KERKELIJKE DIENSTEN VAHOSAVEK FILMNIEUWS FORMIDABELE BEHANG OPRUIMING bartels van 29 juli tot en met 4 aug. Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Vredeskerk Venray Hervormde Gemeente Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt WIJ GEVEN HET STARTSCHOT Y00R DE VERKOOP VAN EEN ENORME PARTIJ MODERN FRIS BEHANG! ALLES MOET SUPERSNEL DE DEUR UIT. RESTANTEN TEGEN SPOTPRIJZEN. BIJ BARTELS NATUURLIJK! U ICO VENLjO, VENRAY, MAASTRICHT munistoMO Zeventiende zondag door het jaar (greg. van de 11e zondag na Pinkst.) Zaterdag: 19 uur nederlandse hg- mis, intentie ouders Arts-Comeüs- sen Maria Siebers-Barents vwg. de buurt. Zondag: 8.30 uur gel. mis, int. ov. fam. Lenssen Verheyen; 9.30 u greg. hoogmis, int. tot dankzegging ov. fam. van DijckDri essen; 11 uur ne derlandse hoogmis, int. ouders Arts 18 uur gel. mis, int. mevr. Hermsen Cornelissen Antoon Oudenhoven. Verdonschot, vwg een goede kennis. Maandag: 8 uur Hendrina van Me gen; 9 uur Martinus H.G. Poels als sticht.; 19 uur uit dankbaarheid T. Janssen Oudenhoven. Dinsdag: 8 uur voor de overlede nen van de parochie; 9 uur voor overledenen; 19 u Gertruda Geurt- jens-Vermazeren vwg de buurt. Woensdag: 8 uur voor overlede nen; 9 uur fam. Hendriks-Dommeck 19 uur Gerrit Gossens Gertruda Arts-Hagens. Donderdag: 8 uur Jozef Steegmans en echtgen.; 9 uur Martinus Wis- mans-Vers tappen. Vrijdag: eerste vrijdag v.d. maand. Vanaf 8 uur wordt de communie ge bracht aan de zieiken; 8 uur oor ov. zus; 9 uur Jan van Heijster, overl. ouders en broer; 14.30 uur 25-jarig huwelijksjubileum Rongen-Franssen 19 uur Hendrina van Megen. Zaterdag: 8 uur Hendrina van Me gen; 9 uur voor overledenen; 19 uur Jan Schwaohöfer (Odastraat) José Min-Hendricx. Huwelqk Augusta Hermans, Patersparochie en Lambert Manders, Hoenderstraat Akolieten Zaterdag 28 juli: 19 uur Paul van den Heuvel en Oathy Martens. Zondag 29 juli: 8 uur Jos Lauren- se en Martin Spee; 9.30 uur Boude- wijn van Grins ven en Gerard Hen driks; 11 uur Huub Janssen en Ma rianne Janssen. Misdienaars Zondag 18 uur Hans Martens en Frans-Jan an Gerven; maandag, dinsdag en woensdag: 19 uur Marcel Jeurissen en Godfried Hendricx. Vrijdag: 14.30 uur Otto Kooien en Wilbert Janssen; 19 uur Bemoit Lu- eassen en Jackie Oudenhoven. 7e zondag na Pinksteren H. Missen om 7,30 9.00 11.45 en 18 u. De hoogmis om 10.15 uur wordt ge- gezongen door ons Dameskoor. Vrijdag: 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 uur avondmis als zondagsviering. Mededeling De gehele week 'smorgens maar een Mis en wel om 8 uur, behalve op maandag, dan zijn de missen om 7.45 en 8.30 uur. Mis-intenties Zaterdag: 18.30 uur Hendrik Re- lou vwg de buurt. Zondag 7.30 uur overleden familie Coopmans-Custers; 9 uur Andreas Smedts; 10.15 uur voor de parochie; 11.45 uur over led. ouders Janssen-8 Maurus; 18 uur Christina Halmans- Theelen. Maandag: 7.45 uur voor de gelov. zdelen (offerbus); 8.30 welzijn van 'n gezin; 19 uur om liefde en eenheid in het gezin. Dinsdag: 8 uur Jacomina Verheij- en-Spee vwg de Derde Orde; 19 uur Hendrikus Rekmw vwg de Bejaar- denbond. Woensdag: 8 uur Antoon Luypers; 19 uur Jacomina Verheyen-Spee v. wg de bejaardenbond. Donderdag: 8 u Willhelmiina Claes- sens vwg de Derde Orde; 19 uur v. Gerardus Brünken. Vrijdag: 8 uur Selida Verginia Ro- jer; 19 uur gezinsmis, overl. ouders Emonts-Hanssen en dochter. Zaterdag: 8 uur Antoon Luypers. Dienbeurt akolieten en misdienaars Zaterdag: 18.30 uur Frans Jeuken en Peter Claessens. Zondag: 7.30 uur Pion de Vos en Hans v.d. Bekerom; 9 uur Walter Blaaupot en Maarten Arts; 10.15 u. Henny Glephas en Jos Claessens; 11.45 uur Ronny Clevers en Wolter Blaaupot. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18 uur Henny Bierens en Wieke Arts. Maandag (7.45), woensdag en vrij dag: 8 uur Loef Arts en John Wolfs; 19 uur Leo Janssen en Henk Janssen Dinsdag, donderdag en zaterdag: 8 uur Marc van Hemert en Riky Dou- wes; 19 uur Gerard Stoks en Lud- wig Arts. Zevende zondag na Pinksteren Zaterdag: 19 uur avondmis voor overl. Jacob Derikx. Met het dames koor zingen we nederl. liederen. Zondag: 8 uur leesmis voor overl. Leonards Ewaits - Janssen en zoon Harry; 9 uur leesmis uit dankbaarh, en voor een overleden familie; 10 u. hoogmis voor overleden Gerrit Flin- senberg. Nederlandse gezangen met ht Kerkelijk Zangkoor. 11.30 uur lm voor overl. Johanna Bonken; 18.30 ur avondmis voor overl. ouders M. Peelzer en W. Heesen. Maandag: 8 uur leesmis voor overl. familie Stevens-Aerts; 19 u avond mis voor overl. zuster Laurence Nelly van MeijeJ. Dinsdag: H. Ignatius van Loyola (piiester); 8 uur leesmis tot zekere intentie (K)19 uur gest. gez. jaarg. voor overl. vader Thiielen en kinde ren Alouds en Bennie. Woensdag: H. Alfonsus van Ligu- ori, bisschop en kerkleraar; 8 uur leesmis tot zek. int. (Th); 19 uur avondmis voor overl. Gerrit Fldn- seniberg. Donderdag: 8 uur leesmis uit dank 19 uur avondmis tot int. van de Lim burgse Bedevaartgangers naar Lour- des. Vrydag: eerste vrijdag van de m. toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8 uur leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 14.30 uur plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruids paar Steeghs-Hendriks; 15.30 uur plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruids paar Bouwman-Roos; 19 uur avond mis voor overl. familie de Jong-Arts Zaterdag: 8 uur leesmis voor de overl. familie de Jong-Arts. Zaterdag: 8 uur leesmis voor de gelovige zielen; 19 uur avondmis v. overl. Herman van Ass. Misdienaars Zondag: 8 uuir: M. Kappel en M. de Lauw; 9 u B. Franken en J. Smals 10 u M. Dicker, H. Arts en W. Her mans; 11.30 uur St. Peeters en P. Loonen; 'savonds half zeven E. Ven- nekens en J. Jacobs. Week I. 8 uur E. Venneflcens en J. Jacobs; 'savonds 7 uur B. Franken en J. Smals. Week II: 8 uur E. Vennekens en J. Jacobs; 'savonds 7 uur J. van der Weijden en P. Nooyen. Wederom zy'n er dubbele dien sten. Let Je op Zondagmorgen kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert, aan de Westsingel. Aan vang HALF TIEN. Predikant is Ds. Beens, dde om 11 uur zal voorgaan in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitters- wijek. In beide diensten extra collecte voor de Stichting Steunfonds in het Zuiden. 7e zondag na Pinksteren Zondag: 8.30 uur Reiner Oehmen; 10 uur hoogmis, gest. jrd. Antoon Verheggen en Henrica van Haren. Aan de kerkdeur collecte voor het kindervakantiewerk. Maandag: 8 uur voor overleden familie. Dinsdag: 8 uur v. Jacobus Camps (Limbricht). Woensdag: 8.45 uur intent, familie Vermeulen-Moorrees. Donderdag: 8 uur overl. familie Thielen-Rutten. Vrijdag: eerste vrijdag; 8 uur Leo Hendrix. Zaterdag: 19 u jiaardienst Pierre Vandeven/ne. 7e zondag jna Pinksteren 8.30 uur H. Mis tot int. van mevr. Peters-Arts; 10 uur hoogmis, mnd dienst voor Simon Claessens. Maandag: 8 uur H. Mis voor P. Duykers-Poels. Dinsdag: 8 uur leesmis Woensdag: 8 uur leesmis. Donderdag: 8 uur leesmlis. Vrijdag: eerste vrijdag van de m. feest van bet H!' Hart; 19 uur sticht. Peter SwinkeLs, Anna Maria Bou ten en Peter Lemlben. Zaterdag: 19 uur zeswefcendienst voor Siman Claessens. Misdienaars Jos Emonts en Jac. Classens; Jac en Bennie Wismans. Hoogmis: Jan en Willie Vollenberg. Zaterdag: 7.30 uur ter ere van O. L. Vrouw; 19 uur zlg. Lei Heidens. Zondag: 8 uur zlg. Pierre Janssen; 10 uur zlg. Hendrik Philipsen. Van daag kerkdeurcollecte Kindervakan tiewerk. Maandag: 7.30 uur overl. familie Cleven-J anssen. Dinsdag: 7.30 uur int. fam. Tacken. Woensdag: 7.30 uur Gezinsmis, int offeraars. Donderdag: 7.30 uur zlg.Gertruda Geur t j ens-Vermazeren. Vrijdag eerste vrijdag van de m. bijzonder toegewijd aan de verering van het H. Hart; 7.30 uur ter ere van het H. Hart. Zaterdag: 7.30 uur ter ere van O. L. Vrouw, int. offeraars. Mededeling Vrijdagavond 20.30 uur: repetitie van het Kerkelijk Zangkoor. 17e zondag door het jaar Zaterdag: 19 uur leesmis v. Gerard Marcellis, Antoon Martens en An toon van Osch vwg Handboogschut terij SL Joris. Zondag: 7.30 uur leesmis Gertruda Claessens-Gussen, echtgen. en overl. kinderen; 9 uur hoogmis, gestichte jrd. voor Peter Wdllemse en echtgen. 10.30 uur leesmis voor Ger. Thijssen. Maandag: 7.30 uur gest. jrd. voor Jacobus Goumans, echtgen. en doch ter Johanna. Dinsdag.' 7.30 uur gest. jrd. voor Martinus en Theodora Derks; 19 uur tels. Woensdag: 7.30 uur leesmlis voor Piet Weijs, beide echtgen. en Wim Weijs; 18.30 uur leesmis voor Ant. en Bern. Loonen, beide e<?htgen. en Johanna Verheijen-iLoanen; 19 uur leesmis voor Antoon van Osch en grootouders. Donderdag: 7.30 uur leesmis voor Mathijs Litjens en ech/tgen.; 18.30 u. leesmis voor Johanna Janssen-Mi - chels; 19 uur leesmis voor Henricus omm, echtgen. en Johanna Beclet. Vrijdag: Eerste vrijdag van de m. toegewijd aan het H. Hart; 7.30 uur leesmis voor Leo Loonen; 18.30 uur leesmis voor overl. familie Loonen- van Rens; 19 u leesmis voor Gerard Jenniskens. Zaterdag: 7.30 uur leesmis voor pastoor A. de Bot; 8 uur leesmis v. Theod. Bouten en echtgen.; 19 uur leesmis voor Wilhelm Gommans en Anna Jenniskens. Misdienaars 7.30 uur Jaq Voermans; 18.30 urn- Wil Jenniskens; 19 u Theo Loenen. Akolieten 19 uur P. Reintjes en J. Voermans; 7.30 uur H. van Hees; 9 uur J. Voer mans Wz., T. Cornelissen, M. Koch en M. van Veghel; 10.30 uur B. van Hees en B. Voermans. Huweljj ksaf kondiging Gerard Houwen Venray en Anny Weys; Johan Litjens en Mia Vervuurt, Horst. Jozef Martens en Floor Wijnhoven Venray. 7e zondag na Pinksteren Zondag: 8.30 uur leesmis voor de parochie; 10 uur hoogmis voor Piet Janssen en Anna Janssen-Smeets 11.30 uur leesmis voor Simon Lem- mens. Maandag: 8 uur leesmis voor Hen ricus Maessen, Maria Jans en Jacq. Maessen. Dinsdag: 8 uur leesmis voor de overl. familie Vollenberg-Verheijen. Woensdag: 8 uur jaarget. v. Louis Arts en Harry Arts. Donderdag: 8 uur leesmis voor W. Vollenberg. Vrijdag: eerste vrijdag van de m. uur leesmis ter ere van het H. Hart, voor de overl. familie Wilmse- Verheyen; 14.30 uur huw. mis voor het bruidspaar Gdelen-Hellegers. Zaterdag: 19.30 u leesmis uit dank baarheid voor de familie Geurts- Peeters. 7e zondag na Pinksteren Zaterdag: 19 uur gez. H. Mis voor overl. familie Arts-van Cuyck. Zondag: 8.30 uur H. Mis voor Pe- tronella van den Hcogenhof; 10 uur hoogmis voor de parochie; 11.30 u H. Mis voor Antoon Verhaag. Maandag: 8 uur gez. H. Mis voor Hendrina Custers. Dinsdag: 8 uur gez. H. Mis voor Marijke van Rijswijck. Woensdag: 8 uur gez. H. Mis voor Mathias Manders. Donderdag: 8 uur gest. jrg. voor Theodorus van Dijdk. Vrijdag: eerste vrijdag van de m. 8 uur gez. H. Mis t.e.v. het H. Hart tot int. van hen die offerden. Zaterdag: 19 uur gez. H. Mis t.e.v. Onbevlekt Hart van Maria en Moe der van Smarten. Misdienaars Zondag: 8.30 uur Poels en Verlin den; 10 uur H. Noyen en Verstegen. 11.30 uur Janssen en v Hoof. Week Poels en Verlinden. 7e zondag na Pinksteren Zondag: Men vraagt u een offertje voor het kindervakantiewerk in Ven ray. Ook onze kinderen hebben er van genoten. 8 uur leesmis voor zal. Rector J. Geurts (H); 10 uur hoog mis voor zal. Wilhelmina de Lauw- Verheijen. Maandag: 8 uur leesmis overleden familie Kunen-van Rens. Dinsdag: 8 uur leesmis voor zal. Jac. Geurts, Wilh. Croymans, spec. Mientje. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. Anna Vollenberg-van Rijswijck. Donderdag: 8 uur leesmis voor zal. Gertruda Arts-Hagens. Vrijdag: eerste vrijdag van de m. toegewijd aan het H. Hart; 8 uur 1. m. voor overt, ouders de Lauw-Se- gers. Zaterdag: 8 u leesmis voor pries terstudenten; 'savonds 7.30 uur voor voerl. ouders van Rijswijck-Verhey en. Lektor 29 juli: Ger. Reintjes. Accolieten: Mat. Janssen; Jan This- sen; Theo Mulders. 17e zondag door het jaar Zondag: 7.30 uur leesmis voor een bijzondere intentie; 10 uur hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Louis van Osch en Martien Poels. Misdie naars van de week: Henk Michels en Marcel van der Zanden. Vandaag kerkdeuroolleote t. b. v. het Kindervakantiewerk. Maandag: 7.30 uur leesmis voor Driek Eibers. Dinsdag: H. Ignatius van Loyola, priester; 7.30 uur leesmis voor de ov. ouders Janssen-Doumen. Woensdag: H. Alfonsus Maria van Lilguori, bisschop en kerkleraar; om 7.30 uur leesmis voor Harry Muysers Donderdag: 7.30 uur leesmis voor zuster Laurence van Meijel. Vrijdag: eerste vrijdag van de m. i-45 uur leesmds voor Jacobus Phi- Mpsen. Zaterdag: H. Pastoor van Ars; 7.30 uur leesmis tot bijz. intentie; 19.30 uur avondmis. Zaterdag: 17.30 uur H. Mis te Holt- hees; 19 uur H. Mis voor moeder v. Dommelen. Zondag: 7.30 uur H. Mis tot z. int. 1.30 uur H. Mis te Holthees; 10 uur hoogmis uit dankbaarheid. Maandag: 8.30 uur H. Mis tot bijz. intentie. Dinsdag: 8.30 uur H. Mis tot bijz. intentie. Woensdag: 8.30 uur H. Mis ter ere van St. Jozef. Donderdag: 8.30 uur H. Mis uit dankbaarheid. Vrijdag: 8.30 uiur H. Mis tot zek. intentie; 4 uur huwelijkssluiting v. bruidspaar Herman Janssen en Leny van Els. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo, el dia 29 julio, en Espaha se celebra la fiesti de Santiago de Compostela, el Patro. no de Espanna. Tampoco en es te ul timo domingo de julio hay Misa ei Smakt. El padre Juan, si, esta ei su casa en Smakt; si le necesitan pot mero: 04782-346. El domingo el 5. (fc uno u otro asunto, avisenle en su nu- agosta reëmpezaremos con la Hisi dominical en Castellano. Hast la vis ta! Luxor Theater brengt in haar ko mend programma een film, die in meer dan een opzicht de moeit waard is. Cecil B. Mille's verfilming van DE TIEN GEBODEN brengt op drama tische wijze het aloude bijbelverhaal van Mozes in beeld. Het filmverhaal omvat de periode vanaf Mozes' ge boorte, de geschiedenis met het bie zen mandje dn de Nij'l, zijn opvoeding aan het hof van Plharao, tot het mo ment dat Mozes het joodse volk tot aan de grens van het Beloofde Land brengt. De film, die voor een deel op de authentieke plaatsen in Egypte werd opgenomen, omvat voorts de ge schiedenis van het brandende braam bos, de tien plagen van Egypte, de uiteindelijke exodus van de joden uit Egypte en de wonderbaarlijke ontsnapping aan de achtervolgende soldaten van de Pharao dwars door de Rode Zee. Het hoogtepunt van defilm komt op het moment dat Mo zes oP de top van de berg Sdnai de tien geboden ontvangt en tenslotte Mozes' bittere teleurstelling als hij bij zijn terugkomst zijn volk het gouden kalf ziet aanbidden. Het joodse volk moet echter nog veertig jaar door de woestijn trek ken voor zij het Beloofde Land mo gen betreden. Voor Mozes zelf is dit echter niet weggelegd, terwijl zijn volk de Jordaan overtrekt naar „het land overvloeiende van meOk en ho ning" beklimt Mozes de berg Nebo om daar eenzaam te sterven. DE TIEN GEBODEN vergde tien jaren van research en planning. Bij de verfilming waren 25.000 figuran ten in touw, men gebruikte meer dan honderdduizend requisaetten. Een diepgaande bijbelstudie ging aan de verfilming vooraf.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 8