GEMEENTERAADSVERGADERING DRUKWERK Ebberink Ebberink j. mum BILJARTEN ZWEMMEN PASSIE-AVOND LONNEKER HAEN BROMFIETSEN Rijwielhandel HENDRIX mj ma örnmans TRACT0RLAK mm BtHANo BABY GEBOREN KON. NED. BILJARTBOND Tijdens de eindstrijd 2e klasse banden, welke gehouden werd Hotel Deriet Overloon is H. Lenssen van B.V. De Ketsers districtskam pioen geworden met alg. gemiddelde van meer dan 0.5, tevens promotie. H. Lenssen werd ook afgevaardigd door 't distrikt naar de gewestelijke kampioenschappen, die j.l. weekend gehouden werden in Driewegen dn Zeeland. Tot en met de 5e ronde, wist H. Lenssen zich 'bij de eersten te handhaven, maar verloor daarna enkele partijen waardoor hij uitein delijk op de 5e plaats eindigde. Hij behaalde 6 punten en een alg. gem. van 0.443". Zijn hoogste partij gemiddelde was 0.74 - 25 caramboles in 34 beurten. V3.B. Na de eerste dag van de door Los Band georganiseerde eindstrijd 2e klas waren er drie spelers ongesla gen, al liet J. van Asten meteen zien dat het menens was en in 16 beur ten zijn partij uitmaakte. Na twee speeldagen waren P. Martens, J. van Asten en Th. Dericks nog ongeslagen. Th. Dericks verloor zaterdag zijn eerste partij van Van Asten en moest voorlopig afhaken. Door zijn tweede partij tegen Trois- 'fontaine te winnen, bleef hij echter tot de kanshebbers behoren, toen hij meteen daarop de kortste partij van dit toernooi dn. 13 beurten tegen P. Martens won was er, gezien de nog te spelen wedstrijden, weer van alles mogelijk. In de volgende partij tus sen Troisfontaine en van Asten kon de beslissing vallen, indien Jan deze partij zou winnen was hij kampioen. 'In het begin zag het er echter niet naar uit, want een zeer stek spelen de Troisfontaine liep zeer ver uit, van Asten antwoordde echter met de hoogste serie van dit toernooi n.l. 47 en won met 4 caramboles verschil in 14 beurten en werd zodoende kam pioen. Eindstand: J. van Asten, 't Anker 125.769 Th. Dericks VOP 10—3. P. Martens HGM 8—3.771 H. Troisfontaine KOT 6—4.039 P. Volleberg VOP 2—3.412 A. v. Dimter 't Anker 23.213 L. Nooyen KOT 2—3.178 29, 30 en 31 maart wordt 't Anker, in café J. Miichels, de eindstrijd le klas georganiseerd. Deelnemers hier aan zijn: J. Lucassen, L. Jacobs, A. Giezen, G. van Asten, P. Linders en H. v. d. Laar. Venrays gemeenteraad, ditmaal zonder de heer De Bruyn, heeft zich met vaart en verve door een 39 punten tellende agenda ge werkt, daarbij geholpen door een nog haastiger voorzitter. Alleen de kwestie vergoedingen voor het raadswerk kreeg nog al wat commentaar. Voor 't overige valt op dat alleen de Partij van de Arbeid enig werk maakt van de gelegenheid tot vragen stellen na afloop van de vergadering. SPIO-NIEUWS A.s. zondag organiseert Spio zelf de laatste limiet jaargang wedstrijd in De Meerpaal. Aanvang 14.00 uur. Iedereen zorgt om 13.30 uur aan wezig te zijn. Opstelling en programma is als volgt: I.100 m. vlinderslag meisjes '65-64: Dionne v. d. Meulen Hermie Philipsen 2. 100 m. rugslag jongens '65-64: Xander van Haren Rick Breeuwsma 3. 100 m. vrüe slag meisjes o. 16 jr.: Wilmie Thielen Louise Jacobs 4. Idem jongens: André Veugen Cock v. d. Vlasakker 5. 100 m. vlinderslag dames: Lianne Peeters Riny Philipsen 6. Idem heren: Martin Spee, Eddy Clevers 7. 100 m. vrüe slag meisjes 1963: Hannie Vermeulen Man on v. d. Meulen 8. 100 m. schoolslag jongens 1963: Eric Collin 9. 100 m. rugslag meisjes o. 14 jr.: Monique Buys Henriëtte Philipsen 10. Idem jongens: Peter Thielen Karei Wijnen II.100 m. vlinderslag meisjes 1962: Marion Collin Josette Hendriks Miriam Aarts Karin v. d. Munckhof 12.100 m. rugslag j. 1962: Peter Janssen (Merseloseweg) 13.100 m. rugslag meisjes 0.16 jr.: Yvonne Buys Brigitte Claessens 14. Idem jongens: André Veugen 15.100 m. vrye slag dames: Riny Philipsen Hennie Hanen 16. Idem heren: Martin Spee Anthoni Kooien 17.100 m. schoolslag m. o. 14 jr.: Toosje Janssen Esther van Hintum 18. Idem jongens: Cock v. d. Vlasakker Eddy Clevers 19.100 m. vrüe slag meisjes 1961: Willy Janssen Henriëtte Philipsen Ellen Vermeulen 20.100 m. schoolslag jongens 1961 Peter Thielen Geert Claessens 21. 200 m. rugslag dames: Monique Buys Wilmie Thielen 22. 4x50 m. vrüe slag estafette meisjes en jongens onder 10 jaar: Eric Collin, Rick Breeuwsma, Hermie Philipseji, Dionne v. d. Meulen. 22A. 4x50 m. vrüe sl. estafette heren: wordt nog bekend gemaakt. Allen veel succes! Doe je best om de limiet te behalen voor de Lim burgse kampioenschappen. BESTEMMINGSPLANNEN GOEDGEKEURD Bij de ingekomen stuken vonden de raadsleden de goedkeuringen van de bestemmingsplannen Berg kwar tier en Brukske. Het heeft wel lang geduurd voor Ged. Staten er hun ze gen aan gaven, maar nu is de kogel door de kerk. Maar de bouw van een basis- en kleuterschool dn Bruks ke kreeg nog niet de goedkeuring van de Maastrichtse heren. EERVOL ONTSLAG Aan de heer P. J. van Lieshout verleende de raad eervol ontslag als ambtenaar van de burgerlijke stand op grond van het feit dat hij per 1 augustus met pensioen gaa.t Als zijn opvolger werd- benoemd de heer W. M. J. M. Geurts uit Val- kenswaard, die per 1 april 1973 in dienst der gemeente komit. VERGOEDINGEN In 1971 werden de volgende ver goedingsbedragen vastgesteld voor het bijwonen van: raadsvergaderingen 42.50; b. de commissie voor grond- pachtzaken 32, de overige commissievergaderin gen en de vergaderingen comité-generaal op f 21.25. Nu lag er het voorstel van G.S. om het bijwonen van raadsvergade ringen te brengen op 52.50 en van alle overige vergaderingen van 40,-. B. en W. hadden in hun voorstel zelf al gesproken van een „karige be loning", maar Drs. DEN BROK ver telde dat het in feite te weinig is, voor alles wat men moet doen om op de raadsvergaderingen beslagen te ijs te komen. Hij hoopt dat via be schikbaarstelling van ruimten voor fraktievergaderingen, tijdschriften en literatuur nog iets meer gedaan kan worden voor de raadsleden. TIMMERMANS had volens de nor men van de Vereniging van Ned. Gemeenten eens berekend wat hij met die „onkostenvergoeding" nu feitelijk wel opschoot. Hij bleek er ongeveer 500 uur per jaar aan te be steden en kwam aan een tekort van ruim 200,— aangezien de belastin gen dit als inkomen telde en waar schijnlijk ook nog doorberekende in studietoelagen e.d. Hij meende dat men dit eens rustig onder de aan dacht van de betrokken instanties kon brengen. Ook MEVR. POELS-PETERS was niet te spreken over deze vergoeding. Ook zij drong aan op beschikking van sekretariaatswerkzaamheden en de beschikking stelling van naslag werken. De VOORZITTER ontkende niet dat het raadslid dat ernst maakt van zijn taak inderdaad tekort komt aan deze nieuwe vergoedingen. Hij stel de dat men van gemeentewege een tijdschrift voor de raad ter beschik king stelt, maar vond ook andere ideeën de moeite waard hierop na der in te gaan. Men moest hem ech ter tijd laten. De lopende enquête van de Ver. van Ned. Gemeenten over dit onderwerp zou uit de uitla tingen van de raad al veel kunnen putten. SCHOLEN Ook de kleuterschool St. Agnes in zuid en de kleuterschool in Casten- ray kregen de gevraagde medewer king voor het aanschaffen van nog niet eerder aangeschaft spel- en ont wikkelingsmateriaal. De scholen in Leunen krijgen ieder een heetwaterb er eider. Kosten dezes zijn 696, De St. Petrus Bandenschool kreeg 318,18 toegewezen voor de aan schaf van handwerkmateriaal. 2952.90 werd gereserveerd voor meubilair en leer- en hulpmiddelen van de protestants-christelijke school, alsmede 250,voor een te lefoon, terwijl de basisschool van Merselo 400,toegewezen 'kreeg voor de eerste aanschaf van m/uziek- instrumentarium. 5.329,75 was no dig voor de aanschaf van ontwikke lingsmateriaal voor de kleuterschool in Oirlo. De terreinen, waarop de Petrus- Bandenschool en de Dr. Poelsschool zijn gelegen, waren tot heden nog steeds eigendom van de gemeente en nog steeds niet overgedragen aan het betreffende schoolbestuur. Met een hamerklap gebeurde zulks nu. HANDBOOGSCHIETTERREIN Voor 5.500,gaat de gemeente het zgn. cultuur-technische werk doen, nodig om een zgn. lange handi- boogbaan te kunnen aanleggen aan de Sinesstraat in Oirlo. De rest doen de mensen van het district XI zelf, om daar een prachtige handboogbaan te maken. DRS. DEN BROK vroeg of men zijn geld niet beter beschikbaar kon stellen. Terwijl veel jeugd geen dak boven hun hoofd hebben, gaat men hier rustig 5.500,spenderen voor hoeveel mensen en tegen een huur van zegge en schrijven f 25,per jaar. WETHOUDER VAN OERS vertel de dat in district XI meer dan 1000 handboogschutters samenwerken, die in tegenstelling tot de jeugd, zelf voor het onderhoud en de opbouw van het terrein zorgen. VAN VALKENGOED onderstreep te dat Venray op dit terrein achter ligt en EMONTS wees er op dat jong en oud uit heel Noord Limburg en Oost Brabant hiervan profiteert. JENNÏSKENS vroeg zich daarop af of dan die gemeenten ook geen steentje konden bijdragen, maar kreeg te horen dat men voetbalclubs, die in Ysselsteyn komen voetballen toch ook niet om vergoeding vraagt. Kort en goed, de zaak was alweer onder de hamer door, voordat de laatste spreker -zijn zegje gezegd had1. BESTEMMINGSPLANNEN Voor de realisering van de patio- woningen in Bergkwartier stelde de raad onder meer 145.750,be schikbaar voor openbare werken. Vooir het bouwrijp maken van het tweede gedeelte van dit plan werd nogmaals f 560.000,— beschikbaar gesteld. Toen voor datzelfde doel in Leu nen 181.00,gevraagd werd, knik te REINTJES nog ja, doch toen de vaststelling van de exploitatie-op zetten voor Leunen-Oost en West op de proppen kwamen tekende hij pro test aan. Hij had namelijk gemerkt dat bij Leunen 183.000,geteld werd, die men feitelijk in Oostrum tekort kwam en vond dat men dat tekort over alle bestemimngsplannen uit moest „smeren". Hier vond hij echter het colliege het college tegen zich, die er voor stander voor bleek dat de 'bouw gronden op de kerkdorpen praktisch overal hetzelfde kosten. Dan krijgt men dergelijke verschuivingen, waarvan Leunen in het verleden, maar ongetwijfeld ook in de toe komst zelf nog profiteren zal, al moet men nu inderdaad een deel van het gelag betalen. Maar dat dan een kwestie van solidariteit. De plantsoenendienst kreeg 19.209 voor aanschaf van materiaal en Cas- tenray 47.500,voor de aanleg en bestrating van de Castelostraat. REINTJES vroeg of men niet be ter kon wachten op de riolering, om dat dan de zaak weer helemaal open moet, maar kreeg van WETHOUDER SCHOLS te horen, dat geen sterve ling zeggen kan, wanneer die riole ring er komt en dat men zo lang de betrokken mensen niet in de rommel wil laten zitten. De beschikbaarstelling van 4000,- voor een noodtrottoir in de Catha- rinastraat in Leunen werd op voor stel van REINTJES teruggetrokken. Verschillende mensen in die straat helbben al betaald voor een trottoir en blijkens een door hem 'ingesteld' /onderzoek bleken andere ook bereid te betalen, mits een en ander goed gemaakt wordt. Men zal nu opnieuw met de bewoners van die straat aan tafel1 gaan zitten. De verbetering van de spoorweg overgang nabij de Witte Vennenweg in Oostrum ad 22.38,ging zonder slag of stoot onder de hamer door. De raad besloot ook het college te machtigen de nodige grondaankopen te gaan doen voor Veltum 2. AUTOKERKHOF Dooir aankoop van rond 1 ha. aan de Endepoel van A. Robben, Smak- terweg, hoopt men zowel het auto kerkhof aan de Beekweg als dat aan de St.. Jozefweg te kunnen opruimen. Alleen blijkt de verkoper thans een •strook te willen behouden om op het daar achter gelegen terrein te kunnen komen, doch dat hoeft de verhuizing van de andere 'niet in de weg te staan. TIMMERMANS had liever gezien dat men het terrein in drieën, ge deeld had, zodat als er nog een auto man komt, die daar ook terecht kan. Dat zit er echter niet in, maar die zal in de 'toekomst moeten verhuizen naar het industrieterrein aan de Smakterweg, waar nu ook de be stemming „handelsdoeleinden" aan gegeven is. Drs. DEN BROK vond het nog al een prijzig geval en had ook geen taxatierapport gezien, doch wethou der Schols bleek bepaald heel ge lukkig dat men voor 25.000,— van de rotzooi uit het dorp bevrijd wordt. Men moet wel bedenken dat alles voorzien is van aanplant en deugde lijke afrastering. VERKOOP LANDBOUWGROND 7.59.30 ha. verkocht de raad in het Zwartwater aan de heren Wilmsen en van Duren uit Overloon. De prijs was 45.558, Bij het voorstel stond heel lakoniek dat de commissie voor grond- en pachtzaken terzake gehoord was. En dat vond JENNÏSKENS bepaald' mis leidend. Hij had er liever zien staan, dat verschillende leden van die com missie lang niet tevreden zijn met de taxatieprijzen voor landbouw gronden en dat het hoog tijd wordt, dat men hierover eens een gesprek heeft met de taxateur. Dat laatste werd hem toegezegd, waardoor hij met het eerste akkoord ging. GROND VERKOPEN Aan L. M. M. Laurensse verkocht men op het Biezemvenneke ter com pletering van zïjn huisperceel 565 mi2 voor 25per m2. Kavel 23 in bestemmingsplan Vlak water werd voor 42.804,verkocht aan H. M. Penninx, van Broekhui- zenstraat 32 in Oostrum. Kavel 19 van datzelfde plan ging voor 38.523,60 aan G. H. M. Kroef uit Grubbenvorst. 12 bouwkavels gingen voor 38.70 per m2 in Leunen west aan het ma kelaarskantoor van Soest weg, ter wijl 28 andere bouwkavels in die buurt aan Projektor N.V. uit Gennep werden overgedaan. In het Groene Hart wil dhr. van Gils zijn garage wat beter situeren en heeft gevraagd aan de gemeente om grondruil. Dat gebeurt nu met gesloten beurzen, al zijn de over drachtskosten wel voor dhr. van Gils. Met L. A. v. d. Linden, Kruitweg 33, die in plan Vlakwater wil bou wen, werd een grondruil toegepast, waarbij genoemde v. d. Linden een toegift krijgt van 2890,doch van zijn kant f 31.476,betaalt voor de gemaakte exploitatielasten. De onteigening van het Brukske stond ook weer op de agenda en was voor Drs. DEN BROK aanleiding om te vragen hoe het daar nu mee staat. Men is voor verscbiEende mensen een oplossing aan het zoeken, omdat die hun bedrijfje elders willen voort zetten. Een en ander is zuiver for meel om later niet voor het blok te komen, doch zo lang het gaat, pro beert men via minnelijke weg de zaken te regelen. OPBOUW '70 stemde echter uit principiële gronden tegen, zoals ze dat al' -eerder hadden gedaan. De voorlopige vaststeHing van de gemeenterekening over 1969 is ook gebeurd en ging onder dankzegging voor 't werk van de betreffende com missie prompt onder de hamer door. Dat gebeurde ook met de garantie- subsidie voor het 10-jarig bestaan van de Werkgroep Filmvorming, -die van 12 t.-m. 17 april een filmweek organiseert en 1.000,garantie vroeg. Drs. DEN BROK prees de initia tiefnemers voor him bescheidenheid, WONINGMARKTONDERZOEK 'De wet op de ruimtelijke ordening schrijft een woningmarktonderzoek voor, mede om te voorkomen dat nieuw gebouwde woningen niet vol doende zijn afgestemd op de waag naar huisvesting, waardoor leegstand ontstaat. Men zal bij dat onderzoek tevens de werkgelegenheid betrekken de pendel en daarnaast proberen -een inricht te krijgen in de verhuis motieven van degenen, die de laatste drie jaren verhuisd zijn. Een en an der om voor de komende 5 jaren het woningbouwprogramma te bepalen. Men schat dat een en ander 80.000,- gaat kosten, die gedeeltelijk als ka pitaalkosten op de balans kunnen wordeni opgevoerd en deels bij de gewone lasten als salariskosten van de afdeüng IC zijn ondergebracht. De raad had hier geen enkele moeite mee. Dat had ze ook niet met de aanwijzing van het bureau voor de ruilverkaveling als hulp-sekretaresse voor de ter inzage legging van die geldelijke regelingen van 1 mei tot 31 juli. PARKEERTERREIN Men was nu ook tot de ontdekking gekomen dat bij de reconstructie van de Merseloseweg de ondergrondse parkeergarage van het ziekenhuis enige tijd' niet ter beschikking is. Om daarin te voorzien werd nu het voor stel ter elfder ure op tafel gebracht om alsnog een parkeerterrein aan te leggen nabij het ziekenhuis. Een karwei, die 43.100,gaat kosten. Drs. DEN BROK gromde wel dat het weer op het aderlaatste ogen blik kwam en dat toch wel eerder geweten had, dat men niet onder het ziekenhuis terecht zou kunnen ko men, -maar hij stemde met de rest van de raad maar voor PARTU VAN DE ARBEID Toen was het woord aan de pu- blieke tribune, waar de heer Wie- gant van de P.v.d.A. vroeg of ook de politieke pairtijen geen gratis ge bruik konden maken van de ruim ten in het gemeenschapshuis. Een desbetreffend verzoek aan de schouwburg was terug gekomen met de boodschap, dat men dat maar aan de gemeente moest wagen. Dat was dan weer meer, dan de voor zitter zelf wist, die hierover het ge meentebestuur nog niet geraadpleegd had, doch als rijn eigen mening ver kondigde dat ook politieke partijen en zelfs raadsfracties een billijke bijdrage hebben te leveren in de ex ploitatie van het gemeenschapshuis, evenals andere verenigingen ten al gemene nutte, al was het aEeen maar om geen ruzie te krijgen met de ge meenschapshuizen op de kerkdor pen. Maar men zal een en ander nog in het bestuur bepraten. Het had diezelfde spreker be- weemd dat Drs. DEN BROK, die toch lid is van de raadscommissie -jeugd- en sport nu wagen -ging stel len over de handboogbaan, die diezelfde commissie aan de orde is gekomen. Drs. DEN BROK stelde dat hij op die vergadering niet aanwezig was geweest, maar afgezien daarvan zich altijd het recht blijft voorbehouden in de raadsvergaderingen zijn eigen mening te laten -horen. REINTJESkreeg op rijn kop, dat hij als vertegenwoordiger van dé kerkdorpen kennelijk" zat te vechten voor Leunen. Maar REINTJES vertelde de spre ker dat hij er zat voor de gehele ge meente en dat hij ook uitdrukkelijk gesteld had het juister te vinden eventuele tekorten in Oostrum over de bestemmingsplannen van de ge hele gemeente uit te spreiden i.p.v. over die van Leunen alleen. Het stand-punt van B. en W. had hem echter overtuigd dat men t.a.v. de kerkdorpen een juiste grondpolitiek voert. Verder wees de heer Wiegant er op, dat het terrein in de Endepoel, ondanks het feit dat het agrarisch gebied is, thans autokerkhof wordt. Hij vond dat in zoverre een vreemde zaak, dat enkele jaren geleden een opslagruimte voor grondwarktuigen daar geweigerd werd'. De VOORZITER legde hem uit dat Ged. Staten bepaalde plaatsen aan wijzen speciaal voor autokerkhoven. Dat heeft dat colege nu gedaan op de Endepoel en Venray maakt er dankbaar gebruik van om twee auto kerkhoven daarheen te brengen. Toen de betrokken -man van de grondweriktu'igen om toestemming kwam moest hij bij het Venrays meentebestuur te biechten, dat op grond van het feit dat dat gebied toen nog agrarisch gebied was, hem moest vertellen zijn tenten elders op te slaan. „Het zit allemaal wel- moei lijk in elkaar, maar zo liggen de fei ten", aldus de voorzitter. De heer Koonings vroeg waarom men bij alle openbare werken nooit een openbare besteding ziet. Heeft Vissers Wegenbouw het alleen-ver- toningsrecht? Dat blijkt zeker niet -het geval te zijn, doch tot heden heeft de dienst gemeentewerken altijd begrotingen gemaakt en die met Vissers verge leken. Gewoonlijk kwam men goed •in één schip. Of men nu de spoeling in de wegenbouw dunner wordt niet tot openbare aanbesteding moet overgaan,, is een waag, die ook bij het college wel eens is opgekomen, doch men vraagt zich dan wel af, of men er veel mee op zal schieten. Een andere vraag was of de ma kelaars die in Leunen nu verschil lende kavels hebben aangekocht, die aan dezelfde prijzen aan -hun toe komstige klanten moeten doorbere kenen of dat ze er winst op mogen makenHet bHjkt dat men ze voor de koopprijs moet doorverkopen. Dat was het einde van een verga dering die anderhalf uur geduurd had. In samenwerking met de Neder landse St. Gregoriusvereniging in 't Bisdom Roermond, zal de Schola Cantorum van het Ward-Instituut op donderdagavond 5 april a.s. om 20.00 uur in de Vredeskerk te Ven ray, een uitvoering geven van Gre goriaanse Passie- en Paasgezangen. Het programma bestaat uit een bloemlezing van antifonen, misge zangen en responsoriën uit de litur- gie van Palmzondag tot Pasen. De organisatoren stellen het op prijs, dat de aanwezigen sommige nummers, afwisselend met het koor meezingen. De verbindende teksten worden gesproken door de Z.E. Heer Dr. H. Litjens, voorzitter van het diocesaan bestuur van de 'St. Gregoriusvereni ging. Een programma met teksten zal ;in de kerk verkrijgbaar zijn. Deze uitvoering geldt -in het bij zonder voor de dirigenten, dames- en herenkoorleden van dè verschil lende koorkringen in Noord Limburg. Overige belangstellenden zijn te vens van harte welkom. Toegang gratis! voor al uw van den munckhof n.v. kwaliteits OVERALL'S STOFJASSEN WERKBROEKEN WERKJASSEN WITTE JASSEN alleen bij hoek Marktstr.-Schoolstr. ZUNDAPP KREIDLER Patersstraat 9, Venray TE KOOP GEVRAAGD STIERKALVEREN voor eigen mesterij W. JANSSEN - Casten ray telefoon 04787-520 Voor alle TUINWERKZAAMHEDEN p.keüten/ r hovfhtersbsdrijf - 50 av 5 TE KOOP LASTRAFO'S vanaf 198,incl. SLIJPSCHIJVEN per 10 stuks a 2.50 SLIJPMACHINES extra korting. Tel. 04763-753 Lottum. jersey Qouture Exclusief en modieus o.a. SAINT JOSEPH GIBI SPES - LANOVA - LUISA, SPAGNOLI s MODEHUIS Langstr. 61 - Telef. 1281 ZOMEKGERST 1ste nab. Mazurka, Belfor, Ofir. De rassen met de hoogste opbrengsten. MeeldauwresdstenJt CUSTERS ZAADHANDEL Oirlo telefoon 04787 - 282 TE KOOP GEVRAAGD bouwterreinen boerderijen landbouwgronden en weilanden Brieven 471 bureau v. d. blad. In voorraad GAZONGRASZADEN M.S.G. Uitzicht, Ravot en Select 1 Het beste uit 't beste. VERHEIJEN's Zaadhandel Leunen - telefoon 1550 VLUG EEN LEUK BABY-KADOOTJE HALEN leuk en niet duur alleen bij hoek marktstr.-schoolstr.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 6