KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAYER Steek uit Mand WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 2 tot en met 8 juni Gemeenschapsviering Ven ray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Vredeskerk Venray Hervormde Gemeente Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt Parochie Merselo Parochie Oostrum Rectoraat Vredepeel VRIJDAG 31 ME11974 No. 22 VIJF EN NEGENTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS VOOR AL JJW DRANKEN DRUK- EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF B.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 2727 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 18 ct per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER HALFJAAR 8,50 (bij vooruitbetaling) A.s. zondag is er om half elf in de Levensschool Bevrijdingsweg 2a, een eucharistische tafelviering. Cele brant: Frans Meijer. Deze Pinkster dienst draagt als opschrift: opstaan aan zijn verhaal. Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Hendrikus Poels Hendrik Keijsers. Zondag: 8.00 gelezen mis, tot bijz. int.; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmina Claessens Frans van Opbergen en Petronella Theuws; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Louis en Maria Claessens dokter Ooster- baan en overl. ouders; 188.00 gelezen mis, int. Jan Schwachöfer (Odastr.) overl. ouders Coenen-Houtackers. Maandag, tweede pinksterdag: 8.00 gelezen mis, int. Constantien en An- toinetta Hellen als sticht.; 9.30 gre goriaanse hoogmis, int. Gerardus Swinkels Martin Verhaegen vwg. de buurt; 11.00 nederlandse hoogmis, int. overl. fam. Ver steegen-Janssen; géén avondmis. Dinsdag: 8.00 tot bijzondere int.; 9.00 Peter Duykers en zoon Pieter; 19.00 Piet van Mil-Mooren en zoon Toon Martin Pelzer vwg. de buurt. Woensdag: 8.00 Christiaan Beclet en ouders als sticht.; 9.00 Antoon Janssen en echtg. als sticht.; 19.00 mevr. Rongen-Pingen vwg. de buurt. Donderdag: 8.00 Willem Poels, echtg., kinderen en behuwdkinderen als sticht.; 9.00 Gedefridus v. Til burg, Gerarda van Mil en Jan Ou- dehhoven als sticht. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.00 wordt de zieken communie rondgebracht. 8.00 voor overl. zus; 9.00 Jozef Peeters; 14.00 in de kapel van St. Jozef huwelijk van Cuyck-Celcoska; 15.00 huwelijk van de Sande-Verbakel; 16.00 hu welijk Janssen-Rongen; 19.00 Hen drik Keijsers. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Jacobs- Theunissen; 9.00 fam. v. d. Voort en Camps als sticht.; 19.00 voor levende en overleden leden van het Jacht hoornkorps St. Petrus-Banden Ger- truda Geurtjens-Vermazeren Jacob Verhalle en overl. fam. Huweiyk: Mieke Verbakei, Eindstraat en Al- fons van de Sande, Eindstraat; Tonnie Rongen, St. Odastraat en Heinz Janssen, Kamp Lintfort. Week voor de Nederlandse missionarissen Onder het moto „Geef ze een thuis" staat de week na Pinksteren in het teken van de Nederlandse missionaris, met op de zondag na Pinksteren een kerkkollekte, die be stemd is om de missionarissen die op vakantie zijn, hier weer goed op verhaal te laten komen. Rode Kruis Van 27 mei tot 8 juni is de jaar lijkse inzamelingscampagne voor het Ned. Rode Kruis. Akolieten: Zaterdag 1 juni: 19 uur Marianne Janssen en Huub Janssen. Zondag 2 juni: 8 uur Jos Lau- rensse en Martin Spee; 9.30 Wim Kremer en Boudewijn van Grins- ven; 11 uur Mirjam Lucassen en Jos Bexkens. Maandag 3 juni: 8 uur Mary Pel zer en Jackie van Els; 9.30 Gerard Hendriks en Anton Huibers; 11 uur Maria Oudenhoven en Paul v. d. Heuvel. Misdienaars: Zondag: 18 uur Ronald Rongen en Eddy Wijnhoven. Dinsdag, woensdag: 8 uur Berend Kroft en Marko van Grootel; 19 uur Jackie Oudenhoven en Godfried Hendricx. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Frans Vermeulen en André Janssen. Vrijdag: 14 uur (St. Jozef): Theo Janssen en Frankie Heijnen; 15 u. Henny Fasoete en Kees v. d. Helm; 16 u. Peter Janssen en Vian v. d. Berg; 19 uur Rens Engelen en Peter Verhoeven. Zaterdag: 18.30 zingen we liederen samen met ons Dameskoor. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren. H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis met groot koor van de Zangers van St. Frans; 18.30 avondmis. Maandag: Tweede Pinksterdag: H Missen als op zondag. Geen avond mis. Dinsdag: 8e dinsdag van de Anto niusnoveen. 19.00 avondmis met voorbeden voor eigen en aanbevo len intenties. Donderdag: 19.00 avondmis waar onder de meisjes en de jongens van de zesde klas door Vicarus Meertens worden gevormd. Zie mededelingen! Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 19.00 avondmis om Gods ze gen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en na de avondmis tot half. acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededelingen: 1. Donderdagavond worden de kin deren gevormd in de mis van 19.00 uur. We verwachten daar natuurlek de ouders der kinde ren. Maar ook peter en meter en andere familieleden! Maar ook U parochianen, want vormen is een parochie-gebeuren, waarbij we uw belangstelling zeer op prijs zullen stellen. 2. Eerste Pinksterdag, tevens eer ste zondag van de maand, extra kollekte voo:r uw kerk. Een mooie dag om uw kerk goed te gedenken. Pinksteren is de stïch tingsdag der Wereldkerk. En ook Paulus moest geld bijeen halen om die jonge kerk te steunen. 3. Tenslotte mogen we U vragen dringend vragen uw gezins bijdragen goed bij te houden. Eind juni moet uw kerkbestuur rente en aflossingen betalen van kerk en pastorie. Dat is finan cieel altijd een kritiek moment. Daarom, mocht U achter zijn met uw gezinsbijdrage, dan graag de ze maand uw hulp. Daar komt bij de ondervinding leert het dat de vakantieperiode niet de beste is voor de gezinsbijdrage. Na de vakanties komt er bij som migen de klad in. U kunt dus beter voor UW kerk beter voor de vakantie maar een flinke brok van die gezinsbijdrage heb ben afgewerkt! Bedankt voor uw welwillendheid. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Hubert Clevers. Zondag: 7.30 overl. ouders Jans- sen-Maurus; 9.00 overl. fam. Verhal- len-Lenssen; 10.15 Felix Peters (van de Marijkestraat); 11.45 Gertruda Ars-Tonen (v. d. buurt); 18.00 overl. fam. Coopmans-Custers. Maandag: 7.30 gelovige zielen; 9.00 Johannes Derksen; 10.15 voor de pa rochie; 11.45 gelovige zielen; geen avondmis. Dinsdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 overl. vader; 19.00 bijzondere intentie. Woensdag: 7.45 Martinus Lenssen, echtgenote en overl. kinderen; 8.30 Selida Virginia Roper; 19.00 Gertru da Ars-Tonen. Donderdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 overl. moeder; 19.00 Hendrikus Relouw. Vrijdag: 7.45 voor priesterroepin gen en vrede in het Bisdom; 8.30 overl. fam. van de Weegh-v. d. Pasch; 19.00 gezinsmis, Gertruda Ars-Tonen (v.w. de kaartclub). Zaterdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Antoinette Rammelman-Else- vier. Dienbeurten Akolieten-Misdienaars 2 8 juni Zaterdag: 18.30 Frans Jeuken, Eric Comelissen. Zondag: 7.30 Walter Blaaupot, Ronny Clevers; 9.00 Hans v. d. Be- kerom, Pim de Vos10.15 Henny Clephas, René van Hooren; 11.45 Pe ter Claessens, Mare Cornelissen. Dienbeurten Misdienaars: Zondag: 18.00 Henk Janssen, Maar ten Arts. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Maarten Arts, Henk Jansen; 19.00 Gerard Stoks, N. Stoks. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Leo Janssen, Jan Meijer; 19.00 Mar cel Hendrix, Leo Manders. Denk er aan: door de week niet meer 8 uur maar 7.45 uur. Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Swinkels-Borghs en zoon Harry en schoonzoon Wiel. In deze II. Mis worden moderne liede ren gezongen door het jongerenkoor. Het orkest van de personeelsvereni ging van Rank Xerox zal de liede ren begeleiden. De jongeren zullen zelf de teksten zeggen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. ouders van Tilburg-Muijsers; 9.00 u. leesmis voor overl. Gerardus Ba rents (buurt). Met het kinderkoor worden nederlandse liederen gezon gen; 10.00 hoogmis als jaardienst v. overl. Thijs Arts. Het kerkelijk zang koor zingt de Latijn-Gregoriaanse gezangen van het Pinksterfeest. 11.30 leesmis voor overl. familie van Dierendonck; 18.30 avondmis voor overl. ouders Stevens-Pijpers. Maandag, Tweede Pinksterdag. De tijden van de diensten zijn als op zondag, maar er is geen avondmis. 8.00 leesmis voor overl. Antoon Dijkmans (buurt); 9.00 leesmis voor een overledene; 10 uur hoogmis voor overleden zusters. Met het kerkelijk zangkoor zingen we nederlandse lie deren; 11.30 leesmis voor overl. An na Maria Camps-Schrijnemakers. Geen avondmis. Dinsdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (D.); 19.00 avondmis voor overl. Johannes Linders en familie. Woensdag: H. Bonifatius, bisschop en martelaar. 8.00 leesmis voor overl. Thijs van de Waeter; 19 uur avond mis voor overled. ouders Manders- Verheijen. Donderdag: 8 uur leesmis voor de overl. Johannes de Jong; 19 uur de avondmis voor overl. Gerrit Peeters. Vrijdag: eerste vrjjdag van de m. toegewijd aan ver. van het H. Hart; 8 uur leesmis voor overl. fam. Thie- len-Hendriks; 19 uur avondmis v. overl. Adriaan Bouhuis (buurt). Zaterdag: 8 uur leesmis tot zek. intentie (E); 19 uur avondmis voor overl. ouders Willems - Jansen en familie. Mededeling Het Pinksterfeest is zoals Pasen en Kerstmis een van de hoogste feesten van de Kerk. Daarom vra gen wij, om allen dit feest te komen vieren. Bijzonder wijzen wij nog eens op de Jongerendienst van a.s. zaterdag avond om 7 uur. De steeds groeien de belangstelling, vooral van de jongeren, voor deze mis is verheu gend. Ook voor de gregoriaanse hoog mis op pinksterdag 10 uur willen we u graag uitnodigen. Akolieten en misdienaars Pinksterzondag 8 uur J. Jacobs en H. Verlinden; 9 uur A. Hawin- kels en P. Reijnders; 10 uur M. Di cker, W. Hermans en R. van Wijk; 11.30 u E. Vennekens en A. Theuws; avondmis 6.30: P. van Bergen en P. Loonen. Pinkstermaandag 8 uur A. Janssen en J. Ingepas; 9 uur L. Schaeffers en M. Barten; 10 uur J. v.d. Weiden, J. Jacobs en T. Aben; 11.30 uur M. de Lauw en H. Verlinden. Dinsdag en woensdag: 8 u T. Aben en M. Kappel; avondmis 7 uur J. v. d. Weiden en F. de la Roy. Week II. 8 uur A. Janssen en J. Ingepas; avondmis 7 uur P. Goos- sens en M. Lensen. Jongens, kijk goed naar de dien sten i.v.m. de Pinksterdagen. Op de Eerste Pinksterdag begint de Kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert, hoek Langstraat-Westsingel ,om half tien. Predikant is Ds. Beens. Kinderoppas voor de kleuters en kinder-nevendienst voor de groteren. Dan is er om elf uur weer dienst ..1 de Hervormde Kerk aan de Maas- weg te Blitterswijck, waar Ds. Beens eveneens zal voorgaan en het H. Avondmaal zal bedienen. In beide diensten wordt aan de uitgang de Pinkster-zendingskollek- te gehouden. Óp de Tweede Pinksterdag geen dienst. Week van 1-8 juni. Misdienaars: Peter en Henk Strij- bos; Jan en Willie Vollenberg; Hoog mis: Jos Duykers en Peter Philip- sen. Zaterdag: 19.00 Hendrik Dinghs. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren. 8.00 Pierre Janssen; 10.00 uit dank baarheid. De zang onder deze dienst wordt verzorgd door het Dames- en Herenkoor. Maandag: Tweede Pinksterdag, diensten als op zondag. 8.00 Gerard Philipsen; 10.00 Hendrik Philipsen, jaardienst. Dinsdag: 7.30 overl. fam. Kunen- v. d. Water. Woensdag: 7.30 gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 7.30 overl. fam. Jans- sen-Puyn. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 ter eer van het H. Hart. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Her- mans-Louwers. Mededelingen: 1. Zaterdag en zondag kollekte voor de Nederlandse missionarissen. 2. Donderdagavond 21.00 uur repe titie kerkelijk zangkoor en Da meskoor. Pinksteren. Eerste zondag van de maand. Bij zondere collecte voor de eigen kerk. Aanbevolen Zaterdag: 19 uur lm voor Jozef Koenen. Zondag: 7.30 uur lm als jrd. voor Petronella Janssen-Martens; 9 uur hoogmis voor Theodorus de Bruijni; 10.30 u lm voor Maria Loenen-Thie- len en Jan Loenen, waaronder het H. Vormsel wordt toegediend aan de schoolverlaters, door de Bisschop pelijke Vicaris L. Meertens. Maandag: 2e pinksterdag: 7.30 uur lm voor Elly Loonen en Elly van Berlo; 9 u hoogmis voor de vruch ten der aarde; 10.30 uur' lm voor Gertruda Jenniskens-Droessen. Dinsdag: 7.30 uur lm voor Peter Emons, echtgen. en Antoon Emons; 18.30 lm voor Anna van Meijel-Ver- sleijen; 19 uur lm voor overl. fam. Duijkers-Tacken. Woensdag: 7.30 lm voor Mathijs Litjens en echtgen.; 18.30 uur lm v. Antoon van Osch en overl. groot ouders; 19 uur lm voor overl. fam. Martens-Verhees. Donderdag: 7.30 uur lm voor Wil helmina Asselberghs-van Helden; 18.30 uur lm voor Wim Weijs en ov. fam.; 19 uur lm voor Ant. en Bern. Loonen, beide echtgen. en Johanna Verheijen-Loonen. Vrijdag: eerste vrijdag van de m. toegewijd aan het H. Hart; 7.30 uur lm voor Jozef Croymans, echtgen. en Martin Croymans; 15 uur huwel. van Meijel-Baltezen; 19 uur lm voor Gerard v Dijck; 19.30 lm Ine Jans sen. Zaterdag: 7.30 lm voor Pastoor de Bot; 19 uur lm voor Leo Loonen. Misdienaars: 7.30 Har. Manders; 18.30 Gijsb. de Kroon; 19 uur Jacq Voermans. Akolythen: Zaterdag 19 uur Th. Bouten en S. Reintjes; zond. 7.30 uur Th. Loenen 9 uur R. Beckers; P. van Berlo; H. en W. Voermans; 10.30 J. Duijkers en J. Loenen. Pinkstermaandag 7.30 B. Willems; 9 uur W. Jenneskens, J. Loenen, J. Duijkers en H. Manders; 10.30 M. van Vegchel en B. v. Hees. H. Vormsel Zoals bij de diensten van Pink sterzondag vermeld, wordt het H. Vormsel toegediend onder de H. Mis van half elf. Voor ouders en vor melingen zijn de eerste banken in de nieuwe kerk gereserveerd. Huwelijksafkondiging: Martinus van Meijel en Anna Bal- tezen, Tegelen. Jos Claessens en Anny Keijsers uit Hegelsom. Gedoopt Margo Hoftijzer; Peter Steeghs en Ellen Heesen. W er eldmissiedag De wereldmissiedag voor de kin deren bracht op 280,44 Zondag 2 juni: Hoogfeest van Pinksteren. 8 uur lsm. tot bijz. int. ter ere van de H. Geest; 10 uur Hgm overl. ouders Scheurs-Peeters. Maandag: 2e Pinksterdag: 8 uur lsm. overl. fam. Kunen-van Rens 10 uur Hgm. tot bijz. intentie fam. (W. c. K.). Dinsdag: 8e dinsdag t.e.v. H. An- tonius van Padua. 8 uur lsm. tot bijz. int. t.e.v. H. Antonius (fam. A.). Woensdag: 8 uur lsm. jgt. voor zal. Petr. van Oers-Louman. Donderdag: 8 uur lsm. overl. fam, Drabbels-Klaassen-van Meijel. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere van H. Hart van Jezus. Zaterdagavond: 7.30 jgt. voor zal vr. Hendrik van Dijck. Lector 2 juni: J. van Oers. Akolieten: Geert Classens, Ger Houben, P. Mulders. Hoogfeest van Pinksteren. Zondag: 8 uur lm voor het rekto- raat; 10 uur gest. gez. jaarg. voor Petrus Mathijs Janssen. Misdienaars van de hoogmis: Geert Achten, Pe ter Smets, Jan Droesen, Jos Nab- ben, Harrie Nellen en Twanny van Osch. Misdienaars van de week Bart Poels en Geert van Well. Van 2-9 juni week van de Ned. Missionaris. Pinkstermaandag: 8 uur lm voor Driek Eibers en Maria Manders; 10 uur hoogmis voor het rektoraat. Misdienaars: Martien Spee, Martien Arts, Bert (1) Janssen, Henk Mi- chels, Jos en Jan Drabbels. Dinsdag: 7.30 uur leesmis. Woensdag: H. Bonifatius, bissch. en martelaar; 8 uur lm voor Engel- bertus Nellen en Helena Rutten. Donderdag: 7.30 lm voor overled. ouders Janssen-Doumen. Vrijdag: 8 uur lm t.i.v. de fam. Nellen-Knijnenburg. Zaterdag: 8 uur leesmis; 19.30 u. avondmis t. i. v. de familie Poels- Michels. Hoogfeest van Pinksteren. Zondag: 8.30 leesmis v. d. paro chie; 10.00 Hoogmis, jaarg. v. Jacob Flinsenberg; 11.30 leesmis uit dankb. bij een 25-jarig huwelijk. Maandag: 2e Pinksterdag, feest dag van devotie. 8.30 leesmis v. Ja cob Arts; 10.00 hoogmis. Dinsdag: 8.00 leesmis uit dankb. v. d. fam. Buissen-Maessen. Woensdag: 8.00 weekdienst voor Gertrudis Wismans-Gooren. Donderdag: 8.00 weekdienst voor Johanna Hendricks-Nent. Vrijdag: le vrijdag v. d. maand. 8.00 leesmis t.eg.v. H. Hart v. Petro nella van Well-Thonen. Zaterdag: 14.30 huw. mis voor het bruidspaar Siebers-Willems; 19.00 u. maandd. v. Gerrit Coenen. Deze week van Pinksteren is we derom de week voor de nederland se missionaris. De kollekte voor dit doel zal worden gehouden a.s. zon dag. Misdienaars: zaterdag 19.30 Peter Leo van Soest. Zondag: 8.30 Johnny Houben en René van Dijck; 10.00 Ludo en Robert Arts; 11.30 Hans Teunissen en Twan de Wit. Maandag: 8.30 Johnny Houben en René van Dijck; 10.00 Ludo en Ro bert Arts. Zaterdag: 17.30 h. mis te Holthees voor Wilhelm Coppus; 19 uur gez. h. mis voor moeder van Dommelen. Zondag: hoogfeest van Pinksteren 30 uur h. mis te Holthees v. Mech- tilda Beckers-Lensen10 uur hoog mis voor Antoon Coppus. Maandag: 2e pinksterdag: 9 uur h. mis voor de levende en overleden leden van het O. L. Vrouw-gilde te Holthees; 10 uur gez. h. mis voor Jacobus Philipsen. Dinsdag: 8.30 h. mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.30 h. mis t.e.v. Sint Jozef. Donderdag: 8.30 h. mis voor b. i. Vrijdag: 8.30 h. mis t.e.v. St. Jo zef, voor Fien Jansen. Hoogfeest van Pinksteren, 2 juni. Eerste zondag van de maand, bij zondere kollekte voor onze kerk. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Peter Joh. Thissen, echtgenote en zoon Lei. Zondag: 8.30 H. Mis voor Maria Jacobs-Daniëls10.00 Hoogmis voor de parochie; 11.30 H. Mis voor Ger rit Borssen. Maandag: Tweede Pinksterdag. 8.30 H. Mis voor Petronella v. d. Hoogen- hof; 10,00 Hoogmis v. Theodora van Osch-Poels; 11.30 H. Mis voor An toon Verhaag en overl. fam. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Jo- sephina Verhaag. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Pe ter Joh. van Meyel. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 8.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart te verzorgen door de school kinderen tot int. van hen die ge offerd hebben. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Arnoldina Michels-van Vegchel. Misdienaars: le en 2e Pinkster dag: 8.30 v. d. Linden-Poels; 10.00 H. Noyen-Versteegen; 11.30 v. Hoof- Janssen. Week: v. d. Linden-Poels. Hoogfeest van Pinksteren. Onder de H. Missen kollekte voor de Nederlandse missionarissen. Zondag: 8.30 Wim Emons Jan van den Berg; 10.00 Hoogmis, gest. jrd. Gerard Wolters en Elis. Jeuris- sen. Maandag: 8.30 overl. fam. Venne- kens-Verschuren; 10.00 Hoogmis, Maria Joosten-Camps. Dinsdag: 8.00 Jean Zegers. Woensdag: 8.45 int. fam. Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 8.00 tot zekere inten tie. Vrijdag: eerste vrijdag. 8.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Camps- Wolters Maria van den Hoogenhof- Spreeuwenberg. Hoogfeest van Pinksteren. 10 uur pl. hoogmis, gest. jaardienst voor overleden ouders Poels-Geurts. Zaterdagavond en zondag maan delijkse bijzondere kollekte. Maandag: tweede Pinksterdag. 10 uur hoogmis v. d. zielerust van T. Botden. Dinsdag: v. d. zielerust van A. L. Weerts. Woensdag: v. d. zielerust van Fr. Marcellis. Donderdag: t.i.v. fam. Coolen-van Lankveld. Vrijdag: 's morgens 8 uur H. Mis v. d. zielerust van overledenen; 2.30 pl. Eucharistieviering t.g.v. zilveren huwelijksjubileum van echtpaar Muijsers-Vullings. Zaterdag: 19.30 avondmis v. d. zie lerust van overledenen. I. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es la fiesta de Pentecostén: a las once Misa can- tada en nuestra capilla, Overloonse- weg 2. Pentecostén es una de nues tra capilla, Overloonseweg 2. Pente costén es una de nuestras grandes solemnidades: fiesta del Espiritua Santo: que asistan todos. Después de la Misa reunion de los padres de familia con la maestra Maria Mer cedes en la casa del padre Juan para hablar sobre la situación de sus hij os en la escuela suplementaria. II. NOTICIAS CULTURALES El sabado a las nueve escuela su plementaria en Lucia-school. El do mingo a las cinco pelicula en colores en Venlo; también en Helmond. Habeis visto al padre Alfonso Val- verde en la Tele del martes pasado a las diez y cuarto de la tarde? El padre Juan querrfa hablar con Vds sobre este tema el domingo después de la Misa. Hasta la vista, pues el domingo después de la Misa en la casa del padre Juan!

Peel en Maas | 1974 | | pagina 17