KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER van oorschot Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Parochie Yredeskerk Samenwerkende Protestantse Kerken Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt Parochie Merselo WIJKRAAD NOORD-WEST VROUWENGILDE ALLES maar dan ook alles voor prijs CARNAVAL VOOR DE JEUGD Bedrijfsongeval DAMESKOOR VENRODE Jeugdnatuurwach£ van 26 januari tot en met 1 februari a.s. Zondag is er om half elf in de Levensschool Bevrijdingsweg 2a 'n eucharistische tafelviering voor per sonen van 17 jaar en ouder. Celebrant: deken L. Theunissen. Derde zondag door het jaar Zaterdag 19.00 nederlandse hoog mis int. overl. fam. Verstraelen-v. Meyel; José Min-Hendrix; Lode- wijk Aben Zondag 8.00 gelezen mis int. Toon van der Linden, Johannes Janssen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. P. Janssen en Lambex'dina Janssen- van Gerven; overl. ouders Jonkers- Claessens en "Wilhelmina Claessens. 11 u. nederlandse hoogmis, int. M. van Gorp- Boelen; Peter Bisschops vwg. de buurt; 18.00 gelezen h. mis int. Theodorus Siebers en schoon dochter Bep; Maria Jans-Beken- Coppis vwg. de buurt. Maandag 8.00 C. Lagerberg, echtg. en wederz. ouders als sticht.; 9.00 Harrie Messemaekers als jgt.; 19.00 Herman Coopmans en ouders als sticht.; overl. ouders Rongen-Pin gen, Anna en Jean. Dinsdag 8.00 voor overledene Spaans; 9.00 Antoon van Osch; 19.00 Wiel Custers, Anna M. Swinkels- Borghs en echtg. en zoon Harrie als jgt.; Nellie Goumans. Woensdag 8.00 Johannes H.H. Oudenhoven als sticht.; 9.00 Marti- nus Ttuyls, Hendrik Muysers en zuster Beata; 19.00 P. Swinkels vwg. buurtver. St. Jozef; Gerard Truyen. Donderdag 8.00 Th. Droesen, Anna E., Anna C. Poels en zoon Antoon als sticht.; 9.00 Antoon Pelzer. Vrijdag 8.00 overl. fam. Kortsmit; 9.00 Eed. Stevens vwg. de sportver. 't Alvertje; 19.00 overl. fam. Pee- ters-Kerstjens; Sjaak Bom. Zaterdag 8.00 Peter van Meyel; •9.00 Jos C. M. Neeteson; 19.00 oud. Coenen-Houtakkers; Gertruda Ver- mazeren. Crèche 11.00 uur Wilmie van Haren, Lisette Weijers en Lea Dupont. Akolieten: Zaterdag 25 jan. 19.00 Jacqueline Clephas en Huub Janssen. Zondag 26 jan. 8.00 Godfried Hen- dricx en Anton Huibers; 9.30 Mary Pelzer en Jackie van Els; 11.00 M. van de Pelt en W. Bistervels. Misdienaars: Zondag 18.00 Vian v. d. Berg en Th. Jansen. Maandag, dinsdag, woensdag 8.00 Richard de la Roy en Carlo Albers. 19.00 Patrick Aben en Wilma Mae- sen. Donderdag, vrijdag, zaterdag 8.00 Hans van Gerven en Frans Vermeu len. Vrijdag 19.00 Ronnie Heeren en Inge van de Zwaan. sen, Jeroen Comelissen; 18.00 Leo Manders, Wieke Aarts Maandag, Woensdag, Vrijdag 7.45 Ludwig Arts, Wim van der Heij den; 19.00 Ricky Douwes. Dinsdag, donderdag en zaterdag: 7.45 Jan Meijer, Hub Derks; 19.00 Leo Manders, Wieke Aarts. Week van 26 jan. t.m. 1 febr. Zondag: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis gezongen door de Zan gers van St. Frans; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 2.00 gez. H. Mis bij ge legenheid van het huwelijk Ouden- hoven-Claessens; 5.00 en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondagsviering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Gertruda Ars- Tonen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. fam. Coopmans-Custers; 10.15 overl. fam. Claessens-Philipsen; 11.45 overl. ouders Theuvenet; 18.00 An- toinetta Zwitserlood-Volleberg. Maandag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Karei Wijnen; 19.00 bijzondere intentie. Dinsdag: 7.45 Zuster Aniceta Her- melen; 8.30 overl. fam. Swinkels- Huismans; 19.00 Martien van Aars- sen. Woensdag: 7.45 Jacoba van den Munckhof-v. d. Winkel en zoon Arie; 8.30 Nelleke Goumans; 19.00 overl. fam. Nijssen-Coolen. Donderdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Martinus Hoedemaekers; 19.00 overledenen. Vrijdag: 7.45 bijzondere intentie; 8.30 bijzondere intentie; 19.00 gezins mis, Wilhelmus Aarts, schoonzoon en dochter. Zaterdag: 7.45 bijzondere intentie; 8.30 bijzondere intentie; 19.00 ge zinsmis; Wilhelmis Aarts, schoon zoon en dochter Zaterdag 7.45 bijzondere intentie; 8.30 Antoon Willemsen-Vos en Ger truda Swinkels; 14.00 Huwelijksmis Bruidspaar Oudenhoven-Claessens Akolieten en misdienaars Zaterdag 18.30 Leo Jansen, René van Hoorn. Zondag 7.30 Hans v.d. Bekerom, Pim de Vos; 9.00 Peter Claessens, Mare Comelissen; 10.15 Ger. Stoks Marcel Hendricx; 11.45 Henk Jan- Derde zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Bér Philipsen. Nederlandse liederen samen met het dameskoor. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Hendricus Maassen; 9.00 leesmis voor overl. Grad Hoedemaeckers. Met het kinderkoor zingen we en kele liederen. 10.00 hoogmis voor overl. ouders Hendriks-Seijkens. Ne derlandse gezangen met het kerke lijk zangkoor; 11.30 leesmis voor overl. Thijs van de Waeter; 18.30 avondmis voor overl. Mien Wis- mans-Laumen. Maandag: 8.00 leesmis tot zekere intentie; 19.00 avondmis voor overl. ouders Stevens-Pijpers. Dinsdag: H. Thomas van Aquino, priester en kerkleraar. 8.00 leesmis voor overl. familie Jenneskens- Muijsers; 19.00 avondmis voor overl, Johannes Smits. Woensdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid (J.)19.00 avondmis voor overl. Marei Donders-Strijbosch. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Leo van der Hcff; 19.00 uur avondmis voor overl. familie Cus- ters-Cuppen. Vrijdag: H. Don Bosco, priester. 8.00 leesmis voor overl. Comelis Matthijssen (v. d. bejaarden); 15.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruids paar v. d. Ven-Druiven; 19.00 avond mis voor overl. Jan Duijkers. Zaterdag: 8.00 leesmis tot intentie vna de Limburgse bedevaartgangers naar Lourdes; 19.00 avondmis voor overl. Jan van Lin en zoon Noud. Akolieten- en Misdienaarslüst voor de week van 26 januari Zondag: 8 uur T. Raaijmakers en J. Ingenpas; 9 uur W. Reuser en R. v. Veggel; 10 uur P. Loonen, T. Aben, J. Jacobs; 11.30 L. Schaeffers en H. Küsters; 18.30 F. de la Roy en R. Beerkens. Week I: 8 uur J. Bruno en R. Mulder; 19 uur J. v. d. Weiden en M. Barten. Week II: L. Baken en M. Slagter; 19 uur E. Willemse en R. Tielen. Zondagmorgen dienst in de aula van den Hoebert, aanvang half 10. Predikant is Ds. Beens. Tijdens de dienst kinderoppas en kindernevendienst. Denkt u aan de extra-kollekte voor ons diakonaatsprojekt, een waterput in Malawi? Daarvoor is er op donderdag 30 januari weer een KIENAVOND. De kerkeraad hoopt dat om acht uur de aula geheel bezet is. 3e zondag van het jaar. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaar- dienst ouders Duijkers-van Dijck en maandd. Wim Steeghs. Zondag: 8.30 gez. H. Mis st. Ge rard Kesseis en Eliz. Heiligers; 10 u. Hoogmis maandd. Lamberdina Ba ten-Rongen. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 19.00 H. Mis Arnold Rut ten en zoon Louis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 19.00 H. Mis Mevr. van Rhee-Drabbels (t.i.v. St. Antho- nius). Vrijdag: 8.00 H. Mis st. fam. Bern. Custers en Wilhelmina Vergeldt. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis uit dankbaarheid (H.) en voor overleden ouders Gerrad Peeters en Henrica Peeters. Na H. Mis Blasiuszegen. Week van 25 jan. - 1 febr. Misdienaars: Henk Strijbosch en Frank Weys; Jac. Classens en Henk Vollenberg. Hoogmis: Wil en Mart Vollenberg Derde zondag door het jaar. Zaterdag 19.00 jrd. Martin Wis- mans. Zondag 8.00 Petronella Philipsen. 10.00 jrd. Leon. Peeters-Spreeuw- enberg. Maandag 7.30 overl. fam. Ver hoeven-Hoeben. Dinsdag 8.00 overleden ouders Dinghs-v.d. Beuken. Woensdag 8.00 Gezinsmis (int. of feraars) Donderdag: 7.30 u. Lei Geurts en Wilhelmina Linders. Vrijdag 8.00 overl. fam. v. Dijk Zaterag 19.00 Hendrik Philipsen Donderdagavond repetitie kerkl. Zangkoor. Derde zondag door het jaar Wij vragen uw bijzondere aan dacht voor de gezinsbijdrage-actie. In de loop van de week hebt hierover een schrijven ontvangen van het kerkbestuur. Neemt een besluit tot een bijdrage, wacht niet te lang en de „kerkbalans" van on ze parochie is daarmee gebaat r Dank u bij voorbaat. Zaterdag 19 uur lsm. tot bijzonde re intentie (C.) Zondag 8 uur lsm. voor Piet Loe- nen, echtgenote en Jan Loenen. 10 uur hgm als gest. jd. voor overl. ouders Heesen-Verdellen. 11.30 lsm. voor Antoon Martens en echtgenote. Maandag 7.30 uur lsm. voor overl. ouders en kinderen Baltussen-Loo- nen. 18.30 uur lsm. voor Harry Cup pen en Petronella Smits-Vogel- sangs. 19 uur lsm. voor Gerrit Jen- niskens-Voermans. 19.30 uur lsm. v. Piet Loenen, echtgenote en Jan Loe nen. Dinsdag 7.30 uur lsm. Mathijs Litjens en echtgenote. 8 uur lsm. tot bijzondere intentie. (L.) Woensdag 7.30 uur gest. jd. voor Martinus v.d. Berg en Johanna v.d. Pasch. 18.30 uur lsm. voor Antoon Peeters. 19 uur lsm. voor Gerard Willemse. 19.30 uur lsm. voor Ger truda Voesten-Claessens. Donderdag 7.30 uur gest. jd. voor Pet. Joh. Martens. 8 uur lsm. voor Gerardus Goemans en Wilhelmina Weijs. Vrijdag 7.30 uur lsm. t.e.v. H. Hart. 18.30 uur lsm. als jd. voor Gerard van Dijck. 19 uur lsm. voor Gerard Jenniskens-Vissers en overl. fam. 19.30 uur lsm. als jd. voor Harry Cuppen. Zaterdag 7.30 uur lsm. voor afgest. fam. Arts-Niessen. 11 uur huwelijk Verkoeijen-van Osch. 19 uur lsm. tot bijzondere intentie (C.) Misdienaar,s 7.30 uur H. van Rhee, 18.30 uur Jac. Voermans, 19 uur J. Loenen, 19.30 uur J. Duijkers. Akolythen 8 uur K. Theunis, 10 uur P. Jacobs, S. Reintjes, T. van Hees en W. Loe nen, 11.30 uur Th. Loenen en Th. Bouten Huwelij ksaf kondiging Gerrit Verkoeijen - Anny van Osch Martin Drabbels (Venray) - Marjan Brok. Gedoopt Audrey Kusters Zondag 26 jan.: 3e zondag door het jaar. 8 uur lsm. overl. fam. van Ool-Houben; 10 uur Hgm. overl. ouders Schreurs-Peeters. Maandag: 8 uur lsm. overl. fam. Ley ssen-V ol lenberg. Dinsdag: 8 uur lsm. overl. fam. Classens-Hendriks-Voermans. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Joh. Geurts. Donderdag: 8 uur lsm. overl. fam. Drabbels-Klaassen-v. Meijel. Vrijdag: 8 uur lsm. uit dankbaar heid fam. W. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. voor onze Bisschop; zaterdag avond 7.30 overl. ouders Weys-Hou- ben. Akolieten voor 26 jan.: Mat. Jans sen, Jan Thissen en Theo Mulders. 3e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 leesmis uit dankb. v. d. fam. Eeren-Heynen; 10.00 Hoog mis voor de parochie; 11.30 leesmis voor genezing van een zieke. Maandag: 8.00 leesmis v. Hendri- kus Maessen, Maria Mans en Jacq. Maessen. Dinsdag: 8.00 leesmis v. Jacob Arts. Woensdag: 8.00 leesmis v. Hendri- kus van de Ven. Donderdag: 8.00 leesmis uit dankb. v. d. fam. van Lipzig-Michels. Vrijdag: 8.00 leesmis v. Maria Wis- mans-van Vegchel. Zaterdag: 19.00 leesmis v. Gerar- da Peeters-Ewals en overl. fam. Misdienaars: zaterdag 19.00 Peter van Soest en Robert Arts. Zondag: 8.30 Johnny Houben en Marcel Hellegers; 10.00 Leo v. Soest en Gerard Spreeuwenberg; 11.30 u. Twan de Wit en Albert Fleur kens. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Maria Arts-Emonts. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: K. v. d. Linden en W. Mi ch els; 10.00 P. Noyen en H. Wis- mans; 11.30 Sj. Stiphout, en P. van Well. Kollektanten: zaterdag: Michels- Arts; zondag: 8.30 v. Cuijck-Ewals 10.00 van Osch-Hendrix11.30 uur Emons-van Hoof. Zaterdag 25 januari 17.30 H. Mis te Holthees voor overl. ouders Rou- wens-Heinemans. 19 uur Gez. H. Mis voor Antoon Rutten. Zondag 8.30 uur H. Mis te Holt hees voor overl. fam. van Kempen- Lochtens. 10 uur Hoogmis te Smakt voor Antoon Rutten-Wyenberg. Maandag 8.30 uur H. Mis voor de Karmel. Dinsdag 8.30 uur H. Mis voor Martinus Geurts en voor Anna Ma ria Heidens. Woensdag H. Mis t.e.v. St. Jozef. Donderdag 8.30 uur H. Mis voor fam. Hovens. Vrijdag 8.30 uur H. Mis uit dank baarheid aan St. Jozef. -3e zondag door het jaar. 26-1-75. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Gellings en overl. fam. v. d. Elzen. Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10.00 Hoogmis best. jgt. voor Johanna van Osch-Janssen; 11.30 u. H. Mis v. Gerrit Borssen. Maandag: 8.00 gest. jgt. v. Lamb. Lemmens, Catharina Hoedemakers en kind. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis v. overl. fam. Wilms-Claes. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. ouders Pubben-Loenen. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor Marijke v. Rijswijck te verzorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 geen H. Mis; 14.00 PI. Huwelijksmis voor het bruids paar Janssen-Broeren. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo a las once en punto en nuestra capilla Over- loonseweg 2 Misa con cantos y pla- tica en Castellano. Después de la Misa reunion en la casa del padre Juan. NOTICIAS CULTURALES Y SOCIALES El sabado a las nueve de la ma- nana escuela suplementaria en Lu- ciaschool: asistan todos sus hij os, Las ultimas semanas algunos de Vds han pasado por la oficina del padre Juan ocupados con dificul- dades del despido. Para prevenier dificuldades no se debe olvidar ja mas de lo que sigue; si Vds no ha- een eso, tampoco el padre Juan tie- ne remedio: En caso de despido, no firme nunca nada si no sabe lo que esta escrito o no lo comprende. Si le despiden a Ud. y no esta de acuerdo, debera Ud hacer la pro- testa en la empresa. Tendra que ir a la oficina de trabajo dentro de un dia y protestar contra el despido, le mandaran a la asociacion profesio- nal donde podra solicitar el pago segun la ley de paro obrero. Si Ud. esta enferma la empresa no puede despedirle. Solo podra ha- cerlo dentro del periodo de prueba, al finalizar el contrato o después de 2anos de enfermedad. Cuando esté depedido, tendra que inscrirse en la oficina de tra bajo, donde trataran de buscarle otro empleo. Cuando Ud. haya pedido la cuen- ta o le hayan despedido, tendra que pedir un certificado del despido. La policia tiene la posibilidad de expulsarle del pais cuando Ud. ca- resca de ingresos. Se entiende por ingresos: sueldo, dinero de enfer medad, ingresos por la ley de paro obrero y de la ley de incapacidad laboral. Los ingresos de la ayuda o auxilio social, no los considera la policia como tales ingresos. Quien reciba el auxilio social durante un largo periodo corre el riesgo de que la policia le expulse del pais. Cuando Ud. este despedido y es té afiliado en un sindicato, dirigase alia para recibir informaciones. avi sos y asistencia de ellos. Hasta la vista el domingo proximo en la casa del Padre Juan, nuestro centro! Afgelopen zaterdag hééft Ben I de poorten van het jeugdige carnavals rijk van jeugdclub Venray N.West geopend. Het was een gezellige boel. Ben I hoopt dat alle carnavalsda gen ook zo gezellig worden en dat iedereen er veel plezier aan beleefd. A.s. vrijdag 24 januari is de avond voor volwassenen. Een carnavalsbal. De jeugdprins met de raad van elf komen op deze avond ook even om de stemming te verhogen. Over het carnavalsprogramma in de wijk, hebben de bewoners afge lopen week via een stencil bericht ontvangen. Voor de dames van het Vrouwen gilde zal maandag 27 januari de hr. C. Merx uit Simpelveld komen ver tellen hoe men de verschillende soorten vis uit elkaar kan houden, die schoongemaakt en verder toe bereid moeten worden. Een en ander is in de schouw burg te doen en begint om 8 uur. Aan de duizenden uit Venray en omgeving die geprofiteerd heibben van onze halve prijzen-stunt zeggen wij dank voor het geduld aan de kassa's en de sportiviteit waarrmede zij het ongej-nak van de overstelpende drukte hebben geacejpteerd. Dat wij U niet de service! konden geven waar U recht op heeft is ons bekend. Ons devies Del klant is koning zullen wij echter trachten zoveel mogelijk te handhaven. Voor diegenen, die nog niet van onze halvg prijzen, stunt geprofiteei-d hebben, prolongeren we deze aktie nog 1 week. Profiteer hiervan - U bent van harte wel'kom. MODECENTRUM GROTESTRAAT 25-VENRAY Meisjes en jongens, Over enkele weken is het weer carnaval en heel veel mensen zijn al hard aan het werk om er een groot feest van te maken. Omdat carna val echter een feest is voor jong en oud, hopen we dat ook de gehele jeugd meedoet, vooral omdat dit jaar de jeugdcarnaval in Venray 12 jaar bestaat. Hiervoor krijgen jullie volop kans bij de kinderbals en de kinderoptocht. De kinderbals zijn op zondag en maandag en dinsdag, resp. 9, 10 en 11 februari. Voor de kinderen tot 10 jaar in de schouwburg, 'smorgens van 10 tot 12 uur. Entree 50 ct. op maandag en dinsdag. Voor kinderen ouder dan 10 jaar in de tent aan het Henseniusplein, 'smorgens van 10 tot 12 uur. Entree 50 ct. Verder is er 'savonds groot jeugd bal voor meisjes en jongens boven 12 jaar in de tent aan het Henseni usplein van 18 tot 21 uur. Entree is 1.50 Trek allemaal een gek pakje aan en viert volop feest! Op kamavalszondag is er de kin deroptocht: vertrektijd 14.33 uur. Je kunt er aan meedoen met een groep vrienden of vrienidinnen. Je kunt een wagen maken. Ook kun je al leen meedoen. Voor groepen en wa gens en eenlingen zijn er aparte prijzen. Ook zal er dit jaar weer, als er voldoende deelname is, eèn beker zijn voor de beste groep van de scho len die meedoen. Voor iedere deel nemer is er natuurlijk een herinne ring. De optocht wordt opgesteld in de Hoenderstraat. Meisjes en jongens: je kunt je op geven voor de optocht in de Dr. Poelsschool op zondag 26 januari en zondag 2 februari, telkens van 11 - 12 uur. Daar krijg je dan een plaat je met een nummer, dat je in de op tocht moet omhangen. De jury kan dan gemakkelijk de deelnemers uit elkaar houden. Wanneer je niet pre cies weet wat je wilt maken, of je weet niet hoe, kun je bij het opge ven altijd om raad vragen. Nu maar allemaal aan de slag en zet je beste beentje voor! De jeugdcarnaval kan nog altijd medewerkers gebruiken, voor de or ganisatie enz. Als er nog ouders zijn die ons willen helpen, dat zij zich dan opgeven of informeren bij dhr J. van Toor, Hoebertweg 11 tel. 2137 óf bij dhr. v.d. Weiden, Pettenma kerstraat 3 tel. 2102. De receptie van de jeugdprins is op 9 februari van 16 tot 17 uur in de schouwburg. Door onvoorzichtigheid bij repa ratie van een betonmal, raakte de 21-jarige betonwerker A. v. M. met zijn duim bekneld. Hij moest na be vrijd te zijn in het ziekenhuis wor den behandeld, waarna hij naar huis kon worden vervoerd. De veiligheidsinspectie stelde een onderzoek in, waarbij bleek dat het betrokken bedrijf de veiligheidsvoor schriften wel, doch de betrokkene deze niet in acht had genomen. RIKKEN IN LEUNEN A.s. maandag 27 jan. 8.00 uur rik ken in café Martens. Repetite a.s. dinsdag om 8 uur voor de mezzo-sopranen. Om 8.30 uur voor het hele koor. Bij verhindering uitsluitend af melden bij Mevr. Pouwels, tel. 2349, of bij Mevr. Schrooten, tel. 3309. Zoals reeds eerder werd vermeld zal op zaterdagmiddag 25 januari in het Luxor Theater voor ALLE leden de jeugdnatuurwacht de prachtige natuurfilm ,Laat de heide bloeien" worden vertoond. Een gedeelte van deze film werd in onze omgeving, nl. in de Peel, opgenomen. Deze film is gemaakt door de heren Erkens en Niesten, bekend door hun films voor de T.V. Ook deze film is al eenmaal op de nederlandse televisie te zien geweest, en echt de moeite waard. ALLE leden van de jeugdnatuur- wacht van de VIJFDE en ZESDE klas raden wij dan ook aan deze magnifieke film te gaan zien. Den ken jullie wel aan de speldjes. Om de vrij hoge kosten enigszins te be strijden, zal er 25 ct toegangsgeld gevraagd worden. Om het binnen gaan zo snel mogelijk te laten ver lopen, verwachten wij dat ieder lid met gepast geld betaalt! Er zullen 2 voorstellingen zijn de eerste om 13.45 uur (kwart voor twee) is bedoeld voor de leden van de scholen uit de kerkdorpen; de tweede, om 15.30 uur (half vier) is bestemd voor de leden uit Venray- centrum. De leden dienen op eigen gelegen heid naar de bioscoop te komen Omdat bij beide voorstellingen naar verwachting de zaal helemaal vol zal zijn, kunnen we helaas nu geen ouders uitnodigen voor deze film. Mochten er verschuivingen komen voor één of meerdere scholen, dan horen jullie dat vrijdag op school nog wel. Maar als je niets meer hoort blijft het: om 13.45 voor de kerkdorpen en om 15.30 voor Ven- ray-centrum. Nogmaals: denk allemaal aan het speldje en aan het kwartje (gepast). De film duurt 50 minuten. Waar schijnlijk zal de heer Erkens nog 'n korte inleiding houden, zodat jullie een interessant en boeiend uur kun nen beleven. Vergeten jullie intussen je hyacint niet? Pas als de neuzen ongeveer 8 cm hoog zijn en een mooie zachtgele kleur hebben, mag je de pot met de hyacint op een warm, schemerdon ker plekje zetten. Als de bloemknop 12 tot 15 cm lang is, mag je de pot in het volle licht ztten, maar dan wel minder warm. Dan heb je i\l. het langste plezier van je eigen hy acint. Veel sukses. Openbare balletles Op zondag 16 februari a.s. zal de Nijmeegse school voor danskunst 'n openbare les geven in de nieuwe sporthal. In deze openbare les treden leer lingen op van de Venrayse depen dance van deze schoole maar ook leerlingen uit Nijmegen. Een en ander begint om half 3 en naast de ouders der deelnemers kunnen ook andere belangstellenden deze les bezoeken.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 14