I 1 4163 Ui Weniay Lmbvm DUIVENSPORT BILJARTEN V.C.R00Y WAKDELSP0RT van Opbergen Leenenl WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN ILeenen BADBOETIEK? KLASSE e Q Sf s TELEFOON NOOD?! BEL 4136 Toer-wielerdub Oostrum Invaliden Sportclub Vergadering Bedrijfsvoetbal VRIJDAG 21 MAART 1975 Nr. 12 ZES EN NEGENSTIGSTE JAARGANG VOO ANKÉfa PEEL EN MAAS DRUK- EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF B.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 1050652 KJ voo R AL UW DRANKEN j ADVERTENTIEPRIJS 23 cL per mm. ABONNEMENTSPRIJS PER HALFJAAR 9,50 (uitsluitend bij vooruitbetaling) SPORT P.D.V. DE PEELKRUISERS Zaterdag 22 maart africhten met de CC. Inzetten tussen zeven uur en half acht 's morgens. Manden- dienst H. Bouten en P. "Willems. Zaterdag 29 maart inzetten voor de eerste vlucht vanuit Heverlé tus sen twee uur tot kwart voor drie 's middags. H.H. Duivenmelkers wilt u op tijd komen, zodat alles op tijd in orde is. Mandendienst H. Crooymans en Gebr. Troisfontaine. Als U niet kunt komen wilt u dan voor een plaatsvervanger zorgen, zodat uw medelid niet alleen staat. Verder wensen we de leden een goed en suksesvol vliegseizoen toe. Grotestraat 24 ZWEMCLUB SPIO Wedstr\j dzwemmen A.s. zondag is de le Kring limiet wedstrijd te Horst. Aanvang 12.15 u. in het overdekt zwembad De Wilgert. Het ^programma en de opstelling is als volgt: 1. 100 m. vrije slag dames: Monique Buys, Riny Philipsen 2. 100 m. schoolslag heren: Ludwig Coenen 3. 100 m. vrije slag meisjes o. 10 jr. Dorothé Jacobs 4. 100 m. vrije slag jongens o. 10 jr. Xander van Haren 5. 100 m. vlinderslag meisjes o. 12 jr Hannie Vermeulen Hermie Philipsen 6. 100 m. rugslag jongens o. 12 jr.: René Coenen Jacq v. Dijck 7. 100 m. schoolsl. dames: Riny Philipsen, Monique Buys 9. 100 m. schoolsl. meisjes o. 10 jr. Dorothé Jacobs 10.100 m. schoolsl. jongens o. 10 jr.: Xander van Haren 11.100 m. rugslag meisjes o. 12 jr. Ina Veugen, Hannie Vermeulen 12.100 m. vlinderslag jongens o. 12 jr Jacq. v. Dijck, Eric Aben 13.200 m. rugslag dames: Harriet Philipsen, Brigitte Claes- sens 15. 200 m. schoolsl. jongens o. 14 jr. Ludwig Coenen, Peter Janssen (Merselo) 16. 200 m. wisselslag persoonlijk meisjes o. 16 jr.: Harriet Philipsen, Riny Philipsen Vertrek vanaf Henseniusplein om 11.15 uur. Kosten: 4.50. Estafette-ploeg zorgde voor sensatie! Met 'n geweldig aantal zwemmers (sters) en supporters vertrokken we j.l. zondag richting Weert. De nrs. verliepen erg snel en wat betreft de zwemmers (sters) mocht niet geklaagd worden, want alle zwemverenigingen kregen geduchte tegenstand van onze jongens en meisjes. Een uitschietertje was Pas cal Thomassen die wat betrof snel heid en techniek best een goede wedstrijdzwemster zou kunnen wor den. Ze werd le op de 21 m. vrije slag en eventjes later werd op het zelfde nr., maar onder een andere leeftijdsgroep 2e. Glorieuze overwinning! Het laatste nr. 8 x 50 m. vrij est. gemengd was geweldig. Wat men hoorde in de zwemhal was niets ands als „Hup Spio". We moesten starten maar wilden te vroeg weg, dit ging echter niet door, zodat we opnieuw moesten starten. Ditmaal ging het goed het was geweldig, na 4 aflossingen lagen we al 50 m. voor en toen het afgelopen was maar liefst 100 m.ü! De ploeg bestond uit: Carin Ou denhoven, Eddy Clevers, Annemie Arts, Cock v. d. Vlasakker, Jeanne Philipsen, Hans Spee, Wilmie Thie- len en Sjef Wester. Allemaal gefe liciteerd. Na afloop kregen we een mooie beker mee naar huis voor de 4e plaats die we in totaal hadden be reikt. Nogmaals proficiat en ga zo door. We danken ook alle suppor ters die met ons meegingen en die ons zo geweldig ondersteunden. 25 m. schoolslag onder 8 jr. (meisjes) Anita Vloet 5e, Conny Litjens 4e. 25 m. schoolslag meisjes o. 8 jr.: Ronald Langendijk 4e Davy Moorrees. 2e 25 m. rugslag meisjes 1966: Anita Vloet 4e Mieke Schaminee 4e 25 m. rugslag jongens 1966: Twan Stiphout 4e Hugo van Helden 2e 25 m. rugslag meisjes 1965: Pasca lThomassen le Odette Martens le 25 m. vrije slag jongens 1965: Davy Mcorrees 5e Geert Flinsenberg 3e 50 m. schoolslag meisjes 1964: Petra van Rhee 4e Harriëtte Kleeven 5e 50 m. schoolslag jongens 1964: Marni Baltussen 5e Wilgert Volleberg 2e 4x25 m. vlinderslag gem. 1963: Odette v. d. Helm, Angelique Mar tens, Mark Scheper, Sjaak Stiphout 3e. 4x50 m. vrije slag gem. 1962: Anita Kleeven, Esther Thomassen, Jeroen Peplinghuizen, Harald de Koning 5e. 25 m. rugslag meisjes 8 jaar: Ccnny Litjens 5e Pascal Thomassen 2e 25 m. vrye slag meisjes 1966: Pascal Thomasen 3e Anita Vloet 4e 25 m. vrije slag jongens 1966: Paul Flinsenberg 2e Charlie Kellenaers 5e 25 m. schoolslag meisjes 1965: Ingrid Peeters 5e Berna Hebing 5e 25 m. schoolslag jongens: Geert Flinsenberg 4e Geert-Jan Peeters 5e 50 m. rugslag meisjes 1964: Marianne Baars 4e Hera Bastiaans 4e 50 m. rugslag jongens 1964: Marni Baltussen 4e Wilgert Volleberg 4e 4x25 m. schoolslag gem. 1963: Ans Michels, Hanny Bloemen, Sjaak Stiphout, Owen Burg 2e 4x50 m. rugslag gem. 1962: Lisette Kellenaers, Anita Bastiaans, Huub Wismans, Harold de Koning 25 m. vrije slag meisjes 8 jaar: Pascal Thomassen le Conny Litjens 5e 25 m. vrije slag jongens o. 8 jr.: Juul Schaminee 3e Marcel Hanen 3e 25 m. schoolslag meisjes 1966: Erika Klomp 4e Willeke Berkhout 5e 25 m. schooslag jongens 1966: Frank Janssen 2e Ronald Janssen 3e 25 m. rugslag meisjes 1965: Odette Martens 2e Monique Janssen 5e 25 m. rugslag jongens 1965: Jeroen v. d. Linden 4e Davy Moorrees 5e 50 m. vrije slag meisjes 1964: Wenny Martens 4e Hanny Bloemen 4e 50m. vrije slag jongens 1964: Wilgert Volleberg 5e Marni Baltussen 5e 8x50 m. vrije slag dames-heren: Carin Oudenhoven, Annemie Arts, Jeanne Philipsen, Wilmie Thielen, Sjef Wester, Hans Spee, Cock v. d. Vlasakker, Eddy Clevers: le. VENRAYSE BILJARTBOND Dit weekend wordt in café J. Mi chels Merselosewegjioor biljartver eniging 't Anker de eindstrijd 5e klas voor het persoonlijk kampioen schap van de V.B.B. georganiseerd. Deelnemers hieraan zijn: G. Arts en G. Vermeulen (beiden SNA); L. Hendriks ('t Anker); J. van Ham (Biljartic); J. Muyzers (Leunen) en M. Bonants (Los Band). Reserve is W. Kleuskens (SNA). Voor de eindstrijd 3e klas heb ben de volgende spelers zich ge plaatst: A. v. Dinter, J. v. Daal, J. Michels (allen 't Anker), B. Hendriks (OPM), M. Siebers (Los Band), J. Poels (BCY) en L. Siebers (De Burg graaf). Reserve is M. Hoevenaars (Los Band). K.N.B.B. De genodigde biljarters van Dis trict Oost-Brabant zullen op 20, 21 en 22 maart te Oploo een bekertoer nooi organiseren waarin de sterkste spelers uit de omstreken vertegen woordigd zijn. Het toernooi zal ge houden worden in Hotel Reintjes. De deelnemers zijn: W. Nabuurs, Haps; J. Zeelen, Cuyk; A. Zeelen, Cuyk; H. Thijssen, Mill; J. de Lange, Overloon. Dit toernooi stelt de toeschouwers in de gelegenheid de betere spelers aan het werk te zien. Dhr. A. v. d. Vorle uit St. Antho- nis van de BV O.G.O. Overloon zal aan het Nederlands kampioenschap 2e klas libre deelnemen op 21 22 en 23 maart, dat gehouden wordt in Oegstgeest. Rooy vesus Oikos was het pro gramma van afgelopen zaterdag. Niet alleen heren 1, maar ook de dames en heren 2 moesten tegen de ze Roermondse tegenstander aantre> den. Bij deze drie wedstrijden be haalde VC Rooy twee zeges en wel bij de heren en wisten de dames na een 20 achterstand de schade tot 32 te beperken. De dames starten tegen Oikos in de normale basisopstelling en had den in het begin nogal wat moeite om elkaar te vinden. Daarvan pro fiteerde Oikos, door een snelle 20 voorsprong te nemen. Zoals echter tegenwoordig zo vaak bij onze dames, werden toen de krachten nog eens gemobiliseerd. In een spannende 3e set wist de ploeg na nog met 13-12 te hebben achter gestaan de set te winnen met 15-13, In de 4e set liep het vlekkeloos. De aanval werd goed benut en de da mes drukten door tot 2-2. In de 5e set was kennelijk het kruit opge brand. Met veldwisselen was al een ruime achterstand ontstaan en Oikos liet zich niet meer achterhalen. 32 dus en gezien de wedstrijd een ac ceptabele stand en een vooral in 3e en 4e set goed draaiend VC Rooy. De heren 2 belanceren op het randje van degradatiegevaar. Oikos moest verslagen worden anders was het uit. Met een goede instelling, kien aanvalsspel en goed verdedi gen werd het een onbedreigde 30 zege. Heren 1 tenslotte begon tegen Oi kos furieus, snel werd een voor sprong opgebouwd van 7-2. Toen haperde de machine. Het set uppen met name werd onvoldoende en Oikos profiteerde dankbaar door met 15-13 de eerste set te winnen. In de tweede set was bij Rooy het een en ander in de ploeg gewijzigd, kennelijk niet al te best voor con centratie en spel, want met 15-3, ja U leest het goed, had hekkesluiter Oikos een 2-0 voorsprong. Dit was te gek. Coach Philipsen zette nog maals alles op alles, de set ups wel ke met name in de eerste set zo slecht waren kwamen ineens wel gode. In deze en in de 4e set werd Oikos volkomen overklast en de stand genivelleerd. In de 5e het was bij de stand43 in het voordeel van VCS Rooy een incident. Een speler van Oikos schopte de bal keihard in het onderlichaam van Coos de Schipper, die theatraal ter aarde zeeg. Grote opschudding natuurlijk. Gelukkig viel alles achteraf reuze mee en VC Rooy begon geprikkeld aan het laatste bedrijf. Oikos werd elk initiatief uit handen genomen en volkomen van het veld gespeeld, met 15-3 werd het toch nog 32 voor VC Rooy. Zaterdag a.s. de topper van het seizoen. VC Rooy ontvangt koploper en ongeslagen Robot/Tornado. En gezien de mentaliteit van heren 1 moet Robot op heftige tegenstand rekenen. Aanvang van de wedstrijd 18.30 uur. Om 17.00 uur komen de dames in aktie tegen Valuas uit Venlo. In de eerste wedstrijd werd het een ver diende zeger voor ons team en wij verwachten een zelfde resultaat. Vanaf 2 uur komen de reserve teams al in aktie. Mgoen wij op uw aanwezigheid rekenen? Dames VC Rooy 3VC Velden Na de zeer goede wedstrijd van vorige week moest er nu aangetre den worden tegen het op de zesde plaats staande VC Velden. Er werd over het algemeen niet slecht gevolleyd het niveau van vo rige week werd echter niet gehaald. De le set werd erg gemakkelijk ge wonnen, maar toen we in de tweede set onze opstelling veranderde, wa ren de rollen omgekeerd. We haal den nog wel op van 5-13 naar 13-13 maar de setwinst ging naar de te genstander. We stelden toen weer orde op zaken en wonnen de twee overige sets zonder werkelijk be dreigd te worden. Einduitslag: 31. Komende zaterdag gaan we naar Reuver en hopen ook daar weer de winst binnen te halen! Uitslagen zaterdag 15 maart Heren: Lyceum 1—VC Maastricht 3—0 setstanden: 15-3 15-3 15-3 Lyceum 3S 62 1—3 setstanden 5-15 16-14 10-15 7-15 Lyceum 4—VC Velden 2 31 setstanden 16-14 13-15 15-13 15-5 Uitslag jeugdcomp. zondag 16 maart: Lyceum 1—AV Flash 2—0 setstanden 15-12 en 15-12 Lyceum 1Venlo Sport 20 setstanden 152 en 15—0 Programma zaterdag 22 maart: Heren: Sarto 2Lyceum 1 18.00 u. Revoc 1Lyceum 2 17.00 u. Revoc 2Lyceum 3 19.30 u. AV Flash 1Lyceum 4 16.45 u. Dames: Lyceum 2Revoc 5 15.45 u. Lyceum 1AV Flash 1 16.45 u. Programma jeugdkompetitie zendag 23 maart: Jongens asp. A poule II (Lyc. 2) org. Revoc, aanvang 13.00 uur. Jongens asp. A poule I (Lyc. 3) org. Lyceum, aanvang 13.00 uur Meisjes Asp. A poule 1 (Lyc. 2) org. A.V. Flash, aanvang 13.00 u. Meisjes Asp. A poule 1 (Lyc. 3) erg. VCSD, Venlo, aanvang 13.00. HONKBAL De eerste oefenwedstrijd tegen Blackwings uit Deume is in tegen stelling tot het vorige seizoen win nend door Venray afgesloten: 87. Onder redelijke omstandigheden bleek dat Venray beter overwinterd had dan Blackwings. Hoewel de snelheid en nauwkeu righeid nog lang niet aanwezig was, was de inzet goed te noemen. Vanaf de eerste innings werd Blackwings onder druk gezet, het geen met goede honkslagen resul teerde in 7 punten in twee innings. In de gelijkmakende inning scoor de Blackwings 3 punten doordat het binnenveld van Venray door te wei nig training niet waterdicht bleek. Nadat Venray tot acht punten ge komen was scoorde Blackwings in de laatste innings 4 punten en werd de eindstand 87 bereikt. In deze wedstrijd werden de no dige taktische en technische fouten gemaakt echter daar zijn deze wed strijden voor om dit voor de kompe titie bij te schaven. A.s. zondag wordt gespeeld: VenrayVenlo Sport 14.00 uur Samenkomst 12.00 uur terrein Leun- seweg. Wij kunnen nog honkballeden ge bruiken. Heeft u belangstelling voor de honkbalsport, neemt dan kontakt op met A. J. Vermeulen, Blauw ververstraat 30, Venray. S) 0 IN 5 Bereikbare tijden: Elke werkdag van 9 tot half 11 's morgens en van 7 tot 8 uur 's avonds. De algemene hulpdienst kan U in elke situatie hulp bieden. Het is een groep mensen die zich vrijwillig in zet om een oplossing te vinden voor Uw moeilijkheden. Met wat voor pro blemen U ook zit, kom er gerust mee voor de dag. Op de inhaalavond zorgde J. Hou wen voor een grote verrassing door K. Lundahl te verslaan. Laatstge noemde probeerde met de tempera mentvolle koningsgambiet opening een snelle winst te forceren, maar hij kwam bedrogen uit. H. Coolen heeft door de overwin ning op R. Keereweer de minste ver- liespunten. Remisekoning P. Rou- vroye deed zijn naam eer aan door het punt te delen met W. Jeuken. Stand in klasse I: W. Jeuken 7 4 1 2 4% K. Lundahl 7 4 1 2 4% H. Coolen 6 3 2 1 4 W. Gommans 6 3 O 3 3 P. Rouvroye 7 14 2 3 J. Houwen 6 2 1 3 2% R. Keereweer 6 2 1 3 2% J. Louwerse 5 10 4 1 Er werden alleen nog maar in- haalpartijen gespeeld in de 4e klasse waar leidster L. Spee geen fout door J. Lucassen te verslaan. G. Weyers kon hierdoor naar een gedeelde 2e plaats stijgen, omdat hij F. Geene versloeg. Stand in klasse IV: L. Spee 6 6 6 0 0 6 G. Weyers 5 4 0 1 4 J. Lucassen 5 4 0 1 4 J. Fonteyn 6 2 0 4 2 R. Groenendijk 6 2 0 4 2 J. de Bruyn 6 2 0 4 2 F. Geene 6 0 0 6 0 De laatste wedstrijd voor de LSB kompetitie zal waarschijnlijk ge wonnen worden met 53. Want de afgebroken partijen tegen Pionneke 3 zullen wellicht remise worden, zo dat de stand in de le klasse LSB er als volgt uit zal zien: Venlo 2 5 4 1 0 9 27-13 EWS 5 4 0 1 8 26-14 Venray 6 3 1 2 7 23-25 Max Euwe 5 2 2 1 6 23-17 Gess 5 2 0 3 4 20-20 Brunssum 5 1 0 4 2 17-23 Pionneke 5 0 0 5 0 8-32 Personolgke uitslagen: A. v. BeekK. Lundahl 0-1 M. GerardsH. Coolen 0-1 C. CrombachW. Jeuken afgebr. R. KesselsW. Gommans 0-1 R. SeverinsP. Rouvroye afgebr. B. MeistersD. Hoekstra 1-0 A. MorvathR. Keereweer 0-1 R. ThomassenJ. Louwerse 1-0 De laatste trainingsrit voor de li centiehouders naar Berg en Dal is een ware slijtageslag geworden. De weersomstandigheden waren ook niet optimaal. Het was koud en door de regenval en de sneeuwbuien gaf menig renner de pijp aan maarten. De cols gingen bovendien bij menige coureur in de benen zitten, alsmede de kilometers. In totaal werden 120 kilometer afgelegd. Zondag a.s. zullen de eerste wed strijden van het nieuwe seizoen wor den verreden. In Nederweert komen de amateurs, veteranen, junioren en de aspiranten-A aan de start. De senioren, de gentlemen en de aspi ranten-B zullen naar het verre Geul- Ie moeten reizen. Onze vereniging zal in alle cate gorieën vertegenwoordigd zijn, uit gezonderd de amateurs. Wij wensen alle deelnemers veel sukses en ho- penlijk zullen we binnen afzienbare tijd onze eerste overwinning kun nen vieren in een van de 7 catego rieën. De tourrenners hebben de Peel en Maas route verreden. Het natte en koude weer was niet bepaald be vorderlijk voor een goede stemming. Jammer dat de weergoden vaak spelbreker zijn. Zondag zullen de tourrenners de route verrijden zoals die gepland is op 25 mei. De afstand bedraagt 80 km. Het vertrek is om 9 uur. Fotograaf Melkens was afgelopen zondag aanwezig om onze vereni ging op de foto te zetten. De ren ners poseerden in de nieuwe shirtjes van sponsor Cremers. De licentie houders gaven acte de presence in de opvallende maar mooie tricots van de vereniging. Tezijnertijd worden de leden in de gelegenheid gesteld om een afdruk van de gemaakte kiekjes te bemach tigen. Op 5 mei zal defintief een wed strijd worden ingelast te Vierlings beek. Aan de start zullen verschij nen de amateurs senioren en de gentlemen. Het parcours zal gelegen zijn in het centrum, t.w. de Spoor straat, Willem van Oranjestraat en de Laurentiusstraat. De organisatie is in handen van het wielercomité Vierlingsbeek. En verder zullen de renners kunnen vertrekken in Oos trum Wanssum, Blitterswijck en Ys- selsteyn. De coureurs zullen over gebrek aan startgelegenheid in eigen omgeving niet te klagen hebben. Nieuwe leden zijn van harte wel kom. U kunt zich aanmelden bij de sekretaris de heer Harrie Horster mans Vivaldistraat 5 te Venray, tel. 04780-4159 of bij een van de andere bestuursleden. Op 30 en 31 maart rijden onze renners in Haelen (le en 2e Paas dag) en verder in Zuid-Limburg. A.s. zaterdag WellSW, vertrek 16.00 uur vanaf café Hulsman. Math. Gommans, Jo Gommans, P. Smits, V. Lucassen, Th. Swinkels, M. Beerkens, J. Vievermans, H. Swaghoven, W. Clevers, P. Bonants, K. Gaal, H. Gommans. Afmelden voor vrijdagavond bij: de Bruyn, tel. 3127. „VENRAY EN OMSTREKEN" De voorposten van de naderende lente waren nog niet in zicht toen wij zaterdag 15 maart j.l. naar Fort Voordorp in de Bilt vertrokken voor het spelen van de voorrondes van de Ned. Tafeltenniskampioenschappen. Onderweg werden wij althans ge confronteerd met hevige regenbuien, het was een kompleet noodweer. Gelukkig was de stemming onder de spelers(sters) opperbest en dat kwam in de loop van de dag ook tot uit drukking. Na een felle strijd tussen de 76 deelnemers in totaal alleen de staan de gehandicapten, de rostoelers ko men volgende week zaterdag aan de slag, mag onze Venray se ploeg zich met 3 geplaatste dames en 1 heer dik tevreden stellen. En zo zullen de dames Nelly van Dijck Anneke Janssen en An de Mulder alsmede de heer Gerrit Pon- jee over drie weken in Assen de Venrayse kleuren gaan verdedigen. Al onze overige deelnemers(sters) zullen in het dubbelspel dan nog eens aan hun trekken komen. Al onze leden vonden het bijzon der attent, dat de heer Henk Bis- schops, lid van „Red Stars" en kor- respondent van kontaktblad „Drop shots" van deze Venrayse tafelten nisvereniging, ons in De Bilt kwam gadeslaan en voor bovengenoemd kontaktblad zijn belevenissen en in drukken van deze voorrondes in een artikel zal weergeven. Henk hier voor onze hartelijke dank, bijzonder ook voor jouw interesse voor „onze sport". Aan allen die zich ingezet hebben, hiervoor ook speciaal onze leden, coach Thomassen, trainer en suppor ters bedankt en tot over drie weken in Assen. Zondag 23 maart gaat het wan delseizoen weer beginnen. WSV De Natuurvrienden uit Merselo gaan deelnemen aan de Lentemars te Nij megen. Men start vanuit het clubgebouw „St. Michël" op de Heyendaalseweg te Nijmegen. Vertrektijd in Merselo 11.00 uur bij de Boerenbond. Op de algemene ledenvergadering van de Bedrijfsvoetbalvereniging Venray waren behalve de leden, aanwezig oud- en erevoorzitter Ko- bessen en dhr. Kobben namens de KNVB. Voorzitter van Zwol kon beide gasten verwelkomen en verslag doen van de vergadering in Sittard. De jaarverslagen van sekretaris Baartman en het financieel over zicht van penningmeester de Haart werden goedgekeurd. Bij de kascommissie werd M. v. d. Langenberg (Servio) gekozen in plaats van dhr. Michiels terwijl dhr. Raaij makers als zodanig werd her kozen. Bij de bestuursverkiezing werden de heren de Haart, v. d. Sande en Wijnands herkozen. NIEUW PROGRAMMA Bij de bespreking van het komen de programma kwamen de volgende punten aan de orde: Keuringen moeten per vereniging gebeuren en dienen tijdig plaats ge had te hebben. De kompetitie zal waarschijnlijk op 1 mei starten. Er wordt gespeeld op de terreinen van het sportpark en aan de Oostsingel. Er wordt be gonnen om half 7 en men zal op tijd dienen te beginnen. Iedere club zorgt voor zijn eigen grensrechter en de wedstrijdbal dient in orde te zijn. Ledenlijsten en toestemming van de vereniging van aktieve spelers dienen uiterlijk een week voor het begin van de kompetitie aanwezig te zijn bij de kompetitieleider: Eind- straat 4. In poule 1 spelen een hele com petitie: Havens SVCB 1, Servio, Ne- lissen, Nestlé 1. In poule 2 spelen een halve kom petitie: PTT. SVCB 2, Gemeente, Custers, Nestlé 2, Freudenberg. Hermus, Nieuw Dalland en Muvero/ Blitta. RIKKEN IN LEUNEN A.s. maandag 24 maart is de laat ste rikavond van dit seizoen. Aan vang 8.00 in café Martens.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 17