S.V. Oostrum S.V. Merselo DAMMEN WIE WOR NIEUWE I gratis wandlr S.V.V. NIEUWS S.v. LEUNEN in yen ZWEMMEN WANDELSPORT BILJARTEN TAFELTENNIS Waarom Waarom? JANSSEN SSS - 0YERL00N OVERPEINZINGEN Vau/<le Noord Brabantse kant MET HET SCHAP OP STAP In de meeste huizen is de waterleiding 's winters kwetsbaar Voor spoedige in<| GEVBAA Dansen op zaterd.i muziekThe Li Zaal Roelanzi'a -1 Voor lïefhet DAF 1974 in onze s VENRA VERK00PS1 LEERLING-VER K( VAN 0PBE Weg zondags rij straks nog weg dii Bij ons staan te h Bovag gar anti en een VOLLE tanl T0PGARAGE C.V. SPORT Uitslagen zondag 6 januari Vemray 1Excelsior '18 1 01 Venray 2Wittemhorst 2 01 Excelsior '18 2Veniray 3 10 Kronenberg 1Venray 4 21 TOP '27 4—Venray 6 0—2 Venray 7Oostrum 3 31 Merselo 2Venray 8 02 Damesvoetbal SpartaVenray 2 10 Venray Excelsior '18 1 0-1 De eerste nedierlaag, uitgerekend tegen nummer laatst, kwam haird aan. Nu was het ontbreken van de ge blesseerde G. Loeffen een zeer grote handicap, maar desondanks had men met meer overleg toch een beter re sultaat moeten hodden. De talrijke toeschouwers hebben wel een rediel'ijk spannende, maar slecht gespeelde wedstrijd gezien. In de beginfase was Excelsior soms dieits gevaarlijker. Na ongeveer 30 min. kwam er iets meer vaart in de aanvanl van Venray, en iedereen ging 'er eens goeds voor zitten (staan) maar met de rust was het nog steeds 0-0. Na rust was W. van Loon ver vangen door M. Arts, wat mede na enkele omzettingen wat meer in houd aan de aanval gaf. Toen na en kele scrimmages iedereen dsn doel punt voor Venray verwachtte, viel' zoals dikwijls er een aan de andere kant. Een ongelukkig van een been terugspringende bail, kwam bij de zeeir snelle spits. Deze plaatste lin— eens naar rechts, een een-twee en 't was 0-1. De klap 'kwam aan. Met de moed der wanhoop, maar zonder overleg .ging Venray in de laanval. Maar niets lukte meer. Alleen een schot van W. Peeters tegen de lat had de verdiende gelijkmaker 'kun- r/en zijn. Jammer, te meer omdat de beide koplopers Montaignards en Tiglieja beiden ook verloren. We hopen dan ook dat door deze nedierlaag Venray zich weer gaat bezinnen op het doel. A.s. zondag zal weer zeer moeilijk worden. RK MSV uit Mey-el kon thuis maar ternauwernood op een 1- 1 gelijkspel gehouden worden, zodat men eigenlijk moet weten waar men aan toe is. Stand aan de kop is nu: Montagnard's 1116 Egchel 1117 Venray 1116 Tiglieja 1116 Venlo 11—13 Programma zc-ndag 13 januari: RKMSV 1—Venray 1 14.30 u. vertrek 13.00 uur BEVO 2—Venray 2 11.30 u. vertrek 10.15 uur Vlenray 3—FVC 2 14.30 u. Venray 4America 2 11.30 u. i(Leunseweg) Leunen 3Venray 5 12.00 u. vertrek 11.15 uur Venray 6Wittenhorst 6 11.30 u. Kronenberg 2Venray 7 14.00 u. vertrek 12.45 (bus van Ham) Venray 8Leunlen. 4 14.30 u. Damesvoetbal: Venray 2Venray 1 10.30 u. (Leunseweg) Uitslagen: BW 27 1 Leunen 1 1—3 Leunen 2 Wittenhorst 4 01 Meer]» 1 Leunen 3 40 Leunen 4 Montagnards 4 22 Reuver Al Leunen Al 00 Programma zondag 13 jan. 2.00 u. Leunen 1 Resia 1 2.30 u. Hegelsom 2 Leunen 2 vertrek 1.30 12.00 u. Leunen 3 Venray 5 2.30 u. Venra 8 Leunen 4 vertrek 1.45 Programma zaterdag 12 jan. 2.00 w. Helden AlLeunen Al vertrek 1.Ö0 2.00 u. Leunen A2 Venray A4 oefenwedstrijd 1.30 u. Venray B2 Leunen BI oefenwedstrijd Uitslagen: Resia 1 Oostrum 1 1-2 Venray 7 Oostrum 3 21 Oostrum haalde uit tegen Resia twee kostbare punten binnen. In de eerste periode kregen de gastheren wel de meeste kansen, maar de Oos trum-formatie scoorde de doelpun ten. Na een kwartier spelen maakte een Resia verdediger hands: binnien de beruchte lijnen en arbiter Lom men besliste: penalty. Aanvoerder Jos Linskens schoot beheerst in van af de witte stip en dat betekende 0- 1. Nauwelijks een kwartier later was het weer raak. Uit een snelle uitval over rechts was het spits M. Thijs- sen die met dsn schitterende snoek- duik de stand op 0-2 bracht. Resia kwam daarna fel opzetten en 'kreeg ruimschoots die kans de stand weer recht te trekken, maar de Oostrum- verdediging had „Vrouwe Fortuna" aan haar zijde. Na de theepauze pakten de rood- witten de zaak wat energieker aan en werd met name de linksbuiten der gastheren - die in de eerste helft een voortdurend gevaar vormde - beter aan banden 'gelegd. Vooral op het middenveld waren de rood-wiit- ten heer en meester (en met vlagen goed voetbal brachten zij hun tegen standers herhaaldelijk in moeilijk heden. Naar gelang de wedstrijd ver streek werd het spel wel wat vinni ger, maar tot moeilijkheden kwam het niet. Tenslotte lukte het Resia om in de allerlaatste minuut de toch wel verdiende tegentreffer te scoren. Daarmee konden de Oostnummers niet alleen beide puntenmee naar huis nemen, miaar stelden ze hun trouwe supporters - die per fiets naar Wellerlooi waren getogen - niet te leur. Uitslagen: Brughusia Merselo 11 Merselo 2 Venray 8 20 Wittenhorst 6 Merselo 3 13 Programma zondag 13 jan. Merselo 3 Griendsveen 2 12.00 u. bijeenkomst 11.30 u. Ysselsteyn 2 Merselo 2 (vr.) 12.00 bijeenkomst 11.00 u. Programma Jeugd zaterdag 12 jan. Venra A3 Merselo Al 2.30 u. vertrek 1.45 u. Vlenray B3 - Merselo BI 2.30 u. vertrek 1.45 u, Zaterdag 12 jan. junioren: Hapse Boys A - Overloon A 14.30 Oef felt B - Overloon B 14.30 Overloon C - VCA A 14.30 DSV E - Overloon D 13.00 Uitslagen 6 januari, senioren: Overloon 1 - Elzendorp 1 02 Milsbeek 2 - Overloon 2 10 Stormvogels 3 - Overloon 3 32 Programma 13 januari senioren: PW 1 Overloon 1 14.30 Overloon 2Volharding 3 14.30 Overloon 3 Achates 4 12.00 KIENEN VOOR DE VOETBALCLUB SSS Vrijdag 18 jain. a.s. is er kienen in café De Watergeus, om 20 uur. TOTO-INLEVEREN elke woensdag na de middag van tot 7 uur bij W. Loonen. ZWEMCLUB SPIO Programma 13 januari 1974 Ble- riek. Eerste jaargangswedstrijd'. Aanvang 14.00 uur. Vertrek: Hen- s'eniuispiiein 13.00 uuir. Kosten 2.50. Vee.l succes! Deelnemende verenigingen: ROB, Reuver R.Z., Roermond Z.V. Helden De Rog, Weert Eszet, Swalmen HZPC, Horst Mosa en Regio, Venlo Spio, Venray 2. Schoolslag 86-65: Xander van Haren 3. 100 m. vlinder meisjes 1964: Hermie Philiipsen Diioune v. d. Meulen i. 100 m. rug jongens 1964: Rick Breeuwsma 5. 100 m. vrije slag meisjes 1963: Manon v. d. Meulen Hannie Vermeulen Anmemie Janssen 6. 100 m. schoolslag jongens 1963: René Coenen Jacq van Dijok Eric Aben Eric Collin 7. 100 m. vlinderslag meisjes 1962: Gerry Muysers Marion Collin Karin v. d. Munckhof 8. 100 m. rugslag jongens 1962: Péter Janssen 9. 100 m. vrije slag meisjes 1961: Mariet Hiagens Willy Janssen Ellen Vermeulen Harriet Philiipsen 10.100 m. schoolslag jongens: Peter Tihieien Karei Wijnen Ludwig Coenen 11.100 m. vlinderslag meisjes 1960: Tog's Janssen Brigitte Claessens Riny Philiipsen. Bekerkompetitie. In de tweede ronde van de afdie- lingsbeker ontmoette Red Stars 1 uit Tegelen TTC 2 en Red Stans 2 uilt Meyel het le team. Beide wedstrij den wanen uitwedstrijden. Het eerst moest Red Stans 2 aantreden i n Meyel. In een redelijk goede wed strijd werd' Meyel 1 kansloos met 14-3 verslagen. Door deze zege 'kwam Red Stars 2 in de kwartfinale, waar in het zal moeten aantreden tegen het sterke Seta 1 uit Sevenum. Eveneens in de 'kwartfinale 'kwam Red Stars 1 door een 16-1 overwin ning op een bijzonder zwak TTC 2. In deze kwartfinale zal Red Stars 1 het moeten opnemen tegen beker houder Maasbree 1. Nrd. Limburgse kampioenschappen Met een bus vol enthousiaste en fanatieke spelers trok Red 'Stars naar Panningen om daar die club kleuren hoog te houden. In een zeer enerverende en emotionele wed strijd wist Red Stars voor de tweede achtereenvolgende maal als beste vereniging van Nrd. Limburg uit de bus te komen. Ook al was de voor sprong op nummer twee Meyel maar 1 pnt., bereikt in de laatste finale. Toch was deze eerste plaats dik ver diend en de mensen die 'aan deze ze ge het meest hadden bijgedragen waren: Senioren: Klas Denkel J. Verbiakt le prijs klas D: dubbel B. Hendriks - A. v.d. Giessen le prijs. Klas E: enkel Fr. Bonants le prijs Klas E: dubbel H. Logtens - H. Thijs- sen le prijs Klas F: enkel' M. Ouppen le prijs Jeugd: Jeuigdklas A: E. Verbiakt le prijs; J. Bonants 2e prijs. Junioren 1J. Bomiamts le prijs Junioren 1 dubbel: J. Bonants - G. Philip^en le prijs Aspiranten 1E. Verbiakt 2e prijs Pupillen 1B. Thijssen 2e prijs Welpen: B. Boogaard 2e prijs WINTERSERIE WANDELTOCHT Zondag 13 januari start vanuit zaal Volleberg de tweede winterse- riie wandeltocht. Het startbureau dn zaal Voile-berg as om 12 uur open. De wandelsportverenigingen op die kerkdorpen starten op eigen gele genheid. Men kan op die kerkdorpen inlichtingen inwinnen 'bij de ondier- staande adressen: Heide: A. Evers, Spikert 5 Veulen: H. Jansden, Brugpas 7 Leunen: start vanuit Gemeenschapsh. Merselo: start vanuit café Janssen van 13.30 tot 14.30 uur. BARAKWEDSTRIJDEN Ook in het komende weekend zul len de barakwedstrijden in café Vol ieberg doorgang vinden. Het beloofd een spannende strijd te worden. Een groot aantal deelnemers is reeds ge plaatst voor de AFKAMP op zondag 20 jan. a.s. Komt zien en waagt uw kans. W.S.V. DE DOORZETTERS A.s. zondag 13 januari gaan wij weer wandelen. Voor de 2e winter- serie-tocht vertrekken we aan de school om 12.30 uur precies. Regen jasje meebrengen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. KON. NED. BILJART BOND In café Varweijen te Cuyk werd op 3, 4 en 5 januari j.li. het 'kampioen schap verspeeld van de 2e klasse llibre klein. Helaas drie van de zeven spellers waren door ziekte of zaken verhinderd. Hieronder de uitslag met achter eenvolgens het aantal beurten, hoog ste serie, partij gemiddelde, .alge meen gemiddelde en het aantal matchpun ten: 1. H. Theijssen 117 66 12.50 7.56 10 2. S. Lrfenkens 161 38 7.90 5.04 8 3. H. Lenssen 165 31 7.756 4.28 6 4. J. Litjens 181 26 3.65 0 Uislagen van de donderdag j'l. ge speelde wedstrijdten voor de interne kompetitie luiden als volgt: W. Berendsen Drs. v Bommel 0-2 ans Peéteirs M. Hendriks 2-0 M. Thijssen Geert Wiiliems 2-0 M. Bakker Ronald Kroh 2-0 Fr v.d'. Oord Frans Jacobs 0-2 J. Verkoeen G. Verstegen 2-0 A. Kennis Chr. Gerrits 2-0 Th. Claessens Drts. v Bommel 0- Th. Zaal Fr. v.d. Oord 2-0 J. Meester Theo Peek 0-2 Vrijdag 11 januari: 19.00 uur repetitie voor het hele koor. Zondag 13 januari: 10.15 uur Hoogmis. Maandag 14 januari: 18.30 - 19.30 upur repetitie 2e stem; 19.30 - 20.15 uur repetitie le stem. Woensdag 16 januari: 19.00 u. neptiitie bassen ö)n de Galm- 'huit19.00 u. repetitie tenoren in de Franciscusschool. Donderdag 17 januari: 19.00 - 19.45 repetitie le en 2e stem Zaterdag 19 januari: Houdt- op deze dag rekening met 'n huwelijksmis. RIKKEN IN LEUNEN Op de vorige rikavond werden de volgende prijzen behaald: le pr. B. Buyssen 540 pnt. 2e pr. F. Lucassen 528 pnt. 3e pr. J. v. d'. Bekerom 532 pnt. 4 e pr. L. Janssen 525 pnt. 5e pr. J. Kusters 519 pnt. Mididelpr. P. v. Ooi 381 pnt. De volgende rikavond is a.s. maan dag 14 jan. om 8.00 uur in café Kus ters. JONGEREN MIS OVERLOON Na een lange afwezigheid organi seren de jongeren op zaterdag 12 ja nuari a.s. weer een Jongerenmis im de St. Theobaldusfcerk te Overloon, aanvang 19.30 uur. Deze keer zal helt gaan over de winter. Waarom krijgt een gouden kerk zanger in Ysselsteyn de gouden ere medaille van de Gregoriusvereni1- gin-g, terwijl dlilezélfdle medaille in Helmond .al bij een 40-jarig „diénst jubileum" gegeven is aan den zan ger, die nu bij zijn gouden jubileum de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia kreeg uitgereikt? Een andere vraag dis en we wer den daar bij de jaarwisseling met zijn vele wensen weer eens opge drukt hoe groot het aantal orga nisaties is waar onze boeilen en tuin ders zich in verenigd hebben, De meesten hunner zijn braaf verenigd in de Limburgse Land- en Tuin bouw organsatie. Deze LLTB vormt de Brabantse NOB een der steun pilaren van de Kon. Ned. Boeren- en Tuindershond de federatie van 'd)e Katholieke Bonden. Daarnaast opereert dan nog die Christelijke federatie, de CBTB en de neutrale KNLC. Verder is iedere boer lidi van het agrarische topor gaan, hiet Landbouwschap, dat zich vooral op landbouwpolitiek gebied beweegt en de Vinger in de beleidls- pa» zo nu en dan tot een vuist wil maken. Maar boer Janssen uit Ysselsteyn komt boer Janssen uit Schimmen om het op provinciale vlak te hou den behalve op de LLTB-verga deringen ook nog tegen op de ver gadering van Coveco (d'e coöperatie ve slachterij) of daagse daarna bij Landbouwbelang (de centrale vee- voedereooperatie) en weeir daags daarna 'bij de C.O.V.A.S. (de suiker bietencentrale) en weer daags daar na bij de Zuid Nederlandse Zuivel- centrale, ials die intussen weer niet gefuseerd is en weer een andere naam gekregen heeft. En weer op een andere dag kunnen ze elkaar nog ontmoeten bij de Rabo. Dat beeld wordt nog ingewikkel der als men dan ook mog eens 'ken nis maakt met regionale en provin ciale studieclubs, verenigingen van bedrijfsvoorlichtingen en andere ver enigingen, d'i'e een stukje fooeren- beiang behartigen. Als buitenstaander vraagt men rich af of hier niet een hoop energie ver- •Ifoolen gaat en of al die „apparaten" ni'et te veel gaan kosten. Een boer daarover gevraagd, gaf het volgende antwoord. „Ik dacht dat we in Nederland nog met zo'n 200.000 mensen direct ün de land- en tuinbouw bezig zijn. We zorgen er voor dat we op de eer ste plaats zo'n 13 miljoen vader landse industrie moet betalen voor er aan het buitenland minstens zo veel verdiend werd, als de Neder landse instrumtie moet betalen voor d'e buitenlandse gronid- en hulpstof- ffen. Het agrarisch exportoverschot woog ruimschoots op tegen het importoverschot van de industrie, al' kan dat nu met die olie-geschie denis wel in de verdrukking komen. Waaruit wel blijkt dat ook die voor lichting -bij onze boeren niet zon der trots goed! werkt. De voorzitter van de Kamer van Koophandel in Den Bosch heeft in zijn nieuwjaarsrede de waag gesteld of .men niet de arbeidismarktsituatie in de bouwwereld onder de loupe moet gaan nemen. Zorgt de olie crisis thans al voor terugloop im de ze sector, ook kan verwacht wor den dat aan het einde der 70er ja ren op dat terrein een heel stuk min der te doen zal zijn. Streken waar een belangrijk deel vian 'de beroeps bevolking juist in de bouwvakken haar werk vindt, moeten hier attent op zij:n. In deze rede bepleitte hij de uit bouw van de gemeenten Oss, Uden, Veghel, Cuyk en Boxmeer, die men de mogelijkheden moet laten die reeds begonnen uitbonw voort te zetten. Voor het Land van Cuyk is door de Bossche Kamer een regionale commissie ingesteld, die deze uitgroei zal bevorderen en begeleiden. Eigenaardig daarbij is dat de voor zitter voor die uitbouw van Veghel en Uden wel de rij ks weg Eindh oven- Noord Oost Nederland noemt, doch' voor het Land van Cuk in alle talen zwijgt over de rijksweg VenloNij megen. Wel noemt 'hij de brug bij Megen, waarvoor de plannen en de financie ring reeds lang klaar liggen, maar die er maar steeds niet komt. Zondag 20 januari a.s. organiseert hiet Recreatieschap Peel en Maas voor de tweede maal een wandeling im het gebied rond Vlakwater, Lo- baekdlal en Haag; het intussen wel bekende natuurgebied' dat we willen sparen 'in de toekomstige ruilverka veling Overlioon ^Merselo. Mlen kan zi'ch bij deze wandeling onJder deskundige leiding van de heer Bellemakers v.an 't Staatsbosbeheer eens op de hoogte stellen van wat er in dit gebied 'te zien en te beleven valt. De wandeling begint om 2 uur v. a. de Perdistal bij camping Vlakwa ter. Voordat we aan de 8 km 'lange tocht beginnen door dit fraaie ge bied, krijgt men eerst een korte be schrijving van de wandeling met 'n vertoning van dia's. Na afloop kan men i'n de Perdstal voor 1,25 erwtensoep krijgen. On der het veroberen van dleze maag- en hartversterking worden d'an dia's vertoond' over de flora in d'i't gebied!, van de amateur-bioloog J.P.G. Jans sen, die een goed beeld' geven van de bloeir-len en planten, welke hier nog voorkomen en die vooral in die zomer dit gebied' uiterst waardevol gaan maken als stil recreatiegebied voor Venray. Om ler op voorhand reeds kennis1 mee te maken is deze wandeling uiterst geschikt. Zolang nog huizen verstoken zijn van centrale verwarming, blijven vele bij strenge vorst het geviaar lo pen dat hun waterleiding -bevriest, wanneer men tenminste niet tijdlig maatregelen heeft genomen. Het doet in deze tijd van maan- reizen bijna anti-elk aan, dat men in dit land' de hoofdlkraan van de wa terleiding extra moet gaan bescher men .als het 'koud wordt, maar de binnenleidingen -in onze woningen Zijn meestal zodanig geïnstalleerd, dat de (dunne) buitenmuren niet vol doende 'bescherming biedjen tegen strenge vorst met wind, zodat men wel voorzorgen moet treffen in leen onverwarmd huis. CONTROLEER TIJDIG DE HOOFDKRAAN Om te voorkomen dat uw kraan als het écht gaat wintellen, vorst verlet neemt, doet U er goed aan thans vast te -kontroleren of de hoofdkraan niet lekt, of hij goed sluit. Hoet ziet u nu of de hoofdkraan goed afsluit? Ais u de kraan dicht draait en de aftapkraantje opent, mag er uit het aftapkraantje dat vlak bij de hoofdkraan zit, geen wa ter spuiten .Dit kraantje moet u na de proef wel weer goed sluiten. Ook is het goed -na te gaan of het tocht in de ruimte waar die hoofd kraan zich bevindt. Tocht is de grootste vijand van waterkranen en watermeters. Maak dus kieren en tocbtnaden dicht nabij hoofdkraan en watermeter. Niet alle ventilatie- voegen in uw huis, hoogstens alleen die bij de hoofdkraan en de water meter. Vanzelfsprekend zorgt u er voor dat uw hoofdkraan en uw water meter goed bereikbaar blijven. U kunt ze het beste met droge wollen lappen omwikkelen tegen de koude. Ligt de mieterput buiten, dan kunt u het beste de put afdekken met een stromat en/of een plastic zak gevuld met stro of oude kranten. Bij heel strenge vorst moet diie hoofdkraan bovendien nog extra worden toege dekt om bevriezing te voorkomen. In 'twijfelgevallen kunt u beter even kontakt opnemen met het waterlei dingbedrijf. ALS HET VRIEST: TAP AF DIE LEIDING Wie in die winter -enkele dagen van huis gaat en zijn huis .dus on verwarmd achterlaat, en al die .ande ren die een „k-oud huis" hebben, doen er goed aan vóór het weggaan of 'bij strenge vorst vóór 't slapen gaan de waterleiding .af te tappen. Om 'te 'beginnen slulit u de hoofdl kraan en op-ent u het aftapkraanltje dat zich vlak bij de hoofdkraan be vindt. Daarna draait u alle kranen open om de leiding leeg te kumrjen laten lopen.. Vergeet niet de gasgei- ser of de boiler volgens de voor schriften af te tappen. Dan moet de WC worden doorge trokken. Een 'handvol zout in het watenslot in de afvoer van de closet pot, voorkomt ook daar bevriezing. Blaas tenslotte de leiding nog eens door om ook dat laatste restje water ün dat bochtje in de leiding er niet in te laten. Want juist in dat bochtje kunnen toch nog ongelukken gebeu ren. U zet natuurlijk een schaaltje of emmertje onder de aftapkraan om het water dat uit de leiding loopt ■op te vangen. Als uw hele leiding 1 eeg is, sluit u de laftapkraan weer fen kunt u rustig gaan slapen. De volgende morgen éérst alle kranen sluiten voordat de hoofdkraan open gaat. Alleen uit de hoogstgelegen kraan moet u de lucht in de leiding laten ontsnappen. Wanneer u 's winters enkele dagen weggaat en u laat uw huis koud ach ter, doeit u beter aan uw water lei ding af te tappen voor u de deur ach ter u sluit. Een bevroren waterlei- - ding is geen zaak die door uw water leidingbedrijf wordt opgeknapt. Dat is werk voor uw waterfitter, uw loodgieter, uw gawa'l'o-installateur zoals die tegenwoordig heet. En het herstel van de waterleiding in. uw huis gaat geld' kostjen, want er moet veel werk voor worden verzet en u moet soms ook nog lang wachten voor u aan de beurt bent. Vergeet tenslotte miet na de win ter het materiaal te verwijdteren waarmee de hoofdkraan en even tueel watermeter tegen, bevriezing zijn beschermd geweest. De water meter moet goed' afleesbaar zijn. voor lichte gevarieerde kanj. B.V. METAALINI Smakterweg 60 - Venray - B Aanvang 20.0) In onze TEXTIELZAAK kunni nog enkele erv gebruiken. Kom eens vrijblij 'Grotestraat 24 - Te lef ooi DAF 44 DE LUXE >9 DAF 44 DE LUXE '1 DAF 55 COMBI >8 DAF 55 COMBI >9 DAF 55 COMBI >9 DAF 55 DE LUXE >8 DAF 55 COUPé >9 DAF 55 COUPé '1 RENAULT R 16 59 OPEL 1700 59 FORD TAUNU'S 20 M '0 FORD TAUNUS 1600 XL h FORD ESCORT 1100 '2 SICMA 1100 TOURIST n ALFA ROMEO 1750 70 PEUGEOT 404 '2 FORD MEXICO '1 V.W. 1300 59 Bij aankoop deze w 1.000 KM. GRATIS BENZI TELEFOON 04780

Peel en Maas | 1974 | | pagina 14