TT KERKELIJKE DIENSTEN Je ziet ze nooit meer... VAMOSAVER |,eenen| WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 7 tot en met 13 oktober Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Yredeskerk Yenray Hervormde Gemeente Parochie Oestrum Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Smakt Rectoraat Heide Rectoraat Veulen VRIJDAG 5 OKTOBER 1973 No. 40 VIER EN NEGENTIGSTE JAARGANG VOOR AL UW DRANKEN PEEL EN MAAS VOOR Al. UW DRANKEN DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 2727 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 16 ct per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER HALFJAAR f 7.50 (bij vooruitbetaling) A.s. zondag iis er om half elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a een eucharistische tafelviering, afge stemd1 op personen van 17 jaar en ouder. Celebrant: kap. J. Verdon- schot. 27e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Gertruda Geurtj ens-Verma- zeren Nicolaas van Berkel vwg. de Oranjestraat. 'Zondag: 8.00 gelezen mis, int. Hen- dtriina van Megen; 9.30 gregoriaans meerstemmige hoogmis met mede werking van de gezamenlijke koren van de „Pueri Cantores" int. Wilhel mina Claessens; 11.00 nederlandse hoogmis, int. mevr. Hendriks-Ariëns Bep Maassen, echtg. van Leo Sie- bers; 18.00 gelezen mis, int. mevr. de Bruyin vwg. de buurt Frits Mul ders vwg. de buurt. Maandag: 8.00 Antoon J. Janssen en Josephina C. Esser als sticht.; 9.00 Jiac. van Opbergen en José Verheu gen als sticht.; 19.00 Johanna Henc- kens-Tiassen. Dinsdag: 8.00 Petronella Janssen- v. d. Munckhof; 9.00 Peter Duykers en zoon Piieter; 19.00 Jacobus van Veghel ouders Rutten-van, Treek. Woensdag: 8.00 Jan van Heyster; 9.00 Frans Verkley' en Maria Droste als gest. jgt.; 19.00 Hendrik v. d. Heu vel overl. fam. Janssen-Huybers en Arnold Janssen. Donderdag: 8.00 Hendrina van Me gen; 9.00 Pascal Schmeitz als sticht. voor overleden neven. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Kemps- Baltussen, Harrie, Anna en Truus Tijssen; 9.00 Nicolaas Bekkers, echtg., dochter en kleinkinderen ,als sticht.; 19.00 overl. fam. iSwinkels i.v.m. reunieavond Martin Wismans en echtg. Zaterdag: 8.00 tot zekere int.; 9.00 Anis van Es vwg. de buurt; 19.00 Dokter Vercauteren Jan Schwachö- fer (St. Odastr.). Huwelyk: Leida van Rijt, Smakterweg en Martien van Moorsel, Deurne. De Pueri Cantores De gezamenlijke koren van de Pueri Cantores, die het komende weekend in Venray zullen musiceren, verzorgen samen komende zondag de hoogmis in de Grote Kerk. De vaste gezangen zullen zij afwisselend met het volk zingen. Als wisselende gezangen zingen zij: Openingslied: Exsultate Justi (L. da Viadana), Tus senzang: Alleluia, Offerzang: Alfa Trinita beata, Communiezang: Regit- na Coeli en Slotzang: Gloria sei Dir gesungen. Wij wensen hen veel suc ces. Akolieten: Zaterdag 6 okt.: 19 uur Jos Bex- kens en Mada Oudenhoven. Zondag 7 okt.: 8 uur Jos Laurens- se en Martin Spee; 9.30 Wim Kremer en Boud'ewijin van Grinven; 11 uur Paul v. d. Heuvel en Jeanne Ver beek. Misdienaars: Zondag: 18 uur Peter Janssen en Theo Janssen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. Peter Verhoeven en Patrick Aben; 19 uur Richard de la Roy en Kees v. d. Helm. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Rens Engelen en Vian v. d. Berg. Vrijdag: 19 uur André Janssen en Berend Kroft. 17e zondag na Pinksteren. H. Mis sen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis, gezongen door ons Dameskoor; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en na de avondmis 'half acht gelegenheid om te biech ten; 18.30 avondmis als zondagsvie ring. {Mededelingen: 1. Zaterdag 6 okt. 's avonds om 18.30 uur komt een groot buiten lands koor in onze kerk de avond mis begeleiden. Het koor komt uit Duitsland' - Limburg aan de Lahn - 'Ze zangen de 8 stemmige mis van Leo Hassler. Intrede lied van Orlando dl Lasso - tussenzang van Böck en communiozang van Brückner. Deze Eucharistieviering zal voor vele liefhebbers van mooie zang een stralende en stich tende viering zijn. 2. 7 okt. eerste zondag van de maan d1, kol lekte vo or eigen kerk. Gaarne aanbevolen. We hebben veel onkosten aan dak en verwar ming. 3. Deze week 's morgens maar een H. Mis om 8 uur. 4. Namens het organiserend comité van het congres der „Pueri Can tores" onze hartelijke dank voor uw grootse reaktie op de oproep van vorige week om onderdak te verschaffen. Prachtig! Zonder an deren tekort te doen, willen we heel bijzonder danken de bewo ners van het nieuwe Brukske, waar zo erg veel hulp uit kwam. Ze zitten er al helemaal in en horen eir helemaal bij. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Karei Wijnen. Zondag: 7.30 Elisabeth Keldenig; 9.00 bijzondere intentie; 10.15 Jo hannes Renkens; 11.45 Carolina Ja- coobs-Boom (kinderen); 18.00 Marga- retha Strijbos-Op het Broek. Maandag: 8.00 Andreas Smedts; 19.00 overl. ouders Hermus-v. Oers. Dinsdag: 8.00 t.e.v. 'St. Antonius voor beterschap; 19.00 jaargetijde Harry Litjens. Woensdag: 8.00 Antoon Luijpers; 19.00 Peter de Lauw (v.w. de buurt). Donderdag: 8.00 Antoon Luijpers; 19.00 Gerardus Brumken. Vrijdag: 8.00 Josef Peters; 19.00 gezinsmis, Gerrit Weijers. Zaterdag: 8.00 voor de parochie. Dienbeurten Akolieten (7 t.m. 13 okt.) Zaterdag: 18.30 Ronny Oevers en Wolter Blaaupot. Zondag: 7.30 Peter Claessens, Mare Cornelissen; 9.00 Pim de Vos, Hans v. d. Bekerom; 10.15 Walter Blaau pot, 'Henny Clephas; 11.45 Frans Jeuken, Eric Cornelissen. Dienbeurten Misdienaars: Zondag: 18.00 Jeroen Cornelissen, Wieke Arts. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Maarten Arts, Henk Janssen; 19.00 Gerard Stoks, Marcel Hendrix. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Leo Janssen, John Wolfs; 19.00 Hen ny Bierens, Ludwig Arts. 17e zondag na Pinksteren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Wilhelmina Pouwels-Peters. In deze mis wordt gezongen door de „Kantory van de Sacramentskerk" uit Breda. (40 zangers). Teksten van de liederen worden uitgedeeld. 'Zondag: 8.00 leesrmis voor overl. Sjang Smits (buurt); 9.00 leesmis v. overl. Johannes van den Boom. |Met het kinderkoor zingen we neder landse liederen; 10.00 hoogmis voor overl. familie Min-Poels; 11.30 lees mis voor mevr. RuLand-van Moorsel 18.30 avondmis voor overl. familie van Rooy-Hendriks en zonen. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. familie van der Schaal; 19.00 avond mis voor overl. familie Jansen-Pe- ters. Dinsdag: 8.00 leesmis tot intentie van een gezin (v. W.); 19.00 avondmis uit dankbaarheid (S.). Woensdag: 8.00 leesmis tot bijzon dere intentie (J.)19.00 avondmis voor overl. familie Teeuwen-Spreeu- wehberg. Donderdag: 8.00 leesmis voor de gelovige zielen; 19.00 avondmis voor overl. ouders Jansen-de Bruyn en dochter Anna. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Steememan en familie van den Munckhof; 19.00 avondmis voor overl. familie Jansen-Manders. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Anna Janssen (N.K.V. Reisvereni- ging); 19.00 avondmis als jaardienst voor overl. Jaap Min. Mededelingen: 1. De nieuwe parochianen met klei ne kinderen maken we nog eens opmerkzaam op de kleutercïêche, die iedere zondag onder de mis van half twaalf wordt gehouden in de kleuterschool vlak by de kerk. De kinderen vinden het fyn om met elkaar te kunnen spelen onder leiding van een kleuter leidster en in de kerk is het rus tiger. 2. Het thema van de diensten voor a.s. zondag is: Het huwelyk. Voor gehuwden moet de liefde band zó sterk zyn dat ze ONAF SCHEIDELIJK zyn. 3. Kom zaterdagavond naar de eucharistieviering als u houdt van mooie zang! Akolieten- en Misdienaarslij st van 7-13 oktober Zondag: 8 uur M. de Lauw en P. Reijnders; 9 uur M. Kappel en E. Franken; 10 uur M. Dicker, W. Her mans en R. v. Wijk; half 12: J. v. d'. Weiden en J. Ingenpas; avondmis half 7: A. Theuws en F. dé la Roy. Week I: 8 uur E. Vennekens en A. Janssen; avondmis 7 uur T. Aben en H. Willemse. Week II: 8 uur A. Ha winkels en H. Verlinden; avondmis 7 uur: J. Ja cobs en P. Goosens. Zondagmorgen kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert, aanvang half tien. Predikant is Ds. Beens, die om elf uur zal voorgaan in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitters- wijek. In beide diensten extra-kollekte aan de uitgang. 17e zondag na Pinksteren. Zondag: 8.30 Jan van den Berg Antoon van Arsen - Harrie Janssen; 10.00 Hoogmis, gest. jrd1. Gerard Arts en Cath. Heidens. Maandag: 8.00 gest. Ism. Jean Ze- gers en Johanna Camps. Dinsdag: 8.00 gest. gez. jrd. Johan na Jenneskens. Woensdag: 8.45 int. fam. Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 8.00 overl'. fam. van Dij'k-Claessens. Vrijdag: 8.00 gest. .gez. jrd. Willem v. d. Voort. Zaterdag: 19.00 Wilh. Camps Jan en Barbara van Lin. Week van 6-13 oktober. Misdienaars: Jos Emonts en Jac. Classens; Jac. en Bennie Wismans; Hoogmis: Jain en Willie Vollenberg. Zaterdag: geen vroegmis. 19.00 int. fam. Wismans-Arts. Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 8.00 ter ere van O.L. Vrouw; 10.00 zlg. Petronella Philipsen. Maandag: 7.30 zlg. (Hub. Frede- richs. Dinsdag: 8.00 zlg. Peter Johan Strijbos. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 7.30 overl. fam. Ver- hceven-Houben. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Strijbos- Kemmeilings. Zaterdag: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw (int. offeraars); 19.00 zlg. Hen drik Philipsen. Mededelingen: 1. Donderdagavond 19.30 uur repe titie kerkelijk zangkoor. 2. De vroegmissen zijn voortaan om 8 uur, uitgezonderd maandag en donderdag. Op die dagen blijft het 7.30 uur. 17 zondag na Pinksteren. Eerste zondag van de maand, by- zondere kollekte voor de eigen kerk! Zaterdag: 19.00 lsm. v. Wilhelm Gommans en Anna Jenniskens. Zondag: 7.30 lsm. v. overl. fam. Goumans-Micbels; 9.00 hgm. els jrd. v. pastoor A. de Bot; 10.30 lsm. v. Gerard Jenniskens. Maandag: 7.30 lsm. uit dankbaar heid (M.); 18.30 lsm. v. Peter Joh. Arts en echtgen.; 19.00 lsm. v. Eduard Dietz. Dinsdag: 7.30 lsm. v. Gerard Mar- oellis; 18.30 lsm. v. Willem Bal; 19.00 lsm. v. Gertruda JenniSkens-Droe- sen. Woensdag: 7.30 lsm. v. overl. ouders Beckers-Dommeck; 18.30 lsm. v. Theodorus Raijmakers, echtgen. en Antoon Raijmakers; 19.00 lsm. als jrd. v. Gerard Hendrickx. Donderdag: 7.30 gest. jrd'. v. Pe ter Joh. Willems en Johanna Wis mans; 18.30 lsm. v. overl. ouders Philipsen-Lenssen; 19.00 lsm. tot int. van L.V.B. afd. Leunen - moederdag. Vrijdag: 7.30 gest. jrd. v. Frans Verkleij en Maria Verkleij -Droste 19.00 lsm. v. overl. ouders Voermans van Mil. 'Zaterdag: 7.30 gest. jrd. v. Engel- bert Janssen-Wismans en overl. kin deren; 8.00 lsm. v. Theod. Bouten en echtgen.; 14.00 huwelijk Hendrikx- Peulen; 19.00 lsm. v. overl. fam. B eerkens-Peeters Misdienaars: 7.30 Har Mandens; 18.30 Peter Jacobs; 19.00 Wil. Jennis kens. Akolieten: 19.00 L. Reintjes en J. Voermans; 7.30 P. Reintjes; 9.00 P. van Berlo, P. Weijs, F. Lucassen en PETRUS BANDEN PAROCHIE Een van de vragen die indertijd in het projekt Kerkopbouw gesteld werden luidde: „Wat verwacht u van de pastor bui ten de kerkelijke bediening?" Het antwoord van de ge- enquêteerden is sterk eensluidend: gewoon menselijk kon- takt. Voor velen, niet voor allen, betekent dit huisbezoek. Voor een aantal medewerkers van het projekt Kerkopbouw is deze duidelijk uitgesproken verwachting een uitdaging geworden: aan dit gegeven zaten n.l. een groot aantal vra gen: Waarom vraagt men naar huisbezoek: om bepaalde proble men te bespreken, of om een bevestiging te krijgen dat men je nog niet vergeten is, om te discussiëren of om een on behagen af te reageren? Daarbij kwam de vraag: Waarom wachten de mensen af tot de pastoor of kapelaan, soms op een ongeschikt moment, uit zichzelf komt: men wil huis bezoek, maar men vraagt er nooit om! Tegelijk werd in de werkgroep die rond dit thema gevormd werd, de onmacht van de priesters van onze parochie inge bracht om aan dat verlangen van de mensen te voldoen. Toegelicht: overdag zijn heel veel gezinnen niet of slechts gedeeltelijk bereikbaar, veel avonden (lang weekend, veel woensdagavonden) zijn praktisch onbruikbaar om huisbe zoek te doen, de „geschikte" avonden worden in beslag ge nomen door vergaderingen. Op een traditionele manier een straat of een huis af werken wordt zinloos, omdat het jaren duurt voordat je opnieuw bij diezelfde mensen in dezelfde straat komt. Het is een ontmoedigende zaak, want je komt er nooit doorheen! Bovendien wordt door deze aanpak de parochiaan in een passieve houding bevestigd: de priesters moeten maar komen! Zij moeten het werk doen! De leek hoeft zelfs niet het initiatief te tonen zelf met een vraag aan te komen en eens aan de bel te gaan hangen. Misschien komt deze „verwering" niet sympathiek over, maar het is voor heel veel gevallen de werkelijkheid. De werkgroep diakonie is vanuit deze problematiek gestart en vond als eerste mogelijkheid dat zij zelf aan de slag zouden gaan om de kontakten tussen parochie en parochia nen te leggen. Deze start werd: nieuwkomers in de parochie gaan verwelkomen, een werk dat soms moeilijk blijkt, maar ook veel sympathie krijgt. Verdere uitbouw van dit werk is mogelijk en noodzakelijk. Daarover willen we ook praten op de komende algemene parochieavond van maandag 22 oktober, 's avonds om 8 uur in de A.B.O.-school, Ursulastraat (tegenover Hoge Beek). Een gelegenheid voor u om u op te geven voor een van de werkgroepen? Medewerkers Kerkopbouw Petrus Banden R. Beckers; 10.30 W. Cornelissen en J. Voermans Wzn. HuwtUjksafk.Pierre Hendrikx en Rosalina Peulen (Baarlo); Hub Lit jens en Trudi van Mil (Bergen)Henk Verholen (Bladel) en Bertien Loe- nen; Martin van Vegchel (Ysselsteyn) en Jacqueline Timmermans; Frits Litjens en Anette Heidens. 17e zondag na Pinksteren. Zondiag: 8.30 leesmis v. Maria van Soest-Swinkels en overl. fam. 'Smeöts-Dinghs10.00 Hoogmis v. Mi chel Jeurissen; 11.30 jaarg. v. Re- nier, Jo en Antonette Swinkels. Maandag en dinsdag geen mis. Woensdag: 8.00 jaarg. v. Antoon van Asten. Donderdag: 8.00 leesmis v. d. bede vaartgangers naar Wittem. Vrijd'ag: 8.00 gesticht jaarg. v. An dreas Philipsen. Zaterdag: 15.30 H. Mis uit dankb. v. d. fam. Vullings; 19.30 leesmis v. d. overl. fam. Coenen-Kemmielings. Misdienaars: zaterdag 19.30: John ny Hcuben en Ren' van Dijck; zon dag: 8.30 Ludo en Robert Arts; 10.00 Hans Teunissen en Twan de Wit; 11.30 Willy en Peter Paul Koonings. 17e zondag na Pinksteren. 7 okt. Eerste zondag van de maand, by- zendere kollekte voor onze kerk. Zaterdag: 19.00 best. jgt. voor Mar- tinus Janssen. Zondag: 8.00 H. Mis voor Petro- nalla v. d. Hoogenhof; 9.00 H. Mis voor Gerard Peters; 10.30 pl. Hoog mis met Concelebratie b.g.v. de vie ring van het zilveren priesterfeest van pater W. van Meyel. Maandag: 8.00 gest. Hgm. t.é.v. O.L. Vrouw. Dinsdiag: 8.00 gest. jgt. voor Mar- •timus en Genard ina Arts. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Petronella Michels-Poels. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor Jacobs van Vegchel. Vrijdag: 8.00 geen H. Mis; 14.30 pL Hgm. tot dankzegging b.g.v. zilveren huwelijksfeest van Tilburg-Smits. Zaterdag: 19.00 best. jgt. voor Hen- dricus Muysers. Misdienaars: zondag 8.00 v. Hoof- Janssen; 9.00 P. Noyen-Pluk; 10.30 J. en P. van Meyel. Week: v. Hoof- J anssen. Zaterdag 7 oktober: 17.30 H. Mis te Hól thees; 19.00 gez. H. Mis voor Leo Koopmans. Zondag: 7.30 H. Mis u.d.a. St. Jo zef (Fien Janssen); 8.30 H. Mis te Hol thees; 10 uur Hoogmis voor Ja cobus Philipsen. Maandag: 8.30 H. Mis voor Wilhel mus Bax. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor Broe derschap Kaatsheuvel. Woensdag: 8.30 H. Mis t.e.v. St. Jozef. Donderdag: 8.30 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 8.30 H. Mis t.z.i. 27e zondag door het jaar, 7 okt. Zondag: 7.30 leesmis voor Driek Eibers; 10 uur gesticht gezongen jaargetijde voor Sibertus Muijsers en Megchelina Martens. Akolieten: Harrie Claes en Jan Giélens. Misdienaars van de week: Toon Loonen en Jan Jenniskens. Kerkdeurkollekte t.b.v. de Lepra- aktie. Maandag: 7.30 leesmis voor die overleden vader Harry Rutten. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overleden ouders Engelfbertus Nel len en Helena Rutten. Woensdag: 7.30 leesmis t.i.v. de familie Nellen-Knijnenbung. Donderdag: 7.30 leesmis voor de overleden familieleden Derikx-Voes- ten; 19.30 avondmis b.g.v. de ope ning van het nieuwe winterprogram- ma van de L.V.B. Vrijdag: 7.30 leesmis voor de over leden ouders Janssen-Doumen. Zaterdag: 7.30 leesmis tot int. van de familie Geurts-Gellings; 19.30 u. Avondmis tot int. van de familie Janssen-Thielen. Zondag 7 okt. 17e zondag na Pink steren. Rozenkranszondag. 8 uur lsm. voor Mgr. Gij sen, goed beleid; 10 u. Hgm. voor overl. ouders Wackers- van Kempen. Maandag: 8 uur lsm. zal. Wilhel mina de Lauw-Verheyen. Dinsdag: 8 uur lsm. zal- Theod. Ja cobs en zoon. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van I GERARD MyiJNG SPECIAAL OPTIEK PASSAGE 5, VENRAY, TEL 3440 Rijksgediplomeerd opticien Leveranc. van alle ziekenfondsen NIET OPLETTEN Als men zonder uit te kij ken van uit een uitrit een verkeersweg op rijdt, heeft men kans op ongelukken. Dat ondervond de 19-jarige mej. W. J. uit Oirlo toen zij met haar brom fiets vanaf een uitrit de Hoogrie- broekseweg op wildé rijden. Op dat moment naderde die personenauto, bestuurd door de 20-jarige G. L. uit America. Deze kon de onvoorzichtige bromfietser niet meer ontwijken. Zij werd gegrepen en moest met diverse verwondingen naar het ziekenhuis te Venray worden vervoerd. BROMFIETS TEGEN PERSONENAUTO Op de kruising Beekweg-Klein- dorp-Endepoel wachtte de bestuur der van de personenauto, de 43-jari ge A. J. uit Overloon, toen hij de Beekweg wilde oprijden op het ver keer. Hij idacht dat geen verkeer na derde, maar bemerkte te laat dat op het rijwielpad de bromfiets bestuurd door de 16-jarige T. v. K. naderdte. De bromfiets botste tegen de auto op en de bestuurder bekwam dusdanig letsel, dat zij naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es el primer domoingo del mes. A las once Misa con plètica en nuestra capilla, Over- loonseweg 2. Porque es el primer domingo, después de la Misa en la casa del padre Juan, reunion de todos los padres de familia con la Maestra de Ia escuela suplementaria. En esta semana se celebra la fies ta de Santa Teresa y de San Fran cisco: pues much as felicidades del parte de padre Juan para todos los Pachos y Teris, lés Franciscas y Pa- quitas. Y hasta la vista el domingo después de la Misa. NOTICIAS CULTURALES El miércoies: escuela suplemen taria para sus hijos; el primer grupo empieza a las dos. El instituto Espanol de Emigración viene concediendo subcenciones a los trabajadores espanoLes o a sus familianes cuando se produce el fal- liecimiento de alguno de ellos en el extranjero, con ia primordial finali- dad de colaborar en el caso de que se decidiese el traslado de los res tos mortales del fallecido a Espana. Por eso este Instituto ha concer- Seguros Chasyr 1879, un Gonvenio de tado con la Compania Espanola de Segura Colectivo de Vilda a favor de los trabajadores emigrantes espanoles y sus familiares residentes en Euro pa. En la oficina del padre Juan hay hojas con informaciones detalladas sobre este asunto; cadauno tome unas y léalas atentamente. Hay tam- bién bastantes periodicos; que cadau no se sirva de la lectura que esta sobre Ie mesa en la oficina del padre Juan. H. Familie, bijzonder ter ere van de H. Jozef tot bijz. intentie. Donderdag: 8 uur lsm. tot bijz. intentie (fam. W.); 's avonds 7.30 u. lsm. voor leden en overl. leden LVB. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Jac. Geurts Wilhelmina Oroymans, spec. Mientje Jenneskens. Zaterdag avond: 7.30 Hgm. jgt. v. zal. Henri Geelen en Leo Linders. Lector 7 okt.: H. v. Rijswijck. Akolieten: Alb. Classens, Joh. Fleurkens en Henk Jacobs.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 13