Het wel en wee van een camping en de campinggast KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAYER WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN Grote Kerk Venray Rectoraat Vredepeel Parochie Paterskerk Vredeskerk Venray Hervormde Gemeente Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Smakt VRIJDAG 20 JULI 1973 No.29 VIER EN NEGENTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS \M VOOR AL UW DRANKEN VOOR AL UW DRANKEN DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 2727 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 10 ct per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER HALFJAAR 7.50 (bi) vooruitbetaling) Nu de vakantietijid haar hoogte punt heeft bereikt en het er voor de meesten van ons alweer bijna opzit, dachten wij dat het eens goed was een kijkje te gaan nemen op de cam ping Vlakwater, waar nu ongeveer 500 mensen „liggen", variërend van 3 tot 65 jaar. Het zijn gasten die uit alle windistreiken van Nederland ko men, maar ook Engelsen, voorname lijk trekkers, en enige Duitsers treft men er aan. De bezetting is op dit moment goed, maar als men het vergelijkt met de bouwvakvakantie, kan men nu zeggen dat er een slapte is. Ondanks dit feit mag men toch helemaal niet klagen. De gaisten zelf zijn er erg tevreden, mede omdat men nu niet op elkaar ligt en ieder een op deze manier zijn „eigen plek- kie" heeft. Vraagt men deze ménsen nu naar hun mening over Venray zelf dan blijkt dat onze oampinggasten het gewoon een gezellige plaats vinden waar ze voldoende aan hun trekken kunnen komen en dan vaak ook niet verder zoeken naar een ander amuse ment of vertier. Ook de uitgaansmogelijkheden blij ken door 90 pet. goed genoemd te worden. De ouderen schijnen goed aan hun trekken te komen in de plaatselijke eet- en drinkgelegen- heden, al zou een terrasje meer of minder niet schaden. Ook de nachtclub schijnt een goe de trekpleister te zijn, maar zoals een campinggast al opmerkte: Dit is duidelijk een plaats voor de jonge ren, want wij zijn op dergelijke din gen al lang uitgekeken Van alle gasten, die er op de aam ping liggen, zijn de meesten hier heen gekomen op tips van kennissen en omjdat vélen Venray van vroeger kennen. Als reaktie op advertenties blijkt slechts een kleine 10% hier naar toe gekomen te zijn. Vraagt men deze mensen dan of ze via het V.V.V. hier naar toe zijn gekomen, dan is het antwoord dui delijk nee. Het V.V.V. spreekt hun over het algemeen niet zo aan, omdat ze liever alles op eigen intiatief on dernemen. Wel zou men graag zien dat deze organisatie of de camping zelf bijvoorbeeld wandeltochten of dergelijke organiseert o.l.v. een gids. Men voélt het ook als een groot ge mis dat bij hun aankomst geen cir culaire op hun ligt te wachlten waar ze overal in Venray terecht kunnen vcor hun boodschappen ed. Er zijn b.v. gasten die er gewoon een hekel aan hebben om het hele eind naar het centrum toe te lopen om asje blief een boodschap te kunnen doen, terwijl er veel dichterbij het win kelcentrum Velitum ligt. Maar dat moet je wél weten Trouwens het winkelen was een van de weinige punten van kritiek van de campinggasten. „Wanneer komt er hier nou eens een kamp winkel?" werd menigmaal gevraagd. In deze behoefte is al gedeeltelijk voorzien door een winkelwagen die er tweemaal per dag komt, maar waardoor de campinggast geheel ge bonden is aan bepaald tijden. Ook blijkt er een grote behoefte te zijn aan een wasserette en meerdere douches. De ouderen menen verder ook dat zij niet zo behoorlijk aan hun trek ken komen als de jeugd; deze laa't- sten hebben in bet geheel niet te klagen over de aktiviteiiten; die wor den allemaal georganiseerd door een vakantieganger die ook op deze cam ping ligt; maar wat te doen als deze man volgende week b.v. zal vertrek kenMen hoopt dan ook, dat men er eens een commissie komt, die zo wel uit campinggasten bestaat als uit leden van de stichting en de alge mene leiding. Men voelt het nu als een gebrek en men is van mening dat de leiding en de stichting op dit gebied duidelijk verstek laten gaan. De nieuwe camping staat echter nog in zijin kinderschoenen en er moet op menige plaats nog wat bijge schaafd worden en daar heeft de campinggast wel begrip voor. On danks de gebreken, die de verhuis- partij met zich bracht, zegt het groot ste deel: wat kijken of zoeken we nog verder, hier is werkelijk alles wat we nodig hebben en wat zoe ken R.K .OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Schoolstraat 32 - Venray - Tel. 1970 Nieuwe aanwinsten: Boom, C. ten. Gevangene en toch Braun, V. Daes ungezwungene Le- ben Kasfcs. (verh) Dubbelboer, B. Dorp iin verzet (verz) Graaff, B. de. Roman omnibus (hist) Grebel, A. Vous disiez done, mate lot(fam) Heldt, B. H. De geschiedenis van de motorfiets. Johns, E. Weven met naald en draad Perrault, E. G. The twelfth mile (zee, spion) Petersen, G. Randen om te borduren Rensenibrink, H. Wonderen van het jonge leven. FINSE SAUNET Medio augustus zal in Venray de eerste Einse sauinet geopend wor den, waaraan thans de laatste hand gelegd wordt. De familie Raayma- kers-Dotden aan de Maasheseweg heeft een deel van de Ehkabe levens- middelenizaak, die zij drijven, om la ten bouwen, zodat daar twee units voor saunabaden ingebouwd konden worden. Gevraagd hoe men tot deze be paald niet alledaagse stap is geko men, vertelde de heer Raaymakers, dat hij door een krantenartikel er op geweizen werd dat in Helden-Pan- ningen een dergelijk saunet stond. Daardoor nieuwsgierig geworden is hij met zijn vrouw niet alleen een kijkje gaan nemen, doch heeft ook de sauna enkele maanden aan den lijve ondervonden. „Zowel mijn vrouw als ik waren enthousiast en vroegen ons af of een dergelijke inrichting ook in Venray niet zou opgaan Het resultaat van die overwegin gen is geweest dat een deel van de bestaande levensmiddelen-zaak ge schikt werd gemaakt voor het plaat sen van liefst 2 units en dat mevr. Raaymakers lessen ging volgen om een sauna-behandeling goed te kun nen begeleiden. En zo is men thans deze niet lichte investering aan het afweiken. Een en ander ziet er keurig uit en men kan nu al bepaald een idee krijgen van de gang van zaken in een der gelijk sauneft, waar men in een 2 uur durenlde behandeling o.m. eerste de volledige reiniging krijgt en daarna warme voetbaden. Na enige tijd voor ontspanning volgt dan de douche en het dompelbad, waarna weer de tijd voor rust moet worden genomen. Dan volgt een koude douche, waarna hoogtezon en eventuele massage voor de klanten gereed staan. Hefcis de bedoeling dat een en an der gebeurt oP afspraak, waarbij men zowel als enkeling of met de hele familie welkom is. Zij die onder doktersbehandeling zijn, moeten van de behandelende geneesheer een verklaring meebren gen, dat hij geen bezwaar heeft. De prijzen liggen per behandeling 12.50 voor de eerste persoon en 6,voor elke volgende. van 22 tot en met 28 juli Zestiende zonidag door het jaar (greg. van de 9e na Pinksteren). Zaterdag: 19.00 ned'erlandse hoog mis, int. Hendrika Verheyen-Loonen Gertruda Geurtjens-Vermazeren vwg. buuirtver. „Helpt Elkander". Zondag: 8.00 gelezen mis, int. ouders Betrams-Vermeulen, dochter Truus en oudiers Hendriks-Janssen en Joseflima Hendriks-Ariëns; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Peter Wis- mans Peter Emons, echtgenote en An toon; 11.00 néderlandse hoogmis, int. Herman Jeuken Antoon Ouden hoven; 18.00 gelezen mis, int. Anna Janssen vwg. de buurt. Maandag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Peter Genrits als sticht.; 19.00 Ger truda Geurt j'ens-Vermazer en vwg. de buurt. Dinsdag: 8.00 geen .H. Mis; 9.00 Bernard Loonen en Wilhelmina Tac- ken als sticht.; 19.00 Wilhelmina Claessens vwg. de bejaardenbond. Woensdag: 8.00 Hendrina van Me- gen; 9.00 voor overledenen; 19.00 overl. ouders Coenen-Houtackeirs. Donderdag: 8.00 Jan van Heyster, overl. ouders en broer; 9.00 Peitronel- la van Rijswijok-Stiphout en Lam bert Oleven; 14.00 huwelijk van den Heuvel-Verstegen. Vrijdag: 8.00 voor de overledenen van de parochie (allerzielenkollekte) 9.00 A. Willems-Vos en Geentruida Swankels; 19.00 voor overledenen. Zaterdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Jos C. M. Neetesan; 14.30 huwelijk Urlings-Receveur; 19.00 ouders Airts- Coroelissen Maria Siebers-Barents vwg. de buurt. Huwelijk: Lia de Clerok Venlo en Jan Ouden hoven, Wilhelminastraat. Akolieten: Zaterdag 21 juli: 19 uur Jos Bex- kens en Maria Oudenhoven. Zondag 22 juli: 8 uur Huub Goo ren en André Gooren; 9.30 Boudewijn van Grinsven en Huub Janssen; llu. Ad Verbeek en Nelly Janssen. Misdienaars: Zondag: 18 uur Anton Hulibers en Eddy Wijnhoven. Maandag, dinsdag, woensdag: 19.00 Johnny Kessels en Wilbert Janssen. Donderdag: 14 uur Ronald Rongen en Jackie van Els. Vrijdag: 19 uur Peter Janssen en Theo Janssen. Zaterdag: 14.30 William Verheyen en Roeland Dobbelaer. Zondag 22 juli: 7.45 vroegmis v.d. zielerust van T. Botdten; 10 u. hoog mis tJbü. Door de week H. Mis 7.45 u. Maandag: v. d. overledenen van fam. GLaessens-v. d. Weijier. Dinsdag: v. d. zielerust van Jac. Lucassen. Woensdag: t.bji. (Horst. Donderdag: voor overleden ouders Arts-Kuijpers. Vrijdag: v. d- zielerust van Grad Marcelhs. Zaterdag: 19.30 avondmis t.e.v. O.L. Vr. van Altijddurende Bijstand namens fam. Peeters-Janssen. 6e zondag na Pinksteren. H. Mis sen: 7.30, 9.00; hoogmis 10.15 gezon gen door ons Dameskoor; 11.45; 18.00 avondmis. Vrijdag: 15.00 gez. H. Mis bij ge legenheid van het huwelijk Knelis- sen-Nijsen; 16.00 gez. H. Mis bij ge legenheid van het huwelijk Posohe- man-Josten; 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 15.30 gez. H. Mis bij ge legenheid van het huwelijk MülLer- Schwachöfer; 5.00 en na de avond mis tot half acht gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties Zaterdag: 18.30 Jacobus van Veg- hel. Zondag: 7.30 overl. fam. Goopmans- Gusters; 9.00 Mina Beerkens-Custers 10.15 voor de parochie; 11.45 uit dankbaarheid en voor de gelovige zielen; 18.00 bijzondere intentie. Maandag: 7.45 gelovige zielen (of ferbus); 8.30 gelovige zielen (offer bus); 19.00 Marfcinus Lenssen en overl. kinderen. Dinsdag: 7.46 Antoon Luijpers8.30 A. Willems-Vos en Gertruda Swin- kels; 19.00 overl. ouders Emonts- Hanssen en doohlter. Woensdag: 7.45 Theodorus Spring in 't Veld-Cornelia Konings en Jo- han Spring in 't Veld; 8.30 gelovige zielen (offerbus); 19.00 Gera Budai. Donderdag: 7.45 overl. fam. Am- brosius; 8.30 overl. ouders Nieuwstad; 19.00 voor genezing van jongste zoon. Vrijdag: 8.00 Antoon Luijpers; 15.00 huwelijksmis Knelissen-Nijsen; 16.00 huwelijksmis Poscheman-Jos- ten; 19.00 gezinsmis, Jacobus Ouden hoven. Zaterdag: 8.00 gelovige zielen (of ferbus); 15.30 huwelijksmis Müller- Sohwachöfer. Dienbeurten Akolieten en Misdienaars (22 t.m. 28 juli) Zaterdag: 18.30 Pim de Vos, Hans v. d- Bekerom. Zondag: 7.30 Walter Blaaupot, Ge rard Stoks; 9.00 Henny Clephas, Jos Claessens; 10.15 Ronny Olevers, Wol ter Blaaupot; 11.45 Frans Jeuken, Peter Claessens. Dienbeurten Misdienaars: Zondag: 18.00 Leo Janssen, Henk Janssen. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Loet Arts, John Wolfs; (8 uur) 19.00 Marc van Hemert, Ricky Douwes. Dinsdag, donderdag, zaterdag (8 u.) 19.00 Henny Clephas, Jos Claessens. Vrijdag 27 juli 3 uur (huwelijk): Ronny Glevers, Maarten Arts; 4 uur (huwelijk): Gerard Stoks, René van Hooren. Zaterdag 28 juli: 3.30 (huwelijk): Leo Janssen, Henk Janssen. Zesde zondag na Pinksteren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Gertruda van Hoof-Hoex. Met het dameskoor zingen we nederland- se liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Guus Siebers en familie; 9.00 leesmis voor overl. ouders Willems-Janssen en kinderen; 10.00 hoogmis als jaar getijde voor overl. Johannes Wilm- sen. Het kerkelijk zangkoor zingt nederlandse gezangen; 11.30 leesmis als jaargetijde voor overl. Jacobus Vullings; 18.30 avondmis voor overl. Antonius van den Hoek en voor Jos Vullings. Maandag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (K.); 19.00 avondmis voor overl. Jaccba Rijk-den Boer. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Willemsen-Weijs; 19.00 uur avondmis uit dankbaarheid. Woenlsdag: Feest van de H. Jaco bus, Apostel. 8.00 leesmis tot zekere intentie (Th.); 19.00 avondmis voor overl. Gerrt Flinsenberg. Donderdag: Feest van de H.H. Joa chim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria. 8.00 leesmis voor een overl. moeder en voor de overlede nen van de parochie; 19.00 avondmis voor overl. familie Appels-de Boer. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Stevens-Aerts; 15.00 plech tige huwelijksinzegening en eucha ristieviering voor het bruidspaar Driessen-van Bergen; 19.00 avondmis voor overl. Joh navna Gerven. Zaterdag: 8.00 leesmis voor vader en kinderen en overl. moeder; 19.00 avondmis voor overl. Jacob perikx. God kent geen vakantie. Wil daar om God in uw vakantietij d niet ver geten! Msidienaarslyst van 22-28 juli: Zondag: 8 uur J. v. d. Weiden en P. Nooijen; 9 uur M. Kappel en M. de Lauw; 10 uur H. Arts en W. Her mans; half 12 B. Franken en J. Smals; 18.30 St. Peeters en P. Loo nen. Week I: 8 uur M. Kappel en M. de Lauw; 19 uiur J. v. d. Weiden en P. Nooijen. Week II: 8 uur H. Arts en W. Her mans; 's avonds 7 uur: B. Franken en J. Smals. Kyk je naar de eventuele dubbele dienbeurten. Zondagmorgen kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel, aanvang half tien. Predikant is Ds. Böenls. Dan is er om elf uur weer dienst, in de Hervormde Kerk aan de Maas- weg te Blitterswijok, waar Ds. Beens eveneens zal voorgaan. In beide diensten extra-kollekte voor het jeugdwerk. 6e zondag na Pinksteren. Zondag: 8.30 Maria Joosten-öamps; 10 u. Hoogmis Jan Achten. Maandag: 8.00 Theo Camps en An na Verhoeven. Dinsdag: 8.00 Leo Hendrix. Woensdag: 8.45 overl. fam. Broek- mans-Bovée. Donderdag: 8.00 voor de parochie. Vrijdag: 8.00 overl. fam. ThieHen- Rutten. Zaterdag: 19.00 Jan Hulleman, Pierre Jacobs en Martien Moorrees. 6e zondag na Pinksteren. Zondag: 8.30 H. Mis Simon Claes sens; 10.00 Hoogmis familie Claes- sens-Nelissen. Maandag: 8.00 H. M!is. Dinsdag: 8.00 Hoogmis st. Anna Louisa Bos. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 Hoogmis, Ger. Friesen en Anna Maria Kemmelings. Vrijdag: 14.00 pl. Huwelijksmis voor bruidspaar Frederix-Direkx. Zaterdag: 19.00 Hoogmis st. Joh. Houwen. Week van 21 - 28 juii. Misdienaars: Peter en Henk Strij- bos; Jos Duykers en Willie Vollen- berg; Hoogmis: Jan Vollenberg en Peter Philipsen. Zaterdag 7.30 ter ere avn O.L. Vr. (int. offeraars)19.00 mnd. Martin Emonts. Zondag: zesde zondag na Pinkste ren. 8.00 overl. fam. Emonts; 10.00 mnd. Wilhelmina Willemsen-Linders. Maandag: 7.30 overl. fam. Verhoe- ven-Houfben. Dinsdag: 7.30 Petronella Philipsen. Woensdag: Feest van St. Ghristof fel. 7.30 gezinsmis (int. offeraars). Donderdag: Feest van de H. Joa chim en Anna; 7.30 Joseplhina Sey- kens-Colliin. Vrijdag: 7.30 Anna Darks. Zaterdag: 7.30 ter ere van O.L. Vrouw (int. offeraars); 19.00 zlg. Lei, Heidens.' Mededelingen: 1. Vrijdagavond repetitie kerkelijk zangkoor. 2. Zaterdag en zonidag 21 en 22 juli kerkdeurkollekte Kindervakantie werk. Zestiende zondag van het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Antoon Martens en eebtgen. Zondag: 7.30 lsm. v. Piet Weijs, beide echtgen. en Wim Weijs; 9.00 hgm. als gest. jrd. v. Eduard Assel- berghs; 10 30 lsm. v. Hendrik van Soest, echtgen. en beide dochters. Maandag: 7.30 gest. jrd. v. Jacob Reijnders en echtgen.; 19.00 lsm. v. Henri Direks. Dinsdag: 7.30 gest. jrd. v. Peter JOh. Arts en echtgen.; 19.00 lsm- als jrd. v. Johannes Jenmiskens en bei de echtgen. Woensdag: 7.30 lsm. v. Jozef Groij- mans, echtgen, en Martin Croijmans. Donderdag: 7.30 gest. jrd. v. Chris Gooren en echtgen.; 19.00 lsm. voor Jos Loenen. Vrijdag: 7-30 gest. jrd. v. Wühefl- miina en Jan v. d. Berg en overl. ouders; 15.00 huwelijk Verheijen- Custers; 18.00 zilveren huwelijken Gommans-Janssen en Claessens- Janssen. Zaterdag: 7.30 lsm. v. Elly v. Berlio en Elilly Loonen; 8.00 lsm. v. Theod. Bouten en echtgen.; 19.00 lsm. voor Ger. Marcellis, Antoon Martens en Antoon van Osch (Handboogver- St. Joris). Misdienaars: 7.30 Kees Thetunis; 19.00 Ton van Hees. Akolieten: 19.00 A. v. Hees en P. Weijs; 7.30 B. Willems; 9.00 P. van Berlo, F. Lucassen, H. Voermans en R. Beckers; 10.30 W. Oomelissen en L. Reintjes- Huwelijksafk.: Theo Veriieijen (Oostrum) en Mia Custers; Gerard Houwen (Venray) en Army Weijs; Johan Litjens en Mia Vervuurt (Horst); Jozef Martens en Flora Wijnhoven (Venray). Overleden: Gertruda Kusters- Wlintels. Zondag 22 juli: 6e zondag na Pink- steiren. 8 uur lsm. tot bijz. int. uit dankbaarheid; 10 uur Hgm. overl. fam. Vol! emb erg -va n Rijswijck. Maandag: 8 uur lsm. ter ere van H. Antonius van Padua. Dinsdag: 7 uur lsm. zal. Rector J. Geurts (H.). Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van H. Jozef. Donlerdag: 8 uur lsm. zal. Wilh. de Lauw Verheyen; 4 uur pl. Hgm. en inzegening huwelijk Crooymans- Cox. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. Heldens-v. Neerven Zaterdag: 's avonds 7.30 H. Mis overl. ouders Wakkers-van Kempen. Lector 22 julaJ. van Oers. Akolieten: Geert Classens, Ger Houben en Jan Kunen. 16e zondag door het jaar. Zondag: 7-30 leesmis tot een bij zondere intentie; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Harrie Maas en Jan Gielens. Misdienaars van de week: Bert en Martien Janssen. Maandag: 7.30 leesmis voor Driék Eibers. Dinsdag: 7-30 leesmis voor de over leden ouders Janssen-Dournen. Woensdag: H. Jakobus, apostel. 7.30 leesmiis voor vader en moeder J anssen-Droesen. Donderdag: H.H. Joachim en An na, ouders van de H. Maagd Maria. 7.30 leesmiis voor Johannes Mommen en Maria Seijkens. Vrijdag: 7.30 leesm'is voor het wel slagen van een examen. Zaterdag: 7-30 leesmis tJbi.; 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Engelbertuis Nellen en Helena Rut ten. Zondag a.s. 29 juli kerkdeurkollek te t.b.v. het Kindervakantiewerk. 6e zondag na Pinksteren. Zondag: 8.30 Lsm. v. Herman Goo ren; 10.00 hoogmis v. d. parochie; 11.30 lsm. v. Francina Cleophas- Spreeuwenberg. Maandag: 8.00 lsm. v. Martin Bus en echtgenote en Wim Bus. Dinsdag: 8.00 lsm. uit danikb. v. d. fam. Lemmens-Heldens. Woensdag: 8.00 lsm. v. Henricus Maessen, Maria Maessen-Mans en Jacques Maessen. Donderdag: 8.00 lsm. v. Gerard Vuillings. 9 Vrijdag: 8.00 lsm. v. int. van de fam. Lemmens-Poels; 14.00 huwe lijksmis v. h. bruidspaar Titulaer- Arts. Zaterdag: 19.30 lsm. t.e.v. de H. Oda voor genezing van een zieke. 6e zondag na Pinksteren. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Peter Joh. Thissen, echtgenote en zoon Lei. Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10.00 Hoogmis voor Johanna Petronella van OsCh-Janssen; 11.30 gest. lsm. v. Theodora Geurts. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Ma- fchias van den Hoogenhof. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Jacobus Verlinden. Woensdag: 8.00 gez. H. Miis v. Ma- thias Manders. Donderdag: 8.00 gest. jgt. Peter Joh. Ewals en Carolina Rambaghs. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Johan nes Muysers en Batholina Bergmans. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Arts-van Cuijck. Misdienaars: zondag 8.30 P. Noyen- Pluk; 10.00 Poels-Verlinden; 11.30 H. Noyen-Verstegen. Zaterdag 21 juli: 17.30 H. Mis te Holthees; 19.00 H. Mits voor Piet van Gessel en Jo van Dommelen. Zondag 22 juli: 7.30 H. Mis t.bi.; 8-30 H. Mis te Holthees voor fam. Ermers-Verstegen; 10 uur hoogmis voor Petronella Derks-Meulensteen en Piet v. d. Lee. Maandag: 8.30 H. Mis b.z.L Dinsdag: 8.30 H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.30 H. Mis t.e.v. St. Jo zef- Donderdag: 8.30 H. Mis t.z.i. Vrijdag: 8.30 H. Mis b.z.i.; 14 uur huwelijkssluiting van het bruidspaar Wil Janssen en Jeanne Gooren. El domingo próxiiimo no hay Misa en la Ermita de San José en Smakt, ni el domiimigo 29 (aunque es la fiesta de Santiago, Patrono de Espana). El padre Juan ruega a los pocos Espa- noles que estan en Venray en estos dos domingos de cuimplir con sus de- ber-es domiinicales en una Iglesia de Venray. El primer domingo de agosto esperamos poder celebrar la Misa espanola en el mismo Venray en la capiila de las Hermanas de San José (donde los pequenos han repetido los vüllancicos). El pad re Juan no va de vacaciones asi que sd alguién le necesita puede llamarle en su numero conoöido: 04782-346; también el Senor Don Juan Jacobs estara en su casa pero ha cambiado su numero de teléfono: 077 - 32123. El padre Juan desea un buen via je a todos que se van de vacaciones y espera poder visitar durante el mes de julio a todos que se quedan aqui. Hasta la vista.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 5