Camps Brillen Kapitaal zitkomfort voor'n gerieflijke prijs. Doorlopend geld achter de hand. Algemene Bank Nederland DE BEST-SOY f 395,- Elke man z'n persoonlijke brilstijl Electronische Rekenmachine vd Munckhof bv tijdelijke najaarsaanbieding interieurverzorging voorkwaliteits-en prijsbewuste mensen Wij gaan er van uit, dat een moderne bril meer moet doen dan alleen Uw gezichtsvermogen verbeteren. Hij moet ook Uw persoonlijkheid accentueren. En dat kan, want wij zijn specialisten in individuele bril-aanpassing. Bovendien beschikken wij over een machtige keuze in aktuele mannebrillen, in alle prijsklassen. ZIEKENFONDSLEDEIM ontvangen natuurlijk de gebruikelijke vergoedingen. GROTESTRAAT 14A - TELEFOON 04780 - 2409 - VENRAY T5 Als u een ABN Plan-Krediet afsluit, hebt u doorlopend geld achter de hand zonder dat het u een cent kost. U mag zelf weten hoe en wanneer u het Plan-Krediet wilt besteden. U kunt er een kleuren-TV, een caravan of dat leuke visbootje voorkopen. U kunt het gebruiken voor die onverwachte garage- of tandartsrekening, voor het opknappen van uw huis, voor een vakantie. U kunt profiteren van die voordelige aanbieding, want wachten op het einde van de maand of op uw tantième hoeft niet meer. U kunt het overeengekomen bedrag van uw Plan-Krediet ineens of in gedeelten opnemen. U kunt het ook rustig laten staan tot u het nodig hebt. Zo hebt u altijd wat geld achter de hand, zonder steeds opnieuw een kontrakt te hoeven afsluiten. En het mooie is: u begint voor ABN Plan-Krediet pas rente (1,1% per maand) te betalen als u geld opneemt. ABN Plan- Krediet geeft u een financiële reserve die u geen cent kost! Venray, Julianasingel 36a, telefoon (04780) 2565 Royal RC 800 Optellen Aftrekken -Vermenigvuldigen Delen Voortgezet vermenigvuldigen Konstante factor Automatische komma-instelling exd. BTW KANTOORBOEKHANDEL Grotestraat 28 Venray telefoon 04780-2727 U hoeft er eenvoudig maar even voor bij ons binnen te stappen. De zaak met het Novastil-embleem. Kenmerk voor kwaliteits- meubelen waar u van opaan kunt. Zoals deze exklusieve bankstellen bijvoorbeeld. Het hiernaast afgebeelde model „Amigo" vooral. Met een moderne streep in de bekledingsstof en voor een prijs die u niet zou vermoeden. 1 Hoekkombinatie Amigo; twee- en driezits bank samen slechts 698- U heeft keuze uit paarse of bruine streepstof. Wilt u meer dan twee farmleggers? Voor een bescheiden meeiprijs kunt u extra armleggers bij bestellen. U bespaart met deze ongekende aanbieding honderden guldens. Kom daarom gauw kijken. Hoekkombinatie Korsika, met uitklapbare armen is met niet van echt leder te onderscheiden kunstledèr bekleed. Door dé gescheiden zitstoffering is iedere zitplaats' een komfortabele fauteuil. Extra royale afmetingen. Twee- en driezits bank, exclusieve voordelige NoYastilprijs, samen slechts m Robuuste hoekkombinatie met kontrastrijke streepstof bekleed. Biedt een behaaglijk zitkomfort vanwege de doorlopende rug-zitkussens. Twee- en driezits bank kosten samen 1450/ bijpassendefauteuil 415,— Steenstraat 74 tel. 08855 -1488 Boxmeer afdeling slaapkamers Steenstraat 146 (tegenover het gemeentehuis) NDVASTIL

Peel en Maas | 1973 | | pagina 8