Meerlo-Wanssum wil slechts gewest met Yenray Politierechter Mutaties in het SW-bestuur Nieuw gesprek bij Rank Xerox Nestlé thans aan de beurt? Derde Orde K.Y.W. 1973 KOLLEKTE In zijn dinsdag gehouden raads vergadering heeft de raad van Meer lo-Wanssum zich eensgezind uitge sproken zioh niet aan te sluiten bij het op te richten gewest Noord- Limburg. En we moeten drs. Dittrich, de buregmeester van deze gemeente, „ergens" een pluim geven voor de wijze waarop hij ons artikel van vo rige week gebruikte om deze eens gezindheid te bereiken. In dat artikel namelijk hebben wij ontze spijt weergegeven over het ad vies van het Meerlo-Wanssum col lege, orridiat we van mening zijn, dat wil Noord-Limburg mee 'kunnen spelen met het gewest Zuid en het gewest Midden Limburg, dat dan de 17 Noord-Limburgse gemeenten zioh ook tot een gewest aaneen moeten sluiten. We hebben één uitzondering ge maakt, namelijk als men het princi piële standpunt inneemt dat er geen wettelijke basis is voor een dergelij ke gewestvorming, men ook princi pieel kan stellen dat men geen benen heeft om op te staan. Doch het be doelde college kwam met andere argumenten en die hebben we aan gevallen. Een aanval, die drs. Dit- trich schijnbaar heel hoog opnam, want hij las het betrokken artikel in de vergadering in zijn geheel voor en voorzag het meteen van zijn com mentaar. Hoewel we op deze zaak hopelijk nog eens terug zullen komen, willen we er nu geen spelletje van nieites- wel'les van maken, alleen stellen dat we Broekhuizen onze excuses aan bieden. We hadden dat namelijk tot de tegenstemmers gerekend, doch, zoals drs. Dittrich het uitdrukte, men heeft daar wel de sprong in het duister gemaakt. We beperken ons nu tot de voor naamste stellingen van deze burge meester. BLIJVEN STEKEN Hij sltelde dat het Meerlo-Wans- sumse college, alvorens advies te geven in deze kwestie, een concen- tieus onderzoek had ingesteld- bij al le reedis funktionerende gewesten. Daaruit was duidelijk gebleken dat grote gewesten veelal zijn blijven steken in een geweldige administra tieve romipsQlomip. Doch juist kleine re gewesten, zoals b.v. Bergen op Zoom en Roosendaal draaien lekker en blijken een goede aanpak te heb ben voor boven gemeentelijke taken. Daarnaast bleek dat juist de vor ming en werking van kleine gewes ten een soort rijpingsproces is om te komen tot grotere gewesten. Hij noemde het niet voor niets dat ook Ged. Staten aanvankelijk een zevental gewesten voor Limburg had voorgesteld, waarvan Venray er een was. En daar was hij duidelijk voor stander van omdat brandweer, po litie en rampenbestrijding inderdaad zaken gaan wroden, die boven-ge- meentelijk zijn. Met deze ervaring gegevens van elders voor ogen, wordt men nu ge confronteerd met een stuk, waar men praat en schrijft over regelin gen van elders, omdat men zelf niet weet waar men aan toe is. Dat was •hem bepaald te gortig, zoals het hem ook te gortig is dat men praat over gewest Zuid Limburg en Midden Limburg, waar ook nog bijzonder wéinig van uit gegaan is. Men wil nu een stichting Ontwikkelings- orgaan Noordelijk Limburg omvor men tot gewest, terwijl datzelfde Ontwikkelingsorgaan niet eens ge slaagd is in haar opgave te komen tot herstructurering van de Noord Limburgse gemeenten. Dat wil allerminst zeggen dat Meerlo-Wanssum zioh afzijdig op stelt voor samenwerking. Hij meen de dat juliet deze gemeente in het verleden duidelijk wilde samenwer ken, daar waar het ging om de be langen van zijn inwoners veilig te Stellen. Maar men moet niet menen dat met gewestvormiing ineens alle problemen opgelost zijn en worden. „We hebben de samenvoeging van Meerlo en Wanssum beleefd en on dervonden hoe moeilijk dat al is. Wat wil men dan door 17 gemeen ten even bij elkaar te brengen?" WEINIG INBRENG Het feit dat een minister zelf zo lang werk heeft alleen al om de raamwet voor gewestvorming klaar te maken, was voor hem een duide lijk bewijs, dat het allemaal niiet zo gemakkelijk is, als nu wel wordt voorgesteld. Daarnaast is en blijft hij van me ning dat een dergelijk gewest, dat schijnbaar zo nodig de grenzen moet hebben van de Kamer van Koophan del te Venl'o (maar waarom voegen die Kamers zich niet samen?) wel degelijk een uitholling betekent van die gemeentelijke autonomie. Want men mag dan wel stellen dat de 17 gemeenten gezamenlijk de macht uitmaken, zo is het niet. De gewest raad besluit en dn de gewestraad hebben de grootste gemeenten het grootste aantal stemmen. En dat betekent in feite dat men nliet in staat is de belangen der in woners de taak, waarvoor iedere gemeente gesteld is - kan vervullen. naar behoren Hij herhaalde, wat hij reeds meer malen gezegd -heeft, namelijk dat hij het betreffende ontwerp een bijzon der slecht stuk vindt. Niet alleen omdat men grote gedeelten maar klakkeloos heeft overgeschreven van andere gewesten ,doch dat ,b.v. over salarissen met geen woord ge sproken wordt. Het is duidelijk dat alle samenwerkingsverbanden geld kosten, doch men wii-1 bij benade ring ook eens weten, wat het alle maal ga-at kosten. Hij blijft voorstander van een klein gewest Venray, waarbij dan ook Oost Brabant betrokken kan worden, iets dat men nu, ondanks het feit dat ieder redelijk mens zich hiervoor uitspreekt, aan voorbij moet gaan i.v.m. juridisch andere moeilijkheden RUTTEN UIT WANSSUM had het ook een moeilijk stuk .gevonden en wiilde niet als Broekhuizen de sprong in het duister wagen. Hij wachtte liever af wat de minister over deze kwestie zou gaan zeggen en of er nog een eventuele herindeling kwam. Wel wilde hij weten hoe het zat met -het op te stellen strulktuurp-lan. De VOORZITTER wees hem er op dat dit in voorbereiding is en met Broekhuizen en Grubbenvorst als Maasgemeenten gezamenlijk op- gezét wordt. JANSSEN UIT TIENRAY zag het allemaal niet omdat al verschillen de gemeenten niet meededen. En wat hij tot heden vain het ontwikkelings- orgaan gezien had, was 'niet om over naar huis te schrijven. Voor de recreatie werd eerst een plan Vallen opgesteld, toen deed de Grontmy het nog eens zoetjes over en nu heeft Ir. Thijssen alweer eenzelfde opdracht. Wie zal dat betalen, zoete lieve Ger- ritje. En de vergaderingen, die hij :n het ontwikkelingsorgaan had mee gemaakt, maakten hem extra voor zichtig t.a.v. de gewestraad. Een ge westraad die notabene belasting kan eisen, en belasting betaal je toch al genoeg. HENDRIKS UIT SWOLGEN bleef liever -baas in eigen huis. Hij von'd dat Meerlo-Wanssum met zijn 6 ker nen het al moeilijk genoeg had om het iedereen naar de zin te maken, hoe moet dat dan gaan met 17 ge meenten. Hij blijft voor vrijwillige samenwerking, maar wil zoveel mo gelijk de boontjes zelf doppen. HOL UIT WANSSUM meende dat in verschillende opzichten in derdaad de gemeenten niet meer voor- of achteruit kunnen. Hij was voor samenwerking met Venray in een gewest, dat men dan later rus tig en overwogen wellicht verder uit kan bauwen. KOSTENVRAAGSTUK Het 'kostenvraagstuk, zo stelde burgemeester Dittrich, mag men. bij deze zaak niet centraal stellen, al telt het wel degelijk mee. Het uit gangspunt moet zijn -en blijven of de gemeenschappelijke regeling of ge west, die elementen in zioh heeft, waardoor de belangen van de men sen zo goed mogelijk behartigd wor den, die de gemeenten zelf niet meer aan kunnen. Dan is zijn oordeel, dat de hu'idige voorgestelde regeling voor het gewest Noord Limburg, die ze- kerhedi niet 'biedt. Men beeft zelfs de moeite niet ge daan naar alternatieven te zoeken. En Hendriks kreeg te horen, dat het hoog tijd wordt dat men niet de be langen van een van de zes kernen dient, doch van de gemeente. En zo kan het ook belangrijk worden dat men het belang van een gemeente moet wijken voor die van andere gemeenten. Doch dan in een goede regeling en langs de weg van de ge leidelijkheid. En -met dit in het kort samen gevat debat was de zaak bekeken. Geen van de el-f raadsleden had be hoefte aan het gewest Noord Lim burg en dirs. Dittrich had zelf geen hoofdelijke stemming nodig. Hij kon zo de hamer laten neerklappen Het is een dezer dagen wel duide lijk geworden dat in het SW-be- stuur nog ai enige mutaties zuilen gaan komen. Zo treedt niet alleen de voorzatter dhr. A. Rooyakker af om gezondheidsredenen, doch ook de se- krétaris dhr. M. Arts. Verder heb ben hun mandaat ter beschikking gesteld de -heren G. Mariens, H. Kemstjens, P. Crooymans, J. van Daal, G. Hendriks en H. Min. De leden zullen vda de reorgami- satiecommiissiiie in de gelegenheid ge steld worden nieuwe kandidaten te zoeken en voor te dragen. JUBILEUM In intieme kring wordt heden vrij dag herdacht dat de heer P. Kruysen oud-kassier, 25 jaren in dienst is bij de Ned: Credietbank alhier. Naar aanleiding van de gerezen moeilijkheden bij de onderhandelin gen over de nieuwe c.a.o., die op een gegeven moment werden -afgebro ken en waar zelfs met staikingen werd gedreigd, heeft de directie van dit bedrijf een schrijven gezonden aan de betrokken vakorganisaties. Het was deze dlretkie namelijk duidelijk geworden uit verschillende perspublicaties dat over de stand punten, die van beide zijden werden ingenomen t.a.v. verschillende on derdelen nog al wat misverstanden over en weer gerezen waren. In dit schrijven heeft de direktie van Rank Xerox haar standpunten nog eens duidelijk uiteen gezet en er tevens haar bereidheid in uitge sproken om nog te onderhandelen. Men was -tot dit schrijven gekomen toen ook uit een bij de poorten van Rank Xerox namens de industrie bonden uitgereikt pamflet duidelijk werd dat men inderdaad op verschil lende punten naast elkaar heen had zitten praten. Als antwoord op dit schrij ven héb ben de vakorganisaties zich bereid verklaard om het gesprek te wiillen hervatten, waarbij het hele pakket van wensen en verlangens weer o-p tafel zal komen. DRIE KERNPUNTEN Daarin zullen vanzelfsprekenld ook de drie kernpunten weer naar vo ren komen, die eerder aanleiding waren het gesprek af te breken. Dat is allereerst d-e uitbreiding van de werkingssfeer van de c.a.o. boven de salarisgroepen 1 t.m. 7. In prin cipe is Rank Xerox daartoe bereid, na een onderzoek met de vakbon den samen, -onder de betrokken werknemers hoe zij over deze uit breiding denken. Hat tweede punt is de vorm van salarisverhoging in centen of procen ten. Rahk Xerox heeft hiervoor eerder een mengvorm van centen en pro centen voorgesteld. Nu heeft de di rektie duidelijk gesteld dat Rank Xerox niet wil dat de netto salaris sen van de diverse groepen er op achteruitgaan, doch integendeel de laagst betaalden er financieel op vooruit gaan. Het derde knelpunt was de mlaxi- mering van de prijsindex. De indus triebonden wiillen een maximale ver hoging van 250,per j'aar voor elk procent dat de kosten van levens onderhoud in de periode oktober 1972april 1973 zijn gestegen'. Rank Xerox meent echter dat met een dergelijke beperking de laagst betaalden niet op de beste wijze worden gediend. Hun voorstel is het minimum loonniveau omhoog te trékken. Wanneer de onderhandelingen weer gaan beginnen, was op het mo ment dat wij dit schrijven nog niet bekend, maar men is toch wel ge lukkig dat men de partijen weer rond de tafel heeft kunnen krijgen. Donderdagavond zullen de leden van de bonden in de Venrayse schouwburg in ieder geval worden 'ingelicht over de situatie. Intussen blijken de industriebon den ook niet voldaan over de onder handelingen over de nieuwe c.a.o. met Nestlé, die oOk t.a.v. het Ven- rays bedrijf, thans in Amsterdam gevoerd wordt. Een apart c.a.o. voor Venray schijnt een van d-e eisen te zijin, waaraan de Amsterdamse di rektie nog niet toe is. En dat nemen op hun beurt de bonden niet. Men praat intussen nog, maar de vakbonden denken in hun achter hoofd al aan akties om meer druk achter deze onderhandelingen te zet ten. Op woensdag 21 maart ledenver gadering. in „Hat Schuttersveld". De Eucharistieviering begint om half 8 waarna P. van Zeelst verder de avond zal verzorgen. Hebben eventuele gegadigden zich al opgegeven voor de bezinningsdag in Venlo op 27 maart? Graag zo spoedig mogelijk! Ook niet leden zijn van harte wel kom! Met de voorbereiding van het Kin dervakantiewerk 1973 dis men ook weer gestart. Het ligt in de bedoe ling dit werk te doen plaatshebben op: 23 juli t.m. 27 juli en van 30 juli t.m. 3 augustus. Dit geldt zowel voor jongens als voor meisjes. Tevens ligt het in ons voornemen het K.V.W. in de toekomst -steeds te organiseren op de twee wéken v-oor de Venrayse kermis. De heer W. Volleberg te Oostrum heeft afscheid genomen als voorzit ter van de LLTB afdeling Oostrum (Venray-Merselo). Hierover leest U meer in ons artikel elders in dit blad. Het a.-s. weekend zullen jongens en meisjes bij u aanbellen en de kollektebus voorhouden. Het zijn de jeugdleden van de gymnastiekver eniging St. Ohri'stoffel wellke de tra ditionele 'halfjaarlijkse 'kollekte hou den ten bate v-an het jeugdwerk van de gymnastiekvereniging. Deze vereniging moet ondanks de steeds maar stijgende kosten de touwtjes aan elkaar zien te knopen. Een royale bijdrage zal het moei lijke werk voor de jeugd zeer ver lichten. Bij voorbaat dankt het 'be stuur van St. Christoffel u voor uw gift. ONTVANGST TEN GEMEENTEHUIZE Zaterdag werd een aantal mensen op het gemeentehuis ontvangen, die van plan zijn zich mettertijd in Venray te vestigen. Ze werden dooir burgemeester drs. Schols welkom geheten en kregen van de gemeentelijke voorlichtings dienst niet alleen een hele hoop schriftelijke gegevens over hun nieuwe woon- en werkplaats, doch hen werd ook de film vertoond over Venray, terwijl hen later een auto tocht door V-enrays nieuwe wijken duidelijk aantoonde, wat Venray doet om -het zijn mensen zo goed mo gelijk naar hun zin te maken. Ook een Limburgse koffiemaaltijd hoor de bij deze ontvangst die door de gasten op hoge prij s werd gesteld. R.K. OPENARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Schoolstraat 32 - Venray - Tel. 1970 Nieuwe aanwinsten: Davidson, S. Beter rood dan dood. Ferdinandusse, R. Ais je nog eens wat weet (verb.) Fuchs J. M., en W. J. Simons. De afsluitdijk: recht door zee. Groot, C. de. Anthony -en de vosse- jacht (B) Haley, I. Collages maken. Henderson, L. Blauwdruk voor een kraak, (thril) Herberghs, L. Van een 'kladje en een twietvogel (A) Hingley, R. De Russische revolutie (J) Oosterbroek-Dutschun, A. Anne- marie trilogie, (prot. str.) Vries, A. de. Reis d-oor de nacht (C) MATERIELE SCHADE Op de kruising Weg in den Berg- Vogezenlaan-Haammakerstraat werd door de bestuurders van twee per sonenauto's onvoldoende opgelet, waardoor een botsing ontstond en sloeg zelfs een der auto's om. Het bleef bij materiële schade. De ene personenauto werd bestuurd door de 30-jarige mevr. H. S. uit Venjray, de andere door de 32-jarige mevr. B. B. ulit Wanssum. HEIDEBRAND TE YSSELSTEYN Dinsdagavond werd de Venrayse vrijwillige brandweer gealarmeerd voor brand öin een perceel heide, vliegdennen en buntgras aan de Zeilbergseweg te Ysselsteyn op een braakliggend terrein. De brandweermannen wisten uit breiding te voorkomen en na ander half uur blussen bleek ongeveer 4 ha. een zwart geblakerde vlakte -te zijn. Oorzaak onbekend, schade gering. ZONDAGOCHTEND-CONCERT Het zondagochtendconcert wordt a.s. zondag verzorgd -door Jeugdkoor Wanssum met begeleiding van het jeugd koperensemble van fanfare Concordia o.l.v. Nico v. d. Kronen berg. De uit te voeren werken zijn Mary Madonna Dorreadoros Oud lied (koper) El condor pasa Mijn gebed Heer herinner U Nader mijn God (koper) Sc-hön ist es auf die Welt su sein. Pelgrimstocht Gloria Halleluia ADVERTEER IN PEEL EN MAAS Vrijdag 16 maart: 19.00 uur repetitie voor het hele koor. Zaterdag 17 maart: Corveedienst voor K. F. Poels, L. Arts, T. Koenen, J. Mommen. Zondag 18 maart: 10.15 uur Hoogmis voor diegenen die vrijdag hiervoor zijn aange wezen. Maandag 19 maart: 16.15 uur repetitie voor onze nieu we leden in de Fra-nciscusschool. 18.30 uur repetitie voor l'e en 2e stem. Dinsdag 20 maart: 18.00 uur gymavond. 19.00 u. spellenavond in De GaTm- hut. Woensdag 21 maart: 19.00 repetitie voor bassen en tenoren. Donderdag 22 maart: 16.15 uur repetitie voor onze nieu we leden in d-e Franciscussohool. 18.30 uur repetiie voor groep B. „Wat doet u voor de kost?" vroeg de politierechter als gewoonlijk. Dat vraagje levert nog wel eens verras sende antwoorden op. Dit keer kwam er uit mond van de verdachte een agressief klinkend: „Demonstreren." „O, u demonstreert? Voor hogere lonen en kleinere kleuterklassen en zoMet onderwijzers en met ambtenaren." „Nee, ik demonstreer met was machines." „Wollen die óók beter betaald wor den?" De jongeman met de afhangende haren zweeg hooghartig. Misschien begreep hij het grapje niet. De rech ter trok zij wijde togamouwen op om in de papieren op de tafel te kunnen bladeren. „Toch hebt u -op die bewuste dag moeilijkheden gekregen door zo'n demonstratie. „Dat -w-a-s wat 'anders." „In het procesverbaal staat toch, dat u demonstreerde door met een spandoek te lopen, waarop onweüi- voegelijke taal geuit werd. Dat was dan toch geen wasmachine die u om hoog hield „Het zal de vuile was geweest zijn die 'in de wasmachine moest", grin nikte de officier van justitie. „Dat was m'n werk niét. Dat was 'n optocht", bromde het smalle jong mens met de langwerpige haardos. „Dat spandoek had u toch zélf be schilderd?" „Ja, en wat zou dat?" „Dan was dat uw werk wél. Bo vendien liep u er mee op straat, dat Wil zeggen in het openibiaar." „Ik loop zo vaak op straat." „Du-s u stelde onwelvoegelijke en onzedelijke teksten ten toon in het openbaar. Dat is aanstootgevend en verboden." „D'r is geen mens die zich daar aan gestoten heeft." „In uw kringetje en in -die optocht niet, maar van de omstanders wél. Dat is al bewezen, want die hébben de politie gebeld -en die heeft u er uitgehaald- met dat spandoek. Dat kon zo niet." „Ik zou niet weten waaróm niet." „Normale mensen weten dat ge lukkig wel en u zou dat ook kunnen weten als u een beetje gezond- door dacht en rëkenling met de wet hield." „De wet houdt ook geen rekening met mij." „O jawel, vandaag rekent de wet u zelfs nog voor hoeveel u mag be talen en hoe lang u mag zitten op kosten van de staat!" „Maar d-e wet heeft nog altijd toe gelaten dat ik te laag betaald- werd en dat /ik geen huis kreeg." „U kunt noodt te laag betaald zijn, want er zijn minimum-lonen. En al-s ik uw d-nkomen bekijk, zit u daar behoorlijk boven!" „Dat ik daar boven zit, komt door m'n provisie, doordat ik zo hard werk. M'n eigenlijke basisloon is veel lager." „Wou u dan méér verdienen met stilzitten? Die provisie i-s toch de beloning voor het werken!" „En het huis dan, waar ik uit moet omdait de huisbaas meer wil hebben terwijl ik niet meer kan betlaen?" „Daar kunt u niet uit moeten, want er 'is huurbesdhermiing. Door d'e wet. De huiseigenaar kan u er niet uit zetten. Maar we dwalen af. Ik zal de getuigen horen." De getuigen verklaarden, dat er zulke vieze woorden op het spandoek van deze demonstrant stonden, d-a't zij blozend de politie beiden en hun kinderen verboden naar buiten te -gaan. „Zélf stonden ze voor 't raam te genieten", -smaalde de verdachte. De officier van justitie wenste, dat er paal en peric gesteld werd aan de wijze van demonstreren met bele digende termen en schunnige taal. „Die kladderaars .weten zelf niet wat ze neerkladden". En hij eiste 100,- of tien dagen. De demonstreerder -kreeg 't laatste woord. „Is er ook een wet die deze aan slag op m'n portemonnaie kan ver hinderen?" grijnsde hij. De politierechter knikte: „Daar voor zilt ik hier. Dan kan de ón- schuldigen vrijspreken. En gezien uw inkom/en: 50,of 5 dagen." GESLAAGD Op 28 februari 1973 legden 16 kan didaten van het Geriatrisch Ver pleegtehuis De Krauze te Venray het eindexamen van de opleiding zieken verzorging af. Allen mochten uit handen van de geneesh eer-direkteur dr. H. L. Tan het diploma in ont vangst nemen. Het examen werd ge houden in het opleidingsinstituut voor verplegenden en verzorgenden Den Ho-ebert, Westsingel 1, Venray. De volgende dames ontvingen het diploma: H. Aben, J. Aben, J. Claes- sens, E. Derikx, C. van Eijk; G. Emonts, H. Gielen, J. Hend-riCkx, M. Huijs, M. op den Kelder, M. Mulder, H. Peeters, H. Pluk, P. Pluk, A. Vul- lings, J. v. d. Wouw. Géboren: 11 maart 1973 BAS Fré en Marie Thissen Dorpstraat 5, Geysteren Ziekenhuis, kamer 253, Ven ray. HENNIE CREEMERS en GEERT VERDONSCHOT gaan trouwen op 23 maart om 15.00 uur in de kerk van de H. Johannes de Doper te 'Merselo. Merselo, Kleindorp 11 Brouwhuis, Peeleik 1 De receptie wordt gehouden in restaurant Vlakwater te Veniray van 19.00-20.00 uur. Ons huis staat: Haammakerstraat 118, Ven ray. Bij deze betuigen wij onze op rechte dank voor het mede leven tijdens de ziekte, het overlij den en de begrafenis1 van mijn lieve vrouw, moeder en oma WILHELMINA JANSSEN Speciaal dank aan de buren, direktie en personeelsvereni ging Oartonnagefahriek, fam. Litj-ens ,dr. Bloemen, familie, vrienden en bekenden, alsmede begrafenisonderneming Sjeng Goumans voor de keurige ver zorging. W. Vermeulen kinderen en kleinkind-eren TE KOOP noten houten SALONTAFEL 130 x 55 prijs 225, Tel. 04780-3629. TE KOOP SPARTA SAX bouwjr. '71 Sma'kterweg 56. TE KOOP BROMFIETS Spartamatic KWEEKBAKKEN 40x25x25 voor vissen e.d. met verw. Haammakerstraat 52, Veltum TE KOOP TUINDERSKASTJE 2V* bij 2V2 Krui'tweg 9a. TE KOOP prachtige jonge SCHOTSE COLLIE (Lassie) 14 weken oud, reeds zinde lijk. Tevens goed onderhouden 2 CV (eend) 1967 Stationsweg 86, Oostrum. TE KOOP RECHTER V.W. DEUR z.g.a.n. Hoge Beek 83. TE KOOP WANDELWAGEN itegen elk aann. bod Pr. BemhardStraat 68, tel. 4029. TE KOOP 2e handse DAKPANNEN 1000 stuks J. Voermans, Deurneseweg 13 Venray. Alleen zaterdag n.m. TE KOOP KADETT RALLY model '70 Kleindorp 15, Merselo, tel. 04786-259. TE KOOP 1.07 ha ASPERGES gelegen te Castenray. J. Rambags, Vitusstmat 68, Well, tel. 661. TE KOOP DAMES MINIFIETS Sparta, in goede staat. Velt. KI effen 164, tel. 4148. TE KOOP GASHAARD GASFORNUIS BIJZETKACHEL Past. v. d- Gaetstraat 29. TE KOOP 6 meter NYLON TAPIJT z.g.a.n. 250, Tel. 4576. TE KOOP VOLKSWAGEN Variant 1600 bestel 1966 i.z.g.st. Friture „Veltum" of Wever straat 7. TE KOOP ELEKTRONISCH ORGEL Solina GL., 6 maanden oud. Weverstraat 7. TE KOOP AUTO BIANCHI PRIMULA 65, bouwjaar '69 Goudsmjidstraat 36, Venray, na 6 uur.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 2