in Wemat} Kleren maken de man? Een man maakt zichzelf! ED een qocd lied komt a thomassen E S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD WANDELSPORT Wat is er verkwikkender dan 100 km/p.u. in een Alfa Romeo? L.S. Klomp LIJST 5 0NA-VETERANEN VVD Gun uzelf'n Alfa. TOP-GARAGE tv WILHELMINASTRAAT VENRAY (Nee, meneer). (En z'n kleding moet bij hem passen). van oorschot De Winnende Kombinatie SPORT Uitslagen zondag 19 mei: S W-toernooi: Groep 2Groep 3 00 Groep 5Groep 6 14 Programma zondag 26 mei: SW-toernooi: Groep 1Groep 3 11.00 u. Groep 4Groep 6 11.00 u. Toernooi St. Hubert: Venray 1 3x1 wedstrijd van 30 minuten. Geslaagd SW-trainer C. v. d. Kruis slaag de te Zeist voor de C-licentie, waar voor onze hartelijke gelukwensen. Buitengewone ledenvergadering SW op maandag 27 mei a.s. om 20.00 uur in „Den Kerkdijk" van St. Servatius, parkeren op de parkeerplaats tegen over garage Gommans. AGENDA: 1. Opening. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel tot wijziging Statuten en huishoudelijk reglement. 4. Terugblik afgelopen seizoen en plannen komende seizoen. 5. Accomodatie. 6. Toetreding afdeling honkbal. 7. Zaalvoetbal. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. In de afgelopen maanden heeft het bestuur zich nog eens bezonnen op de organisatie en het funktio- neren van SW. Met verschillende mensen is hierover reeds gesproken. Als globale konklusie is naar vo ren gekomen: a. de strukturele opzet kan gehand haafd blijven; b. de kommunikatie moet verbeterd worden, vooral het direkte kon- takt tussen leden en bestuur. c. een aantal taken dienen duide lijker te worden afgebakend. d. de technische zaken anders aan pakken. Het bestuur vindt kommunikatie een zeer belangrijke zaak. Een en ander moet dan wel doelmatig ge- orgfaniseerd worden, anders wordt het oeverloos gepraat, aldus een bij lage bij de convocatie. Om goed te werken denkt het be stuur dan ook aan regelmatige be sprekingen met spelers, speelsters en trainers en commissies. Ook de commissie lagere elftallen komt aan de orde. Daarnaast kunnen andere onder werpen besproken worden. Koördi- nator moet nagaan of commissie be paalde problemen zelf kan oplossen dan wel in het bestuur bespreken. Wat de technische zaken betreft is trainer v. d. Kruis verantwoorde lijk voor de A-selektie en voor het technische beleid m:b.t. deze groep. Daarnaast dient deze hoofdtrainer de andere trainers te ondersteunen en te begeleiden met theorie, trai ningsmethoden e.d.. Regelmatig zul len er trainers-bijeenkomsten wor den gehouden, waar over deze za ken wordt gesproken. Er zal een technische kommissie van 3 personen worden ingesteld, die gedurende het jaar de verschillen de elftallen bekijkt en nagaat of er spelers gewisseld moeten worden van een lager naar een hoger elftal of omgekeerd. Trainingsopzet 1974-75: Aanvang trainingen dinsdag 16 juli. Dinsdag: 19.00-20.30 uur selectie 16 a 18 spelers; 20.30-22.00 uur rest 2e en 3e elftal. Donderdag: 19.00-20.30 le en 2e elftal; 20.30-22.00 uur lagere elftallen 3e elftal; 21.15-21.45 uur bespre king eerste elftal. In de periode van 16 juli tot be gin nieuwe competitie konditietrai- ning op woensdag van 19.00-20.00 u. Op deze training niet alleen voetbal, maar ook sportschoenen meebrengen. Deze training geldt voor het le, 2e en 3e elftal. De trainingen op dinsdag en don derdag staan onder leiding van de heer C. v. d. Kruis (hoofdtrainer) en dhr. H. Coppus. De trainingen voor de eerste drie elftallen zijn ver plicht. De damestraining is i.v.m. tijdge brek nog niet aan de orde geweest, maar dit heeft de volle aandacht. Publikatie volgt dan ook zo spoedig mogelijk. Bovenstaand beknopt het begelei dend schrijven van het SW-bestuur van de voornaamste punten die a.s. maandag aan de orde zullen komen. Het wordt beslist een interessante vergadering, die geen enkel SW-lid mag missen. Uitslag maandag 13 mei: Venray D4Venray D5 32 Uitslag dinsdag 14 mei: Leunen ElVenray 71 12 Uitslagen woensdag 15 mei: Venray DlWittenhorst Dl 10 Venray D2Leunen D2 50 Wittenhorst E2—Venray E2 1—0 Uitslagen zaterdag 18 mei: Venray D3Oostrum Dl 40 Leunen D3—Venray D4 3—1 Venray D5Oostrum D2 22 Melderslo D2Venray D6 12 Wittenhorst El—Venray El 0—3 Geysteren ElVenray E2 60 Venray E3RKLW E2 afgel. Venray E4Oostrum E2 01 De beslissingswedstrijd tussen Ven ray B2 en Hegelsom BI eindigde on beslist: 1—1 en zal daarom vrijdag 24 mei worden overgespeeld op het terrein van Leunen. Aanvang 7.00 u. Programma voor zondag 26 mei: Het toernooi van VW wordt be zocht door Venray A2, terwijl Ven ray BI deelneemt aan het toernooi van Blerick, zal Venray B2 mee doen aan het toernooi van Holthees. Programma voor maandag 27 mei: DIS Dl—Venray D3 6.30 u. DIS D2—Venray D4 6.30 u. Programma voor donderdag 30 mei: Ysselsteyn DlVenray Dl 6.30 u. HARRY STEVENS JUBILEUM-PROGRAMMA zaterdag 25 mei 1974 We beginnen de dag met een H. Mis in de kapel van het psychia trisch centrum St. Servatius om half 9. Zorg op tijd aanwezig te zijn. Di rect na de H. Mis gaan we naar de sportvelden aan de Oostsingel, waar ieder zich kan verkleden. Ieder moet zich in de sporthal bij de velden op geven om deel te nemen aan deze zeskamp, die om 10 uur begint voor alle spelers van de D-s en E-s en C3, C4 en C5. Om half 2 (inschrijven vanaf 1.00 uur) starten de zeskampspelen voor de spelers van Cl en C2 en alle A- en B-spelers, weer op de terreinen aan de Oostsingel. Zorg ervoor dat je er op tijd bent en geef je voor de start op, in de sporthal bij de velden. Zorg dat je je op het veld kunt verkleden, want er is een „na"-spel bij. Ouders zijn natuurlijk de hele dag welkom Om plm. 16.30 uur volgt de prijs uitreiking. Bij slecht weer zeskamp in de zaal. Om 17.30 uur start de film voor alle B-, C-, D- en E-spelers in de aula van het internaat voor jongens aan de Leunseweg. Zet je fiets even op de parkeerplaats vlakbij. Ob 18.30 uur begint de receptie in Den Kerkdijk, schouwburg van St. Servatius, waarna aansluitend om plm. 20.00 uur de feestavond begint in dezelfde zaal voor alle A-spelers, senioren, dames-leden, jeugdleiders, oud-jeugdleiders en verder alles wat SVV is, natuurlijk zoveel mogelijk met hun dames. Vriendelijk verzoek om het terrein van de inrichting op en af te rijden via de ingang bij garage Gommans. Parkeren uitsluitend op de aanwe zige parkeerplaatsen en niet elders op het terrein. Dus heel SVV, met aanhang, pre sent op zaterdag 25 mei in Den Kerkdijk. WSV Sint CHRISTOFFEL Na 3 weken rust gaan we zondag weer op stap. Niet naar Nijmegen zo als oorspronkelijk de bedoeling was. De tocht gaat nu naar Vierlingsbeek waar 'n feestweek is georganiseerd bij het 100-jarige bestaan van de plaatselijke Harmonie. Gezien de omgeving belooft het een mooie tocht te worden. De le bus vertrekt om 13.00 uur van de Boerenleenbank in Oostrum en gaat via stopplaats ZUID naar Veltum. De 2 andere bussen zijn om 13.15 bij de school Coninxhof. De start is om 14.00 uur bij het gemeentehuis. De vermoedelijke aankomst zal weer op de gebruike lijke wijze bekend gemaakt worden. We hopen op hetzelfde weer als de afgelopen zondag en rekenen op de opkomst van allen. WCV DE NATUURVRIENDEN De bejaarden, Erica Heide en de Leunse Belhamels gaan deelnemen aan de tocht in Boxtel. De start is om 14.00 uur vanuit de Kiekenhof in Boxtel, in de nabijheid van de Maria Regina kerk. De bus voor de Natuurvrienden is om 12.15 uur bij de Boerenbond in Merselo. De bus voor de bejaarden Erica en de Leunse Belhamels is om 12.00 uur bij de kerk Heide, en gaat dan naar het Gemeenschaps huis in Leunen. De bus rijdt daan de Ursulastraat om de bejaarden op te halen. Verder naar de Boerenbond in Merselo, van waaruit ze samen naar Boxtel rijden. Afgelopen zaterdag hadden we be zoek van St. Anna. Binnen een kwartier stonden we met 20 voor, hetwelk voor de rust nog werd uit gebouwd tot 30. Na rust kwamen we niet meer tot scoren, zodat de eindstand 30 was in het voordeel van ONA. A.s. zaterdag gaan we op toernooi in Deurne. We vertrekken om half 11 precies, want de eerste wedstrijd is al om 11 uur. K. Lundahl, die de laatste jaren voortdurend in de schaduw stond van kampioen W. Jeuken lijkt ein delijk op weg te zijn om laatstge noemde op te volgen. In een uiter- mate furieuze partij versloeg hij zijn voornaamste konkurrent W. Gommans. Dat de onderlinge krachtsverhoudingen in de kam- pioensgroep klein zijn blijkt uit het feit dat de op een na laatste plaats staande H. Coolen nog kampioen kan worden. Dit kan als hij zijn twee inhaalpartijen wint, waaronder ook een partij tegen K. Lundahl. Voor J .v. Kalken was het een zwarte dag, want hij hoorde met IV2 verliespunt nog tot de serieuze kan didaten, maar hij verloor zowel zijn afgebroken partij tegen H. Coolen als zijn partij tegen P. Rouvroye. W. Jeuken kan zich nog op de tweede plaats nestelen, doordat hij won van P. Goumans. Stand in groep A: K. Lundahl 6 5 0 15 W. Gommans 7 3 2 2 4 W. Jeuken 6 3 12 3V2 J. v. Kalken 7 3 1 3 3% P. Goumans 7 3 1 3 3Va P. Rouvroye 7 3 13 3V2 H. Coolen 5 2 2 1 3 L. Spee 7 0 0 7 0 Theoretisch is A. Moss in groep B bijna zekere van de eerste prijs. Koploper D. Hoekstra kwam niet verder dan een remise tegen A. Moss. Dat A. Valckx van J. Verwiel wist te winnen mag een wonder he ten, want hij had op een bepaald moment nog slechts 15 seconden tijd voor 5 zetten, maar hij redde het. J. Louwerse distancieerde zich van de laatste plaats door Th. de Brou wer te verslaan. Stand in groep B: D. Hoekstra 6 4 11 4V2 A. Moss 4 3 1 0 3% A. Valckx 5 3 0 2 3 J. Verwiel 6 3 0 3 3 J. Houwen 5 2 0 3 2 J. Louwerse 6 2 0 4 2 Th. de Brouwer 4 10 3 1 P. Vissenberg 5 10 4 1 In Groep C is G. Breukers onge slagen eerste geworden, wat een komplimentje waard is. Hij toonde zich duidelijk de meerdere van M. Wierts in zijn laatste partij, waar door J. de Wit zijn theoretische kans zag vervliegen. Eindstand aan de kop in groep C: G. Breukers 5 5 0 0 5 J. de Wit 5 4 0 1 4 W. Weyts 5 3 0 2 3 Er werd in groep D maar een par tij gespeeld: R. de Groot won van F. Geene, waardoor de stand aan de kop ongewijzigd bleef. Stand aan de kop in groep D: R. Keereweer 4 3 10 3V2 B. Pleit 3 3 0 0 3 R. de Groot 3 2 0 1 2 Deurneseweg 24c Ysselsteyn KANDIDAAT nr 5 Je zit zalig. De motor zingt. Rustig op toeren in z'n vijfde versnelling. Even 'n bochtje ronden met negentig km. De radio zachtjes aan. Veilig binnen de kooikonstruktie van je Alfa Romeo Giulia Super 1.6. Niet van de weg af te branden. '/J I Dat is Alfa rijden; 'l-v een feest waarvan je ook geniet nu de kilometers boven de honderd tijdelijk taboe zijn. Want waar andere #rt auto's konfektie jtQr bieden, biedt Alfa Romeo dat wat de bewuste T_ automobilist eist. Gun uzelf die perfektie. Maak nu Jj» een proefrit. 11 modellen om uit te kiezen, sedans, coupê's en eabriolets. Giulia Super 1.6. ■sewBS-wzjui Brixon: het manne lijke merkteken. Wol: de mannelijke stof. Sportief pak in fijnere wollen twill en lichtere tinten -265,- MODECENTRUM GROTESTRAAT 25-VENRAY Member of the Internationaal Brixon Corporation 13 i A i t m INTERIEURVERZORGING Wilhelminastr.6 Vfenray 047S0-E51Ö I

Peel en Maas | 1974 | | pagina 14