterbus ook een tijdelijke routewijziging onder gaan. De bus Venray-station-richting Oirlo rijdt niet naar het station, maar naar de loswal voor het uit laten en opnemen van passagiers, draait op de loswal en vervolgt zijn weg via Mgr. Hanssenstraat, Wans- sumseweg en Witte Vennenweg. De bus vanaf het station in de richting Venray stopt eveneens op de loswal voor het opnemen en uit laten van reizigers. Automobilisten, die tot op heden hun auto's konden parkeren bij het station kunnen vanaf maandag a.s. gebruik maken van de op de loswal aangegeven parkeerruimte, terwijl ook de fietsen en bromfietsen op de loswal kunnen worden gestald. Ten behoeve van de buspassagiers, automobilisten en wielrijders is over de sporen een tijdelijke oversteek plaats voor voetgangers gemaakt van de loswal naar de perrons en van de perron naar de loswal te kunnen komen. Hoewel deze oversteek voldoende beveiligd is volgens de richtlijnen van de Nederlandse Spoorwegen wordt men toch aangeraden goed uit te kijken bij het oversteken van de spoorbanen. Deze maatregelen zullen duren tot dat de reconstructiewerkzaamheden zijn voltooid. Er wordt naar ge streefd het gereconstrueerde gedeel te van de Stationsweg half december te kunnen openstellen. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis hun besluit nr. 1828, waarbij, in verband met bouwwerkzaamheden aan de Plataanstraat, de volgende verkeersmaatregel is genomen: Met ingang van 3 november 1975, gedurende een periode van ongeveer zes maanden, of zoveel korter of lan ger dan in verband met de bouw werkzaamheden mogelijk respec tievelijk noodzakelijk is, door plaat sing van borden 11 en 27 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens, het naamloze te gelpad, dat de verbinding vormt tus sen de Plataanstraat en de Serena destraat, te sluiten voor alle verkeer in beide richtingen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tegen dit besluit beroep kan worden ingesteld binnen dertig dagen na de dag waar op het besluit ter openbare kennis is gebracht en dat het beroep aan H.M. de Koningin gericht, doch bij de commissaris der Koningin inge diend moet worden. Venray, 7 november 1975. Burgemeester en wethouders voor noemd, G. H .SCHOLS, loco-burgemeester J. M. POELS, secretaris Hinderwet Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van Rank Xerox Ma nufacturing (Nederland) BV, Maas- heseweg 89-91, Venray om vergun ning tot een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning (zgn revisie-vergunning ex art. 6a) be treffende de bestaande inrichting voor de produktie en distributie van onderdelen en verbruiksartikelen op het gebied van de reproduktie. Adres inrichting: Maasheseweg 89- 91 en Smakterweg (ongen.), kadas traal gemeente Venray sectie A C nrs. 2259 en 2260 en 9372. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een iedr gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op dinsdag 25 november 1975 om 10.30 uur in het gemeentehuis, Grotestraat 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door. a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 7 november 1975. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, G. H. SCHOLS, loco-burgemeester J. M. POELS, secretaris. Intocht St. Nicolaas De intocht van de Sint in Venray is op zondag 23 november a.s. Het experiment van vorig jaar, waarbij de Sint op zaterdag kwam, is mede in verband met verkeerspro blemen verlaten. Vele kinderen blijven de Sint, tij dens zijn tocht, vergezellen en letten minder op het steeds maar doorrij dende verkeer, zodat hier het grote gevaar in zit dat er ongelukken uit voortkomen. Het wordt dus weer een zondagse intocht. De Goed Heilig Man vertrekt om 2 uur vanaf hotel „De Burggraaf" en gaat via de Hofstraat naar het ge meentehuis, waar hij door loco-bur gemeester Schols wordt ontvangen. Na de gebruikelijke toespraken, St. Nicolaasliedjes en strooien van snoepgoed, gaat de Sint de volgende route: Marktstraat, Schoolstraat, Leeuw straat, Langstraat. Zou" deze straat dan nog „open liggen" dan gaat hij via de Past. Ruttenstraat, Kennedy- plein, Molenpad, Westsingel, weer naar de Langstraat en komt dan via de Blauwververstraat bij het win kelcentrum op de Veltumse Kleffen. Hier wordt even gestopt, mede om de jeugd van snoepgoed te voorzien, waarna de optocht wordt voortgezet. Via de Veltumse Kleffen, Westsingel, Whistlerstraat, Kennedyplein, Past. Ruttenstraat, Paterslaan, Paters- straat en Grotestraat, waar de op tocht ontbonden wordt bij Hotel De Zwaan. Veldeke Venray Op dinsdag d'n 11e november an- stonde um 20.00 uur zal dun Hiër Th. P. A. van de Voort en spraek- beurt halde ovver folklore uut ut Noorde van Limburg, ien Hotel-café- restaurant „De Burggraaf", Stations weg 1, Venroy. Iederiën is op dizze aovend van harte welkom. Regionale postzegelruildag in Venray Voor zaterdag 8 november heeft de Internationale Vereniging „Phila- telica" afdeling Venray e.o. haar jaarlijkse regionale postzegelruil- middag georganiseerd. Deze meer dan honderd leden tellende vereni ging wil de Venrayse postzegelver zamelaars (-sters) gelegenheid bie den tot ruilen. Deze gelegenheid zal plaats vinden in de kantine van het Bouw- en Aannemersbedrijf J. P. A. Nelissen, Stationsweg 93 te Venray. Vanaf 10.00 uur tot 16.00 uur zal deze kantine, waar ook gezorgd kan worden voor een natje en een droog je, toegankelijk zijn voor de filate listen. Door het bestuur zijn enkele post zegelhandelaren uitgenodigd. Donderdag 6 nov. a.s.: 19.00 rep. leerlingen Prinsenhof; 20.00 rep. harmonieorkest. Vrydag 7 nov. a.s.: Kienen, opbouwen 18.00 uur: H. Oudenhoven, H. van Bergen, C. v. d. Heuvel, P. Wilmsen. Opruimen 22.15 uur: L. Noyen, van Goinga, J. van Els, Th. van Els, Br. Lucassen, M. Wijnands. Donderdag 13 nov.: 19.00 rp. leerlingen Prinsenhof. 20.00 rep. harmonieorkest Prinsen hof. Vrijdag 7 nov.: 19.00 u. reptitie voor het hele koor. Zondag 9 nov.: 10.15 U; Hoogmis in de Paterskerk. Maandag 10 nov.: 19.00 repetitie voor sopranen en alten. Donderdag 13 nov.: 18.30 repetitie volgens afspraak. Uitvoeringen die we deze maand nog moeten verzorgen: 22 nov.: Avondmis in de Paters kerk, waarna vertrek naar Swolgen voor een uitvoering. 2 9nov.: Concert in het bejaarden centrum te Horst en Mis in de Nor- bertuskerk te Horst. Afmeldingen bij Michel Claessens, tel. 5155. Drie autos botsten Op de Stationsweg moest de be stuurder van de personenauto M. L. stoppen om een tegemoetkomende auto vrije doorgang te verlenen. De achter hem rijdende personenauto, bestuurd door H. V. bemerkte dat stoppen te laat en reed met zijn wa gen tegen de stoppende auto op. De ze schoot door en botste tegen de ge parkeerde auto van A. M. aan. Het bleef gelukkig bij materiële schade. Mortiergranaat gevonden Tijdens graafwerkzaamheden bij de boerderij van V. aan de Van Brcekhuizenstraat, werd een nog in- tak zijnde mortiergranaat naar bo ven gehaald. De politie stelde dit corlogssouvenier veilig en de explo- sievendienst van de Landmacht zal zich daarover ontfermen. Loslopende koeien een gevaar voor de automobilisten Iedere politiepatrouille wordt tij dens de nachtdienst geconfronteerd met loslopende koeien op de weg en de berichten dat de politie weer eens veedrijver moet spelen, zijn legio. De oorzaak dat de koeien uit de weide komen, is veelal gelegen in het feit dat er in het najaar te weinig gras is en dat de eigenaars te weinig bijvoer geven. Daarbij komt, dat niet alle weiden deugde lijk zijn afgerasterd, maar ook dat uit baldadigheid wel eens hekken worden opengezet. Dat het voor automobilisten ge vaarlijk kan zijn, vooral bij mistig weer, vermeldden wij vorige week reeds, toen een motor tegen een koe boste en de bestuurder naar het zie kenhuis moest worden vervoerd. Maandagavond kon de bestuurder van de personenauto mej. Ch. de J. uit Grave een over de Puttenweg lo pende koe niet meer ontwijken. De auto kwam in de wegberm tot stil stand, de bestuurster moest met lich te verwondingen naar het zieken huis worden vervoerd, maar bij on derzoek aldaar bleken de verwondin gen nog mee te vallen en kon zij naar huis worden vervoerd. Passerende automobilisten dreven de koe weg. Omdat verschillende auto's stopten wilde ook de bestuur der van een personenauto C. L. uit Uden stoppen om te kijken wat er aan de hand was. Een achter hem rijdende personenauto bestuurd door mej. Th. B. uit Blerick bemerkte dat te laat en deze auto bostte tegen de auto van de Udenaar op. Het bleef bij materiële schade. De eerlijkheid gebiedt te vermelden dat de koe, waaraan alles te wijten was, vrijwel geen schrammetje opliep. Zaterdag Allerheiligen bracht een ongekend groot aantal Duitse nabe staanden een bezoek aan het Duits soldatenkerkhof te Ysselsteyn. Vol gens schattingen bedroeg het aantal meer dan 1500 bezoekers. Waarschijnlijk vond dat zijn oor zaak in het feit dat Allerheiligen op zaterdag viel en in Duitsland nog als een erkende feestdag wordt gevierd. Vele nabestaanden combineerden nu het bezoek aan het kerkhof om in Nederland inkopen te doen. Is za terdags Venlo een duitse stad, nu was het aantal bezoekers nog groter. Een parkeerplaats te vinden was moeilijk in de binnenstad, de Duitse auto's stonden bumper aan bumper. Maar ook Venrays middenstand had zaterdag een groter aantal Duit se kopers dan anders. De bezoekers aan het kerkhof be treurden dat niet meer, zoals vroe ger, op Allerheiligen een herdenking op het kerkhof plaatsvindt. VOLKSTRAUERTAG Op zondag 16 november vindt die dodenherdenking wel plaats op Volkstrauertag. Om 11 uur begint bij het centrale kruis de herdenking en zal, na de toespraak van de Pro testantse soldatenpastor Möller van het Nato hoofdkwartier uit Bruns- sum, de Generaal Consul dr. J. Deutz uit Rotterdams namens de Duitse ambassdeur de herdenkings rede uitspreken. Namens de Volksbund Deutscher Kriegsgraberfürsorge zal de heer W. Froneberg het woord voeren. Kransen zullen worden gelegd na mens de Bundesrépubliek door de Generaal Consul, het Nato Hoofd kwartier, het Duitse leger uit Budel en uit Lieshout. Medewerking aan de plechtigheid wordt verleend door het blaasorkest van het Duitse Kollege uit Vlodrop, terwijl voor de eerste maal het Man nenkoor uit Goch de herdenking vo caal zal omlijsten. NEDERLANDSE AFVAARDIGING NAAR BONN Vanuit Nederland zullen als spe ciale gasten bij de officiële Duitse herdenking te Bonn dit jaar de he ren Harry van Daal uit Overloon en de heer Spitz uit Velden, resp. secre taris en direkteur van het Nationale Oorlogs- en Verzetsmuseum te Over loon aanwezig zijn. Zij zijn op uit nodiging van de Volksbund Deutsche Kriegsgraberfürsorge aanwezig om dat ze, mede voor hun inzet van de instandhouding van het Nationale Oorlogs- en Verzetsmuseum een bij drage leveren over de graven heen de vrede te bewaren en de geschie denis levendig houden als een waar schuwing voor de toekomst. OVERDRACHT KERKHOF De besprekingen rond de over dracht van het kerkhof van het mi nisterie van Defensie aan de Volks bund Deutsche Kriegsgraberfürsorge is in het laatste stadium. Verwacht wordt dat die overdracht in maart- april 1976 zal plaats vinden. Aanwinsten Bibliotheek Venray Schoolstraat 32 - Tel. 1970 Afdeling volwassenen: Albach, H. Het debuut. Carter, Nick. Schaakmat in Rio. (spion) Ferrcn, L. Het stierenoffer. Klaas, J. Dodenmars (oorl.) Lindekens, B. Ze reden bij nacht. Rijswijck, G. van. Op reis naar de zon (meis) Saris, L. Echo in de wind (meis) Silver, J. Voorspellingen. Vogt, A. E. van. De man met de dui zend namen (sf) Wallce, E. D e zonen van Ragousa. (det). L.P. AVOND Aangezien het bezoekersaantal op de L.P. avonden te gering is, zijn wij genoodzaakt ermee op te houden. In plaats hiervan gaan we andere avon den organiseren. De eerste speciale avond is 22 no vember en wel een avond rond de Rolling Stones. Let dus op de aan kondigingen. Dit was het weer, tot ziens en de groeten van: Frank, Elly, Eric, Lian, Marloes en Bert. Uitslagen avond wielerzesdaagse Leunen 1. Volen, W. Loonen en J. Michls 137 2. St. Catharinastraat, H. Litjens en H. Meyers 118 3. Bodenstraat, v. Meyel en G. Basten 118 4. Brienshoek, A. Wilms en F. Willems 115 5. Veulen, G. Houben en C. Janssen 114 6. Lorbaan, N. v. Kempen en B. v. Ooi 111 7. Heide, N. Gielens en R. Gielens 103 8. Albionstraat, W. Cremers en N. Gommans 102 9. Deurneseweg, N .v. Vegchel en G. Reintjes 100 10. Gussenstraat, J. Koenen en G. Koenen 97 11. De Steeg, A. v. d. Strren en H. Theunis 97 12. Vullingsstraat, J. v. Vegchel en P. Smits 74 13. O verbroek, J. Janssen en J. Bartens 71 14. Schei, Th. Arts en P. Weys 67 15. Bfugpas, J. Fleurkens en J. Fleurkens 4 16. Laagriebroekseweg, H. Vullings en J. Loonen 62 Rikken in Leunen Uitslag rikwedstrijden maandag 27 oktober: 1. Mevr. Janssen 541 pnt. 2. Hr. Bistervels 530 pnt. 3. Hr. Buijssen 526 pnt. 4. Hr. Mathijssen 517 pnt. 5. Hr. Lucassen 516 pnt. Middel: Mevr Lenssen 409 pnt. De volgende rikwedstrijden zijn maandag 10 nov. in café-bar De Steeg, aanvang 20.00 uur. LEDENVERGADERING VAN DE PIËLHAAS Dinsdag 11 november om 21.11 uur is er een algemene ledenvergadering van de Vastelaovesvereniging De Piëlhaas, in restaurant Vlakwater. Na de bestuursverkiezing en de be grotingsbehandeling is er nog een gezellige avond met buutnereedner en het R-X-orkest o.l.v. Jo v. Els. HELMONDERS WERDEN BIJ HET STROPEN BETRAPT Venrays politie heeft met succes wildstropers achtervolgt tot op Hor- sters gebied. De stropers, de Hel- monders K. en W., werden op he terdaad betrapt toen zij met een lichtbak en een z.g. greenhond on der Castenray bezig waren. Zij gin gen aan de haal, richting Horst, de Venrayse politie kreeg ze echter te pakken. Lichtbak en hond werden in beslag genomen, terwijl proces verbaal werd aangezegd. Stropers- buit werd niet gevonden. WONDER BOVEN WONDER Woensdagmiddg omstreeks 2 uur zag de bestuurster van de personen auto, de 42-jarige mevr. M. T. de rode knipperlichten niet van de spoorwegovergang, noch hoorde zij, de belsignalen van de met knipper lichten beveiligde overweg, toen zij met haar auto van de Deputé Peters straat te Oirlo in de richting Meer- lo wilde. Ook zag zij niet de perso nentrein welke de overweg passeer de. De auto botste tegen de trein en werd aan de voorzijde vrijwel totaal vernield. Als een wonder liep de be stuurster geen noemenswaardig let sel op. De trein kreeg 23 minuten vertra ging, maar liep vrijwel geen schade op. Tijdens het ongeluk was er een dichte mist, maar het werd wel on verklaarbaar genoemd dat de be stuurster niet de rode lichten heeft gezien, terwijl zij ter plaatse bekend was. AUTOMOBILIST WAS ZOEKENDE NAAR ADRES De 47-jarige bestuurder van een personenauto J. B. B. uit Maastricht zocht op de Horsterweg, ook tijdens mist, naar een adres. Daar had hij het zo druk mee, dat hij in een bocht rechtdoor reed en tegen een boom botste. De auto werd zwaar bescha digd, maar de bestuurder liep geen noemenswaardig letsel op. FIETSER VERLEENDE GEEN VOORRANG Op de kruising Kennedyplein Helfrichstraat verleende de fietster H. de B. geen voorrrang aan de per sonenauto bestuurd door de Ven rayse mevr. E. A. Een botsing was het gevolg maar verwondingen en schade vielen mee. AANRIJDING VOOR HET POLITIEBUREAU De politie had het gemakkelijk en behoefde niet uit te rukken voor een verkeersongeval, omdat dit vlak voor het bureau gebeurde. Daar botsten de 25-jarige Th. H. uit Ven ray en de 29-jarige C. P. uit Horst tegen elkaar. Het bleef bij blikscha de, maar wel konstateerde de politie dat een der bestuurders een glaasje te veel op had. Die kreeg nu nog een extra verbaal terzake het rijden on der invloed. MILITAIR HAD GLAASJE TE VEEL OP Bij een routinecontrole ontdekte de politie dat de bestuurder van een personenauto een glaasje te veel op had. Deze bestuurder A. P. uit Ven ray bleek in militaire dienst te zijn en dus onder de militaire wetten te vallen. Derhalve werd hij overgege ven aan de Kon. Marechaussee, wel ke het zaakje verder afhandelde. RAADSVERGADERING MEERLO-WANSSUM De raad van de gemeente Meerlo- Wanssum komt a.s. maandag in openbare vergadering bijeen. De ver gadering begint om 8 uur.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 2