Gemeenteraadsvergadering Meerlo-Wanssum KERKELIJKE DIENSTEN DE SFEERVOLLE ZAAL LINDERS - VOLLEBERG Rectoraat Smakt Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Parochie Vredeskerk Samenwerkende Protestantse Kerken Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Leunen Rectoraat Veulen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel VOOR BRUILOFTEN EN FEESTEN TIJDIG RESERVEREN s.v.p. Stationsweg 147 - Venray - tel. 1510 Onder voorzitterschap van drs. Dittrich kwam de raad der gemeen te Meerlo-Wanssum in voltallige zitting bijeen met deze keer een on gekend groot aantal belangstellen den die de publieke tribune bevolk ten. Ook deze keer waren verschil lende raadsleden lang van stof, maar er was een duidelijke vooruit gang te bespeuren bij de fraktie Meerlo-Wanssum, waarbij de heer A. Holl veelal als woordvoerder op trad. Diens optreden getuigde van een goede bestudering van de stuk ken. I NIEUWJAARSREDE Burgemeester drs. Dittirch hield de gebruikelijke jaarrede waarop wij in onze volgende uitgave nader op hopen terug te komen. INGEKOMEN STUKKEN De raad was van oordeel dat zij omtrent het nut en de noodzakelijk heid van de rijksuniversiteit van Maastricht te weinig zeggen kon en besloot derhalve geen adhesie te be tuigen met een desbetreffende motie van de Maastrichtse gemeenteraad, maar deze motie voor kennisgeving aan te nemen. AGENDA Geen bedenkingen had de raad te gen de rechtspositieregeling voor de leden van de brandweer. Er zal ge tracht worden die regeling met te rugwerkende kracht vanaf 1 januari 1974 te laten ingaan. De verordening helingbestrijding werd conform het voorstel van B. en W. aangenomen. Door deze ver ordening kan er beter worden opge treden tegen helers. De verordening werd van groot belang geacht nu er zovele inbraken worden gesigna leerd van antiek. De verordening is zowat over het gehele distrikt van de rijkspolitie ingevoerd. Enkele raadsleden hadden nogal wat moeite met het beschikbaar stellen van bijna 3.000,voor een onderzoek omtrent de herstructure ring van de gezondheidszorg in de regio Horst. Met name Hendriks was bang dat het weggesmeten geld zou zijn, een mening welke door het col lege bestreden werd. Gevraagd werd of de verzekering kon worden gegeven dat het werk stuk getoetst zal worden aan de rea liteit en dat ook het ziekenhuiswe zen in Venray en Venlo daarbij be trokken zal worden. De kosten van dit onderzoek wat drie maanden zal duren is in zijn totaliteit begroot op 120.000,—. Ook verleende de raad zijn mede werking (echter niet hoger dan een bedrag van 1 gulden per inwoner) voor het onderzoek omtrent de bin nengemeentelijke decentralisatie in samenwerking met de gemeenten Broekhuizen, Sevenum, Horst en Venray. Dit onderzoek zal worden verricht door de vereniging voor Ne derlandse gemeenten. De restrictie werd gemaakt, dat dit onderzoek duidelijk gericht moet zijn op de plaatselijke omstandigheden en dat de gemeente Meerlo-Wanssum dui delijk herkenbaar moet zijn. Nadat enkele vragen naar genoe gen van de vragenstellers waren be antwoord ging de raad akkoord met de wijzigng van de erfpachtovereen komst ten aanzien van het bunga lowpark Roekenbos te Blitterswijck. De wegen in dat bungalowpark blij ven openbaar. Vaststaat ook dat de bungalows niet als tweede woning kunnen worden benut. De agendapunten betrekking heb bende op medewerking ingevolge de kleuter- en onderwijswet werden zonder bedenkingen door de raad goedgekeurd. Voor 1974 werd het be drag per leerling ingevolge art. 101 van de L.O. wet vastgesteld op 212,— en voor 1975 of 260,—. I RONDVRAAG Reconstructie van wegen in Wans- sum en de riolering in dat kerkdorp zal met een DACW subsidie moge lijk worden gemaakt. Het college heeft nog geen mening omtrent het funktioneren van de j ongerengemeenteraad. De uitbreiding van de jachthaven zal volgens het plan van 1967 wor den uitgevoerd. Hiervoor is een sub sidie in het kader van de werkloos heidsbestrijding in het vooruitzicht gesteld. Of in Tienray een sub regionaal woonwagenkamp zal komen, daar van is niets bekend. Wat wel be kend is dat in de regio verschillen de kleine woonwagenkampen zullen worden gerealiseerd. Omtrent de vervanging van Baily- brug te Well is bekend dat binnen kort begonnen wordt met het be- stekklaar maken van de plannen. De kosten van de Bailybrug zijn enorm hoog, waardoor de vervanging be spoedigd zal worden. Omtrent het juiste tracé kon niets naders wor den medegedeeld. MIDSUMMERPOPFESTIVAL De raad ging met 12 tegen 1 stem akkoord met het voorstel van het college om het verzoek van de stich ting Jongeren Beweging Meerlo voor een bijdrage in het financieel tekort af te wijzen. Voordat de raad dat besluit nam waren verschillende raadsleden tot in tweede instantie aan het woord geweest. Er waren verschillende voorstanders, maar ook tegenstanders, want met de heer Hendriks waren verschillende raads leden het eens dat er bij de orga nisatie vraagtekens waren gebleven. Als men dit tekort wilde aanpassen, dan wou dit raadslid ook wel Ajax- Benfica organiseren, want de ge meente kon dan voor het tekort op draaien. De heer Holl had becijferd dat met deze organisatie een jaaromzet te boeken zou zijn van rond de 20 miljoen. Nu waren er 2000 mensen te weinig het Popfestival hadden bezocht, was er een tekort van 30.000,Om nu maar de betaalde vermakelijkheidsbelasting terug te betalen (zoals de heer Weichs de Wenne suggereerde, waarop hij la ter zou terugkomen) vond het col lege een vreemde zaak. Waarom klopt men dan ook niet aan bij de Rijksbelasting en bij de Buma. De organisatoren wisten van het tekort en zij gingen tegen de af spraak in toch de verenigingen de helft van hun bedrag uitbetalen. Het college blijkt echter bereid om noch de organisatoren, noch de verenigingen niet in de kou te laten staan. Er is nog de mogelijkheid om aan tafel te gaan zitten om te kij ken wat er gedaan zal kunnen wor den, maar dan met een geheel an dere uitgaansbasis. De raad kan en mocht niet door brieven en artikelen op een dwaal spoor worden gebracht. Voordat de organisatoren aan het popfestival begonnen zijn zij al door het college gewaarschuwd want men vond de regio te klein voor een dergelijke opzet. Desondanks zetten de jonge ren, gesteund door 14 plaatselijke verenigingen door. Het popfestival kostte een bedrag van 186.112,en had nu een tekort van 3.600,de winst bij de participerende vereni gingen bedroeg 18.000,zodat de ze beweging voor 2000,in de rode cijfers staat. De jongeren vroe gen nu een subsidie van 19.000, en dat werd door de raad geweigerd. Hoe de jongeren en de verenigin gen nu toch worden geholpen dat zal de toekomst uitwijzen. van 2 tot en met 8 februari Zaterdag 15 uur Professiefeest van broeder Olaf te Smakt. 17.30 H. His te Holthees voor fam. Rouwens-Smits; 19 uur Jongeren viering te Smakt met koor en or kest. Thema: Wat is Waarheid. Zondag 9 uur H. Mis te Holthees voor de levende en overleden le den van het O.L.V. Gilde; 10 uur Hoogmis te Smakt voor Antoon Rutten-Wyenberg. Maandag 8.30 H. Mis voor overl. fam. Evers-Koenen. Dinsdag 8.30 H. Mis voor Martinus Geurts. Woensdag 8.30 H. Mis t.e.v. St. Jozef. Donderdag 8.30 H. Mis voor ge nezing van een zieke. Vrijdag 8.30 H. Mis voor overl. ouders Janssen-Verstegen. A.s. zondag is er om half elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a een eucharistische tafelviering voor per sonen van 17 jaar en ouder. Cele brant: Frans Meijer. Feest van de Opdracht van de Heer in de tempel. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. ouders Coenen-Houtackers Gertruda Geurtjens-Vermazeren. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. ouders Arts-Comelissen; 9.30 grego riaanse hoogmis, int. Elisabeth van Kessel vwg. zwager en schoondoch ter uit dankbaarheid voor de goe de beterschap van een zieke; 11.00 viering van de Eerste plechtige H. Mis van de neomist Piet Hoedemae- kers met assistentie van pater Pro vinciaal pater Falco, tot intentie van de neomist; 18.00 gelezen mis, int. Eed Stevens en Louw Aben vwg. buurtver. H.E.K. Anna Jans Be- ken-Jacobs. Maandag: 8.00 overl. fam. Kort- smit; 9.00 Huberta van Megen; 19.00 zuster Beata Thuyls mevr. v. d. Berg-Poulissen Jacoba Cup-Cree- mers. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Hendri- kus Arts en Jacoba H. Janssen als sticht.; 9.00 overl. ouders Schols- Leers; 19.00 voor een bijzondere int. Johannes Janssen. Woensdag: 8.00 prof. A. van Dijck en ouders als sticht.; 9.00 Maria Kleuskens-Achten; 19.00 Eed Ste vens vwg. de buurt overl. ouders Rongen-Pingen, Anna en Jan. Donderdag: 8.00 Theodora J. Poels en Mathijs Smits als sticht.; 9.00 Ge rard Pouwels als sticht. Francisca H. v. d. Munckhof als sticht. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand Vanaf 8.00 wordt de zieken communie rondgebracht. 8.00 voor overl. vader en zus; 9.00 Martinus Thuyls, Hendrika Muysers en zuster Beata; 19.00 Toon van der Linden Wilhelmina Wismans-Laumen. Zaterdag: 8.00 Nellie Goumans; 9.00 vader en moeder Bouten en Hu berta van Megen; 19.00 Maria van Gorp-Boelen Els Kelders Math. Goumans. Huwelijk Gerrie Bovee, Hagelweg en Pieter Jan Daniels, Meyel. Crèche 11.00 uur José van Baarssen en Maria van Osch. Eerste plechtige H. Mis Onze plaatsgenoot Piet Hoede- maekers, die kortgeleden in zijn mis sie van Indonesië tot priester is ge wijd, zal zondag om 11.00 uur zijn eerste plechtige H. Mis vieren te midden van onze gemeenschap. Voor muzikale medewerking aan deze dienst zullen zorgen het jongeren koor Capriccio en het orkest Bojema, tevens enkele vrienden uit Indo nesië. Godsdienstige gespreksavond voor jongeren en ouderen op don derdag 6 februari om 8.00 uur in de A.B.O.-school, Ursulastraat 1. Ge spreksthema: „Heeft de mens van nu nog vragen, of weten we het wel?" Of: Heeft onze maatschappij met haar tevoren afgekochte zeker heden ook ons geluk verzekerd? Komt u ook meedenken? Akolieten: Zaterdag 1 febr.: 19 uur Maria Oudenhoven en J. Goumans. Zondag 2 febr.: 8 uur Peter Pel- zer en Willy v. d. Vorle en Jos Bex- kens; 9.30 Gerard Hendriks en Huub Gooren. Misdienaars: Zondag: 18 uur André Janssen en Marius Jenniskens. Maandag, dinsdag, woenslag: 8 u. Rens Engelen en Odette Martens; 19 uur Henny Fasote en Margot van Stiphout. Donderdag, vrij dage, zaterdag: 8 u. Marko van Grootel en Mariet van Ooi. Vrijdag: 19 uur Robert Heins- broek en Lucien Kupers. Week van 2 t.m. 8 febr.: Zaterdag: 14.00 gez. H. Mis bij ge legenheid van het huwelijk Ouden- hoven-Claessens. Zondag: MARIA LICHTMIS; H. Missen 7.30, 9.00, 11.45. De hoogmis van 10.15 zingen we samen met het Dameskoor. .18.00 avondmis gezon gen door Venrays Mannenkoor bjj gelegenheid van het 25-jarig huwe lijk Croymans-van de Berg. Vrijdag: EERSTE VRIJDAG VAN DE MAAND. 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededelingen: 1. Het weekend van 1 en 2 febr. i: de jaarlijkse kollekte voor de Me- misa (Medische Missie-Aktie). U weet het allen van de T.V. etc. wat er nog een ellende aan ziek tes is in die landen. Laten we de zusters, dokters, verpleegsters helpen door hen financieel te steunen. Doen we dat flink! Dank U wel. 2. Uw gezinsbijdrage kunt U altijd storten op giro: 1174863 t.n.v. Ge zinsbijdrage Venray. Ook al hebt u nog niemand van de gezinsbij drage aan de deur gehad, U kunt gerust beginnen. En is de gezins bijdrage voor onze parochie be stemd zet er dan bij: voor Pa terskerk. Mis-intenties Zaterdag: 18.30 Jozef Peters. Zondag: 7.30 overl. fam. Coop- mans-Custers; 9.00 voor de paro chie; 10.15 Johannes Wijnhoven; 11.45 Antoiinetta Zwitserlood-Volle- berg; 18.00 25-jarig huwelijk Croy- mans-v. d. Berg. Maandag: 7.45 Zuster Aniceta Her- melen; 8.30 bijzondere intentie; 19.00 uit dankbaarheid. Dinsdag: 7.45 bijzondere intentie; 8.30 voor goede beterschap; 19.00 Andreas Smedts en kinderen. Woensdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 bijzondere intentie; 19.00 Jozef Peters. Donderdag: 7.45 bijzondere inten tie; 8.30 voor spoedige beterschap; 19.00 Martinus Lenssen, echtgenote en kinderen. Vrijdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Nelleke Goumans; 19.00 Gezinsmis, Gerardus Peeters. Zaterdag: 7.45 Selida Virginia Ro- jer; 8.30 Constant Rojer. Akolieten en Misdienaars Zaterdag: 18.30 Henk Jansen, Je roen Comelissen. Zondag; 7.30 Leo Jansen, René v. Hooren; 9.00 Hans van de Bekerom, Pim de Vos; 10.15 Peter Claessens, Mare Comelissen; 11.45 Gerard Stods, Marcel Hendricx; 18.00 Lud- wig Arts, Wim van der Heijden. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Maarten Arts, Henk Jansen; 19.00 Jos Claessens, Johnny Smits. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Peter Schoenmakers; 19.00 Jeroen en Luc Comelissen. Feest van de „Opdracht van de Heer in de tempel". Maria Lichtmis. Zaterdag 19.00 avondmis voor overl. Jan van Lin en zoon Nout. Het dameskoor „Venrode" zingt, vanwege het feest van Maria Licht mis, enkele meerstemmige liederen. Zondag 8.00 leesmis ter ere van 0. L. Vrouw en de H. Gerardus (fam. v. T.)9.00 leesmis voor overl. Jacobus Versteegen. Met het kin derkoor zingen we enkele liederen; 10.00 hoogmis voor overl. ouders Pelzer-Heesen en zoon Martinus. Gregoriaans-Latynse gezangen van het feest van Maria Lichtmis met het kerkelijk zangkoor; 11.30 lees mis voor overl. Thijs v. d. Waeter; 18.30 avondmis voor overl. familie van Rooy-Hendriks en zoon Harry. Maandag 8.00 leesmis voor alle overl. parochianen, (kollekte van Allerzielen); 19.00 avondmis voor overl. Comelis Matthijssen (fam. H.) Dinsdag 8.00 leesmis voor overl. fam. Mulders-Aerts; 19.00 avond mis voor overl. Sjang Lenssen. Woensdag 8.00 leesmis voor overl. fam. Rögels-Bouten; 19.00 avond mis voor overl. fam. Bouten-van Megen en Bertha van Megen. Donderdag 8.00 leesmis voor va der en kinderen en overl. moeder 19.00 avondmis voor overl. Ben Geurts. Vrijdag. Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. fam. Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. Cornelis Mat thijssen. Zaterdag 8.00 leesmis voor overl. fam. Schmant-Engels; 19.00 avond mis voor overl. Nout Cremers. Mededelingen 1. a.s. Zondag 2 februari is het ME- MISA-zondag. De Medische Mis sie Aktie bestaat dan 50 jaar. In al die jaren heeft ze gezorgd voor geneesmiddelen in de missielan den. Pater Jans, missionaris in Pakistan, zal dan in alle H. Mis sen iets komen vertellen waar voor het geld van de MEMISA besteed wordt. 2. a.s. Zaterdagavond en zondag wordt na alle H. Missen de Bla- sius-zegen gegeven voor degenen die dit wensen. De H. Blasius wordt vooral aangeroepen om ge nezen te worden van keelziekten. 3. We wijzen er nog op dat iedere zondag onder de mis van half 12 kindercrèche wordt gehouden in de kleuterschool, vlak bjj de kerk. Dit is gemakkelijk voor de ouders met kleine kinderen, die graag samen naar de kerk gaan. Maak er dan ook gebruik van. Akolieten- en Misdienaarslijst voor de week van 2 februari Zondag: 8 uur T. Raaijmakers en H. Kusters; 9 uur F. de la Roy en J. Ingenpas; 10 uur M. Dicker, W. Hermans, R. v. Wijk; 11.30 J. v. d. Weiden en H. Willemse; 18.30 A. Ha- winkels en X. Haegens. Week I: 8 uur P. Goossens en R. Beerkens; 19 uur L. Schaeffers en M. Barten. Week II: C. v. Gaal en F. de Groot; 19 uur A. Theuws en M. Lensen. Zondagmorgen dienst in de aula van Den Hoebert, aanvang half 10. Tijdens de dienst kinderoppas en kindemevendienst. Predikant in ds. Beens, die ook om 11 uur zal voorgaan in de Her vormde kerk te Blitterswijck. In beide diensten extra collecte voor het Werelddiakonaat. Week van 2 9 februari Zondag 8.30 Gest. jaard. Pastoor v.d. Berg; 10 Gest. jaard. Martien Moorrees. Maandag 9 Gest. jaard. Frans Poels en echtgenote. Dinsdag 9 Maria Joosten-Camps. Woensdag 9 Wies v. d. Brandt- Weijs. Donderdag 9 tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Vrijdag 9 Gest. jaard. Familie v. Heijster. Zaterdag 19 Philomena Camps- Swemers (vw. neven en nichten). Vrijdag eerste vrjjdag van de maand wordt de communie aan de zieken gebracht. MEMISA In het weekend van 1 en 2 febr. houdt Memisa voor de vijftigste maal haar actie in de hoop dat ook uw belangstelling uitgaat naar de grote noden van de mensen in de ontwikkelingslanden. De missionarissen vragen drin gend onze hulp; dan alleen kan het rijk Gods gevestigd worden wan neer aan de materiële noden tege moet gekomen wordt. Het is aan Memisa eigen deze no den op het medisch vlak te lenigen door het verstrekken van medicij nen en verdere geneeskundige hulp; het zenden van baby-voeding, melk, verband en vitaminen; het bouwen en inrichten van ziekenhuizen, kraamklinieken, poliklinieken; het verschaffen van invalidenwagens, krukken, tandheelkundige instru menten; het zorgen dat het werk op de lange duur door eigenlandse krachten overgenomen kan worden. Maar voor het zover is blijft uw hulp dringend nodig. Helpt u mee; naamloos velen zullen u dankbaar zijn voor de geboden hulp. DANK U Langs deze weg willen wij u on ze hartelijke dank betuigen voor de vele goede gaven welke KERK IN NOOD tijdens de gehouden inzame- lingsaktie in Oostrum mocht ont vangen. De opbrengst aan goede ren, zoals gedragen kleding, schoei sel en houdbare levens- en genees middelen bedroeg ca. 750 kg. Hartelijk dank, afd. propaganda OOSTPRIESTERHULP. Maria Lichtmis. dankbaarheid en voor overleden ou ders Gerard en Henrica Peeters. Zondag: 8.30 gez. H. Mis Math. Jenniskens Bemardina en Johannes Thielen; 10 uur Hoogmis, jaardienst Johan Peters. Maandag: 8.00 H. Mis st. Math. Beurskens en Johanna de Water. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Woensdag: 19.00 gez. H. Mis Ge rardus Hub. Kemmelings. Donderdag: 19.00 gez. H. Mis st. Johannes Verstegen en Johanna Cleophas. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, feest H. Hart. 19.00 gez. H. Mis jaard. Johannes Coppes en Ger truda Coppes-Jacobs. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis st. jaardienst Jozef Versleijen, tevens H. Mis Karnavalsvereniging. Zaterdag: en zondag onder de H. Missen kollekte Memisa en na de H. Missen Blasiuszegen. Opdracht van de Heer in tempeL Zaterdag: 19.00 lsm. tot bijzondere intentie (C.). Zondag: 8.00 lsm. v. Leo Loonen; 10.00 hgm. als jrd. v. Antoon v. Osch en Johanna Gertruda Kusters, 11.30 lsm. v. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen. Maandag: 7.30 lsm. v. overl. ouders en kinderen Baltussen-Loonen; 18.30 lsm .t.i.v. fam. van Hees-Voesten; 19.00 lsm. v. overl. fam. Heldens-v.d. Sterren; 19.30 lsm. tot bijz. intentie. Dinsdag: 7.30 lsm. v. Mathijs Lit- jens; 19.00 lsm. v. Theod. Bouten, echtgen. en Gerrit Bouten. Woensdag: 7.30 lsm. t.e.v. O.L. Vr. v. Altijddurende Bijstand en H. Ge rardus (L.); 18.30 lsm. v. Gerard v. Dijck; 19.00 lsm. v. Piet Loonen, echtgen. en Jan Loenen. Donderdag: 7.30 lsm. v. pastoor A. de Bot; 18.30 lsm. v. overl. fam. Loenen-Pouwels; 19.00 lsm. v. Ma ria Achten-van Dijck. Vrijdag: Eerste vrtfdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 lsm. v. Jozef Croijmans, echtgen. en Martin Croijmans; 13.30 huwelijk Drabbels-Brok; 18.30 lsm. v. Elly v. Berlo en Elly Loonen; 19.00 lsm. v. overl. fam. Manders-Hendrikx. Zaterdag: 7.30 lsm. uit dankbaar heid (L.); 19.00 lsm. v. overl. fam. Verkoeijen-van Osch. Misdienaars: 7.30 Fr. v. Bavel; 18.30 H. Manders; 19.00 W. Jennis kens. Akolieten: 8.00 Th. Loenen; 11.30 Th. Bouten en W. Voermans; 10.00 F. Lucassen, P. v. Berlo, P. Voer mans en A. v. Hees. Ouderavond tweede klassers als voorbereiding op de eerste H. Com munie der kinderen. Deze zal ge houden worden op maandag 17 fe bruari in het gemeenschapshuis. Memisa-kollekte wordt dit week end gehouden. De kollekte van de eerste zondag van de maand voor eigen kerk wordt een zondag ver schoven. H. Vormsel. Aan de schoolverla ters zal het H. Vormsel worden toe gediend op zaterdagavond 26 april in de H. Mis van 19.00 uur. Dit zal ge daan worden door Mgr. A. Caster mans, vicaris-generaal. Huwelijksafk.: Martin Drabbels (Venray) en Marjan Brok. Gedoopt; Barry Willems. Zaterdagavond 7.30 Hgm. overl. ouders Weys-Houben. Zaterdag en zondag Memisa. Zon dag extra kollekte. Zondag 2 febr.: Opdracht van de Heer - Maria Lichtmis. Voor de Hoogmis wijding der kaarsen. Zon dags voorlopig le H. Mis om 9 uur; Hoogmis om 11 uur. 9 uur le zes- wekendienst voor zal. Geert Clas sens; 11 uur Hgm. gest. jgt. voor zal. Mathijs Geurts en beide echtg. Maandag: 8 uur lsm. overl. ouders v. Wylick-Engelen. Dinsdag: 8 uur lsm. tot bijz. int. H. Gerardus en H. Antonius, fam. Ha- gens. Woensdag: 8 u. lsm. overl. ouders de Lauw-Segeren. Donderdag: 8 uur lsm. overl. fam. Leyssen-Vollenbergh. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere van H. Hart van Jezus. Zaterdagavond 7.30 Hgm. zal. P. Weys-van Ooi en Wim Weys. Akolieten voor 2 febr. Joh. Fleur- kens, Henk Jacobs en Sj. Classens. 4e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 leesmis v. Peter Joh. v. d. Sterren en Gertruda Simons; 10.00 Hoogmis: gesticht jaarg. v. Al- bert Verheyen en Petronella Ver- heyen-Peeters en Willem Verheyen; 11.30 weekdienst v. Sjaak Emonts. Maandag: 8.00 leesmis v. Gertru da Swinkels. Dinsdag: 8.00 jaarg. v. Harry Ver geldt. Woensdag: 8.0 leesmis v. d. overl. ouders Fleurkens-Claessens. Donderdag: 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Pouwels-Vousten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 leesmis uit dankbaar heid t.e.v. H. Hart van Jezus. Zaterdag: 19.0 H. Mis uit dankb. bij het 22-jarig jubileum van de car navalsvereniging. Misdienaars: zaterdag 19.00 John ny Houben en Marcel Hellegers. Zondag: 8.30 Leo van Soest en Ge rard Spreeuwenberg; 10.00 Twan de Wit en Albert Fleurkens; 11.30 Hans Teunissen en P. Paul Koonings. 4e zondag door het jaar, 2 febr. Eerste zondag van de maand, met bijzondere kollekte voor onze kerk. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Maria Arts-Emonts. Zondag: 8.30 gest. lsm. v. Anna Bouten; 10.00 Hoogmis tot int. van de leden van de fanfare en van het kerkelijk zangkoor; 11.30 H. Mis v. Joop Ariaens vw. de buurt. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor een zieke (J. M.). Dinsdag: 8.0 best. jgt. v. Henrica v. Dijck-Hoedemakers. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis tot dankzegging (PI.). Donderdag: 8.00 gest. jgt. v. Wil lem van Rijswijck en Helena Lit- jens. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart voor hen die geofferd hebben, te verzorgen door de schoolkinde ren. Zaterdag: 19.00 best. jgt. v. Petro nella Hendriks-Poels. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: P. Noyen, H. Wismans; 10.00 Sj. Stiphout, P. v. Well; 11.30 Tw. v. Hoof, Sj. v. Meyel. Kollektanten: zaterdag Michels - Ewals; zondag: 8.30 v. Cuijck-Hen- drikx; 10.00 v. Osch-v. Hoof; 11.30 Emonts-Arts. Zondag: Opdracht v. d. Heer in de tempel - MARIA LICHTMIS. 10 u. hoogmis t.i.v. plaatselijke L.V.B. Zaterdagavond en zondag maan delijkse bijzondere KOLLEKTE. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. overleden ouders van Helvoirt en v. d. Weijer. Dinsdag: v. d. overledenen van fam. Nabuurs-v. d. Broek. Woensdag: t.i.v. fam. Arts-Berents. Donderdag: v. d. overledenen van fam .Poels-Duijkers. Vrijdag: EERSTE VRIJDAG. 8.45 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart v. d. ziele- rust van Thea v. Bakel-Peters na mens Ponjée-van Vegchel. Zaterdag: 19.00 avondmis t.i.v. fam. Arts-Franssen.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 10