KERKELIJKE DIENSTEN CAMPS VAMOSAVER INGEZONDEN med< ii Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Vredeskerk Parochie Paterskerk Samenwerkende Protestantse Kerken Parochie Oostrum Parochie Oirio Parochie Castenray Parochie Leunen Jongere bril... Jaartjes eraf! Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel van 12 tot en met 18 oktober 1975 A.s. zondag 12 oktober zal er om half elf in de Levensschool, Bevrij- dingsweg 2a een eucharisitische felviering zijn. Celebrant: kap. H. Latten. Centraal zal in deze dienst staan de dankbare vreugde om nieuw leven. In deze viering zal Ru ben Halmans, de zoon van Joke en Paul gedoopt worden. 82e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Jan Kersten overl. fam. v. d. Munckhof-Goumans Alfons Vercauteren als jrd. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. Sef Bovee; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int .Theodora Kruysen-van der Put ten Hendrik v.d. Heuvel uit dank baarheid; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Josephien Hendriks-Ariens Toon Lemmens; 18.00 gelezen mis, int. overl. fam. Wijnhoven-Geurts. Maandag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Nicclaas Bekkers, echtg., dochter en kleinkinderen als sticht.; 19.00 Wil helmus Janssen vwg. de buurt. Dinsdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Antoon van Osch uit dankbaarheid; 19.00 Vincent Pijls, Johanna Camps en Elisabeth Büchel als sticht. Woensdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Anna Jenniskens-Spreeuwenberg als sticht. Antoon van Osch; 19.00 Harrie van den Munckhof. Donderdag: 8.00 overl. fam. Tac- ken-Drabbels9.00 ter ere van de H. Gerardus. Vrijdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Joos Oudenhoven vwg. de bejaar- denbond; 15.00 25-jarig huwelijks jubileum v. d. Heuvel-v. d. Sande; 19.00 Lamberdina Janssen-van Ger- ven en zoon Piet Antoon van Doo- ren. Zaterdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Jan van Es en zoons Antoon en Wil lie; 16.00 in de kapel van het St. Jo zefklooster huwelijk van Rheden- Janssen; 19.00 Jan Schwachöfer Odastr. overl. fam. v. d. Berg- Munninghof. Geen mis om 8.00 uur is er deze week op de weekdagen, behalve op donderdag. Crèche 11.00 uur Resy Wismans en Ivonne Kuiper. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Gerradus Peeters. Zondag: 7.30 overl. fam. Coopmans- Custers; 9.00 Paul v. Zwamen; 10.15 Gerarda Petr. Peeters-Ewalds11.45 Jean van den Munckhof; 18.00 An toinette Zwitserlood-Volleberg. Maandag: 7.45 voor de parochie; 8.30 Eva Wilhelmina Rojer; 19.00 Grada Hulsman-Thomassen. Dinsdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Jacobus Volleberg; 19.00 overl. fam. Appels-de Boer. Woensdag: 7.45 Zuster Generosa Fangman; 8.30 overl. echtpaar Teeu- wen-Spreeuwenberg (vd. bejaarden- bcnd); 19.00 Mechelina Cleven-Maes- sen. Donderdag: 7.30 Antoon Luijpers; 8.30 Gertruda Volleberg; 19.00 Jo hanna Huberta Lamers. Vrijdag: 7.45 Mathilda Wasser; 8.30 Elisa Gregoria Palm; 19.00 ge zinsmis, overl. Janssen-Cup; 14.30 Huwelijk Cleven-Poels. Zaterdag: 7.45 Martinus v. d. Poel, Maria v. d. Poel-v. d. Berg; 830 cverl fam. Swinikels-de Mulder. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Wim v. d. Heide. Zondag: 7.30 Leo Janssen en René van Hooren; 9.00 Jeroen Comelissen en Jos Claessens; 10.15 Marcel Hen- dricx en Gerard Stoks; 11.45 Henk Jansen en Maarten Arts; 18.00 Geert Kcppes en Peter Mate. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Peter Schoenmakers en Jan Meijer; 19.00 Johnny Smits en Peter Kol. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Hub. Derks; 19.00 Wieke Aarts en Peter Smelt. Akolieten: Zaterdag 11 oktober: 19 uur T. Huggers en W. Bistervels. Zondag 12 oktober: 8 uur Peter Pelzer en Willy v. d. Vorle; 9.30 Ge rard Hendriks en Hans Martens; 11 uur C. Üendriks en R. Kuiper. Misdienaars: Zondag: 18 uur Berend Kroft en Kees v. d. Helm. Maandag, dinsdag, woensdag: 19 u. Richard de la Roy en Theo Jansen. Donderdag: 8 uur Rens Engelen en Margot van Stiphout. Vrijdag: 15 uur Lucien Kupers en Marius Jenniskens; 19 uur Hans van Gerven en Patrick Aben. Zaterdag: 16 uur (St. Jozefkloos ter) André Janssen en Vian v. d. Berg. Zondag 12 okt. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door ons dameskoor; 18.00 avondmis. Vrijdag: 14.30 gez. H. Mis bij ge legenheid van het huwelijk Cleven- Poels; 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. 28e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor de overl. familie Jacobs-Dircks. Neder landse liederen met het dameskoor. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. familie Thijssen-Marcellis; 9.00 lees mis voor overl. Harry Linssen. Het kinderkoor zingt nederlandse liede ren (Coninxhof); 10.00 hoogmis voor overl. Thijs van de Water. Neder landse gezangen met het kerkelijk zangkoor; 11.30 leesmis voor overl. familie van Dierendonck; 18.30 uur avondmis voor overl. Maartje Mul ler. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Richard van Dijk; 19.00 avondmis als jaargetijde voor overl. Jaap Min. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Driessen-Klaassen; 19.00 u. avondmis als jaargetijde voor overl. Harry van Grinsven. Woensdag: H. Teresia van Avila, maagd en kerklerares. 8.00 leesmis voor overl. ouders Lenssen-Peters, Sjang Lenssen en Anna Ja cobs-Jans sen; 19.00 avondmis voor overl. fa milie Clephas-Hannen. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Jan van Erp; 19.00 avondmis voor overl. Anna Stiphount-Jacobs en zoon Leo en voor Adrianus Kuun- ders en zoon Frans. Vrijdag: H. Ignatius van Antiogië, bisschop en martelaar. 8.00 leesmis vcor overl. ouders Ingenpas-van Beurden; 19.00 avondmis voor overl. Leonarda Ewals-Jansen en zoon Harry. Zaterdag: H. Lucas, evangelist. 8.00 leesmis voor overl. Piet Vermelt- foort; 19.00 avondmis voor overl. Grad Hoedemaeckers. Akolieten- en Misdienaarslqst voor de week van 12 okt. Zondag: 8 uur J. Ingenpas en Ron v. d. Heuvel; 9 uur F. de Groot en J. Verstegen; 10 uur M. Dicker. J. d. Weiden, T Aben; 11.30 L. Schaeffers en R. Beerkens; 18.30 X. Haegens en H. Kusters. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. J. v. Arkel en P. Stoks; 19 uur A. Teffer en Marcel v. d. Heuvel. Zondagmorgen kerkdienst in de aula van Den Hoebert, aanvang half tien. Predikant is de Weleerw. Heer G. J. Ros, candidaat tot de H. Dienst te IJsselstein Utr. Tijdens de dienst kinderoppas en kinderkerk, aan de uitgang extra- kollekte vcor het Wereld-diakonaat. Daarna koffiedrinken in de koffie kamer. In Blitterswijck geen dienst. Week van 12 - 19 oktober 1975 Zondag: 8.30 Antoon Derickx; uur Martien Moorrees. Maandag: 9 uur Mia Zeegers. Dinsdag: 9 uur t.e.v. O.L. Vrouw voor bijz. intentie (fam. C.)1930 uur NKV (Halfweg) Woensdag: 9 uur Pierre Vandeven- ne. Donderdag: 9 uur Christiaan Stap pers. Vrijdag: 9 uur Helena Verkoeijen en ouders; 15 uur Huwelijksmis voor het bruidspaar Broeren-Peeters. Zaterdag: 19 uur overl. fam. Jans- sen-Janssen en kinderen; overl. fam. Kessels-Nissen; Philomena Camps- Swemers; Herman Hoex. Zaterdag: 14.30 gez. H. Mis b.g.v. 40-jarig jubileum LVB St. Lucia, Oirlo 19.00 gez. H. Mis overleden ouders Claessens-Nelissen. Zondag: 8.30 gez. H. Mis st. Hen- rica van de Ven; 10 uur Hoogmis, medewerking Fanfare. Maandd. v. Hendr. de Mulder, maandd. Gertru da Arts-Poels en voor levende en overleden leden Fanfare. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis; 19.00 Maria- lof en Rozenkrans. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis overl. fam. Vogelzangs-Jeurissen. Volgende week Gezinsbijdrage. Week van 11-18 oktober. Misdienaars: Wil Friezen en Henk Versteegen; Arie Seykens en Mart Vollenberg; Hoogmis: Frank Weys en Geert Stiphout. 28e zondag door het jaar. Zondag: 8.00 To Duykers-Tacken; 10.00 t.e.v. O.L. Vrouw. Maandag: 8.00 overl. fam. Ver hoeven-Hoeben. Dinsdag: 8.00 To Duijkers-Tacken 10.00 t.e.v. O.L. Vrouw. Maandag: 2.00 overl. fam. Verhoe ven-Hoeben. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Roelofs- Keyzers. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 8.00 uit dankbaarheid fam. Tacken-Haegens. Vrijdag: 8.00 uit dankbaarheid fam. Tacken-Haegens. Zaterdag: 19.00 Herman Dinghs. Mededeling: Donderdagavond repetitie van het kerkelijk zangkoor. 28e zondag door het jaar. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Paul Peeters en T. Jochums M. Ca vis en E. Rooijmans. Zaterdag: 19.00 lsm. als gest. jrd. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loe- nen; 10.00 gest. jrd. v. Hendrik Phi- 19 uur lipsen; 11.15 lsm. v. Henri Direks. j Maandag: 18.30 wkd. v. To Duij- j Het maakt direct een groot verschil een mooie, charmante modebril. Die de ooglijntjes camoufleert en vriendelijkheid accentueert. U kunt zo jaren jonger ogen. Wij hopen dat wij het bewijzen mogen. Voor het bétere opticienswerk Grotestraat 14A - VENRAY Telefoon 04780 - 2409 kers-Tacken19.00 lsm. t.i.v. LVB (moederdag) Dinsdag: 19.00 lsm. tot bijzondere intentie (R.); 19.30 lsm. v. To Duij kers-Tacken (kring LVB Venray). Woensdag: 18.30 lsm. v. fam. Hee- sen (V.); 19.00 lsm. v. Leo Cox Donderdag: 19.00 lsm. v. Gerard Thijssen. Vrijdag: 19.00 lsm. v. EduardDietz. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Theodora Berkers-Schwachöfer. Misdienaars: 18.30 H. Cornelissen 19.00 P. Verstappen. Akolythen: 8.00 K. Theunis; 10.00 J. Lcenen, J. Duijkers, H. Mandors en W. Jenniskens; 11.15 P. Jacobs en S. Reintjes. Gedoopt: Frank Keijsers; Wendy Rongen. Huweiyksafk.: Gerrit van Tilburg en Maiiet Weijs (Venray). Geestelijk Gehandicapten: Op za terdag en zendag is er na alle H. Missen een kollekte voor de geeste lijk gehandicapten. Zondag 28 okt. 12e zonda g door 't jaar. Zaterdagavond: 7.30 Hgm. voor zal. Leo Geelen vanwege Boerenbond Ysselsteyn. Zondag: 8 uur jgt. voor zal. Ant, Timmermans; 10 uur Hgm. voor zal. Joh. Hendrikx. Maandag: 8 uur jgt. voor zal. Har ry Geelen en Leo Geelen. Dinsdag: 8 uur lsm. voor zal. Hen ricus Hendriks en echtg. Woensdag: 8 uur Hgm. gest. jgt. voor zal. Ant. Geurts. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Theod. Jacobs en zoon Leo. Vrijdag: 8 uur lsm. uit dankbaar heid. Zaterdagavond: 7.30 Hgm. jgt. ov. fam. Leysen-Verhoeven. Akolieten voor 12 okt.: Cor Jans sen, Ger van Staveren, H. Drabbels. Zondag 19 okt.: Wereldmissiedag. 28e zondag door het jaar. 12 okt. Zondag: 8 uur leesmis voor de ov. familieleden Rongen-Litjens; 10 u. Hoogmis voor Theo Kersten. Akolie ten: Tonny Arts en Bert Maas. Misdienaars van de week: Jan Loonen en Peter Vollenberg. Maandag: 8 uur leesmis voor Gradje Wismans. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Wim Derikx, Jan Janssen en Leo Geelen. Woensdag: H. Teresia van Avila, maagd en kerklerares. 8 uur leesmis vcor de overl. ouders Engebertus Nellen en Helena Rutten. Donderdag: 8 uur leesmis uit dank baarheid. Vrijdag: H. Ignatius van Antio- chië, bisschop en martelaar. 8 uur leesmis. Zaterdag: H. Lucas, evangelist. 8 uur leesmis; 19.30 Avondmis tot int. van de fam. van Rens-v. d. Winkel. 28e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 leesmis uit dankb. d. fam. Thoone-Philipsen; 10.00 2'Sticht jaarg. v. Pierre en Harry Janssen; 11.30 jaarg. v. Antoon van Asten. Maandag: 8.00 leesmis uit dank baarheid. Dinsdag: 8.00 weekdienst v. Hu- bertus Maessen en Josepha Swin kels. Woensdag: 8.00 leesmis v. Gertru- dis Wismans-Gooren. Donderdag: 8.00 maandd. v. Maria Jeurissen-Janssen; 19.30 avondmis v. d. LVB bij gelegenheid van Moeder dag. Vrijdag: 8.00 maandd. v. Wilhelm Spreeuwenberg; 14.30 gez. H. Mis uit dankb. bij het 25-jarig huwelijk van Juffermans. Zaterdag: 19.00 jaarg. v. Peter Jo- han Philipsen. Misdienaars: zaterdag 19.00 Rob bert Arts en Robbie Linders. Zondag: 8.30 Peter Paul Koonings en Johnny Spreeuwenberg; 10.00 Pe ter en Jan van Soest; 11.30 Leo van Soest en Gerard Spreeuwenberg. Zaterdag 11 okt.: 8.45 H. Mis in de Jozefkapel t.e.v. St. Jozef en Maria; 19.00 Avondmis voor Christina Ger- rits-Asselberghs. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Bertha Fleuren-Smits (namens de vrouwenbond); 10.00 Hoogmis t.e.v. St. Jozef (André en Fien Jans sen) en voor overl. fam. v. d. Hurk- Philipsen. Maandag: 8.45 H. Mis voor een ov. moeder. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. Gcoren-Janssen. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel en voor Martinus Geurts. Donderdag: 8.45 H. Mis voor gene zing van een zieke. Vrijdag: 8.45 H. Mis v.b.i. Huwelijk: gaan trouwen op vrij dag 17 okt. Jeu Ermers en Gerry Fleuren. 28e zondag door het jaar. 12 okt. Zaterdag: 19.00 best. jgt. v. Grada en Leentje Arts. Zondag: 8.30 H. Mis voor de paro chie; 10.00 Hoogmis v. Theodora van Osch-Poels; 11.30 H. Mis v. Gerrit Borssen. Maandag: 8.00 gest. jgt. v. Marti nus en Gerard in a Arts. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Peter Jac. Evers; 19.30 gez. H. Mis tot int. leden LVB Merselo b.g.v. Moeder dag. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw tot dankzegging tot int. fam. de Rij ck-van Rijs wij ck. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor Bernard Gielen te verzorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 geen H. Mis; 14.00 pl. H. Mis tot dankzegging b.g.v. 25-ja- rig huwelijksfeest fam. Arts-van Meyel. Zaterdag: 19.00 best. jgt. v. overl. faf. van Rijswijck-Litjens. Misdienaars: zendag 8.30 en door de week: Th. Arts - J. Hendriks; 10.00 H. v. Meyel - W. Michels; 11.30 J. Michels - P. v. Well. Kcllektanten zaterdag Michels - J. van Hoof; zondag: 8.30 v. Cuijck Hendrix; 10.00 Emonts - Ewals; 11.30 Arts - M. v. Hoof. Zaterdag 11 okt.: 19.30 avondmis v. d. overledenen van fam. Peeters- Janssen. Zondag: 10 u. hoogmis v. d. over ledenen van het Rectoraat. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: t.e.v. O.L. Vrouw van de Rozenkrans. Dinsdag: v. d. zielerust van Thea van Bakel-Peters. Woensdag: voor overleden ouders Poels-Geurts. Donderdag: 's morgens geen H. Mis; 19.30 avondmis t.i.v..plaatselijke L.V.B. Vrijdag: H. Mis. Zaterdag: 19.30 avondmis. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es la fiesta de Nuestra Senora del Pilar; dia de la Hispanidad. A las once en punto en nuestra capilla, Overloonseweg 2 Misa con cantos y platica en Castel- lano para el descanso eterno de la Sra. Da. Manuela Martin-Flores, la Madre de la Sra Da Juliana Flores Martin. Después de la Misa reunion en la casa del padre Juan. Comó siempre en la casa del Padre Juan estan bastantes periodicos y revistas. Desde el dia 18 de octubre hasta el sabado el dia 25 el Padre Juan esta- ra en Madrid; él se encargara con mucho gusto con recados eventuales de Vds si no pesan demasiado. Hasta la vista el domingo proximo NOTICIAS CULTURALES Nuestro club, de visita en Sittard, ha ganado su partido con 2-1. Asi adelante! La nueva maestra ha rea- grupado sus alumnos. El sabado pro ximo desde las nueve de la manana escuela suplementaria en Lucia- schcol. Por favor que todos los pa dre espanoles envien a sus hij os también si ya tienen mas de 14 anos. El jueves proximo desde las dos y media hasta las seis el Sr D Julian M. Linuesa, el asistente social de la LIS, estara en la casa del Padre Juan por ccnsultorio social. Durante la segunda mitad del mes de octubre don Julian debera ausentarse; en casos urgentes de aspecto social pu- eden dirigirse a la Srta Marly de Jong 045-713142 o a las secretaria del Padr e Juan durante las horas de oficina. En Helmond ha empezado un curso de costura en general. Es gratuito y todas las mujeres que deseen hacerlo deben tornar contacto con la junta directiva; lo mismo para un curso de Graduado Escolar en Eindhoven. Hasta la vista en la casa del Padre Juan- O, el domingo proximo a las dos de la tarde, en el campo de Santa Ana donde los nues- tros entusiasmados por todos noso- tros, jugaran su partido contro TSE de Eindhoven. Stropen van paddestoelen Venrays politie maakte proces verbaal cp voor het plukken van paddestoelen in de bossen nabij de Ballcnzuil door de Duitser W. P. uit Duisburg, die in gezelschap was van zijn echtgenote en moeder. De reeds geplukte 27 kilo padde stoelen werden in beslag genomen en zullen na overleg met de Provin ciale Voedselccmmissaris worden verkocht. Paddestoelen zijn beschermd en mogen derhalve niet worden ge plukt. Kat beek te diep in het blikje Venrays politie werd er op attent gemaakt dat nabij Veltum een kat rondzwierf met over haar kop een blikje. Het gelukte de politie de kat te vangen en het blikje te verwij deren. Jammer genoeg kwam de hulp te laat, want een uur na de bevrijding stierf de kat toch. Gaan progressiviteit en milieuver vuiling in Venray hand in hand? 't Is verbazingwekkend, hoe op een op zich zo aardig initiatief van maatschappelijk geëngageerde lie den een zo verbijsterend resultaat kan hebben, dat er van milieuver vuiling gesproken kan worden. Een resultaat dat door het Dag-' blad van Noord Limburg met „De- mckratische kunst" werd gekwali ficeerd. Gedurende de laatste week werd op de gevel van de vroegere Chris telijke school aan de Pr. Bemhard- straat door grote mensen een schil dering aangebracht vcor kinderen, die nu het tot peuterspeelzaal omge toverde gebouw bevolken. In principe een lofrijk initiatief om een lelijke witte gevel funktio- neel in de omgeving te integreren. De keuze van het onderwerp waar mee deze gevel aangepast werd kwam langs demokratische weg tot stand. Ouders - kozen met meerderheid van stemmen het nu aangebrachte werkstuk uit. Ook erg lofrijk. Het enige wat niet lofrijk is, is 't resultaat. Een walgelijk brok amateuristi sche onkunde, die ons eens te meer aantoont, hoe belangrijk het is de vaak verguisde schoonheidskom missies, die waken over milieu en buurt in onze ruimtelijke ordening, in stand te houden. Kennelijk komen wij er met de- mokratie alleen ook niet. Immers welke progressieve demo- kraat heeft er baat bij of zelfs het recht een woonbuurt op „demokra tische" wijze te laten verpauperen c.q. verloederen, al is 't alleen maar door de gemeenschap met goedbe doelde, zelfs emotioneel geladen, ex ponenten van erbarmelijke onkun de op te schepen en dat dan onder de naam „demokratische kunst" te verkopen. Laten wij i n Venray voorzichtig zijn met het inslaan van deze weg. Uiteindelijk houdt demokratie nog niet zonder meer in, een nivelle ring in vakbekwaamheid en/of kun stenaarsschap en zeker geen milieu verontreiniging. En zijn er dan niet genoeg men sen in Venray die dergelijke taak wel aankunnen?, Het gaat hier niet om al of niet mooi vinden. Het gaat hier om to tale ondeskundigheid en wansmaak. En daar moet toch voor gewaar schuwd worden. R. Gaarne wil ik reageren op het in gezonden stukje van een zekere S. H. in de Peel en Maas van de vorige week over de verbouwing van de schouwburg. De persoon in kwestie tracht met enkele populaire en weinig door dachte opmerkingen duidelijk te maken dat het zinloos is om te dis- kussieren over reeds genomen be slissingen i.e. de goedkeuring door Samenwerking'' van de verbouw ing van de schouwburg. Naar mijn mening is zo'n diskus- sie wel zinvol. Trouwens de bewuste schrijver denkt er kennelijk ook zo over, gezien het feit dat hij zelf 'n ingezonden stuk schrijft over een reeds genomen beslissing. Ter verduidelijking wil ik opmer ken dat het in de politieke vereni ging Samenwerking mogelijk is dat de leden kritiek leveren op de be slissingen van hun fraktie-leden, in de raad genomen, zender dat dit nu tot gevolg heeft dat deze kritiek op gevat wordt als een motie van wan trouwen. Bovendien is er geen enkel bezwaar om dit in openbare verga dering te doen, zodat ook anderen geinformeerd kunnen worden over deze kritiek en de reakties daarop. Met deze openbaarheid heeft de bewuste schrijver kennelijk nogal wat problemen gezien het feit dat hij of zij slechts ondertekent met S. H Nu S. H. betoogt dat het toch zo veel beter geweest zou zijn als deze kritische opmerkingen in een eer der stadium geuit zouden zijn, waar was dan het ingezonden stuk van hem in de tijd dat de" verbouwing van de schouwburg neg in de raad in behandeling was? Jan Poels De Algi elke situ groep m om een moeilijkhi Reconstructie Langstraat Men gelieve er aan te denken dat zolang als men de Langstraat aan het reconstrueren is, een parkeerver bod geldt, niet alleen voor de Lang straat zelf, doch ook op de Westsin gel over 75 meter vanaf de Lang straat en in de Pastoor Ruttenstraat (zuidkant) ook 75 meter vanaf de Langstraat. Men verwacht dat de reccnstructiewerkzaamheden tot ein de november duren. bi In vert het de burge al zij elke v van ten gerof voorlt len y door de i gemeesta Het Schols ndag uur k tens vervallen

Peel en Maas | 1975 | | pagina 14