Crescendo Yenray organiseert Zangersdag Woning vereniging St. Oda werdWoningbouwver. Noord-Limburg Op zaterdag 26 mei a.s. THOMASSEN Hervormde Gemeente Parochie Leunen Parochie Oostrum Rectoraat Smakt Rectoraat Heide Parochie Merselo Parochie Ysselsteyn htOqdi/klied&h G&raffihe&rrf I/O* ///'k ,ih speeke. dexk*, en tikten. £jjj 7>raaftmrekt betaalbaar, boe. ex- ohiïtef- de htode/ferihg oobhtkoht £e*t$ ld}lmi en chfcfek ?&tfdal oolc cte- grotere, tncden atk aandacht- krijgen welk iegelt je aan de wand maakt uw keuken "schoon" en "aan kant"? gebr. martens bouwmaterialen bv (Vervolg van voorpagina) 's Heren Hemelvaart is verplichte feestdag dus de tijden van de diensten ztfn als op zondag. Woensdagavond is de mis van ze ven uur reeds van het feest van 's Heren Hemelvaart. Misdienaarslijst van 27 mei - 2 juni Zondag en Hemelvaartsdag. 8 uur P. Loonen en T. Raaijmakers; 9 uur R. van Wijk en St. Peeters; 10 uur M. Dicker H. Arts en W. Hermans; 11.30 B. Dranken en J. Smals; 18.30 H. Peeters en E. Vennekens. Week I: 8 uur J. v. d. Weiden en P. Nooijen; 19.00 A. Hawinkels en T. Aben. Week II: niet op donderdag: M. Kappel en J. Jacobs; 19.00 A. Theeuws en M. de Lauw. Zondagmorgen begint de kerk dienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert om half tien. Predikant is Ds. E. J. Beens. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck geen dienst. Vijfde zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Gerard Thijssen. Zondag: 7.30 v. Mathijs Litjens en echtgen.; 9.00 hgm. v. Gertruda Claessens-Gussen (vanw. de buurt); 10.30 lsm. v. Hendrik van Soest, echtgenote en dochters. Maandag: 7.30 gest. jrd. v. Marti- nus Kusters en echtgen.; 19.00 lsm. v. Maria Achten-van Dijck. Dinsdag: 7.30 gest. jrd. v. Peter Joh. Smits en Gertrudis Derks; 19.00 lsm. v. Josefina Mich els-Kersten. Woensdag: 7.30 lsm. v. Hub Claes- senis; 11.30 lsm. v. pastoor A. de Bot. Wereldmissiedag der kinderen; 19.00 lsm. v. overl. ouders Janssen-Ver- eijcken. Donderdag: Hoogfeest van 's Heren Hemelvaart). 7.30 lsm. als jrd. voor Theod. Joh. de Bruijni; 9.30 (half 10) wkd. v. Hubert Baltussen, waaronder de Eerste H. Communie; 10.30 lsm. v. Math, en Jacq. Vervuurt en José Timmermans. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 lsm. v. afgest. fam. Arts-Nies- sen; 8.00 lsm. v. Jozef Croijmans, echtgen. en Martin Croijmans. Zaterdag: 7.30 lsm. voor Petronel- la Janssen-Martens; 9.00 lsm. voor Theod. Bouten en echtgen.19.00 lsm. v. Wilhelm Gommans en Anna Jen- niskens. Misdienaars: 7.30 Th. Bouten; 19.00 Th. Loenen; donderdag half 10 P. Jacobs en J. Reintjes: donderdag half elf: W. Loenen. Akolieten: 19.00 L. en P. Reintjes; 7.30 T. Cornelissen; 10.30 J. Voer- mans en M. v. Vegchel; 9.00 P. Voer- mans, B. en H. van Hees en Jan Voermans (Wzn.). Huwelijksafk.: Peter Stevens, Koos Vergeldt. Samen-zijn: Op zondagmiddag 3 juni zal om half drie 's middags een Eucharistieviering zijn voor bejaar den, gehandicapten enz. Om de on kosten van de middag buiten de kerk te dekken, zal daarvoor a.s. zondag aan de kerkdeur na de H. Missen een bijdrage gegeven kunnen worden. 6e zondag in de paastijd 8.30 uur Pierre Vandevenne; 10 uur hoogmis, gest. jrd. Piet Camps. Maandag: 8 uur jrd. voor Mathijs Claessens. Dinsdag: 8 uur gest. lm tot zekere intentie. Woensdag: Wereldmissiedag der kinderen; 8.45 uur h. mis voor de Oostrumse missionarissen; 19 uur avondmis t.e.v. O.L.Vrouw. Donderdag: feest van Onze Heer Hemelvaart; 8.30 uur Cath. Boveé- Hartelo; 10 uur hoogmis gest. jrd. Antoon Verheggen en Hendrina v. Haren. Vrijdag: eerste vrijdag; h. mis om half acht voor Wilhelmina Litjens- Derkx. Zaterdag: 19 uur voor Joh. Camps. Zaterdag: 17.30 H. Mis te Holthees; 19.00 's WRINGT. LIT. VIERING, VERZORGD DOOR JONGEREN. Zondag: 7.30 H. Mis voor b.z.i.; 8.30 H. Mis te Holthees; 10 uur Euch. viering voor fam. van Lieshout- Klerks. Maandag: 8.30 H. Mis voor b.z.i. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor b.z.i. Woensdag: H. Mis t.e.v. St. Jozef. Donderdag: Feest van Hemelvaart. 7.30 H. Mis; 8.30 H. Mis te Holthees; 10 uur Eucharistieviering. Vrijdag: 8.30 H. Mis uit dankbaar heid. Zestde zondag van Pasen. Zondag: 7.30 leesmis voor de overl. familieleden Janssen-Gielen; 10 uur gest. gezongen jaargetijde voor Jose phine Michels-Kersten. Akolieten: Theo Arts en Jeu Spee. Misdienaars van de week: Johan Maas en Geert Achten. Maandag, dinsdag en woensdag zijn de kruisdagen. Maandag: 7.30 processie waarna leesmis voor de overleden ouders Janssen-Doumen. Dinsdag: 7.30 processie waarna leesmis voor Driek Eibers. Woensdag: 7.30 processie waarna leesmis tot int. van de familie van Osch-Rambags. Vandaag is Wereld missiedag der kinderen. Donderdag: Hemelvaart van de Heer. 7.30 leesmis tot «int. van de familie Giepmans-Kerkhof; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Misdie naars van de Hoogmis: Peter en Pe ter Nellen, Martien Arts en Peter Smets, Jozef Nabben en Gerard van Well. Vrijdag: H. Justinus. martelaar. 7.30 leesmis tot een bijzondere in tentie. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Harry Muijsers; 19.30 avondmis tot int. van de familie Willems-van Meijel. Aan de Gemengde Bejaardenzang vereniging .Crescendo" is de organi satie opgedragen van de eerste Noord Limburgse Zangersdag op za terdag 26 mei a.s. in „Den Kerkdijk" van huize Servatius. Aan dit evene ment, waaraan alleen zangkoren van bejaarden zullen deelnemen, verlenen zeven zangverenigingen uit Venray en oomgeving deel. 6e zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mas voor Petronella Hendriks-Poels v.w. de buurt. Zondag: 8.30 H. Mis voor Piet Arts; 10.00 Hoogmis voor Marijke van Rijs- wijck; 11.30 H. Mis voor overl. ouders Janssen-van Loon. Maandag: 8.00 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw uit dankbaarheid. Dinsdag: 8.00 geSt. jgt. voor Johan nes Engels en Elisabeth Roberts. Woensdag: 8.00 geen H. Mis; 19.00 Avodnmis voor het feest van Hemel vaart. Gest. jgt. voor Gerardus van Dijck en echtgenoten. Donderdag: Hemelvaartsdag. Ge boden feestdag. 8.30 H. Mis voor An toon Arts en Truus Hagens; 10.00 Hoogmis voor de parochie; 11.30 H. Mis voor Hendricus Muysers. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 8.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart tot int. van hen die geofferd hebben, te verzorgen door de schoolkinderen. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Jo- sephina Verhaag. Misdienaars: zondag en donderdag: 8.30 v. Hoof-Michels10.00 Engels- Hendriks; 11.30 Jacobs-van Well. Week: van Hoof-Michels. 5e zondag na Pasen. Zondag: 8.30 lsm. v. d- fam. Her- mans-Aerts; 10.00 Hoogmis voor Ja- cobt In 't Hulst-Deenen; 11.30 lsm. v. d. parochie. Maandag: 8.00 lsm. v. d. fam. van Dij ck-Dri essen. Dinsdag: 8.00 lsm. v. Jacob Flin- senberg. Woensdag: 8.00 lsm. v. Martinus Bos. Donderdag: Feest van 's Heren Hemelvaart, verplichte feestdag. 8.30 lsm. v. Peter Joh. Philipsen; 10.00 jaarg. v. Jacob Flinsenberg; 11.30 lsm. v. Martin Bus en echtg. en Wim Bus. Vrijdag: eerste vrijdag van de 8 uur lm voor overl. fam. Michels- Lamers; 13 uur huw. mis voor het bruidspaar Stürme-Keyzers; 14.30 u huwel. mis voor bruidspaar Reyn- ders-Janssen. Zaterdag: 19.30 uur lm voor fam. Martens-Peeters. Om twee uur zaterdagmiddag wordt dit zangfeest officieel geopend. Het bejaardenkoor „Meterik" met 20 leden onder leiding van dirigent W. Dinghs opent het concert met: Zingt voor de Heer; Heer, God van Vrede; Zolang er mensen zijn en Wij dan ken nu de vader. Het bejaardenkoor „Levensvreud" uit Horst o.l.v. de heer Smits zingt achtereenvolgens: Christus komt op aarde; Helder water; Mijn God, ik kom U danken en Emigrantenlied. Met 35 leden zingt het Sevenumse bejaardenkoor: Maria Klokje, Psalm 8 Heer onze Heer; lm Weissen Rössl; Gij allen verkeren en Sevenums lied. Zr. Caeoilia leidt het uit 49 leden bestaande bejaardenkoor Tegelen, dat achtereenvolgens zal uitvoeren: Wo man singt; Heidschi-Bumbeid- schi; Dansliedje en Dona nobis pa- cem. Zestig leden telt het bejaarden koor „65+" uit Venlo o.l.v. L. v. d. Eyndt. Gezongen wordt: Sanctus; Ave Maria, Heidenröslein en Guten Abend guten Nacht. O.l.v. de heer J. Verberne uit Ven lo brengen 32 leden van het bejaar denkoor „Velden" ten gehore: Nun will der Lenz uns Grüsen; Guten Abend guten Nacht, Ich wollte ein Jagerlei jagen en Hoe zijn die boe ren. De organiserende vereniging Cres cendo uit Venray, onder leiding van Omdat woningvereniging St. Oda gezien de statuten uitsluitend werk zaam kan zijn in de gemeente Ven ray en de overname op het progrma- ma stond van het gemeentelijk wo ningbedrijf van Horst was statuten wijziging noodzakelijk. De koninklijke goedkeuring is in middels gepubliceerd in de Neder landse Staatscourant zodat niets meer in de weg staat het werk terrein tot meerdere Noord Limburg se gemeenten uit te breiden. In de nieuwe statuten is ook een vergaande democratisering van de Vereniging doorgevoerd1. Er wordt een contactraad gevormd bestaande uit de huurders. De leden de heer Th. Jacobs brengt: In Meie; Daar was laatst een meisje loos; My bonny is over the Ocean en Kein Schoner Land. Tenslotte zingen alle koren rtesa- men: Lustig ist das Zigeunerleben. Voor de zeer aktieve Venrayse bejaardenzangvereniging is het te wensen, dat zaterdagimddag velen even gaan luisteren in Den Kerkdijk om er getuige van te zijn, dat de be jaarden zeer zeker een belangrijke plaats dn het Venrayse culturele ge beuren innemen. 's Avonds is er voor alle deel nemende koren een gezellig samen zijn in Den Kerkdijk met optreden van het combo van Den Kerkdijk. van het contactorgaan worden ge kozen door de huurders van de "wo ningen van de wijk het wijkgedeelte of de groep waarin het betrokken lid woonachtig is. Het contactorgaan is bevoegd met het bestuur te overleggen over alle zaken welke betrekking hebben op het beleid met betrekking tot het be heer en de kwaliteit van de wonin gen alsmede over zaken betreffende de inrichting van de naaste omge ving. De naam Woningbouwvereniging „Noord-Limburg" ds gekozen om reeds bij voorbaat ana te geven de mogelijkheid dat andere Gemeenten uit de regio kunnen toetreden. In de praktijk is overduidelijk ge bleken, dat het werkzaam zijn op het gebied van de Volskhuisvesting voor kleine eenheden moeilijk, zo niet onmogelijk is en bovendien uit een oogpunt van efficiency en service verlening steeds moeilijker wordt. Het hebben van een deskundig en slagvaardig apparaat welk uitslui tend is afgestemd op de specifieke taak van woningexploitatie brengt ontegenzeggelijk de voordelen van vergaande specialisatie. De intentie van bestuur, leden en personeel van de Woningbouwver eniging „Noord-Limburg" is om ten dienste van de huurders de aanstaan de huurders werkzaam te zijn en woningen te verschaffen welke, bin nen de grenzen van de door de Rijks overheid gegeven mogelijkheden, aan de hoogste eisen voldoen. MODEHUIS VENRAY Niet meer die saaie, vierkante, witte dingen. Nu zijn het de frisse en vrolijke, de gezellig gekleurde en leuk-gevormde. Echte wandsierkunst in uw keuken (en elders in huis). Onze showroom is één wandsierkunst-tentoonstelling. Kom kijken! Tegels zijn nu waarachtig kunst in keramiek. Hollandse, franse, duitse en italiaanse kunst. Met dat fijne, dat zonnige, dat dekoratieve. Echte tegelbakkerskunst. Uw huis krijgt er een ander gezicht mee. Van vele bekende buitenlandse tegelsoorten zijn wij alleenimporteur, en wij hebben ze allemaal in voorraad. Kom kijken! bongerdstraat 5, venray. tel. 04780 -1161* (showroom elke dag geopend, ook zaterdagmorgen.)

Peel en Maas | 1973 | | pagina 18