Zie nu onze grandioze kollektie gouden ringen! Profiteer bovendien van 6 speciale aanbiedingen: f55.- f 125.- f95.- f25.- S.V. Merselo Welkom in Berdens modelwoning in Venray berden- S.V.V. NIEUWS TENNISSEN WANDELSPORT TAFELTENNIS Gouden parelrïng Fantasie ring Juwelen damesrïng Gouden herenring Vrlendschapsring Verlovingsringen SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD. Uitslagen zondag 8 april: Vemray 1Stormvogels 1 20 Venray 3Blerick 3 00 Leunen 2Vemray 4 14 Venray 5America 2 13 Leunen 4Venray 6 17 Kronenberg 2Vemray 7 03 Oostrum 2Venray 8 90 Venray 9BW 3 90 Damesvoetbal: Venray 1Wamssum 1 10 HRC 1Venray 2 40 Stormvogels uit Siebengewald heeft Venray zondag j.l. bijzonder goed partij gegeven. Het was van meet af aan te zien, dat de Sieben- gewalders zich niet zonder meer zou den laten ómpakkem. Venray had wel een meerderheid, maar de gasten verdedigden bijzon der knap uit en de counters die daar op volgden waren vaak goed opgezet. Maar de ploeg van trainer Basten miste een mannetje voor de afron ding. Door de afwezigheid van Hub Copppus kreeg Hans Arts de taak van voorstopper toebedeeld en deed dat bekwaam. Trouwens de hele Venrayse defensie speelde een ster ke wedstrijd, waardoor doelman G. Ewalts het niet al te moeilijk kreeg. Na 20 min. spelen leek een slim ge nomen vrije trap van R. van Lierop doel te treffen, maar de uitstekende Siebengewaldse doelman wist het schot nog net over de lat te wérken Een afstandsschot van Wiel Peeters ging even daarna over het doel en daarmee waren de Venrayse kansen in de eerste speelhelft dan ook wel geweest. Een 00 ruststand gaf dan ook de juiste weergave. In de tweede speelhelft trok Ven ray veel feller van leer. In de 10e min. bracht Th. Litjens de bal uit een hoekschop scherp voor het doel, deze werd gedeeltelijk weggewerkt, maar kwam opnieuw in het bezit van Th. Litjens, die nu het hoofd van Jacq. Bastiaams bereikte, die met een harde kopstoot het net tirof: 1—0. Hoewel een spelerswisseling in de rust meer vaart ,im de ploeg bracht, bleef het aanvalsspel van de Ven- ra yers fantasieloos. Er "was dan ook 'n strafschop nodig, die we overigens goedkoop kregen, om op 20 te ko men. Good old Harry Coppus bracht dit doelpunt op zijn naam. En hier mede was tevens de eindstand be reikt. Programma zendag 15 april: Blerick 1Venray 1 14.30 u. Venray 2Venlose Boys 2 11.30 u. Sp. Irene 3Venray 3 11.00 u. Venray 4Sw. Boys 2 11.30 u. (Leumseweg) Wittenhorst 4Venray 5 12.30 p. Venray 6RKGFC 5 11.30 u. Meterik 4Venray 7 11.00 u. Venray 8Sw. Boys 3 14.30 u. Wittenhorst 5Venray 9 12.30 u. Damesvoetbal: EWC 1Venray 1 10.00 u. Venray 2Hegelsom 1 11.00 u. Na de wedstrijd VenrayStorm vogels toog een groot deel van de Venrayse ploeg naar Venlo om daar Blerick aan het werk te zien tegen Venlose Boys. De Venrayers die de tweede speelhelft nog konden bij wnoen zagen Blerick met moeite winnen van de Boys, maar ze heb ben hierbij wel het sterkste deel van de wedstrijd gemist. A.s. zondag gaat Venray in Ble rick op bezoek en dan zal worden uitgemaakt wie kampioen wordt. Blerick staat aan de leiding met 1 punt voorsprong en dat betekent dat, als Blerick a.s. zondag wint, het kampioenschap voor hen binnen is. Wint Venray, dan nemen de Peel- stadbewoners de leiding over. Beide ploegen moeten daarna nog een wed strijd spelen. Wat de wedstrijd van a.s. zondag betreft zal Blerick bij velen favoriet zijn. Maar de rol van underdog ligt de Venrayers. We ho pen in elk geval dat de SW-ers de ze laatste kans met beide handen zullen aangrijpen Dit zou toch een prachtige be- Goud Strak en modern model. Blijvend mooi. Gemaakt van 14 karaats hooggepolijst goud. Klassieke zetting met een ge kweekte oesterparel, m m mm Nu voor de speciale R I* prijs van I "fUm In een sierlijk bewerkte band van 14 karaats goud werd een echte steen gezet. Keuze uit o.a. granaat, bloed koraal of carneool. Nu voor de speciale prijs van met een echt brillantje. Prachtig gesle pen in 58 facetten. Uitvoering in 14 karaats goud. Moderne vormgeving. Nu voor de speciale prijs van met een gitzwarte onyx-steen. Manlijk model. De hoeken werden iets afge rond. Solide gemaakt van strak gepo lijst 14 karaats goud. Nu voor de speciale prijs van Gemaakt van origineel bewerkt 14 karaats goud. Zonder steen. Kan heel goed bij een andere ring gedragen worden. Nu voor de speciale prijs van. Een klassiek glad en veelgevraagd model. Voegloos gemaakt van speciaal gehard, 14 karaats goud. Blijft Uw leven lang mooi. Nu m mg%wm voor de speciale prijs p.p.van I '■Ui Alle artikelen worden afgeleverd met onze onvoorwaarde lijke garantie voor service en kwaliteit. GROTESTRAAT 16 - VENRAY - TEL. 04780 - 1261 loniing zijn voor hun coach P. Phi- lipsen, die al veel resultaten heeft geboekt, maar vaak ook met tegen slagen moest afrekenen. SW-ers zet 'm op. U zult beslist kunnen rekenen op een grote Ven- ray-aan hanig. Uitslag zondag 8 april: MeldersloMerselo 20 De andere wedstrijden werden af gelast. Programma zondag 15 april: Merselo—^-RKDSO 2.00 u. Bijeenkomst 1.00 uur Wanssum 4Merselo 2 12.00 u. Bijeenkomst 11.15 uur Merselo 3—TOP '27 3 12.00 u. Bijeenkomst 11.30 uur AFD. JEUGD Alle jeugdwedstrijden werden za terdag j.l. afgelast. Programma zaterdag 14 april: Merselo BIMeerlo BI 2.30 u. Bijeenkomst 2.00 uur Merselo DlTOP Dl 11.00 u. Bijeenkomst, 10.30 uur Voor de overige elftallen wordt misschien nog een inhaalprogramma vastgesteld. TENNISCLUB VENRAY Het afgelopen weekend opende de tennisclub Venray het seizoen met een openingstoernooi. Evenals vorig jaar speelden begninielingen en ge vorderden met elkaar, zodat het niet direct een prestatietoernooi was, maar meer een gezelligheidstoemooi. Het mag dan ook, ondanks het regen achtige weer, zeer geslaagd heten. Competitie: A.s. zondag 15 april start de lande lijke tenniscompetitie. De tennisclub Venray neemt hier met 2 teams aan deel. Programma vootr de eerste 'twee zondagen: Zondag 15 april: 't RootVenray 1 Venray 2Heeze 4 Zondag 29 april: Venray 1NIP 4 Packador 2Venray 2 Uitslagen zaterdag 7 april: Senioren: Red Stars 1Armada 1 46 Amnasta 1Red Stars 2 28 Red Stars 3'Blue Star 4 46 Red Stars 4Koningslust 2 64 Zaterdag j.l'. verspeelde Red Stars 1 zijn laatste kampioenskans. Tegen 't gelijk Ibovenaa-nstaande Armada werd met 't kleinst mogelijke ver schil verloren. Deze wedstrijd was zeer spannend en de meest geduldige en kalme ging dan ook met de eer strijken. Na de zeer zwakke wedstrijd van vorige week nam Red Stars 2 op waardige wijze revanche tegen Am nasta. De thuisclub kwam er dan ook niet aan te pas. ArmadaRed Stars 2—6 Het eerste juniorenteam toog naar Weert om daar in een beslissings wedstrijd uit te maken wie er kam pioen zou worden in de landelijke B klasse. In een zeer spannende wed strijd', waarin bij vlagen zeer sterk gespeeld werd, ging de titel naar Red Stars dat ook op 't taktische vlak beter was. Nogmaals proficat: J. Bonants, Pr. Bonants, G. Philipsen en E. Venblakt. Bekerwedstrijd Red StadsM'bree In de halve finale van de strijd om de afdelingsbeker trof Red Stars het sterke Maasbree. Dit Maasbree was toch wel een beetje bang, want men had good-old H. Vaessen opge steld. Verder speelden eveneens mee de steilke dames L en K. Vaessen. Ondanks deze namen en kwaliteit had Maasbree veel moeite met ons. Na een 03 achterstand kwamen we terug tot 33. Maar daarna gignen er enkele sieutelpantijen verloren en de eindstand werd bepaald op 58 in ons nadeel. Programma zaterdag a.s.: Helden 1Red Stars 1 Red Stars 2—TTC 1 18.15 u. Helden 2Red Stars 3 Looping 4Red Stars 4 Noad 4Red Stars 10 Volop topontmoetingen vielen er het afgelopen weekend te aanschou wen. Alle gasten waren nog kam pioenskandidaat. Bïj de dames leek Hovoc 4 na winst van de tweede set (15-2) al erg dichtbij de titel in de 2e klasse: de setstand 1-1 bood voor dit team nog vele perspectieven. Hoe sterk speelden de Lyceum-dames, luid aangemoedigd door het ook tal rijk opgekomen Lyceum-publiek, te gen dit Horster team. Vooral in de aanval werd met name in de derde en vierde set voortreffelijk werk verricht. De daaruit voortvloeiende setzeges lieten nogal wat indruk na, te meer daar Hovoc 4 zijn kampioen schap nu verspeelde aan een hard en meejuichend Athos. Hovoc 4 komt 1 puntje tekort in de raoe. Ook Lyceum 4 ontmoette een kan didaat voor ',t kampioenschap in de 2e klasse: Tornado uit Well. Set 1 en 2 werden eerlijk verdeeld: 1-1. Daar na werd 't „vierde" verrast met 3-15 (1-2 dus) en werden alle krachten nog eens gebundeld voor een slot- off ensief in set vier: dat resulteerde bijna in winst van betreffende set, tenminste zo zag het er even naar uit. Tornado had echter de sterkste eindspring en won met de cijfers 12- 15 en bracht zich zo 2 punten dich ter bij het kampioenschap. Lyceum 2 ontving Linne, boven aan de ranglijst in de promotie klasse heren. Men ging sterk van start en met zuiver opgebouwde aanvallen werd Linne in de eerste set tot capituleren gedwongen. In het verdere verloop van de partij maakte Liinne de minste fouten en toonde deze ploeg het meeste inzicht en een iets sterker op dreef zijnde aanival. Dat was doorslaggevend en 13 werd derhalve de eindstand. Lyceum 1, gehandicapt door af wezigheid: van 2 spelers, had in feite niet veel hoop voor de ontmoeting tegen PBC, dat in Venray tot winst moest komen wilde men in de race om het kampioenschap nog meetel len. Wel, des te grote was de verras sing ten aanzien van het door deze ploeg getoonde spel: zwak spelend kon PBC geen moment indruk ma ken. Men kreeg niet de indruk hier met een hooqggeklasseerde tegen stander te doen te hebben. Dat kwam dan ook tot uitdrukking in de zege (30) die uiteindelijk behaald werd. Royaal verdiend voor Lyceum. Apol lo (Helmond) werd door deze uit slag kampioen- Bekercompetitie. Zondag werden de achtste finales gespeeld voor de beker van district 23. Voor Lyceum 2 heren en dames 1 een druk weekend dus, want zij plaatsten zich vcor deze in da sport hal van Tegelen verspeelde beker ronde. Lyceum 2 lootte r 1 tegen HBC en deed zijn plicht dcor deze le klas- ser, ondanks allee.;:' scheidsrechter lijke capriolen, to; 3 sets te be perken: 30. Zondag Ja Linne moe ten ze eigenlijk wel weer „warme". De dames hadden het erg sterke damesteam van Set Up geloot en gingen eervol ten onder tegen dit Swolgense geweld. Zondag in Linne het vervolg op deze ronde: de halve finales. Zondag 15 april gaan de Doorzet ters en de Bejaarden deelnemen aan de tocht in STEVENSWEERT. De start is om 13.00 uur, vanuit het Jeugdhuis. De bus voor Stevensweert is om 11.45 uur bij de school in de Ursulastraat. De Natuurvrienden, 't Molenplein en Steeds Voorwaarts gaan deelne men aan de tocht in Groesbeek. De bus voor de Natuurvrienden is om; 12.00 uur bij de Boerenbond in Mer selo. De bus voor 't Molenplein en Steeds Voorwaarts is om 12.00 uur op het Kenned'yplein en rijdt dan door naar de kerk in Veulen, van daaruit richting Groesbeek. De vereniging St. Christoffel gaat deelnemen aan de tocht van Sint Leonardus in Helmond. De start is van Dr. Knippenbergcollege aan de Ruusbroecklaan in Helmond. Een bus voor St. Christoffel is om 12.00 uur bij de Boerenleenbank in Oostrum om de leden daar op te halen. Deze bus rijdt daarna naar de St. Franciscusschool in de Eikenlaan. Daarna rijdt deze bus door naar Co- ninxhof in Veltum. De 2e bus voor St. Christoffel is om 12.00 uur bij Cpninxhof in Veltum. Daarna rijden de twee bussen inaar Helmond. W.S.V. ST. CHRISTOFFEL A.s. zondag gaan we naar Hel mond. Vertrektijden: zie hierboven. Wilt U uw kinderen voor één keer nog regenkleding meegeven, indien dit nodig mocht zijn. Hebt u voor uw kind geen witte trui, wilt u dan zo spoedig mogelijk het secretariaat bellen (tel. 1690), in ieder geval vóór a.s. maandag. Berden heeft woonkomfort en leefruimte gekombineerd' in een modelwoning aan de Griegstraat 62 in Venray ('t Brukskej). Zomaar een huis dat tot leven komt en sfeer krijgt door een samenspel van meubelen, gordijnen en tapijten uit de weergaloze kollektie van Limburgs grootste woonwarenhuis. Kom 'ns kijken wat Berden aan woonfantasie realiseert binnen betaalbare grenzen. U bent van harte welkom in de modelwoning van Berden op zondag van 2 tot 6 uur en op maandagavond en woensdagavond van 7 tot 9 uur. Schikt dat niet Bel Berden even op. Tel. 04780-4003 dan maken we andere afspraak met u. Berden-Trienekens Venray Dependance van Limburgs grootste woonwarenhuis Blerick

Peel en Maas | 1973 | | pagina 6