TT KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER DRUKWERK Leenenl WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN KERK VAN DE GROND van 21 tof en met 27 januari Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Yredeskerk Venray Hervormde Gemeente Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen INSTALLATIE ONDERNEMINGSRAAD BIJ J. P. A. NELISSEN Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel VRIJDAG 19 JANUARI 1973 No. 3 VIER EN NEGENTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS VOOR AL UW DRANKEN DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 1050852 ADVERTENTIEPRIJS 15 ct pw mm. ABONNEMENTS PRIJS PER HALFJAAR 7S» (b| vooruitbetaling) Het is niet de bedoeling om het kerkgebouw langzaam maar zeker in de lucht te laten zweven, als het er om gaat de kerk van de grond te krijgen. Wanneer iets of iemand aan de grond zit dan betekent dat veeleer, dat er geen uitzicht is om alles goed te laten draaien en zal het nodig zijn dat er hulp komt om redding te brengen. Dat is ook de bedoeling met de aktie „Kerk van de grond". Wil de kerk, als geloofsgemeenschap, financieel gezond kunnen draaien en in staat zijn om aan alle lasten en ver plichtingen te voldoen, dan zal er hulp nodig zijn. De be langrijkste bron van inkomsten voor de parochie als zelf standige financiële eenheid, zijn de gezinsbijdragen. Deze vrijwillige geldelijke bijdrage wordt gevraagd op grond van de geloofsovertuiging en het lidmaatschap van de geloofs gemeenschap en rekent daarbij op één procent van 't netto gezinsinkomen. De „kerkfabriek", dat is de oude naam voor het kerkbestuur als beheerder van de kerkelijke be zittingen en de verantwoordelijke instantie voor het even wicht tussen baten en lasten, heeft altijd moeten draaien op vrijwillige bijdragen bij dienstverleningen en inkomsten uit bezittingen. Maar de groeiende geldontwaarding en de altijd stijgende lasten in de huidige samenleving, vragen een duidelijker en meer efficiënte aanpak van de verwer ving van de nodige middelen. Daarom de invoering van de gezinsbijdrage, daarom ook deze aktie als een hernieuwde oproep aan alle gezinnen om mee te doen. Wanneer u, om welke reden ook, nog onlangs bent benaderd om toezeg ging te doen voor de gezinsbijdrage, en nu opnieuw voor de vraag wordt gesteld, is dit gewoon een gevolg van de algemeenheid van deze aktie, waarop moeilijk uitzonde ringen zijn te maken. We hopen dat deze aktie bij al onze katholieke gezinnen die weerklank zal vinden, die zij verdient. Dan zal de kerk die financieel aan de grond zit, door de gezamenlijke in spanning de moeilijkheden gemakkelijk te boven komen. U doet toch ook mee? Alleen als allen hun schouders er onder zetten, zal een aktie om de kerk van de grond te krijgen met sukses bekroond worden. Dank aan alle medewerkers, dank, bij voorbaat, voor uw medewerking. DEKEN L. THEUNISSEN A.s. zondag wordt om half elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, een eucharistische tafelviering ge houden voor volwassenen en jonge ren vanaf 17 jaar. Celebrant is kap. J. Verdonschot. Derde zondag door het jaar (gre goriaans van de 3e na Driekoningen). Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Hendrik Vermeulen vwg. de buurt José Min-Hendricx. Zondag: 8.00 gelezen mils tot zeke re 'iinit.; 9.30 gregoriaanse hoogmis, dnt. Jan v. Kessel Henidrina van Megan; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Peter Wismans; 18.00 gelezen mis, int. overl. fam. Kurstjens-Jen- niskens Hubertus Sanders. Maandag: 8.00 José Min-Hendricx; 9.00 voor de levende en overleden leden van de Handboogschutterij „Diana"; 19.00 Anna Volleberg vwg. de oude buurt. Dinsdag: 8.00 Gerard Marcellis; 9.00 Martin Wismans en Mania B. Wismans als sticht.; 19.00 Catharina Drenth-Borgman. Woensdag: 8.00 Peter A. Willems, Hendrina H. Janssen, Maria A. en Peter J. Willems als sticht.; 9.00 Leonard van Dijck, Johanna Jennis- kens en zoon An toon als sticht.19.00 overl. ouders Verstraelen-v. Meyel. Donderdag: 8.00 C. Lagerberg, echtg. en wederzijidse ouders als stichting; 9.00 Theodorus Pouwels. Vrijdag: 8.00 Peter Bouten en zoon Gerrit; 9.00 H. Messemaeckers als jgt.; 19.00 Amtoon van Osch. Zaterdag: 8.00 Jos C. M. Neete- son; 9.00 leven en overl. leden van handJboogschutterij St. Oda; 19.00 Hendrik Vermeulen vwg. de buurt Jozef Peeters. Huwelijken: Maria Geusens, Blerick en Piet Weijnans. Eerste H. Kommuniefeest De gezamenlijke viering van de Eerste H. Kommunie willen wij dit jaar houden voor de kinderen van de Petrus Banden en de Dr. Poels- school op 27 mei en voor de kinde ren van de Ursulaschool op 3 juni. Akolieten: Zaterdag 20 jan.: 19 uur Paul v-d. Heuvel en Jeanne Verbeek. Zondag: 8 uur Jos Laurensse en Huub Gooren; 9.30 Boudewijn van Grinsven en Wim Kremer; 11 uur Jos Bexkens en Mia Voermans. Misdienaars: Zondag: 18.00 Benoit Lucassen en Wim Seuren. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. Frans-Jan van Gerven en Hans Mar tens; 19 uur Peter Janssen en Theo Janssen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Johnny Kessels en Eddy Wijnhoven. Vrijdag: 19 uur Anlton Huibers en Wiilibert Janssen. 2e zondag na Driekoningen. H. Mis sen: 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis gezongen door het Dameskoor; 18.00 avondmis. Vrijdag: 11.30 gez. H. Mis waar onder huwelijkssluiting van het bruidspaar Jeuken-Verheijen; 15.00 gez. H. Mis waaronder huwelijks sluiting van het bruidspaar Herm- sen-v. d. Burgt; 19.00 avondmiis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededelingen: 1. Zondag 21 jan. wilden we graag de maandelijkse kollekte houden voor eigen kerk. Na de feest dagen hebben we maar even ge wacht om u financieel niet te overladen. Graag zondag uw ex tra gave. 2. Begin van de komende week zul len dienistvaardige mensen bij u een brief in de bus deponeren over de gezinsbijdrage. Leest a.u.b. eerst die brief. Vul dan de antwoordbrief goed in en stopt die in de antwoord-enveloppe. Die mensen komen uw antwoord na een paar dagen weer ophalen. Door de aktie wordt geprobeerd de financiële situatie van die pa rochie te verbeteren. A.U.B. doet. u mee en vul in ieder geval iets in op de antwoord-brief. Dank u wel! Uw kerk kan zondier u niet draaien. Deze aktie wordt gehou den over het hele land; bij ka tholiek en protestant. Misintenties Zaterdag: 18.30 Maria Lucassen- BiLLion. Zondag: 7.30 overl. fam. Coop- mans-Custers; 9.00 overl. ouders Arts-Janssen en zonen; 10.15 Gerar- dus Hoeymakers; 11.45 overl. moe- dér Kleeman-Hinke en overl. vader Berends; 18.00 Jacobus van Vegchel. Maandag: 7.45 An toon Luijpers; 8.30 Lambert Nijmer; 19.00 overl. fam. Bardoel-Custers-Janssen. Dinsdag: 7.45 voor een overledene; 8.30 overl. moeder N/ieuwstad; 19.00 overl. fam. Spee-Poels-Gielen. Woensdag: 7.45 Zuster Deodata; 8.30 Gerard Geurts; 19.00 Adriana Ewalts-Cuppen (v. d. buurt). Donderdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Jacques van Beesel en Petro- nella Cortenbach; 19.00 Gerard Kop- pes. Vrijdag:, 7.45 voor de parochie; 8.30 Willem v. d. Munckhiof Johan na Tammerveld en overl. dochters; 11.30 huwelijk Jeuken-Verheijen; 15.00 huwelijk Hermsen-v. d. Burgt; 19.00 gezinsmis overl. ouders Emonts-Hanssen en dochter. Zaterdag: 7.45 gelovige zielen (of ferblok) 8.30 Pater Urbanus. Dienbeurten Akolieten (21 t.m. 2 7jan. '73) Zaterdag: 18.30 Jan Schellekens, Geert Hendriks. Zondag: 7.30 Pim de Vos, Hans v. d. Bekerom; 9.00 Luc Janssen, Eric Cornelissen; 10.15 Frans Jeuken, Peter Claessens; 11.45 Victor Pop en Marco Pop. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 Walter Blaaupot, René van Hooren. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Mare Cemelissen, Jeroen Cornelis sen; 19.00 Ronny Clevers, Marc van Hemert. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Loet Arts, Henny Bierens; 19.00 Henlny Clephas, Maarten Arts. Vrijdag 26 jan. 3 uur (huwelijk): Leo Jansssen, Henk Janssen. Derde zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis overl. Anny Fldnsenberg en Koos v. Heek. Het dameskoor zingt nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis als jaarddenst voor Harry Martens; 9.00 leesmis voor Mathieu Lemimen. Het kinder koor zingt nederlandse liederen; 10.00 Hoogmis voor overl. Jan Relouw, besteld door de personeelsver. van de gemeente. Nederlandse gezangen door het kerkélijk zangkoor; 11.30 leesmis voor overleden ouders Dries- sen-Klaassen; 18.30 leesmis voor overl. Regina Wilmsen-Pelzer en kleinzoon Guus. In alle missen wordt gesproken over het thema: Kerk van de grond. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Theodorus vain Ooi; 19.00 avondmis voor overl. José Mim-Hendrikx. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Jacques Janussen,, besteld door die Huiishoudisdhool Horst; 19.00 avond mis voor genezing van een zieke. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Olephas-Hannen; 19.00 avond mis voor overl. Petronella Janssen- Doumen. Donderdag: 8.00 leesmis voor overleden ouders Hendriks-Seijkens; 19.00 avondmis voor »verl. fam. Bombeeck-Hermans. Vandaag het feest van de bekering van de H. Apostel Paiulus. Vrijdag: 8.00 leesmis voor Wim Jansen, als jaargetijde; 15.00 huwe lijkssluiting en eucharistieviering van Antoon Jenneskens en Hilda eericens; 19.00 avondmis voor overl. Frans Massaeurs. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Theodorus van Ooi; 19.00 avondmis voor overl. Gertruda van Hoof-Hoex. De gezangen onder deze avondmis worden verzorgd door het jongeren koor uit America. Deze jongeren verzorgen ook de lezingen en de ge beden. Over de aktie die in het gehele land dloor alle kerken wordt gehou den voor de gezinsbijdrage onder het thema: KERK VAN DE GROND, kunt u in dit blad het artikel lezen van de H.E.H. Deken. Misdienaarslijst van 21 - 27 jan. Zondag 21 jan.: 8.00 Eric de Wit en M. Kappel; 9.00 J. Smals en H. Peëters; 10.00 M. Dicker, W. Her mans, H. Arts; 11.30 A. HawinkeUs en T. Aben; 18.30 Th. van Els en P. v. d Vorle. Weekl: 8.00 P. Nooyen en P. Kra mer; 19.00 P. Loonen en A. Ha win kels. Week II: 8.00 R. van Wijk en J. Smals; 19.00 St. Peeters en J. W. de Wit. Zondagmorgen gaat Ds. Spoelstra uit Roermond voor in de kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert aan de Westsangel, aanvang half tien. Aan de uitgang extra-kollekte voor de Molukse Kerk. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Bïitterswijck geen dienst. Zondag: 8.30 Pierre Vandevenne; 10.00 Hoogmis, gest. jrd. fam. Ber- den-van Deurzen. Maandag: 8.00 voor overl. vader. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Aben- Gooren. Woensdag: 8.45 int. fam. Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 8.00 overl. fam. van Heijster. Vrijdag: 8.00 gest. gez. jrd. Pastoor van den Berg. Zaterdag: 14.00 huwelijksmis voor het bruidspaar Schuurmans-Camps; 19.00 Gerarda Kessels-Nüssen overl. fam. Lenssen en van de Pas. Zaterdag: H. Mis 18.30 uur in plaats van 19.00 uur. Zondag: 8.30 jaardienst Martien Rongjen; 10.00 Hoogmis maandd. Joos Verstappen. Maandag: 8.00 leesmis. Dinsdag: 8.00 leesmis. Woensdag: 8.00 leesmis. Donderdag: 8.00 leesmis. Vrijdag: 8.00 leesmis. Zaterdag: 19.00 maandd. Jan Zan ders. Week van 20 - 27 januari. Misdienaars: Jan Vollenberg en Peter Philipsen; Jos Emonts en Jos vna Kuyck. Hoogmis: Peter en Henk Strijbos. Derde zondag door het jaar. Zaterdag: Geen vroegmis. 19.00 overl. fam. v. d. Pas-van Dijck. Zondiaig: 8.00 Uit dankbaarheid (R.)10.00 jaardienst Leonard Pee ters en Maria Spreeuwenberg. Maandag: 8.00 Bernard Vullings en Maria v. d. Broek. Dinsdag: 8.00 Wilhelmina Willems- sen-Linders. Woensdag: 8.00 gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 8.00 Wilhelmina Wil- lemssen-Linders vanwege de Bejaar den Vereniging. Vrijdag: 8.00 Willem Thielen en Lamberdina Weys. Zaterdag: Geen vroegmis; 19.00 maandd. zlg. Hendrik Philipsen. N.B. Vrijdagavond 20.30 uur repe titie van het kerkelijk zangkoor. Tweede zondag na Driekoningen. Zaterdag: 19.00 l9m. v. Hendrik van Soest, echtgenote en dochters Lena en Maria. Zondag: 7.30 Ism. tot 'int. van fam. Loenien-Pouwels; 9.00 hgm. als jrd. v. Antoon Peeters; 10.30 lsm. voor Antoon van Osch en Gerard Mar cellis (vanw. Handiboogsch. St. Joris). Maandag: 7.30 lsm. v. overl. fam. Mermans-Manders; 18.30 lism. tot int. van fam. Jenmskens-Kursten; 19.00 lsm. als jrd. voor Harry Martens. Dinsdag: 7.30 lsm. v. overl. fam. Martens-Flos; 18.30 lsm. tot zekere intentie; 19.00 lsm. v. Henri Direks. Woensdag: 7.30 gest. jrd. v. Antoon Smits en Petronella Claessens; 18.30 lsm. tot int. van fam. Litjens-Lem- men; 19.00 lsm. v. Gertruda Jennis- kens-Droesen. Donderdag: 7.30 lsm. v. Jacoba Goumans-Peters. Vrijdag: 7.30 lsm. v. Theodora Martens-Hesen. Zaterdag: 7.30 lsm. v .overl. fam. Voermans-Rooijakkers; 8.00 lsm. v. Theod Bouten en echtgen.; 19.00 lsm. v. Hendrik van Soest echtgenote en dochters Lena en Maria. Misdienaars: 7.30 Theo Bouten; 18.30 Theo Loenen; 19.00 John Jen- riMcems. Akolieten: 19.00 W. Cornelissen en L. Reintjes; 7.30 P. Reintjes; 9.00 Jan, Frans en Jan (Wzn) Voermans en Ton Cornelissen; 10.30 M. Koch en M. van Vegchel. Lectores19.00 Mevr. Weijs-Egel- meers; 7.30 Mevr. van Bavel; 10.30 J. Ouwerkerk. Gedoopt: Anita Goumans. Huwelijksafk.: Harry van Vegchel en Jeanette van den Berg (Oeffeit). Aktie: Kerk van de grond. In ver band met deze aktie wordt in de week van 21 januari het door U in gevulde formulier opgehaald. Het gaat om de gezinsbijdrage voor onze eigen kerk. Sinds de nieuwe wet op de Onder nemingsraden van 28 januari 1971 in werking is getreden zijn in de bouwnijverheid, waarvoor de nieu we wet thans ook van toepassing is, reeds bij een tiental bouwbedrijven ondernemingsraden in het leven ge roepen. Maandag j.l. is daar de onderne mingsraad van J. P. A. Nelissen Aannemingsbedrijf bijgekomen. Op het kantoor in Haarlem werd de on dernemingsraad, die bestaat uit 9 medewerkers van de vestiging Ven ray en 4 medewerkers van de ves tiging Haarlem, geïnstalleerd. De installatie, waarbij naast alle kom- missarissen en direktieleden, ook vertegenwoordigers van de vakorga- Zondag 21 jan. Kerkopbouwzondag. uur lsm. uit dankbaarheid ter ere van Jezus in het H. Sacrament; 10.00 Hgm. voor zal. Harrie Geelen. Maandag: 8 uur lsm. voor zal. An na Vollenberg-v. Rijswijck. 'Dinsdag: 8 uur lsm. uit dank fam. Nijssen-Coolen. Woensdag: 8 uur lsm. overl. fam. van Wijlij ck-Engelen. Donderdag: 8 uur lsm. voor zal. Wilhelmus Classens. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. Drabbels-Klaassens-v. Meyel. Zaterdag: 7.30 Hgm. voor zal. Wilh. de Lauw-Verheyen vanwege de buurt. Lector 21 jan.: Ger Reintjes. Akolieten: Mat Janssen, Jan This- sen en heo Mulders. 3e zondag door het jaar. Zondag: 7.30 leesmis tb.i. van de familie van Kempen-Willems; 10 u. Hoogmis voor het rectoraat. Akolie ten: René Gielens en Jeu Spee. Misdienaars van de week: Peter en Peter Nellen. Maandag: 8 uur leesmis voor Oma Janssen-Doumen. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Driek en Maria Elbers-Manders. Woensdag: H. Franciscus van Sales, bisschop en kerkleraar. 8 uur lees mis voor een bijzondere intentie. Donderdag: Bekering van de H. apostel Paulus. 8 uur leesmis voor R. Wol tors. Vrijdag: H.H. Timoteus en Titus, bisschoppen. 8 uur leesmis tot int. van de familie Geurts-Gellings. Zaterdag8 uur leesmlis tot int. van de familie van Osch-Rambags19.30 avondmis voor de overleden familie Willems-Stevens. 2e zondag na Driekoningen. Zondag: 8.30 leesmis voor Martin Hubers best. door de BLB; 10.00 uur Hoogmis voor de parochie; 11.30 lees mis voor Victor Luyten. Maandag: 8.00 maandd. v. Piet Janssen. Dinsdag: 8.00 weekd. v. Martin Hubers. Woensdag: 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Lemmens-Poels. Donderdag: 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Thoone-Philipsen. Vrijdag: 8.00 leesmis v. int. van de fam. Slangen-Verheyen. Zaterdag: 19.30 leesmis ter ere van H. Oda voor zekere intentie. 2e zondag na de Openbaring des Heren. Zaterdag; 19.00 gez. H. Mis voor Truus Arts-Hagens. Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10.00 Hoogmis, gest. jgt. voor Johanna Petronella van Osch-Jans sen; 11.30 gest. lsm. v. Christiaan Klaassen en Jacomina Kusters. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Anna Maria Wismans-Poels. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Arts-van Cuijck. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Ger- rits-Arts en Arts-Jeuken. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor leden en overl. leden van Lourdes- liefdewerk, te verzorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Lam bert Lemmens, Catharina Hoedema- kers en kind. Zaterdag: 19.00 best. jgt. voor An toon Arts. Misdienaars: zondag 8.30 Jacobs- van Well; 10.00 van Meyel-Pubben; 11.30 van Hoof-Michels. Week: Ja cobs-van Well. nisaties aanwezig waren, geschied de door de voorzitter van de Raad van Kommissarissen, de heer M. J. A. M. Janssen. Voorafgaande aan de installatie werd de voorlopige ondernemings raad officieel ontbonden. Uit de toe spraak van de heer Turkenlburg, die als direktielid optreedt als voor zitter van de ondernemingsraad, hebben wij begrepen dat de voor lopige ondernemingsraad bij Nelis sen succesvol heeft gewerkt en alle voorwaarden aanwezig zijn om ook de komfende zittingsperiode van de definitieve ondernemingsraad tot 'n sukses te maken. De heer Janssen wees op de be langrijke ontwikkelingen in het denken over de verhoudingen bin nen de samenleving en de onderne ming. Het begrip democratisering van de onderneming deed zijn intre de, hetgeen o.a. betekent een geza menlijke verantwoordelijkheid van alle bedrijfsgewoten voor de groeii en kontinuïteit van hét bedrijf en het daarmede samenhangende recht op het financiële resultaat van de onderneming. De direktie heeft in het onderne mingsplan voor de jaren 19731977 als een van de ondernemingsdoel stellingen opgenomen: „een modem personeelsbeleid gericht op mede verantwoordelijkheid en medezeg genschap van de werknemers en op het delen van het personeel in de resultaten van de onderneming." De ondernemingsraad heeft dus een uit stekend uitgangspunt om goed te kunnen funktioneren. De heer J. P. A. Nelissen sprak nairiens de Bedrijfskommisaie voor de Bouwnijverheid. In zijn toespraak benadrukte de heer Nelissen o.a. het grote belang dat de ondeme- mingsraadleden goede kontakten blij ven houden met hun achterban. Namens de vakbonden sprak de heer G. van Gastel, die vooral aan dacht vroeg voor de menselijke kant in de onderneming. De heer van Gas tel waarschuwde ervoor, dat zij zeker geen ja-knikkers moeten zijn, maar via cursussen gevormd moeten wor den, zod'at zij volwaardige gespreks partners voor de direktie kunnen zijn. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es el domin- go del ecumenismo: es decir el do mingo de la union y de la unidad de todos los cristianos. A las diez y media en la Ermita de San José en Smakt Misa con cantos y platica en Castellano: pediremos la fuerza para veneer toda discriminación y para formar un grupo reunido. NOTICIAS CULTURALES El miércoles proximo de las dos y cuarto escuela complememtaria para sus hiijos. Si hay ddficuldades con el seguro, p.e. si el seguro no paga la medicina que usa su hiijo en Espana, avise con tiempo al Sr D Juan Ja cobs: eso vaue también para los pun- tos y para los impuestos. El nuevo agregadb laboral, Sr. D. Luis Enrique Sorribes, en una carta al padre Juan les desea a todos Yds un próspero aho nuevo y promete visitarnos en un domingo de Enero pero él no ha indicado una fecha exacta. El domin go proximo la asistenoia en la Misa dominical sera mas numerosa aun, verdad? Pu es hasta la vista el domin go en Smakt. Zondag: 3e zondag door het jaar. 7.45 vroegmis v. d.zielerust van een overledene; 10 uur hoogmis voor de intenties van de INTERN. BIDWEEK. Door de week: H. Mis 8 uur. Maanadg: v. d. zielerust vain G. Vullings. Dinsdag: tot int. van fam. v. Ba- kel-Peters. Woensdag: v. d. zielerust van Jo hanna M. Arts-Kuijpers. Donderdag: tJb.i. (Horst) Vrijdag: v. d. zielerust van over ledenen (Leunen). Zaterdag: 19.30 avondmis v. d. zie lerust van M. Th. Bloemen-van Kes sel. voor al uw van den munckhof n.v.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 9