AGENDA Gouden bruiloft Venetieopde Maas Handbal Verheijen zaden Venrays Gemengde Zangvereniging WANDELSPORT Vragen over het slapend vliegveld De Peel Dhr J. J. Bertijn met pensioen EVTEBPE NIEUWS Drum- en Showband Venray en omgeving RAADS VERGADERING Vrienden van DSV Eerste prijs met promotie voor Drum- en showband Venray Dokter Bloemen afwezig voor WEEKIND-DIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 u. tot zon dagavond 24 uur neemt waar, voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Penners en Vercauteren J. BECKERS, arts Julianasingel 11, tel. 3700 voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel en De Muinck Keizer Dr. E. DE MUINCK KEIZER Mgr. Nolensstraat 2, tel. 4480 Spreekuur voor spoedeisende ge vallen by heide doktoren op zater dag en zondag van 20-11 uur en van 17-18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER teL 04780-4455 ZONDAGSDIENST APOTHEEK Apotheek J.R. Cals Passage 1 - Schoolstraat 25 Is 's-zondags geopend van 10.30- 12.00 uur en van 17.00-18.00 uur. Voor SPOEDGEVALLEN kunt u op zondag aanbellen, waarna u via het nachtluikje geholpen wordt. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum Mej. Zr. M. VERHEIJEN telefoonnummer: 04763-1556 Voor inlichtingen en boodschappen zaterdag van 7.30 tot 8.00 047 3-1556 11.00 tot 11.30 04780-1269 16.00 tot 17.00 04763-1556 19.30 tot 20.00 04763-1556 Zondag op dezelfde tijden te berei ken op 04763-1556 Naar aanleiding van het behan delde in de Commissie voor Open bare Werken, waarin het verzoek ter sprake kwam van het vliegveld De Peel enkele hektaren bos rond dit vliegveld te mogen kappen, heeft het Tweede Kamerlid der PPR, de heer Waltmans, de volgende vragen gesteld aan de minister van defen sie ir. H. Vredeling. 1. Ligt het toch in UW bedoeling de militaire vliegbasis De Peel ope rationeel te maken om zo de pro blemen rond de basis Welschap op te lossen? 2. Zo neen, waarom heeft de Kon. Luchtmacht dan aan het Ge meentebestuur van Venray ver zocht om enkele hektaren bos rond- de basis De Peel te mogen kappen? 3. Wilt U er naar streven, het ge bruik van de basis De Peel te be perken, dat vluchten zo weinig mogelijk rond en boven Venray plaatsvinden? Op 10 september a.s., precies 30 jaren na zijn indiensttreding bij het aannemingsbedrijf J. P. A. Nelissen, zal de heer J. J. Bertijn met pen sioen gaan. De heer Bertijn, administratief'ad- junkt-direkteur bij dit bedrijf, kwam op 10 september 1945 vanuit Rotterdam naar Venray, waar het Haarlemse bedrijf in augustus een nieuwe vestiging gesticht had. De heer Bertijn kwam als boek houder en was vanaf het begin reeds verantwoordelijk voor de gehele ad ministratie van de nieuwe vestiging. In 1955 werd de heer Bertijn be noemd tot administratief adjunkt- direkteur. En op woensdag 10 september a.s. zal hij dan voor de laatste keer of ficieel naar de Stationsweg gaan, om afscheid te nemen van het bedrijf Nelissen, dat hij in die dertig jaar heeft zien groeien van een omzet van maar één miljoen tot over honderd miljoen gulden nu! Als je het hebt over Karei Huber- tus Jozef Jacobs dan zegt dat geen sterveling wat, maar als je praat over Sjefke de straotveger, weten de meeste Venrayers meteen dat die met zijn Drika een „paar apart" vormt. Sjef heeft zijn straatbezem al lang ingeleverd tegen de veegmachine was immers niet op te werken heeft wel met spijt in het hart zijn Vel turn verlaten en wacht nu in een gezellige kamer van het Schuttersveld een beetje ongedurig op vrijdag 26 september a.s. als hij en Drika hun gouden huwelijks feest gaan vieren. Praten met Sjef is het verleden van Venray ophalen, dat wat stille dorp, waarin veel armoe geleden is. We hebben de neiging dat verleden in een gouden lijstje op te hangen en er wat verzaligd naar te kijken, maar voor Sjef hoeft dat niet, even min voor zijn Drika, die dikwijls he te tranen geschreid heeft, als voor hun gezin van 13 kinderen geen eten op tafel stond gewoon omdat er geen geld was En toch mocht Sjef niet klagen want zo toen hij van de lagere school af kwam met zijn 11 jaren, kon hij zo de sigarenfabriek in en leerde er niet alleen sigaren maken, maar die dingen ook roken. Een les, die hij tot nu toe trouw opvolgt. Als na 6 jaren de sigarenfabriek minder mensen gebruiken kan, dan vliegt Sjef gewoon de straat op en wordt ook een Veltumse gardenier in Ven- lo, tot hij in dienst moet. Na dienst leert hij Drika kennen, die hem echter zodanig in de kou laat staan, dat hij wanhopig dan maar besluit broeder te worden. Maar Drika kan „zonne schonne jong" dan niet meer laten schieten en in 1925 trouwen ze in bij vader Daniels. Neen, Sjef mag niet klagen want hij heeft werk. Hij is bijrijder bij bouwbedrijf Martens wordt sto ker op de gasfabriek en mag 's avonds in het dorp de gaslampen uittrekken. Hij kon de melkkar va ren en de molenkar, kortom was 'n gelukkig mens, die een baan had en geld verdiende. Maar thuis bracht de ooievaar ie der jaar een kindje, 15 op een rij en de meeste zonder hulp van dok ter of vroedvrouw en om die mond jes te vullen, was dat geld gewoon onvoldoende. Het was dan ook een ramp voor het gezin, toen in de dertiger jaren het noodlot bij hem toesloeg en hij werkeloos werd. De dienst gemeentewerken bracht ge lukkig uitkomst en Sjef werd ge meentewerker. Maar toen hij het gefit van een der opzichters moe was en een grote bek opentrok, vloog hij zonder meer de keien op en kon de werkverschaffingen om beken te graven en het Defensie kanaal aan te leggen voor acht hele guldens in de week. Neen, men moet Sjef niet praten over de goede ou de tijd, toen hij zijn kinderen in de lade van een kast moest leggen, om dat hij de bedden niet had en ook niet plaatsen kon in dat kleine huis je in Vel turn en de soep en 't brood van de paters een broodnodige aan vulling was bij het steeds maar uit aardappelen bestaande maal Hij prijst nog de dag dat hij net voor de oorlog weer terug kon naar gemeentewerken, waar hij toen officieel als straatveger in dienst kwam. Niet dat het toen allemaal koek en ei was, maar het salaris was wel een stuk beter dan in de werk verschaffing. Toen is de figuur van Sjef in feite een Venrays figuur ge worden van de altijd goedgemutste man, die om een praatje niet ver legen, iedereen kende alle nieuwtjes wist en menig sigaar wist te vang en. Dat allemaal 30 jaar lang, waar in het stratennet van Venray maar steeds groter en langer werd en uit eindelijk een veegmachine zijn werk overnam. Maar toen had hij er onderhand ook zijn tijd opzitten en was 't hem wel goed af. Zijn kinderen vlogen uit, stichten een eigen gezin en dat zulks dan weer in snel tempo gaat, bewijst het feit dat behalve zijn 13 kinderen, 35 kleinkinderen en 4 ach terkleinkinderen op het gouden hu welijksfeest present zullen zijn. Na zijn pensioen heeft hij tijd voor z'n museum, dat hij in Veltum heeft ingericht en waar de meest vreem de en bizarre dingen in te vinden zijn. Maar het trekt mensen en si garenEn een praatje kan er al tijd af. In 1970 blijkt dat Drika het moeilijk krijgt met de benen en het zware huiswerk niet goed meer aan kan. Met schreiend hart wordt dan afscheid genomen van Veltum, waar de sloper trouwens toch al op de loer ligt. Het huisje, waarin veel lief en leed gedeeld is, wordt ver kocht en het museum opgedoekt en Sjef en zijn Drika trekken naar de flat in Schuttersveld, 7 hoog. Dan, alleen en onder zich, schijnt de re- aktie te komen, want Sjef wordt alsmaar hongeriger, al maar dikker, Hij lijkt niet te verzadigen, totdat zijn rikketik begint te protesteren en hem 7 weken het bed in help. 't Dokterlij k bevel om minder, veel minder te eten, wordt streng opge volgd, maar het sigarenroken laat hij niet Als in 1974 blijkt dat Drika ook die kleine flat niet meer aan kan, dan wordt het weer vertrekken, nu naar het verzorgingstehuisDaar kan men Sjef nu iedere dag met z'n vrouw in haar wagentje uit zien trekken, met steeds een walmende sigaar onder zijn snor. Op de kast de foto's van vier geslachten en z'n statiefoto als straten veger in vol te- nu. Aan de muur de trotse foto van de hele familie Jacobs-Daniels, die op dit gouden feest weer allemaal present zullen zijn. En in de kamer tevreden en dankbare mensen, die zo'n levenseind nooit hebben durven dromen. Watersportvereniging „Op den Berg" te Maashees, organiseert op zaterdag 6 september haar grootse traditionele Lampionnenoptocht op de Maas, bij camping „Op den Berg" (J. Bollen). Aanvang 20.30 u. Entree is gratis. Het geheel zal iedereen doen den ken aan Venetië bij nacht. Tiental len bootjes en scheepjes zullen prachtig verlicht met lampions en andere kleurrijke verlichtingen lang zaam aan Uw ogen voorbij varen. De honderden meters lange optocht zal zoals altijd worden begeleid door boten van Rijkswaterstaat. Na afloop gelegenheid tot dansen op originele draaiorgelmuziek in het restaurant. Zondag 7 september is dit draai orgel nog de gehele dag te bewon deren en te beluisteren. Komt dit allen zien. Iedereen van harte welkom. Donderdag 4 september: 19.00 repetitie leerlingen Prinsen hof; 20.00 rep. harmonieorkest Prinsenhof. S.v.p. op tijd aanwezig zijn, zodat ook om acht uur begonnen kan worden. Vrijdag 5 september: KIENEN. Opbouwen vanaf 18.00 uip: H. Oudenhoven, H. v. Ber gen, C. v. d Heuvel, P. Wilmsen. Opruimen vanaf 22.30 uur: Mart Janssen, Ben Lucassen, J. Ste vens, M. Peters, M. Sijbers, A. v.d. Waeter. VENRAYS ECHTPAAR DODELIJK VERONGELUKT Bü een verkeersongeval op de Sevenumseweg te Venlo is bjj een verkeersongeval het 71 jaar oude Venrayse echtpaar Theeuwen uit de Bachstraat om het leven gekomen. 3-JARIG MEISJE STAK PLOT SELING DE WEG OVER De" 31 jarige bestuurster van een personenauto mevr. C. D. kon het plotseling de Goudsmidstraat over stekende 3 jarige meisje G. T. niet geheel ontwijken. Het meisje liep nu tegen de auto op en moest met o.a. hoofdverwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. De au to werd niet beschadigd. VAN ACHTEREN AANGEREDEN Op de Westsingel bij de kruising met de Sanshofstraat stond de per sonenauto bestuurd door de 54 ja rige A. G. uit Venray voorgesor teerd. De wagen werd door een per sonenauto bestuurd door mevr. W. J. van achteren aangereden. Het bleef bij materiele schade. POGING TOT INBRAAK IN VOLIERE Bij de familie H. S. in de School straat werd de deur van de volière geforceerd. Er werd echter niets vermist waarschijnlijk omdat de da ders bij hun werk gestoord werden. Repetitie-tijden: Show en instruktie majorettes: 's woensdags van 19.30 - 20.30 uur in de sportzaal aan de Langeweg, o.l.v. Hr. A Koonings en mej. N. Vergeldt. Openbare optredens A.s. zondag na de mis om plm. 10.15 uur in Melderslo. Vervoer zal in mondeling overleg geregeld wor den. Vrijdag 12 sept. plm. 19.30 uur: openingsshow receptie te Vlakwater. Zaterdag 27 sept.: 's middags show door majorettes en tamboers tijdens de brandweerwedstrijden op Rank Xerox. KIENEN A.s. woensdag 10 sept. beginnen we weer met het nieuwe kien-sei- zoen in DE PERDSTAL te Venray. Aanvang 20.00 uur precies. Ook dit seizoen hebben we weer fantastische prijzen. Iedereen is van harte welkom. Dinsdag 9 september 19.30 uur cursus notenlezen en stemvorming tweede deel; om 20 uur repetitie voor het gehele koor in de A.B.O.-school, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent dan ge lieve U zich af te melden bij. J. Steij- len, Kolkweg 3, tel. 1221. Vrijdag 5 sept.: 19.00 repetitie voor het hele koor. 19.45 gaan de sopranen en alten naar huis en repeteren de tenoren en bassen door. Bij het ter perse gaan van deze editie was nog niet bekend wanneer we dit weekend de H. Mis in Paters kerk zouden zingen. Dit wordt vrij dag a.s. bekend gemaakt. Maandag 8 sept.: 19.00 repetitie voor sopranen en alten. Donderdag 11 sept.: repetitie volgens afspraak. Venrays raad, die het zonder zijn voorzitter moest doen en waarbij verder de heren Beterams, van Val kengoed en Claessens op het appel ontbraken keurde in zijn jongste vergadering de volgende besluiten goed: 1. de vaststelling van de gemeente rekening over 1972; 2. verkoop van 1965 m2 bouwgrond in Vlakwater voor 68.382,aan M. van Weers in Cuyk; 3. idem van 570m2 in Oostrum zuid voor 31.737,60 aan L. Basten, Wester Thienweg 7 in Oostrum; 4. de aankoop van 1085 m2 in de Wieën voor 8.838,van P. Kus- ters, Langstraat 51; 5. opstalrecht voor een kelder on der de Kortestraat voor 65 m2 aan W. Leenen, Kortestraat 5 voor de vergoeding van 7.540,-; 6. verkoop van 65 m2 grond in het Brukske aan A. G. van Lare, Rij kevoort voor 2.157,60, 32m2 aan J. Bastiaans, Tangostraat 5 voor 1.113,60, 35 m2 aan E. Sportel, Polkastraat 28 voor 1.218,25 m2 aan P. Janssen, Allegrostraat 11 voor 870,74 m2 aan L. de Swarte, Aubadestraat 6 voor 2.575,20, 80 m2 aan J. Termote in Geldrop voor 2.784, Drs. Den Brok stemde hier tegen omdat hij van mening was dat men deze mensen de prijzen had moeten berekenen, die men ook vroeger voor deze stukjes in Brukske gere kend had. 7. de vestiging van een zakelijk recht voor de Brabantse Electri- citeitsmaatschappij nodig voor 'n kabel van Venray naar Overloon voor 1.510, 8. vervanging van de Opel-vracht wagen door een Ford voor een bedrag van 33.600, 9. vervanging van de VW-bestelwa- gen door een nieuwe voor een bedrag van 12.700, 10. besluit tot voorbereiding van 'n herziening van het bestemmings plan Castenray; 11. overdracht van de Midden Peel- weg, zijnde 7,2 km van kruispunt Ysselsteyn tot Brabantse grens aan de provincie voor ƒ1, 12. verkoop van een weggetje aan P. van Dijck, Peel weg 39 in Yssel steyn voor 1200, 13. terugkoop van 2.47.60 ha bos en heidegrond bij het Duitse Kerk hof van de Staat der Nederlan den voor 6.190 14. de rekonstruktie van de kom van Leunen, voor 407.500,uit de Polakgelden; 15. idem van 't stationsplein en een gedeelte van de Stationsweg voor 130.937,50; 16. aankoop van 5.23.75 ha bosgrond van Kets de Vries te Huizen, ge legen op de hoek van de Boshui- zerweg en de Maasheseweg voor 130.937,50. Het grootste gedeelte van deze grond zal gebruikt worden voor plan Landweert, maar 47 are heeft de provincie nodig voor verbreding van de Maasheseweg. HANDBALCLUB MANUAL Uitslagen zondag 31 aug.: Dames senioren: Breoton SportManual 15-2 Heren junioren: ManualM.U.N. 5-12 Senioren: Manual 1Witte nhorst 19-7 Manual 2Heel 8-15 Programma zondag 7 sept.: Dames junioren: ManualBlerick 12.00 u. Senioren: Manual—MSV 2 13.00 u. Heren junioren: HaelenManual 12.00 u. Senioren: Bevo 2Manual 1 14.15 u. Explosion—Manual 2 12.00 u. Onze thuiswedstrijden worden ge speeld op 't sportpark „de Wieën" achter de sporthal. Zondag 7 september gaan de Bel hamels uit Leunen wandelen in Eindhoven. De start is om 12.00 uur vanuit wijkgebouw „de Poort" Wad straat in Woensel bij Eindhoven. De bus vertrekt om 11.00 uur van af het Gemeenschapshuis te Leunen. 4-JARIG KIND TEGEN AUTO Op de kruising Eikenlaan - Es doornstraat kwam het 4 jarig kind D. V. bij het oversteken in botsing met de personenuto, bestuurd door de 25 jarige H. C. uit Venray. Het kind moest met diverse ver wondingen naar 't ziekenhuis wor den vervoerd. WEER INBRAAK IN CAFETARIA Wederom werd een inbraak ge pleegd in een cafetaria in het win kelcentrum te Veltum. Ontvreemd werd een slof sigaret ten en wat chocolade. Het gelukte de politie de daders: twee jeugdige Venrayers, aan te houden. Deze wer den ingesloten en na opmaking van proces verbaal voorgeleid aan de officier van justitie te Roermond. De recherche onderzoekt of die twee knapen nog andere zaken op hun kerfstok hebben. Wij wensen drum- en showband D.S.V. van harte proficiat met hun eerste prijs en lof der jury en pro motie, behaald op het concours te Brunssum. Wij hopen dat dit voor herhaling vatbaar is. Zij op him beurt kunnen blijven rekenen op onze morele en financiële steun. Wilt u, buitenstaander, na boven genoemd sukses, D.S.V. ook finan cieel (of moreel) steunen, wordt dan lid van de Vrienden van D.S.V. door storting van 10,of meer op onze bankrekening bij de Rabobank te Venray, nr. 1539.42.304 of neem kon- takt op met een der onderstaande personen: Hr. Cleven, Serenadestraat 61, Ven ray, tel. 04780-3227 of mevr. Water- reus-Tcebast, Gertrudisstraat 24, Oirlo, tel. 04787-309. Jeugdnatuurwacht EINDE ZONNEBLOEMAKTIE Op maandagavond 1 september j.l. konden jullie voor het laatst de hoogte van jullie zonnebloemen door geven volgens eigen meting. Er kwa men bijna 60 telefoontjes binnen. De hoogste was bijna 5 meter! Bij de groepen van 5 werden er opgaven gedaan van boven de 22 meter! Er zijn dus weer prachtige resultaten geboekt. Maar hopenlijk heeft ieder lid van de Jeugdnatuurwacht veel plezier beleefd aan zijn zonnebloe men! In de afgelopen week zijn een aan tal bestuursleden druk in de weer geweest om verspreid over onze hele gemeente de zonnebloemen nauwkeurig na te meten, zodat er 'n eerlijke eindoverwinna(a)r(es) uit de bus zal komen! De definitieve uitslag zal volgende week in Peel en Maas gepubliceerd worden. We wachten met spanning af. In totaal zullen er ongeveer 40 prijzen beschikbaar zijn. Waar en wanneer deze prijzen uitgereikt gaan worden, zal nog nader bekend gemaakt worden. NIEUWE LEDEN Binnen niet al te lange tijd hoopt het bestuur weer de introduktie- film voor alle leerlingen van de 5e klas te kunnen draaien, waarna zij zich als nieuwe leden van de Jeugd natuurwacht kunnen opgeven. Ook hierover zullen nog nadere berich ten volgen. Op het concours te Brunssum op zondag 31 aug. j.l. behaalde de af deling drumband een eerste prijs met lof der jury en tevens promotie naar de 2e divisie. Hiermede verwierf de drum bad van D.S.V. het recht om mee te doen aan de Limburgse kam pioenschappen, welke 30 november gehouden worden in de sporthal De Wetteling te Venray. De vreugde van korps en leiding over het sukses en de bekroning van hun inzet was zondag zeer groot. Even verrassend als collegiaal was het dat de drumband van de Kon. Harmonie Euterpe dit suksesvolle korps van D.S.V. vanaf de Paters kerk met een muzikale* intocht be geleidde. Leden en bestuur recipiëren op vrijdag 12 september a.s. in restau rant Vlakwater van 19.30-21.30 uur. De majorettes van D.S.V. zullen hun collega trommelaars als opening van de receptie een show geven. Iedereen is van harte welkom. Stefan wil U laten wetend dat zijn broertje BERNIE Zal heten. Zijn gelukkige ouders zijn Piet en Marian v. Lierop-Rooyackers Tijd. ziekenhuis kamer 250 MARGOT RUYTEN en LÉON HANSSEN trouwen op zaterdag 6 sept. om 11.30 uur in de St. Petrus Bandenkerk te Venray Receptie van 16.00-17.30 uur Wilhelminastraat 8 Venray TRUUS FUNSENBERG en HENK DE HAAS trouwen op vrijdag 12 sep tember a.s. om 15.00 uur in de St. Petrus-Bandenkerk te Venray. Dagadres: Café Halfweg Stationsweg 147 Receptie van 18.30-19.30 uur Toekomstig adres: Veltumse Kleffen 134 Venray TREKKING LOTERIJ Lb.v. Jachthoorn- en Trompet- tenkorps St. Petrus Banden te Venray op zaterdag 30 aug. '75 Winnende lotnummers: 1658 2630 2636 2031 1478 4139 3964 4847 0019 2166 3656 1169 3546 4835 2327. De prijzen zijn af te halen tot 1 maand na trekking (uiterlijk 1 oktober 1975) bij Vtevr. Kessels, Pettenmaker straat 6 te Venray Op vrijdag 12 september a.s. hopen onze ouders TENG DE BRUYNI en MIA SIEBERS nun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen Martien en Marion Netty Receptie van 18.30-20.00 uur in „de Burggraaf" Venray, De Houten Hoek 45 Op zondag 14 september a.s. viert onze zoon Broeder Martinus Duijkers zijn 25-jarig Professiefeest. Om 11 uur zal de H. Mis uit dankbaarheid worden ge vierd in de kloosterkapel Aansluitend tot 14.00 uur receptie in Eymard-Ville, Kloosterstraat 12 te Stevens beek. Fam. M. Duijkers-Rambags Castenray, sept. 1975 RICKY DUYF en FRED SLINGERS trouwen op 5 september a.s. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden in de Vre- deskerk te Venray. Van 18.30 tot 19.30 uUr hou den wij receptie in zaal „In den Engel" Poststr. Venray - Toekomstig adres: Dr. Schaepmanstraat 12 Gennep Venray, Houtenhoek 13 Gennep, Burg. Wolterstraat 3 Op 13 sept. a.s. hopen onze ouders C.R. RAATELAND en W.P.M. RAATELAND- SCHAEFFERS de dag te herdenken, dat ze 25 jaar geleden in het hu^ welijk traden. Ter gelegenheid hiervan wil len wij samen met hen op 13 sept. a.s. om 16.00 uur een H. Mis uit donkbaarheid op dragen in de kerk van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum Dagadres: „Vlakwater" Venray Receptie van 18.30-19.30 uur Hun dankbare kinderen Ans en Jan Dick Frank Stationsweg 90 Venray Voor de bloemen, kado's en Felicitaties die wij bij ons 25- arig huwelijksfeest mochten ontvangen, zeggen wij U, mede namens onze kinderen, har telijk dank. W. Loonen F. Loonen - Duykers leunen, september 1975 Albionstroat 36 KATH. VROUWENBEWEGING K.V.V. VENRAY Dames, woensdag 10 sept. be ginnen we ons winterprogram- ma met een h. mis om 19 uur in de Paterskerk. Daarna le denvergadering 'In den Engel'. Het Bestuur. Groot was het medeleven bij het verlies van mijn lieve vrouw anze dochter, schoondochter en zus ANTOINET voor ons was dit een grote troost Math. v. Mil Fam. Duijf Fam. v. Mil Hartelijk dank voor Uw geluk wensen, belangstelling en ca- deaux die wij bij gelegenheid van ons huwelijk mochten ondervinden. Gerrit en Gonny v. Ginkel Pionierstraat 33 Ysselsteyn{L.) Inplaats van kaarten Onze hartelijke dank voor de belangstelling, bloemen en kado's, die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. Ria en Robbie Greevink - Poels 3achstraat 45 Venray LEGKASTEN 50 breed nu 125, Keukencentrum Franssen Westsingel 54 - Venray fel. 04780-2851 BIEDT ZICH AAN Meisje 16 jaar voor Hulp in de Huishouding Deurneseweg 15 tel. 1007 CAFETARIA en CAFé THIELEN - KENNEDYPLEIN van 2 Vm 9 september GESLOTEN van 10 tot 28 september WAARNEMING: Dokter Franken. Brukske! Allegrostraat 43 tel 2854 Horsterwog 8, Leunen telefoon 1550 VERLOREN Herenbril donker montuur tegen beloning terug te bezorgen Andantestraat 20 AQUARIUMLIEFHEBBERS Vanaf heden bieden wij U: LEVEND VOER voor Uw vissen o.a. tubifex en rode muggelarven. Alle soorten diepvriesvoer en droogvoer. Verder alle aquarium beno digdheden tegen lage prijzen Etudestraat 14 Venray tel.4798 TE KOOP GEVRAAGD door particulier: Boerderijtje of vrijstaand Woonhuis in Venray of omgeving 3riieven onder no. 363 bureau van dit blad TE KOOP GEVRAAGD SLACHT-KONIJNEN Aben Oploo tel. 08858-1429 TE KOOP GEVRAAGD 2e hands Koelkast El Fechtali Postbus no. 153 Venray TE HUUR GEVRAAGD Kamer voor 15 september in Venray Brieven onder no. 362 bureau van dit blad TE KOOP GEVRAAGD STIEKKALVEIEN VOOr eigen metterij W. JANSSEN - Castenray telefoon 84717-529 TE KOOP GEVRAAGD Tussen Nijmegen en Venlo Landhuis of Boerderij aan de Maas met minstens 5000 m2 TeI. 04780-4380 BIEDT ZICH AAN Meisje als zelfstandige Hulp in de Huishouding 4 of 5 dagen per week Tel. 3084

Peel en Maas | 1975 | | pagina 2