igeRobby moae 49.- BERDEN-TRIENEKENS VAMOSAVER BERDEN-TRIENEKENS wel eens gedacht ra Mart 364% 70' DE BEST-NOy de kruuze keukenhulp samivoz GROTESTRAAT VENRAY Jeugdnatuurwacht vierde Ie verjaardag ZJoppëk tip %'ut: ió rnods opynvsst 'nuffig. M/qriowi en, Vfisb/ioocL. r\r\ GROTESTRAAT interieurverzorging Robby mode voor zó 'n iizersterk en hip ge kleurd ravotpak, (links) een vlotte tuinbroek met steekzakken en grove rits (midden) en een stoer ritsjack met fel gekleurde zomerse broek (rechts). Met Robby kunnen ze ertegen! Naast 'Gemeentehuis, Hofstraat 2 geriatrische inrichting te Venray vraagt voor zo spoedig mogelijk een Inlichtingen en aanmelding bij de direktrice, zr. Aldegonda, Leunseweg 1 te Venray. Telefoon (04780) 23 37. Salopette, voorjaarsmode voor tieners! Een katoenen salopette kan je eindeloos kombineren met blouse en T-sbirt. Maten: 140-167. Met blouse v.a. Het feit, dat precies één jaar ge leden in die gemeente Venray de Jeugdnatuurwacht werd opgericht, werd donderdagavond in „Vlakwa ter" gevierd door het besftuur van de Jeugdnatuurwacht en de leerkrach ten van de vijfde en zesde klassen van de basisscholen uit Venray en de kerkdorpen. De heer Muller, twintig jaar voor zitter van de Jeuigdnaituurwacht in Den Bosch, vertelde iets van zijn er varingen in de Brabantse hoofdstad met de Jeugdnatuiurwachters. Te vens vertelde hij het een en ander over de wijze, waarop hij als onder wijzer de kinderen de liefde voor de natuur bijbrengt. De aanwezigen, konden uiteraard iets leren van hem, ofschoon hij op zijn beurt weer iets kon opsteken van de manier waarop in Venray met het instituut van de Jeugd natuurwachters wordt gewerkt. De voorziitster, mevr. H. Poels- Peters, kon niet zonder trots een reeks van aktiviteiten van het afge lopen jaar de revue laten passeren en konstateren, dat door de kinde ren van de vijfde en zesde klassen van de basisschool die aangesloten zijn bij de Jeugdnatuurwacht al heel veel is gedaan, niet alleen om de natuur te beschermen, maar ook om meer begrip te krijgen voor al les wat leeft, groeit en bloeit. ADVERTEER IN PEEL EN MAAS I. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es el tercer domingo del Cuaresma. A las diiez y media Miisa con platica sobre ia Car ta pastoral de los Obispos neerlan- deses sobre prosperidad, responsa- biiidad, simplification de vida. El domingo pasado el padre Juian ya ha entregado a los presentes un ejem plar de esta carta importante; a aquellos que todavia no tienen un ejemplar o lo ban dejado en la Er- mi ta el padre Juan en'tregara con much o gusto otro ejemplar. En esta carta, en p. 6, los Obispos tratan tamibién de los Trabajadores extran- jeros. II. NOTICIAS CULTURALES El miércoles proximo a las dos y cuarto escueia complementaria en escuela Santa Lucia. Los padres pueden sugerir a la maestra que tambdén ella ensena algo de la pri- mera comunión a sus hijos. No se olvid'en rellenar con tiernpo los for mularies de las becas. El domingo próxiiimo es tamibién la fiesta de la Anunciatión de Nuestra Senora: fe- iicidades para aquellas que celebran su santo. Y hasta la vista el domingo proximo en Smakt! toch eens over denken. En de prijzen Zijn ook al opvallend billijk, dachten wij. En dat Is een extra reden om eens snel te komen kijken. Eethoek S 050kt 050 1915,— bestaande uit 4 boerenknop- stoelen met biezenmat zitting en een zware eiken kolom tafel. Het blad heeft massieve lijsten. Stoel per stuk 150,— Tafel, bladafm. 110cm 0 f 315,— Eethoek in wengé uitvoering De ronde tafel is echt apart door stabiel driepoots onder stel; bladmaat 120 0. 420, Prijs Eetkamerstoel wengé met di verse stoffen te leveren. Prijs als afgebeeld per stuk 157, Viïfa -.'..w Eethoek S 055/T 055 715,—w De tafel heeft een rond, vast blad 110 cm 0. Prijs ƒ171,—. De stoelen hebben bij de'taïel passende chroom voet. De zitting schalen zijn van onverslijtbaar, veerkrachtig kunststof. Stoel per stuk ca. 13^50 \bor mensen die van wonen weten. Steenstraat 74 tel. 08855 1488 Boxmeer afdeling slaapkamers Steenstraat 146 (tegenover het gemeentehuis) Haal direkt de Novastil catalogus 1973

Peel en Maas | 1973 | | pagina 18