Zie nu onze grandioze kollektie brillant ringen! Profiteer bovendien van 4 speciale aanbiedingen: Het ziet groen van de gratis glazen bij Mobil. Parochie Oostrum Parochie Leunen Parochie Castenray Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt Derde Orde Parochie Merselo Kollekte Rheumafonds OP WEG NAAR M@bii Soiitairzetting Slagzetting Entouragezetting Fantasie zetting Aantrekkelijk groei-systeem door recht van inruil! Zondag: Ie zondag van de vasten. Onder de H. Missen preek en koliek- te door pater Classens uit Oirlo, mis sionaris o pFlores. 8.30 Antoon van Arsen en Herrie Janssen gest. lsm. Antoon Verheggen; 10.00 Hoogmis, gest. jrcL Theo Camps en Anna Ver hoeven. Maandag: 8.00 voor een zieke. Dinsdag: 8.00 Harrie Verrijdt. Woensdag: 8.45 gest. Ism. Johanna Zegers-Camps. Donderdag: 8.00 overl. fam. Muy- res-Derks. Vrijdag: 8.00 igest. gez. jrd. Ber- tha Hendrix. Zaterdag: 19.00 overl. ouiders Kes- selis-Nissen Wa!m Emons. Eerste zondag van de vasten. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Theod. Bou ten en echtgen. Znodag: 7.30 lsm. v. priesteroplei ding; 9.00 hgm. als jrd. voor Johan na Asseibenghs-Buggems10.30 lsm. v. Henirti Direks. Maandag: 7.30 gest. jrd?. v. Peter Joh. Rongen en Johanna Loonen; 8.00 lsm. t.e.v. O.L. Vrouw van Al tijddurende Bijstand (M.). Dinsdag: 7.30 gez. jaard. v. Mar tin Croijmans; 8.00 lsm. v. Antoon Martens (vanw. de buurt). Woensdag: 7.30 l9m. v. pastoor de kens; 19.00 lsm. v. fam. Janssen- Bot; 18.30 lsm. v. Gerard Jennis- Vehkoeijen. Donderdag: 7.30 gest. jrd. v. Jo hannes Loenen en Maria Pouwels; 18.30 lsm. v. Martinus Heesen; 19.00 lsm. v. Edtuaird Dietz. Vrijdag: 7.30 gest. jrd. v. Godfried Llitjens en Wilhelmina Jenniskens; 18.30 lsm. v. Johanna Janssen-Mi- chels; 19.00 lsm. v. Antonius v. Osch en echtgen. Zaterdag: 7.30 gest. jrd. v. Huber- tus en Martinus Geurts, echtgen, en dochter; 8.00 lsm. v. Theod. Bouten en echtgen.; 19.00 lsm. v. Geraid Thijssen. Misdienaars: 7.30 Sef Reintjes; 8.00 of 19.30 Theo Litjens; 19.00 Wil ly Loenen. Akolieten: 19.00 W. Cornehssen en P. Reintjes; 7.30 L. Reintjes; 9.00 Fr. en J. en J. Voermans en Ton Corne- lüssen10.30 M. KoCh en M. van Veg- chel. Huwelyksafk.: Chris Janssen (Ste vensbeek) en Nelly Oremers. Overleden: Willem Albert Bal. Lectores: 19.00 Mevr. Theunis- Weys; 7.30 G. v. Kempen; 10.30 mevr. Weys-Egelmeers. Week van 10 - 17 maart Misdienaars: Jac en Bennie Wis- mans, Peter en Herik Strijbos; Hoog mis: Jos Emonts en Jos v. Kuyck. Eerste zondag in de Veertigdagen tijd. Zaterdag: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw (int. offeraars); 19.00 Wilhel mina Willerrussen-Linders v.w kaart club. Zondag: 8.00 overl. fam. Voesten- v. d. Voort; 10.00 Johannes Ram- bags en Johanna Kuypers. Maandag: 8.00 Hub. Fredericks. Dinsdag: 8.00 mnd. Hendrik Phi- lipsen. Woensdag: 8.00 Gezinsrriis (int. of feraars). Donderdag: 8.00 Josephina Sey- kens-Colilin. Vrijdag: 8.00 Petronell'a Classenls- Rongen. Zaterdag: 800 ter ere van O.L. Vrouw (int. offeraars); 19.00 Wilhel mina Willemssen-Linders v.w. enke le omwonenden. Mededelingen: 1. Vrijdagavond 20.30 uur repetitie kerkelijk zangkoor. 2. Maandagavond om 20.00 uur bij eenkomst van de ouders van de eerste communicanten in de zaal Kuypers. Willen de ouders zo goed zijn om deze avond te reserveren. Zondag 11 maart: Ie zondag vam de vasten. 8 uur lsm. voor zal. Lamb, van Ooi; 10 uur Hgm. voor 'zal. Piet Janssen. Maandag: 8 uur lsm. overl. fam. Classens-Swlrikels. Dinsdag: 8 uur lsm. tot ibijz. in- enltie (fam. Cl.). Woensdag: 8 uur Hgm. jgt. voor zail. H. Vollenberg en echtgen. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Theod. Jacobs en zoon Leo. Vrijdag: 8 uur lsm. jgt. Peter Joh. Swiin'kels. Zaterdagavond: 7.30 Hgm. voor zal. Wilhelmina de Lauw-Veriieyen. Zaterdag en zondag, 17 en 18 mrt. preekt Pater Classens. Wilt u zijn missiewerk steunen. Lector 11 maart: H. van R'ijswijck. Akolieten: Mat Janssen, Jan This- sen, Theo Mulders. Eerste zondag van de Veertigda gentijd. Zondag: 7.30 leesmis voor Johan nes Momen en Maria Seijkens; 10 u. Hoogmis voor het rektoraat. Akolie ten: Louis van Osoh en Martien Po els. Misdienaars van de week: Geert Achten en Johan Maas. Maandag: 7.30 leesmis voor Har ry Muijsers. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Sjang en Joost Camps. Woensdag: 7.30 leesmis voor de overleden ouders Janssen-Doumen. Donderdag: 7.30 leesmis voor Driek Eibers. Vrijdag: 7.30 leesmis voor de overleden familieleden Voesten-Gie- len. Zaterdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid t.e.v. O.L. Vrouw tot 'int. van de familie Michels-van Dijck; 19.30 avondmis voor Martinus Pee- ters en Johanna Genrits. le zondag van de vasten. Zondag: 8.30 lsm. v. Marinus van Dijck; 10.00 hoogmis voor Piet Jans sen en Anna Smeets; 11.30 lism. vJd'. parochie. Maandag: 8.00 lsm. v. Martin Pee- ters en echtgenote. Dinsdag: 8.00 weekd. v. Petronella van Well-Thioonen. Woensdag8.00 weekdienst voor Martin Janssen. Donderdag: 8.00 lsm. v. d. fam. Bos-Janssen. Vrijdag: 8.00 gesticht jgt. v. Hen- drikus en Theo van de Ven; 14.30 huwelijksmis voor het 'bruidspaar Hoeymakers-Flimsenberg. Zaterdag: 19.30 lsm. v. d. overl. ouders van Soest-van Bracht. Zaterdag 10 maart: 7 uur H. Mis voor Wilhelmina Josephina Bonants- Derks. Zondag: 7.30 H. Mis voor Fien Jansen; 8.30 H. Mis voor Bedevaart Leunen; 10 uur H. Mis voor Piet Coppus; 11.30 H. Mis voor overleden fam. Jansen; 3 uur Gebedsdienst. Maandag: 8.30 H. Mis voor B. Geunts, echtgenote en kinderen. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor Th. Goo- ren. Woensdag: 8.30 H. Mis voor fam. v. d. Bosch. Donderdag: 8.30 H. Mis voor Jozef Gooren, echtgenote en fam. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor fam. Gerrits-Dirks en overl. ouders. Wij wüllen onze leden er nu treeds op attent maken dat op 27 maart in Venlo een verdiepingsdag zal wor den gehouden. Willen degenen die hieraan deelnemen zich zo spoedig mogelijk opgeven bij het bestuur. Leden van „Het Schuttersveld" kunnen zich opgeven bij mej. van Meyel op de Flat. le. zondag van de Vasten. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Petronella Hendriks-Poels. Znodag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10.00 Hoogmis voor overl. fam. van Osch-Janssen; 11.30 H. Mis voor overl. ouders Janssen-v. Loon. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Pe tronella van Meyel-van Rijswijck. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Jozef Emonts, Maria Poels en kinderen. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Petronella Hendriks-Poels. Donderdag: 8.30 best. jgt. voor Jo hanna van Rijs wij ck-Custers te ver zorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 800 gez. H. Mis voor Pe trus Arts. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Antoon van Duuren. Misdienaars: zondag 8.30 Engels- Hendriks; 10.00 Jacobs-van Well; 11.30 van Meyel-Pubben. Week: Engels-Heridriks. Reumatiek is niet alleen een ziek te van de oude dag. Vele reuma- patiënten kunnen, nog in de kracht van hun leven, hun handen niet meer gebruiken of z'ijn genoodzaakt per manent in een rolstoel te zitten. Honderdduizenden landgenoten lij den aan de gevolgen van deze ern stige volksziekte. Tienduizenden vain hen zijn door reuma chronisch in valide. Men moet zich als gezond mens eens het lot trachten voor te steljen van hen die aan deze aan doening lijden. Een ziekte, die de mens veel pijn veroorzaakt, zijn be wegingen beperkt en hem vaak uit schakelt van het arbeidsproces of het normale leven. Het Nationaal Rheumafonds stelt zich ten doel het leven voor reuma patiënten weer zinvol te maken. Door de financiële middelen beschikbaar te stellen voor de verstrekking van hulpmiddelen van de meest uiteenlo pende aard door financiële steun aan debouw en inrichting van reu- maklinicken en .reumaverpieegtehui- zen, waar patiënten behandeld en ge revalideerd kunnen worden, door grote isomlmen gelds te bestedien ter stimulering van het wetenschappe lijk onderzoek naar de oorzaken van reuma. Een van de dankbaarste zaken is wel- te trachten de reumapatiënt uit zijn isolement te hallen. Het Natio naal Rheumafonds verleent hieraan een belangrijke bijdrage met zijn eigen reumavakantiiecentrum en aan gepaste vakantiebungalows voor reumapatiënten. Wil het Nationaal Rheumafonds z'ijn taak kunnen blijven vervullen, dan kan het dat, als ndiet gesubsi dieerde instelling, uitsluitend' met UW financiële hulp. In de week van 12-18 maart zul len dn Nederland kollektrices en kollCktanten van huis tot huis gaan, om üliie hulp aan U te vragen. Stelt U hen „en daardoor de reu mapatiënten" niet teleur! ADVERTEER IN PEEL EN MAAS 't Groene-glazen-feest is in voile gang bij de Mobil dealers. Bij elk bezoek krijgt u een waardebon en drie van die bonnen zijn goed voor zo'nstootsterkhittebestendig groen glas.Verzamel een mooie serie. Let op het groene affiche. OPWÖQ mGtIVI©Dll Station DE HOGE BEEK Venray telefoon 04780-3560 rillant Een echte brillant werd geslepen in 58 facetten en gezet in 14 karaats wit of geel goud. Moderne zetting waardoor de steen goed totz'n m «np recht komt. Nu voor f de speciale prijs vanI IfcW» Om een brillant werd een krans van kleinere brillanten gezet. Deze zetting geeft de ring een rijke schittering. Uit voering in 14 karaats goud. Nu voor de f nTf* m speciale prijs van I Een originele fantasiering met meer dere brillanten. Zetting in fraai bewerkt 14 karaats goud. Bijzonder mooi af gewerkt. Nu voorde m _r speciale prijs vany7lï m Twee echte brillanten, elk met 58 fa cetten geslepen, werden gezet in 14 karaats geel of wit goud. Een moderne slagzetting. m Nu voor de speciale T M #H prijs van Wanneer U een brillant-ring uit onze zogenaamde groei-serie koopt (dit zijn solitair ringen met een brillant) dan kunt U deze ring later inruilen voor een nieuwe brillant-ring met een grotere brillant. Zonder verlies! U betaalt dan alleen het prijs verschil bij. Dit is een bijzonder attractieve manier om in het bezit te komen van een juwelen ring meteen grotere brillant. Alle artikelen worden afgeleverd met onze onvoorwaarde lijke garantie voor service en kwaliteit. s. Camps JUWELIER Hnmr HORLOGER GROTESTRAAT 16 - VEIMRAY - TEL. 04780 - 1261 S4l

Peel en Maas | 1973 | | pagina 8