BERDEN-TRIENEKENS 298, Kostuums voor avonden en dagen die om iets anders vragen. VAMOSAVER gemeentelijke notities en mededelingen Parochie Ysselsteyn Rectoraal Veulen Rectoraat Heide Vastenaktie 1975 Parochie Merselo Venrays Mannenkoor Uwperfekte mode gesigneerd door deModeMeesters Hoogfeest van Pasen. Zaterdag: 19.00 wijding van de paaskaars, het doopwater en de dienst van Paaszaterdag. Zondag: Pasen. 8.30 leesmis voor Martinus Peeters en Johanna Pee- ters-Geerits; 10.00 Hoogmis voor de parochie; 11.30 leesmis voor zekere intentie. Maandag: 2e Paasdag feest van devotie. 8.30 leesmis voor zekere in tentie; 10.00 Hoogmis. Dinsdag: 8.00 leesmis v. d. fam. Sanders-Kleuskens. Woensdag: 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Verheyen-Versteegen. Donderdag: 8.00 leesmis voor Ger- rit van Dijck. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 leesmis t.e.v. H. Hart van Jesus v. d. fam. Linders-v. Hoof. Zaterdag: 19.00 leesmis uit dank baarheid. Misdienaars: zaterdag 19.00 Hans Teunissen en P. Paul Koonings. Zondag 8.30 Peter van Soest en Robert Arts; 10.00 Johnny Houben en Marcel Hellegers; 11.30 Leo van Soest en Gerard Spreeuwenberg. Zaterdag Paaswake, 's Avonds 7.30 Hgm. voor levende en overly fam. van Meyel-Poels. Zondags H. Missen om 8 en 10 u. Zondag Hoogfeest van Pasen. 8 u. lsm. overl. fam. van Ool-Houben; 10 u. Hgm. overl. ouders Schreurs- Peeters; 2.30 Paaslof. 2e Paasdag: 8 uur H. Mis zal. Hen- ricus Hendriks en echtg.; 10 uur Hgm. voor zal. Geert Classens. Dinsdag: 8 uur lsm. overl. ouders van Wylick-Engelen. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Joh. Geurt s. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Jaco bus Geurts en Wilh. Croymans. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan H. Hart; 8 u. bijz. H. Mis ter ere van H. Hart. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. v. Priesterroepingen; 's avonds 7.30 Hgm. uit dankbaarheid fam. Fleurkens. Akolieten voor Hoogfeest van Pa sen en 2e Paasdag: Mat Janssen, Jan hissen, Theo Mulders. Hoogfeest van Pasen. 30 maart. Zondag: 8 uur leesmis voor Sjaak Loonen; 10 uur Hoogmis voor de overleden ouders Engelbertus Nel len en Helena Rutten. Misdienaars van de Hoogmis: Peter Vollenberg, Pieter Evers, Jos Nabben, Jan Proesen, Henk en Jos Drabbels. Misdienaars van de week: Harrie en Martien Janssen. Zondag: 3 uur lof. Maandag, tweede Paasdag: 8 uur leesmis voor Ger van Kempen-Frie- sen; 10 uur Hoogmis voor het rec toraat. Misdienaars van de Hoogmis Peter Smets Bart Poels, Harrie Nel len, Martien Spee, Geert Achten en Bert Janssen. Dinsdag: 8 uur leesmis voor de overleden ouders Johannes Mommen en Maria Seijkens. Woensdag: 8 uur leesmis t.i.v. de familie Claes-Derikx. Donderdag: 8 uur leesmis voor Driek Eibers en Maria Manders. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 uur leesmis t.i.v. de fa milie Gielens-Stax. Zaterdag: 8 uur leesmis voor de overleden ouders Engelbertus Nellen en Helena Rutten; 19.30 Avondmis voor de overleden familieleden Wil- lems-Maessen. Alle Venrayse banken hebben een speciale] bankrekening geopend, waarop u uw bijdrage kunt storten. Dank U Hoogfeest van Pasen 30 maart. Tweede gelegenheid om het Vas- tenoffer in te leveren. Zaterdag: 19.00 PI. Paaswake, waaronder toediening van het H. Doopsel. Gez. H. Mis v. overL fam. Tijssen-Thijssen. Zondag: 8.30 H. Mis v. Huberdina v. Rijswijck-Verhoeven; 10.00 Hoog mis voor de parochie; 11.30 H. Mis voor overl. ouders Muysers-Verhaag. Tweede Paasdag: 8.30 H. Mis tot bijz. intentie; 10.00 Hoogmis best. jgt. v. Theodora van Osch-Poels; 11.30 H. Mis voor Antoon Verhaag en overl. fam. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Mar tinus Arts en overl. fam. Woensdag: 8.00 gest. jgt. v. Nico- laas van Tilburg en echtgenote. Donderdag; 8.00 gest. jgt. v. Leo- nardus Verhaag en Linderdina Hey- nen. Vrijdag Eerste vrijdag van de maand. 8.00 gez. H. Mis tot int. van hen die geofferd hebben. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor overl. ouders Michels-Rongen. Misdienaars: 1ste en 2e Paasdag 8.30 en door de week Sj. Claessens en h. Poels; 10.00 K. v. d. Linden - W. Michels; 11.30 P. Noyen - H. Wis- mans. Kollektantenzaterdag Michels - Ewals; 1ste en 2e Paasdag 8.30 van Cuijck - Hendrix; 10.00 v. Osch - van Hoof; 11.30 Emonts - Arts. NOTICIAS RELIGIOSAS Esta semana es la semana santa. El jueves es jueves santo. Del Jue- ves Santo a Viemes Santo adoración del Santisimo en nuestra capilla. El jueves santo por la tarde: consul - torio social en nuestro centro por el Sr D Julian Martinez de la LIS que se ha presentado el domingo pasado. El Viernes Santo adoración de la Santa Cruz en nuestra capilla a las tres de la tarde. El Sabado de la gloria en la Iglesia Catedral a las siete y media de la Noche benedic- ción del cirio parcual. El DOMINGO es DOMINGO DE LA RESURREC- CIóN. A las ONCE en punto Misa solemne con cantos y platica en Cas- tellano .Después de la Misa reunion un poco festiva en nuesrto Centro con una sorpresa para los ninos. Asistan todos sin faltar y cumplan con sus deberes pascuales. NOTICIAS CULTURALES El sabado proximo NO hay es- cuela suplementaria. Reempiezan las lecciones después de las vaccaciones pascuales. El Jueves Santo desde las cuatro de la tarde consultorio social en nuestra casa por el Sr D Julian Martinez. Siempre en nuestra estan bastantes revistas y diarios. El sa bado el dia 19 de abril el Padre Juan ,bautizara a las tres y media a José Miguel hijo de los Sen ores Juan y Nina Arcos Minaya; los pa- drinos seran los Senores Nicolas y Vitoria Vegas Sanchez Perez. Invitan en el convite después de la Ceremo- nia en el Engel. Hasta la vista el domingo proximo y ahora ya felices pascuas de Resurrección para todos. Hasta la vista el domingo proximo la fiesta de la Resurrección de Nues tro Senor! Jaarvergadering Ruiterclub Venray Op 24 febr. j.l. hield de L.R.V. en pony cub St. Isidorus haar jaarver gadering in de foyer van de binnen- manege. Sinds oktober 1974 werd de ver eniging geleid door een voorlopig bestuur o.l.v. dr. W. H. Kremer. Op deze vergadering werd dit definitief gekozen. Voorzitter werd dr. W. H. Kremer die tevens beschermheer is; sekretaris-penningmeester G. van Velthoven, terwijl de heren H. van Lipzig, A. Peeters en J. Bistervelds het bestuur kompleteren. Vooral de laatstgenoemde is geen onbekende in de ruitersport. Tijdens deze geanimeerde verga dering werd aan de leden de nieu we concept huishoudelijke reglemen ten voorgelegd. Op de volgende ver gadering hoopt men deze reglemen ten, na eventueel enkele wijzigin gen, goed te keuren. In samenwerking met de eigenaar van de nieuwe manege is de ruiter club St. Isidorus daar geheel onder gebracht. De ruiterclub heeft daar de volledige beschikking over de buitenterreinen en op bepaalde uren over de binnenmanege. Met deze ac commodatie tot hun beschikking hoopt de ruiterclub een goede toe komst tegemoet te gaan. Verder zijn er plannen om in de de a.s. zomer een ponykamp te hou den. Op 13 april wordt er een club wedstrijd georganiseerd, zowel voor pony's als voor de grote paarden. Er worden dan dressuur- en spring- wedstrijden gehouden. Bij slecht weer worden deze in de binnen manege gehouden. Vanuit de gezel lige foyer kan men de wedstrijden zowel binnen als buiten volgen. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare kennis dat aan J. Otten, Witte Brug 11. Gemert vergunning is verleend voor het innemen van een standplaats voor de verkoop van vis in de kerk dorpen Ysselsteyn en Leunen, res pectievelijk op woensdagvoormiddag van 9.00 tot 13.30 uur op het par keerterrein hoek Lovinckplein, te genover de Rabobank, en op woens dagmiddag van 14.00 uur tot 20.00 uur nabij het gemeenschapshuis aan de Albionstraat. De vergunning is bij wijze van proef voorlopig tot 1 ja nuari 1976 verleend. Venray, 28 maart 1975 Burgemeester en wethouders voor noemd Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Hinderwet Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met, bijlagen van: W. J. Peeters, Zuivelweg 3, Leunen om vergunning tot het uit breiden van een varkensfokkerij en -mesterij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Zuivelweg 3, Leunen, kadastraal ge meente Venray sectie N nr. 640. P. Michels, Timmermannsweg 40, Ysselsteyn om vergunning tot het uitbreiden van een pluimveehou derij waar mest en meststoffen wor den bewaard en waar propaan wordt gebruikt met een varkens fokkerij en -mesterij. Adres inrich ting: Timmermannsweg 40, Yssel steyn, kadastraal gemeente Venray sectie M nr. 284. L. Camps, Mgr. Hanssenstraat 51, Oestrum om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee houderij en pluimveehouderij waar mest en meststoffen worden be waard. Adres inrichting Mgr. Hans senstraat 51, Oostrum, kadastraal ge meente Venray sectie S nr. 389. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mele ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 16 april 1975 om 15.00 uur in gemeentehuis Grote straat 1. Beroep tegen een beschikking kan later o a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 28 maart 1975 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J. M. Poels, secretaris. A.s. donderdag 27 maart algemene jaarvergadering in Hotel de Zwaan, aanvang 20.00 uur. Naast de gebruikelijke agenda punten staat o.a. op het program ma het 65-jarig bestaan van de ver eniging, de komende concertreis naar Lahnstein, het invoeren van extra repetities en bestuursverkiezing. Af tredend zijn: J. Oudenhoven die niet meer herkiesbaar is en waarvoor 't bestuur dhr. J. v. Bussel als kandi daat naar voren brengt. Meerdere kandidaten kunnen opgegeven wor den tot één uur voor de vergade ring. Donderdag 3 april om 19.30 repe titie voor le en 2e tenoren en om 20.00 voor 't gehele koor. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. M. Aarts, tel. 1617 of Hotel de Zwaan tel. 1279. Aanwinsten Bibliotheek Venray B. Stoker Dracula. eng 20 Grant short stories. Th. Hardy. Far from the madding crowd S. Crane. The red badge of courage J. Fabricius. Het gordijn met de ibissen. J. Barlow. De laatste reis van de Areopagus A. E. van Vogt. De kluis van het beest. H. Schaafsma. Aspecten van het cultuurbeleid Het tweede rapport van de club van Rome Zevende alg. verslag van de Euro pese gemeenschap. Er zijn avonden en dagen die vragen om wat meer uiterlijke zorg. Er zijn kostuums die aan die vraag beantwoorden in koele zomerse mohairs, getekend in klassieke lijnen. Kostuums waarin een man zichzelf kan zijn. Klassiek mohair zomerkostuum met moderne detaillering in rustige tinten.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 18