AGENDA m 2,50 coenen voordeel WEEXENg-OIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 u. tot zon dagavond 24 uur neemt waar, voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Penners en Vercauteren P. CORVER. arts Oostsingel I tslstoon 1198 voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Th iel en De Muinck Keizer Dr. E. DE MUINCK KEIZER Mgr. Nolensstraat 2, tel. 4480 Spreekuur voor spoedeisende ge vallen btf heide doktoren op zater dag en zondag van 20-11 uur en van 17-18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST APOTHEEK Apotheek J.R. Cals Passage 1 - Schoolstraat 25 Is 's-zondags geopend van 10.30- 12.00 uur en van 17.00-18.00 uur. Voor SPOEDGEVALLEN kunt u op zondag aanbellen, waarna u via het nachtluikje geholpen wordt. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum ZR. N. DE HAAN telefoon 3981. voor inlichting en boodschappen: zaterdag van 7.30 tot 8.00 uur 3981 11.00 tot 11.30 uur 04780-1269 16.00 tot 17.00 uur 3981 19.30 tot 20.00 uur 3981 Zondag dezelfde tijden te bereiken op 04780-3981 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 uitsluitend op afspraak. Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur, behalve in het weekend. Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie onder hetzelfde nummer. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS in de Clockert, Bergweg 4, Venray, kamer 27. Geopend van maandag tm. vrijdag van 2.00-2.30 uur. Zaterdags geen uitleen, behalve voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur op kamer 27. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 047C9-1324 VOORTDURENDE VERLOSKUNDIGE DIENST (ook op zondagen) Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuqpers Dakdekkerstraat 5, Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke woensdag van 2-3 uur in de Clockert volgens afspraak GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP plaatselijke dienst Hofstraat 14 - Tel. 04780-1108 spreekuur maandag tm. vrijdag van 9 tot 10 uur. OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.0010.00 uur. Telefoon 2996. MaaltUden ten behoeve van bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vijf in het ge meentelijk zwembad 1,25 per deelnemer per keer. WEEKEND-DIENST AUTO-NOODHULP VENRAY EN OMGEVING Alarm nr. teL 04780-4571 van zaterdag 13. u. tot maandag 7 u. Rikken in Leunen Op maandag 13 okt. om 20.00 uur in café-bar De Steeg start SV Leu nen weer met haar jaarlijkse rik- wedatrijden. Alle rikliefhebbers (men hoeft dus echt geen wedstrij drikker te zijn) worden op deze avonden uit genodigd. Het bestuur van SV Leu nen rekent op een grote opkomst. Inbraak in Venrays schouwburg De controleur van de nachtveilig- heidsdienst Intergarde ontdekte in de nacht van zondag op maandag omstreeks kwart over twee dat er ingebroken was in Venrays schouw burg. Hij stelde zijn bevindingen ter kennis van de politie. Deze wist in de schouwburg aan te houden de 20- jarige Venrayer W. v. S. en de twee 22-jarige plaatsgenoten M. C. en G. S. Zij verklaarden in de schouwburg een slaapplaats te hebben gezocht. Het onderzoek heeft uitgewezen dat niets werd vermist. Na opmaking van procesverbaal is het drietal huis waarts gezonden. Blindenwagen Vanaf maandag komt de blinden wagen op Leunen, Veulen en Yssel- steyn. Kenteken van de wagen is: BA 08-33. Bestuurder verloor macht over stuur De 20-jarige bestuurder van een personenauto H. A. uit Vierlings beek verloor op de Overloonseweg de macht over zijn stuur. De door hem bestuurde auto kwam tegen een links van de weg staande boom tot stilstand. De bestuurder moest met hoofd- en beenverwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Roofoverval op picknickplaats Maandagmiddag omstreeks een uur is de 46-jarige vertegenwoordiger A. Gubbels uit Tegelen, toen hij in zijn auto een dutje deed op de par keerplaats langs de Venloseweg ter hoogte van de kruising met de Hoogriebroekseweg, in zijn auto overvallen, met een hard voorwerp op zijn hoofd geslagen en van een geldbedrag van 4.000,beroofd. Een automobilist, die ook van deze rustplaats gebruik wilde maken, zag de hevig bloedende vertegenwoordi ger en sloeg alarm. Venrays politie nam direkt het onderzoek ter hand. Uit de diverse sporen is komen vast te staan dat een persoon de overval moet hebben gepleegd, die zijn auto langs de Hoogriebroekseweg had geparkeerd. Daar werd de speur hond van de politie het spoor bijster. De verwondingen, welke het slachtoffer had opgelopen, maakte opname in het ziekenhuis noodzake lijk. Door de verwondingen kon het slachtoffer slechts vage aanwijzin gen geven. Van de dader ontbreekt nog ieder spoor. Wetenschappelijk onderzoek Venrays politie verleende afgelo pen weekend weer assistentie bij het halfjaarlijkse onderzoek wat de Stichting Wetenschappelijk Onder zoek Verkeer van de ANWB onder neemt. Bij garage van Haren stond een ANWB-wagen opgesteld. De politie hield verkeersdeelnemers aan die op vrijwillige basis dan enige vragen kregen te beantwoorden. Bij het onderzoek werd ook het alcoholgebruik betrokken. Het on derzoek duurde van 11 uur tot 2 uur 's nachts. Venrayer veroordeeld De politierechter veroordeelde de Venrayer v. E. terzake het rijden onder invloed tot een boete van 350 gulden en een voorwaardelijke ont zegging van de rijbevoegdheid voor de tijd^van zes maanden. De bijzon dere voorwaarde is dat hem tijdens het weekend de rijbevoegdheid on voorwaardelijk is ontnomen in die maanden. Tijdens de zitting werd met geen woord gerept dat de betrokken Ven rayer in zijn woning zou zijn aange houden. MET 100 KM DOOR VENRAY-KOM Als een bestuurder van een per sonenauto met een snelheid van 100 km door Venray kom scheurt dan moet er wat bijzonders aan de hand zijn. Dat dacht oo k een politiepa trouille en deze kon na een achter volging de bestuurder aanhouden. Het bleek de 24 jarige Venrayer G. D. te zijn. De man bleek dron ken. In overleg met de officier van justitie werd het rijbewijs ingevor derd. Dat muisje zal een zwaar staartje krijgen. RIJDEN TIJDENS ONTZEGGING De Venrayer J. B. werd aange houden dat hij een personenauto be stuurde terwijl hem de rijbevoegd heid was ontzegd. Bij de aanhouding bleek hij in gezelschap te zijn van mej. v. S. Het rijgedrag van de bestuurder was aanleiding tot die aanhouding want de politiemannen kregen de indruk als zou de jongedame de be stuurder het rijden hebben willen beletten en daarbij mishandeld zijn geworden. Een en ander wordt nu onderzocht. Proces verbaal werd aangezegd. POGING TOT INBRAAK Tijdens de middagpauze hebben onbevoegden getracht de deur van het kantoor van de Boerenbond te Merselo met een grote schroeven draaier open te breken. Of de in brekers gestoord zijn geworden is niet bekend, wel is bekend dat zij niet binnen 't kantoor zijn geweest. GETUIGEN GEZOCHT Vrijdagmiddag omstreeks half 2, is op Weverslo in de richting van de Haag te Merselo het 11 jarige fietsend meisje G. N. aangereden dcor de motor bestuurd door de 19 jarige G. A. uit Venray. Beiden re den in de richting Merselo en kwa men bij de botsing te vallen en moesten met diverse verwondingen naar het ziekenhuis worden ver voerd. Omtrent de juiste toedracht zijn nog al wat tegenstrijdige ver klaringen. De politie verzoekt even tuele getuigen zich met haar in ver binding te stellen. De mogelijkheid is niet uitgeslo ten dat de motorrijder te dicht langs het fietsend meisje is gereden ter wijl een andere lezing zou kunnen zijn dat het fietsend meisje door 'n windvlaag meer naar het wegge deelte is gefietst. BOCHT TE GROOT De 20 jarige bromfietser nam door tot nog toe onverklaarbare oorzaak de bocht te groot op de kruising Gasstraat-Heuvelstraat. De brom fiets botste tegen een links van de weg staande lichtmast en bestuur der liep dusdanige verwondingen op dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd en aldaar worden opgenomen. Verbouwing Cultureel Centrum Het college van burgemeester en wethouders heeft met ingang van 6 oktober ontheffing verleend voor 't verrichten van werkzaamheden aan de schouwburg, buiten de normale werkuren. Een en ander zou mogelijkerwijs overlast kunnen bezorgen aan de buurt, hoewel slechts sprake is van metselwerk, waardoor de overlast tot een minimum beperkt zal wor den. Bovendien verloopt de bouw ge heel volgens schema, zodat wordt aangenomen, dat weinig gebruik ge maakt zal worden van de onthef fing. Omdat echter het seizoen moet kunnen starten in december, heeft men het zekere voor het onzekere genomen en zal men in noodgeval len ook 's avonds werken. De buurtbewoners krijgen van 't Cultureel Centrum een brief toege stuurd, waarin begrip wordt ge vraagd voor de eventuele overlast en hoopt dat, als er klachten moch ten komen, men zich in verbinding wil stellen met de schouwburgdi- rektie, omdat oplossingen voor pro blemen gezocht kunnen worden door dialoog. Dat de belangstelling voor de schouwburg zich niet tot een klei ne groep beperkt, zoals hardnekkig gesuggereerd wordt, blijkt wel uit het feit dat er inmiddels al 1900 abonnementen zijn verkocht, ter wijl er nog dagelijks vele aanvra gen binnenkomen. Er wordt dan voor dit halve seizoen ook nog op e en rekord aantal abonnementen gerekend, waarmee eens te meer bewezen wordt, hoe breed de be langstelling van het publiek voor schouwburgvoorstellingen is. De voorstelling „Der Bettelstu- dent" die op 5 januari reeds uitver kocht is, kan vanaf heden weer be steld worden, aangezien er een ex tra datum gekontrakteerd is op 7 april 1976. Abonnementhouders die een be vestiging hebben ontvangen en die geen plaats meer konden krijgen voor „Der Bettelstudent" kunnen zich in verbinding stellen met de kassières om alsnog plaatsen te krijgen voor woensdag 7 april. Veertig jaren LVB OIRLO Op zaterdag 11 oktober a.s. zal de Oirlcse vrouwenvereniging haar 40- jarig bestaan vieren. Hiervoor is een passend feestprogramma opgezet. De dag zal worden begonnen om half drie 's middags met een H. Mis tot intentie van de levende en over leden leden en opgeluisterd worden door het eigen dameskoor. Van 15.30 - 16.30 uur zal een re ceptie plaatsvinden in zaal „De Ruif" te Oirlo voor de vele genodigden en leden. Oirlo's boerinnenbond werd op gericht in 1935 met 51 leden. Als eer ste voorzitster trad op Mevr. Jans sen en als geestelijk adviseur pas toor Gerards. Na 2 jaar werd de voorzitster opgevolgd door mevr. Rongen, die meer dan 25 jaren voor zitster is gebleven. Vele aktiviteiten werden in deze 40 jaren ondernomen, op sociaal, maatschappelijk en cultureel terrein. Dat was goed merkbaar onder de oorlog, toen alle aktiviteiten moesten staken. Direkt na de oorlog werden de za ken weer energiek aangepakt en tot op heden heeft deze afdeling een ge stadige groei doorgemaakt. Verschillende veranderingen bin nen deze organisatie vonden in deze jaren plaats, zoals wijziging van de statuten en naamsverandering. Van boerinnenbond werd het de Lim burgse Vrouwen Beweging, waar door ook de vele niet-agrarische da mes, die zich door deze vereniging voelden aangesproken, zich nu pret tig thuis konden voelen. De vereni ging is uitgegroeid momenteel tot 150 leden en zij is in Oirlo wel de meest aktieve en grootste vereni ging. In dit licht bezien alle reden om dit 40 jaren bestaan luisterrijk te vieren. Dit zal 's avonds dan ook ge beuren doordat alle leden met echt genoten worden verwacht in zaal Rongen om gezamenlijk aan dit fees telijk gebeuren nog eens een extra tintje te geven. Nat. kollekte geestelijk gehandicapten In de week van 13 tot 18 oktober wordt de jaarlijkse kollekte gehou den voor Geestelijk gehandicapten. In het dekenaat Venray organi seert de Oudervereniging „Voor het Zorgenkind" deze kollekte, met me dewerking van vele kollektanten. Bovengenoemde vereniging is bij velen reeds bekend en haar aktivi teiten behoeven nauwelijks meer omschreven t e worden. De kollekte wordt dit jaar gehouden onder het motto: „Mag ik ook e en stukje van uw wereld zijn. Mag ik met al mijn duizenden lotgenoten gelukkig zijn, met al wat ook uw leven kleur geeft. "Wilt u ons de kans geven m uw wereld mee te doen?" De overheid doet in Nederland al heel veel voor onze zorgenkinderen. Er blijven echter nog heel veel dingen over waar de overheid net niet aan toe komt, en voor deze mensen juist zo belangrijk zijn. Wij denken aan vakantie voor gehan dicapten. Heeft u er wel eens bij stil gestaan wat er nodig is om de ze kinderen een prettige vakantie te laten genieten, waarbij alles aan gepast moet zijn. Wij denken aan aangepaste vnje- tijds besteding, ook voor scholen en internaten, muziek of ander hobby materiaal. Er zijn zoveel duizende dingen die zoveel vreugde kunnen geven, maar die we nergens in de subsidieregelingen van de overheid vinden. Het is het werk van de Ouderver enigingen om deze levensvreugde te vergroten bij onze zorgenkinde ren. Veel geld is hier voor nodig. Wij durven dan ook te vragen: helpt u ons, dan kunnen wij deze medemen sen die de aandacht bijzonder nodig hebben, helpen. U mag uw bijdrage ook storten op bankrekening nr. 1593.92.918, in zake Nationale Kollekte, Rabobank, Ysselsteyn. Antwoord op vra gen aan GS Mevr. Pcels-Peters heeft in de Pro vinciale Staten G.S. o.m. schriftelijk gevraagd of het niet noodzakelijk is, mede gezien de schoolgaande jeugd, om langs de weg van Venray naar Hcrst ofwel het fietspad te verdub belen of een tweede fietspad aan te leggen. Ged. Staten hebben nu geantwoord dat uit een ingesteld onderzoek is gebleken dat het bestaande fietspad 1 zeker nog niet tot zijn maximale ca paciteit gebruikt wordt. Iets anders ncemdt Ged. Staten dat een eenzij dig fietspad bestemd voor verkeer in beide richtingen uit een oogpunt van verkeersveiligheid thans min der gewenst moet worden geacht. Daarom is deze weg ook betrokken 'bij een algemeen onderzoek naar de ^wenselijkheid van de aanleg van j fietspaden. Aan de hand van dat on derzoek zal een urgentieschema wor den opgesteld en de financiële mo gelijkheden bekeken worden. Eerst dan zal ook hier tot een tweede rij wielpad werden overgegaan. ANDERE VRAGEN Aan het college zijn door het raadslid Wiegant schriftelijke vra gen gesteld over de plannen van datzelfde college met het recreatie gebied tussen Merseloseweg en Kempweg. Hij konstateerde de in dat gebied abnormale bomen- sterfte, de aanleg van een cross terrein en vraagt welke maatregelen ten goede het college zal nemen ten einde een en ander te keren. Ook vraagt dit raadslid naar de toekomst van het St. Odapark. PLANNEN Venrays gemeentebestuur bekijkt de mogelijkheden de Dr. Poelsschool te vervangen door een nieuwe, die ter hoogte van de LTS zal worden gebouwd, annex een kleuterschool, waarvoor op de huidige plaats op de heek Hoenderstraat-Langeweg te weinig ruimte is te vinden. Men is thans in overleg met de grondeige naren, o.a. de familie Rutten over aankoop van bedoeld stuk aan de St .Jozefweg. De „oude" Dr. Poels school kan dan ter beschikking ko men van de jeugd als jeugdonder- komen. Brandweeroefening Zaterdagmiddag zullen 12 brand weereenheden zich naar de veiling hallen te Grubbenvorst spoeden waar een grote brandweeroefening van de kring Ncord Limburg wordt gehouden. Venrays vrijwillige brandweer zal een lage drukeenheid inzetten ter wijl het voor de brandweer van Rank Xerox 'n grote eer is ook aan die oefening te mogen deelnemen. Trots zal brandweercommandant Groot zijn nieuwste aanwinst de ho- gedrukeenheid inzetten. Voor Rank Xerox is dat de eerste maal dat zij na de j.l. gehouden brandweeroefe ning ook buiten hun terrein hun materieel, kennis en manschappen te mogen inzetten. Direktie-benoeming Met ingang van 1 oktober is be noemd tot direkteur van Rank Xe rox Manufacturing (Nederland) b.v. de heer J. W. van Eerde, die tevens benoemd is tot direkteur van Rank Xerox Holding b.v., waarvan de fabrieken in Lille en Venray deel uitmaken. De 42 jarige nieuwe di rekteur is een van de eerste mede werkers van Rank Xerox in Ven ray, waarbij hij in maart 1964 in dienst trad als chief process engin eer. In 1969 werd hij chief engineering en in 1972 manager manufacturing engineering. In 1974 volgde zijn benoeming tot plant manager van de fabriek voor de verbruiksartikelen, terwijl hem nog onlangs de benoeming bereikte van manager consumables support operations, een staffunktie binnen de manufacturing group van Rank Xerox, waarvan oo k de vestiging in Venray deel uit maakt. De heer van Eerde is gehuwd, en heeft twee kinderen en woont in Deume. Hij is de 5e direkteur van Rank Xerox Venray, naast Ir. L. Stier man, de Engelsman L. Lyes, drs. G. Oprei en W. Sonneborn. Intussen is ook bekend gemaakt, dat drs. G. B. Oprei begin 1976 in dienst treedt bij Netherlands Off shore Company b.v. in Delft en dus de direktie van Rank Xerox gaat verlaten. Deze 44 jarige direkteur trad 10 jaren geleden voor 't eerst in dienst van het Venrayse bedrijf als chief accountant. In 1970 verliet hij Rank Xerox en werkte dan tot 1971 bij Philips, waarna hij financieel-direk- teu r werd van de Agio Sigarenfa briek in Valkenswaard. In 72 kwam hij bij Rank Xerox terug als finance and administration manager. In 1973 werd hij benoemd tot financieel di rekteur en tevens assistent general manager. De heer Oprei was in die kwali teit ook voorzitter van de onderne mingsraad. WIJKRAAD NOORD-WEST a.s. Dinsdag 14 oktober houdt de wijkraad Venray noord-west weer haar maandelijkse vergadering wel ke ditmaal gehouden zal worden in Het Schuttersveld. Aanvang 8 uur. Enkele punten van bespreking zullen zijn: Uitgave wijkblad, win- terprogramma volwassenen, kon takten met en wensen van de be jaarden. Belangstellenden zijn van harte welkom op deze vergadering. Disco „Den Dissel" Hallo jengens en meisjes! Zaterdag 11 oktober is er weer disco voor alle leeftijden. Wij ver wachten jullie weer allemaal, zodat we er weer een gezellige avond van kunnen maken. Zaterdag 25 oktober i s er weer een avond voor de ouderen, dus denk aan jullie pasjes. Mccht je nog niet in het bezit zijn van een pasje dan kun je dit neg aanvragen op de disco-avonden Met ingang van zaterdag 11 okto ber zal de prijs van de consumpties verhoogd worden van 0,50 naar 0,75. De leiders en leidsters van Disco ,Den Dissel". JeugdnatuurwachS Vrijdag 3 oktober j.l. hebben 699 leerlingen uit de 5e klassen van de basisscholen de intreduktiefilm ge- zien. Het lidmaatschap bedraagt geen 3,50 meer, zoals het vele jaren het abonnement op het maandblad „De Jeugdnatuurwachter'' en 0,75 voor het speldj e. Het abonnement van het maandblad geldt voor het hele jaar 1976. De laatste nummers van de jaargang 1975 krijgen de nieuwe leden ook nog toegestuurd! Het bestuur van de Jeugdnatuur- wacht wil er nogmaals op wijzen dat er géén nieuwe leden meer aan genomen worden. De installatie van de nieuwe le den vindt plaats op woensdagmid dag 29 oktober a.s. Over de eerste aktie zoals o.a. puzzel, nestkastjes, enz. worden nog nadere mededelingen bekend ge maakt. Nog even geduld graag. Zangers v. St Frans Vrijdag 10 oktober, 14.00 uur: Op luistering van de eucharistieviering in de Grote Kerk, t.g.v. het afscheid van burgemeester F. Schols. (In uniform). 19.00 uur Repetitie voor het hele koor. Zondag 12 oktober 8.45 uur: Ver zamelen (in uniform) bij garage v. Ham, vanwaar we vertrekken naar Venlo ,om daar in de Martinuskerk de Hcogmis te verzorgen t.g.v. het 100 jarig bestaan van deze kerk. Maandag 13 oktober, 19.00 uur: re petitie voor sopranen en alten in de Galmhut. Donderdag 16 oktober, 18.30 uur: repetitie voor sopranen en alten volgens afspraak. VENRAYS GEMENGDE Z AN G VERENIGING Dinsdag 1^ oktober 19.30 uur re petitie sopranen en alten en om 21 uur tenoren en bassen. Zendag 19 oktober 11 uur tot 12 uur repetitie voor het gehele koor. Dinsdag 21 oktober geen repetitie. De repetities worden gehouden in de A.B.O. school, Ursulastraat. Indien u verhinderd bent, dan ge lieve u zich af te melden bij J. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers, Wilhel- minastraat 4, tel. 4001., Drum- en Showband Venray en omgeving Repetitie-tijden Zondags show- en instruktie van 10.30 - 12.00 uur voor de majorettes in de sportzaal aan de Langeweg. Woensdags van 19.30 - 20.30 uur idem. Donderdags instruktie tamboers van 19.30 - 21.00 uur in de school „De Hommel" aan de Oude Oos- trumseweg (nabij sportveld Servaas) Gelieve iedereen aanwezig te willen zijn i.v.m. nieuwe marsen voor het Limburgs Kampioenschap op 30 no vember. Afmelding uitsluitend tel. 04780- 1724. Kienen Elke woensdag kienen in café-zaal „Halfweg" voor de mooiste en de prachtigste prijzen. Immers één avondje uit is ook goed voor u! Donate ursaktie Hartelijk dank aan allen die zo spontaan onze donateursaktie heb ben gesteund! Mannenkoor Venray Donderdag 9 oktober om 19.30 u. repetitie voor baritons en om 20.00 uur voor het gehele koor. Na de pauze om 21.15 Kwartaalbespreking. Zondag 12 oktober repetitie hof- koor in hotel De Zwaan. De aan vang van deze repetities zijn 15 mi nuten vervroegd en beginnen der halve om 11.30 uur. Donderdag 16 oktober om 19.30 u. repetitie voor 2e tenoren en om 20 uur vcor het gehele koor. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. M. Aarts, telefoon 1617 of hotel De Zwaan telefoon 1279. EUTERPE NIEUWS Donderdag 9 oktober a.s. 20.30 uur gedachtenwisseling leden - bestuur over diverse onderwerpen. Grote opkomst wordt wenselijk geacht. Zaal Prinsenhof. Vrijdag 10 oktober a.s. serenade bij afscheid burgemeester Scfrols. Bijeenkomst om 7 uur prècies parkeerterrein Servatius ingang t.o. Fiat-garage. Beige hemd - rode das. Kienen opbouwen: 18.00 uur H. Oudenhoven, H. van Bergen, C. v d. Heuvel, P. Wilmsen. Opruimen: 22.15 uur M. Janssen, Ben Lucassen, J. Stevens, M. Peters, M. Sijbers, A. v. d. Waeter. Donderdag 16 oktober a.s. 19.00 u repetitie leerlingen Prinsenhof. 20.00 u. repetitie harmonieorkest. <D 3 cd cd 3 ai cd cd" e o (O cd cd cd SU Si T3 cd c cd CU OJ at ca CD OJ at Venray, 2 oktober 1975 Wij zijn erg gelukkig met de geboorte van onze dochter en en zusje van John. We noemen haar ELLES Haar doopnamen zijn: Elenora, Petra, Maria Johan Hout Jose Hout-van Hoot Tijd"I. St. Elisabeth ziekenhuis Venray kamer 254 Wii laten U weten dat wij op 16 okt. 1975 go an trouwen. 1400 uur gemeentehuis Horst, 14.30 uur kapel „berkele heem" Horst Dagadnes: „de ruif", Oirlo Receptie: 18.30-20.00 uur Toekomstig cdres: Spinetstraat 9, Venray MIEP OP DE LAAK WIM SCHELLEN Herstraat 52, Horst Pr. Hendrikstaat 3, Venray JOKE POELS en HUUB CLEVEN trouwen op vri|dag 17 okto ber om 14.30 uur in de pa terskerk te Venray. Receptie van 18.30 tot 19.30 uur in zaal Halfweg, Stationsweg 147 te Venray Toek. ad nes: Beukenlaan 18, Venray Op vrijdag 17 oktober a.s. hopen onze ouders HENDRIK v.d. HEUVEL en RIEK v.d. ZANDEN hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Uit dankbaarheid zal er om 15.00 uur een Eucharistieviering in de kerk van St. Petrus-Banden te Venray plaatsvinden. Henk en Agnes Hans en Thea Huub Receptie van 18.30 - l9.30uur in Zaal Martens, Albion- straat 32 te Leunen Venray, oktober 1975 Boswieg 42 Geboren: JACQUO Ferdinand, Henricus, Maria A. GERRITSEN - NAUS A. GERRITSEN Dominique Oirlo, 2 oktober 1975 Hoofdstraat 7 Geboren BAS P. Reintjes C. Reintjes - Kronenberg Veulen, 7 oktober 1975 Brugpas 15 Tijdelijk adres: St. Elisabeth ziekenhuis Venray kamer 254 TOOS KIEFT WIM MUYSERS gaan trouwen op vrijdag 17 oktober a.s. 's middags om 14.00 uur in de kerk van de H. Michaël te Wanssum. Dagadres. Zaal 't Brugeind Meerlo Receptie van 18.30-19.30 uur Wij gaan wonen: Schillerstraat 83 Blerick Op vrijdag 10 oktober 1975 trouwen NELLY MICHELS en WIL CORNELISSEN om 14.00 uur in de recto- raatskerk te Heide. Gelegenheid tot feliciteren ven 18.30-20.00 uur in Zaal ,/t Veule", Veulen-Venray Wij gaan wonen: Meester Driessenstr. Heide-Venray Heide, Volen 7 Leunen, St. Catharinastraat 15a Op vrijdag 17 oktober a.s. zijn omzie dierbare ouders HARRY ARTS en BERTHA ARTS-VAN MEIJEL 25 |aar getrouwd. Ter gelegenheid van dit feest zal op vrijdag 17 oktober a.s. om 14.00 uur een H. Mis worden opgedragen in ide parochiekerk van St. Jan de Doper in Merselo. Receptie van 18.30-19.30 uur in Zaal Arts te Merselo. Hun dankbare kinderen Venray-Merselo, sopt. 1975 Haag 16 130 speciaalzaken w Wees zuinig op uw platen en berg ze op in deze praktische platen9chappen. In vele kleuren. Voor elke pop-Idool of componist een andere kleurt Per schap hofstraat

Peel en Maas | 1975 | | pagina 2