KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER OPENING VAN DE LATERIJE DRUKWERK gemeentelijke notities en mededelingen van 18 tot en met 24 februari Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Derde Orde Yredeskerk Venray Hervormde Gemeente Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel Hogere bijdrage krot afbraak cq krot- opruiming HINDERWET B en W naar Oostrum A.s. vrijdag 16 febr. is er om 20.30 uur in de Levensschool bestuurs vergadering. Deze staat open voor alle regelmatige deelnemers aan de viering. Zondag .a.s. om half 11 is er in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a een eucharistische tafelviering. Ce lebrant is kap. Latten. Thema van de viering „Jezus Christus, Zoon van God". zevende zondag door het jaar gregoriaans van de le na Pinksteren Zaterdag: 19 uur ned. hoogmis, int. Jozef Peeters - Erik Spee. Zondag: 8 uur gel. mis int. overl. fam. Janssen-Deeters9.30 u. greg. hoogmis int. Chris Jacobs - overl. fam. Aerts-Peeters; 11 uur -nederl. hoogmis int Peter Wismams - dok ter Oosterbaan; 18 uur gel. mis int. Leo Franssen vw buurtver. St. Jozef Maandag: 8 uur Pierre Gooren; 9 uur Wim Sijbers-Coppes, 19 uur Tonny Kennis. Dinsdag: 8 uur Johannes H. Boo gaars en echtgen. Baken als sticht. 9 u Anitoon Roelofs als sticht.; 19 u uur overl. ouders Coenen-Houtak- kers. Woensdag 8 uur José Kremer- Vullinghs; 9 uur Oscar van de Loo als sticht.; 19 uur Herman Jeuken. Donderdag: 8 u Philip Voermans en JacOba Versieyen als Sticht.; 9 uur fam. ruyen-Hendriex. Vrijdag: 8 uur Leo Franssen vw buurtver. St. Jozef; 9 uur Gerrit Wijers vw de buurt; 19 uur ouders Driessen-Wagemakers Zaterdag: 8 uur Gertruda en Ar- noldina Poels en ouders als sticht. - Willem Berden als sticht.; 9 uur Jos. C.M. Neeteson; 19 uur Peter Duykers en zoon Pieter - overleden ouders Thuyls-Hendrix. Akolieten Zaterdag 17-2: 19 uur Paul v. d. Heuvel en Maria Oudenhoven. Zondag 18-2: 8 uur Huub Gooren en André Gooren; 9.30 u Wim Kre- mer en Boudewijn v. Grinsven; 11 uur Jos Bexkens en Gerrie Verbeek. Misdienaars Zondag: 18 uur Frans-Jan v.' Ger- ven en Tonny Jakobs; maandag en dinsdag en woensdag: 8 uur Hans Martens en Theo Heinshroek; 19 u. Wilbert Janssen en Mary Pelzer. Donderdag, vrijdag en zaterdag: 8 u. Johnny Kessels en Eddiy Wijnho ven; vrijdag 19 u. Peter Janssen en Theo Janssen. 6e zondag na Driékoningen H. Missen: 7.30 9.00 11.45 de hoog mis om 10.15 gezongen door ons da meskoor; 18 uur avondmis. Vrijdag: 15 uur v gouden bruids paar Aarssen; 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur en na de avond mis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 uur avondimis als zondiagsviering. Mededeling Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag is er 'smorgems maar 1 H. Mis en wel om 8 uur. Dinsdag en zaterdag op de gewone tijden. Mis-intenties Zaterdag: 18.30 uur voor overle- dén ouders Willem Jenniskens en Heddrika Janssen; Elisabeth Cre- mers-Theuws en Harry Cremers. Zondag: 7.30 uur voor een jarige; 9 uur voor geestelijk en tijdelijk welzijn van de kinderen; 10.15 uur Henri Hoeijmakers; 11.45 uur Wil lem Aarts; 18 uur overl. fam. Coop- mans-Custers. Maandag: 8 uur P. Casioürus Nij- land en overl. ouders; 19 uur Marti - nus Lenssen en overl. kinderen. Dinsdag: 7.45 u Antoon Luypers; 8.30 uur Gerard Groene en overl. fam.; 19 uur Martien van Aarssen. Woensdag: 8 uur Gerlach Spee v. fam., schoolmis, Constan Rojer; 19 uur overl. ouders Raemakers-Pou- wels. Donderdag: 8 uur Ant. Luypers; schoolmis; gelovige zielen (offerbl.) 19 uur overl. ouders Emonts Hans- sen en overl. dochter. Vrijdag: 8 uur Zuster Deodaita, schoolmis; t.e.v. de H. Geest; 15 u. 50 jarig huwelijk Aarssen; 19 uur gezinsmis; Wim Scholtens. Zaterdag: 7.45 uur overl. familie Ambrosius; 8.30 uur overl. vader Janssen en fam. Vermeulen-Dijk- mans. Dienbeurten akolieten Zaterdag: 18.30 uur Luc Janssen en Eric Comelissen. Zondag: 7.30 uur Frans Jeuken en Peter Claessens; 9 uur Victor Pop en Marco Pop; 10.15 Luc Pop en Bert Janssen; 11.45 Jan Schellekens en Geert Hemdrix. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18 uur Richard Janssen en Wolter Blaaupat. Maandag, woensdag en vrijdag: 8 u Mare Comelissen en Jeroen Cor- nel-issen; 19 uur Ronny Clevers en Marc van Hement. Dinsdag, donderdag 8 u., en zater dag: 7.45 uur Loet Arts en Henny Bierens; 19 uur Henny Clephas en Maarten Arts. Woensdag 21 febr. maandverga dering in het Schuttersveld. Aan vang half acht. Deze avond wordt verzorgd door Pater van Zeelst. Ook niet-leden zijn welkom. 6e zondag na de Openb. des Heren Zaiterdag: 19 uur avondmis voor overl .fam. van Ass-Derks. Met het dameskoor zingen we nederlandse liederen- Zondag: 8 uur leesmis voor overl. ouders Hendriks-Seij kens9 uur lm voor overl. ouders Franssen-van Gerven, Grada Franssen-Hubbers en Martinus Barents. Met het kin derkoor worden nederlandse liede ren gezongen.; 10 uur hoogmis voor overl. Jan Relouw (Pers. ver. van de gemeente Venray. Het kerkkoor zingt met de aanwezigen neder landse gezangen. 11.30 uur leesmis voor overl. Ger truda van Hoof-Hoex; 18.30 uur de avondmis voor overl. Guus Siebers en familie. Maandag: 8 uur leesmis voor de gelovige zielen; 19 uur avondmis v. overl. Jac. Janssen (buurt). Dinsdag: 8 uur leesm. voor overl. Theodorus van Ooi; 19 uur avondm. voor overl. Emiel Beerkens. Woensdag: 8 uur leesm. voor ov. Piet Venmeltfoort; 19 uur avondimis voor overl. ouders Theuws-Rijniers. Donderdag: Feest van St. Petrus' Stoel: 8 uur leesmis voor overleden fam. Stevens-Arts; 19 uur avond mis voor overl. fam. v Rhijn-Jans sen. Vrijdag: H. Polycarpus, bisschop en martelaar; 8 uur leesmis v. overl. Peter 'Musers; 19 uur avonJdlmis v. overl. fam. Clephas-Hamnen. Zaterdag: 8 uur leesmis voor ov. ouders Dechnar-Peeers; 19 uur de avondimis voor overl. ouders Bou ten-van Megen en Huberta van Me- gen. Mededelingen 1) De kollekte voor de MEMISA, ver leden zondag, heeft het geweldig mooie bedrag van f 1652,35 opge bracht. Van harte dank namens al len die nu geholpen kunnen worden. Gelukkig weten we als gelovige mensen nog te geven aan mensen in nood 2) Het kerkbestuur en de parochie raad danken ook alle parochianen, die gunstig hebben gereageerd op de aktie „Kerk van de grond". Ook alle medewerkers van harte dank voor de ttfd die zij er aan besteed hebben. Misdienaarslij st Zondag: 8 uu,r H. Peeters en P. Kramer; 9 uur P. vd Vorle en T. v. Els; 10 uur M. Dicker en H. Arts en W. Hermans; 11.30 uur A. Hawin- kels en B. Franken; 18.30 uur E.D. de Wit en A. Theeuws. Week I: 8 uur P. Loonen en E. Vennekers; 11 uur J. Jacobs en B. Franken. Week II: 8 uur St. Peeters en R. van Wijk; 19 uur T. Raaymakers en J. Smals. De kerkeraad nodigt alle gemeen teleden en belangstellenden uit tot het bijwonen van een vergadering, op heden donderdagavond 8 uur, in de koffiekamer van Den Hoebert. Zondagmorgen om half tien kerk dienst in de aula, waar ds. Beens voorgaat. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg, Blitterswijck, geen dienst. Zodag: 8.30 uur Antoon van Arsen en Harrie Janssen; Anna van Ger ven en ouders; 10 uur hoogmis jrd. Martien Moorrees. Maandag: 8 uur Mathijs Claessens Dinsdag: 8 uur Theo Camps en Anna Verhoeven. Woensdag: 8.45 uur tot zek. int.; 15 uur huwelijksmis voor bruidsp. Freriks-Muyres. .Donderdag: 8 uur Harry Verrijdt. Vrijdag: 8 uur Herman Hoex en Henk Peters; 15 uur huwelijksmis voor bruidspaar Muysers-Kessels. Zaterdag: 15 uur huwelijksmis v. bruidspaar Peters-Hoex; 19 uur Jan van den Berg. Zondag: feest van de H. Gertru- dis, patrones van de kerk; 8.30 uur h. mis tot int. van Peters-Arts; 10 uur hoogmis jaard. Joos Verstappen. Maandag: 8 uur: h. mis Pastoor Schram. Dinsdag: 8 uur hoogmis st. Jacob Bots, Maria Dings en Anna van Ar sen. Woensdag: 8 uur leesmis. Vrijdag: 8 uur leesmis. Donderdag. 8 uur leesmis. Zaterdag: 19 uur hoogmis, maandd Jan Zanders. In deze h. mis en zon dag afscheidspreek van Pater Peters Zondag: 7e zondag door het jaar. Misdienaars: Jos Emonts en Jos. van Kuyck; Jac en Bennie Wismans; hoogmis Willie en Jos. Duykers. Zaterdag: 8 uur t.e.v. O.L. Vrouw int. offeraars; 19 uur Wilhelmina Willemssen-Liniders vw enkele in- wonendlen. Zondag: 8 uur overl. familie; 10 uur overl. fam. Jac. Heldens-Schou ten. Maandag: 8 uur Wilhelmus Frie- sen en Lamberdina Friesen. Dinsdag: 8 uur Peter Philipsen en Antodnetta Jacobs. Woensdag: 8 uur gezinsmis, int. offeraars. Donderdag: 8 uur overl. familie Dinghs-v.d. Beuken. Vrijdag: 8 uur ter ere van O. L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Zaterdag: 8 uur ter ere van O. L. Vrouw int. offeraars. 19 uur zlg. Lei Heidens. N.B. Vrijdagavond1 om 20.30 uur repetitie van 't kerkelijk Zangkoor. Zesde zondag ne Openb. des Heren Zaterdag: 19 uur leesmis als jaard. voor Jan van Cuijck en echtgen.; Zondag: 7.30 uur leesmis tot bijz. intentie (C); 9 uur hoogmis als jrd. voor Maria Buijssen-Lamers; 10.30 uur leesmis voor Henri Direks. Maandag: 7.30 uur leesmis voor Hub Claessens; 18.30 uur leesm. v. Gerard Marcellis( v.w. Handboog vrienden Venlo); 19 uur leesmis v. Gertruda Jenniskens-Droessen. Dinsdag: 7.30 uur gest jrd. voor Peter Wilmsen, echtgen. en zonen, Bernard Loonen en Anna M. Pee ters; 18.30 leesmis voor Ant. Mar tens (vw. kaartclub); 19 uur leesm. voor Anna van Meijel-Versleijen (v w. de buurt). Woensdag: 7.30 uur leesmis voor Mathijs Litjens en echtgen.; 18.30 u. leesmis voor Piet Joosten (vw. ex cursie-bus LVB); 19 uur leestmis V. Henri Direks. Donderdag: 7.30 uur gest. jrd. v. Petronella Litjens; 18.30 uur leesm. voor Anitoon Peeters; 19 uur leesmis als jrd' v. Truus Kleuskens-Frans sen. Vrijdag: 7.30 uur gest. jrd. voor Fratns Voermans en Anna M Kle ven; 18.30 uur leesmis voor Antonius van Osch en echtgen.; 19 uur leesm. voor Eduard Dietz. Zaterdag: 7.30 uur gest. jrd. voor Maria 'Litjens-Smits; 8 uur leesmis voor Theod. Bouten en echtgen. 19 uur leesmis voor Jan van Cuijck en echtgen. Donderdagavond is om 8 uur ou deravond voor de ouders van de kinderen die dit jaar de eerste H. Communie doen. (22 febr. dn het gemeensch apshuis) Misdienaars: 7.30 uur Theo Lit- jenis 18.30 Jac. Voermans; 19 uur John Jenniskens. Akolythen: 19 u. Har Voermans en Ben Willems; 7.30 uur Bert van Hees; 9 uur Fr. en Jan Voermans (Wzn.), Ton Comelissen en Math. Koch. 10,30 uur R. Beckers en A. van Hees. Lectores: 19 uur Mevr. Theunis- Weijs; 7.30 uur mevr. Weijs-Egel- rneers; 10.30 u. G. van Kempen. 6e zondag na de Openb. des Heren Zondag: 8 uur Ism overl. ouders Wakkers-van Kempen; 10 uur hgm jrg. voor zal. Leo van de Goor. Maandag: 8 uur lsm tot bijz. int. ter ere van OJL..Vrouw v. Lourdes K Dinsdag 8 uur lsm tot bij. intentie (fam. Cl.) Woensdag: 8 uur leesm. voor zal. Wilhelmina de Lauw-Verheijen. Donderdag: 8 uur leesm. voor zal. Anna Vollenberg-van Rijswijck. Vrijdag: 8 uur leesm. voor zaliger Comelis van Oers. Zaterdagavond 7.30 uur hoogmis uit dankbaarheid (fam. D.) De Memisa colleote heeft opge bracht 500 Hartelijk dank Lector 18-2: H. van Rijswijck. Akolieten: Alb. Claessens, Johan. Fleurkens en Herik Jacobs. 7e zondag door het jaar Zondag: 7.30 uur lm tot int. van de familie van Osch-WilLemlse; 10 u hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Jan Janssen van de Heid- seweg en Peter Spee. Misdienaars van de week: Bert en Martien Jans sen. Maandag: 8 uur leesmis tot int. van de fam. Maas-Jamssen. Dinsdag: 8 uur leesmis voor de overl. ouders Janssen-Doumen. Woensdag: 8 uur leesm voor Driek Eibers. Donderdag: St. Petrus Stoel: 8 u. leesmis voor Sjang en Joost Camps. Vrijdag: H. Polycarpus, bisschop en martelaar: 8 uur leesmis voor Engelbert Nellen en Helena Rutten. Zaterdag: 8 uur leesmis ter intent, fam. Janssen-Muysers; 19.30 uur de avondmis voor de overl. familie J. J anssen-Thielen. 6e zondag na Driekoningen Zondag: 8.30 uur jaarget. v. Pe tronella Cox-de Lauw; 10 uur hoog mis gest. jaarg. voor Peter Wilm sen, Petronella Litjens en hun zoon Simon; 11.30 uur leesmis voor de parochie. Maandag: 8 uur leesmis voor Le- onardus de Lauw en echtgen. Dinsdag: 8 uur weekdienst voor Martinus Janssen. Woensdag: 8 uur leesmlis v. Mart- nus Maessen en Anna Mooren. Donderdag: 8 uur leesmis v. Mar tin Peeters en echtgen. Vrijdag: 8 uur leesmis voor int. v. de familie Bos-Janssen. Zaterdag: 19.30 uur jaarget. voor Maria van Soest-Swinkels. 6e zondag na de Openib. des Heren. Zaterdag: 19 uur gez. h. mis voor Marinas Thijssen. Zondag: 8.30 uur h. mis voor de parochie; 10 uur hoogmis tot dank zegging (H); 11.30 uur gest. lsm. vv. Adam van Vegchel en Anna Maria Jacobs. Maandag: 8 uur gest. 'jrd. voor Herman Zegers, echtgen. en kinde ren. Dinsdag: 8 uur gest. jrg. voor L-. van Meij el. Woensdag: 8 uur gez. h. mis voor Petronella Hendriks-Poels. Donderdag: 8.30 uur gest. jrd. v. Gerrit Arts en Arts-Jeuken, te ver zorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8 uur gest. jrd. voor Jo hannes van Osch en Johanna Arts. Zaterdag: 19 uur gez. h. mis voor Thijs Arts. Misdienaars: zondag: 8.30 u. Ja cobs-van Well; 10 uur van Meijel- Pubben; 11.30 uur van Hoof-Michels Week: Jacobs-van Well. 7e zondag door het jaar 7.45 uur vroegmis t.b.i. (Horst); 10 uur hoogmis t.i.v. de Paus en van onze bisschop. Door de week h. mis om 7.45 uur. Maandag: tot int. van fam. Mar- cellis-van Tilburg. Dinsdag: voor de zielerust v. Ja cobus Coerien. Woensdag: tot intentie van fam. Poels-Duij kers. Donderdag: tot intentie van fam. van Veghel-Peeters. Vrijdag: tot intentie van familie van Bakel-Peters. Zaterdag. 19.30 uur avondmis v. de zielerust van M. Th. Bloemen- van Kessel. NOTICIAS RLIGIOSAS El domingo proximo a las diez y media Misa con platica y cantos en Castellano en la Ermita de San Jo sé en Smakt. Asistira también la Srta Marly de Jong asistente social de la LIS en Heerlen para resolver con nosotros algunos problemas. Por eso: después de la Msa, es diecir a las once y media, en Pelgrimshuis reunion de todos los Espanoles. NOTICIAS CULTURALES El miércoles proximo a las dos y cuarto en la escuela Santa Lucia escuela suplementaria para sus hij- os. El domiingo proximo, después de la Misa en la Pelgrimshuis, en la reunion de todos los Espanoles, fir maremos la carte para pediir la con- firmación oficial del mombramiento de nuestra profesora, como hemos convenido el diomingo pasado en nu estra reunion. El lunes, el 19. de fe- brero, en la Scouwburg un aoto dé artistas Turcos a las sete y media de la tarde: es un grupo de coros y danzas que representara las danza populates de 72 provincias Turcas. Se puede solicitar entradas en la ofioina de la LIS, HeUbeek 2 en Ven lo. Y hasta la vista el domingo pro ximo en Smakt. Het feit dat de Commissaris van de Koningin persoonlijk het gezins vervangend tehuis „De Laterije" aan de Heuvelstraat, a.s. dinsdag komt openen, onderstreept nog eens het belang van dit voor Venray nieuwe instituut. Heit „oude internaalt" van de Zus ters van St. Jozef is overgenomen door de Stichting Pensiontehuizen en die stichting heeft daar nu, dank zij veel interne verbouwingen een keurig pension van gemaakt, waar in 34 dames en heren ieder hun eigen kamer hebben. Zij hebben verder gezellige huiis- en eetkamers en de nodige hobbyruimlten ter beschik king. Dat pension is dan bedoeld voor die dames- en heren, die zijn achter gebleven in hun ontwikkeling en nu of later onderdak nodig hebben, doch verder gewoon in staat zijn arbeid' te verrichten. Voor vele van deze mensen is de vroegere moge lijkheid om bij familie of in kloos ters ondergebracht te worden, niet meer aanwezig, en dat is de reden, waarom men naar deze oplossing heeft gezocht Een pracht oplossing, zoals iedereen zien kan die dit huis bezoékt. NOG NIET VOL De 18 mensen, die sinds november hier pension genomen hebben, zijn buitengewoon in hun schik. Men is dankbaar dat zo iets voor hen tot stand gekomen is. Men heeft er wel even aan moeten wennen dat 90% van hun inkomen aan arbeid als kostgeld wordt 'ingenomen. De ove rige 10% kan men echter houden, als zak- en 'kleedgeld, waarbij maan delijks van gemeentewege nog 104 aan hen wordt uitbetaald. Het feit dat de aanmeldingen min der vlot lopen en dat nog verschil lende kamers vrij zijn, wordt door het bestuur niet direct als een ramp gezien. Men behoeft dat maar aan andere plaatsen door te geven en er komen liefhebbers genoeg. Maar men wil De Laterije zoveel mogélijk re gionaal zien en beschikbaar houden voor mensen uit deze gemeente en buurt. Deze wat trage manier van komen, geeft hen wel de gelegen heid rustig kennis te malken met de mensen die al in het pension zitten. Er schijnt bij de buitenstaanders nog al enig onbegrip te zijn over de gang van zaken in dit pension. Maar die is precies hetzelfde als in ieder ander penision. Men moet rekening houden met de etenstijden en voor de rest kan men gaan, staan en doen wat men wil. Wil men bnr. naar de schouwburg, oké; wil men bezoek ontvangen, dan kan dat ook. Er zijn zo weinig mogelijk regels gesteld, behalve die, die men in ieder nor- m|aal huisgezin ook stelt. Men heeft de vrijheid om op zijn eigen kamer te 'blijven zitten, om daar rustig te lezen; maar men kan ook dn dé ge zamenlijke huiskamer de televisie bekijken of men kan zijn hobby na gaan in de speciale hobby-kamer. Het zou goed zijn als ouders en familieleden van dergelijke dames en heren eens een kijkje igingen ne men eni zich zelf eens overtuigen konden dat Venray hiermee een in stituut gekregen heeft, dat van groot belang voor nu en voor de toekomst van deze mensen kan zijn. WINNARES VAN 1000 Dinsdagmorgen kan mevr. Streef- land, Hubertusstr. 24 1000 in ont vangst komen nemen bij Electro Jacobs in de Schoolstr. Daar heeft mevr. Streefland deelgenomen aan de All-tamboerwedstrijd, uitgeschre ven door deze waspoederfabriék, en het resultaat is dat zij winnares is geworden van 1000 RIKKEN IN LEUNEN Op de vorige rikavond werden de volgende prijzen behaald: le pr. F. Lucassen punten 590 2e prijs Kooien 562 3e prijs mevr. Bistervelds 476 4e prijs Th. Tuyls 475 5e prijs G. Bistervelds 469 Middelprijs: J. v. Dijok 412 De volgende rikavond is op maan dag 19 febr. om 8 uur in café Mar tens te Leunen. voor al uw van den munckhof n.v. Tot 1 januari 1973 werd op aan vraag van de eigenaar van een krot woning, die voornemens was zijn krotwoning af te breken, een krot- afbraakpremie toegekend van 1500 Voor aanvragen, die na 1972 bij de gemeente worden ingediend is de krot-afbraak-premie verhoogd tot 2000 Vanaf die datum wordt de premie echter alleen nog toegekend aan personen, die vijf jaar of langer eigenaar zijn van een krot. Tot 1 januari 1973 konden bewo ners, die een krotwoning ontruirri- den, welke nadien niet meer voor bewoning beschikbaar werd gesteld, in aanmerking komen voor een krot opruimingsbijdrage van 1500 Voor verhuizingen, welke na 31 dec. '72 plaatsvinden is die bijdrage opge trokken tot 1750, Nadere inlichtingen over een en ander zijn verkrijgbaar op afd. IIID ter gemeenesecretarie, pand Leunse- weg 2a, Venray, kamer 24. OPENBARE KENNISGEVING VERZOEKEN OM VERGUNNING Op de secretarie van de gemeente Venray liggen ter inzage de volgen de verzoeken met bijlagen, van: A. Egelmeers, Haag 7 te Merselo, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een rundveehouderij en varkensmesterij waar mest en mest stoffen wordén bewaard, op het zelfde adres, kadastraal gemeente Venray,, sectie B no. 2863, 673 ged. E. Peters, Gunhoékweg 15 Oirlo, om vergunning ex artikel 6a der fl Hinderwet in verband met de uit breiding/wijziging van een pluim- j veehouderij waar mest en mest stoffen worden bewaard en propaan I wordt gebruikt; op hetzelfde adres, kadastraal gemeente Venray, sectie BS no. 66; Nationale Agrarische Industrie en Handelsmaatschappij „Agrarische Unie" n.v., kantoor Roermond, Hel- mussellaan 3, om vergunning tot 't oprichten, in werking brengen en in werking houden van 'n opslagplaats voor bestrijdingsmiddelen op het adres Jan Poels weg 2a te Ysselsteyn kadastraal gemfeente Venray, sectie H no. 2787. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van een vergunning kan een ieder gedurende 10 diagen na dagtekening van deze bekendma king inbrengen bij het gemeentebe stuur, waar deze verzoeken ter in zage liggen. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ie der persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openlbare zitting te houden op woensdag 7 maart '73 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Grotestraat 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a) een inwoner van een gemeente waar deze openbare 'kennisgeving is geschiedt, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoel de zitting is verschenen; b) een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn zijn bezwaren schriftelijk heeft inge bracht. Venray, 16 februari 1973 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, De burgemJeester drs. F.G.L.L Schols De secretaris, J.M. Poels Voor nadere inlichtingen afd. I-B telefoon 04780-3838 toestel 148. Maandag, zal in het Parochiehuis van Oostrum het College van Burge meester en wethouders samenkomen met de Oosfcrumise bevolking, ter bespreking van Oostrumse proble men. Deze bijeenkomst is om 8 uur.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 6